Προμηθέας Πατρών - Μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 13, 2020 3:02 pm

PeristeriBCfan έγραψε:
Παρ Ιαν 10, 2020 7:20 am
https://www.sdna.gr/mpasket/678743_klei ... athinaikoy

Germain Love αντι Gerald Robinson απο οτι φαίνεται
θεωρουσα οτι θα γινοταν αλλαγη ο ρομπινσον καθως δεν ταιριαζε με τους υπολοιπους. οχι οτι ο λοβ ειναι καλυτερος ομως ουτε οτι ταιριαζει καλυτερα απο ρομπινσον.

εγω τον μπραουν θα ηθελα πισω αλλα τον προλαβε η τοφας ή δεν τον ηθελε ο προμηθεας.

εχω πει οτι και ο φιλερ δεν ταιριαζει πλεον. στο 4 εχει αγραβανη/κασελακη και λιγο λουκα. και αυτο εχει ως αποτελεσμα να παιζει στο 3 πολυ ο κασελακης και να εχει λιγο χρονο ο μπαμπ.

κανονικα αντι του φιλερ πρεπει να παρουν 5αρι γιατι και το ροτεισον δεν βγαινει με τοσα 4αρια και στο 5 ειναι πολυ ελαφρυς. καλυτερα λοιπον να μεινει ο ρομπινσον και να φυγει ο φιλερ.

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 431
Δημοσιεύσεις: 959
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 13, 2020 4:57 pm

Tracy Mac έγραψε:
Δευ Ιαν 13, 2020 3:02 pm
PeristeriBCfan έγραψε:
Παρ Ιαν 10, 2020 7:20 am
https://www.sdna.gr/mpasket/678743_klei ... athinaikoy

Germain Love αντι Gerald Robinson απο οτι φαίνεται
θεωρουσα οτι θα γινοταν αλλαγη ο ρομπινσον καθως δεν ταιριαζε με τους υπολοιπους. οχι οτι ο λοβ ειναι καλυτερος ομως ουτε οτι ταιριαζει καλυτερα απο ρομπινσον.

εγω τον μπραουν θα ηθελα πισω αλλα τον προλαβε η τοφας ή δεν τον ηθελε ο προμηθεας.

εχω πει οτι και ο φιλερ δεν ταιριαζει πλεον. στο 4 εχει αγραβανη/κασελακη και λιγο λουκα. και αυτο εχει ως αποτελεσμα να παιζει στο 3 πολυ ο κασελακης και να εχει λιγο χρονο ο μπαμπ.

κανονικα αντι του φιλερ πρεπει να παρουν 5αρι γιατι και το ροτεισον δεν βγαινει με τοσα 4αρια και στο 5 ειναι πολυ ελαφρυς. καλυτερα λοιπον να μεινει ο ρομπινσον και να φυγει ο φιλερ.
Ισχύει πως χρειάζεται εναν ακομη ψηλό, μαζί με τον Ellis κι ανάλογα τις περιστάσεις να παιζει Μαυροκεφαλιδης-Αγραβανης σε small ball στο πεντε. Ο Love δεν ηταν κακος, το αντίθετο μάλιστα τον θεωρώ τον καλύτερο απο τους νέους ξένους που εμφανίστηκαν περυσι, απλα δεν ξερω αμα μπορεί να σταθεί στο Eurocup

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 13, 2020 5:44 pm

Ο Fieler δεν φεύγει για να αποκτηθεί 5αρι τώρα και ίσως δεν φύγει ούτε το καλοκαίρι.
Ο λόγος είναι απλός. Ενώ και ο Κασελάκης και ο Αγραβάνης έχουν τρίποντο στην μέρα τους ο αντίπαλος ευχαρίστως θα τους το δώσει και δεν θα σταματήσει να το δίνει εκτός αν βάλουν 2-3 συνεχόμενα.
Ο Fieler είναι ο μόνος από τους παίκτες που παίζουν στο 4-5 που δεν θα του δώσεις ποτέ το σουτ.

Επίσης στο 5 υπάρχουν Έλις, Μαυροκεφαλίδης και σε small ball Αγραβάνης οπότε και χρονικά δεν υπάρχει χώρος για άλλο 5αρι
Όντως χρειάζεται ψηλός με περισσότερο όγκο αλλά αυτό είναι συζήτηση για το καλοκαίρι
Πχ αν δεν μπορέσεις να κρατήσεις τον Έλις παίρνεις κάποιον ψηλό με όγκο και λύθηκε το πρόβλημα
Αλλιώς μπορείς ίσως να θυσιάσεις τον Φίλερ για τον οποίο πάντως έχω την αίσθηση ότι έχει πολλές πιθανότητες να μείνει και του χρόνου ή αν φύγει θα είναι για 4αρι παρόμοιων χαρακτηριστικών
Ή αν ελευθερωθεί μια θέση ξένου στους κοντούς(επειδή παίρνεις τον Παππά ή τον Μποχωρίδη πχ λέμε τώρα) μπορεί να πάει σαν επιπλέον θέση στους ψηλούς
Αυτά είναι συζητήσεις για καλοκαίρι,δεν μπορείς να αλλάξεις την δομή του ρόστερ μέσα στην σεζόν

Περί Ρόμπινσον ακούγονται διάφορα και η αλήθεια είναι ότι δεν έχει πιάσει αλλά αίσθηση μου είναι ότι θα έχει 2-3 εβδομάδες ακόμα περιθώριο να δείξει πράγματα γιατί έχει καλό βιογραφικό και στα πρώτα παιχνίδια είχε μπει καλά,μετά έκανε κοιλιά.

Στο 1-2 εκτός από αυτόν υπάρχουν οι Χολ, Μάντζαρης, Λίποβι, Κατσίβελης οπότε δεν επείγει κιόλας η αλλαγή του
Ο Λοβ θα μου άρεσε,δεν ξέρω αν μπορεί να ανταποκριθεί σε αυτό το επίπεδο αλλά ακριβώς επειδή η περιφέρεια είναι πλήρης υπάρχει το περιθώριο να πάρεις ρίσκο

Για Μπράουν δεν ασχολήθηκαν διότι δεν θα είχε δικαίωμα συμμετοχής στο πρωτάθλημα

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 17, 2020 11:28 am

Ο Ρόμπινσον ήταν που ήταν υπ'ατμόν,ο τραυματισμός του επέσπευσε τις εξελίξεις και είναι παρελθόν
Ψάχνουν για κάτι καλύτερο του Λοβ, αν ήταν η πρώτη επιλογή θα είχε κλείσει ήδη εφόσον είναι ελέυθερος

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 24, 2020 4:25 pm

τωρα που εφυγε ο ελλις πρεπει να αποκτηθει παικτης στο 5 που θα ειναι πολυ δυνατος και ψηλος με εφεση στο ριμπαουντ και στο πικ εν ρολ. με λουκα και ελλις ηταν σοφτ, οποτε πρεπει να βαλει κιλα στη ρακετα.

ο ελλις ηταν πολυ σημαντικος για τον προμηθεα σε ολους τους τομεις. τον ηθελα και για του χρονου αλλα ετσι ειναι οταν καποιος κανει στεπ απ.

στο θεμα ρομπινσον εχουμε καποιο νεο? πρεπει να αποκτηθει και εκει παικτης-σκορερ.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 10:07 am

Κοντά στον James Bell για αντικαταστάτη του Ρόμπινσον
Ο παίκτης είναι 2-3αρι,σωστή επιλογή αφού για 1 υπάρχουν οι Χολ, Μάντζαρης, Κατσίβελης
Πέρσι έπαιξε 16 παιχνίδια στην Ευρωλίγκα με την Μπουντούσνοστ χωρίς να κάνει κάτι ιδιαίτερο και 7 στο Eurocup με την Τσεντεβίτα
Έχει περάσει και από Κρεμόνα,Νανσύ, Χάποελ Χολόν, Νταρουσάφακα
Για να τον δούμε
Ο Έλις θα παίξει και με Βενέτσια και μετά θα πάει Ολυμπιακό οπότε μέχρι το επόμενο Σαββατοκύριακο θα πρέπει να έχει έρθει αντικαταστάτης

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 8:29 pm

Αντικαταστατης του Ελις κατα 90% θα ειναι ο Μαρβιν Τζοουνς που περασε το 2017-2018 απο τον Κολοσσο στην πρωτη του επαγγελματικη χρονια
26 χρονων υψους 2.13
Ειχε 10,3 ποντους και 6,2 ριμπαουντ σε 20 λεπτα με 58% διποντο,75% βολες και 42% τριποντο(3/7 μονο ομως) αλλα και 3,1 φαουλ σε 20'

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 28, 2020 5:07 pm

σιγουρη υποβαθμιση του ροστερ φετος. απο το καλοκαιρι δεν μου αρεσε που αφησαν γκικα-σαλουστρο να φυγουν και τωρα τα λουζονται.

ναι τον ελλις δεν ηθελαν να τον διωξουν και ουτε ο μπογρης βγηκε καλος αλλα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα στο πιο κρισιμο κομματι της χρονιας, η ομαδα εχει αλλαξει απειρους παικτες και δεν εχει χημεια.

με νικη σημερα αλλαζει ολο το αρνητικο μομεντουμ που εχει 1 μηνα τωρα, αλλα δυσκολο.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 12:07 pm

Εμφανίζεται σχεδόν κλεισμένος ο Αγκμπελέσε για το 5
Στους κοντούς είναι στα υπόψιν ο Φράνκαμπ(πολύ δύσκολη περίπτωση) και οι Μποχωρίδης,Χριστοδούλου.
Με Κατσίβελη και Μάντζαρη να μένουν ελεύθεροι το καλοκαίρι η λογική λέει ότι θα ανανεώσει ο ένας από τους 2(εγώ Κατσίβελη θα κράταγα) και αντί του άλλου θα αποκτηθεί Έλληνας με κύρια θέση το 2.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 2:56 pm

pan24 έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 12:07 pm
Εμφανίζεται σχεδόν κλεισμένος ο Αγκμπελέσε για το 5
Στους κοντούς είναι στα υπόψιν ο Φράνκαμπ(πολύ δύσκολη περίπτωση) και οι Μποχωρίδης,Χριστοδούλου.
Με Κατσίβελη και Μάντζαρη να μένουν ελεύθεροι το καλοκαίρι η λογική λέει ότι θα ανανεώσει ο ένας από τους 2(εγώ Κατσίβελη θα κράταγα) και αντί του άλλου θα αποκτηθεί Έλληνας με κύρια θέση το 2.
αναλογα τους στοχους που εχει η ομαδα. ο αγκμπελεσε να πω την αληθεια δεν μου αρεσει. αμπαλος πολυ και μονο αθλητικα προσοντα εχει. και κανει και ευκολα φαουλ. το χειροτερο με αυτον ειναι οτι τσαντιζεται πολυ ευκολα.

ειναι καλος στην αμυνα και στις ταπες. και στα ριμπαουντ. πικ εν ρολ επιθεση καλος αλλα ατεχνος.

θα μου αρεσε στην ομαδα αν παιρναμε και καναν βασικο. π.χ μια ομαδα στους ψηλους με:
3-4. κασελακης
4. μεταγραφη καλη-αγραβανης
4-5. λουκας
5. βουγιουκας-αγκμπελεσε θα ηταν πολυ καλη.

απο κει και περα πρεπει να μεινει ο χολ και ο λιποβι απο ξενους και ο κατσιβελης. και να αποκτηθει ενας ακομα ασσος, ο φρανκαμπ θα μου αρεσε πολυ, ενα βασικο 2αρι θα μου αρεσε ο παππας και ενα ακομα 3αρι σουτερ-σκορερ. συν τους μικρους.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 3:49 pm

Tracy Mac έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 2:56 pm

αναλογα τους στοχους που εχει η ομαδα. ο αγκμπελεσε να πω την αληθεια δεν μου αρεσει. αμπαλος πολυ και μονο αθλητικα προσοντα εχει. και κανει και ευκολα φαουλ. το χειροτερο με αυτον ειναι οτι τσαντιζεται πολυ ευκολα.

ειναι καλος στην αμυνα και στις ταπες. και στα ριμπαουντ. πικ εν ρολ επιθεση καλος αλλα ατεχνος.

θα μου αρεσε στην ομαδα αν παιρναμε και καναν βασικο. π.χ μια ομαδα στους ψηλους με:
3-4. κασελακης
4. μεταγραφη καλη-αγραβανης
4-5. λουκας
5. βουγιουκας-αγκμπελεσε θα ηταν πολυ καλη.

απο κει και περα πρεπει να μεινει ο χολ και ο λιποβι απο ξενους και ο κατσιβελης. και να αποκτηθει ενας ακομα ασσος, ο φρανκαμπ θα μου αρεσε πολυ, ενα βασικο 2αρι θα μου αρεσε ο παππας και ενα ακομα 3αρι σουτερ-σκορερ. συν τους μικρους.
Ο Παππάς θα ήταν πολύ καλή κίνηση, είναι αλήθεια!

Στο 4-5 σαν πολλούς δεν βάζεις όμως;
Έπειτα, ο Φίλερ έφυγε;

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 5:11 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 3:49 pm
Tracy Mac έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 2:56 pm

αναλογα τους στοχους που εχει η ομαδα. ο αγκμπελεσε να πω την αληθεια δεν μου αρεσει. αμπαλος πολυ και μονο αθλητικα προσοντα εχει. και κανει και ευκολα φαουλ. το χειροτερο με αυτον ειναι οτι τσαντιζεται πολυ ευκολα.

ειναι καλος στην αμυνα και στις ταπες. και στα ριμπαουντ. πικ εν ρολ επιθεση καλος αλλα ατεχνος.

θα μου αρεσε στην ομαδα αν παιρναμε και καναν βασικο. π.χ μια ομαδα στους ψηλους με:
3-4. κασελακης
4. μεταγραφη καλη-αγραβανης
4-5. λουκας
5. βουγιουκας-αγκμπελεσε θα ηταν πολυ καλη.

απο κει και περα πρεπει να μεινει ο χολ και ο λιποβι απο ξενους και ο κατσιβελης. και να αποκτηθει ενας ακομα ασσος, ο φρανκαμπ θα μου αρεσε πολυ, ενα βασικο 2αρι θα μου αρεσε ο παππας και ενα ακομα 3αρι σουτερ-σκορερ. συν τους μικρους.
Ο Παππάς θα ήταν πολύ καλή κίνηση, είναι αλήθεια!

Στο 4-5 σαν πολλούς δεν βάζεις όμως;
Έπειτα, ο Φίλερ έφυγε;
δεν ξερω αν θα μεινει ο φιλερ, αλλα αν θελει κατι παραπανω πρεπει να παρει καποιον καλυτερο. 5 ψηλοι ειναι συν τον κασελακη 6, ενω οι κοντοι θα ειναι 6 συν το κασελακη 7.

παιζει μπαλαντερ στο 3 και στο 4 ο αρχηγος. ολες τις χρονιες ετσι επαιζε ο προμηθεας με 5 ψηλους συν ενα 3-4αρι.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 5:14 pm

Tracy Mac έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 5:11 pm
basket72 έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 3:49 pm
Tracy Mac έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 2:56 pm



δεν ξερω αν θα μεινει ο φιλερ, αλλα αν θελει κατι παραπανω πρεπει να παρει καποιον καλυτερο. 5 ψηλοι ειναι συν τον κασελακη 6, ενω οι κοντοι θα ειναι 6 συν το κασελακη 7.

παιζει μπαλαντερ στο 3 και στο 4 ο αρχηγος. ολες τις χρονιες ετσι επαιζε ο προμηθεας με 5 ψηλους συν ενα 3-4αρι.
Ok, εσύ ξέρεις καλύτερα, :smile: απλώς ποσοτικά μου κάνει σε ρόστερ Ευρωλίγκας, γι΄αυτό το είπα.


Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 6:57 pm

@Tracy Mac
Ο Λουκας πλεον δε μπορει σε επιπεδο Eurocup να παιξει 4,ηταν που ηταν αργος ποσο μαλλον σε αυτη την ηλικια

Ο Αγκμπελεσε δε με τρελαινει αλλα καταλαβαινω τη λογικη
Ο Μαυροκεφαλιδης ειναι για 15-20' εκει ενω ο Γιατρας αρεσκεται σε ευελικτα σχηματα με 2 4αρια.
Καθε χρονο το εκανε,οποτε θα συνεχισει να υπολογιζεται για καποια λεπτα στο 5 κι ο Αγραβανης. Αρα εκει δε θες καποιον για 30 λεπτα,θες εναν για 15-20'.
Καποιον με δυναμη και αθλητικοτητα αφου για ποιοτητα-σκορ στο 5 εχεις Μαυροκεφαλιδη.

Ακομα κι αν δε μεινει ο Μαυροκεφαλιδης ομως και παρεις πχ Βουγιουκα παλι το ιδιο ισχυει για τον παρτενερ του

Γενικα στο 4-5 θες 5 παικτες,για παραπανω δεν βγαινει ευκολα ο χρονος ακομα και στην Ευρωλιγκα

Εγω Φιλερ θα κραταγα,μου αρεσει σαν στυλ και δινει πραγματα που δε δινουν οι αλλοι ψηλοι.
Θα μπορουσε να γινει αναβαθμιση εκει οκ αλλα αν ειναι να πεσουν πολλα λεφτα προτιμω να πανε για ενα 2αρι Ευρωλιγκας

Παππα δε θα τον πλησιαζα στο χιλιομετρο.
Απο δευτερο πολυ σοβαρο τραυματισμο και με προβληματα νοοτροπιας,μακρια

Απο Ελληνες με Κατσιβελη/Μαντζαρη, Κασελακη, Αγραβάνη,Μαυροκεφαλίδη,εναν αλλο Ελληνα κοντο για μπακαπ 2 και Μαντζουκα εχεις τους Ελληνες που θες.

Εννοω δε θα εμπιστευομουν τον Παππα να στηριξω πανω του το 2 κι ο ιδιος δε θα δεχοταν να ερθει για να μοιραζεται με αλλον τη θεση ουτε θα επαιρνε τα χρηματα παικτη 15-20 λεπτων σε αυτο το επιπεδο

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 431
Δημοσιεύσεις: 959
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 20, 2020 9:06 pm

Tracy Mac έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 2:56 pm
pan24 έγραψε:
Δευ Απρ 20, 2020 12:07 pm
Εμφανίζεται σχεδόν κλεισμένος ο Αγκμπελέσε για το 5
Στους κοντούς είναι στα υπόψιν ο Φράνκαμπ(πολύ δύσκολη περίπτωση) και οι Μποχωρίδης,Χριστοδούλου.
Με Κατσίβελη και Μάντζαρη να μένουν ελεύθεροι το καλοκαίρι η λογική λέει ότι θα ανανεώσει ο ένας από τους 2(εγώ Κατσίβελη θα κράταγα) και αντί του άλλου θα αποκτηθεί Έλληνας με κύρια θέση το 2.
αναλογα τους στοχους που εχει η ομαδα. ο αγκμπελεσε να πω την αληθεια δεν μου αρεσει. αμπαλος πολυ και μονο αθλητικα προσοντα εχει. και κανει και ευκολα φαουλ. το χειροτερο με αυτον ειναι οτι τσαντιζεται πολυ ευκολα.

ειναι καλος στην αμυνα και στις ταπες. και στα ριμπαουντ. πικ εν ρολ επιθεση καλος αλλα ατεχνος.

Συμφωνώ απόλυτα για Αγκμπελεσε. Αρκετά ασταθής κι ατεχνος, αλλα κάθε φορά που του δίνουν ενα φαουλ εις βάρος του, τσαντίζεται.... Πραγματικά ενοχλητικό να τον βλέπεις στην tv ή live να αντιδρα σε κάθε σφύριγμα.Κι πέρυσι έλεγε διαφορα για την ελληνική λίγκα, αλλα έμεινε εδώ αρκετά τελικά....Αμα αποτελεί την τελευταία λύση στο rotation, είναι λογική προσθήκη, αλλιώς είναι κάπως υποτονική κίνηση

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προμηθέας Πατρών”