2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 11:34 am

Ας δούμε μια αξιοπρεπή ομάδα που θα παλεύει όσο μπορεί, θα έχει συγκεκριμένη ταυτότητα και θα παίζει μπάσκετ που βλέπεται κι ας γίνει ότι είναι να γίνει
Αυτο ειναι το ζητουμενο, μια ομαδα που θα παλευει τα παιχνιδια μεχρι το 4ο δεκαλεπτο με τροπο που θα πουλαει εισητηρια.

Λογικα θα δουμε πολλες εκτος εδρας ηττες και αρκετα εντος εδρας ντερμπι.

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 11:52 am

A.CAB II έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 10:38 am
[
Στο ξαναλέω πετάγεσαι από το πουθενά και ασχολείσε άνευ λόγου σε κάτι τελείως άσχετο με ότι συζητούσαμε. Είσαι εντελώς εκτός θέματος. Προκαλεί αρνητική εντύπωση να έχεις τέτοιο πρόβλημα με τη διαιτητική σφαγή του 2012.
Σωστό κι αυτό. Πετάχτηκα από το πουθενά. Ούτε πιστοποιητικό, ούτε έστω κάτι, βρε παιδί.

Το δεύτερο μπολνταρισμένο, είναι ο λόγος που "πετάχτηκα από το πουθενά" σε μια κουβέντα για το ρόστερ της σεζόν που μπαίνει. ΘΑ το δει κανείς (επίσης "πουθενάς") και θα νομίζει ότι μιλάμε για την Τριπολιτσά και τη Σρεμπρένιτσα.

avtokrator13

senior
Reactions: 111
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Τρί Ιουν 16, 2020 10:52 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Αύγ 07, 2020 1:10 pm

μαλκομ χιλ η τζειμς γιανγκ για 7ος ξενος?

0
Άβαταρ μέλους
No Center-No Party

senior
Reactions: 189
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 09, 2020 8:59 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: 3D-Larry-Kukoc
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 1:17 pm

Κάπου στα 300 χιλιάρικα έκλεισε ο Ουάιτ, άλλη μια πολύ καλή οικονομικά συμφωνία για την ομάδα.
Αγωνιστικά ίσως να μην ταιριάζει απόλυτα αλλά τουλάχιστον έχει μπασκετικό iq, κίνητρο και αθλητικοτητα.Ειναι θέμα του Βοβοριτς τώρα να καταφέρει να πάρει το καλύτερο που μπορεί να δώσει ο παίκτης.Επι Σάρας είδαμε έναν παίχτη που θα θέλαμε όλοι στην ομάδα μας νομίζω.
Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλά ελπίζω ακόμα σε ανατροπή στην υπόθεση Λαπροβιτολα,θα βλέπαμε ωραία πράγματα αν ερχόταν ο Αργεντινός.

0
Εγώ καλά σου τα'λεγα και τ'ακουγες παράλογα!
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 1:38 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 11:52 am
A.CAB II έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 10:38 am
[
Στο ξαναλέω πετάγεσαι από το πουθενά και ασχολείσε άνευ λόγου σε κάτι τελείως άσχετο με ότι συζητούσαμε. Είσαι εντελώς εκτός θέματος. Προκαλεί αρνητική εντύπωση να έχεις τέτοιο πρόβλημα με τη διαιτητική σφαγή του 2012.
Σωστό κι αυτό. Πετάχτηκα από το πουθενά. Ούτε πιστοποιητικό, ούτε έστω κάτι, βρε παιδί.

Το δεύτερο μπολνταρισμένο, είναι ο λόγος που "πετάχτηκα από το πουθενά" σε μια κουβέντα για το ρόστερ της σεζόν που μπαίνει. ΘΑ το δει κανείς (επίσης "πουθενάς") και θα νομίζει ότι μιλάμε για την Τριπολιτσά και τη Σρεμπρένιτσα.
Βασικά η αναφορά του φίλου στη σφαγή του 2012(που δε χωράει αμφιβολία ) έγινε πάνω στην κουβέντα για το πόσο αποτελεσματικοι είναι οι κοντοί γκαρντ-σβουρες,σαν στήριξη της άποψης του ότι με ψηλά γκαρντ ο Παναθηναϊκός ήταν επιτυχημενος(ΔΔ και Νικ), πηρε μια Ευρωλίγκα,και αν δεν υπήρχε η αλλοίωση αποτελεσματος με την ΤΣΣΚΑ,θα έπαιζε άλλον έναν τελικό και μπορεί να είχε άλλη μια Ευρωλίγκα.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 1:42 pm

Εμένα για τον Ουάιτ αυτό που μου προκάλεσε αρνητική εντύπωση είναι ότι φαίνεται να έχει χάσει την αθλητικότητά του. Θυμόμουν ένα παίκτη που είχε παιχνίδι πάνω από τη στεφάνη, καλά πλάγια βήματα, επιτόπιο άλμα και είδα έναν παίχτη σα γερασμένο :shock: , τόσο που τσέκαρα την ηλικία του. Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι τραυματισμός (ή τραγικά κακή εξωγηπεδική ζωή, φάση Τζεντίλε, αλλά δεν το πιστεύω).

Τώρα στον άσο πιστεύω ότι θα είναι βασικά ο ξένος κι αν χρειαστεί θα βοηθούν Νέντοβιτς, Μποχώ και Φόστερ, με το Μποχώ να έχουμε διαβάσει ότι έχει βελτιωθεί πολύ στον τομέα, μακάρι. Αν δούμε Σαντ Ροος να κατεβάζει μπάλα (μη σου πω και Φριντέτ) δεσμεύομαι ότι θα βγω γυμνός στο μπαλκόνι μου και θα ανεβάσω και φωτό σε παγκόσμια αποκλειστικότητα στο basketforum. :wave:

Το Βόβορα δεν τον φοβάμαι τακτικά, ελπίζω να ελέγχει τα αποδυτήρια, που επειδή υπάρχει και team manager κλπ πιστεύω να μην είναι πρόβλημα. Οι τραυματισμοί θα είναι μεγάλο θέμα, το ότι η χρονιά θα ξεκινήσει χωρίς κόσμο μπορεί και να είναι αρχικά καλό, το κενό στο 5 θα εξαρτηθεί από την υπερπροσπάθεια που θα γίνει στις υπόλοιπες θέσεις. Δε ζητάω πολλά, μόνο να μη γίνουμε η χαρά στο φάντασι όποιου ψηλού παίζει εναντίον μας, που ήταν και το περσινό φαντασιακό στάνταρ. Ανάσταση κάνανε και οι πεθαμένοι μαζί μας, μόνο που δε μπήκε ο Λανές με το Μπιλή να γράψουν κι αυτοί αριθμούς απέναντι στον Παπατζόναρο. Στοιχειωδώς άμυνα να παίξουμε στο 5 και θα είμαι ευχαριστημένος.

Για το Φριντέτ, το βρίσκω πολύ εξτρίμ να τον αφήσουν στην κερκίδα. Θα είναι κακή εικόνα και για το σύλλογο σε μάνατζερ και παίκτες, δε γίνονται αυτά. Θα βρεθεί μια χρυσή τομή ελπίζω και ή θα παίξει ή θα μας αφήσει για κάποιο ποσό που θα του δώκουμε, να μη μείνει κι αυτός άνεργος στην κρίση , να μη μπορεί να αγοράσει "ένα παγωτό στα παιδιά μου βρε παιδιά, να μου ζητάει το παιδί παγωτό και να μην μπορώ να κατέβω από το κότερο να του το προσφέρω", που έλεγε και ο τέως. Δε θέλει και πολύ πάντως, έναν αχίλλειο να σπάσει κανένας Χίλιαρντ ή Κάρολ (καλά να είναι τα παιδιά, παράδειγμα δίνω) και όλα γίνονται, άμεση ζήτηση θα έχει ο Τζίμερ.

Πολλές μέρες μέχρι να ξεκινήσει η Ευρωλίγκα ρε παιδιά. Πάρα πολλές. Πώς θα περάσουν οι μέρες; Με τις επαναλήψεις του shopping star και του "θα γίνει της πολυκατοικίας"; Δε βάζουν κι ένα Ρετιρέ με την ΚΑτερίνα Γιουλάκη που μεγάλωσε γενιές και γενιές, αθάνατε Δαλιανίδη :obey:

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 1:59 pm

Από ότι καταλαβαίνω το πλάνο ελεγε Λαπροβιτολα (με 750χιλ) και Γουιτιγκτον(με 350χιλ).

Τον Λαπρο τον ξεχάσαμε και αντι του Γκρεγκ φέραμε τον Ουαιτ(με 300χιλ). Τουτέστιν μενουν 800χιλ για μεταγραφή στον ασο. Δεν νομίζω πως στην αγορά υπάρχει κάποιος ασος που αξίζει 800χιλ και μπορει να αναλαβει σχεδον εξολοκλήρου τη θεση 1 στο παο. Συνεπώς μια καλη επιλογή θα ηταν να ερθουν δυο παιχτες με 500χιλ ο ένας πχ και 300χιλ ο άλλος. Ή δυο παιχτες με 400χιλ ο καθένας. Αν ο ένας είναι ο Πιερ Τζάκσον τοτε ο άλλος πρεπει να ειναι πιο εγκεφαλικος παιχτης που να δημιουργεί για τους συμπαίκτες του και αν γίνεται να παιζει και αμυνα. Ο Γουεμπερ τι κάνει?

Βέβαια με παραμονή Φριντετ αλλάζουν πολλά αν και στο τέλος πιστεύω πως θα αποχωρήσει..


ΥΓ. Πράγματι το κλειδί για τη πορεία της ομαδας την επομενη χρόνια θα είναι το αν ο Βοβορας μπορει να διαχειριστεί τα αποδυτήρια.

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 255
Δημοσιεύσεις: 680
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Αύγ 07, 2020 2:16 pm

JohnnyPao έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 1:59 pm
Από ότι καταλαβαίνω το πλάνο ελεγε Λαπροβιτολα (με 750χιλ) και Γουιτιγκτον(με 350χιλ).

Τον Λαπρο τον ξεχάσαμε και αντι του Γκρεγκ φέραμε τον Ουαιτ(με 300χιλ). Τουτέστιν μενουν 800χιλ για μεταγραφή στον ασο. Δεν νομίζω πως στην αγορά υπάρχει κάποιος ασος που αξίζει 800χιλ και μπορει να αναλαβει σχεδον εξολοκλήρου τη θεση 1 στο παο. Συνεπώς μια καλη επιλογή θα ηταν να ερθουν δυο παιχτες με 500χιλ ο ένας πχ και 300χιλ ο άλλος. Ή δυο παιχτες με 400χιλ ο καθένας. Αν ο ένας είναι ο Πιερ Τζάκσον τοτε ο άλλος πρεπει να ειναι πιο εγκεφαλικος παιχτης που να δημιουργεί για τους συμπαίκτες του και αν γίνεται να παιζει και αμυνα. Ο Γουεμπερ τι κάνει?

Βέβαια με παραμονή Φριντετ αλλάζουν πολλά αν και στο τέλος πιστεύω πως θα αποχωρήσει..


ΥΓ. Πράγματι το κλειδί για τη πορεία της ομαδας την επομενη χρόνια θα είναι το αν ο Βοβορας μπορει να διαχειριστεί τα αποδυτήρια.
Aν η αγορα αντικατοπτριζε με ακριβεια την αξια των παιχτων, (πχ γκαρντ 800κ = 2 φορες καλυτερος απο γκαρντ 400κ) εγω θα προτιμουσα εναν πραγματικα καλο ασσο απο 2 μετριους, καθως εχουμε μαζεψει αρκετους στο 1-2.

Βεβαια δεν ειναι ακριβως ετσι, καθως ενας 400αρης μπορει να δεσει καλυτερα απο εναν 800αρη.

Οπως και να'χει, αν ο Καλαιτζακης ηθελε ψησιμο για να μεινει, δεν νομιζω να παρουνε 2 γκαρντ.

0
avtokrator13

senior
Reactions: 111
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Τρί Ιουν 16, 2020 10:52 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Αύγ 07, 2020 2:25 pm

JohnnyPao έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 1:59 pm
Από ότι καταλαβαίνω το πλάνο ελεγε Λαπροβιτολα (με 750χιλ) και Γουιτιγκτον(με 350χιλ).

Τον Λαπρο τον ξεχάσαμε και αντι του Γκρεγκ φέραμε τον Ουαιτ(με 300χιλ). Τουτέστιν μενουν 800χιλ για μεταγραφή στον ασο. Δεν νομίζω πως στην αγορά υπάρχει κάποιος ασος που αξίζει 800χιλ και μπορει να αναλαβει σχεδον εξολοκλήρου τη θεση 1 στο παο. Συνεπώς μια καλη επιλογή θα ηταν να ερθουν δυο παιχτες με 500χιλ ο ένας πχ και 300χιλ ο άλλος. Ή δυο παιχτες με 400χιλ ο καθένας. Αν ο ένας είναι ο Πιερ Τζάκσον τοτε ο άλλος πρεπει να ειναι πιο εγκεφαλικος παιχτης που να δημιουργεί για τους συμπαίκτες του και αν γίνεται να παιζει και αμυνα. Ο Γουεμπερ τι κάνει?

Βέβαια με παραμονή Φριντετ αλλάζουν πολλά αν και στο τέλος πιστεύω πως θα αποχωρήσει..


ΥΓ. Πράγματι το κλειδί για τη πορεία της ομαδας την επομενη χρόνια θα είναι το αν ο Βοβορας μπορει να διαχειριστεί τα αποδυτήρια.
και γιατι να μην ερθει τζειμς γιανγκ ή μαλκομ χιλ?

παραπανω απο 300 δεν νομιζω να θελουν

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 3:33 pm

Ήρθε η ώρα της αγαπημένης κωλοτούμπας (που 'σαι ρε Rankin?). Έπεσα εντελώς έξω στην έκβαση του θέματος Λαπροβίτολα. Μαζί με μένα και η συντριπτική πλειοψηφία όλων όσοι ασχολούνται με τα μπασκετικά στην Ισπανία και δη οι μερένγκες, οι οποίοι τα έχουν βάψει μαύρα φοβούμενοι ότι θα μείνουν με 3άδα άσσων, τους Γιουλ, Αλοθέν και Λάπρο.

Η έκβαση της υπόθεσης ασφαλώς και σχετίζεται με τον εκρηκτικό και πρωτοφανέρωτο συνδυασμό της πανδημίας και της θέλησης του πλέον κομβικού παίκτη της Ρεάλ, να φύγει. Εμπίπτει δηλαδή σε εξαιρετικά απρόβλεπτη αλυσιδωτή αντίδραση που έφερε το "κοκτέηλ" covid19 και της ρηξικέλευθης απόφασης του ΚΑμπάσο.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 3:36 pm

j-kidd13 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 1:38 pm

Βασικά η αναφορά του φίλου στη σφαγή του 2012(που δε χωράει αμφιβολία ) έγινε πάνω στην κουβέντα για το πόσο αποτελεσματικοι είναι οι κοντοί γκαρντ-σβουρες,σαν στήριξη της άποψης του ότι με ψηλά γκαρντ ο Παναθηναϊκός ήταν επιτυχημενος(ΔΔ και Νικ), πηρε μια Ευρωλίγκα,και αν δεν υπήρχε η αλλοίωση αποτελεσματος με την ΤΣΣΚΑ,θα έπαιζε άλλον έναν τελικό και μπορεί να είχε άλλη μια Ευρωλίγκα.
Ισχύει ή δεν ισχύει ένας κανόνας στο φόρουμ βάσει του οποίου κι εσύ ως μοντ έχεις ρίξει τα φάουλ σου;
Δυο μέτρα και δυο σταθμά ή κατά το δοκούν ανάγνωση; Να αρχίσουμε να λέμε πόσες φόρες και σε πόσες διοργανώσεις (και Α1) έχει αδικηθεί ο ένας κι ο άλλος; Αντιλαμβάνεσαι τι θα γίνει;

Ή η αναφορά στον Ευρωπαϊκό Παναθηναϊκό έχει χαρακτήρα θέσφατου και ακλόνητα ιερού;

Αν είναι οπαδικό το μέσο, να μου το πείτε να την κάνω με ελαφρά.....

Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 4:11 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 3:36 pm
j-kidd13 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 1:38 pm

Βασικά η αναφορά του φίλου στη σφαγή του 2012(που δε χωράει αμφιβολία ) έγινε πάνω στην κουβέντα για το πόσο αποτελεσματικοι είναι οι κοντοί γκαρντ-σβουρες,σαν στήριξη της άποψης του ότι με ψηλά γκαρντ ο Παναθηναϊκός ήταν επιτυχημενος(ΔΔ και Νικ), πηρε μια Ευρωλίγκα,και αν δεν υπήρχε η αλλοίωση αποτελεσματος με την ΤΣΣΚΑ,θα έπαιζε άλλον έναν τελικό και μπορεί να είχε άλλη μια Ευρωλίγκα.
Ισχύει ή δεν ισχύει ένας κανόνας στο φόρουμ βάσει του οποίου κι εσύ ως μοντ έχεις ρίξει τα φάουλ σου;
Δυο μέτρα και δυο σταθμά ή κατά το δοκούν ανάγνωση; Να αρχίσουμε να λέμε πόσες φόρες και σε πόσες διοργανώσεις (και Α1) έχει αδικηθεί ο ένας κι ο άλλος; Αντιλαμβάνεσαι τι θα γίνει;

Ή η αναφορά στον Ευρωπαϊκό Παναθηναϊκό έχει χαρακτήρα θέσφατου και ακλόνητα ιερού;

Αν είναι οπαδικό το μέσο, να μου το πείτε να την κάνω με ελαφρά.....
Νομίζω ότι πήρες στραβά την τοποθέτηση του A.CAB.Το νόημα δεν είναι η αδικία του Παναθηναϊκού,αλλά η επιτυχία ενος ρόστερ με 2 ψηλά γκαρντ.
Η ειρωνίες περί ευρωπαϊκου Παναθηναϊκου νομίζω δεν χρειάζεται.Γιατι έτσι, μπορώ κι εγώ να πω ότι είναι ιδιαίτερα περιεργη η αντίδραση και ενόχληση σου στην αναφορά περί διαιτητικής αδικίας του Παναθηναϊκού στο εν λόγω ματς.Αλλα δεν είναι αυτό το θέμα εξ αρχής όπως είπα.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 4:16 pm

j-kidd13 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 4:11 pm


Νομίζω ότι πήρες στραβά την τοποθέτηση του A.CAB.Το νόημα δεν είναι η αδικία του Παναθηναϊκού,αλλά η επιτυχία ενος ρόστερ με 2 ψηλά γκαρντ.
Η ειρωνίες περί ευρωπαϊκου Παναθηναϊκου νομίζω δεν χρειάζεται.Γιατι έτσι, μπορώ κι εγώ να πω ότι είναι ιδιαίτερα περιεργη η αντίδραση και ενόχληση σου στην αναφορά περί διαιτητικής αδικίας του Παναθηναϊκού στο εν λόγω ματς.Αλλα δεν είναι αυτό το θέμα εξ αρχής όπως είπα.
Ξέρω καλά τι διάβασα και τι ακολούθησε αυτού. :)

Αν διαβάσεις το πρώτο μου ποστ θα καταλάβεις πως σκέφτομαι και πως πράττω.

Πάμε παρακάτω που έλεγες κι εσύ όταν έριχνες τα φάουλ σου. :)

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 4:21 pm

Μην κολλάμε τώρα.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 07, 2020 4:22 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 4:16 pm
j-kidd13 έγραψε:
Παρ Αύγ 07, 2020 4:11 pm


Νομίζω ότι πήρες στραβά την τοποθέτηση του A.CAB.Το νόημα δεν είναι η αδικία του Παναθηναϊκού,αλλά η επιτυχία ενος ρόστερ με 2 ψηλά γκαρντ.
Η ειρωνίες περί ευρωπαϊκου Παναθηναϊκου νομίζω δεν χρειάζεται.Γιατι έτσι, μπορώ κι εγώ να πω ότι είναι ιδιαίτερα περιεργη η αντίδραση και ενόχληση σου στην αναφορά περί διαιτητικής αδικίας του Παναθηναϊκού στο εν λόγω ματς.Αλλα δεν είναι αυτό το θέμα εξ αρχής όπως είπα.
Ξέρω καλά τι διάβασα και τι ακολούθησε αυτού. :)

Αν διαβάσεις το πρώτο μου ποστ θα καταλάβεις πως σκέφτομαι και πως πράττω.

Πάμε παρακάτω που έλεγες κι εσύ όταν έριχνες τα φάουλ σου. :)
Δεν είμαι και σίγουρος ότι ξέρεις,αλλά όπως έλεγα κι εγώ όταν έριχνα τα φάουλ μου,προχωράμε(όχι πάμε παρακάτω)... :)

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”