ΕΟΚ - Διοικητικά

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 12:33 pm

shtarkws έγραψε:
Δευ Σεπ 13, 2021 8:08 am
ΥΓ απο τα πρωτα που πρεπει να κανει ο Λιολιος για να συσπειρωσει τους παντες γυρω απο το μπασκετ, ειναι να συνεργαστει εως ενα σημειο με Φασουλα (καθως εχει πολλες μεγαλες δοξες απο το παρελθον στο ενεργητικο του) και φυσικα να βαλει Γκαλη ως επιτιμο προεδρο, ως συμβολο ενοτητας και ως συμβολο κινησης οτι θελει το καλο του μπασκετ.
Στην συνεντευξη που μας εδωσε τονισε οτι τους θελει ολους διπλα του, με την προυποθεση οτι θα εργαστουν αμισθί για το καλό του μπάσκετ.

Θα πληρώνονται μονο οσοι ειναι στο operation οι οποιοι θα κανουν συγκεκριμενη δουλεια και θα αξιολογουνται για αυτη

Μακαρι λοιπον να τους δουμε ολους μαζι


0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 6371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 12:39 pm

Το πρωί πάντως Διαμαντόπουλος και Καβαλιεράτος στην εκπομπή του πρώτου έλεγαν ότι ο Φασούλας μάλλον δεν θα αποδεχτεί την θέση που δικαιούται στο ΔΣ.

Αν ισχύει και δεν υπάρχει σοβαρός λόγος, τον μικραίνει περισσότερο. Δηλαδή το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν να καθίσει στην προεδρική καρέκλα; Θεωρεί ότι μόνο σαν πρόεδρος της ΕΟΚ μπορεί να προσφέρει;

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2332
Δημοσιεύσεις: 6942
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 12:54 pm

Πικρία στις δηλώσεις και δεν εκπροσώπησε τα 180 σωματεία στο νεο ΔΣ. Τέλεια.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 1:44 pm

Με τον Δελημπαλταδακη προεδρο παρα το προεδρω, το ελληνικο μπασκετ μπορει να κοιματε ησυχο. Επιτελους οι μανατζερ (τεως πλεον, αλλα πιονερος) στην εξουσια!!
Δεν ειμαι φαν καμιας απο τις τρεις υποψηφιοτητες, αλλα αν θεωρω την πλευρα του Φασουλα ανικανη για οτιδηποτε, την πλευρα Παπανικολαου αποδεδειγμενα πεπερασμενη, αυτη του Λιολιου την θεωρω επικινδυνη για το ερασιτεχνικο μπασκετ και οχι λογο Δελημπα μονο .
Και ξερω πως ο Δελημπαλταδακης ηταν ταχα μου ανεξαρτητος υποψηφιος, αλλα η θεση που πηρε μετα, μου λεει αρκετα.

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2332
Δημοσιεύσεις: 6942
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 1:50 pm

Πρόεδρος: Βαγγέλης Λιόλιος

Α’ Αντιπρόεδρος: Βαγγέλης Γαλατσόπουλος (εκ του νόμου)

Β’ Αντιπρόεδρος: Γιάννης Ηλιόπουλος

Γενικός Γραμματέας: Νίκος Νικολόπουλος

Ταμίας: Νίκος Ζεϊμπέκης

Ειδικός Γραμματέας οργανωτικής διαφάνειας και χρηστής διακυβέρνησης: Βασίλης Ντάκουρης

Στη συζήτηση που ακολούθησε αποφασίστηκε ομόφωνα και η ανάθεση των εξής αρμοδιοτήτων:

Υπεύθυνος Εθνικών ομάδων αναλαμβάνει ο Δήμος Ντικούδης

Υπεύθυνοι για την ανάπτυξη του γυναικείου μπάσκετ αναλαμβάνουν οι Αννυ Κωνσταντινίδου και Χρήστος Βασιλειάδης.

