Στοιχηματικές ιστορίες

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 8:29 am

Μετά απο λαική απαίτηση γράφουμε εδω τις προβλέψεις μας

Παράκληση να μην αναφέρουμε εταιρείες ή κάνουμε διαφήμιση

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 9:14 am

Λοιπόν , ας κάνω την αρχή


έχω σταμπάρει για σήμερα τα εξής:

τη φορμαρισμένη Σαν Παμπλο Μπούργκος στο δύσκολο εκτός έδρας ματς με την πάντα υπολογίσιμη Ανδόρα

το πλεονέκτημα + 5,5 της πολύ καλής φετινής Μπανταλόνα στο εκτός έδρας με την Τενερίφη (τα ματς τους συνήθως κρίνονται με μικρες διαφορές τα τελευταία χρόνια)

το διπλό της Βαρεζε του αειθαλή Σκόλα στην Κρεμόνα

και τη νίκη με 13.5+ της πολύ δυνατής Μπουντούτσνοστ εναντι της αδύναμης ομάδας της γενέτειρας του Ζοτς Μπορατς Τσατσακ

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 10:27 am

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 9:14 am
Λοιπόν , ας κάνω την αρχή


έχω σταμπάρει για σήμερα τα εξής:

τη φορμαρισμένη Σαν Παμπλο Μπούργκος στο δύσκολο εκτός έδρας ματς με την πάντα υπολογίσιμη Ανδόρα

το πλεονέκτημα + 5,5 της πολύ καλής φετινής Μπανταλόνα στο εκτός έδρας με την Τενερίφη (τα ματς τους συνήθως κρίνονται με μικρες διαφορές τα τελευταία χρόνια)

το διπλό της Βαρεζε του αειθαλή Σκόλα στην Κρεμόνα

και τη νίκη με 13.5+ της πολύ δυνατής Μπουντούτσνοστ εναντι της αδύναμης ομάδας της γενέτειρας του Ζοτς Μπορατς Τσατσακ
Δεν ξέρω καλά τη φετινή Ανδόρα, αλλά γενικά έχει καλή έδρα.
Το ίδιο καλή έδρα και πολύ καλή ομάδα έχει η Τενερίφη. Αυτό δεν θα στο πρότεινα, μετά λόγου γνώσεως.
Σε λίγο θα μελετήσω/μιλήσω (διαδικτυακά) με Ισπανία μεριά και θα επανέλθω, μιας και σήμερα δεν κάνω απολύτως τίποτε. Μόνο στο πρακτορείο θα πάω να εισπράξω. Βλέπεις έχω μείνει καμιά δεκαριά χρόνια πίσω. :D

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 12:43 pm

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 9:14 am
Λοιπόν , ας κάνω την αρχή


έχω σταμπάρει για σήμερα τα εξής:

τη φορμαρισμένη Σαν Παμπλο Μπούργκος στο δύσκολο εκτός έδρας ματς με την πάντα υπολογίσιμη Ανδόρα

το πλεονέκτημα + 5,5 της πολύ καλής φετινής Μπανταλόνα στο εκτός έδρας με την Τενερίφη (τα ματς τους συνήθως κρίνονται με μικρες διαφορές τα τελευταία χρόνια)

το διπλό της Βαρεζε του αειθαλή Σκόλα στην Κρεμόνα

και τη νίκη με 13.5+ της πολύ δυνατής Μπουντούτσνοστ εναντι της αδύναμης ομάδας της γενέτειρας του Ζοτς Μπορατς Τσατσακ
Καλά τα έχεις δει τα παιχνίδια, πάντως .
Την Τενερίφη την πιστεύω πολύ πιο πολύ από την Μπανταλόνα, αλλά η τελευταία έρχεται από καλό σερί.
Από την Ανδόρα θα λείψει μαθαίνω, ο Ντιαγκνέ, και θα βρει χώρους ο πολύ καλός Κράβιτς.

Για αύριο θα κοίταζα και το +12 για τη Ρεάλ (δεν την πιστεύουμε για την Ευρωλίγκα, αλλά στην δικιά τους λίγκα, τα έχει άνετα τα παιχνίδια αυτά) απέναντι στη χειρότερη από πέρσι, Μπιλμπάο. Αν είχε φουλ θεατές θα το σκεφτόμουν λόγω της μεγάλης αντιπαλότητας Βάσκων και Καστιλιάνων. Τώρα το βλέπω για κάπου στους 15-20 πόντους για τη Ρεάλ.

Και την Μπαρτσελόνα την έχω για ένα παιχνίδι καλό κι ένα κακό. Το θέμα όμως είναι ότι έχει παίξει 2 παιχνίδια στον πόντο (και το τελευταίο με παράταση, μάλιστα) ενώ η Μπασκόνια ένα και χωρίς κανένα ταξίδι. Έχει λειψό ροτέισον βέβαια η Μπασκόνια. Βλέπω την Μπαρτσελόνα να μπαίνει πιο δυνατά και μέχρι όπου την πάνε οι δυνάμεις της.
θα επανέλθω και το βράδυ πιο διαβασμένος για τα ματς στα κανάρια νησία ( Τενερίφη απόψε και Γκραν Κάναρια αύριο).
Την Μπουντούσνοστ τη βλέπω- σωστός είσαι.

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 1:23 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 12:43 pm
titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 9:14 am
Λοιπόν , ας κάνω την αρχή


έχω σταμπάρει για σήμερα τα εξής:

τη φορμαρισμένη Σαν Παμπλο Μπούργκος στο δύσκολο εκτός έδρας ματς με την πάντα υπολογίσιμη Ανδόρα

το πλεονέκτημα + 5,5 της πολύ καλής φετινής Μπανταλόνα στο εκτός έδρας με την Τενερίφη (τα ματς τους συνήθως κρίνονται με μικρες διαφορές τα τελευταία χρόνια)

το διπλό της Βαρεζε του αειθαλή Σκόλα στην Κρεμόνα

και τη νίκη με 13.5+ της πολύ δυνατής Μπουντούτσνοστ εναντι της αδύναμης ομάδας της γενέτειρας του Ζοτς Μπορατς Τσατσακ
Καλά τα έχεις δει τα παιχνίδια, πάντως .
Την Τενερίφη την πιστεύω πολύ πιο πολύ από την Μπανταλόνα, αλλά η τελευταία έρχεται από καλό σερί.
Από την Ανδόρα θα λείψει μαθαίνω, ο Ντιαγκνέ, και θα βρει χώρους ο πολύ καλός Κράβιτς.

Για αύριο θα κοίταζα και το +12 για τη Ρεάλ (δεν την πιστεύουμε για την Ευρωλίγκα, αλλά στην δικιά τους λίγκα, τα έχει άνετα τα παιχνίδια αυτά) απέναντι στη χειρότερη από πέρσι, Μπιλμπάο. Αν είχε φουλ θεατές θα το σκεφτόμουν λόγω της μεγάλης αντιπαλότητας Βάσκων και Καστιλιάνων. Τώρα το βλέπω για κάπου στους 15-20 πόντους για τη Ρεάλ.

Και την Μπαρτσελόνα την έχω για ένα παιχνίδι καλό κι ένα κακό. Το θέμα όμως είναι ότι έχει παίξει 2 παιχνίδια στον πόντο (και το τελευταίο με παράταση, μάλιστα) ενώ η Μπασκόνια ένα και χωρίς κανένα ταξίδι. Έχει λειψό ροτέισον βέβαια η Μπασκόνια. Βλέπω την Μπαρτσελόνα να μπαίνει πιο δυνατά και μέχρι όπου την πάνε οι δυνάμεις της.
θα επανέλθω και το βράδυ πιο διαβασμένος για τα ματς στα κανάρια νησία ( Τενερίφη απόψε και Γκραν Κάναρια αύριο).
Την Μπουντούσνοστ τη βλέπω- σωστός είσαι.
αυτος ο Κραβιτς μ αρεσει πολυ κι εμενα.

Μπιλμπαο μαχητική με κοουτς Μουμπρου με μαλλι ιταλιανικο. Εχω δει κανα δυο ματς της φετος

Μπουντουτσνοστ δειχνει παρα πολύ δυνατη φετος με Ριντ και Τζαστιν Κομπς (μεγας τουβλας) , μ εχει εντυπωσιασει και μοιραζει ταμειο φουλ


θα περιμενω update για τη μονομαχια στον κοκκινο ηλιο εεε...στας Καναριους Νησους

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 2:27 pm

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 1:23 pm
[

αυτος ο Κραβιτς μ αρεσει πολυ κι εμενα.

