2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 9:25 am

RipCity έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 9:08 am

Υπάρχει το ενδεχόμενο να φύγει κι ο Λαρεντζάκης δανεικός μαζί με τον Κόνιαρη. Μόνο τότε συζητιέται αυτό, ενώ ΒΧ και Νικολαίδης δε νομίζω να υπολογίζονται για 12άδα ούτως ή άλλως.

Ουσιαστικά λέμε κάτι σαν
Σλούκας, Jenkins
Σπανούλης, Harrison, X
Παπανικολάου, McKissic

Με τον Jenkins ουσιαστικά να είναι για..ειδικές αποστολές κι όχι κάτι παραπάνω.
Αν φύγει ο Λάρε, χωράει ένας συμπληρωματικός άσσος τύπου Νέιτ Γουόλτερς, :wink: θα έλεγα. Σε κάθε περίπτωση άσσος.
Μακάρει να πάμε σε τέτοια κίνηση ή σε 2 ξένους στο 4 και το 4-5 αν δεν ανανεώσει ο Βεζένκοφ. (Γουίτιγκτον και Πόιθρες μαζί ή αλλιώς Μπόλντεν και μόνος του :D ).

Και του χρόνου ας γυρίσει ο Λάρε κι ο Κόνιαρης, αν εγκαταλείψει ο Σπαν κι αντί για 2 ξένους (Τζένκινς, Γουόλτερς π.χ) στους κοντούς πάμε για έναν καλό (π.χ Γουόκαπ). Όλα αυτά του χρόνου. :)

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 10:41 am

shaq7 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 9:45 am

ναι δεν εννοω πχ να μπορει οταν κανει μπασιμο να την δωσει απο κατω στον σεντερ που συνηθως ετσι βγαζει ασσιστ στο λιγο που τον ειδα αλλα να μπορει να δημιουργησει οπως ο μπαικς πχ.
Ναι αν δεν ερθει καποιος πισω απο τον σλουκα θα χουμε θεμα σιγουρα,μην ξεχναμε οτι θα χουμε και περισσοτερες διαβολοβδομαδες φετος ..τι θα κανει ο σλουκας θα βγαζει 35λεπτα ανα 2 μερες?οχι οτι δεν μπορει να το κανει αλλα σιγουρα θα πεφτει η αποδοση του..

Πλακα πλακα με τοσους καλους αμυντικους που μαζεψαμε ωραια περιπτωση θα ταν να ερθει ο πανγκος αλλα λενε οτι εχει παει το κασε του στα 800 και δεν νομιζω να θελει να ρθει για μπακ απ..

Ας μεινει ο μπαικς,φαινεται να το θελει πολυ το παιδι,στο ινσταγκραμ ολο φορμες του ολυμπιακου φοραει :D μια χαρα θα ειναι ..
Δεν το ξέρα για τον Μπάικς και την "ταύτισή" του με τον Ολυμπιακό.
Νομίζω ότι είναι πολύ καλή λύση, αν δεν ξεπεράσει τα 400χιλ.
Καλύτερη ακόμα είναι ο Νέιτ Γουόλτερς.
Ο Πάνγκος αν και είναι παικτάρα (σαφώς καλύτερος κι από τους 2 αυτούς) δεν νομίζω ότι κολλάει στο ρόστερ. Θα "βρίσκει" με τον Σλούκα και δεν θα βγαίνουν οι ρόλοι/χρόνοι.
Έναν συμπληρωματικό θέλουμε (με καλό σουτάκι) που να μπορεί να παίξει και χοντρά λεπτά στο 1 σε περίπτωση τραυματισμού του Σλούκα.

Stavros83

 junior
Reactions: 51
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 6:43 pm
Τοποθεσία: Παιανία
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Igor Kudelin
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 5

Δευ Ιουν 22, 2020 11:00 am

Έκλεισε η Καψούρα!!!!!!!!
Ναι!!!!!
https://www.sport24.gr/Basket/Euroleagu ... 23593.html

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 11:01 am

Παντως απο δημοσιογραφους βγαινει οτι εκλεισε το ροστερ στους κοντους και μενει να δουμε τι θα γινει στα 4ρια..Μαλιστα μιλανε για την καλυτερη περιφερεια μας της 10ετιας με σλουκα σπαν μακισικ χαρισον τζεκινς..Υπερβολη μου φαινεται αυτο μην πω αστειο..

