2022-2023-Ολυμπιακός - Μεταγραφές και προτάσεις

Συντονιστής: Captains

fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 605
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 2:56 pm

πιστευω οτι ενας μακρυς παικτης που πηδαει ψηλα και πιανει αλευ ουπ για καρφωμα ειναι η χαρα του Σλουκα στην επιθεση οποτε ισως να ειχε μια λογικη η αποκτηση του ,παραλληλα με το διαβατηριο ( μην ξεχναμε Αη-Γιωργης πλεον στην εξεδρα με εμας τους κοινους θνητους) απο εκει και περα μονο αν αποκτηθει σοβαροτατο 4-5αρι που θα παιζει πισω απο Βεζενκοφ αλλα μπροστα απο κωστακουμπο μπορουμε να συζηταμε σοβαρα για τετοιο ενδεχομενο εκτος πια κι αν το παληκαρι ριξει τα μελανια γρηγορα γρηγορα και δουλεψει τρελλα ολο το καλοκαιρι με τους κοουτς και τους γυμναστες (χλωμο εως κιτρινο λογω Εθνικης)... εντιτ μολις συνειδητοποιησα οτι εχω γραψει το ιδιο με αλλα 45 ατομα ,οποτε ή εγω εχω αρχισει και στρωνω ή οι υπολοιποι θα πρεπει να μιλησουν με καποιον ειδικο

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 605
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:00 pm

παντως για να μην εχουμε θεματα τραυματισμων και ασθενειων αν ημουν gm της ομαδας θα εκανα χρυσο τον εισι 'το ανθρωπινο κουκλακι βουντου " να μεινει περα απο το οτι ειναι φοβερος τυπος ειναι και γκαντεμομαγνητης

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1996
Δημοσιεύσεις: 4637
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:05 pm

Εμένα μαρεσει ο Κώστακουμπο τον θεωρώ τον έλληνα με το μεγαλύτερο ποτενσιαλ αλλά για ομάδα φ4 μόνο τρίτος με 200χιλ και τριετές να ψηθεί..με φαλ μιλου θα παίζει σπάνια πάντως δεν νομίζω να ρθει,ίσως είναι πίεση για τον ντορσει ότι κοιτα υπάρχει κι άλλος Έλληνας .. Με τέτοιο δίδυμο μάλλον ο τανουλης θα ταν καλύτερη επιλογή μιας και δεν θα γκρινιάζει.

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 605
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:13 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:05 pm
Εμένα μαρεσει ο Κώστακουμπο τον θεωρώ τον έλληνα με το μεγαλύτερο ποτενσιαλ αλλά για ομάδα φ4 μόνο τρίτος με 200χιλ και τριετές να ψηθεί..με φαλ μιλου θα παίζει σπάνια πάντως δεν νομίζω να ρθει,ίσως είναι πίεση για τον ντορσει ότι κοιτα υπάρχει κι άλλος Έλληνας .. Με τέτοιο δίδυμο μάλλον ο τανουλης θα ταν καλύτερη επιλογή μιας και δεν θα γκρινιάζει.
κοιτα δεν νομιζω να υπαρχει Ελληνας παικτης αυτη τη στιγμη που θα του κανει ο Ολυμπιακος μια τιμια προταση και δεν θα ερθει με εξαιρεση ισως τον Παπαπετρου για ευνοητους λογους ,αυτο ομως απο μονο του δεν αποτελει κατ'εμε τουλαχιστον μοχλο πιεσης στον ντορσευ . Το μεγαλυτερο μας ατου αυτη τη στιγμη ειναι η καταπληκτικη πορεια της ομαδας ,μελος της οποιας ηταν κι εκεινος και μαλιστα με κομβικο ρολο , η αντιμετωπιση απο πλευρας κοσμου που με εξαιρεση καποια στιγμη προς το τελος σε γενικες γραμμες του εδειχνε οτι τον στηριζει και το γεγονος οτι σε εμας θα ηταν πρωτος ενω αν παει ΝΒΑ θα τον φαει ο παγκος