Μπιλμπαο μαχητική με κοουτς Μουμπρου με μαλλι ιταλιανικο. Εχω δει κανα δυο ματς της φετος

Μπουντουτσνοστ δειχνει παρα πολύ δυνατη φετος με Ριντ και Τζαστιν Κομπς (μεγας τουβλας) , μ εχει εντυπωσιασει και μοιραζει ταμειο φουλ


θα περιμενω update για τη μονομαχια στον κοκκινο ηλιο εεε...στας Καναριους Νησους
Μουμπρού έχει να δώσει- απλώς πέρσι του βγήκαν πολλοί παίκτες μαζεμένοι. Μακάρι να τα πάει καλά γιατί έχουμε μια αδυναμία στο Μπιλμπάο/ Μπίλμπο στη γλώσσα τους.
Gora Blibo!

Κράβιτς και Κομπς είναι προτάσεις μου για την αγαπημένη σου ομάδα :wink: εδώ και καιρό. Ο Κομπς είναι τέρμα αθλητικός, βλέπει συμπαίκτες, παίζει άμυνα, και στο σουτ δεν είναι τόσο κακός όσο νομίζεις, απλώς σουτάρει πολύ περισσότερα δίποντα από τρίποντα. Τον θυμάμαι στη Γαλλία, να καθαρίζει παιχνίδια στο τέλος με τρίποντο. Το καλό είναι ότι δεν εκβιάζει σουτ από το 3π. ΜΑκάρι για σας να τον παίρνατε κι αύριο κιόλας. :bball:
Τα λέμε μετά και για Σπάνις Μπάσκετ. Η μέρα είναι σήμερα κατά το ήμισι αφιερωμένη στο μπάσκετ.
ΠΕρνάω το 2ο ΣΚ σερί. μετά τις αρχές του Αυγούστου, που κάθομαι!!!!!!!

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 4:33 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 2:27 pm
titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 1:23 pm
[

αυτος ο Κραβιτς μ αρεσει πολυ κι εμενα.

Μπιλμπαο μαχητική με κοουτς Μουμπρου με μαλλι ιταλιανικο. Εχω δει κανα δυο ματς της φετος

Μπουντουτσνοστ δειχνει παρα πολύ δυνατη φετος με Ριντ και Τζαστιν Κομπς (μεγας τουβλας) , μ εχει εντυπωσιασει και μοιραζει ταμειο φουλ


θα περιμενω update για τη μονομαχια στον κοκκινο ηλιο εεε...στας Καναριους Νησους
Μουμπρού έχει να δώσει- απλώς πέρσι του βγήκαν πολλοί παίκτες μαζεμένοι. Μακάρι να τα πάει καλά γιατί έχουμε μια αδυναμία στο Μπιλμπάο/ Μπίλμπο στη γλώσσα τους.
Gora Blibo!

Κράβιτς και Κομπς είναι προτάσεις μου για την αγαπημένη σου ομάδα :wink: εδώ και καιρό. Ο Κομπς είναι τέρμα αθλητικός, βλέπει συμπαίκτες, παίζει άμυνα, και στο σουτ δεν είναι τόσο κακός όσο νομίζεις, απλώς σουτάρει πολύ περισσότερα δίποντα από τρίποντα. Τον θυμάμαι στη Γαλλία, να καθαρίζει παιχνίδια στο τέλος με τρίποντο. Το καλό είναι ότι δεν εκβιάζει σουτ από το 3π. ΜΑκάρι για σας να τον παίρνατε κι αύριο κιόλας. :bball:
Τα λέμε μετά και για Σπάνις Μπάσκετ. Η μέρα είναι σήμερα κατά το ήμισι αφιερωμένη στο μπάσκετ.
ΠΕρνάω το 2ο ΣΚ σερί. μετά τις αρχές του Αυγούστου, που κάθομαι!!!!!!!
εχει κανα σεντερ της προκοπης η Τενεριφη να ματσαρει τον Τομιτς? Σερμαντινι?