Οπως και να χει απο περσι ειμαστε 2-3 σκαλες πανω αν και χωρις εναν ακομα ασσο θα μπλεξουμε..Ελπιζω να γινει κατι καλο και στους ψηλους γιατι αν παμε οπως περσι αλλα χωρις τον μιλου τον μαρτιν θα μιλαμε για downgrade...

0
Stavros83

 junior
Reactions: 51
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 6:43 pm
Τοποθεσία: Παιανία
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Igor Kudelin
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 5

Δευ Ιουν 22, 2020 11:11 am

Eλα μωρή τρέλαααααααα Xάρισον!
Στο Youtube κάτι Ρώσοι έγραφαν χθες:

Εικόνα
Περαστικά τους!

*Συγχωρέστε με αλλά είναι η ώρα του παιδιού σήμερα για εμένα, έχω κάνει 45 Refresh από το πρωί! Σλούκι Λουκ τώρα για να δέσει το γλυκό!

1
1 Εικόνα
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 1:40 pm

Πάντως εμένα μου φαίνεται πολύ πιο ορθολογικο κάτι τέτοιο :


Σλουκας , Κονιαρης
Χαρισον(2/3) , Τζενκινς(2/1) , Σπανουλης
Παπανικολαου , Μακισικ(3/2)
Ποιθρες(4/5) , Πριντεζης , Βεζενκοφ(4/3)
Ελλις , Μαρτιν


Αποτι με Λαρετζακη αντί Κονιαρη και Τζενκινς μονιμα στο 1.. Πολύ πολυ καλύτερο τωρα που το σκέφτομαι το παραπανω!!

Αν δομηθει οντως έτσι τελικά το ροστερ σας θα μιλαμε για την απόλυτη ισορροπία στις 2 πλευρές του παρκέ, οτι ψαχνει η κάθε μπασκετική ομαδα άλλωστε.

Έχεις τους Σλουκα , Σπαν , Χαρισον , Σασα και Πριντεζη για σκορ και δημιουργία μπροστα αλλα παραλληλα καλύπτεις τις οποιες αμυντικές τους αδυναμίες με τα σκυλιά του πολέμου Τζενκινς , Μακισικ , Ποιθρες , Ελλις μεχρι και Μαρτιν και Κονιαρης. Μπράβο στον κόουτς πραγματικά!!

Ο Σασα θεωρω πως στο τέλος θα μείνει. Αρέσει στον Μπαρτζω, καλύπτει 2 θεσεις και έχει και ελληνικό διαβατήριο σε περίπτωση επιστροφής στην Α1 οποτε κι αν αυτή ερθει.

ΥΓ. Δεν θα με χαλαγε στον παο ο Λαρε αντί του Παππα.

0
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 2:28 pm

Mε δανεικους τους Κονιαρη-Λαρετζακη και παιρνοντας ως δεδομενο οτι θα ερθει ο Σλουκας, νομιζω οτι ο Μπαικς ειναι οτι πρεπει για να συμπληρωθει η περιφερεια.

1.Σλουκας,Μπαικς ή Μεταγραφη,Τζενκινς
2.Χαρισον,Σπαν
3.Παπ,Σακ Μακ


Συνεπως αναμενουμε τις εξελιξεις στο 4 και στο 4-5αρι.

Ειχα μια συζητηση με ενα φιλο εχθες, με αφορμη το δημοσιευμα στο τουιτερ για την προταση τοσο σε χαρισον οσο και σε μπροκχοφ θα μπορουσε και αυτο να στεκει και να μη αποκτηθει ασσος ή κομπο.
θα μπορουσε να παει δηλαδη
1.Σλουκας,Σπαν,Τζενκινς
2.Χαρισον,Μπροκχοφ
3.Παπ,Σακ Μακ

Αλλωστε και στην Kουμπαν ειδαμε να βγαζει την χρονια με 2 χειριστες ντιλεινι, ντρειπερ και ολιγον σερτζει. Οι υπολοιποι της περιφερειας βορονοφ,τζανινκ, μπροκχοφ ηταν στο 2-3. Οποτε θα μπορουσε να ισχυει και αυτο και να εχουμε μια Κουμπαν vol 2.

0
Μέχρι φέτος
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 3:20 pm

papp7 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 2:28 pm
Mε δανεικους τους Κονιαρη-Λαρετζακη και παιρνοντας ως δεδομενο οτι θα ερθει ο Σλουκας, νομιζω οτι ο Μπαικς ειναι οτι πρεπει για να συμπληρωθει η περιφερεια.