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 605
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:15 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:05 pm
Εμένα μαρεσει ο Κώστακουμπο τον θεωρώ τον έλληνα με το μεγαλύτερο ποτενσιαλ αλλά για ομάδα φ4 μόνο τρίτος με 200χιλ και τριετές να ψηθεί..με φαλ μιλου θα παίζει σπάνια πάντως δεν νομίζω να ρθει,ίσως είναι πίεση για τον ντορσει ότι κοιτα υπάρχει κι άλλος Έλληνας .. Με τέτοιο δίδυμο μάλλον ο τανουλης θα ταν καλύτερη επιλογή μιας και δεν θα γκρινιάζει.
κι εμενα μου αρεσει ο τανουλης περισσοτερο θεωρω οτι ειναι πιο ετοιμος παικτης σε σχεση με τον Αντετο ,απο την αλλη το αθλητικο ποτενσιαλ του Κωστα δυσκολα το προσπερνας... ευχαριστος γριφος παντως

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:18 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:05 pm
Εμένα μαρεσει ο Κώστακουμπο τον θεωρώ τον έλληνα με το μεγαλύτερο ποτενσιαλ αλλά για ομάδα φ4 μόνο τρίτος με 200χιλ και τριετές να ψηθεί..με φαλ μιλου θα παίζει σπάνια πάντως δεν νομίζω να ρθει,ίσως είναι πίεση για τον ντορσει ότι κοιτα υπάρχει κι άλλος Έλληνας .. Με τέτοιο δίδυμο μάλλον ο τανουλης θα ταν καλύτερη επιλογή μιας και δεν θα γκρινιάζει.
Συμφωνώ. Με Μιλού πάαααάρα πολύ δύσκολα θα έβρισκε χρόνο από την μία, από την άλλη ο Μιλού μπορεί να χάσει και μερικά ματς μέσα στην σεζόν, είναι και τελείως διαφορετικός σαν στυλ και στο μεταξύ στην Α1 σίγουρα θα μπορούσε να έχει ρόλο. Αν δεχόταν κάτι τέτοιο σίγουρα μέσα.

Ο Τανούλης από την άλλη ίσως να πρέπει να πάει κάπου με ρόλο για να εξελιχθεί. Δεν ξέρω αν έχει νόημα να παίζει σκουπιδόχρονο στην Α1 με τον Ολυμπιακό, ούτε αν θα του έδιναν κάτι παραπάνω από αυτό*.

*Και στον Κώστα αυτόν τον ρόλο θα τον έδιναν πιο πολύ επειδή είναι Αντετοκούμπο και το να εξελιχθεί στον πειραιά έχει και παράπλευρο όφελος.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:20 pm

Εγώ αν ήμουν ο Αντετοκουμπο θα πήγαινα κάπου να παίζω. Πολύ όμως. Ας πάει σε ομάδα eurocup. Στην Ευρωλιγκα δεν είναι για δεύτερος πουθενά, ως τρίτος δε θα παίζει.

2
2 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 3:43 pm

yorgos έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:20 pm
Εγώ αν ήμουν ο Αντετοκουμπο θα πήγαινα κάπου να παίζω. Πολύ όμως. Ας πάει σε ομάδα eurocup. Στην Ευρωλιγκα δεν είναι για δεύτερος πουθενά, ως τρίτος δε θα παίζει.
Στο Περιστερι ας πουμε ; :bball:

1
1 Εικόνα
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 7:15 pm

Κοιτάμε Κάλινιτς λέει ο Μαθιός ο Αντριανός.
Δεν είμαστε μόνοι μας, αλλά ο Κάλινιτς αν πήγαινε κάπου σε μας θα ερχόταν. Όχι λόγω αδελφότητας με το "κόκκινο αστέρι"¨αλλά γιατί θέλει ανταγωνιστικό, ομαδικό, μπάσκετ. Μπάσκετ προπονητή.
Τον είχα στο μυαλό μου όταν πρότεινα τον Μπέικον- Γκουαντσάλε, αλλά έλεγα μέσα μου "του γκουντ του μπι τρου".
Αν κάτι δείχνουν αυτές οι 2 κινήσεις είναι ότι ο κόουτς κατάλαβε ότι στη χρονιά που μόλις πέρασε μάς έκλεισε και λίγο το μάτι η τύχη, αλλά δεν πάει έτσι. ΕΚεί ήταν το μεγάλο μας κενό και λέω ευθαρσώς ότι προτιμώ Κάλινιτς στον Ολυμπιακό από τον συμπατριώτη του (κι όντως Ολυμπιακό) Μιλουτίνοβ.
Με ένα 4-5 ρολίστα, και τον Τζεκίρι, είμεθα δυναμίτες.

