Day 27 - Olympiacos vs Panathinaikos

Συντονιστής: Captains

ankostas333

 sophomore
Reactions: 90
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 08, 2020 10:12 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 10:55 am

RipCity έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 10:31 am
Δε νομίζω πως αν ο Παναθηναικός σούταρε 20% στα τρίποντα θα έφευγε νικητής. Υπάρχουν προσαρμογές μέσα στο παιχνίδι, δεν είναι μόνο μαθηματικά να πούμε αν είχαμε 5/20 αντί να χάναμε με 3 θα κερδίζαμε 9.
Συμφωνώ απόλυτα, σε αντίθεση με κάποιους άλλους. Για να πετύχει αυτό το 1/20 ο Μπαρτζώκας έκανε θυσίες στην ρακέτα. Μην ξεχνάτε ότι μετά από άστοχο τρίποντο υπήρξαν αρκετά επιθετικά ριμπάουντ με σκοράρισμα και σε κάποιες περιπτώσεις με γκολ-φάουλ. Αν έβλεπε ο κόουτς ότι έχετε 40% στα τρίποντα προφανώς θα άλλαζε τακτική. Δυστυχώς το βλέπετε καθαρά μαθηματικά.

1
1 Εικόνα
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 10:58 am

j-kidd13 έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 10:37 am
RipCity έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 10:31 am
Δε νομίζω πως αν ο Παναθηναικός σούταρε 20% στα τρίποντα θα έφευγε νικητής. Υπάρχουν προσαρμογές μέσα στο παιχνίδι, δεν είναι μόνο μαθηματικά να πούμε αν είχαμε 5/20 αντί να χάναμε με 3 θα κερδίζαμε 9.
Δεν ειναι μαθηματικός ο συλλογισμός,αλλα οτι ο Παναθηναικος καταφερε να ειναι οριακα πισω στο σκορ έχοντας 1 στα 20 τριποντα.Με 1 στα 20 τριποντα και τον αντιπαλο να σουταρει κοντα στο 50%,επρεπε να χανουμε με 10+.Αν σε καποια κρισημα σημεια είχαν μπει 3-4 τρίποντα,η εξέλιξη του ματς θα ήταν διαφορετική.
Αντίστοιχα όμως βάζατε τις βολές και είχατε και πολύ καλό ποσοστό στα δίποντα. Επίσης ο Ολυμπιακός είχε αρνητικό συντελεστή σε ασίστ/λάθη . Θα μπορούσαμε να πούμε αν προσέχαμε την μπάλα παραπάνω κι αν χτίζατε, όπως συνήθως, από τις βολές δε θα φτάναμε στο τελευταίο σουτ? Σίγουρα θα μπορούσε να είναι άλλη η εξέλιξη του ματς. Αυτό δε σημαίνει πως θα μπορούσε να επηρεαστεί αποκλειστικά και μόνο από το ποσοστό σας στα 3ποντα, αλλά κι από άλλα πράγματα, όπως ανέφερα παραπάνω.

0
Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 11:12 am

Το 1/20 είναι όλα αυτά που λέτε συν ακόμα περισσότερα.

Ο Μπαρτζώκας επέλεξε να πιέσει τα γκαρντ του Παναθηναϊκού ώστε να τους κόψει την δημιουργία προς το ζωγραφιστό καθώς εκεί ο Ολυμπιακός δεν είχε τις ποσοτικές επιλογές. Όταν ο Ράις πχ κατάφερε να περάσει ασίστ στον Μήτογλου αλλά και ο Καλάθης στον Παπαγιάννη ο Παναθηναϊκός έβρισκε εύκολο σκοράρισμα. Πιέζοντας τα γκαρντ αυτόματα δεν τους έδινε και το ελεύθερο σουτ. Τώρα αν έμπαιναν τα σουτ του ΠΑΟ πολλές μεταβλητές θα είχαν αλλάξει. Πιθανά η αμυντική προσέγγιση του Μπαρτζώκα πιθανά η επιθετική προσέγγιση του Πιτίνο.

Προσωπικά δεν είπα πως αν ο ΠΑΟ είχε 3/20 θα είχε κερδίσει. Αυτό που είπα είναι πως παρά το 1/20 το 81-78 όσο και αν φαίνεται ειρωνικό, είναι σχεδόν τιμητικό για τον Παναθηναϊκό. Δεν παύει να είναι ένας αγώνας που εν τέλει κρίθηκε στο σουτ, με το τριφύλλι να έχει 4% στο τρίποντο.

Τώρα αν εμπαιναν τα σουτ δεν ξέρουμε τι θα μπορούσαμε να είχαμε δει στον αγώνα. Ούτε σημαίνει ότι ο Παναθηναϊκός θα είχε κερδίσει..

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 12:12 pm

Nemesakos έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 9:53 am


Είπα κάπου ότι έχασε άδικα ο Παναθηναϊκός? :shock: Ανέλυσα τι δεν μου άρεσε στον Παναθηναϊκό. Και θεώρώ πως αν κ ο Ολυμπιακός ήταν στοιχειωδώς καλύτερος το ματς ήταν για 15+.. 2 φορές το έγραψα...Το ότι δεν με εντυπωσίασε τακτικά δεν μειώνει την νίκη του.

Αυτά που μου γράφεις μετά δεν με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα. Ούτε οι μπράβοι ούτε οι Ρώσοι ή Σέρβοι ούτε κανείς. Μεταφράζεις εντελώς λάθος αυτό που γράφω.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ήμουν με παρέα Ολυμπιακών και Παναθηναϊκών που κάπου κάπως κάποτε είχαμε κ την εξωαγωνιστική κόντρα έστω και σε επίπεδο πειράγματος και πλέον αυτή δεν υπάρχει. Πλέον δεν είναι καν θέμα συζήτησης. Πλέον είναι αδιάφορη. Και ευτυχώς ξαναλέω δεν είναι μόνο η χθεσινή παρέα των 8 ατόμων που έχουν αυτή την αποστροφή. Είναι αρκετός κόσμος ακόμα. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω..

Αν εντέλει καταφέρουν και επικρατήσουν οι στρατοί των προέδρων τότε καλά να πάθουμε..
Κοίτα, όταν επαναλαμβάνεις στο πρώτο και βασικό σου ποστ, συνεχώς το "αν ήμασταν πιο εύστοχοι από το 3π." και την ίδια στιγμή δεν κάνεις αναφορά σε στοιχεία που λειτούργησαν υπέρ της ομάδας σου, ε, σα να θες να πικάρεις και λίγο. Συμβαίνει σε όλους ενίοτε, σε άλλους περισσότερο σε άλλους λιγότερο. Στο δικό σου αρχικό ποστ, αυτό βγήκε. Γενικά είσαι χαμηλών τόνων και μπασκετικό παλληκάρι.
Και ούτε πιστεύω ότι σου αρέσουν όσα κάνουν οι πρόεδροι των 2 μεγάλων. Απλώς το είπες κάπως λανθασμένα για να το στρογγυλέψω.
Ουσιαστικά το λες κι εσύ ο ίδιος όταν μιλάς για "στρατούς προέδρων". Η αναφορά μου στα χουλιγκανίστικα έγινε για να σου καταδείξω, το πόσο φλέρταρε χθες με την ανεξέλεγκτη βία, ο πρόεδρος της ομάδας σου που μόλις είχες ευχαριστήσει.
Καλό μεσημέρι, διαφωνούμε ριζικά επί του αρχικού σου ποστ, αλλά σε γενικές γραμμές σε έχω ως θετικό σχολιαστή/μοντ στο φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 12:27 pm