1.Σλουκας,Μπαικς ή Μεταγραφη,Τζενκινς
2.Χαρισον,Σπαν
3.Παπ,Σακ Μακ


Συνεπως αναμενουμε τις εξελιξεις στο 4 και στο 4-5αρι.

Ειχα μια συζητηση με ενα φιλο εχθες, με αφορμη το δημοσιευμα στο τουιτερ για την προταση τοσο σε χαρισον οσο και σε μπροκχοφ θα μπορουσε και αυτο να στεκει και να μη αποκτηθει ασσος ή κομπο.
θα μπορουσε να παει δηλαδη
1.Σλουκας,Σπαν,Τζενκινς
2.Χαρισον,Μπροκχοφ
3.Παπ,Σακ Μακ

Αλλωστε και στην Kουμπαν ειδαμε να βγαζει την χρονια με 2 χειριστες ντιλεινι, ντρειπερ και ολιγον σερτζει. Οι υπολοιποι της περιφερειας βορονοφ,τζανινκ, μπροκχοφ ηταν στο 2-3. Οποτε θα μπορουσε να ισχυει και αυτο και να εχουμε μια Κουμπαν vol 2.
Γεια σου φίλε μου papp7. Ο Μπρόκχοφ είναι σταθερή πρόταση στο συγκεκριμένο τόπικ κι αγαπημένος παίκτης αλλά χρειαζόμαστε πολύ περισσότερο 1. Ο Χάρισσόν (κάπου τον πήρε το μάτι μου ως παίκτη που μπορεί να παίξει από 1-3) δεν το έχει με τίποτε το 1.
Ο Τζένκινς είναι πιο πολύ 2 από άσσος αλλά οκ, με Χάρισσον και Πρίντεζη στην ομάδα θα υπάρχει δημιουργία.

Ο Ντρέιπερ που αναφέρεις ήταν ο ορισμός του pg. Η Λόκο είχε 2 άσσους και καλούς. Εμείς έχουμε έναν που μπορεί να "τρέξει" πικ εν ρολ (Σλούκα)και τον Σπανούλη βέβαια. Ο τελευταίος λογικά θα αναλάβει τα καθήκοντα δημιουργίας. :wink: Τον έχουμε ξεχάσει αλλά μετά τον Σλούκα αυτός θα παίρνει την μπαγκέτα, γι΄αυτό δεν παίρνει άλλον άσσο ο κόουτς. Αυτό ένεχει ένα ρίσκο βέβαια, γιατί ο αρχηγός είναι ταλαιπωρημένος με τραυματισμούς. Αν είναι παρών στα περισσότερα παιχνίδια (το ίδιο ισχύει και για τον Σλούκα) δεν θα έχουμε πρόβλημα με δημιουργία.
Τον Τζένκινς εγώ τον βλέπω να παίρνει τουλάχιστον 20λεπτο. Κολλάει και με Σλούκα. Σπανούλη ως off guard μπροστά και αμυντικός "σκύλος" πίσω και με τον Χάρισσον ως άσσος που θα μοιράζεται με τον πρώην παίκτη της Γαλατά τη δημιουργία.

Το θέμα είναι στο 4 πια. Γίνεται να μη συμφωνήσει ο Βέζε και να πάμε για Μπόλντεν και να καθαρίσουμε;
Αλλιώς Πόιθρες, ή και Χικς/Ρασόν Τόμας ξέρω εγώ, να γίνει του ....Hamburger Hill (σχηματικά/χιουμοριστικά το λέω- μη βαράτε :P ).

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 3:31 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 3:20 pm
Ο Ντρέιπερ που αναφέρεις ήταν ο ορισμός του pg. Η Λόκο είχε 2 άσσους και καλούς. Εμείς έχουμε έναν που μπορεί να "τρέξει" πικ εν ρολ (Σλούκα)και τον Σπανούλη βέβαια. Ο τελευταίος λογικά θα αναλάβει τα καθήκοντα δημιουργίας. :wink: Τον έχουμε ξεχάσει αλλά μετά τον Σλούκα αυτός θα παίρνει την μπαγκέτα, γι΄αυτό δεν παίρνει άλλον άσσο ο κόουτς. Αυτό ένεχει ένα ρίσκο βέβαια, γιατί ο αρχηγός είναι ταλαιπωρημένος με τραυματισμούς. Αν είναι παρών στα περισσότερα παιχνίδια (το ίδιο ισχύει και για τον Σλούκα) δεν θα έχουμε πρόβλημα με δημιουργία.
Οπως τα λες για τον Draper, δεν βλέπω το Σπανούλη, μόνο του, να μπορεί να ανταπεξέλθει στο κουβάλλημα της μπάλας. Δεν είναι και κανας πιτσιρίκος. Άσε που θα τον πιέζουν οι αντίπαλες άμυνες και υπάρχει θέμα με την επίθεση.
basket72 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 3:20 pm
Τον Τζένκινς εγώ τον βλέπω να παίρνει τουλάχιστον 20λεπτο. Κολλάει και με Σλούκα. Σπανούλη ως off guard μπροστά και αμυντικός "σκύλος" πίσω και με τον Χάρισσον ως άσσος που θα μοιράζεται με τον πρώην παίκτη της Γαλατά τη δημιουργία.
Ο χρόνος του Jenkins αν είναι τόσος θα υπάρχει θέμα. Αλλά ο προπονητής πάντα ξέρει περισσότερα από εμάς, επομένως κρατάω μια επιφύλλαξη μήπως είναι έτσι όπως το αναφέρεις.
basket72 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 3:20 pm
Το θέμα είναι στο 4 πια. Γίνεται να μη συμφωνήσει ο Βέζε και να πάμε για Μπόλντεν και να καθαρίσουμε;
Αλλιώς Πόιθρες, ή και Χικς/Ρασόν Τόμας ξέρω εγώ, να γίνει του ....Hamburger Hill (σχηματικά/χιουμοριστικά το λέω- μη βαράτε :P ).
Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να έρθει ο Bolden; Αν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο τον παίρνεις με κλειστά μάτια.

0
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 3:32 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 3:20 pm

Γεια σου φίλε μου papp7. Ο Μπρόκχοφ είναι σταθερή πρόταση στο συγκεκριμένο τόπικ κι αγαπημένος παίκτης αλλά χρειαζόμαστε πολύ περισσότερο 1. Ο Χάρισσόν (κάπου τον πήρε το μάτι μου ως παίκτη που μπορεί να παίξει από 1-3) δεν το έχει με τίποτε το 1.
Ο Τζένκινς είναι πιο πολύ 2 από άσσος αλλά οκ, με Χάρισσον και Πρίντεζη στην ομάδα θα υπάρχει δημιουργία.

Ο Ντρέιπερ που αναφέρεις ήταν ο ορισμός του pg. Η Λόκο είχε 2 άσσους και καλούς. Εμείς έχουμε έναν που μπορεί να "τρέξει" πικ εν ρολ (Σλούκα)και τον Σπανούλη βέβαια. Ο τελευταίος λογικά θα αναλάβει τα καθήκοντα δημιουργίας. :wink: Τον έχουμε ξεχάσει αλλά μετά τον Σλούκα αυτός θα παίρνει την μπαγκέτα, γι΄αυτό δεν παίρνει άλλον άσσο ο κόουτς. Αυτό ένεχει ένα ρίσκο βέβαια, γιατί ο αρχηγός είναι ταλαιπωρημένος με τραυματισμούς. Αν είναι παρών στα περισσότερα παιχνίδια (το ίδιο ισχύει και για τον Σλούκα) δεν θα έχουμε πρόβλημα με δημιουργία.
Τον Τζένκινς εγώ τον βλέπω να παίρνει τουλάχιστον 20λεπτο. Κολλάει και με Σλούκα. Σπανούλη ως off guard μπροστά και αμυντικός "σκύλος" πίσω και με τον Χάρισσον ως άσσος που θα μοιράζεται με τον πρώην παίκτη της Γαλατά τη δημιουργία.

Το θέμα είναι στο 4 πια. Γίνεται να μη συμφωνήσει ο Βέζε και να πάμε για Μπόλντεν και να καθαρίσουμε;
Αλλιώς Πόιθρες, ή και Χικς/Ρασόν Τόμας ξέρω εγώ, να γίνει του ....Hamburger Hill (σχηματικά/χιουμοριστικά το λέω- μη βαράτε :P ).
Γεια σου φιλαρακι μου! Συμφωνω 100% με το ποστ σου και εγω πιστευω αλλωστε οτι στο ροστερ λειπει ενας ασσος ή εστω κομπο. Απλα μου φανηκε ιντριγκαδορικο να εχουμε και χαρισον και μπροκχοφ και κοιταγα πως να τους χωρεσω :D .

Στο 4 αν δεν ανανεωσει ο Βεζε θα εφερνα Γκιλ και Ποιθρες και ετσι θα ειμαστε χαλαρουιτα ειτε βγουν ειτε δεν βγουν οι Ελλις-Χασαν .