Μετά ας κοπιάσουν όσοι αστέρες θέλουν.

* Eννοείται ότι τον θέλουν κι άλλοι, με πρώτη- πρώτη την Μπαρτσελόνα που πέρσι εισέπραξε ηχηρό ΄"όχι". Για μένα ο Κάλινιτς ήταν μες τις 5 καλύτερες περσινές μεταγραφές. Αναλόγα πάντα με το κόστος τους. Οι υπόλοιπες 4 ήταν οι Γουόκαπ, Οκόμπο, Γιαμπουσέλε και Φαλ. :bball:

Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1822
Δημοσιεύσεις: 2249
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Τετ Ιουν 22, 2022 8:02 pm

basket72 έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 7:15 pm
Κοιτάμε Κάλινιτς λέει ο Μαθιός ο Αντριανός.
Δεν είμαστε μόνοι μας, αλλά ο Κάλινιτς αν πήγαινε κάπου σε μας θα ερχόταν. Όχι λόγω αδελφότητας με το "κόκκινο αστέρι"¨αλλά γιατί θέλει ανταγωνιστικό, ομαδικό, μπάσκετ. Μπάσκετ προπονητή.
Τον είχα στο μυαλό μου όταν πρότεινα τον Μπέικον- Γκουαντσάλε, αλλά έλεγα μέσα μου "του γκουντ του μπι τρου".
Αν κάτι δείχνουν αυτές οι 2 κινήσεις είναι ότι ο κόουτς κατάλαβε ότι στη χρονιά που μόλις πέρασε μάς έκλεισε και λίγο το μάτι η τύχη, αλλά δεν πάει έτσι. ΕΚεί ήταν το μεγάλο μας κενό και λέω ευθαρσώς ότι προτιμώ Κάλινιτς στον Ολυμπιακό από τον συμπατριώτη του (κι όντως Ολυμπιακό) Μιλουτίνοβ.
Με ένα 4-5 ρολίστα, και τον Τζεκίρι, είμεθα δυναμίτες.

Μετά ας κοπιάσουν όσοι αστέρες θέλουν.

* Eννοείται ότι τον θέλουν κι άλλοι, με πρώτη- πρώτη την Μπαρτσελόνα που πέρσι εισέπραξε ηχηρό ΄"όχι". Για μένα ο Κάλινιτς ήταν μες τις 5 καλύτερες περσινές μεταγραφές. Αναλόγα πάντα με το κόστος τους. Οι υπόλοιπες 4 ήταν οι Γουόκαπ, Οκόμπο, Γιαμπουσέλε και Φαλ. :bball:
Πραγματικά, και μένα μου φαίνεται too good to be true, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Ο Κάλινιτς είναι παικταράς και σούπερ επιδραστικός στο παιχνίδι της ομάδας του επιθετικά, ενώ ταυτόχρονα παίζει και πολύ καλή άμυνα.
Αν ερχόταν σε μας θα ήταν κάτι παραπάνω από καλό.
Όμως, τον ζητάει και η Μπαρτσελόνα, που έχει πιο παχύ πορτοφόλι.
Επίσης, όποιος τον πάρει (λέγεται ότι) πρέπει να πληρώσει τσουχτερά ποσά στον Ερυθρό, αλλά και στη Βαλένθια που έχει τα δικαιώματα του παίκτη.
Λέγεται, μάλιστα, ότι αυτός είναι κι ένας λόγος που το σκέφτεται η Μπάρτσα. Ε, αν σκέφτεται η Μπάρτσα το οικονομικό κόστος για τα δικαιώματα, τότε για μας πρέπει να είναι τελείως απαγορευτικό. Ποιός ξέρει, όμως;

Να σημειώσω ότι παραμονές του F4 ο Κάλινιτς είχε κάνει πρόβλεψη ότι ο τελικός θα είναι Μπάρτσα-Ολυμπιακός και πως θα το πάρουμε εμείς!

0
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 8:27 pm

lefpan έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 8:02 pm


Πραγματικά, και μένα μου φαίνεται too good to be true, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Ο Κάλινιτς είναι παικταράς και σούπερ επιδραστικός στο παιχνίδι της ομάδας του επιθετικά, ενώ ταυτόχρονα παίζει και πολύ καλή άμυνα.
Αν ερχόταν σε μας θα ήταν κάτι παραπάνω από καλό.
Όμως, τον ζητάει και η Μπαρτσελόνα, που έχει πιο παχύ πορτοφόλι.
Επίσης, όποιος τον πάρει (λέγεται ότι) πρέπει να πληρώσει τσουχτερά ποσά στον Ερυθρό, αλλά και στη Βαλένθια που έχει τα δικαιώματα του παίκτη.
Λέγεται, μάλιστα, ότι αυτός είναι κι ένας λόγος που το σκέφτεται η Μπάρτσα. Ε, αν σκέφτεται η Μπάρτσα το οικονομικό κόστος για τα δικαιώματα, τότε για μας πρέπει να είναι τελείως απαγορευτικό. Ποιός ξέρει, όμως;

Να σημειώσω ότι παραμονές του F4 ο Κάλινιτς είχε κάνει πρόβλεψη ότι ο τελικός θα είναι Μπάρτσα-Ολυμπιακός και πως θα το πάρουμε εμείς!
Έτσι είναι ρε φίλε. Ο Κάλινιτς (κι όχι ο Μπέικον) θα είναι η εξελικτική συνέχεια των περσινών μεταγραφών.

Ως ρήτρα έχει 150 χιλ. Ενώ η Βαλένσια έχει τα δικαιώματά του στην Ισπανία ( η γνωστή ιστορία με την προσφορά της ενδιαφερόμενης, που αν η "κάτοχος" ομάδα, την ισοφαρίσει, τότε τον κρατάει η ίδια). Σε κάτι τέτοια έχει χάλια πρόσφατη παράδοση η Μπαρτσελόνα. Αν και νομίζω ότι το περσινό δώρο του Σάρας στη Ρεάλ, έπιασε κορυφή. Περί Χάνγκα ο λόγος.

Το ζήτημα είναι ότι με τις τόσες ενδιαφερόμενες (κι η πλούσια Μονακό μέσα, φαντάζομαι μπορεί να μας ξεπεταχτεί κι άλλη) ανεβαίνει κι άλλο το ήδη ψηλό κασέ του Κάλινιτς. Εγώ πάντως έχω λόγους να αισιοδοξώ ότι ο Κάλινιτς ένα σκόντο των 300-400 τον χρόνο (φαντάζομαι για 2τές θα γίνεται η κουβέντα) θα το κάνει. Έχει βγάλει πολλά μαζεμένα την τελευταία 7ετία. Και γουστάρει κι αυτός Ολυμπιακό (και στο συναισθηματικό, και λόγω Ερυθρού και λόγω συνάφειας βαλκανικής.

Για να δούμε αν είναι αληθές το ενδιαφέρον. Ο Ματτέο είναι έγκυρος, αλλά χάνει και που και που. Είναι τίμιος όμως. Και η χασούρα του είναι σε λογικά πλάισια.

Άβαταρ μέλους
Jimmyrogue84

 euroleague
Reactions: 384
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2014 11:57 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 8:28 pm

Η ιστορία έχει δείξει ότι 9 στις 10 φορές ενας παίκτης θα πάει στην ομάδα που του δίνει τα περισσότερα....Για ξένους μιλάμε κυρίως.Εκτός κι αν πρόκειται για ομάδα από εμπόλεμη ζώνη ή καμιά χώρα πιάστα βράστα!Το ατού του Ολυμπιακού φέτος και μετά από χρόνια είναι ότι ξανανέβηκε ως brand name στην Ευρώπη, αλλά και πάλι παικταράδες όπως Μπέϊκον κι οι περισσότεροι Αμερικανοί κοιτάνε για τα μπικικίνια πιο πολύ.Ο Κάλινιτς πάντως θα ταν μεγάλη μεταγραφή για μας, θα μας ανέβαζε ενα επίπεδο ακόμα πιο πάνω κι ας ερχόταν κάνας μαθητευόμενος Αμερικανός στο 4 κι ας έμενε κι ο Μάρτιν.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 8:42 pm

