Day 5 - Bayern Munich vs Olympiacos

Συντονιστής: Captains

Weekendman

 champion
Reactions: 407
Δημοσιεύσεις: 5755
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2008 4:52 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:04 pm

Η Μπάγιερν σήμερα ακολούθησε και πέτυχε σχεδόν 100% το αμυντικό της πλάνο στην Ευρωλίγκα, με μια μόνη εξαίρεση ότι έδωσε πολλά τρίποντα στον Ολυμπιακό, ενώ δεν το έκανε με τις άλλες ομάδες δικαιώθηκε όμως με το ρίσκο της.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:10 pm

Τα είπε όλα ο Ripcity.
Τα λέγαμε και του λόγου μας πριν το παιχνίδι. " Να μπούμε σαν να μην έχουμε κερδίσει τα προηγούμενα 3".
Δεν βλεπόμαστε απόψε. Προπονητής και παίκτες πλην Τζένκινς, Μακίσικ και Παπανικολάου (συγκρινόμενος με τα προηγούμενά του και μόνο).

Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 246
Δημοσιεύσεις: 1193
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:33 pm

Δικαιότατη νίκη της Bayern σήμερα. Μας βραχυκύκλωσε τελείως. Το κάνει συχνά σε μας αυτό ο εθνικός μας σταρ.

Αδικαιολόγητη έλλειψη συγκέντρωσης και καθαρού μυαλού.

Σλούκας και Σπανουλης είναι θεωρητικά οι ποιοτικότεροι παίκτες μας αλλά σήμερα και οι 2 ήπιαν θάλασσα. Κολλούσε η επίθεση όποιος και να αναλάμβανε. Ο Martin o καημένος ζήτημα να πήρε 2 προσπάθειες. Αν θελουμε να έχουμε βλέψεις για 8αδα χρειάζεται οπωσδήποτε ένα μίνιμουμ απόδοσης από τους βασικούς δημιουργούς.

Και ο Μπαρτζωκας πάντως φαίνεται να έχει κάποιες εμμονές με συγκεκριμένα σχήματα και χρόνους που νομίζω μας κοστίζουν πολύ.

Ο McKissic δυστυχώς όπως πήγε να γυρίσει το ματς έτσι το έχασε κιόλας. Smackdown στον Baldwin χωρίς λόγο και αψυχολόγητο τρίποντο στον αιφνιδιασμό λες και είναι ο Durant.

Και ψυχολογικά πάντως φαίνεται να έχουμε ένα θέμα. 2 παιχνίδια με θεωρητικά υποδεέστερες ομάδες και δεν έχουμε την απαιτούμενη συγκέντρωση σε κανένα από τα 2. Στα 2 με ποιοτικότερες ομάδες είχαμε σαφώς καλύτερη προσέγγιση. Το ματς με ΠΑΟ το αφήνω εκτός γιατί είναι ξεχωριστή ιστορία.

Προχωράμε τώρα για 2 ματς με ποιοτικότερες ομάδες. Πολύ δύσκολο με Efes, ειδικά αν παίξει ο Larkin. Με Zenit είναι πραγματικός γρίφος αφού δεν ξέρουμε καν ποιοι θα κατέβουν και σε τι κατάσταση θα είναι.

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:42 pm

Sokos έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:33 pm

Προχωράμε τώρα για 2 ματς με ποιοτικότερες ομάδες. Πολύ δύσκολο με Efes, ειδικά αν παίξει ο Larkin. Με Zenit είναι πραγματικός γρίφος αφού δεν ξέρουμε καν ποιοι θα κατέβουν και σε τι κατάσταση θα είναι.
Καλά τα λες, φίλε μου.
Εγώ που τον έχω ψυχανεμιστεί τον φετινό Ολυμπιακό, το έβλεπα κατά κει. :-|
Δεν πειράζει, έχουμε ακόμα πολλά να βελτιώσουμε και αν μη τι άλλο κάποια απ΄ αυτά θα τα βελτιώσουμε.
Ο Σλούκας θα ανέβει, αλλά εκείνα τα συνεχόμενα -ούτε καν- airball του Σπανούλη με βάζουν σε σκέψεις για το αν χρειαστούμε τελικά κι άλλο δημιουργό.
Μια χαρά θα μας έκανε ο Ρότσεστι. Τα φωνάζαμε από το καλοκαίρι. Τον επήρανε τα όρθοδοξ μπραδέρια.

Ο Μπάλντγουιν όπως ακριβώς τον περιμέναμε. Να πάρει τις μισές επιθέσεις της ομάδας του και να κάνει και ότι να΄ναι δηλώσεις μετά. Καλό του Eurocup. :D

Με την Εφές θα παίξουμε καλά. Με τη Ζενίτ τις μάσκες μας και γάντια παρακαλώ. Και αποστάσεις. :P

Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 246
Δημοσιεύσεις: 1193
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:55 pm

Ο Σλούκας πάντως ως τώρα έχει κάνει ένα φοβερό ματς και στα υπόλοιπα 4 είναι από μέτριος ως κακός. Ελπίζω κι εγώ να στρώσει αν και δεν τον έχουμε δει ποτε χωρίς κάποιον παίκτη αντίστοιχης η μεγαλύτερης αξίας δίπλα του.

Δημιουργός δεν βλέπω να έρχεται. Θα πρέπει να περάσει ο Σπανουλης σε διακοσμητικό ρόλο και νομίζω θα διαταράξει πολύ τις ισορροπίες. Επίσης, σε αυτή την χρονιά είναι και πολύ δύσκολο να περιμένουμε μεγαλύτερες υπερβάσεις στα οικονομικά.

0
Weekendman

 champion
Reactions: 407
Δημοσιεύσεις: 5755
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2008 4:52 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:02 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:42 pm
Sokos έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:33 pm

Προχωράμε τώρα για 2 ματς με ποιοτικότερες ομάδες. Πολύ δύσκολο με Efes, ειδικά αν παίξει ο Larkin. Με Zenit είναι πραγματικός γρίφος αφού δεν ξέρουμε καν ποιοι θα κατέβουν και σε τι κατάσταση θα είναι.
Καλά τα λες, φίλε μου.
Εγώ που τον έχω ψυχανεμιστεί τον φετινό Ολυμπιακό, το έβλεπα κατά κει. :-|
Δεν πειράζει, έχουμε ακόμα πολλά να βελτιώσουμε και αν μη τι άλλο κάποια απ΄ αυτά θα τα βελτιώσουμε.
Ο Σλούκας θα ανέβει, αλλά εκείνα τα συνεχόμενα -ούτε καν- airball του Σπανούλη με βάζουν σε σκέψεις για το αν χρειαστούμε τελικά κι άλλο δημιουργό.
Μια χαρά θα μας έκανε ο Ρότσεστι. Τα φωνάζαμε από το καλοκαίρι. Τον επήρανε τα όρθοδοξ μπραδέρια.

Ο Μπάλντγουιν όπως ακριβώς τον περιμέναμε. Να πάρει τις μισές επιθέσεις της ομάδας του και να κάνει και ότι να΄ναι δηλώσεις μετά. Καλό του Eurocup. :D

Με την Εφές θα παίξουμε καλά. Με τη Ζενίτ τις μάσκες μας και γάντια παρακαλώ. Και αποστάσεις. :P
Δεν μου έχει λείψει σε καμία περίπτωση, όσο και να θέλει να κάνει τον Μαικ Τζεημς των φτωχών, αλλά το παράδειγμα του Πάντερ που πέρσι μπέρδεψε τις 2 ομάδες Ευρωλίγκας στις οποίες έπαιξε, παρόλο που στην μια είχε σαφώς καλύτερα νούμερα. Μας δείχνει ότι δεν χρειάζεται καν να ωφελείς μια ομάδα για να πάρεις καλή μεταγραφή. Αφού η χημεία του ήταν μπερδεμένη με τον Λορέντζο Μπράουν που ήθελε και αυτός αρκετά την μπάλα.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:10 pm

Sokos έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:55 pm
Ο Σλούκας πάντως ως τώρα έχει κάνει ένα φοβερό ματς και στα υπόλοιπα 4 είναι από μέτριος ως κακός. Ελπίζω κι εγώ να στρώσει αν και δεν τον έχουμε δει ποτε χωρίς κάποιον παίκτη αντίστοιχης η μεγαλύτερης αξίας δίπλα του.

