Παναθηναικός - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 7:03 pm

Kαλα προφανώς και δεν είναι "άσκηση διοίκησης" τα οσα κάνει στο insta o dpg.
Mην τρελαθούμε. Τρολαρει τους δημοσιογράφους, με τα follow unfollow, delete φωτογραφιων κλπ, και πολύ καλά κάνει με όσα γράφουν.
Τωρα από την άλλη, σιγά το έγκλημα που σχολιάζει στο instagram. Απλά όποιος ψάχνει αφορμες για να τον κράξει, θα βρει και στα houseακια που ανεβάζει στα stories... Μπορεί να είναι φάλτσο το μπιτ...

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 7:28 pm

j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:03 pm
Kαλα προφανώς και δεν είναι "άσκηση διοίκησης" τα οσα κάνει στο insta o dpg.
Mην τρελαθούμε. Τρολαρει τους δημοσιογράφους, με τα follow unfollow, delete φωτογραφιων κλπ, και πολύ καλά κάνει με όσα γράφουν.
Τωρα από την άλλη, σιγά το έγκλημα που σχολιάζει στο instagram. Απλά όποιος ψάχνει αφορμες για να τον κράξει, θα βρει και στα houseακια που ανεβάζει στα stories... Μπορεί να είναι φάλτσο το μπιτ...
Πάντως τέτοιο υποστηρικτή προέδρου μπασκετικής ομάδας δεν έχω πετύχει εδώ ή στο εξωτερικό. Είσαι νούμερο ένα, αλήθεια στο λέω. :smile:

Άβαταρ μέλους
portokalopita13

 euroleague
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 12:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 7:54 pm

χωρις να αποκλειεται το ενδεχομενο o φιλος kidd να ειναι καποιος εκ των Νεστορα-Λοπινι η mr Stefan !
ελπιζω να τους ξερεις τους κολλητους του προεδρου φιλτατε Basket72,αλλιως χρειαζεσαι φροντιστηρια να ξερεις

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:03 pm

Μπορεί να είναι και ο "Αντωνάκης ". Έλα τώρα όχι ποιος Αντωνάκης, εκείνος που τον πήρε τηλέφωνο ο Γιαννακόπουλος στο περιστατικό με τους " θρυλικούς μάγκες αγγελοπουλους " και του έλεγε " έλα Αντωνάκη μου, έλα Αντωνάκη μου, αφού είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι δε βλέπεις;".

Με λένε Δημήτρη, πάω πέμπτη δημοτικού και το χόμπι μου εκτος απο το να βλεπω το ουρανιο τοξο στην ΕΡΤ,
είναι όταν γυρίζω από το σχολείο να ξεκατινιαζομαι στο ινσταγκραμ:
https://olaprasina1908.gr/%CE%B5%CE%BE% ... nnakopoul/

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:08 pm

portokalopita13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:54 pm
χωρις να αποκλειεται το ενδεχομενο o φιλος kidd να ειναι καποιος εκ των Νεστορα-Λοπινι η mr Stefan !
ελπιζω να τους ξερεις τους κολλητους του προεδρου φιλτατε Basket72,αλλιως χρειαζεσαι φροντιστηρια να ξερεις
Αν κι Ολυμπιακός ξέρω αρκετά από τα του Παναθηναϊκού (γνωρίζω τέως αλλά και νυν οπαδούς) λόγω ενασχόλησης μου με τον αθλητισμό. Ξέρω και που παίζει μουσική ο Δ.Γ και άλλα πικάντικα.
Κι επειδή διατηρώ και σχέσεις με το εξωτερικό, ξέρω και τη γνώμη που έχουν για τον Δ.Γ στην μπασκετική Ευρώπη (Ιταλία και Ισπανία συγκεκριμένα). Δεν θα αρέσει στον συμφορουμίτη, αλλά ας μην τον σκάσουμε τον άνθρωπο, που παρεμπιπτόντως, δεν είναι κάποιος από τους παρατρεχάμενους που ονομάτισες φίλε μου portokalopita13. Για καλόν άνθρωπο τον κόβω τον συμφορουμίτη. Ο καθένας μας έχει τα χούγια του απλώς.... :smile: Όλα καλά.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:10 pm

yorgos έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 8:03 pm
Μπορεί να είναι και ο "Αντωνάκης ". Έλα τώρα όχι ποιος Αντωνάκης, εκείνος που τον πήρε τηλέφωνο ο Γιαννακόπουλος στο περιστατικό με τους " θρυλικούς μάγκες αγγελοπουλους " και του έλεγε " έλα Αντωνάκη μου, έλα Αντωνάκη μου, αφού είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι δε βλέπεις;".
Παραλίγο να μου βγει το ζυμαρικό από τη μύτη....ακόμα γελάω με τον" Αντωνάκ稨. Με τη φωνή του Δ.Γ και τα όσα έλεγε στο κινητό. Τι μου θύμισε ρε συ... :D :D