Jimmyrogue84 έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 8:28 pm
Η ιστορία έχει δείξει ότι 9 στις 10 φορές ενας παίκτης θα πάει στην ομάδα που του δίνει τα περισσότερα....Για ξένους μιλάμε κυρίως.Εκτός κι αν πρόκειται για ομάδα από εμπόλεμη ζώνη ή καμιά χώρα πιάστα βράστα!Το ατού του Ολυμπιακού φέτος και μετά από χρόνια είναι ότι ξανανέβηκε ως brand name στην Ευρώπη, αλλά και πάλι παικταράδες όπως Μπέϊκον κι οι περισσότεροι Αμερικανοί κοιτάνε για τα μπικικίνια πιο πολύ.Ο Κάλινιτς πάντως θα ταν μεγάλη μεταγραφή για μας, θα μας ανέβαζε ενα επίπεδο ακόμα πιο πάνω κι ας ερχόταν κάνας μαθητευόμενος Αμερικανός στο 4 κι ας έμενε κι ο Μάρτιν.
Δεν αντιλέγω. Έτσι είναι, "τα λεφτά μιλάνε". Μόνο που η Μπαρτσελόνα η φετινή έχει οικονομικά θέματα να λύσει. Ακόμα και η πιθανή αποχώρηση του Νικ (ενώ έχει συμβόλαιο) από εκεί εκκινεί.
Επιπλέον, ο Κάλινιτς έχει τα δικά του μέτρα και σταθμά. Το ξέρω λόγω του περάσματος του από τη Βαλένσια. ΤΟν ενδιαφέρει το σωστό μπάσκετ. Αυτό που είχε την τύχη να παίξει στη Φενέρ με τον Ζοτς.
Και έχει μια συμπάθεια για τον Ολυμπιακό (είναι οπαδός του Ερυθρού Αστέρα).

Τα πράγματα μπορούν να αλλάξουν άρδην και να δούμε την Μπαρτσελόνα θυμωμένη να πληρώνει υπεραξίες και να κλέινει Κάλινιτς και Μπέικον μαζί. Και κάποιον ακόμα 4-5ρο. Πως;
Αν φύγει ο Μίροτιτς και τους ελευθερώσει από το μέγα- συμβόλαιο του. Κυκλοφορεί μια τέτοια κουβέντα από σοβαρούς ανθρώπους. Δεν την έκανε τυχαία τη δήλωση εκείνη την Κυριακή το βράδυ ο Νίκο....
Λογικά θα πέσουν πάνω του (αν δεν έχουν ήδη πέσει..) οι Ναβάρο και σία. Γιατί καλά λεφτά θα γλυτώσουν αλλά τρέχα βρες 4ρι κορυφαίο.

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 22, 2022 9:11 pm

Reaper έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:43 pm
yorgos έγραψε:
Τετ Ιουν 22, 2022 3:20 pm
Εγώ αν ήμουν ο Αντετοκουμπο θα πήγαινα κάπου να παίζω. Πολύ όμως. Ας πάει σε ομάδα eurocup. Στην Ευρωλιγκα δεν είναι για δεύτερος πουθενά, ως τρίτος δε θα παίζει.
Στο Περιστερι ας πουμε ; :bball:
Σε πιο ανταγωνιστικο πρωτάθλημα ιδανικά. Αλλά ναι.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
brazilian1974

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιουν 22, 2022 2:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 23, 2022 8:37 am

Bacon
Μας είχαν ζαλίσει ότι είναι καψούρα του Μπαρτζωκα, μας έφτιαξαν με εντυπώσεις. Επειδή, είναι δικιά μου μεγαλύτερη καψούρα, γνωρίζει κανείς αξιόπιστη ιστορία τι έχει συμβεί και έχει τεχνητά εννοηθεί πως έπαψε να ενδιαφέρει;

0
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”