basket72 έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 12:12 pm
Κοίτα, όταν επαναλαμβάνεις στο πρώτο και βασικό σου ποστ, συνεχώς το "αν ήμασταν πιο εύστοχοι από το 3π." και την ίδια στιγμή δεν κάνεις αναφορά σε στοιχεία που λειτούργησαν υπέρ της ομάδας σου, ε, σα να θες να πικάρεις και λίγο. Συμβαίνει σε όλους ενίοτε, σε άλλους περισσότερο σε άλλους λιγότερο. Στο δικό σου αρχικό ποστ, αυτό βγήκε. Γενικά είσαι χαμηλών τόνων και μπασκετικό παλληκάρι.
Και ούτε πιστεύω ότι σου αρέσουν όσα κάνουν οι πρόεδροι των 2 μεγάλων. Απλώς το είπες κάπως λανθασμένα για να το στρογγυλέψω.
Ουσιαστικά το λες κι εσύ ο ίδιος όταν μιλάς για "στρατούς προέδρων". Η αναφορά μου στα χουλιγκανίστικα έγινε για να σου καταδείξω, το πόσο φλέρταρε χθες με την ανεξέλεγκτη βία, ο πρόεδρος της ομάδας σου που μόλις είχες ευχαριστήσει.
Καλό μεσημέρι, διαφωνούμε ριζικά επί του αρχικού σου ποστ, αλλά σε γενικές γραμμές σε έχω ως θετικό σχολιαστή/μοντ στο φόρουμ.
Μα δεν ανέφερα πουθενά ότι αν ήταν πιο εύστοχος ο Παναθηναϊκός θα κέρδιζε. Αντιθέτως έγραψα πως σε αγώνα που αντίπαλος έχει 1/20 τρίποντα το ματς είναι για 15+... Ανέλυσα αυτό που είδα χωρίς διάθεση να πικάρω. Θα μπορούσα εύκολα αλλά δεν υπάρχει λόγος. Όπως δεν το έκανε και κανείς άλλος που σχολίασε...

Δεν το είπα καθόλου λανθασμένα.. Το είπα εντελώς ειρωνικά...

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 12:42 pm

Ξαναλέω ότι είμαστε η χειρότερη επίθεση της Ευρωλίγκας σε σετ επιθέσεις, σύμφωνα με τα analytics. Η χειρότερα ή λιγότερο δουλεμένη επίθεση της Ευρωλίγκας, που είναι φωτιά στο τρανζισιον και δεν μπορεί να βγάλει ένα πλέι απέναντι σε οργανωμένη άμυνα αντιμετωπίστηκε με όσο δυνατόν περισσότερη πίεση στα γκαρντ. Η λογική ήταν να περιοριστεί το τρίποντο της και το τρανζισιον πάση θυσια με αποτέλεσμα να γινονται σχεδόν όλα τα τρίποντα με χέρια κρεμασμένα μπροστά τους, θυσιάζοντας το inside game, που πρακτικά πάλι early offence είναι, με τον Τόμας. Ο Μπαρτζωκας θεώρησε ότι από τον Παπαγιάννη δε γίνεται να χάσεις, δεν ξέρουμε τι θα έκανε αν έπαιζε ο Βουγιουκας που παιχνίδι με πλάτη έχει.

Τώρα το ότι το δικό μας σχέδιο ήταν να τα μπουμπουναει ο Ραις μετά από στεπ μπακ είναι θέμα συζήτησης . Γίνονται αυτά, γιατί ετσι κερδισαμε το ματς του πρωτου γυρου, όπου πάλι ο Πιτινο ήταν outcoached από τον Κεμζουρα, αλλά δεν είναι κάθε μέρα του Αη Γιαννιου να κερδίζουμε επειδή κάποιος ντύθηκε Κάρι.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 1:31 pm

Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος. Τελεία.
Δεν έχει νόημα να ψάξουμε για δικαιολογίες. Πίεσε εξαιρετικά την περιφέρεια μη αφήνοντας μας να τρέξουμε και μη δίνοντας ελεύθερα σουτ.
Ακόμα κι έτσι θα μπορούσαμε να έχουμε 25-30% τρίποντο αλλά αυτή η συζήτηση δεν έχει νόημα γιατι κι ο Ολυμπιακός θα ήταν αλλιώς με Μιλουτίνοφ και Σπανούλη.
Ισχύει και αντίστροφα αυτό για όποιον λέει ότι ο Ολυμπιακός έπρεπε να κερδίσει με 15

