Pro Wrestling

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 776
Δημοσιεύσεις: 2813
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιούλ 10, 2020 1:44 am

Δεν πρόλαβα να δω και τα 2 σόου της Τετάρτης , ξεκίνησα με το NXT American Bash μιας και λατρεύω τον Adam Cole

Άλλο ένα σπουδαίο ματς στο παλμαρέ του . Βέβαια έχει τόσα πολλά μεγάλα ματς ( και "κλασικά" πλέον ) σε αυτές τις 400+ μέρες ως NXT champion που αυτό δεν ήταν καν στα καλύτερα του .

Great Champion . Amazing title reign

Ο εφιάλτης του main roster πλησιάζει για το αγαπημένο παιδί του HHH αν και λένε ότι τον γουστάρει και ο θείος οπότε μια ελπίδα την έχω

Το σόου γενικά δεν με τρέλανε στο σύνολο του , αλλά βλέπεται ευχάριστα

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιούλ 10, 2020 1:26 pm

Τρομερός Adam Cole. Έχω μια αίσθηση ότι αυτός και ο Keith Lee θα τα πάνε μια χαρά και στο main roster. Ο Adam Cole αν και δεν είναι τόσο μεγαλόσωμος όσο θέλει ο Vince, μπορεί να προωθηθεί όπως ο Bryan και ο Styles. Είδα και το Great American Bash και το Fyter Fest, όπως είπα την πρώτη εβδομάδα μου άρεσε πιο πολύ το ΝΧΤ, χθες μου άρεσε πιο πολύ το AEW, ειδικά το ματς FTR, Young Bucks, Lucha Brothers, Butcher and the Blade ήταν τρομερή ματσάρα. Είναι τρομερό πως οι No Flips, Just Fists FTR ταιριάζουν τόσο τέλεια με ομάδες από highflyers. Γενικά πάντως και τα δύο σόου πολύ αξιοπρεπή και με ωραία ματς.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 776
Δημοσιεύσεις: 2813
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 11, 2020 12:38 am

Είδα και το Fyter Fest

Ήταν όντως καλύτερο , σχεδόν όλα τα ματς ήταν πολύ καλά ...

Σαφώς ξεχώρισαν το 8 man tag match που ήταν τρομερό και το Jericho vs Orange Cassidy που ήταν επίσης δυνατό...

Νομίζω εκεί στο AEW τους λείπει ένα δυνατό storyline , ένα δυνατό rivalry όπως και ένα πραγματικά επικό ματς , κάποιο που να καταλήξει ιστορικό και να συζητιέται για καιρό ( έχουν ήδη δεν μπορώ να πω , στο Revolution φέτος με το tag team championship match αλλά είμαι περισσότερο φαν των singles ) . Γιατί έχουν τους wrestlers να το κάνουν

Ίσως έχουν κάποιες ιδέες και τις κρατάνε για όταν θα ξαναπάει κόσμος στις αρένες

0
“The best teams play for each other, not with each other”
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 11, 2020 9:19 am

Πιστεύω ότι κάτι τέτοια storylines τα κρατάνε για όταν επιστρέψει ο κόσμος. Αυτή τη στιγμή το AEW παίζει με προσωρινές ιστορίες, δεν έχει σαφή storylines και αυτό δε μου πολυαρέσει, ωστόσο πιστεύω ότι θεωρούν πως η δύναμή τους βρίσκεται στο κοινό και περιμένουν να γυρίσει για να ξαναφτιάξουν major ιστορίες.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 19, 2020 10:20 pm

Προβλέψεις Extreme Rules 2020:

WWE Championship
Drew McIntyre (c) vs. Dolph Ziggler
ΝΙΚΗΤΗΣ: Drew McIntyre

WWE RAW Women's Championship
Asuka (c) vs. Sasha Banks
ΝΙΚΗΤΡΙΑ : Asuka

WWE SmackDown Women's Championship
Bayley (c) vs. Nikki Cross
ΝΙΚΗΤΡΙΑ : Bayley

WWE US Championship
Apollo Crews (c) vs. MVP
ΝΙΚΗΤΗΣ: Apollo Crews

WWE SmackDown Tag Team Championship (Tables Match)
The New Day (c) vs. Cesaro and Shinsuke Nakamura
ΝΙΚΗΤΕΣ: New Day

Wyatt Swamp Fight (Non-Title Match)
WWE Universal Champion Braun Strowman vs. Bray Wyatt
ΝΙΚΗΤΗΣ: Bray Wyatt

