Euroleague 2019-20 off-topic

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 8:57 am

Ψυχραιμία... :chillpill: :chillpill:

Καταρχήν το τι κάνουν οι Αγγελόπουλοι και ο Γιαννακόπουλος στις εταιρίες τους, στα οικογενειακά τους, σε συζήτηση για την Ευρωλίγκα δεν νομίζω ότι έχει και πολύ σχέση. Οπότε ας μην το συνεχίσουμε.

Από κει και πέρα. Διαβάζοντας διαρροές, ρεπορτάζ, non papers κλπ νομίζω ότι δεν έχουμε πάρει την σωστή πληροφόρηση. Ούτε καν διαβάζοντας όλα τα site μαζί.

Στην διαφωνία που είχε ο Παναθηναϊκός στο πως να προχωρήσουν στην επόμενη σεζόν χωρίς να ξέρουν τι ζημιές έχουν, νομίζω ότι ΚΑΘΕ εταιρία, ΚΑΘΕ κλάδου, ΚΑΘΕ αντικειμένου, πόσω μάλλον μια εταιρία που με βάση την χώρα που δραστηριοποιείται έχει εντελώς διαφορετικά κριτήρια από μία άλλη που συνεργάζεται και συναγωνίζεται και έχει ευνοϊκότερα δεδομένα, είναι θεμιτό να τεθεί. Έχει κανείς αντίθετη άποψη σε αυτό?? Τώρα τις φανφάρες περί αποχώρησης δεν τις λαμβάνω σοβαρά υπόψιν μου. Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα. Κανείς δεν σε κρατάει. Πλήρωσε την ρήτρα και φύγε. Τα πομπώδη σχόλια είναι για το θεαθήναι...

Επίσης γράφουν τα site 10-1 η απόφαση. Ωραία. Σήμερα η Μπαρτσελόνα δήλωσε ότι ήθελε να συνεχίσει την διοργάνωση. Μάλιστα οι τελευταίες δηλώσεις του συλλόγου ήταν πως αν ήταν να επιλέξουν ανάμεσα σε ACB και Ευρωλίγκα θα διάλεγαν την Ευρωλίγκα. Τώρα θα παίξουν ACB.. :roll: Ποιο 10-1?

Σαν συνολική εικόνα πάντως η διοργάνωση δεν έχει καμία σοβαρότητα. Η απορία πολλών που διαβάσα στα social ή σε άρθα ειδικά για τον διακανονισμό των παικτών είναι άδικη? Η έλλειψη και η απουσία πλάνου για τις ζημιές είναι σοβαρή? Ή αντε και παραπληροφορήθηκα και γω και υπάρχει πλάνο. Που είναι? Γιατί να υπάρχει ερώτημα στη γ.σ. και να μην απαντάτε?

Προσωπικά δεν βλέπω αυτό που γράφουν πολλοί ότι είναι η αρχή του τέλους. Ποια Fiba? Επειδή πήγε η Μπιλμπάο και η Νταρούσαφακα? Ωστόσο είναι πολλά τα κακώς κείμενα και ακόμα δεν βλέπω να γίνεται δουλειά για να διορθωθούν. όχι μόνο για τα έσοδα. Ακόμα και για την εικόνα που βγαίνει προς τα έξω...

0
djibriliant

 euroleague
Reactions: 104
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2012 3:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 9:08 am

basket72 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:38 am
djibriliant έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:08 am

Ρε συ basket72 κάνεις αυτο που κατακρίνεις, ασχολεισαι συνεχώς με τους άλλους ξεχνωντας τα του οίκου σου, αυτό με τον ισολογισμό έχει ξαναειπωθεί, θα μπορούσα και εγώ να σου απαντήσω ανάλογα με τους Αφους αλλά δεν νομίζω να έχει καποιο νόημα γιατί οι άσχημες πραξεις του ενός δεν αναιρουν τις ασχημες πράξεις των άλλων.
Τα θέματα της ερυθρόλευκης ΚΑΕ τα έχω κατακρίνει όσο ελάχιστοι Παναθηναϊκοί τα αντίστοιχα "δικά" τους. Να διαβάζεις πιο σωστά. Στο μεταξύ αν θες να απαντήσεις κι εσύ για τους Αφούς.
Το "ρε" δεν μου αρέσει. Ούτε από κοντά, ούτε από τα πλήκτρα όμως. Δεν είμαστε και τίποτε φίλοι.
Ανακαλω την εκφραση ρε συ μιας και πάει αυτούσια και στην δικη μου λογικη δεν σημαίνει ΡΕ. Σέβομαι ωστόσο οτι μπορεί να φάνηκε έτσι και ζητάω συγνωμη για αυτή μου την αγένια. Την υπόδειξη να διαβάζω πιο σωστά επειδη δεν καταλήγω στα ίδια συμπερασματα με εσενα δεν την δέχομαι δεν μου αρέσει ουτε απο κοντα ούτε απο τα πλήκτρα δεν είμαστε και τιποτα φιλοι. Απο εκει και πέρα αν θες να ξεκινήσουμε ρεσιτάλ καλτίλας εδω μέσα με το τι έχει κανει ο καθέ προεδρας νομίζω δεν έχει νόημα, ασε που μπορει να παρεξηγηθούμε στο τέλος. Σε βλέπω και έτοιμο αλλά εγω πίνω πρωινο καφεδάκι και δεν θέλω να στραμπουλίξω κανένα δάχτυλο χτυπώντας το με μανία στο πληκτρολόγιο :extinguishflame: .

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 9:23 am

djibriliant έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 9:08 am

Ανακαλω την εκφραση ρε συ μιας και πάει αυτούσια και στην δικη μου λογικη δεν σημαίνει ΡΕ. Σέβομαι ωστόσο οτι μπορεί να φάνηκε έτσι και ζητάω συγνωμη για αυτή μου την αγένια. Την υπόδειξη να διαβάζω πιο σωστά επειδη δεν καταλήγω στα ίδια συμπερασματα με εσενα δεν την δέχομαι δεν μου αρέσει ουτε απο κοντα ούτε απο τα πλήκτρα δεν είμαστε και τιποτα φιλοι. Απο εκει και πέρα αν θες να ξεκινήσουμε ρεσιτάλ καλτίλας εδω μέσα με το τι έχει κανει ο καθέ προεδρας νομίζω δεν έχει νόημα, ασε που μπορει να παρεξηγηθούμε στο τέλος. Σε βλέπω και έτοιμο αλλά εγω πίνω πρωινο καφεδάκι και δεν θέλω να στραμπουλίξω κανένα δάχτυλο χτυπώντας το με μανία στο πληκτρολόγιο :extinguishflame: .

Δεκτή η συγγνώμη σου και μπράβο σου.

Από κει πέρα δεν μπαίνει στο ίδιο πλάισιο με την απαραίτητη υπόδειξή μου στο προηγούμενο σχόλιο σου που ήταν πέρα για πέρα ανακριβές. Προέκυψε απαραίτητη λοιπόν, η χρήση υποτακτικής στο σημείο αυτό, από τη στιγμή που έγραψες ότι ασχολούμαι μόνο με τους άλλους κι όχι με τη ¨δικιά" μου ομάδα. Σε προτρέπω λοιπόν να κοιτάξεις τα ποστ που έχω γράψει στο αντίστοιχο τόπικ του Ολυμπιακού.
Αν το κάνεις θα δεις όντως ότι λάθεψες.

Αν υπάρχει περίπτωση να στραμπουλίξεις δάχτυλο από το πληκτρολόγιο, τότε να κοιτάξεις λίγο τη διατροφή σου και παράλληλα να σου πω ασκήσεις ενδυνάμωσης. Είναι η δουλειά μου (σιγά- σιγά μετά τον νέο ιό και τις καραντίνες του). Εκτός αν ήτο αστείο ;πό αυτά που λέγοντα πιθανώς στα φόρουμ, τσατ και φέισμπουκ, που δεν τα πολυκατέχω, μιας κι εκτός από εδώ δεν γράφω πουθενά. Ούτε καν στο αντικείμενό μου.

Άβαταρ μέλους
portokalopita13

 euroleague
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 12:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 10:22 am

Γεν. Διευθυντής Βίρτους: «Αν ο Παναθηναϊκός αποχωρήσει, θέλουμε τη θέση στην Ευρωλίγκα»

0
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 1:14 pm

https://www.sport24.gr/Basket/USA/NBA/d ... 13744.html

Συγκρινετε διαφορες ενωσης παικτων NBA και Ευρωλιγκας. Οι Αμερικανοι βλεπουν την Ευρωλιγκα οπως βλεπουμε στην Ευρωπη ποδοσφαιρικα την Κινα και τις Αραβικες χωρες, εξωτικο προορισμο για αρπαχτη...

0
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 1:15 pm

Nemesakos έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:57 am
Ψυχραιμία... :chillpill: :chillpill:

Καταρχήν το τι κάνουν οι Αγγελόπουλοι και ο Γιαννακόπουλος στις εταιρίες τους, στα οικογενειακά τους, σε συζήτηση για την Ευρωλίγκα δεν νομίζω ότι έχει και πολύ σχέση. Οπότε ας μην το συνεχίσουμε.

Από κει και πέρα. Διαβάζοντας διαρροές, ρεπορτάζ, non papers κλπ νομίζω ότι δεν έχουμε πάρει την σωστή πληροφόρηση. Ούτε καν διαβάζοντας όλα τα site μαζί.

Στην διαφωνία που είχε ο Παναθηναϊκός στο πως να προχωρήσουν στην επόμενη σεζόν χωρίς να ξέρουν τι ζημιές έχουν, νομίζω ότι ΚΑΘΕ εταιρία, ΚΑΘΕ κλάδου, ΚΑΘΕ αντικειμένου, πόσω μάλλον μια εταιρία που με βάση την χώρα που δραστηριοποιείται έχει εντελώς διαφορετικά κριτήρια από μία άλλη που συνεργάζεται και συναγωνίζεται και έχει ευνοϊκότερα δεδομένα, είναι θεμιτό να τεθεί. Έχει κανείς αντίθετη άποψη σε αυτό?? Τώρα τις φανφάρες περί αποχώρησης δεν τις λαμβάνω σοβαρά υπόψιν μου. Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα. Κανείς δεν σε κρατάει. Πλήρωσε την ρήτρα και φύγε. Τα πομπώδη σχόλια είναι για το θεαθήναι...

Επίσης γράφουν τα site 10-1 η απόφαση. Ωραία. Σήμερα η Μπαρτσελόνα δήλωσε ότι ήθελε να συνεχίσει την διοργάνωση. Μάλιστα οι τελευταίες δηλώσεις του συλλόγου ήταν πως αν ήταν να επιλέξουν ανάμεσα σε ACB και Ευρωλίγκα θα διάλεγαν την Ευρωλίγκα. Τώρα θα παίξουν ACB.. :roll: Ποιο 10-1?

Σαν συνολική εικόνα πάντως η διοργάνωση δεν έχει καμία σοβαρότητα. Η απορία πολλών που διαβάσα στα social ή σε άρθα ειδικά για τον διακανονισμό των παικτών είναι άδικη? Η έλλειψη και η απουσία πλάνου για τις ζημιές είναι σοβαρή? Ή αντε και παραπληροφορήθηκα και γω και υπάρχει πλάνο. Που είναι? Γιατί να υπάρχει ερώτημα στη γ.σ. και να μην απαντάτε?

Προσωπικά δεν βλέπω αυτό που γράφουν πολλοί ότι είναι η αρχή του τέλους. Ποια Fiba? Επειδή πήγε η Μπιλμπάο και η Νταρούσαφακα? Ωστόσο είναι πολλά τα κακώς κείμενα και ακόμα δεν βλέπω να γίνεται δουλειά για να διορθωθούν. όχι μόνο για τα έσοδα. Ακόμα και για την εικόνα που βγαίνει προς τα έξω...
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το τελευταίο : Οι ομάδες έφυγαν από την fiba και συστησαν εταιρία για να αυξήσουν τα έσοδα τους. Υπήρχε που υπήρχε σκεπτικισμός για τα budget, ήρθε ο Covid 19 για να αναδείξει ακόμα περισσότερο την μη προσέλκυση χορηγών.

Και δε λέω πως η fiba είναι καλύτερη. Καλύτερη για τις ομάδες είναι αυτή που θα αυξήσει τα έσοδά τους.

ΥΓ1: δεν μπορώ να ξεχάσω πριν 2 καλοκαίρια τους πανηγυρισμούς της euroleague για τον διπλασιασμό των euroleague tv pass. Από 6500 στα 11000....αστείο και μόνο.

ΥΓ2: Αν δεν υπήρχαν 10ετή συμβόλαια, θα ήταν ίδια τα δεδομένα;

Άβαταρ μέλους
portokalopita13

 euroleague
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 12:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 4:06 pm

εστειλα μειλ στην νοβιμπετ με αιτημα για να βαλουν ειδικο στοιχημα με αποχωρηση παο απο ευρωλιγκα!θα το δεχθουν λετε ; και αν ναι για καντε κ μια εκτιμηση αποδοσεων :mrgreen:

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 7:22 pm

Τώρα τις φανφάρες περί αποχώρησης δεν τις λαμβάνω σοβαρά υπόψιν μου. Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα. Κανείς δεν σε κρατάει. Πλήρωσε την ρήτρα και φύγε. Τα πομπώδη σχόλια είναι για το θεαθήναι...
Συμφωνώ.
Επίσης γράφουν τα site 10-1 η απόφαση. Ωραία. Σήμερα η Μπαρτσελόνα δήλωσε ότι ήθελε να συνεχίσει την διοργάνωση. Μάλιστα οι τελευταίες δηλώσεις του συλλόγου ήταν πως αν ήταν να επιλέξουν ανάμεσα σε ACB και Ευρωλίγκα θα διάλεγαν την Ευρωλίγκα. Τώρα θα παίξουν ACB.. :roll: Ποιο 10-1?
Δεν έγινε καμία ψηφοφορία διότι μετά τη συζήτηση με τους παίκτες ο Μπερτομέου εισηγήθηκε (ορθώς) το να μη συνεχιστεί η λίγκα. Εκεί παρενέβη ο κύριος Δημήτρης κι εξήγησε τις ενστάσεις του, ήταν ο μόνος. Οι ομάδες δεν επέλεξαν να μη συνεχιστεί η διοργάνωση, οι παίκτες το επέλεξαν. Ο μόνος τρελός που πρότεινε να διατάξουν τους παίκτες να παίξουν ήταν ο DPG. Συνέβησαν κι άλλα τώρα, αλλά δε νομίζω ότι είναι της ώρας, απλά θα πω ότι ήταν... colorful, τελούσε υπό ευθυμία ο πρόεδρος σύμφωνα με τις διαρροές.
Η έλλειψη και η απουσία πλάνου για τις ζημιές είναι σοβαρή?

Πότε να γίνει το πλάνο, Σάββατο βράδυ; Μέχρι τότε δεν ήξεραν τη στάση των παικτών. Είπαν ότι θα κάνουν working group (με 5μελή ομάδα, όπως γίνεται πάντα στις επιτροπές της Ευρωλίγκας, σε 5 ομάδες
ανατίθενται) και θα έχουν μελέτη σύντομα.
Ή αντε και παραπληροφορήθηκα και γω και υπάρχει πλάνο. Που είναι? Γιατί να υπάρχει ερώτημα στη γ.σ. και να μην απαντάτε?
Απαντήθηκε.
Προσωπικά δεν βλέπω αυτό που γράφουν πολλοί ότι είναι η αρχή του τέλους. Ποια Fiba? Επειδή πήγε η Μπιλμπάο και η Νταρούσαφακα?