Εμείς εντάξει, καταθλιπτικοί και όντως με μηδέν επίδραση από τον πάγκο.
Τα λεφτά στον Φριντέτ παίζει να είναι τα πιο πεταμένα λεφτά της φετινής Ευρωλίγκας και αν δεν ξαναρχίσει το πρωτάθλημα της Κίνας μπας και του δώσει κάποιος περισσότερα δύσκολα θα τον ξεφορτωθούμε αφού έχει και του χρόνου συμβόλαιο.
Λογικά δεν προλαβαίνουμε να χάσουμε την 8αδα αλλά και να μπούμε τι να λέει

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 2:44 pm

Αυτούς τους τουιτ λογαριασμούς που αποθεώνουν τον Πιτινο και τι να κανει ο άνθρωπος να μπει να σουτάρει τριποντα μόνο εγώ τους διαβαζω;; :P

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 2:49 pm

yorgos έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:44 pm
Αυτούς τους τουιτ λογαριασμούς που αποθεώνουν τον Πιτινο και τι να κανει ο άνθρωπος να μπει να σουτάρει τριποντα μόνο εγώ τους διαβαζω;; :P
Εκείνη η ζούγκλα με κανει να χαίρομαι που υπάρχει το basketforum

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 2:54 pm

shtarkws έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:49 pm
yorgos έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:44 pm
Αυτούς τους τουιτ λογαριασμούς που αποθεώνουν τον Πιτινο και τι να κανει ο άνθρωπος να μπει να σουτάρει τριποντα μόνο εγώ τους διαβαζω;; :P
Εκείνη η ζούγκλα με κανει να χαίρομαι που υπάρχει το basketforum


Αν και σας το κρατάω ακόμα που δεν με κάνατε mod και προτιμήσατε τον άλλον....( :fire: ) πραγματικά ισχύει αυτό....

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 2:55 pm

shtarkws έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:49 pm
yorgos έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:44 pm
Αυτούς τους τουιτ λογαριασμούς που αποθεώνουν τον Πιτινο και τι να κανει ο άνθρωπος να μπει να σουτάρει τριποντα μόνο εγώ τους διαβαζω;; :P
Εκείνη η ζούγκλα με κανει να χαίρομαι που υπάρχει το basketforum
Α εντάξει τα βλέπουν κι άλλοι. Γιατί εγώ νόμιζα προς στιγμήν πως εκτός από απονεύρωση η οδοντοχασαπισσα μου έκανε κι ενεση με lsd και βλεπω ψυχεδελειες. Ο άλλος λεει πρεπει να του πιστωσουμε τη μεστη εμφανιση Παπαγιάννη, ελα ποιος ήρθε, αλλάζω χώρα, ανοιχτε τον Έβρο να πάω στον Ερντογάν λέμε.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 3:04 pm

[/quote]



Αν και σας το κρατάω ακόμα που δεν με κάνατε mod και προτιμήσατε τον άλλον....( :fire: ) πραγματικά ισχύει αυτό....
[/quote]

Α, την υπογραφή σου την εμπνευστηκες οτανεψαχνες κίνητρο να μην πηδήξεις από το μπαλκόνι όταν έφαγες τη mod χυλόπιτα;

Έχουν συμβεί και χειρότερα αγαπητέ. Εμένα μια φορά μου ανέθεσαν να πάρω τηλέφωνο την οικογένεια ενός Έλληνα σεξοτουριστα που τα τίναξε επί κλινος με δύο μαυρουκες στο κρεβάτι. Τι να κάνω, παίρνω τηλέφωνο την οικογένειά του στην Ελλάδα να της πω τα χαρμόσυνα.
- Γεια σας, για τον κυριο Βαγγελη σας παίρνω...
- Α, δεν είναι εδώ ο Βαγγέλης...
- Το γνωρίζω, από την Κούβα σας παίρνω. Κοιτάξτε, ο κύριος Βαγγ...
- Απ την Κούβα; Καλέ στο Άγιον Όρος είναι ο Βαγγέλης μου
- Θα σας ειδοποιήσουμε.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 3:23 pm

Nemesakos έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 12:27 pm


Μα δεν ανέφερα πουθενά ότι αν ήταν πιο εύστοχος ο Παναθηναϊκός θα κέρδιζε. Αντιθέτως έγραψα πως σε αγώνα που αντίπαλος έχει 1/20 τρίποντα το ματς είναι για 15+... Ανέλυσα αυτό που είδα χωρίς διάθεση να πικάρω. Θα μπορούσα εύκολα αλλά δεν υπάρχει λόγος. Όπως δεν το έκανε και κανείς άλλος που σχολίασε...

