Στοιχηματικές ιστορίες

Συντονιστής: Captains

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Οκτ 18, 2020 12:58 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Οκτ 18, 2020 12:53 pm
Σαν πολλά δεν βάζεις; Ή θα παίξεις διάφορα δελτία;

Σιλντς ( εμείς οι παλιότεροι θυμόμααστε και την Μπρουκ...στη Γαλάζια Λίμνη :P :) και Χίγκινς θα τα βάλουν τα ποντάκια τους. Εγώ αποδόσεις κάτω του 1.40-1.50 δεν τις ακουμπάω...

Λιβέρης Ανδρίτσος, ο κλασσικός Ελ- και πάρα πολύ καλός παίκτης. Μπορούμε να πούμε ότι ο Στράτος ο Περπέρογλου ήταν ότι πιο κοντινό στον Λιβέρη.
Με αυτά και με αυτά μου σκασε κι ο Μπατής που πέθανε σήμερα- πριν την ώρα του.
Πρέπει να είχαν συνυπάρξει στον Παναθηναϊκό,
δυο τρια ματς το πολυ διαλεγω

ναι στις αρχές της δεκαετίας του 80 μάλλον. Κρίμα , πολύ κρίμα. Χαρακτηριστική φωνή στο αυτοαποκαλούμενο ¨καλύτερο πρωτάθλημα της Ευρώπης" τότε με συγκροτημενα ελληνικά.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 7:03 pm

Σας άκουσα και πατωσα, α νά χαθείτε.

Αντί για στοίχημα προτείνω τηλεπαιχνίδια, περισσότερα και γρηγορότερα λεφτά. Συντονιστείτε αύριο στις 18.40 στο ΜΕΓΚΑ τσανελε.

2
2 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 8:06 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 7:03 pm
Σας άκουσα και πατωσα, α νά χαθείτε.

Αντί για στοίχημα προτείνω τηλεπαιχνίδια, περισσότερα και γρηγορότερα λεφτά. Συντονιστείτε αύριο στις 18.40 στο ΜΕΓΚΑ τσανελε.
Κι όμως εγώ σε 2 παιχνίδια επέμενα. :-|
Το ένα αναβλήθηκε (Μπιλμπάο-Ρεάλ, διπλό στο +12.5) και το άλλο θα το πέρναγα αν το έπαιζα. Εκείνο της Αρμάνι κόντρα στην πάλαι ποτέ κραταιά ( 80-90s σπικερο-έκφραση :) για εμάς τους oldies but goodies). Το οποίο δεν το ¨διάβασα¨ σωστά, είναι αλήθεια, αφού η Αρμάνι έκανε περίπατο (passeggiata) με τον Σέρχι όντως να παίζει ελάχιστα όπως έλεγα, αλλά τον Μορέτι να φτάνει και να περισσεύει.
Σε κάθε περίπτωση για μισό πόντο το πέρασα το ματσάκι. Κόντρα στο χάντικαπ των -22.5 πόντων έλεγα και τελικά η Αρμάνι νίκησε με 22. :D Κακώς δεν το έπαιξα. Νόμος του τζόγου: όταν σε πάει παίζεις, όταν δεν σε πάει, σταματάς. Χμ, δεν μου αρέσει τώρα που το ξανασκέφτομαι. :roll:

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 8:12 pm

Βάλτε αύριο 18.40 ΜΕΓΚΑ τσανελε, δεν το είπα τυχαία....

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 8:26 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:12 pm
Βάλτε αύριο 18.40 ΜΕΓΚΑ τσανελε, δεν το είπα τυχαία....
Η τηλεόραση μου είναι σαν να μην υπάρχει. Δεκαετίας 90. :D Κάτι πράσινα βγάζει όταν την ανάβω. Η τελευταία φορά που την άναψα ήταν στον τελικό του Μουντιάλ του 18΄όταν είχα παίξει τα μαλλιά της κεφαλής μου (οκ, δεν είναι πολλά :D ) στη Γαλλία.

Αν όμως είναι να σε δω στο τηλεπαιχνίδι με τα Γεν (έψαξα το πρόγραμμα για χάρη σου :) ) να πάω στη γειτόνισσα που φοράει και κάτι ωραίες φόρμες, εσχάτως που άρχισε το γυμναστήριο. :P

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 8:34 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:26 pm
yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:12 pm
Βάλτε αύριο 18.40 ΜΕΓΚΑ τσανελε, δεν το είπα τυχαία....
Η τηλεόραση μου είναι σαν να μην υπάρχει. Δεκαετίας 90. :D Κάτι πράσινα βγάζει όταν την ανάβω. Η τελευταία φορά που την άναψα ήταν στον τελικό του Μουντιάλ του 18΄όταν είχα παίξει τα μαλλιά της κεφαλής μου (οκ, δεν είναι πολλά :D ) στη Γαλλία.

Αν όμως είναι να σε δω στο τηλεπαιχνίδι με τα Γεν (έψαξα το πρόγραμμα για χάρη σου :) ) να πάω στη γειτόνισσα που φοράει και κάτι ωραίες φόρμες, εσχάτως που άρχισε το γυμναστήριο. :P
Ορίστε, και θα γελάσεις με τα χαλιά μας και θα σου κάτσει η γειτόνισσα.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 9:17 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:12 pm
Βάλτε αύριο 18.40 ΜΕΓΚΑ τσανελε, δεν το είπα τυχαία....
Τιτανομέγιστε εσύ είσαι ο Γιώργος που του αρέσουν τα ταξίδια;

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 9:43 pm

Έχω βάλει στο youtube επεισόδια του τηλεπαιχνιδιού μπας και σε πετύχω.
Αύριο αλλάζω δουλειά για να σε παρακολουθήσω.
Ψήνομαι κι εγώ για ΓΙΕΝ. Με μάσκα (undercover) θα με δεχθούνε; :P

Redoctor_33

senior
Reactions: 246
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 2:15 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 9:44 pm

Δεν ειμαι μεγαλος φαν του σπορ. ΕΙχα φτιαξει το 2015 για τις εκλογες του σεπτεμβρη. Ημουν σχεδον σιγουρος οτι δεν θα μπαινε ο καμμενος και επαιξα 9κομματικη βουλη ή οτι δεν θα μπαινε ο παναρας που ειχα κερδος παροτι κοντρα στοιχηματα. Και τελικα μπηκε ο παναρας και δεν μπηκε η λαε που την ειχα αντιμνημονιακο σιγουρακι...

Μετα ως αντιλεμπρονιστης επαιξα καρρυ mvp κατακτηση warriors στον 7ο τελικο το 16.. Κατεληξα οτι δεν θα παιζω ποτε υπερ αγαπημενων παιχτων ή κοντρα σε αντιπαθη φαβορι... Καλα οσφπ δεν παιζω ποτε προφανως. Its a matter of karma

Τεσπα γενικα εχανα μεχρι που επαιξα 2 ευρω στο οτι θα βγει ο Τραμπ υποψηφιος με τους Ρεπουμπλικανους.. Οταν το επαιξα ειχε αποδοση 15.00!! σελληνικό σάιτ παρότι στις δημοσκοπησεις των ρεπς ο τραμπ ηταν πολυ μπροστα. μαλλον δεν ειχαν ασχοληθει να ανανεωσουν τις αποδοσεις. Ειχα παιξει και 1 ευρω στον Μπερνι με ιδια αποδοση.

Και βγαινει ο Τραμπιος υποψηφιος και λεω εδω ειμαστε... και οι απατεωνες αλλαξαν το στοιχημα και ελεγε οτι ειχα πονταρει οτι θα βγει προεδρος της Αμερικης ενω 100% ειχα παιξει για υποψηφιο...

Τεσπα 1 μερα πριν τις εκλογες ο Τραμπιος νομιζω ειχε αποδοση 4,5/1 και εβαλα οτι ειχα στον λογαριασμο. (φαση 6-7 ευρω βεβαια γιατι με ψιλα παιζω) θα παιζα και μεχρι 10-15 αν ειχα παντως(μιλαμε για λεφτα). Και ετσι χαρις στον Δονάλδιο εχω ακομα λεφτα στον λογαριασμο. Κοντεψα σχεδον να ρεφαρω το καλοκαιρι με Αυστραλια που την ειχα παιξει μεταλλιο αλλα μεφαγε η Fibamafia. Bogut καλα τους τα πες

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 9:49 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 9:43 pm
Έχω βάλει στο youtube επεισόδια του τηλεπαιχνιδιού μπας και σε πετύχω.
Αύριο αλλάζω δουλειά για να σε παρακολουθήσω.
Ψήνομαι κι εγώ για ΓΙΕΝ. Με μάσκα (undercover) θα με δεχθούνε; :P

Στο σάιτ του Mega, έκτο επεισόδιο.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 10:00 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:12 pm
Βάλτε αύριο 18.40 ΜΕΓΚΑ τσανελε, δεν το είπα τυχαία....
Ό,τι καλύτερο μου έχει συμβεί φέτος στην τηλεόραση η θέαση της εκπομπής. Α ρε καταραμένε κορονοϊέ τελείωσες το φαΐ στην Κούβα, αλλά τουλάχιστον έφερες στην πατρίδα το Γιώργο που οι αναλύσεις του μόνο στο "έρεβος" ή έρεβοθ δε μας βυθίζουν (για τους λίγους που έχουν δει το επεισόδιο το τελευταίο :D ).

4
3 Εικόνα 1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 10:04 pm

Το βλέπω!!!!
Την πάτησα κι εγώ με την κατσίκα και τον ταραμά.
Πάμε Ελίνα,,,,εεε συγγνώμη, πάμε Yorga-re. Κερκίδα έπρεπε να σου κάνουμε.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 10:29 pm

Έδωσες τις πιο έξυπνες απαντήσεις -εκτός παιχνιδιού. Τίμησες το φόρουμ.
Στο παιχνίδι, ήσουν άτυχος, ιδίως εκεί με τις Κινέτες κλπ.
Σταμάτησα να το βλέπω όταν ανανεώθηκε το ραντεβού μαζί σου για "αύριο".

Μέχρι το σημείο που έφευγες είχα 3 λάθη. Τον "Ταραμά" και τις 2 εκείνες με Κινέτα κλπ. Στο εύκολο όμως, από το σπίτι μου.
Περιμένουμε το επόμενο- το έχεις φίλε.

Καλή κι η Καρύδη στον ρόλο της κι εκτός αυτού, πάλι καλή φαίνεται.
Πάθαμε μια λίμπιντο βραδιάτικα. :P

Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 20, 2020 6:42 am

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:34 pm
basket72 έγραψε:
Δευ Οκτ 19, 2020 8:26 pm


Η τηλεόραση μου είναι σαν να μην υπάρχει. Δεκαετίας 90. :D Κάτι πράσινα βγάζει όταν την ανάβω. Η τελευταία φορά που την άναψα ήταν στον τελικό του Μουντιάλ του 18΄όταν είχα παίξει τα μαλλιά της κεφαλής μου (οκ, δεν είναι πολλά :D ) στη Γαλλία.

Αν όμως είναι να σε δω στο τηλεπαιχνίδι με τα Γεν (έψαξα το πρόγραμμα για χάρη σου :) ) να πάω στη γειτόνισσα που φοράει και κάτι ωραίες φόρμες, εσχάτως που άρχισε το γυμναστήριο. :P
Ορίστε, και θα γελάσεις με τα χαλιά μας και θα σου κάτσει η γειτόνισσα.
Δεν ενημερώνεις οτι θα πας για να σου δωσουμε κανενα μπλουζακι bf να μας κανεις διαφημιση

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 20, 2020 6:44 am

Είπαμε το καλό επεισόδιο είναι το σημερινό, δηλαδή το 7 το καλό, σαν την Παπαρήγα την καλή.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Απάντηση

Επιστροφή στο “Στοιχηματικές ιστορίες”