Δημιουργός δεν βλέπω να έρχεται. Θα πρέπει να περάσει ο Σπανουλης σε διακοσμητικό ρόλο και νομίζω θα διαταράξει πολύ τις ισορροπίες. Επίσης, σε αυτή την χρονιά είναι και πολύ δύσκολο να περιμένουμε μεγαλύτερες υπερβάσεις στα οικονομικά.
Ας βγάλουμε το ματς στο ΟΑΚΑ γιατί έφαγε χτύπημα που πονάει πολύ.
Και γενικά ας του δώσουμε χρόνο.
Πέρσι ήταν μια χαρά. Οκ, θα μου πεις "είχε κοτζάμ Ντε Κολό, δίπλα του¨. Ήταν όμως και πρόπερσι μια χαρά. Να βάλουμε τον- προπέρσινο- Γκούντουριτς ως παίκτη αντίστοιχης ή μεγαλύτερης ;https://www.euroleague.net/competition/ ... #!E2018_RS

Να και τα στατιστικά του Σλούκα τις 2 τελευταίες χρονιές της Φενέρ.
https://www.euroleague.net/competition/ ... code=E2019
https://www.euroleague.net/competition/ ... code=E2019

Να συνυπολογίσουμε και το κρύο αίμα του- aka clutch.
Καθώς και το τι αποτέλεσε διακαή πόθο των Μπαρτσελόνα και Ρεάλ για 2 χρονιές (αυτές που δεν είχε δίπλα του, ούτε Μπόγκντα, ούτε Γουοναμέικερ.).


Αν ο Σπανούλη ρετάρει τόσο πολύ που να σουτάρει airball στα καπάκια ( άσε το χάλια ποσοστό του εντός πεδιάς- αυτό το έχουμε συνηθίσει τα τελευταία χρόνια) τότε θα πάρουμε παίκτη.
Δεν βγαίνει η χρονιά έτσι. Απόψε έβγαζε μάτι. Και δεν είχε και διαβολοβδομάδα. :oops:

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος basket72 την Παρ Οκτ 23, 2020 10:19 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:15 pm

Weekendman έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 10:02 pm
[

Δεν μου έχει λείψει σε καμία περίπτωση, όσο και να θέλει να κάνει τον Μαικ Τζεημς των φτωχών, αλλά το παράδειγμα του Πάντερ που πέρσι μπέρδεψε τις 2 ομάδες Ευρωλίγκας στις οποίες έπαιξε, παρόλο που στην μια είχε σαφώς καλύτερα νούμερα. Μας δείχνει ότι δεν χρειάζεται καν να ωφελείς μια ομάδα για να πάρεις καλή μεταγραφή. Αφού η χημεία του ήταν μπερδεμένη με τον Λορέντζο Μπράουν που ήθελε και αυτός αρκετά την μπάλα.
Καλά τα λες, αλλά άβυσσος η ψυχή του Έκτορα.
Πρώτη φορά πήγε και πήρε ενδιαφέροντες παίκτες ( Ντιλέινι, Χάινς, Ντατόμε, Σιλντς, Λεντέι) κι αντί να πάει να πάρει έναν Τζένκινς πήγε και πήρε τον Πάντερ.
Μεταξεταστέος ο Σικελός κόουτς. :)

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:20 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:42 pm

Ο Μπάλντγουιν όπως ακριβώς τον περιμέναμε. Να πάρει τις μισές επιθέσεις της ομάδας του και να κάνει και ότι να΄ναι δηλώσεις μετά. Καλό του Eurocup. :D
Ρε φίλος, τι ακριβώς δήλωσε ο Baldwin και τον πετσοκόβεις έτσι; Δε βρίσκω κάτι υποτιμητικό ή κακό στις δηλώσεις που έχω βρει. :-?

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:39 pm

ssoulliss έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 10:20 pm
[
Ρε φίλος, τι ακριβώς δήλωσε ο Baldwin και τον πετσοκόβεις έτσι; Δε βρίσκω κάτι υποτιμητικό ή κακό στις δηλώσεις που έχω βρει. :-?
Δεν τον πιστεύω τον συγκεκριμένο. Να τα αφήσει αυτά τα πολιτικώς ορθά. Άκου ήταν ένα ακόμα παιχνίδι. :D Καιγόταν ο κ..ς του σήμερα.

Βάρεσε 17 σουτ απόψε συν τις 8 βολές/ άρα συν 4 επιθέσεις ακόμα.
Ρεκόρ προσπαθειών για φέτος (μακράν) κι όλα αυτά απόψε που αγωνίστηκε λιγότερο από τα περασμένα 4 παιχνίδια. Δεν μου ξεφεύγει τίποτις στη στατιστική.
Τον είχαμε κόψει πριν το παιχνίδι και το είχαμε γράψει
basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 1:32 pm

...
Ο Μπάλντγουιν θα θελήσει να τα κάνει όλα στην επίθεση. Για να δούμε αν θα βγει σε καλό για την ομάδα του. Εγώ από την Μπάγερν τον Λούσιτς φοβάμαι. ...

Ζει στην κοσμάρα του και νομίζει ότι είναι για παραπάνω. Από τα πανεπιστημιακά του έτσι είναι. Αλλιώς θα έπαιζε στη χώρα του. Περίπτωση Τζέιμς κι αυτός- απλώς με λιγότερο ταλέντο. :wink:

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 10:55 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 10:39 pm
Δεν τον πιστεύω τον συγκεκριμένο. Να τα αφήσει αυτά τα πολιτικώς ορθά. Άκου ήταν ένα ακόμα παιχνίδι. :D Καιγόταν ο κ..ς του σήμερα.

Βάρεσε 17 σουτ απόψε συν τις 8 βολές/ άρα συν 4 επιθέσεις ακόμα.
Ρεκόρ προσπαθειών για φέτος (μακράν) κι όλα αυτά απόψε που αγωνίστηκε λιγότερο από τα περασμένα 4 παιχνίδια. Δεν μου ξεφεύγει τίποτις στη στατιστική.
Τον είχαμε κόψει πριν το παιχνίδι και το είχαμε γράψει
basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 1:32 pm

...
Ο Μπάλντγουιν θα θελήσει να τα κάνει όλα στην επίθεση. Για να δούμε αν θα βγει σε καλό για την ομάδα του. Εγώ από την Μπάγερν τον Λούσιτς φοβάμαι. ...
Ζει στην κοσμάρα του και νομίζει ότι είναι για παραπάνω. Από τα πανεπιστημιακά του έτσι είναι. Αλλιώς θα έπαιζε στη χώρα του. Περίπτωση Τζέιμς κι αυτός- απλώς με λιγότερο ταλέντο. :wink:
Να σου πω, εγώ για καλό παιδάκι τον έχω :D. Όλα αυτά που αναφέρεις με βάζουν σε υποψίες πως κρύβουν κροατοιταλικό υποκινητή :D . Σε κάτι τέτοια ο Trincheri είναι γάτα, "Πάμε αγόρι μου", "Avanti" και "φάτους" κλπ. Να τον δούμε πάντως και στη συνέχεια τι εξέλιξη θα έχει.

Πάντως έχει ένα ενδιαφέρον η ζωή του.

https://vucommodores.com/law-enforcemen ... -baldwin/
https://texas.gleague.nba.com/news/epis ... win-story/

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 11:07 pm

ssoulliss έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 10:55 pm
[
Να σου πω, εγώ για καλό παιδάκι τον έχω :D. Όλα αυτά που αναφέρεις με βάζουν σε υποψίες πως κρύβουν κροατοιταλικό υποκινητή :D . Σε κάτι τέτοια ο Trincheri είναι γάτα, "Πάμε αγόρι μου", "Avanti" και "φάτους" κλπ. Να τον δούμε πάντως και στη συνέχεια τι εξέλιξη θα έχει.

Πάντως έχει ένα ενδιαφέρον η ζωή του.

https://vucommodores.com/law-enforcemen ... -baldwin/
https://texas.gleague.nba.com/news/epis ... win-story/
Εμένα κι ο Τζέιμς μια χαρά συμπαθής μου είναι ως άτομο. Καλά τα λέει.
Ως συμπαίκτης δεν είναι καλός.
Ε, το ίδιο συμβαίνει και με τον Μπάλντγουιν. Μιλάμε για παίκτη που πλασαρίστηκε στο ν.16 στα 20 του χρόνια κι έκτοτε είναι στα περίπου αζήτητα.
Τράβηξε λαχνό πέρσι ο Μπλατ και φέτος ο Τρινκέρι.
Δεν ξεχνώ και τα σκηνικό με τον Τσέρι πέρσι, ο οποίος είπε (κανείς δεν τον διέψευσε και μιλάμε για παίκτη-τέρμα χαμηλών τόνων) ότι ο Μπάλντγουιν έπαιζε συστηματικά βρώμικα στις προπονήσεις με χτυπήματα στα γεννητικά όργανα κλπ.)

Τα έκανα πενηνταράκια δις τάιμ. :)

Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 24, 2020 12:19 am

Κλασσικος Ολυμπιακος οπου μετα απο εμφανιση/εις που σου δινει/ουν ευχαριστηση ερχεται και σε ξενερωνει ανευ λογου και αιτιας.Εκει που κανεις ενα σερι νικων και λες παμε να το διευρυνουμε και να προσθεσουμε περισσοτερη σταθεροτητα και συγκεντρωση μεσα στο παιχνιδι, τσουπ κλωτσια σε ο,τι χτιζει και παλι απο την αρχη.Χαμενο παιχνιδι απο αυτα που πρεπει να παρεις, κατι το οποιο γινεται σε τοσο μεγαλη διαρκεια απο το 2012 και επειτα που εχει γινει κανονας. Ο Ολυμπιακος θα χασει ενα παιχνιδι το οποιο ειναι στα μετρα του και κατω απο βαθμο δυσκολιας και θα το χασει -οχι γιατι η αντιπαλη ομαδα θα πιασει καλη αποδοση, αλλα γιατι ο ιδιος θα ειναι κατωτερος των περιστασεων. Οχι οτι δεν περιμεναμε να γινει κηδεια σημερα, αντιθετως μυριζε γκελα η αγωνιστικη.

Ο ολυμπιακος με τον κακο του εαυτο εχει κανει 2 κακες ηττες.Σε μια κανονικοτητα θα ελεγα οτι ειναι νωρις, η Ευρωλιγκα ειναι μαραθωνιος κτλ. Ισχυουν και τωρα αυτα , ομως εχοντας δει με τον κορονοιο ομαδες να βγαινουν 100% εκτος προγραμματος οπως η Κιμκι, θεωρω οτι δεν εχουμε την πολυτελεια απο την στιγμη που δεν εχουμε τραυματισμους, κουραση, κρουσματα κορονοιου σε παικτες να κανουμε τετοιες ηττες.Ακολουθει δυσκολο προγραμμα με πιθανο το 0/2 νικες, καθως η Εφες εκτος της επιστροφης του Λαρκιν θελει νικες και η Ζενιτ ειναι πολυ καλη ομαδα και μαλλον πληρης οταν θα παιζουμε.

1
1 Εικόνα
Μέχρι φέτος
Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 24, 2020 1:14 am

Έχοντας καταφθάσει εξαιρετικά αργά κι υπογράφοντας Αμερικανούς που δεν ήθελε καμμιά από τις άλλες ΕΛτες, ο κόουτς Τρινκιέρι έχει καταφέρει με μπάτζετ ΒCL να στήσει ένα σύνολο που δεν παίζει απλώς ξύλο.

Bravissimo, Andrea!

Έναν καλό κουμανταδόρο (π.χ. Walters) να είχε αντί του Μπρέι, και θα μπορούσε φρονώ να στρογγυλοκάτσει 8άδα στο φινάλε

0
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 767
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 24, 2020 2:29 am

Ο,τι γράφει ο φίλος papp7 αποπανω , προσυπογράφω

Αλλά έχουμε συνηθίσει πλέον το μια ζέστη μια κρύο από τον ΟΣΦΠ

Δυστυχώς για άλλη μια φορά δεν μπορεσα να δω τον αγώνα λόγω δουλειάς. Από αυτά που καταλαβαίνω διαβάζοντας σχόλια όχι μόνο από εδώ αλλά ακούγοντας και λίγο ραδιόφωνο την περιγραφή του αγώνα , συμπεραίνω ότι ήταν από εκείνες τις ημέρες που δεν βγαίνει τίποτα.

Συμβαίνει καμιά φορά, νωρίς ακόμα . Βέβαια στον ΟΣΦΠ το καμιά φορά έχει γίνει συνήθεια αλλά τεσπα . Ας εκφέρω σοβαρή άποψη κατά τον Δεκέμβρη τώρα είναι νωρίς

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2020-2021”