Δεν το είπα καθόλου λανθασμένα.. Το είπα εντελώς ειρωνικά...

Μια ειλικρινή συγγνώμη από μένα που δεν το κατάλαβα ότι το έλεγες ειρωνικά. Ϊσως θα μπορούσες να ήσουν πιο σαφής, αλλά το λάθος σε κάθε περίπτωση είναι δικό μου που δεν σε ρώτησα πως το εννοείς.
Μι φάουλ. :smile:

Σχετικά με το πως είδαμε τον αγώνα, συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Μπαρτζώκας διάλεξε να σας κόψει/δυσκολέψει το τρίποντο με αποτέλεσμα στα πικ εν ρολ σας να βρίσκετε απέναντί σας του Ρότσεστι :smile: αυτού του κόσμου.
Στον πρώτο αγώνα που χάσαμε από την πατάτα του Μπάλντγουιν, θα μπορούσα να γράψω ότι "αν το ένα κι αν το άλλο...."κι όμως δεν το έκανα. Για χθες επιμένω ότι είμαστε καλύτεροι και μπράβο στην ομάδα που απέναντι σε μια πιο πλούσια αλλά και καλύτερη ομάδα, παίζοντας χωρίς τον βασικό μας σέντερ (και καλύτερο μας παίκτη) αλλά και χωρίς τον αστέρα μας, το συντριπτικά μεγαλύτερο κομμάτι του ματς ήταν από πάνω στο σκορ.
Για μένα ήταν μαγκιόρικη νίκη και θα έγραφα το ίδιο ακριβώς αν το έκανε ο Παναθηναϊκός.

Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 3:32 pm

john wick έγραψε:
Τετ Μαρ 04, 2020 2:54 pm
Αν και σας το κρατάω ακόμα που δεν με κάνατε mod και προτιμήσατε τον άλλον....( :fire: ) πραγματικά ισχύει αυτό....
Δηλαδή εμάς που υπήρξαμε πριν 3-4 χρόνια πρώτες επιλογές για mods και αρνηθήκαμε ελλείψει χρόνου, μας μισείς πολύ παραπάνω; :D :lol:

Βλέποντας τη ζούγκλα του Twitter και κυρίως το γλέντι που έχει στήσει στο Instagram o ΔΓ μετά το χθεσινό παιχνίδι, ειλικρινά χαίρομαι να διαβάζω ξανά τις σελίδες αυτού του τόπικ και γενικότερα το φόρουμ. Ακόμα κι αν σχολιαστούν τα γεγονότα που αναπόφευκτα θα γίνει, τουλάχιστον η συζήτηση δε θα έχει σχέση με όλο αυτό το σύστημα προσώπων και τρολ.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 04, 2020 3:35 pm

Τελικά τις ανακοινώσεις στην ΚΑΕ Παναθηναϊκός τις γράφει ο πρόεδρος.
" αποθανατίσουν" αντί "απαθανατίσουν" γράφει ο ο παίκτης.
Δεν του βγήκε και το γενικευμένο μπάχαλο που προσδοκούσε, έχασε κι η ομάδα του. Ποιος τον ακούει, μιλάμε.... Άντε μετά να πάει κανείς να τον διορθώσει. :smile:
Πως δεν τολμούσαν να μπουν οι γιατροί στο δωμάτιο του Στάλιν, όσο ο Κόμπα (ο ατσαλένιος) βογγούσε. :oops: Ε, κάτι τέτοιο.

*Άσχετο, αλλά να δείτε συνέντευξη Κώστα Παπαδάκη πριν καμιά βδομάδα. Λέει πράματα και θαυματα για τις δεκαετίες 90' και 00'.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2019-2020”