Διεθνείς σχέσεις και πρεσβευτής του ελληνικού μπάσκετ στο εξωτερικό αναλαμβάνει ο Ευθύμης Ρεντζιάς

Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων και εκπρόσωπος της ΕΟΚ στον ΕΣΑΚΕ αναλαμβάνει ο Κωνσταντίνος Ασημακόπουλος

Υπεύθυνος Ψηφιακού Μετασχηματισμού αναλαμβάνει ο Δημήτρης Ευαγγέλου.

Ειδικός Σύμβουλος για θέματα μπάσκετ αναλαμβάνει ο Τάσος Δελημπαλταδάκης

https://basketa.gr/%ce%b5%ce%bf%ce%ba-% ... _igxiWYLnk

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 2:50 pm

Εκπροσώπηση και για την πλευρά Φασούλα μέσω του Ρεντζιά αλλά και για τον ανεξάρτητο Δελημπαλταδάκη.

Σαν σύνθεση ΔΣ οκ φαίνεται, στην πράξη να δούμε.

Βέβαια έτσι εντός ΔΣ τουλάχιστον αντιπολίτευση δεν θα υπάρχει. Έχει σχεδόν όλους τους συμβούλους δικούς του, αν και 2 που δεν είναι δικοί του μπουν στην διοίκηση δεν μένει και κανένας να κάνει αντιπολίτευση ειδικά αν ο Φασούλας παρατήσει την ΕΟΚ όπως φαίνεται.

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 6371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 3:19 pm

Λίγο περίεργος ο ρόλος του Δελημπαλταδάκη. Προεκλογικά είχε κάποιες ενδιαφέρουσες προτάσεις, που δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να υλοποιήσει τώρα που εκλέχθηκε, και σε τι βαθμό.

Θεωρητικά καλό είναι το ΔΣ, με κάποια από τα μέλη του βέβαια να ασχολούνται πρώτη φορά με το μπάσκετ από διοικητικό πόστο. Αυτό μπορεί να είναι και θετικό και αρνητικό βέβαια. Νομίζω εκτός από Νικολόπουλο και Ντάκουρη που είναι πιο έμπειροι, οι υπόλοιποι έχουν ασχοληθεί κυρίως με συλλόγους και όχι από θέσεις ομοσπονδιών. Για να δούμε.

Θα είχε ενδιαφέρον ίσως τις επόμενες εβδομάδες μια συνέντευξη τύπου εφ'όλης της ύλης της νέας διοίκησης, ώστε να παρουσιάσουν τα πλάνα τους για την επόμενη μέρα.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1876
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 5:09 pm

kojito έγραψε:
Τρί Σεπ 14, 2021 3:19 pm
Λίγο περίεργος ο ρόλος του Δελημπαλταδάκη. Προεκλογικά είχε κάποιες ενδιαφέρουσες προτάσεις, που δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να υλοποιήσει τώρα που εκλέχθηκε, και σε τι βαθμό.
Εδώ είναι και οι προτάσεις του-πρόγραμμα για όποιον ενδιαφέρεται:
https://ekloges-eok.gr/%CE%BA%CE%B1%CF% ... %B7%CF%82/

