ΝΒΑ Fantasy 2020-2021

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Φεβ 24, 2021 8:57 pm

stefkef έγραψε:
Τετ Φεβ 24, 2021 8:45 pm
Καλησπέρα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις για τα play off . Η κανονικη διάρκεια είναι μέχρι τις 16 Μαίου .Εμείς γιατι τι λήγουμε ουσιαστικά 1 μήνα πριν; 2ον στα play off λογικα φανταζομαι θα παει με τη λογικη 1ος με 8ο . Όσοι έχουν τερματίσει στην 1η τετράδα δεν θα έχουν κάποιο πλεονέκτημα όσον αφορά τους πόντους ;
1) Γιατί λόγω του μονού αριθμού ομάδων μας δε γίνεται να παίξουμε 2 γύρους ολόκληρους (δεν υπάρχουν τόσες εβδομάδες διαθέσιμες) και κάποιοι θα έχουν παραπάνω ρεπό. Εμεις τελειώνουμε 28 μαρτίου την regular season και αφήνουμε περιθώριο για να γίνουν στον Απρίλιο τα πλειοφς μας.
Στην ουσία απλά πετάμε μόνο 3 εβδομάδες [ NBA Weeks 17-20 (Unused) ] για τους παραπάνω λόγους που είπα.
2) Αν πατήσεις scoreboard -> projected playoff bracket θα δεις πως διαμορφώνται τα οφς αν τελείωνε τώρα το πρωτάθλημα.
3) Πλεονέκτημα στα πλειοφς και στην CONSOLATION LADDER έχουν όσοι παίζουν εντός έδρας , δηλαδή αυτοί που τερμάτισαν πιο ψηλά στην regular (άρα όχι μονο οι πρώτοι 4) και το πλεονέκτημα αυτό είναι +20 fantasy points.

Ελπίζω να σε κάλυψα

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stefkef

 
Reactions: 11
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Δεκ 14, 2020 11:30 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Φεβ 24, 2021 9:10 pm

Έγινε σ ευχαριστώ για την απάντηση . Έχω να πω πάντως μέχρι στιγμής είναι από τα πιο ενδιαφέροντα fantasy που έχω παίξει. Θα μπορούσαμε να κάνουμε κανα trade για να δώσουμε λιγο παραπάνω ίντριγκα αλλά νομίζω το φοβηθήκαμε όλοι λόγω των περίεργων φετινών συνθηκών. Όπως και να χει πιστεύω θα έχει πολυ ενδιαφέρον μέχρι τέλος.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6044
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 01, 2021 1:53 pm

Έντεκα παίκτες συνεχίζουν (αν δεν έχω κάνει λάθος στις ισοβαθμίες) με τους δύο πρώτους να είναι σχεδόν σίγουροι στα play-offs. Αυτή η αγωνιστική θα είναι διπλή αφού θα "πιάσει" δύο εβδομάδες.

Ο τελευταίος φίλος της παρέας είχε απώλειες με τραυματισμούς, αλλά το παράτησε τις τελευταίες δύο εβδομάδες, ενώ αν είχε κάνει τις αλλαγές στους τραυματίες ίσως να είχε ακόμη μια ευκαιρία για την οκτάδα. Ο προτελευταίος φίλος μάλλον είναι λίγο άτυχος, τελικά. :)

Όλα ανοιχτα για τις υπόλοιπες θέσεις. :shot: :banana:

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 01, 2021 2:02 pm

ssoulliss έγραψε:
Δευ Μαρ 01, 2021 1:53 pm
Έντεκα παίκτες συνεχίζουν (αν δεν έχω κάνει λάθος στις ισοβαθμίες) με τους δύο πρώτους να είναι σχεδόν σίγουροι στα play-offs. Αυτή η αγωνιστική θα είναι διπλή αφού θα "πιάσει" δύο εβδομάδες.

Ο τελευταίος φίλος της παρέας είχε απώλειες με τραυματισμούς, αλλά το παράτησε τις τελευταίες δύο εβδομάδες, ενώ αν είχε κάνει τις αλλαγές στους τραυματίες ίσως να είχε ακόμη μια ευκαιρία για την οκτάδα. Ο προτελευταίος φίλος μάλλον είναι λίγο άτυχος, τελικά. :)

Όλα ανοιχτα για τις υπόλοιπες θέσεις. :shot: :banana:
Προσοχή. Σήμερα φτιάχνετε ρόστερ για 2 εβδομάδες λόγω του ALL STAR BREAK.
Λυπάμαι που έχουμε φαινόμενα εγκατάλειψης. Αλλά αυτή η υπευθύνοτητα στην λίγκα χτίζεται σιγά σιγά, κάθε χρόνο.

Επίσης παρά τα βουντού του Γιώργου με το -6 του Wall και το -4 του Crowder , η νίκη επί των μισητών Καλιφορνέζων ηρθε με τέτοιο τρόπο, όπου η ομάδα του δεν βγήκε στο 2ο ημίχρονο διαμαρτυρόμενη για διαιτησία με τον ίδιο να μην βγαίνει στα τηλέφωνα στις εκπομπές που τον καλούσαν. :banana:

Παρακαλούνται οι Athens Abaliers και ο Γιάννης να μην μας κηδέψουν και να μην πάρουν πριμ από ανταγωνιστές. :roofl:

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6464
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 01, 2021 3:34 pm

ssoulliss έγραψε:
Δευ Μαρ 01, 2021 1:53 pm
Έντεκα παίκτες συνεχίζουν (αν δεν έχω κάνει λάθος στις ισοβαθμίες) με τους δύο πρώτους να είναι σχεδόν σίγουροι στα play-offs. