Γ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Αττικής

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 16, 2020 12:57 pm

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΝΗΡΕΥΣ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΓΚΡΑΒΑ

0
basketislife

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 21, 2020 6:29 am
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 21, 2020 6:32 am

Νομίζω συγκριτικά πιο εύκολος όμιλος από τους άλλους 2..φυσικα όλα θα φανούν κ στο γηπεδο. Καλή σαιζόν μάγκες κ οποίος έχει εικόνα για ομάδες του ομίλου ας μας πει.. 😉

0
Zourinho

 a1greece
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 8:37 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 21, 2020 10:11 pm

basketislife έγραψε:
Κυρ Ιουν 21, 2020 6:32 am
Νομίζω συγκριτικά πιο εύκολος όμιλος από τους άλλους 2..φυσικα όλα θα φανούν κ στο γηπεδο. Καλή σαιζόν μάγκες κ οποίος έχει εικόνα για ομάδες του ομίλου ας μας πει.. 😉
εσυ φιλε εκανες λογαριασμο για να γραψεις μονο αυτο.
πες μας σαν νεος χρηστης που εισαι εσυ τ βλεπεις??

0
basketislife

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 21, 2020 6:29 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 23, 2020 6:38 am

Διαφωνείς με αυτό που έγραψα σχετικά με τους άλλους ομιλους; ξέρω μόνο πως η γκραβα της κόουτς γκιοκα θα ναι πολύ καλή ομάδα όπως κ πέρυσι, οι αμπελοgarden απ όσο ξέρω έμειναν όλοι οπότε κε ένα χρόνο εμπειρία τα πιτσιρίκια τους θα ειναι καλύτερα. Τα Σπάτα με κόουτς σταθοπουλο λογικά θα έχουν καλή ομάδα και ο Πλάτων με μικρούς τρεχαντηρια θα ναι δύσκολος αντίπαλος για όλους..για τις υπόλοιπες σορρυ αλλά δεν έχω εικόνα. Σε καλυψα;;

0
Zourinho

 a1greece
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 8:37 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 24, 2020 9:21 am

basketislife έγραψε:
Τρί Ιουν 23, 2020 6:38 am
Διαφωνείς με αυτό που έγραψα σχετικά με τους άλλους ομιλους; ξέρω μόνο πως η γκραβα της κόουτς γκιοκα θα ναι πολύ καλή ομάδα όπως κ πέρυσι, οι αμπελοgarden απ όσο ξέρω έμειναν όλοι οπότε κε ένα χρόνο εμπειρία τα πιτσιρίκια τους θα ειναι καλύτερα. Τα Σπάτα με κόουτς σταθοπουλο λογικά θα έχουν καλή ομάδα και ο Πλάτων με μικρούς τρεχαντηρια θα ναι δύσκολος αντίπαλος για όλους..για τις υπόλοιπες σορρυ αλλά δεν έχω εικόνα. Σε καλυψα;;
ρε φιλε τι διαφωνω τι συμφωνω κανεις ενα νεο ακαουντ δες λες τι και πως και γραφεις....καλα κανεις αλλα, αμα δεν σε ξερουμε πως να παρουμε την γνωμη σου σοβαρα.
εχεις εσυ εικονα για τους ομιλους.....να σου πω και εγω την γνωμη μου για τον ομιλο μιας και τα λες:

Πλατων αμα τα παιδια ειναι ολα εκει που ειναι δυο χρονια και ενα καποια θα ειναι το φαβορι
Νηρεας θα ειναι μαι σκληρη ομαδα με καλη εδρα και δεν μπορεις να την υποτιμας
Γκυζη δεν εχω καταλαβει
Αμπελοκηποι θα δουμε, ιδιος κοσμος ναι ισχυει αυτο και λιγες μεταγραφες, δεν θα πρεπει να τον υποτιμας
Θριαμβος επισης σκληρη ομαδα και δεν μπορεις και αυτη να την υποτιμας
Παιανια θα ειναι και αυτη δυνατη ομαδα και δεν θα ειναι καθολου ευκολο να κερδισει καποιος εκει
Αριων θα κανει δυο μεταγραφες και θα ειναι ανταγωνιστικος αρκετα
Αγιος Θωμας το ιδιο θα κανει δυο καλες μεταγραφες στους ψηλους και θα ειναι αρκετα πιο δυνατος ισως και φαβορι και αυτος
Νεφο και αυτη δεν θα ειναι ευκολη ομαδα θα εχει και αυτη καλη εδρα πιστευω
Σπατα επισης σκληρη ομαδα και καλη εδρα θα ειναι και αρκετη αμυνα σκληρη εμπειρος και ο κοουτσ και πιθανες μεταγραφες
Γκραβα ισως και η καλυτερη περσινη της Δ και πολλα χρονια τα παιδια τα εχει η κοουτσ εκει, αρκετα δυνατη θα ειναι
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Πλην του γκυζη που αληθεια μπορει και να εχει κοσμο και να κατεβει μια χαρα, ποτε δεν ξερεις, αλλα πλην του γκυζη που μοιαζει αδυναμος αρκετα, ολοι οι αλλοι ειναι πολυ κοντα παρα πολυ κοντα με λιγες διαφορες.
Εγω δυνατο ομιλο λεω εναν ομιλο που πριν ξεκινησει το πρωταθλημα δεν ξερεις τι και πως. ε αυτος μου φαινεται δυνατος ομιλος.

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2334
Δημοσιεύσεις: 6942
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 28, 2020 8:41 am

Zourinho έγραψε:
Κυρ Ιουν 21, 2020 10:11 pm
basketislife έγραψε:
Κυρ Ιουν 21, 2020 6:32 am
Νομίζω συγκριτικά πιο εύκολος όμιλος από τους άλλους 2..φυσικα όλα θα φανούν κ στο γηπεδο. Καλή σαιζόν μάγκες κ οποίος έχει εικόνα για ομάδες του ομίλου ας μας πει.. 😉
εσυ φιλε εκανες λογαριασμο για να γραψεις μονο αυτο.
πες μας σαν νεος χρηστης που εισαι εσυ τ βλεπεις??
Έχει το δικαίωμα σαν νέος χρήστης ή και παλιός με 3000 ποστ να γράψει ότι θέλει σεβόμενος στους κανόνες . Παρακαλώ να μην γίνονται υποδείξεις από μέρους σου .
Διάβασε σε παρακαλώ τον παρακάτω κανόνα.

- Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά.
Μπορεί να διαφωνείτε με τη θέση που πήρε κάποιος σε ένα θέμα ή με τον τρόπο που εξέφρασε την άποψή του. Δε χρειάζεται να του κάνετε ευθεία επίθεση ώστε να του αποδείξετε το (κατά τη γνώμη σας) σφάλμα του. Δηλώστε την αντίθεση σας με σαφήνεια και κοσμιότητα. Οι «διενέξεις» που μπορεί να προκύψουν στα διάφορα θέματα είναι πηγές έντονων και εξαιρετικά ενδιαφερουσών συζητήσεων αρκεί να τηρείται ένα ελάχιστο επίπεδο αλληλοκατανόησης και ευγένειας. Μην ξεχνάτε ότι στο διαδίκτυο δεν είναι εφικτή η πρόσωπο με πρόσωπο αντιπαράθεση ώστε να επιλυθούν εύκολα οι διαφωνίες. Το μόνο που ξέρει ο άλλος για σας είναι αυτό που γράφετε.


Συνεχίζουμε

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Zourinho

 a1greece
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Παρ Απρ 04, 2008 8:37 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 28, 2020 11:28 am

SteveNashidis έγραψε:
Κυρ Ιουν 28, 2020 8:41 am
Zourinho έγραψε:
Κυρ Ιουν 21, 2020 10:11 pm


εσυ φιλε εκανες λογαριασμο για να γραψεις μονο αυτο.
πες μας σαν νεος χρηστης που εισαι εσυ τ βλεπεις??
Έχει το δικαίωμα σαν νέος χρήστης ή και παλιός με 3000 ποστ να γράψει ότι θέλει σεβόμενος στους κανόνες . Παρακαλώ να μην γίνονται υποδείξεις από μέρους σου .
Διάβασε σε παρακαλώ τον παρακάτω κανόνα.

- Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά.
Μπορεί να διαφωνείτε με τη θέση που πήρε κάποιος σε ένα θέμα ή με τον τρόπο που εξέφρασε την άποψή του. Δε χρειάζεται να του κάνετε ευθεία επίθεση ώστε να του αποδείξετε το (κατά τη γνώμη σας) σφάλμα του. Δηλώστε την αντίθεση σας με σαφήνεια και κοσμιότητα. Οι «διενέξεις» που μπορεί να προκύψουν στα διάφορα θέματα είναι πηγές έντονων και εξαιρετικά ενδιαφερουσών συζητήσεων αρκεί να τηρείται ένα ελάχιστο επίπεδο αλληλοκατανόησης και ευγένειας. Μην ξεχνάτε ότι στο διαδίκτυο δεν είναι εφικτή η πρόσωπο με πρόσωπο αντιπαράθεση ώστε να επιλυθούν εύκολα οι διαφωνίες. Το μόνο που ξέρει ο άλλος για σας είναι αυτό που γράφετε.


Συνεχίζουμε
Captain ohhh my captain, δηλαδή τι ακριβώς έκανα στον φίλο με το ποστ μου?
Του έκανα ευθεία επίθεση;

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2334
Δημοσιεύσεις: 6942
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 28, 2020 12:15 pm

Zourinho έγραψε:
Κυρ Ιουν 28, 2020 11:28 am


Captain ohhh my captain, δηλαδή τι ακριβώς έκανα στον φίλο με το ποστ μου?
Του έκανα ευθεία επίθεση;
[/quote]

Η φράση εσυ φιλε εκανες λογαριασμο για να γραψεις μονο αυτο. δεν προάγει την κουβέντα στο φόρουμ μας, που ισχύουν οι παρακάτω κανόνες.

app.php/good-post

Δεν χρειάζεται να δώσουμε παραπάνω έκταση.

Περιμένουμε τις αναλύσεις σου για την Γ' ΕΣΚΑ και για την υπόλοιπη ΕΣΚΑ γιατί θέλουμε να ζωντανέψει το ερασιτεχνικό μπάσκετ :)

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
O monakias

 
Reactions: 2
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 28, 2020 5:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 28, 2020 5:29 pm

Για να μην κουραζεστε αδικα το μεγαλο μπαμ θα γινει απο νηρευς και θα το δειτε.... με αλεξη ηλια πυλωνα και καποιες προσθηκες που θα γινουν παει για τριαδα σιγουρα αν οχι πρωτος

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1090
Δημοσιεύσεις: 11131
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 29, 2020 12:08 pm

O monakias έγραψε:
Κυρ Ιουν 28, 2020 5:29 pm
Για να μην κουραζεστε αδικα το μεγαλο μπαμ θα γινει απο νηρευς και θα το δειτε.... με αλεξη ηλια πυλωνα και καποιες προσθηκες που θα γινουν παει για τριαδα σιγουρα αν οχι πρωτος
Προσυπογραφω και εγω το συγκεκριμενο ποστ,με βαση αυτα που εχω πληροφορηθει.
Φρεναρα μονο οταν εμαθα οτι ισως δεν συνεχισει ο κοουτς Σταματοπουλος που ειναι για μενα ο καλυτερος προπονητης της Εσκα και σκυλι εργατικοτητας!!!!!Ευτυχως ομως ακουσα οτι ερχεται δυνατος αντικαταστατης,απο τους πιο ανερχομενους!!!!!

