EL Game 30, Olympiacos vs Panathinaikos, 21:00

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
jazz thrilos
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 8:55 pm

Κι ενώ του εχω δώσει τα εύσημα για το impact του στην ομαδα συνολικά, την μαχητικοτητα του, παρά το γεγονός οτι δεν ειμαι φαν του ως παιχτικές ικανοτητες, η αληθεια ειναι οτι τελευταίως ειναι ντεφορμέ και δεν βοηθά την ομαδα. Για τον συμπαθή Γουοκαπ λέω. Ευτυχως δεν μας κοστιζει προς το παρον γιατι Σλουκας και Μακισικ διανύουν καλο φεγγάρι. Πρέπει να προσπαθησει περισσότερο ο ξανθός.

Υ.Γ.: Ναι, την ειδα την βουτιά του στην άμυνα που πηρε την μπάλα απο τον Παπαγιάννη.

Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1488
Δημοσιεύσεις: 6492
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 8:57 pm

Δεν περιμέναμε μόνο το σημερινό ματς, αλλά νομίζω ο Σλούκας κάνει την πιο μεστή χρονιά της καριέρας του μέχρι τώρα.

Μπράβο στους παίκτες. Συγκέντρωση και πάθος σήμερα. Λογικό να έρθει η χαλάρωση για 5 λεπτά καθώς δεν γίνεται να παίζει στα κόκκινα επί 40, ειδικά αν η απόδοση του αντιπάλου για 30-35 λεπτά είναι κάτω του μετρίου. Εγώ είδα ότι ήταν σοβαρή και ακόμα κι όταν από το +32 πήγε στο +14, αντέδρασε αμέσως.

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1239
Δημοσιεύσεις: 5441
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 8:57 pm

Επιβλητική νίκη με εξαιρετική εμφάνιση. Μπράβο στους παίκτες και στον προπονητή, καιρό είχα να ευχαριστηθώ από την απόδοση της ομάδας σε ντέρμπι.

0
Άβαταρ μέλους
Crash95

 a1greece
Reactions: 228
Δημοσιεύσεις: 727
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2016 1:56 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: LynnGreer,Printezis,Scola
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Πάνθηρες Καβάλας,Ολυμπιακός,ΣικάγοΜπουλς
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:02 pm

Ολοκληρωτικό μπάσκετ , ισοπεδωτικός Ολυμπιακός. Νομίζω η διαφορά ποιότητας φάνηκε όταν ο ΠΑΟ μπήκε να παίξει δυνατά άμυνα στην 3η περίοδο και έβαλε κάποια σουτ και έφτασε στους -14. Εκεί άμεσα ο ΟΣΦΠ το ξαναπήγε +25 σαν να λέει όποτε θέλω το έχω και χτίζω διαφορά. Σημαντική η 100αρα απέναντι στον αιώνιο ψυχολογικά.

Από εκεί και πέρα εγώ κρατάω δύο πολύ σοβαρές εμφανίσεις με Ζαλγκίρις και ΠΑΟ μέσα σε τρεις μέρες που δείχνουν ότι το ματς στο Βερολίνο ήταν όντως κακή παρένθεση. Στα τελευταία 7 ματς 6 νίκες και πάμε να κλειδώσουμε τη τετράδα και βλέπουμε τον Απρίλη για πιθανή 3η θέση και πιθανούς αντιπάλους.

0
Εκτός απ'τον Crash Bandicoot που αγαπώ όπως καταλάβατε, λατρεύω και το μπασκετ!!!Αγαπημένες ομάδες ΕΚ Καβάλας, Ολυμπιακός, Σικάγο Μπουλς, Εθνική Ελλάδος και Εθνική Αργεντινής (μεγάλη καψούρα με τους γκαούτσος, Vamo Vamo Argentina, Vamo Vamo a ganar)!!!
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 929
Δημοσιεύσεις: 4740
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:06 pm

Ρισπέκτ στον Παπαγιάννη. Κατάφερε να έχει το καλύτερο PIR του αγώνα ακόμη και μέσα απ αυτήν την συνολική εμφάνιση του Παναθηναικού, κι ακόμα κι όταν του ξεκίνησε πολύ στραβά το παιχνίδι και τον έκανε ότι ήθελε ο Φαλ στην αρχή, πήγε στο πάγκο και συνήλθε. Δεν του το χα :obey:

1
1 Εικόνα
Leo_98

 a1greece
Reactions: 275
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2021 1:15 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:07 pm

Πολλά μπράβο σε παίκτες και Μπαρτζώκα!
Μία από τις καλύτερες φετινές εμφανίσεις που, κακά τα ψέματα, όταν έρχεται απέναντι στον Παναθηναϊκό έχει κι άλλη αίγλη!

Η ομάδα μπήκε με το μαχαίρι στα δόντια, φοβερή άμυνα, ενέργεια, πάθος, που γρήγορα μετουσιώθηκαν και σε επιθετικό ρυθμό.

Στα χαρτιά μπορεί να είναι απλά μία νίκη εντός προγράμματος, αλλά ψυχολογικά νομίζω πως είναι μεγάλο boost εν όψει συνέχειας - play off.

Ο Παναθηναικός μου φάνηκε εντελώς... άδειος.
Κάτι οι απουσίες, κάτι η έλλειψη ουσιαστικού κινήτρου, κάτι ότι "έγειρε" το γήπεδο εξ'αρχής... νομίζω δεν εξυπηρετεί σε κάτι να αρχίσει η γκρίνια για Πρίφτη, παίκτες κλπ.

0
tarp7

allstar
Reactions: 1400
Δημοσιεύσεις: 3561
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:08 pm

Τρομερή εμφάνιση η σημερινή, δεν το περίμενα, πίστευα ότι θα ήμασταν κουρασμένοι. Ο ΦΑΛ (τρώω παιδάκια για πρωϊνό) έκανε τον παπαγιάννη αόρατο, ευτυχώς τον ανανεώσαμε νωρίς. Σλούκας βλέπουμε τι σημαίνει να έχεις τοπ πλέιμεικερ. Όλοι όμως έπαιξαν καλά σήμερα να μην αδικήσουμε κάποιον

0
Pointgod

senior
Reactions: 129
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 05, 2021 8:01 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:08 pm

4o σερι παιχνιδι ο Χασσαν με +10 ποντους, πλεον παιζουν απο 20΄ με τον Φαλ, μεγαλη διαφορα.

1
1 Εικόνα
BillyPao

allstar
Reactions: 1476
Δημοσιεύσεις: 3614
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:16 pm

Tracy Mac έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 8:41 pm
BillyPao έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 7:31 pm


Αν ο αντίπαλος είναι εύστοχος, τότε θα βάλει και πολλούς πόντους. Φυσικά πάντα απέναντι μας όλοι μεταμορφώνονται σε Στεφ Κάρι, ειδικά ο Ολυμπιακός το έχει ξανακάνει.
ΥΓ 1. Θυμίστε μου με πόσους έχανε πέρσι η Φενέρμπαχτσε από την Εφές, για το τουρκικό πρωτάθλημα.
ΥΓ 2. Όσο και να θέλετε, ο Πρίφτης δε φεύγει. Άλλωστε όταν οι άλλοι είναι σε τέτοια μέρα και τον Πόποβιτς να είχαμε, πάλι θα χάναμε. Ελπίζω η διοίκηση να μην ξανακάνει το λάθος να σας ακούσει.
Παντα σε καλη μερα ειναι οι αντιπαλοι ενω εμεις οχι. Παντα ειμαστε αδιαβαστοι εμεις ενω οι αλλοι οχι. Πως γινεται παντα να γινονται ολα αυτα? Αν ανατρεξεις λιγο στα ποστ που εγραφα το καλοκαιρι θα καταλαβεις γιατι η ομαδα ηταν καταδικασμενη απο την αρχη για να βγει τελευταια και ας μην με πιστευατε.

Ο Πριφτης δεν ξερω αν θα φυγει φετος αλλα το καλοκαιρι δεν πρεπει να μεινει. Ο μονος λογος να μεινει ειναι να παρει το πρωταθλημα ή εστω να το χασει 3-2. Δυσκολο το κοβω να γινει κατι τετοιο.

Οποτε προταση μου για να μην ψαχνουμε παλι το καλοκαιρι προπονητη, ειναι να φυγει τωρα ο Κυριος Πριφτης, να παρουμε Μιτροβιτς και να κανουμε σχεδιασμο ομαδας για του χρονου, απο φετος. 2 αλλαγες σε παικτες (Γιοβιτς-Εβανς), περισσοτερο χρονο Μαντζουκας-Χουγκαζ και οτι κανουμε στους τελικους.