Eye for an Eye Match
Rey Mysterio vs. Seth Rollins
ΝΙΚΗΤΗΣ: Seth Rollins

Kickoff
Kevin Owens vs. Murphy
ΝΙΚΗΤΗΣ: Kevin Owens

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 20, 2020 10:28 am

Καλό ήταν το φετινό Extreme Rules το πλέον έχει χάσει την ιδιαιτερότητα του. Πολύ ωραίο το Drew McIntyre vs Dolph Ziggler, αν και θα ήθελα να ήταν full Extreme Rules match. To Swamp Fight μου άρεσε, προσωπικά το περίμενα βαρετό μέχρι αηδίας. Έχω ψηθεί πολύ η Alexa Bliss να είναι η Sister Abigail. Το feud του Rey Mysterio με τον Seth Rollins είναι εντελώς αδιάφορο, ελπίζω να τελειώσει γρήγορα. Έκπληξη η νίκη των Cesaro & Shinsuke Nakamura, δεν με χάλασε είναι fun to watch ομάδα.Επειγόντως main event push για τον KO.

Βαθμολογία: 7/10.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 20, 2020 10:22 pm

Μου άρεσε πολύ το φετινό Extreme Rules. Νομίζω από τα καλύτερα φετινά ppv του main roster μετά το Royal Rumble και με το ζόρι τη WM. Πολύ ωραία νίκη για το Smackdown Tag Team championship και ωραίο ματς. Του Smackdown Women's championship τίποτα το τρομερό. MVP και Rollins-Mysterio κούρασαν πολύ σαν ιστορίες. Ειδικά η δεύτερη κακή ιστορία, κακή εξέλιξη και δεν τρελάθηκα με το ματς.

Το Asuka-Banks πάρα πολύ καλό, αλλά δεν ήταν ωραίο το booking στο τέλος. Και το Ziggler-McIntyre πολύ καλό, μου άρεσε που το stipulation ίσχυε μόνο για Ziggler για να φανεί το φαβορί σαν underdog και τελικά να πάρει τη νίκη με τρομερό Claymore. Τέλος λάτρεψα το Swamp match. Πολύ dark, με εξαιρετική σκηνοθεσία, φοβερή ροή και μερικές καταπληκτικές σκηνές. Η Alexa νομίζω ότι δεν είναι η Sister Abigail, απλά τη χρησιμοποίησε ο Bray για να χειραγωγήσει τον Strowman. Γενικά είναι ίσως το καλύτερο cinematic match που έχω δει μετά το Boneyard και στην empty arena era, ζευγάρια που δεν είναι για μεγάλα, τεχνικά ματς, καλύτερα να παίζουν σε ωραία cinematic να βλέπουμε κάτι ωραίο και να μη βαριόμαστε κιόλας.

Πολύ ευχάριστη έκπληξη συνολικά. Βαθμολογία: 7,5/10

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 19, 2020 1:13 am

Είπα να δω το Dark Side of the Ring, γιατί έπαιζε πολύ buzz και έχω πάθει την πλακάρα μου με την πρώτη σεζόν! Μιλάμε για ένα από καλύτερα wrestling ντοκιμαντέρ που έχω παρακολουθήσει. Κάθε επεισόδιο καταπιάνεται και με μια σκοτεινή ιστορία σχετικά με wrestling, έχει backstage πληροφορίες και κάποιες φορές μαθαίνουμε πράγματα που ήταν άγνωστα ακόμα για χρόνια. Την πρώτη σεζόν αφηγείται ο Zeb Colter εκτός του 3ου επεισοδίου που αφηγείται ο Mick Foley και τη δεύτερη ο Chris Jericho. Παρελαύνουν τεράστιες wrestling προσωπικότητες, υπάρχουν παραγωγοί όπως ο Prichard, υπάρχουν γραφικοί (Russo-Cornette μαλώνουν για το screwjob και ποιος λέει την αλήθεια, ό,τι καλύτερο), υπάρχουν μέλη των οικογενειών, γενικά είναι τρομερή δουλειά.

Το 1ο επεισόδιο είναι για τη σχέση Randy Savage-Miss Elizabeth. Το 2ο και αγαπημένο μου για το Montreal Screwjob με πολλές backstage πληροφορίες από τον ίδιο τον Bret Hart για όσα ακολούθησαν και πολλούς παραγωγούς σχετικά με το πως πάρθηκε η απόφαση για να γίνει. Το 3ο αφηγείται τη δολοφονία του Bruiser Brody από τους ανθρώπους που ήταν μπροστά σε αυτήν. Σοκαριστικό επεισόδιο. Το 4ο αφορά τους Von Erichs και ήταν ευκαιρία να μάθω την ιστορία τους, γιατί δεν τη γνώριζα αν και πρόκειται για γνωστά ονόματα. Εμφανίζεται φυσικά ο τελευταίος επιζών αδερφός. Το 5ο αφορά τη δολοφονία του Gorgeous Gino για τον οποίο δε γνώριζα πραγματικά τίποτα και σοκαρίστηκα και εδώ αρκετά με τις ιστορίες που βγήκαν. Το 6ο αφορά τη Fabulous Moolah και τις κατηγορίες που δέχθηκε για όσα έκανε σε άλλες γυναίκες. Φυσικά υπάρχει και ο αντίλογος της οικογένειας και των φίλων της.

Λογικά τις επόμενες ημέρες θα δω τη 2η σεζόν με δέκα επεισόδια όπου γίνεται ο χαμός. Chris Benoit, οι τελευταίες μέρες του Owen Hart, η δολοφονία του Dino Bravo, η δολοφονία της Nancy Argentino από τον Jimmy Snuka και άλλα ενδιαφέροντα θέματα. Δείτε το χθες, για μένα ένα ντοκιμαντέρ που πρέπει να δει κάθε wrestling fan.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 23, 2020 1:54 pm

Δεν ξετρελάθηκα με το NXT Takeover. Το brand αρχίζει και μοιάζει φτωχό σε θέμα σταρ, κυρίως σε ποσότητα και όχι σε ποιότητα. Είχε περάσει από την ίδια φάση πριν από 4-5 χρόνια και επανέκαμψε, τώρα ίσως πρέπει να έρθουν αρκετοί από main roster να το στελεχώσουν.

Δε γίνεται να μην έχει καλύτερο αντίπαλο ολόκληρος Adam Cole. Αν και το ματς του αποτέλεσε έκπληξη, περίμενα πολύ χειρότερο τον McAfee. Από εκεί και μετά όλα τα ματσάκια ήταν μέτρια προς καλά, απουσίαζε όμως ο αγώνας-ναυαρχίδα που θα μας πέσει το σαγόνι και θα τον συζητάμε για καιρό. Το Ladder Match δεν είναι για άδεια αρένα και φάνηκε.

Όσον αφορά το booking, η επιλογή για το North American Championship δε με ενθουσίασε, θα δείξει στο χρόνο. Όσον αφορά το main event, Triple H είναι αυτός και έχει τα κολλήματα του να κόβει ξαφνικά κάποιο push και να μη δίνει χρόνο σε αγαπημένο του κοινού να μακροημερεύσει. Έγινε και με Gargano αυτό.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 23, 2020 3:37 pm

Εξαιρετικό ήταν το TakeOver, το NXT συνεχίζει να είναι η όαση στο pro wrestling.

Προβλέψεις για το Summerslam:

WWE CHAMPIONSHIP
Drew McIntyre (c) vs. Randy Orton
ΝΙΚΗΤΗΣ: Drew McIntyre

WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP (FALLS COUNT ANYWHERE MATCH)
Braun Strowman (c) vs. Bray Wyatt
ΝΙΚΗΤΗΣ: Bray Wyatt

WWE RAW WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Sasha Banks (c) vs. Asuka
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Sasha Banks

WWE SMACKDOWN WOMEN'S CHAMPIONSHIP
Bayley (c) vs. Asuka
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Asuka

WWE RAW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
The Street Profits (c) vs. Andrade & Angel Garza
ΝΙΚΗΤΕΣ: Andrade & Angel Garza

WWE US CHAMPIONSHIP
Apollo Crews (c) vs. MVP
ΝΙΚΗΤΗΣ: Apollo Crews

NO DQ, LOSER LEAVES WWE MATCH
Mandy Rose vs. Sonya Deville
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Mandy Rose

STREET FIGHT
Seth Rollins vs. Dominik Mysterio
ΝΙΚΗΤΗΣ: Seth Rollins

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 24, 2020 12:29 pm

Δεν ήταν κάτι το συγκλονιστικό το Summerslam αλλά βλέπεται ευχάριστα. Το πιο επίφοβο ματς για εμένα ήταν το Seth Rollins vs Dominik Mysterio, περίμενα να δω ένα κακό αγώνα αλλά ήταν τίμιο Street Figth Match. Αδιάφορο το main event, απόρησα που δεν ήταν cinematic αλλά κατάλαβα γιατί ήταν κανονικό ματς λόγω της επιστροφής του Roman Reigns. Αρκετά καλό το Drew McIntyre vs Randy Orton, ευτυχώς που δεν έχασε τη ζώνη ο McIntyre γιατί θα πήγαινε στράφι το push που έχει πάρει.

Βαθμολογία: 7.5/10

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 24, 2020 7:44 pm

Τίμιο το φετινό Summerslam, τα περισσότερα ματς στο σύνηθες μέτριο προς κακό επίπεδο και 2-3 να ψιλοξεχωρίζουν από το σορό χωρίς να δούμε κάτι το εξαιρετικό όμως. Το Street Fight το φοβόμουν, αλλά ήταν μια χαρά. Το καλύτερο γυναικείο και γενικά αυτό που μου άρεσε πιο πολύ ήταν το Asuka-Sasha Banks. Επίσης χάρηκα τη νίκη του McIntyre, είναι εξαιρετικός πρωταθλητής, δε μου άρεσε που δεν είχαμε pin.

Γενικά αυτή η βλακεία με τα roll up πρέπει να σταματήσει. Αν χτίζεις σωστά τους χαρακτήρες και έχεις καλογραμμένες ιστορίες δε θα επηρεαστεί αρνητικά από ένα pin. Και ο Balor όταν πήρε push στο NXT δέχτηκε pin και ο Okada έχασε πέρυσι στο Wrestle Kingdom και δύο μήνες μετά πήρε πρωτάθλημα. Φοβόμουν τη νίκη Orton, αλλά ευτυχώς σε αντίθεση με τον HHH που με το που βρει καλό heel τρέχει να τον κάνει πρωταθλητή καταστρέφοντας ουκ ολίγα push, ο Βικέντιος δεν έπεσε στην παγίδα. Το Orton-Edge μπορεί να συνεχίσει χωρίς τον τίτλο όπως μπορούσε το Lesnar-Goldberg πριν τρία χρόνια.

Τα υπόλοιπα ματς είναι ο ορισμός του I Nothing Them. Μέτριες προς κακές ιστορίες, βαρετά σενάρια, ανακύκλωση ιδεών. Μόνο το Bayley-Banks έχει τρομερό χτίσιμο. Χάρηκα πολύ την επιστροφή Reigns. Όσο και να μην τον συμπαθώ, ο χθεσινός Reigns είναι ένας Roman που βλέπω ευχάριστα. Δεν θεωρώ ότι είναι heel, πιο πολύ tweenerίζει. Επίσης το Smackdown μετά το heel turn του Strowman δεν έχει κάποιον top face. Υπάρχει ο Fiend, υπάρχει και ο AJ Styles και οι καλοί faces ή λείπουν (Bryan) ή χτίζονται (Big E -είμαι πολύ ενθουσιασμένος για αυτόν-, Hardy, Riddle), άρα ένας καλός Reigns, αλλά πιο πολύ θυμωμένος αντιήρωας τύπου Jon Moxley θα ήταν ό,τι πρέπει.

To Thunderdome βοηθάει πολύ. Επιτέλους νιώθεις λίγο WWE vibe ρε παιδί μου. Αλλά θέλει και σεναριακό reset όπως είπαν ότι θα κάνουν. Το AEW βγάζει εξαιρετικές ιστορίες από το σταδιάκι στη Florida. Το NXT από το PC. Το NJPW το Summer Struggle από μικρά και μεγάλα venues με live κοινό μάλιστα. Το Impact από άδεια αρένα. Οπότε Βικέντιε ωραίος ο νέος χώρος, αλλά φρόντισε εκτός Big E και Sasha-Bayley να γράψεις τίποτα καλό, γιατί το τίμιο burger τρώγεται ευχάριστα σε πλαστικό πιάτο, τις μπάμιες και σε πορσελάνινο επιχρυσωμένο να τις φέρεις δεν πρόκειται να τις φάει ο κόσμος.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 30, 2020 11:03 am

Ολοκληρώθηκε το Summer Struggle, η καλοκαιρινή περιοδεία του New Japan και πρέπει να πω ότι το τελικό event ήταν αρκετά ικανοποιητικό. Μου είχε λείψει να βλέπω wrestling σε μεγάλο ανοιχτό στάδιο και με αρκετό κόσμο που ακούγεται δυνατά (γιατί και το AEW είχε κόσμο, αλλά δεν πολυέκανε διαφορά) και φυσικά χωρίς τις άπειρες πολύχρωμες εικόνες του Thunderdome.

Η ιστορία με τον Evil και την προδοσία του απέναντι τους Los Ingobernables de Japon αν και αμφιλεγόμενη, θεωρώ πως αφενός ολοκληρώθηκε σωστά και αφετέρου έχει μια νέα δυναμική ότι με την επιστροφή του White, των Guerillas κτλ (που τώρα αγωνίζονται στο NJPW Strong) στην Ιαπωνία θα ξεκινήσει λογικά νέος εμφύλιος εντός Bullet Club.

Επίσης η νίκη Naito ανοίγει δρόμο για νέους contenders είτε από την ίδια του τη φατρία (ο Takahashi είναι πανέτοιμος), είτε από άλλους σταρ που πρέπει να πάνε στο main event τώρα που ο White λείπει, ο Ibushi είναι σε tag team και ο Okada βολοδέρνει στο midcard. Σίγουρα και οι 3 θα επιστρέψουν, αλλά πρέπει να γίνει κάτι με Goto, Ishii κτλ.

Εκτός αυτών σε 20 μέρες ξεκινάει το G1 Climax, κοινώς οι καλύτερες μέρες για το wrestling μέσα στη χρονιά (φέτος αναβλήθηκε για Σεπτέμβρη λόγω του είχαν υπολογίσει τους Ολυμπιακούς το καλοκαίρι), αλλά μεγάλο ερωτηματικό τι θα γίνει με Kenta, Jay White, Tama Tonga και όσους είναι στα tapings του LA Dojo στην Αμερική και δε μπορούν να ταξιδέψουν στην Ιαπωνία όπως και ο Mox. Χωρίς αυτούς υπάρχει ευκαιρία να αναδειχθούν νέοι σταρ ή να αλλάξει μορφή το τουρνουά.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 30, 2020 8:59 pm

Προβλέψεις για το Payback 2020:

WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP (NO HOLDS BARRED MATCH)
Bray Wyatt (c) vs. Roman Reigns vs. Braun Strowman
ΝΙΚΗΤΗΣ: Roman Reigns

WWE WOMEN'S TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Bayley & Sasha Banks (c) vs. Nia Jax & Shayna Baszler
ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ: Nia Jax & Shayna Baszler

WWE US CHAMPIONSHIP
Apollo Crews (c) vs. Bobby Lashley
ΝΙΚΗΤΗΣ: Bobby Lashley

Keith Lee vs. Randy Orton
ΝΙΚΗΤΗΣ: Keith Lee

Dominik Mysterio & Rey Mysterio vs. Seth Rollins & Murphy
ΝΙΚΗΤΕΣ: Dominik Mysterio & Rey Mysterio

Matt Riddle vs. "King" Baron Corbin
ΝΙΚΗΤΗΣ: Matt Riddle

Big E vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ: Big E

KICKOFF
Ruby Riott & Liv Morgan vs. The IIconics
ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ: Ruby Riott and Liv Morgan

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 30, 2020 10:00 pm

Ίδιες και εγώ εκτός της νίκης Lee, θεωρώ ότι θα κερδίσει ο Orton.

Επίσης πως τα κατάφερε ο μπαγάσας ο Vince, μας έδωσε ό,τι θέλαμε στο Smackdown, Fiend κακό, heel Roman Reigns και μάλιστα με Paul Heyman, μιλάμε ό,τι καλύτερο σε ιδέα για αλλαγή χαρακτήρα εδώ και χρόνια και heel Strowman να είναι τέρας και ταυτόχρονα έχτισε brand χωρίς top face (Big E πολύ νωρίς αν και είναι υπέροχος, Hardy δεν πείθει ακόμα, Riddle ακόμα νωρίς) και από πίσω έχει και τον Styles να βολοδέρνει στο midcard ενώ είναι heel και ο καλύτερος παλαιστής της εταιρείας.

Έτσι βέβαια την πάτησε και ο Triple H, του πήρε ο Βικέντιος Riddle-Lee και ξέμεινε με Gargano heel (πραγματική καταστροφή), Ciampa heel (αν και μου αρέσει σαν κακός, δεν είχε λογική να κάνει τώρα turn), Adam Cole heel και Balor ψιλοtweener αντιήρωα, σίγουρα όμως όχι καθαρό face, να μάχονται σε fatal 4 way (τι οργασμική ματσάρα θα είναι αυτή; ) για το μεγάλο τίτλο. Αν και πιστεύω ότι ο Gargano σύντομα θα κάνει face turn, το έχει ανάγκη και αυτός και το brand. Τώρα σε αυτό το fatal 4 way όλοι λένε ότι θα νικήσει ο Balor, για εμένα είναι εξαιρετικά απρόβλεπτο, αλλά βλέπω ή Ciampa ή Balor.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλα αθλήματα”