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 4:39 pm

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 4:33 pm

εχει κανα σεντερ της προκοπης η Τενεριφη να ματσαρει τον Τομιτς? Σερμαντινι?
Ton Σέρμα, ναι πως ως παλιό καλό κρασί, διατηρεί την απόδοσή του σε ηψηλά επίπεδα.
Για να ακριβολογώ έχει 2 σέντερ που έχουν φορέσει με την ίδια σειρά τη φανέλα των 2 "αιωνίων". Σερμαντίνι και Μπόγρη. :D

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 4:47 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 4:39 pm
titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 4:33 pm

εχει κανα σεντερ της προκοπης η Τενεριφη να ματσαρει τον Τομιτς? Σερμαντινι?
Ton Σέρμα, ναι πως ως παλιό καλό κρασί, διατηρεί την απόδοσή του σε ηψηλά επίπεδα.
Για να ακριβολογώ έχει 2 σέντερ που έχουν φορέσει με την ίδια σειρά τη φανέλα των 2 "αιωνίων". Σερμαντίνι και Μπόγρη. :D
Ναι και Μπογρινιο τον ξεχασα. Και του παει πολυ το ισπανικο πρωταθλημα. Δυστυχως δεν τον εχει στα points/rebounds bet

Λοιπον επαιξα:

Μπουντούτσνοστ - Μπόρατς
Μπουντούτσνοστ -15.5 (Χάντικαπ)
2.00
Τενερίφη - Γιοβεντούτ
Over 11.5 (Συνολικοί Πόντοι [Ante Tomic])
1.80
Ομπραντόιρο - Χιπουσκόα
Over 13.5 (Συνολικοί Πόντοι [Laurynas Birutis])
1.87

ετσι για να βγει ωραια μπασκετικα το βραδακι

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 17, 2020 5:51 pm

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 4:47 pm


Ναι και Μπογρινιο τον ξεχασα. Και του παει πολυ το ισπανικο πρωταθλημα. Δυστυχως δεν τον εχει στα points/rebounds bet

Λοιπον επαιξα:

Μπουντούτσνοστ - Μπόρατς
Μπουντούτσνοστ -15.5 (Χάντικαπ)
2.00
Τενερίφη - Γιοβεντούτ
Over 11.5 (Συνολικοί Πόντοι [Ante Tomic])
1.80
Ομπραντόιρο - Χιπουσκόα
Over 13.5 (Συνολικοί Πόντοι [Laurynas Birutis])
1.87

ετσι για να βγει ωραια μπασκετικα το βραδακι
Ωραιότατη 3δούλα. Να δούμε και τον Λιθουανό σέντερ μπας και κάνει το μπαμ, όπως περίμεναν στην πατρίδα του.
Εγώ με το ισπανικό δεν βλέπω κάτι πολύ καθαρό, πέραν του +13 για τη Ρεάλ.
Ακόμα πιο πιθανό όμως κόβω το -22.5 για τη Βίρτους Ρόμα, κόντρα στη ξεθεωμένη Μιλάνο, που έχει μείνει χωρίς Ντιλέινι και Πάντερ, με τον Τσάτσο να τα δίνει όλα στο ΣΕΦ και δη στο Μεδιολάνο.
Τη βλέπω να φρενάρει και να μην περνάει τους 15-20 πόντους διαφορά. Λογικά ο Σέρχι θα πάρει πολλές ανάσες κι άλλον καλό γκαρτν δεν έχουν. :wink:

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 5:54 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 5:51 pm
titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 4:47 pm


Ναι και Μπογρινιο τον ξεχασα. Και του παει πολυ το ισπανικο πρωταθλημα. Δυστυχως δεν τον εχει στα points/rebounds bet

Λοιπον επαιξα:

Μπουντούτσνοστ - Μπόρατς
Μπουντούτσνοστ -15.5 (Χάντικαπ)
2.00
Τενερίφη - Γιοβεντούτ
Over 11.5 (Συνολικοί Πόντοι [Ante Tomic])
1.80
Ομπραντόιρο - Χιπουσκόα
Over 13.5 (Συνολικοί Πόντοι [Laurynas Birutis])
1.87

ετσι για να βγει ωραια μπασκετικα το βραδακι
Ωραιότατη 3δούλα. Να δούμε και τον Λιθουανό σέντερ μπας και κάνει το μπαμ, όπως περίμεναν στην πατρίδα του.
Εγώ με το ισπανικό δεν βλέπω κάτι πολύ καθαρό, πέραν του +13 για τη Ρεάλ.
Ακόμα πιο πιθανό όμως κόβω το -22.5 για τη Βίρτους Ρόμα, κόντρα στη ξεθεωμένη Μιλάνο, που έχει μείνει χωρίς Ντιλέινι και Πάντερ, με τον Τσάτσο να τα δίνει όλα στο ΣΕΦ και δη στο Μεδιολάνο.
Τη βλέπω να φρενάρει και να μην περνάει τους 15-20 πόντους διαφορά. Λογικά ο Σέρχι θα πάρει πολλές ανάσες κι άλλον καλό γκαρτν δεν έχουν. :wink:
Σωστός. Πάει για επαγγελματική νίκη