0
basketislife

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 21, 2020 6:29 am
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 12, 2020 4:58 pm

Καλησπερα στην παρέα..σύμφωνα με τα νέα η γκραβα έκανε 2 καλες προσθήκες άρα ενισχύει την ήδη καλή ομάδα της κ είναι 1ο φαβορί, μετά νηρεας λέτε κ σεις πψς θα ναι καλος. Παιανία δεν έχω εικόνα, αριωνας λογικά με κόουτς σαλιχο θα χει καλό σύνολο πιστεύω κ Πλάτωνας νεανικό σύνολο καμικάζι. Τώρα για τις υπόλοιπες ομάδες δεν έχω εικόνα. Εσείς;;

0
O monakias

 
Reactions: 2
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 28, 2020 5:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:31 am

Ας ξεκινήσουμε και την γ ΕΣΚΑ gspara kai nemesakos περιμένω προβλέψεις

Πλατων-Νηρευς:2....δύσκολα πάντως τα πιτσιρίκια θα τρέξουν θα πιέσουν εκεί μέσα θα πάρουν και κάνα 2 σφυριγματακια αλλά Ηλίας θα καθαρίσει τη μπουγάδα στο τέλος

Παιανία-Νικηφορος:1....δεν νομίζω τα πιτσιρίκια του νίκη να περάσουν από εκεί

Σπάτα-Αγιος Θωμάς:1..... καλή εικόνα τα Σπάτα στο κύπελλο νίκησαν εκτός Νηρέα και έχασαν λίγο από αεκ νομίζω εύκολα άσσος

Αμπελόκηποι-Γκυζη:1.... Αμπελογκαρντεν στο γουδί θα βάλουν τα σουτακια τους

Θρίαμβος-Γκραβα:2.....καλό σύνολο η Γκράβα εκτός αν βομβαρδίσει ο τατα

0
Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 9:23 am

Οι προβλέψεις προφανώς είναι με κάθε επιφύλαξη μιας και με τα τωρινά δεδομένα δεν μπορείς να δεις άλλους αγώνες. Μόνο από τα report των φίλων που γράφουν μετά τα ματς.

ΠΛΑΤΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ 1: Παρά το ότι ο Νηρέας έχει πολύ ποιότητα, τα πιτσιρίκια του Πλάτωνα έχουν ενισχυθεί με 2 έμπειρα παιδιά από την Ολυμπιάδα και στο γήπεδό τους βγάζουν διπλή ενέργεια και πάθος. Πάω με την έδρα και τον κόουτς Σγουρίτσα.

ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ1: Καμία εικόνα από τις 2 ομάδες. κ όταν δεν έχεις εικόνα πας με την έδρα

ΣΠΑΤΑ - ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1: Προβλέπω ντερμπάκι. Καλός προπονητής στα Σπάτα με αρκετές αλλαγές ωστόσο, ενισχύθηκε με Μιχαλά ο Άγιος Θωμάς.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΗ ΠΟΛ. 1: Με την ίδια συνταγή οι Αμπελόκηποι, σαρωτικές αλλαγές το Γκύζη που έφυγαν οι περισσότεροι παίκτες από πέρσι.. Ασος

ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΚΡΑΒΑ 2: Η Γκράβα έχει πολύ καλή ομάδα και εύκολα ή δύσκολα θα πάρει την νίκη

0
Άβαταρ μέλους
Nemesakos

 nba
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 2494
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 19, 2020 6:36 am

ΠΛΑΤΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ 71-59
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 57-48
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 57-65
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 61-73
ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΚΡΑΒΑ 65-70

0
madmike1

 junior
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Ιουν 21, 2013 8:05 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 20, 2020 11:25 pm

2η αγωνιστική
Πο Αγίου θωμα-κτησιφων Παιανίας 1
Γκύζη πολυγώνου -Αοκ Σπάτων 2
Ας γκραβας- Πλάτων .το ντέρμπι τής αγωνιστικής. 2
Νηρεύς -abelogarden 1
Αριων-θριαμβος αθ.δαφνης 1

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΣΚΑ”