Ολυμπιακός Off Topic

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 09, 2020 9:24 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Φεβ 09, 2020 7:44 pm
Old time classic δείγμα εγκυρότητας αθλητικής φυλλάδας :P .
Εικόνα
Και ομως αληθεια ηταν το αρθρο τους...
δες εδω και τις αλλες εγκυρες αθλητικες ...
βασικα δε νομιζω να υπαρχει σοβαρος ανθρωπος που να αγοραζει οποιαδηποτε αθλητικη εφημεριδα και να νομιζει οτι ειναι πιο σοβαρη απο μια αλλη αθλητικη..
https://www.sport24.gr/football/ellada/ ... 94278.html

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 09, 2020 11:11 pm

Redfly έγραψε:
Κυρ Φεβ 09, 2020 9:24 pm
basket72 έγραψε:
Κυρ Φεβ 09, 2020 7:44 pm
Old time classic δείγμα εγκυρότητας αθλητικής φυλλάδας :P .
Εικόνα
Και ομως αληθεια ηταν το αρθρο τους...
δες εδω και τις αλλες εγκυρες αθλητικες ...
βασικα δε νομιζω να υπαρχει σοβαρος ανθρωπος που να αγοραζει οποιαδηποτε αθλητικη εφημεριδα και να νομιζει οτι ειναι πιο σοβαρη απο μια αλλη αθλητικη..
https://www.sport24.gr/football/ellada/ ... 94278.html
Πως ήταν αλήθεια; ΄Πήραμε τον Σάρας εμείς ποτέ; :shock:

Μου φάνηκε ως το πιο τρανταχτό "ότι να ΄ναι, εξώφυλλο απ' αυτά που βρήκα τυχαία στο διαδίκτυο. Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα τέτοια και χειρότερα, που δεν απαντώνται ιντερνετικά.

Δεν με ενδιαφέρει ποια ομάδα αβαντάρει η κάθε αθλητική/οπαδική. Ως εξαίρεση θυμάμαι το παλιό ΦΩΣ. Ήταν κάπως αλλιώς. Αυτό έκανε άλλου τύπου θεϊκά εξώφυλλα.
Θυμάμαι ένα όταν είχαμε πάρει στην μπάλα, τον Γκάμπριελ Άλβες που η φωτό του κάλυπτε όλο το πρωτοσέλιδο, κι έπαιζε η σουρεάλ λεζάντα ¨Εκτός από παιχταράς είναι κι ομορφόπαιδο" . Ακόμα γελάω όταν το σκέφτομαι.
Ή πάλι στο ΦΩΣ όταν είχαμε πάρει τον Άλεξ Άξερ( εκείνον που είχε φάει την τρομερή τάπα από τον Διαμαντίδη μετά τον "νον κολ" στον Σκούνι Πεν, αντί να πάει να καρφώσει με μανία, να τελειώσει το ματσάκι κι ο τίτλος...) που τον παρομοιάζε (το είχε και σιγουράκι κιόλας ο Π. Διαμαντόπουλος) με τον Άντονι Πάρκερ της Μακάμπι του οποίου έπαιζε και φωτό για να είναι πιο άμεσος ο συνειρμός. :D

Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 10, 2020 12:26 pm

Πως ήταν αλήθεια; ΄Πήραμε τον Σάρας εμείς ποτέ; :shock:

Μου φάνηκε ως το πιο τρανταχτό "ότι να ΄ναι, εξώφυλλο απ' αυτά που βρήκα τυχαία στο διαδίκτυο. Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα τέτοια και χειρότερα, που δεν απαντώνται ιντερνετικά.

Δεν με ενδιαφέρει ποια ομάδα αβαντάρει η κάθε αθλητική/οπαδική. Ως εξαίρεση θυμάμαι το παλιό ΦΩΣ. Ήταν κάπως αλλιώς. Αυτό έκανε άλλου τύπου θεϊκά εξώφυλλα.
Θυμάμαι ένα όταν είχαμε πάρει στην μπάλα, τον Γκάμπριελ Άλβες που η φωτό του κάλυπτε όλο το πρωτοσέλιδο, κι έπαιζε η σουρεάλ λεζάντα ¨Εκτός από παιχταράς είναι κι ομορφόπαιδο" . Ακόμα γελάω όταν το σκέφτομαι.
Ή πάλι στο ΦΩΣ όταν είχαμε πάρει τον Άλεξ Άξερ( εκείνον που είχε φάει την τρομερή τάπα από τον Διαμαντίδη μετά τον "νον κολ" στον Σκούνι Πεν, αντί να πάει να καρφώσει με μανία, να τελειώσει το ματσάκι κι ο τίτλος...) που τον παρομοιάζε (το είχε και σιγουράκι κιόλας ο Π. Διαμαντόπουλος) με τον Άντονι Πάρκερ της Μακάμπι του οποίου έπαιζε και φωτό για να είναι πιο άμεσος ο συνειρμός. :D
[/quote]

Προφανως και δεν ηρθε, απλα ελεγαν οτι υπεγραψε προσυμφωνο. Που ισχυει (δεν ορκιζομαι βεβαια αλλα ετσι ελεγαν), και επειδη θυμομουν την ιστορια σου απαντησα. Μη σπαταλαμε την ωρα μας με φυλλαδες... και το φως μια απο τα ιδια ειναι... η αναγκη για δουλειά εχει κανει τους δημοσιογραφους κλοουν. Ελαχιστες εξαιρεσεις και παλι καλα που υπαρχει και το ιντερνετ. Τι να πεις για παλια, που επαιζαν μονοτερμα...

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Φεβ 12, 2020 2:55 pm

Πήρε το μάτι μου μια συνέντευξη 2 παικτών που αγωνίζονται στην Α2 με τον Διαγόρα κι αποκαλούν " αντι- αναπτυξιακό" τον Ολυμπιακό Β΄. Δεν προλαβαίνω να τη διαβάσω αλλά μου κάνει ως τίτλος. Δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται φέτος στην υποτιθέμενη β΄ομάδα μας. Κι επιβεβαιώνει δυστυχώς και την έλλειψη σχεδίου από πλευρά της ΚΑΕ. Απλώς πήραν τον Μπαρτζώκα, τον Έλλις και τον Μακκίσικ και ησύχασαν- με όλοι. ;)

Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Φεβ 12, 2020 9:06 pm

basket72 έγραψε:
Τρί Φεβ 11, 2020 9:59 pm
Πάντως στις 2 προσθήκες που έχει κάνει ο Μπαρτζώκας ως τώρα, οι δημοσιογράφοι πιάστηκαν αδιάβαστοι. Το ίδιο συνέβαινε κι επί Μπλατ. Τόσο ο Έλλις όσο κι ο Μακκίσικ δεν είχαν ¨παίξει" πουθενά.
Επειδή θέλω να συνεχίσω την κουβέντα που άνοιξες νομιζώ αυτό είναι το κατάλλληλο τόπικ. Επειδή πέρσι και το περασμένο καλοκαίρι πολλοί οπαδοί της ομάδα μας έγραφαν κάτι τέτοιο στο Twitter δεν ισχύει 100% καθώς για λίγες μεταγραφές δεν ακούστηκαν κάτι. Αφήνω την πρώτη χρονιά του Μπλατ γιατί θα δυσκολευτώ να βρώ λινκς.

1) Πάντερ: Είναι η πρώτη μεταγραφή που δεν είχε ακουστεί κάτι στα ρεπορτάζ.
2) Κόνιαρης: Είχε βουίξει το Twitter από την άνοιξη του 2019 πως θα υπέγραφε μαζί μας.
3) Πολ: Το είχε γράψει ο Βαρλάς.
4) Ρούμπιτ: Ο Μελάγιες είχε κάνει το ρεπορτάζ.
5) Χαπ: Ανακοινώθηκε ξαφνικά χωρίς να έχει ακουστεί το όνομα του.
6) Κουζμίνσκας: Και αυτή η μεταγραφή ο Μελάγιες είχε γράψει.
7) Μπόλντγουιν: Ο Βαρλάς είχε αποκαλύψει την μεταγραφή του.
8) Χαραλαμπόπουλος: Αποκτήση του είχε ακουστεί από πολλά ρεποράζ σελίδων, δεν θυμάμαι κάποια συγκεκριμένη να έκανε πρώτη την αποκάλυψη:

Πάμε και στου Μπαρτζώκα:

Έλις: Ο Μελάγιες το έγραψε πρώτος και ραδιοφωνικά το είπε ο Παντελής Διαμαντόπουλος.
ΜακΚίσικ: Είχε προταθεί πριν από τον τραυματισμό του Σπανούλη και έκλεισε όταν έγινε γνωστό πως είναι σοβαρός τραυματισμός του.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 3:16 am

mixalisgate7 έγραψε:
Τετ Φεβ 12, 2020 9:06 pm


Επειδή θέλω να συνεχίσω την κουβέντα που άνοιξες νομιζώ αυτό είναι το κατάλλληλο τόπικ. Επειδή πέρσι και το περασμένο καλοκαίρι πολλοί οπαδοί της ομάδα μας έγραφαν κάτι τέτοιο στο Twitter δεν ισχύει 100% καθώς για λίγες μεταγραφές δεν ακούστηκαν κάτι. Αφήνω την πρώτη χρονιά του Μπλατ γιατί θα δυσκολευτώ να βρώ λινκς.

1) Πάντερ: Είναι η πρώτη μεταγραφή που δεν είχε ακουστεί κάτι στα ρεπορτάζ.
2) Κόνιαρης: Είχε βουίξει το Twitter από την άνοιξη του 2019 πως θα υπέγραφε μαζί μας.
3) Πολ: Το είχε γράψει ο Βαρλάς.
4) Ρούμπιτ: Ο Μελάγιες είχε κάνει το ρεπορτάζ.
5) Χαπ: Ανακοινώθηκε ξαφνικά χωρίς να έχει ακουστεί το όνομα του.
6) Κουζμίνσκας: Και αυτή η μεταγραφή ο Μελάγιες είχε γράψει.
7) Μπόλντγουιν: Ο Βαρλάς είχε αποκαλύψει την μεταγραφή του.
8) Χαραλαμπόπουλος: Αποκτήση του είχε ακουστεί από πολλά ρεποράζ σελίδων, δεν θυμάμαι κάποια συγκεκριμένη να έκανε πρώτη την αποκάλυψη:

Πάμε και στου Μπαρτζώκα:

Έλις: Ο Μελάγιες το έγραψε πρώτος και ραδιοφωνικά το είπε ο Παντελής Διαμαντόπουλος.
ΜακΚίσικ: Είχε προταθεί πριν από τον τραυματισμό του Σπανούλη και έκλεισε όταν έγινε γνωστό πως είναι σοβαρός τραυματισμός του.
Οκ, δεν το διευκρίνησα περί Μπλατ.Έχεις δίκαιο σε αυτό. Εννοούσα την πρώτη του χρονιά, τότε που ακόμα υπήρχε τμήμα μπάσκετ με κάποιους στόχους, σοβαρότητα κλπ. :P
Το καλοκαίρι που μας πέρασε δεν έχω ιδέα τι έγινε, παρά μονάχα μάθαινα για τους παίκτες που είχαμε πάρει τη μέρα που έκλειναν ή κι αρκετές αργότερα. Το είχα ως μη γενόμενο που λένε και στα αθλητικά.

ΌΣο για τον Μπαρτζώκα το λινκ του Μελάγιες που παρέθεσες είναι την ίδια μέρα στην οποία όλα τα υπόλοιπα έβγαλαν ότι έκλεισε. Τι να το κάνω; Δεν παίζει και σόρρι κιόλας. Να είχες δίκιο θα στο αναγνώριζα. Το ίδιο και αυτό που λες για Μακκίσικ. Άλλο το " είχε προταθεί" κι άλλο το " είναι κοντά" , τον " κοιτάζει" " τον κλείνει" ή και "τελειωμένη υπόθεση". Τις τελευταίες ημέρες μετά τον τραυματισμό του Σπανούλη δεν ειπώθηκε κάτι σχετικό, παρά μονάχα όταν τον κλείσαμε.
Αλλά οκ, εκεί ας το δώσω και να πω, ότι έστω προτάθηκε. Στον Ελλις όχι όμως. Τον ανακαλύψαν τη μέρα που τον κλείσαμε. Αργήσανε. Όπως αργήσανε με τον Γκος, τον Τίμα, τον Τουπάν και τον Λεντέι. Και παλιότερα έχει ξανασυμβεί επί Μπαρτζώκα με Λοτζέσκι, ΛΑφαγιέτ ( τον είχα πει πρώτος εγώ στο μπάσκετφόρουμ λόγω στενής σχέσης με Βαλένθια) και με Ντάρντεν.
ΜΕ Σφαιρόπουλου είχαν και καμιά σποραδική επιτυχία τουλάχιστον.

Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 9:05 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 3:16 am
Οκ, δεν το διευκρίνησα περί Μπλατ.Έχεις δίκαιο σε αυτό. Εννοούσα την πρώτη του χρονιά, τότε που ακόμα υπήρχε τμήμα μπάσκετ με κάποιους στόχους, σοβαρότητα κλπ. :P
Πάμε στην πρώτη σεζόν του Μπλατ:

Γκος: Το είχε αφήσει να εννοηθεί μέσω Twitter Ο Μιχάλης Στεφάνου.



Λεντέι: Ανακοινώθηκε ξαφνικά.
Τουπάν: Το είχε γράψει ο Μελάγιες.
Βενζέκοφ: Το είχε γράψει πρώτος ένας χρήστης του φόρουμ και μετά επιβεβαιώθηκε από τα ρεπορτάζ.
Τίμα: Γράφτηκε πρώτα στα Μ.Μ.Ε της Ισπανίας, ο Βαρλάς το επιβεβαίωσε ότι προτάθηκε.
Ουέμπερ: Το έγραψε ο Βαρλάς.
Τσέρι: Η δεύτερη μεταγραφή που ανακοινώθηκε ξαφνικά.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1875
Δημοσιεύσεις: 5134
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 9:59 am

Έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία παιδιά πότε μαθεύτηκε ότι η ομάδα ενδιαφέρεται για κάποιον παίκτη;

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:17 am

mixalisgate7 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 9:05 am


Πάμε στην πρώτη σεζόν του Μπλατ:

Γκος: Το είχε αφήσει να εννοηθεί μέσω Twitter Ο Μιχάλης Στεφάνου.
Το είχε αφήσει να εννοηθεί ο Στεφάνου στις 27/6 και 2 μέρες μετά ο Βαρλάς έγραψε ότι είναι στα πλάνα του Μπλατ. Στις 4 Ιουλίου τον κλείσαμε και στις 5 τον ανακοινώσαμε. Οκ, τον εντοπίσαν αυτόν. Στο δίνω. Το αξίζεις.:smile:
mixalisgate7 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 9:05 am

Τουπάν: Το είχε γράψει ο Μελάγιες.
Αυτόν- νανε :smile: όντως τον πέτυχαν από νωρίς. Θα είχε φανφαρόνο μάναντζερ ή κοπελιά του θα το έριχνε στο κους- κους.
mixalisgate7 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 9:05 am
Βενζέκοφ: Το είχε γράψει πρώτος ένας χρήστης του φόρουμ και μετά επιβεβαιώθηκε από τα ρεπορτάζ.
Τίμα: Γράφτηκε πρώτα στα Μ.Μ.Ε της Ισπανίας, ο [url=https://www.eurohoops.net/el/euroleague-el-
2/712948/olimpiakos-protathike-o-gianis-tima/]Βαρλάς[/url] το επιβεβαίωσε ότι προτάθηκε.
Ο χρήστης του φόρουμ που έγραψε και για Τίμα αλλά και Βεζένκοφ είναι ο υποφαινόμενος λόγω δεσμού με χώρα Βάσκων και Καταλωνία. Πρώτα γράφτηκαν εδώ και μετά όξω....αργήσανε και σε αυτήν την περίπτωση.
Για Τίμα αυτό που παραθέτεις δεν παίζει. Είναι μια ή άντε 2 μέρες πριν τον ανακοινώσουμε.
Για Γούέμπερ επίσης αυτό που παραθέτεις είναι μια ή δύο μέρες πριν.
Για Τσέρι και Λεντέι τα γράφεις και μόνος σου.
Δεν μου σχολίασες όμως για Έλλις καθόλου ούτε και για όσους έγραψα για παλιοτερα ή για όσους γράφτηκαν την περίοδο αυτή.
Κλείνοντας δεν το γράφω για να μειώσω σε κάτι εσένα, Michalis7.Τουναντίον. Καλά κάνεις και παραθέτεις τα άρθρα, γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Απλώς συνήθως δεν πέφτουν μέσα. Κι όταν πέφτουν μέσα είναι μετά αρκετές αποτυχημένες αναφορές .
Δεν έχουν βέβαια τα δικά μου απαράδεκτα :P ποσοστά επιτυχίας στις "προτάσεις για το ρόστερ και σε αντίστοιχα παλιά τοπικά στο φόρουμ" αλλά εμένα, αφενώς δεν είναι η δουλειά μου αυτή κι αφετέρου προτάσεις για να περνάει η ώρα κάνουμε.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:21 am

Conan1982 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 9:59 am
Έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία παιδιά πότε μαθεύτηκε ότι η ομάδα ενδιαφέρεται για κάποιον παίκτη;
Κουβέντα κάνουμε με τον φίλτατο michalisgate7 για το κάτα πόσο πέφτουν μέσα οι δημοσιογράφοι.
Έχει το ενδιαφέρον της νομίζω. Σίγουρα περισσότερο από άλλα θέματα που κατά καιρούς έχουν παίξει στο φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:25 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 10:17 am
.......
Ο χρήστης του φόρουμ που έγραψε και για Τίμα αλλά και Βεζένκοφ είναι ο υποφαινόμενος λόγω δεσμού με χώρα Βάσκων και Καταλωνία..............



Εικόνα

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:27 am

john wick έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 10:25 am
basket72 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 10:17 am
.......
Ο χρήστης του φόρουμ που έγραψε και για Τίμα αλλά και Βεζένκοφ είναι ο υποφαινόμενος λόγω δεσμού με χώρα Βάσκων και Καταλωνία..............



Εικόνα


χαχα Σε ευχαριστώ και ανταποδίδω Τζόνι μου!!

Στο μεταξύ πάνω που έγραφα για δημοσιογράφους πέφτω στο άρθρο του ΚΑβαλιεράτου που μιλάει για την επανάσταση :shock: του Ολυμπιακού. Ομολογώ ότι το διάβασα και δεύτερη φορά για να πειστώ ότι δεν τρολάρει ξέρω εγώ. Κι εκεί κάπου σταμάτησα. Τα πάντα όλα, τι να λέμε τώρα :P

Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:43 am

Conan1982 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 9:59 am
Έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία παιδιά πότε μαθεύτηκε ότι η ομάδα ενδιαφέρεται για κάποιον παίκτη;
Όχι δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά μια συζήτηση σε ήρεμο τόνο κάνουμε, την εβδομάδα που η Ευρωλίγκα δεν έχει αγωνιστική δράση.

0
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:48 am

διάβασα κ εγώ το άρθρο του Καβαλιεράτου... :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:



οι τύποι το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο μιλάμε....
χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση πλέον για μπάσκετ διαβάζω μονο τον hoopfellas .....
οι υπόλοιποι πιστεύω ότι αγνοούν ακόμα κ τους βασικούς κανόνες του πως παίζεται το άθλημα...
Καλά δεν μιλαω για τα non papers , αυτά κυκλοφορούν με ταχύτητα φωτός...

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Φεβ 13, 2020 10:59 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Φεβ 13, 2020 10:17 am

Ο χρήστης του φόρουμ που έγραψε και για Τίμα αλλά και Βεζένκοφ είναι ο υποφαινόμενος λόγω δεσμού με χώρα Βάσκων και Καταλωνία. Πρώτα γράφτηκαν εδώ και μετά όξω....αργήσανε και σε αυτήν την περίπτωση.
Για Τίμα αυτό που παραθέτεις δεν παίζει. Είναι μια ή άντε 2 μέρες πριν τον ανακοινώσουμε.
Για Γούέμπερ επίσης αυτό που παραθέτεις είναι μια ή δύο μέρες πριν.
Για Τσέρι και Λεντέι τα γράφεις και μόνος σου.
Δεν μου σχολίασες όμως για Έλλις καθόλου ούτε και για όσους έγραψα για παλιοτερα ή για όσους γράφτηκαν την περίοδο αυτή.
Κλείνοντας δεν το γράφω για να μειώσω σε κάτι εσένα, Michalis7.Τουναντίον. Καλά κάνεις και παραθέτεις τα άρθρα, γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Απλώς συνήθως δεν πέφτουν μέσα. Κι όταν πέφτουν μέσα είναι μετά αρκετές αποτυχημένες αναφορές .
Δεν έχουν βέβαια τα δικά μου απαράδεκτα :P ποσοστά επιτυχίας στις "προτάσεις για το ρόστερ και σε αντίστοιχα παλιά τοπικά στο φόρουμ" αλλά εμένα, αφενώς δεν είναι η δουλειά μου αυτή κι αφετέρου προτάσεις για να περνάει η ώρα κάνουμε.

Για τον Τίμα εγώ το είχα διαβάσει από το sportando νομίζω. Όσον αφορά τον Βενζέκοφ δεν θυμάμαι αλλιώς θα έγραφα το όνομα του χρήστη. Για τον Έλις δεν ισχύει αυτό που λες, γράφτηκε όταν υπήρξαν διαπραγματεύσεις. Μην ξεχνάς πως τον θέλαμε επί Κεζμούρα αλλά ο Προμηθέας τότε δεν ήταν πρόθυμος να κάτσει στο τραπέζι λόγω Eurocup και στην συνέχεια πήραμε τον Ριντ. Δεν με μειώνεις, κουβέντα κάνουμε σε περίοδο που η επικαιρότητα και το αγωνιστικό κομμάτι δεν υπάρχει ιδιαίτερη δραστηριότητα.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”