Για να δούμε. Θα επανέλθω μόλις δω τα αυριανα επισταμενως

0
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Οκτ 18, 2020 7:33 am

Καλημέρα

Δύο στα τρια χτες. Πέρασαν Τόμιτς και Μπιρουτις σχετικά άνετα, μου τα χάλασε η Μπορατς . Απροσδόκητα ανταγωνιστική με ένα πολύ καλό έγχρωμο γκαρντ (νομίζω Τζόουνς με μαλλί α λα Κλαιμπερν). Εκπληκτικός παίκτης

Ο Μπιρουτις έχει μετεξελιχθεί σε πάρα πολύ καλό παίκτη. Βέβαια ,αν έριχνε κάποιος μια ματιά στον τρόπο παιχνιδιού της Ομπραντοιρο θα διαπίστωνε ότι ο Λιθουανός τροφοδοτείται συνεχώς από τους συμπαίκτες του βάσει πλάνου και τρόπου παιχνιδιού της ομαδας

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Οκτ 18, 2020 8:04 am

titsokk έγραψε:
Κυρ Οκτ 18, 2020 7:33 am
Καλημέρα

Δύο στα τρια χτες. Πέρασαν Τόμιτς και Μπιρουτις σχετικά άνετα, μου τα χάλασε η Μπορατς . Απροσδόκητα ανταγωνιστική με ένα πολύ καλό έγχρωμο γκαρντ (νομίζω Τζόουνς με μαλλί α λα Κλαιμπερν). Εκπληκτικός παίκτης

Ο Μπιρουτις έχει μετεξελιχθεί σε πάρα πολύ καλό παίκτη. Βέβαια ,αν έριχνε κάποιος μια ματιά στον τρόπο παιχνιδιού της Ομπραντοιρο θα διαπίστωνε ότι ο Λιθουανός τροφοδοτείται συνεχώς από τους συμπαίκτες του βάσει πλάνου και τρόπου παιχνιδιού της ομαδας
Καλημέρα- καλή Κυριακή στη ομήγυρη.

Κρίμα για την Μπουντούσνοστ, επιμένω όμως ότι το ποντάρισμά σου ήταν καλό. :bball: Καμιά φορά κάνει το κάτι παραπάνω κι ο αντίπαλος και μάλλον ήταν η περίπτωση του αμερικάνου που αναφέρεις.
Αέρα πέρασες τα 2 σέντερ ( τον Μπιρούτις τον πίστευαν πολύ στη Ζαλγκίρις αλλά δεν κατάφερε να μπει στο κλίμα).
Η ομάδα της Γαλικίας το έχει με τα σέντερ τα τελευταία χρόνια (Κράβιτς, Πουστοβόι).
* Tην Μπανταλόνα τελικά θα μπορούσες να την είχες περάσει, αλλά σε τόσο κλειστά ματς είναι καλύτερο να αποφεύγεται το ποντάρισμα. Άξια η Τενερίφη, η οποία έχει την καλύτερη ομάδα μετα τις "Ευρωλιγκάτες¨.
Καλά έκανες και δεν έπαιξες την Μπούργκος, που το έχασε το ματς από την πάντα δυνατή στο σπίτι της, Ανδόρα.

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Οκτ 18, 2020 8:25 am

basket72 έγραψε:
Κυρ Οκτ 18, 2020 8:04 am
titsokk έγραψε:
Κυρ Οκτ 18, 2020 7:33 am
Καλημέρα

Δύο στα τρια χτες. Πέρασαν Τόμιτς και Μπιρουτις σχετικά άνετα, μου τα χάλασε η Μπορατς . Απροσδόκητα ανταγωνιστική με ένα πολύ καλό έγχρωμο γκαρντ (νομίζω Τζόουνς με μαλλί α λα Κλαιμπερν). Εκπληκτικός παίκτης

Ο Μπιρουτις έχει μετεξελιχθεί σε πάρα πολύ καλό παίκτη. Βέβαια ,αν έριχνε κάποιος μια ματιά στον τρόπο παιχνιδιού της Ομπραντοιρο θα διαπίστωνε ότι ο Λιθουανός τροφοδοτείται συνεχώς από τους συμπαίκτες του βάσει πλάνου και τρόπου παιχνιδιού της ομαδας
Καλημέρα- καλή Κυριακή στη ομήγυρη.

Κρίμα για την Μπουντούσνοστ, επιμένω όμως ότι το ποντάρισμά σου ήταν καλό. :bball: Καμιά φορά κάνει το κάτι παραπάνω κι ο αντίπαλος και μάλλον ήταν η περίπτωση του αμερικάνου που αναφέρεις.
Αέρα πέρασες τα 2 σέντερ ( τον Μπιρούτις τον πίστευαν πολύ στη Ζαλγκίρις αλλά δεν κατάφερε να μπει στο κλίμα).
Η ομάδα της Γαλικίας το έχει με τα σέντερ τα τελευταία χρόνια (Κράβιτς, Πουστοβόι).
* Tην Μπανταλόνα τελικά θα μπορούσες να την είχες περάσει, αλλά σε τόσο κλειστά ματς είναι καλύτερο να αποφεύγεται το ποντάρισμα. Άξια η Τενερίφη, η οποία έχει την καλύτερη ομάδα μετα τις "Ευρωλιγκάτες¨.
Καλά έκανες και δεν έπαιξες την Μπούργκος, που το έχασε το ματς από την πάντα δυνατή στο σπίτι της, Ανδόρα.

εχω ξεχωρίσει τα κάτωθι σήμερα:

Μπέτις - Εστουδιάντες
Over 12.5 (Συνολικοί Πόντοι [Alessandro Gentile - εχει μπει φουριόζος , του παει το πρωτάθλημα και το ουαν μαν σοου των "σπουδαστών")
1.80
Σαραγόσα - Μούρθια
Over 14.5 (Συνολικοί Πόντοι [Dylan Ennis- ετσι για να κοντράρω τον Κονερ Φρανκαμπ με το αντίπαλον δεος)
1.87
Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα
Over 11.5 (Συνολικοί Πόντοι [Cory Higgins-σε πολύ καλή κατάσταση ο παικταρας)
1.87
Βίρτους Μπολόνια - Ρετζιάνα
Over 14.5 (Συνολικοί Πόντοι [Milos Teodosic-και μαλιστα πιστευω σε λιγότερο απο 20 λεπτα, συντηρητικα. Σκετη απόλαυση να τον βλέπεις στα 33 του)
1.87
Ολίμπια Μιλάνο - Βίρτους Ρόμα
Over 1.5 (Εύστοχα Τρίποντα Luigi Datome- βλεπει το καλαθι σα κοφινι τελευταια)
1.55
Λοκομοτίβ Κουμπάν - Νίζνι
Λοκομοτίβ Κουμπάν (Νικητής)
1.28
Έφες - Μπαχτσεσεχίρ
Έφες -12.5 (Χάντικαπ)
1.66 (θα ξεσπασει νομιζω σήμερα , και λίγοι ειναι)
Γκαζιαντέπ - Φενέρμπαχτσε
Φενέρμπαχτσε (Νικητής)
1.25 (δυσκολη εδρα αλλα ειναι καλή ομαδα η φετινη Φενερ με πολλές λύσεις)


με προβληματίζει παρα πολύ το

Shavon Shields (σε απίθανη κατάσταση αυτός ο ελ -α ρε Λιβέρη Ανδρίτσο- γκουρού της θέσης)

Over 14.5 Under 14.5
1.87

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Οκτ 18, 2020 12:53 pm

Σαν πολλά δεν βάζεις; Ή θα παίξεις διάφορα δελτία;

Σιλντς ( εμείς οι παλιότεροι θυμόμααστε και την Μπρουκ...στη Γαλάζια Λίμνη :P :) και Χίγκινς θα τα βάλουν τα ποντάκια τους. Εγώ αποδόσεις κάτω του 1.40-1.50 δεν τις ακουμπάω...

Λιβέρης Ανδρίτσος, ο κλασσικός Ελ- και πάρα πολύ καλός παίκτης. Μπορούμε να πούμε ότι ο Στράτος ο Περπέρογλου ήταν ότι πιο κοντινό στον Λιβέρη.
Με αυτά και με αυτά μου σκασε κι ο Μπατής που πέθανε σήμερα- πριν την ώρα του.
Πρέπει να είχαν συνυπάρξει στον Παναθηναϊκό,

Απάντηση

Επιστροφή στο “Στοιχηματικές ιστορίες”