Pro Wrestling

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 05, 2020 10:50 am

Ας γράψω τις εντυπώσεις μου για το πρώτο μέρος της WrestleMania 36, το οποίο ήταν αρκετά ευχάριστο σε γενικές γραμμές. Οι περισσότεροι αγώνες ήταν όπως τους περίμενα ενώ κάποιοι άλλοι ξεπέρασαν τις προσδοκίες μου. Αυτό όμως που δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το Shayna Baszler vs. Becky Lynch, περίμενα να δω μια ματσάρα με τα όλα της και τελικά ο Vince μας παρουσίασε μια άνοστη σούπα. Το ματς είχε όλα τα αρνητικά: μικρή διάρκεια, το χτίσιμο ήταν μέτριο και το booking επιεικώς απαράδεκτο. Το push και των δυο τόσους μήνες πήγε στον κάλαθο των αχρήστων.

0
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 767
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 05, 2020 11:42 am

Νομίζω το booking και τα κάποια ματς φάνηκαν έτσι λόγω της άδειας αρένας . Η συντριπτική πλειοψηφία θα ήταν εντελώς διαφορετική σε κανονική Μανια

όσοι προσαρμόστηκαν στις ιδιαίτερες συνθήκες είχαν πολύ ωραία ματς ( είτε αυτός είναι ο booker είτε οι αθλητές δεν ξέρω πως λειτουργεί η φάση )

Πχ Seth Rollins vs KO που το trash talking βοήθησε πολύ την θέαση , το AJ vs Taker που είχε πολύ πλάκα και καλύτερο από το να έδιναν αγώνα σε ρινγκ , το ladder match επίσης πολύ τίμιο και ωραίο αν και χωρίς κοινό χάνει

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 05, 2020 4:02 pm

Μια χαρά η πρώτη μέρα της WM. Κάποια ματς ήταν μέτρια, κάποια μου άρεσαν πολύ. Από όσα γυρίστηκαν στο PC, αυτά που μου άρεσαν πιο πολύ ήταν το Owens-Rollins και το ladder match και ας ήταν μικρός ο χώρος, αλλά πράγματι οι performers έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Καλό και το Zayn-Bryan αλλά στην αρχή δε μου άρεσε καθόλου, έφτιαξε πιο μετά.

Στα κακά ματς το Baszler-Lynch ούτε μου άρεσε σαν ματς και το booking ήταν αρκετά κακό. Πρώτον για ακόμα μία φορά ο Triple H χτίζει άψογα μια superstar για να χάσει στη WM. Πρώτα έγινε με την Asuka, τώρα με τη Shayna. Επίσης αφού θες να κερδίσει ο Lynch γιατί για δεύτερη συνεχόμενη φορά να βάλεις το pin να είναι με αυτόν τον τρόπο. Ένα χρόνο πρωταθλήτρια και στις WM δεν έχει αξιομνημόνευτη νίκη. Είναι κρίμα. Το Strowman-Goldberg παίζει να είναι από τα χειρότερα ματς τίτλου σε WM, χάρηκα για τον Strowman γιατί δύο χρόνια τώρα σκοτώνουν το momentum του, αλλά μην τον ταΐσουν στον Fiend ή στον Reigns κατευθείαν, ας επενδύσουν και λίγο πάνω του.

Πάμε και στο main event. Θέλω να βρω τον Vince και σαν άλλος Μπόγρης να του πω "Είναι καλό το Lucha Underground και το Final Deletion τώρα;". Όπως έχω ξαναπεί δε μου πολυαρέσουν τα κινηματογραφημένα brawls, αλλά αυτό ήταν εξαιρετικό. Κατ' αρχάς ήταν το πρώτο main event του Styles σε WM και του άξιζε 100%. Η σκηνοθετική δουλειά και όλα τα εφέ ήταν εξαιρετικά. Βασικά το αγάπησα από τη στιγμή που ο Undertaker έσκασε με μηχανή και Metallica στη διαπασών. Πολύ όμορφο ματς, ίσως το WWE πρέπει να δει ότι μπορεί να κάνει τέτοιες παραγωγές, ΑΛΛΑ όχι για τίτλους που πρέπει να κρίνονται στο ρινγκ και να μην υπερβάλλει, δηλαδή 1-2 φορές το χρόνο.

Σίγουρα λοιπόν ήταν μια βραδιά που είχε ωραία ματσάκια, είχε και μέτρια προς κακά, έλειπε 100% το Wrestlemania vibe και συνεχίζω να θεωρώ λάθος κίνηση αυτό που έγινε, αλλά από την άλλη ήταν entertaining ως ένα σημείο.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 06, 2020 9:09 am

Καλό ήταν και το δεύτερο μέρος της WrestleMania 36. Εξαιρετικό το Last Man Standing Match, μαζί με το Boneyard Match ήταν μακράν τα κορυφαία της κάρτας. Το Firefly Fun House ήταν εντελώς unwatchable, αν και κινηματογραφικά ήταν άρτιο. Ωραίο το Charlotte Flair vs. Rhea Ripley, ο καλύτερος γυναικείος αγώνας, αλλά το booking ήταν τρομερά κακό. Ο Vince όταν αποσυρθεί θα βγάλει βιβλίο με το τίτλο «Πως να καταστρέψεις τους σταρς του NXT».

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 06, 2020 1:16 pm

Χειρότερη η δεύτερη βραδιά από την πρώτη κατά τη γνώμη μου. Ελάχιστα ματς υψηλού επιπέδου και 1-2 booking αποφάσεις απαράδεκτες.

Ο Vince για ακόμα μία φορά φτύνει στα μούτρα το γαμπρό του και το NXT, το οποίο έχει την καλύτερη γυναικεία division στον κόσμο. Μετά την Shayna ταΐζει την άκρως ελπιδοφόρα Rhea στην αγαπημένη του Charlotte. Και μάλιστα όχι με νίκη της πλάκας όπως πχ η περσινή της Becky στη WM, αλλά με εμφατική νίκη και σε ένα storyline στο οποίο η Charlotte υποτιμούσε συνεχώς το NXT και τη γυναικεία division του. Μία division με Shayna, Ripley, Shirai, Belair, Nox μάλλον δε μπορεί να παράγει ματσάρες και κόντρες για τον πολυαγαπημένο Vince (προφανώς δεν έχει δει το γυναικείο WarGames, στο οποίο μεταξύ άλλων η Shirai έδειξε πως γίνεται σωστά το moonsault και ναι εσένα κοιτάω Charlotte), οπότε βάζει το αγαπημένο του κορίτσι να πάρει άλλον έναν τίτλο, μειώνοντας φυσικά το NXT brand που με τόσο κόπο ο ίδιος ανέβασε το Νοέμβρη. Γιατί εγώ ως fan να επενδύω συναισθηματικά στο NXT και να γουστάρω τους παλαιστές του, όταν αργά ή γρήγορα θα τους δω να καταστρέφονται; Κρίμα για τις γυναίκες του ΝΧΤ, το ξαναλέω, είναι μακράν οι κορυφαίες και θάβονται ασταμάτητα.

Πολύ μου άρεσε το closure του Otis-Mandy, μία ιστορία που με τράβηξε παρά το ότι τέτοιες ιστορίες τις βρίσκω ανόητες, ήταν καλογραμμένη. Επίσης για κάποιο λόγο είδα ευχάριστα το Lashley-Black παρά το ότι δεν είχε λόγο ύπαρξης. Λατρεύω τον Black, ελπίζω να μη γίνει Cesaro. To Last Man Standing αντικειμενικά είναι καλό, όπως έχω ξαναπεί δε μου πολυαρέσουν τα brawls, αλλά η προσέγγιση ήταν σωστή, ποιος ο λόγος να παλεύουν με καρέκλες κτλ γύρω από το ρινγκ σε άδεια αρένα; Καλύτερα έτσι. Φυσικά χάρηκα πολύ για τον Drew. Τρομερό ότι τα δύο ματς για τους τίτλους κράτησαν μαζί λιγότερο από 7 λεπτά! Ευτυχώς έχουμε επιτέλους full-time πρωταθλητές!

Και πάμε στο Cena-Wyatt. Νομίζω είναι love it or hate it περίπτωση. Είναι μακράν το πιο WTF ματς που έχω δει. Δεν ξέρω αν θα μείνει ως αριστούργημα ή ως ανοσιούργημα. Για μένα βασικά δεν ήταν ματς. Δεν ήταν αγώνας. Δεν υπήρχε διαιτητής ή pin. Και έτσι το προσεγγίζω. Αυτό που είδα με ενθουσίασε. Κράτησε 13 λεπτά, αλλά έχει τόσα references (από Bellas μέχρι Moxley), έχει αναδρομή στο παρελθόν, έχει what if σενάριο, έχει κρυμμένα νοήματα. Για μένα δεν πρέπει να κρίνεται ως ματς. Σαν σκετς και αυτό και το χθεσινό main event είναι αριστουργήματα. Δε χρειάζεται να υπερβάλλεις με τέτοια ματς. Και το Final Deletion μια φορά έγινε και άφησε ιστορία. Δε χρειάζεται κάθε ppv να έχει ένα τέτοιο. Αλλά μπορείς να ανοίξεις το δρόμο για περισσότερες τέτοιες παραγωγές. Μικρού μήκους ταινίες με wrestling και καλή παραγωγή. Ο Matt Hardy και το Lucha Underground έδειξαν το δρόμο. Αν δεν πιάσει τον Vince υπέρμετρος ενθουσιασμός, θα λειτουργήσει.

Αν και ξενέρα, ήταν αξιομνημόνευτη WM σίγουρα, όχι τόσο λόγω των συνθηκών ή των ματς, αλλά γιατί έγινε μία καλή προσπάθεια, παρά τα συνήθη λάθη στο booking.

Η πρώτη βραδιά αξίζει 7,5/10. Η δεύτερη 6,5/10. Στο σύνολο λοιπόν 7/10. Μακάρι του χρόνου να έχουμε WM σε δύο βραδιές με εντυπωσιακές εισόδους και ματσάρες.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 06, 2020 4:00 pm

Έκλαψα με το σχόλιο του Pitino, έχει γράψει και άλλα στο Twitter . Περιμένω τις ατάκες φωτιά του Γιώργου :D :D



0
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 767
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 06, 2020 5:13 pm

Και μένα μου άρεσε πολύ το segment με τον wyatt & cena

Και για άλλη μια φορά απέδειξε πόσο αδιανόητα ταλαντούχος είναι ο bray wyatt

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Απρ 17, 2020 11:51 pm

Πραγματικά δε μπορώ να πω πόσο λυπάμαι για τις μαζικές απολύσεις που συνέβησαν την Τετάρτη. Κάποιοι από αυτούς τους wrestlers ήθελαν επειγόντως να φύγουν, άλλοι πάλι όχι. Όμως το να βλέπεις ικανότατους παλαιστές, σεναριογράφους ή διαιτητές όπως ο Chioda που ήταν για πάρα πολλά χρόνια στην εταιρεία να χάνουν τη δουλειά τους, είναι λυπηρό. Θα μου πεις είναι η κατάσταση που το επιτάσσει αυτό και μπορεί πολλοί να γυρίσουν όταν βρουν οι κοινωνίες ξανά ρυθμό.

Για μένα το γεγονός από μόνο του όμως μου προκαλεί θλίψη. Γιατί o Lance Storm έκλεισε τη σχολή του για να δουλέψει ως παραγωγός και 4 μήνες μετά μένει χωρίς δουλειά. Γιατί κάποιοι όπως o Chioda έχουν δώσει τριάντα χρόνια την ψυχή τους για την εταιρεία. Γιατί κάποιοι όπως η Listenberger πάλεψαν για να δούμε μία καλογραμμένη ιστορία στο Smackdown που εδώ και μήνες, η ποιότητα του ξύνει τον πάτο.

Και κυρίως για wrestlers όπως η Logan και ο No Way Jose που τη Δευτέρα, αγνόησαν τις συμβουλές των ειδικών να βρίσκονται σε καραντίνα στο σπίτι τους και πήγαν στο PC για να χάσουν σε ματσάκια μικρής διάρκειας, να δουλέψουν κοινώς για μια εταιρεία που κρίνεται essential business, παρά το ότι δεν είναι, με έναν ξεροκέφαλο ιδιοκτήτη που συνεχίζει να βγάζει σόου χωρίς κοινό και βλέπει τις ακροαματικότητες να πέφτουν και παρ' όλα αυτά έχει χάσει τη μπάλα.

Ειλικρινά και ας είναι διαφορετικές εταιρείες (διοίκηση επιχειρήσεων έχω τελειώσει και ξέρω) πως μπορεί κανείς να μην πιστέψει ότι η χρεοκοπία του XFL έπαιξε κάποιο ρόλο σε όλο αυτό; Πολύ κρίμα...

Επίσης R.I.P Howard Finkel. Δε θα υπάρξει ποτέ μεγαλύτερη φωνή στο wrestling.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 10, 2020 10:42 am

Προβλέψεις για το Money In The Bank 2020:

WWE CHAMPIONSHIP
Drew McIntyre (c) vs. Seth Rollins
ΝΙΚΗΤΗΣ: Drew McIntyre

WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP
Braun Strowman (c) vs. Bray Wyatt
ΝΙΚΗΤΗΣ: Bray Wyatt

WWE SMACKDOWN WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Bayley (c) vs. Tamina
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Bayley

MEN'S MONEY IN THE BANK LADDER MATCH
Daniel Bryan vs. Aleister Black vs. Rey Mysterio vs. King Corbin vs. Otis vs. AJ Styles
ΝΙΚΗΤΗΣ: Aleister Black

WOMEN'S MONEY IN THE BANK LADDER MATCH
Nia Jax vs. Asuka vs. Shayna Baszler vs. Dana Brooke vs. Lacey Evans vs. Carmella
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Shayna Baszler

WWE SMACKDOWN TAG TEAM CHAMPIONSHIP (FATAL 4-WAY)
The New Day (c) vs. The Miz and John Morrison vs. The Forgotten Sons vs. Lucha House Party
ΝΙΚΗΤΕΣ: The New Day

R-Truth vs. MVP
ΝΙΚΗΤΗΣ: R-Truth

KICKOFF
Jeff Hardy vs. Cesaro
ΝΙΚΗΤΗΣ: Jeff Hardy

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 10, 2020 12:05 pm

Θα συμφωνήσω σε όλες τις προβλέψεις, νομίζω το μόνο που θα άλλαζα είναι η νίκη στο R-Truth vs MVP.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μάιος 11, 2020 1:43 am

Αρκετά διασκεδαστικό το φετινό Money In The Bank , μου άρεσε που η κάρτα είχε λίγα ματς και η διάρκεια του pay per view ήταν φυσιολογική. Άψογη η κινηματογράφηση των δυο Money in the Bank ladder matches, χάρηκα που δεν είχαμε προβλέψιμους νικητές. Η αγαπημένη μου στιγμή ήταν όταν οι Daniel Bryan και AJ Styles μπήκαν κατά λάθος στο γραφείο του Vince, ήθελα να γελάσω πολύ δυνατά αλλά δεν μπορούσα λόγω της ώρας. Το Braun Strowman vs. Bray Wyatt ήταν η ευχάριστη έκπληξη, μιας και περίμενα να βλέπαμε μια άνοστη σούπα. Ελπίζω να διατηρήσει την ζώνη ο Braun, τώρα που θα έρθει ο The Fiend.

Βαθμολογία: 10/10.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μάιος 11, 2020 8:57 am

Μέτριο προς καλό το φετινό MITB. Αφήνω έξω τα ladder matches, όλα τα ματς εκτός Rollins vs McIntyre πολύ βαρετά με κακό build up και χωρίς νόημα. Το ματς των δύο για το WWE Championship διασώθηκε αποδεικνύοντας πόσο καλός πρωταθλητής είναι ο Σκωτσέζος αφενός και αφετέρου πόσο ωραίο είναι που έχουμε επιτέλους κανονικό πρωταθλητή που εμφανίζεται κάθε εβδομάδα, hypάρει τα ματς του και δε βαριέται να δώσει 20λεπτους αγώνες. Τώρα το tag team division και το midcard έχουν τα χάλια τους και καλούνται wrestlers να τραβήξουν κουπί χωρίς να τους έχουν προετοιμάσει. Όταν τους αγνοείς επιδεικτικά τόσο καιρό, μην περιμένεις να σου κάνουν δουλειά τώρα που τους χρειάζεσαι.

Τώρα για τα ladder matches, όπως και τα προηγούμενα cinematic matches ήταν καλογυρισμένα, είχαν τα references και τα easter eggs τους και εξελίχθηκαν πολύ διασκεδαστικά, αλλά είχαν και κάποια αρνητικά. Πρώτον πολλές χαμένες ευκαιρίες για κάποιες εμφανίσεις και κόντρες μεταξύ ανδρών και γυναικών ειδικά στο τέλος του ματς, δεύτερον το μεγαλύτερο κράτησε 27 λεπτά (καθώς εξελίσσονταν ταυτόχρονα, είδαμε περίπου 14-15 λεπτά από το καθένα), οι wrestlers πέρασαν ελάχιστο χρόνο στο ρινγκ χωρίς να παλέψουν σε πολλούς συνδυασμούς.

Τώρα για τις επιλογές, μου άρεσε η Asuka, σίγουρα το χρειάζεται και χαίρομαι που κέρδισε. Του Otis πάλι όχι και δεν καταλαβαίνω τη λογική. Στο Smackdown που υπάρχουν ως contenders οι Strowman-Wyatt-Reigns και έρχεται και ο Corbin, το να εμφανιστεί διεκδικητής με βαλίτσα είναι περιττό. Στο Raw που έχει McIntyre-Rollins, χρειάζεται τη βαλίτσα ο Black ή ο Styles για να ξεκινήσουν νέες κόντρες και να πάνε στο main event, ειδικά ο πρώτος. Για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά πάμε για λάθος νικητή ή αποτυχημένο cash in. Το 2017 κάκιστη επιλογή Corbin, το 2018 ούτε οι ίδιοι δεν ξέρανε τι κάνουν με Strowman, πέρυσι είδαμε ένα επικό ματς να κλείνει με το χειρότερο δυνατό τρόπο και φέτος ένα ξεχωριστό ματς κλείνει με σχετικά ανόητο τρόπο.

Βαθμολογία ladder matches: 7/10
Βαθμολογία υπόλοιπων: 4,5/10

Σύνολο: 5,75/10

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 767
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μάιος 11, 2020 9:54 pm

δεν μου άρεσε το ppv , είχε μια δυνατή ματσαρα με το McIntyre vs Rollins και όλα τα υπόλοιπα χλιαρά

Πλάκα είχαν τα MitB αλλά περίμενα κάτι καλύτερο . Κάποτε είχαν παλέψει ο Steve Austin με τον Booker T σε σουπερ μαρκετ και δεν ήταν ούτε cheesy ούτε τίποτα . Αντιθέτως μνημονεύεται ακόμα

Τεσπα , η άποψη μου παραμένει ότι το MitB πρέπει να το κερδίζει πάντα heel και μάλιστα όχι enstablished αλλά star in the making . Το αντρικό είχε μόνο δυο heels και ο ένας μεγάλο όνομα . Βέβαια , μεγαλύτερο ενδιαφέρον θα είχε να έχει το νου του ο McIntyre στον AJ Styles παρά στον Otis . Αν και βλέπω σιγά σιγά τον ψιλοξεφτιλίζει ο μπαρμπα Vince

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 767
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 13, 2020 7:40 am

Double post αλλά πρέπει να ειπωθεί. Πολύ ωραίο το Last Ride , αν και με στεναχωρεί ιδιαίτερα που έδειχνε τον Taker να κουτσαίνει στα μισά πλάνα

Δεν έκανε τυχαίο που χαίρει τέτοιας εκτίμησης απ' όλο τον κόσμο ούτε που έπεσε τόσο ραγδαία η απόδοσή του . Πώς να αγωνιστείς με ισχιαλγίες και ενέσεις στα γόνατα . Έχει πολύ ενδιαφέρον το ντοκιμαντερ

Επίσης με το καλό να σας έρθει το παιδάκι Becky & Seth

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 20, 2020 12:16 pm

Έχω δει τα δυο πρώτα επεισόδια του The Last Ride και είναι πολύ ωραίο. Για εμένα είναι στο ίδιο επίπεδο με το The Last Dance. Χαίρομαι που μαθαίνουμε πράγματα που δεν ξέρουμε για τον The Undertaker. Ελπίζω στο μέλλον το WWE να ετοιμάσει και άλλες σειρές ντοκιμαντέρ για διάφορους Superstar.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλα αθλήματα”