Συμφωνώ.
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το τελευταίο : Οι ομάδες έφυγαν από την fiba και συστησαν εταιρία για να αυξήσουν τα έσοδα τους. Υπήρχε που υπήρχε σκεπτικισμός για τα budget, ήρθε ο Covid 19 για να αναδείξει ακόμα περισσότερο την μη προσέλκυση χορηγών.
Η Ευρωλίγκα μέσα σε 3 χρόνια έχει σχεδόν 2,5 φορές πάνω έσοδα, μη διαβάζεις τα μέσα του ΔΠΓ που κάνουν το άσπρο μάυρο επειδή θύμωσε που του επέβαλλαν πρόστιμα επειδή μπινελίκωνε 16χρονα στο ίνστα και απαγόρευση εισόδου και πρόστιμα που έβριζε χυδάια στο ίνσταγκραμ το Μπερτομέου και απειλούσε στα αποδυτήρια διαιτητές ότι θα τους βιάσει τις κόρες. Μια χαρά πάνε τα έσοδα της Ευρωλίγκας.
https://www.sportbusiness.com/2019/09/e ... s-forward/
Και δε λέω πως η fiba είναι καλύτερη. Καλύτερη για τις ομάδες είναι αυτή που θα αυξήσει τα έσοδά τους.
Ε άρα μακράν η Ευρωλίγκα, γι αυτό σπρώχνονται να πάνε όλοι εκεί. Οι μόνες ομάδες που πάνε στο BCL είναι αυτές που δεν έχουν προσδοκίες ότι μπορούν να σταθούν στην Ευρωλίγκα κι επομένως προτιμούν να πάιξουν σε μια υποδέεστερη διοργάνωση που τουλάχιστον θα τους προσφέρει την ικανοποίηση του να πουν ότι κατέκτησαν έναν ευρωπαϊκό τιτλο.
ΥΓ2: Αν δεν υπήρχαν 10ετή συμβόλαια, θα ήταν ίδια τα δεδομένα;
ΌΧι βέβαια, η εγγύηση σταθερότητας είναι τα 10ετή συμβόλαια. Αλλιώς κάθε καλοκαίρι θα είχαμε καιροσκόπους προέδρους να ταλαντεύονται ανάμεσα στις διοργανώσεις και να τις εκβιάζουν, όπως προσπαθεί με διασκεδαστικά αποτελέσματα ο ένας και μοναδικός πρόεδρος που αποτελεί ατραξιόν στις συνελεύσεις. Απλά έχει μαγαζί γωνία και τον ανέχονται, συν την ψυχαγωγία που κατά καιρούς προσφέρει.

2
2 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 7:23 pm

portokalopita13 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 4:06 pm
εστειλα μειλ στην νοβιμπετ με αιτημα για να βαλουν ειδικο στοιχημα με αποχωρηση παο απο ευρωλιγκα!θα το δεχθουν λετε ; και αν ναι για καντε κ μια εκτιμηση αποδοσεων :mrgreen:
Λεφτά στην τράπεζα ότι ο Παναθηναϊκός δε θα πάει πουθενά. Δε νομίζω να πληρώνει πάνω από 1,03, δεν αξίζει τον κόπο.

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
gkostas37

 junior
Reactions: 61
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 8:08 pm
Τοποθεσία: Athens, Greece
Αγαπημένη θέση: SG, SF
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 8:55 pm

Παίδες έχει κανείς ιδέα τι θα γίνει με όσους πληρώσαμε ολη την σεζόν για Season Pass στην Euroleague TV? Στο chat που μιλησα μαζι τους μου ειπαν να στειλω mail και στο mail προς το παρόν δεν έχω πάρει κάποια απάντηση. Έχεις κάποιος άλλος εδώ μέσα κάποια πληροφόρηση;

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 26, 2020 8:59 pm

gkostas37 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:55 pm
Παίδες έχει κανείς ιδέα τι θα γίνει με όσους πληρώσαμε ολη την σεζόν για Season Pass στην Euroleague TV? Στο chat που μιλησα μαζι τους μου ειπαν να στειλω mail και στο mail προς το παρόν δεν έχω πάρει κάποια απάντηση. Έχεις κάποιος άλλος εδώ μέσα κάποια πληροφόρηση;
Καλή ερώτηση, μάλλον τα χάνουμε

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
iron80

 junior
Reactions: 77
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2010 11:58 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 1:34 am

portokalopita13 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 4:06 pm
εστειλα μειλ στην νοβιμπετ με αιτημα για να βαλουν ειδικο στοιχημα με αποχωρηση παο απο ευρωλιγκα!θα το δεχθουν λετε ; και αν ναι για καντε κ μια εκτιμηση αποδοσεων :mrgreen:
1,01 θα μείνει Ευρωλίγκα, όσο έφυγε πριν 2 χρόνια που "απειλούσε" ότι θα πάει FIBA άλλο τόσο θα φύγει τώρα

0
montgomery12

 
Reactions: 5
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Δευ Μάιος 18, 2020 6:19 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 7:01 am

Εγώ αυτό που έχω να πω περί διαφωνιών Δ.Γ με Euroleague είναι ότι με έχει κουράσει τρομερά. Πλέον φαίνεται ότι έχει γίνει σύστημα από την πλευρά του η κόντρα με την Euroleague. Ακόμα και δίκιο να έχει ενίοτε, το χάνει αυτόματα λόγω γενικότερης συμπεριφοράς. Οι απειλές δε για αποχώρηση, είναι υποτιμητικές για την ίδια την ομάδα.
Η επιστράτευση δημοσιογράφων να μας πείσουν πως φτάνει, εώς εδώ με την κακιά Euroleague έχει απήχηση μόνο στους έξυπνους που πιστεύουν πως είναι καλύτερο να παίζουμε με τη Νίμπουρκγ, τη Ρίζεν, τη Λιετκάμπελις κ.λ.π, και πως αν κάνουμε εμείς την αρχή θα μας ακολούθησουν και οι υπόλοιποι... (εδώ γελάμε).

0
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 7:48 am

gkostas37 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:55 pm
Παίδες έχει κανείς ιδέα τι θα γίνει με όσους πληρώσαμε ολη την σεζόν για Season Pass στην Euroleague TV? Στο chat που μιλησα μαζι τους μου ειπαν να στειλω mail και στο mail προς το παρόν δεν έχω πάρει κάποια απάντηση. Έχεις κάποιος άλλος εδώ μέσα κάποια πληροφόρηση;
Ρώτησα για refund και πήρα την εξής απάντηση

As you are by now aware, all 2019-20 Turkish Airlines EuroLeague and 7DAYS EuroCup Tournament games have now been cancelled.

We are working to find a way to address the requests from our loyal customers during this time. In the coming days, we hope to have a possible resolution or an update to your request.


0
Fitz

 euroleague
Reactions: 213
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 7:59 am

RipCity έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 7:48 am
gkostas37 έγραψε:
Τρί Μάιος 26, 2020 8:55 pm
Παίδες έχει κανείς ιδέα τι θα γίνει με όσους πληρώσαμε ολη την σεζόν για Season Pass στην Euroleague TV? Στο chat που μιλησα μαζι τους μου ειπαν να στειλω mail και στο mail προς το παρόν δεν έχω πάρει κάποια απάντηση. Έχεις κάποιος άλλος εδώ μέσα κάποια πληροφόρηση;
Ρώτησα για refund και πήρα την εξής απάντηση

As you are by now aware, all 2019-20 Turkish Airlines EuroLeague and 7DAYS EuroCup Tournament games have now been cancelled.

We are working to find a way to address the requests from our loyal customers during this time. In the coming days, we hope to have a possible resolution or an update to your request.
Την ίδια απάντηση πήρα κι εγώ, αυτή που στέλνουν σε όλους.

Απ'οσο είδα και στο reddit, τώρα που έγινε επίσημη η διακοπή φαντάζομαι πως είτε δρομολογούν refunds, είτε θα προτείνουν κάποια έκπτωση στο pass της επόμενης σεζόν.

Υπομονή.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2019-2020”