Κάποιες είναι μη ρεαλιστικές (αυτό με το draft π.χ.), κάποιες είναι εξαιρετικά εξειδικευμένες χωρίς λόγο, κάποες με βρίσκουν τελείως αντίθετο (συμμετοχή στην Α2 με την καταβολή τιμίματος 150.000 ευρώ). Δίνει μεγάλη έμφαση στο οικονομικό κομμάτι του αθλήματος πάντως.
Κάποιες προτάσεις πάντως έχουν ενδιαφέρον απαγρόρευση μεταγραφών σε παίκτες κάτω των 18 ετών, αλλά ξέρουμε νομίζω τα προβλήματα που δημιουργούνται με τα δελτία, μη μοριοδότηση παικτών για τις πανελλήνιες και κάποιες προτάσεις για τον αριθμό των ξένων στις κατηγορίες θα προκαλέσουν επικές αντιδράσεις από των ΠΣΑΚ
Μου δίνουν λίγο την εντύπωση ότι γράφτηκαν πολλές για να φανεί ότι υπάρχουν ιδέες παρά για το ότι το έχει μελετήσει σε βάθος, (με κλασικό παράδειγμα την ιδέα του draft που νομίζω έχει αναλυθεί και εδώ πόσο ανεδαφική είναι), γενικά πάσχει λίγο το σχέδιο του και δεν θα με ενέπνεε και να τον κάνω ειδικό σύμβουλο. Είμαι θετικός άνθρωπος και θέλω να πιστεύω ότι έχει καλές προθέσεις.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 6371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 5:36 pm

Conan1982 έγραψε:
Τρί Σεπ 14, 2021 5:09 pm
kojito έγραψε:
Τρί Σεπ 14, 2021 3:19 pm
Λίγο περίεργος ο ρόλος του Δελημπαλταδάκη. Προεκλογικά είχε κάποιες ενδιαφέρουσες προτάσεις, που δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να υλοποιήσει τώρα που εκλέχθηκε, και σε τι βαθμό.
Εδώ είναι και οι προτάσεις του-πρόγραμμα για όποιον ενδιαφέρεται:
https://ekloges-eok.gr/%CE%BA%CE%B1%CF% ... %B7%CF%82/

Κάποιες είναι μη ρεαλιστικές (αυτό με το draft π.χ.), κάποιες είναι εξαιρετικά εξειδικευμένες χωρίς λόγο, κάποες με βρίσκουν τελείως αντίθετο (συμμετοχή στην Α2 με την καταβολή τιμίματος 150.000 ευρώ). Δίνει μεγάλη έμφαση στο οικονομικό κομμάτι του αθλήματος πάντως.
Κάποιες προτάσεις πάντως έχουν ενδιαφέρον απαγρόρευση μεταγραφών σε παίκτες κάτω των 18 ετών, αλλά ξέρουμε νομίζω τα προβλήματα που δημιουργούνται με τα δελτία, μη μοριοδότηση παικτών για τις πανελλήνιες και κάποιες προτάσεις για τον αριθμό των ξένων στις κατηγορίες θα προκαλέσουν επικές αντιδράσεις από των ΠΣΑΚ
Μου δίνουν λίγο την εντύπωση ότι γράφτηκαν πολλές για να φανεί ότι υπάρχουν ιδέες παρά για το ότι το έχει μελετήσει σε βάθος, (με κλασικό παράδειγμα την ιδέα του draft που νομίζω έχει αναλυθεί και εδώ πόσο ανεδαφική είναι), γενικά πάσχει λίγο το σχέδιο του και δεν θα με ενέπνεε και να τον κάνω ειδικό σύμβουλο. Είμαι θετικός άνθρωπος και θέλω να πιστεύω ότι έχει καλές προθέσεις.
Η αλήθεια είναι ότι αυτή την εντύπωση δίνουν οι προτάσεις του, ότι οι περισσότερες είναι απλά προτάσεις που είναι πολύ καινοτόμες και ριζοσπαστικές αλλά αρκετά έως πολύ ανέφικτες, ίσα-ίσα για να δίνουν την εντύπωση πως θέλει να φέρει κάτι νέο.

Ο ίδιος βέβαια μάνατζερ είναι και στο πελατολόγιο του είχε κυρίως νεαρούς αθλητές (άλλωστε παλιότερα έτρεχε τον Ηλυσιακό επί εποχής Μπόγρη, Κασελάκη κτλ.), οπότε όσον αφορά τον τομέα αυτό ίσως γνωρίζει καλύτερα από τον καθένα στο ΔΣ. Αν και η παρουσία και οι πρακτικές του ήταν λίγο έως αρκετά αμφιλεγόμενες.

Αυτό που δεν είδα πάντως στο ΔΣ, εκτός αν επαφίεται στις αρμοδιότητες πρωτίστως του Δελημπαλταδάκη, είναι να υπάρχει κάποιο άτομο ή επιτροπή που να ασχολείται αποκλειστικά με τις κατηγορίες από Α2 και κάτω. Θεωρητικά υπάρχει η επιτροπή πρωταθλημάτων, αλλά η παρουσία της είναι περισσότερο τυπική. Θα ήθελα, και νομίζω είναι σημαντικό, να δοθεί έμφαση στο να γίνει μια σωστή αναδιάρθρωση και αναδιοργάνωση των λοιπών επαγγελματικών κατηγοριών, ώστε οι ομάδες αυτές να είναι βιώσιμες και τα πρωταθλήματα ανταγωνιστικά και με κάποιο σαφή προσανατολισμό.

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 14, 2021 7:08 pm

Ο Φασούλας θα είναι απλό μέλος.



0
Άβαταρ μέλους
taraboura

 euroleague
Reactions: 263
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 21, 2009 7:21 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Real-Madrid
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Σεπ 15, 2021 12:57 am

Κακό στομάχι μου κάνει η νέα διοίκηση της ΕΟΚ, ειδικά όπως βλέπω το νέο ΔΣ. Εύχομαι να κάνω λάθος...

Πάντως είναι τόσο μεγάλες οι παθογένειες του ελληνικού μπάσκετ αυτή τη στιγμή που δεν νομίζω ότι οποιαδήποτε διοίκηση θα μπορέσει να κάνει θαύματα. Δυστυχώς δεν έπρεπε να φτάσει σε αυτό το σημείο της απαξίωσης, ειδικά την τελευταία δεκαετία.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 17, 2021 2:53 pm

Η ΕΟΚ, γράφει ο Σκουντής, σκέφτεται να διοργανώση όμιλο (μάλλον αυτό) ή την τελική φάση του Eurobasket 2025. Η Κύπρος θα αιτηθεί σε λίγες ημέρες τη διεξαγωγή ομίλου και μάλλον είπαμε να ακολουθήσουμε.

Το αγωνιστικό πρεστίζ μιας χώρας δε νομίζω πως μεγαλώνει διοργανώνοντας τουρνουά, παρόλο που τα 23 χρόνια είναι πάρα πολλά από την τελευταία φορά που είχαμε διοργανώσει κάτι.

Επίσης ο Λιόλιος αποφάσισε(;) να ξεκινήσει από τα πολύ ψηλά τη θητεία του; :-?

Πιστεύει πραγματικά πως υπάρχουν λεφτά (το υπουργείο πετσοκόβει συνεχώς τις χρηματοδοτήσεις) ή θα υπάρχουν τόσα πολλά λεφτά να "πεταχτούν" σε μια ακριβή διοργάνωση όπως το Eurobasket; :roulette:

Μήπως τελικά θα αρχίσουμε να βρίσκουμε "συνεργάτες", καλή ώρα, που θα διοργανώνουν αυτοί τα τουρνουά με μπροστάρη την ΕΟΚ (με τα έσοδα σε αυτούς);
:imnewhere: :sorry:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1876
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 17, 2021 3:19 pm

Το είχε πρωτοπεί ο Παπανικολάου ότι θα το διεκδικούσαμε και μάλλον συμφωνεί και ο Λιόλιος, Εφ' όσον είναι ένας όμιλος θα διεξαχθεί σε μια πόλη, (την Αθήνα φαντάζομαι), υπάρχουν τα γήπεδα, δεν νομίζω να είναι ιδιαίτερα πολυδάπανο να φιλοξενήσουμε ένα όμιλο, θα είναι ωραίο αν έχουμε μια ανταγωνιστική ομάδα και κατέβει και ο Γιάννης. Έχουμε στοιχεία για το κόστός; Δεν βρήκα κάτι πλην όσα κόστισαν στην Ουκρανία και άλλες χώρες κατά καιρούς να φτιάξουν γήπεδα και υποδομές που εμείς τις έχουμε. Ίσως πληρώνουμε και την Fiba κάτι;

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 17, 2021 3:28 pm

Conan1982 έγραψε:
Παρ Σεπ 17, 2021 3:19 pm
Το είχε πρωτοπεί ο Παπανικολάου ότι θα το διεκδικούσαμε και μάλλον συμφωνεί και ο Λιόλιος, Εφ' όσον είναι ένας όμιλος θα διεξαχθεί σε μια πόλη, (την Αθήνα φαντάζομαι), υπάρχουν τα γήπεδα, δεν νομίζω να είναι ιδιαίτερα πολυδάπανο να φιλοξενήσουμε ένα όμιλο, θα είναι ωραίο αν έχουμε μια ανταγωνιστική ομάδα και κατέβει και ο Γιάννης. Έχουμε στοιχεία για το κόστός; Δεν βρήκα κάτι πλην όσα κόστισαν στην Ουκρανία και άλλες χώρες κατά καιρούς να φτιάξουν γήπεδα και υποδομές που εμείς τις έχουμε. Ίσως πληρώνουμε και την Fiba κάτι;
3 εκατομμύρια δολλάρια στοίχησε το προολυμπιακό στον Καναδά, αν θυμάμαι καλά κάπου τόσο κόστοσε και της Λιθουανίας. Ο όμιλος θα έχει τις ίδιες ομάδες (6) αλλά τα διπλάσια παιχνίδια.

Αν μας περισσεύουνε τα χρήματα και θέλουμε να ξεκινήσουμε τη δαπάνη από εκεί, καλώς. Αν όχι τότε νομίζω πως ξεκινάμε με εντυπωσιασμούς και χωρίς ουσία.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1876
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 17, 2021 3:44 pm

ssoulliss έγραψε:
Παρ Σεπ 17, 2021 3:28 pm

3 εκατομμύρια δολλάρια στοίχησε το προολυμπιακό στον Καναδά, αν θυμάμαι καλά κάπου τόσο κόστοσε και της Λιθουανίας. Ο όμιλος θα έχει τις ίδιες ομάδες (6) αλλά τα διπλάσια παιχνίδια.

Αν μας περισσεύουνε τα χρήματα και θέλουμε να ξεκινήσουμε τη δαπάνη από εκεί, καλώς. Αν όχι τότε νομίζω πως ξεκινάμε με εντυπωσιασμούς και χωρίς ουσία.
Εντάξει τα προ-ολυμπιακά τουρνουά είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για την FIBA να αρμέξει τις χώρες που θέλουν να δώσουν πλεονέκτημα στην εθνική τους να προκριθεί, τα έχουμε πληρώσει κι εμείς κατά καιρούς. 2,3 Μ ευρώ κόστιζε να πάρεις την διοργάνωση και περίπου 700.000 για την διοργάνωση βάσει αυτού για την Λιθουανία: https://www.superbasket.gr/fiba/olympic ... 3-pic.html
Για το Καναδά τα 3 Μ κόστισε πάλι το να την πάρουν.
Έχει αντίστοιχο ποσό που πρέπει να δώσει μια χώρα για να το διοργανώσει το Ευρωμπάσκετ δεν το γνωρίζω. Αν έχει δεν το συζητώ να τους ευχαριστήσουμε ευγενικά και να την κάνουμε. Αν όμως το κόστος της διοργάνωσης είναι εκεί στο εκατομμύριο και έρθει ο Γιάννης άνετα θα είμαστε και στο συν από την διοργάνωση μόνο από τα εισιτήρια.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνική Ανδρών”