1.Σλουκας-ξενος-Τζενκινς
2.Σπαν-Χαρισον
3.Παπ-ΣαΚ ΜαΚ
4.Γκιλ-Πριντεζης
4-5.Ποιθρες
5. Ελλις-Χασαν

0
Μέχρι φέτος
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 4:29 pm

Aμα μεινει ο μπαικς και φερουμε και ποιθρες/χικς η αν φυγει ο βεζε εναν εκ των γκιλ/μπολντεν θα εχουμε πολυ δυνατο ροστερ..
Αν παμε ετσι στα γκαρντ θα πρεπει να κανουμε προσευχες να μην τραυματιστουν ποτε σλουκας σπαν που ειναι οι μονοι που μπορουν να δημιουργησουν..Και νταξει ο σλουκας ειναι γερο παιδι,ο σπαν εχει τραυματισμο που αν λιγο ζοριστει θα ξαναμεινει εξω 3-6μηνες..

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 4:59 pm

Πάντως εμένα ο McKissic δε μου γεμίζει το μάτι στο 3. Θα προτιμούσα να πάρει χρόνο στο 2 και να πάρουμε ένα τριάρι 3&D σε οικονομικά πλαίσια. Ο Σάσα και να μείνει στο 3 δεν αποδίδει (στο 4 είναι πιο σοφτ και από το Βιτάμ), αλλά είναι το κακό ότι μου αρέσει σαν παίκτης. Αλλιώς αφού δείχνουμε να έχουμε γεμίσει με γκαρντ (ποιος να μας το έλεγε πριν 1-2 χρόνια) μπορούμε να δοκιμάσουμε σχήματα με τρία γκαρντ είτε με Jenkins που είναι σκύλος στην πίεση στη μπάλα, είτε με McKissic και αν μείνει ο Σάσα να καλύπτει και αυτός το 3. Ιδανικά θα ήθελα όμως 3&D και στο 4 δυνατό παίκτη τύπου Gill.

1
1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 5:25 pm

Η περίπτωση του Άντονι Γκιλ απορρίφθηκε νωρίς λόγω των πολλών και συχνών τραυματισμών του.

Δεν ήθελαν να πάρουν ρίσκο σκεπτόμενοι πως κι ο Γιώργος Πρίντεζης βρίσκεται στα 35 του πλέον και παρά την εξαιρετική σωματική κατάσταση στην οποία βρίσκεται θα χρειαστεί διαχείριση κατά τη διάρκεια της σεζόν.

Τέλος ο Άλεξ Πόιθρες ποτέ δεν ήταν στις βασικές επιθυμίες του Μπαρτζώκα και δεν υπήρξε οποιαδήποτε επίσημη σκέψη απόκτησής του.


τάδε εφη Μελάγιες....


:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :obey: :





υ.γ
ήθελα να ήξερα , πόσο υποτιμούν τον φίλαθλο κόσμο πια...
τι νομίζουν , ότι είμαστε στο 1987 με Γκάλη κ Γιαννάκη ακόμα;

1
1 Εικόνα
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
redhunter

 sophomore
Reactions: 27
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2020 12:07 pm
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Ιουν 22, 2020 5:57 pm

Ο μελαγιες δεν έχει καμία πληροφόρηση από την καε. Του έχουν κλείσει την πόρτα και τον γλεντάνε. Ξέρει πολύ καλά ο ίδιος γιατί του έκλεισαν ην πόρτα. Οπότε μην δίνεται βάση σε αυτά που γράφει.

0
Άβαταρ μέλους
Xabok

 
Reactions: 4
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 13, 2018 3:04 pm
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Kill Bill
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 22, 2020 6:00 pm

john wick έγραψε:
Δευ Ιουν 22, 2020 5:25 pm
Η περίπτωση του Άντονι Γκιλ απορρίφθηκε νωρίς λόγω των πολλών και συχνών τραυματισμών του.


τάδε εφη Μελάγιες....
Το συγκεκριμένο το άκουσα και από Π. Διαμαντόπουλο σε ενα live του στο instagram, πριν 3 εβδομάδες περίπου.
Συγκεκριμένα είχε αναφέρει "Τον Gill τον έχει απορίψει ο Μπαρτζώκας γιατί βγάζει τραυματισμούς".
Δυστυχώς, ο συγκεκριμένος δεν αποθηκεύει τα live του για να το υποστιρίξω και με τα σχετικά ντοκιουμεντς.. χαχα

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”