Δυστηχως τον υπερασπιστηκα οσο μπορουσα τον Πριφτη και το καλοκαιρι τον θεωρουσα μακραν την καλυτερη μας κινηση, αλλα δεν εχει δειξει πραγματικα τιποτα! Κανενας αλλος προπονητης δεν πατωσε σε ολες τις εκφανσεις του παιχνιδιου, μα κανενας! Δεν μπορω να βρω ουτε ενα θετικο πραγματικα που εκανε φετος.

Το λαθος ηταν που εφυγε περσυ ο Βοβορας, οχι αν φυγει τωρα ο Πριφτης. Αλλα ο Βοβορας δεν ειχε το ονομα.
Καλά, ο Βόβορας απέτυχε στην Ουγγαρία. Εγώ θα κρίνω τον Πρίφτη, όταν παίξουμε πλήρεις, νομίζω ότι αυτό είναι το σωστό. Θα δούμε πως θα είναι τότε η ομάδα, και θα αξιολογήσουμε καλύτερα την κατάσταση. Δε νομίζω να έχουμε την ίδια εικόνα, θα δείξει. Πάντως τόσες αλλαγές προπονητών έχουμε κάνει τα τελευταία χρόνια, μόνο τότε που ήρθε ο Πιτίνο (την 1η φορά) η ομάδα βελτιώθηκε αισθητά. Όποιος και να έρθει, τα ίδια θα ακούσει μετά από λίγους μήνες, βάζω ό,τι στοίχημα θες. Εδώ τα άκουγαν ο Πασκουάλ και ο Πιτίνο, δε θα τα ακούει ο Πρίφτης ή ο όποιος άλλος προπονητής; Έχω πειστεί ότι όποιος και να έρθει στην ομάδα, θα αποτύχει, αυτός ο πάγκος είναι καταραμένος. Και εγώ αγαπάω την ομάδα, όπως και εσύ, και ό,τι λέω το λέω για το καλό της. Καλό σου βράδυ.

0
Άβαταρ μέλους
Crash95

 a1greece
Reactions: 228
Δημοσιεύσεις: 727
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2016 1:56 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: LynnGreer,Printezis,Scola
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Πάνθηρες Καβάλας,Ολυμπιακός,ΣικάγοΜπουλς
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:32 pm

Μέσα σε όλα ο Έισι σε τρία λεπτά που έπαιξε έδειξε ότι τουλάχιστον το θέλει πολύ να παίξει. Το ίδιο έδειξε και με τον Ηρακλή. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόουτς δεν του δίνει μερικά 5λεπτα στην Ευρωλίγκα όταν έχουμε δει Πρίντεζη, Λιβιό και Χασάν στις αρχές σεζόν να παίζουν 10-12 λεπτά χωρίς να προσφέρουν κάτι. Το χρειάζεται η ομάδα αν δεν είναι καλά ο Πριντ να δωθεί χρόνος στον Έισι για να μην σκάσει ο Βεζένκοφ.

0
Εκτός απ'τον Crash Bandicoot που αγαπώ όπως καταλάβατε, λατρεύω και το μπασκετ!!!Αγαπημένες ομάδες ΕΚ Καβάλας, Ολυμπιακός, Σικάγο Μπουλς, Εθνική Ελλάδος και Εθνική Αργεντινής (μεγάλη καψούρα με τους γκαούτσος, Vamo Vamo Argentina, Vamo Vamo a ganar)!!!
Redoctor_33

senior
Reactions: 246
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 2:15 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:36 pm

Τσαφ τσουφ Τσαφ τσουφ.

Πράγματι ανεβασμένος ο Χασαν αλλά έχουμε παίξει με τους μποτομ 4 κιολας.


Αφήστε συμπίπτει το Φ4 με συνέδριο και ζοριζει το πλάνο άρσης κούπας. Νταξει τελικό θαμαι Βελιγράδι εκ των ων ουκ άνευ.