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:23 pm

Τι γελιο εκεινο το βραδυ που ειχε παρει απο πισω τελικα λαθος αμαξι..Εχει κανει τρομερα σκηνικα ο ατιμος,ο σκληρος σκινδηλιας πρεπει να ειναι ο κρυπτονιτης του ομως :D

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:40 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:28 pm
j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:03 pm
Kαλα προφανώς και δεν είναι "άσκηση διοίκησης" τα οσα κάνει στο insta o dpg.
Mην τρελαθούμε. Τρολαρει τους δημοσιογράφους, με τα follow unfollow, delete φωτογραφιων κλπ, και πολύ καλά κάνει με όσα γράφουν.
Τωρα από την άλλη, σιγά το έγκλημα που σχολιάζει στο instagram. Απλά όποιος ψάχνει αφορμες για να τον κράξει, θα βρει και στα houseακια που ανεβάζει στα stories... Μπορεί να είναι φάλτσο το μπιτ...
Πάντως τέτοιο υποστηρικτή προέδρου μπασκετικής ομάδας δεν έχω πετύχει εδώ ή στο εξωτερικό. Είσαι νούμερο ένα, αλήθεια στο λέω. :smile:
Ούτε κάν, όπως το εννοείς.
Φαν του είμαι, το έχω ξαναπεί, αν εξαιρέσουμε κάποια κακώς κείμενα, μ αρέσει το οπαδιλικι του, αντίθετα σιχαίνομαι το προεδρικο καθωςπρεπειλικι και τους τύπους, μ αρέσει καλύτερα η λαικοτητα που βγάζει ώρες ώρες. Απλά, προσωπικά, είμαι εναντίον στο να ανακαλύπτουμε αφορμή στο καθετί για να τον κράξουμε...

0
djibriliant

 euroleague
Reactions: 104
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2012 3:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 9:27 pm

Εγώ πάλι πιστευω οτι ο yorgos δεν ξημεροβραδιάζεται ανάμεσα σε ζουμερές κουβανέζες αλλά αναμεσα στα χαουζαδικα, έχει ήδη κλεισει και προετοιμάζει το κλιμα για την μεγάλη επιστροφη RG ειναι ο DPG και τόσο καιρο κράζει τον εαυτό του για ξεκάρφωμα. Yorgos ή δημητρη κάνε follow τον σπανουλη να μας τρελάνεις :D

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 5:15 am

Μολις διαβασα τα περί ανανέωσης Παππα





1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 6:02 am

j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 8:40 pm
basket72 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:28 pm
j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:03 pm
Kαλα προφανώς και δεν είναι "άσκηση διοίκησης" τα οσα κάνει στο insta o dpg.
Mην τρελαθούμε. Τρολαρει τους δημοσιογράφους, με τα follow unfollow, delete φωτογραφιων κλπ, και πολύ καλά κάνει με όσα γράφουν.
Τωρα από την άλλη, σιγά το έγκλημα που σχολιάζει στο instagram. Απλά όποιος ψάχνει αφορμες για να τον κράξει, θα βρει και στα houseακια που ανεβάζει στα stories... Μπορεί να είναι φάλτσο το μπιτ...
Πάντως τέτοιο υποστηρικτή προέδρου μπασκετικής ομάδας δεν έχω πετύχει εδώ ή στο εξωτερικό. Είσαι νούμερο ένα, αλήθεια στο λέω. :smile:
Ούτε κάν, όπως το εννοείς.
Φαν του είμαι, το έχω ξαναπεί, αν εξαιρέσουμε κάποια κακώς κείμενα, μ αρέσει το οπαδιλικι του, αντίθετα σιχαίνομαι το προεδρικο καθωςπρεπειλικι και τους τύπους, μ αρέσει καλύτερα η λαικοτητα που βγάζει ώρες ώρες. Απλά, προσωπικά, είμαι εναντίον στο να ανακαλύπτουμε αφορμή στο καθετί για να τον κράξουμε...
Με λίγα λόγια κρατάς το κομμάτι που σε συμφέρει αγνοώντας τα ρατσιστικά, μισανθρωπικα, γκανγκστερικα παραληρηματα; Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να είναι κάποιος φαν ενός τέτοιου ανθρώπου, αλλά δικαίωμα σου προφανώς.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 6:51 am