Ε Ρ Χ Ο Μ Α C T E

0
tarp7

allstar
Reactions: 1400
Δημοσιεύσεις: 3561
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:45 pm

BillyPao έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 9:16 pm
Tracy Mac έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 8:41 pm


Παντα σε καλη μερα ειναι οι αντιπαλοι ενω εμεις οχι. Παντα ειμαστε αδιαβαστοι εμεις ενω οι αλλοι οχι. Πως γινεται παντα να γινονται ολα αυτα? Αν ανατρεξεις λιγο στα ποστ που εγραφα το καλοκαιρι θα καταλαβεις γιατι η ομαδα ηταν καταδικασμενη απο την αρχη για να βγει τελευταια και ας μην με πιστευατε.

Ο Πριφτης δεν ξερω αν θα φυγει φετος αλλα το καλοκαιρι δεν πρεπει να μεινει. Ο μονος λογος να μεινει ειναι να παρει το πρωταθλημα ή εστω να το χασει 3-2. Δυσκολο το κοβω να γινει κατι τετοιο.

Οποτε προταση μου για να μην ψαχνουμε παλι το καλοκαιρι προπονητη, ειναι να φυγει τωρα ο Κυριος Πριφτης, να παρουμε Μιτροβιτς και να κανουμε σχεδιασμο ομαδας για του χρονου, απο φετος. 2 αλλαγες σε παικτες (Γιοβιτς-Εβανς), περισσοτερο χρονο Μαντζουκας-Χουγκαζ και οτι κανουμε στους τελικους.

Δυστηχως τον υπερασπιστηκα οσο μπορουσα τον Πριφτη και το καλοκαιρι τον θεωρουσα μακραν την καλυτερη μας κινηση, αλλα δεν εχει δειξει πραγματικα τιποτα! Κανενας αλλος προπονητης δεν πατωσε σε ολες τις εκφανσεις του παιχνιδιου, μα κανενας! Δεν μπορω να βρω ουτε ενα θετικο πραγματικα που εκανε φετος.

Το λαθος ηταν που εφυγε περσυ ο Βοβορας, οχι αν φυγει τωρα ο Πριφτης. Αλλα ο Βοβορας δεν ειχε το ονομα.
Καλά, ο Βόβορας απέτυχε στην Ουγγαρία. Εγώ θα κρίνω τον Πρίφτη, όταν παίξουμε πλήρεις, νομίζω ότι αυτό είναι το σωστό. Θα δούμε πως θα είναι τότε η ομάδα, και θα αξιολογήσουμε καλύτερα την κατάσταση. Δε νομίζω να έχουμε την ίδια εικόνα, θα δείξει. Πάντως τόσες αλλαγές προπονητών έχουμε κάνει τα τελευταία χρόνια, μόνο τότε που ήρθε ο Πιτίνο (την 1η φορά) η ομάδα βελτιώθηκε αισθητά. Όποιος και να έρθει, τα ίδια θα ακούσει μετά από λίγους μήνες, βάζω ό,τι στοίχημα θες. Εδώ τα άκουγαν ο Πασκουάλ και ο Πιτίνο, δε θα τα ακούει ο Πρίφτης ή ο όποιος άλλος προπονητής; Έχω πειστεί ότι όποιος και να έρθει στην ομάδα, θα αποτύχει, αυτός ο πάγκος είναι καταραμένος. Και εγώ αγαπάω την ομάδα, όπως και εσύ, και ό,τι λέω το λέω για το καλό της. Καλό σου βράδυ.
Εδώ οι δικοί μας κράζουν το μπαρτζώκας που μας έχει 3-4 στην ευρωίγκα. Χώρια οι περισσότεροι παίκτες μας είναι άμπαλοι κ.α. Ο γιόβοτς δεν έιναι απουσία, το παιδί έχει να πάιξει 1 χρόνο μπάσκετ και με σοβαρά προβλήματα τραυματισμού και σε καθοδική πορεία. Για μένα κακώς τον πήρατε και κακώς θέλατε να τον κρατήσετε και για του χρόνου

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1827
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Μαρ 17, 2022 9:47 pm

tarp7 έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 9:08 pm
Τρομερή εμφάνιση η σημερινή, δεν το περίμενα, πίστευα ότι θα ήμασταν κουρασμένοι. Ο ΦΑΛ (τρώω παιδάκια για πρωϊνό) έκανε τον παπαγιάννη αόρατο, ευτυχώς τον ανανεώσαμε νωρίς. Σλούκας βλέπουμε τι σημαίνει να έχεις τοπ πλέιμεικερ. Όλοι όμως έπαιξαν καλά σήμερα να μην αδικήσουμε κάποιον
Εδώ θα διαφωνήσουμε.
Σήμερα ο Παπαγιάννης ήταν μιά κλάση πάνω από τον Φαλ.

0
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 10:03 pm

tarp7 έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 9:45 pm
BillyPao έγραψε:
Πέμ Μαρ 17, 2022 9:16 pm


Καλά, ο Βόβορας απέτυχε στην Ουγγαρία. Εγώ θα κρίνω τον Πρίφτη, όταν παίξουμε πλήρεις, νομίζω ότι αυτό είναι το σωστό. Θα δούμε πως θα είναι τότε η ομάδα, και θα αξιολογήσουμε καλύτερα την κατάσταση. Δε νομίζω να έχουμε την ίδια εικόνα, θα δείξει. Πάντως τόσες αλλαγές προπονητών έχουμε κάνει τα τελευταία χρόνια, μόνο τότε που ήρθε ο Πιτίνο (την 1η φορά) η ομάδα βελτιώθηκε αισθητά. Όποιος και να έρθει, τα ίδια θα ακούσει μετά από λίγους μήνες, βάζω ό,τι στοίχημα θες. Εδώ τα άκουγαν ο Πασκουάλ και ο Πιτίνο, δε θα τα ακούει ο Πρίφτης ή ο όποιος άλλος προπονητής; Έχω πειστεί ότι όποιος και να έρθει στην ομάδα, θα αποτύχει, αυτός ο πάγκος είναι καταραμένος. Και εγώ αγαπάω την ομάδα, όπως και εσύ, και ό,τι λέω το λέω για το καλό της. Καλό σου βράδυ.
Εδώ οι δικοί μας κράζουν το μπαρτζώκας που μας έχει 3-4 στην ευρωίγκα. Χώρια οι περισσότεροι παίκτες μας είναι άμπαλοι κ.α. Ο γιόβοτς δεν έιναι απουσία, το παιδί έχει να πάιξει 1 χρόνο μπάσκετ και με σοβαρά προβλήματα τραυματισμού και σε καθοδική πορεία. Για μένα κακώς τον πήρατε και κακώς θέλατε να τον κρατήσετε και για του χρόνου
Εγω δεν τον ηθελα τον Γιοβιτς, ουτε τον θελω για του χρονου. Η ομαδα εδιωξε Φλοιντ-Περι για Γιοβιτς και παρολο που δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο, θα εδιναν πολλες λυσεις στην ομαδα, ειδικα σε αθλητικοτητα, αμυνα, ενεργεια και φυσικα βαθος παγκου και ανασες στους βασικους.

Αλλα ειπαμε η χειροτερη μακραν δομηση σε ομαδα ευρωλιγκας και η μακραν χειροτερη διαχειρηση ροστερ και ροτεισον, ακολουθησε η τραγικε αλλαγες μεσουσης της περιοδου. Ανηκουστο!

0
Pointgod

senior
Reactions: 129
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 05, 2021 8:01 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 17, 2022 10:06 pm

ο μονος που το παλεψε, αλλα οταν η διαφορα ειχε παει στο +30, μεχρι τοτε τον εβαζε στα καλαθια ο Μουσταφα, κανονικο μπουλινγκ του εκανε στο πρωτο δεκαλεπτο και σε μεγαλο βαθμο καθορισε και το παιχνιδι οπως εξελιχθηκε.

Εχει βελτιωθει πολυ ο Παπαγιαννης, αλλα ο Φαλ ειναι αλλο επιπεδο, μπορει επιθετικα να μην ειναι τοσο ταλαντουχος, αλλα εχει φοβερη αντιληψη/δημιουργια και αμυντικα ειναι πραγματικα ελιτ παικτης (καλυτερος αμυντικος του πρωταθληματος στην Γαλλια περσι, αρκει να δει κανεις τα +/- του τις δυο τελευταιες σεζον της Ευρωλιγκας, ειναι πολυ επιδραστικος και η παρουσια του κανει την ομαδα καλυτερη).

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2021-2022”