RipCity έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 6:02 am
j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 8:40 pm
basket72 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 7:28 pm


Πάντως τέτοιο υποστηρικτή προέδρου μπασκετικής ομάδας δεν έχω πετύχει εδώ ή στο εξωτερικό. Είσαι νούμερο ένα, αλήθεια στο λέω. :smile:
Ούτε κάν, όπως το εννοείς.
Φαν του είμαι, το έχω ξαναπεί, αν εξαιρέσουμε κάποια κακώς κείμενα, μ αρέσει το οπαδιλικι του, αντίθετα σιχαίνομαι το προεδρικο καθωςπρεπειλικι και τους τύπους, μ αρέσει καλύτερα η λαικοτητα που βγάζει ώρες ώρες. Απλά, προσωπικά, είμαι εναντίον στο να ανακαλύπτουμε αφορμή στο καθετί για να τον κράξουμε...
Με λίγα λόγια κρατάς το κομμάτι που σε συμφέρει αγνοώντας τα ρατσιστικά, μισανθρωπικα, γκανγκστερικα παραληρηματα; Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να είναι κάποιος φαν ενός τέτοιου ανθρώπου, αλλά δικαίωμα σου προφανώς.
Eπειδή είμαι και στο γραφείο και δεν έχω χρόνο για ανάλυση,την οποία βαριέμαι και να κάνω καθώς την έχω ξανακάνει άπειρες φορές τόσα χρόνια,μ αρέσουν τα καλά του,και για όσα έχω μου χτυπάνε άσχημα,έχω και την ανάλογη κριτική να του κάνω.
Πάντως ευχαριστώ που αναγνωριζεις οτι είναι δικαίωμα μου...

0
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 9:05 am

j-kidd13 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 6:51 am
RipCity έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 6:02 am
j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μάιος 14, 2020 8:40 pm

Ούτε κάν, όπως το εννοείς.
Φαν του είμαι, το έχω ξαναπεί, αν εξαιρέσουμε κάποια κακώς κείμενα, μ αρέσει το οπαδιλικι του, αντίθετα σιχαίνομαι το προεδρικο καθωςπρεπειλικι και τους τύπους, μ αρέσει καλύτερα η λαικοτητα που βγάζει ώρες ώρες. Απλά, προσωπικά, είμαι εναντίον στο να ανακαλύπτουμε αφορμή στο καθετί για να τον κράξουμε...
Με λίγα λόγια κρατάς το κομμάτι που σε συμφέρει αγνοώντας τα ρατσιστικά, μισανθρωπικα, γκανγκστερικα παραληρηματα; Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να είναι κάποιος φαν ενός τέτοιου ανθρώπου, αλλά δικαίωμα σου προφανώς.
Eπειδή είμαι και στο γραφείο και δεν έχω χρόνο για ανάλυση,την οποία βαριέμαι και να κάνω καθώς την έχω ξανακάνει άπειρες φορές τόσα χρόνια,μ αρέσουν τα καλά του,και για όσα έχω μου χτυπάνε άσχημα,έχω και την ανάλογη κριτική να του κάνω.
Πάντως ευχαριστώ που αναγνωριζεις οτι είναι δικαίωμα μου...
Επιβάλλεται, τι είμαστε τίποτα dpgήδες? ;)

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 9:45 am

Κύριοι point made, ας μην το συνεχίσουμε αλλο

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
portokalopita13

 euroleague
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 12:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μάιος 18, 2020 9:55 pm

Ηλιας Παπαθεοδωρου κυριοι ! την εριξε την βομβα το sportime (αυτη η αντιπαθητικη φυλλαδα κατ εμε :geek: ) !θα τον προτιμουσατε απο Βοβορα ; εγω θα ελεγα οτι καλυτερα θα ηταν να τους δουμε διδιμο απο το να διαλεξουμε αναμεσα τους..

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”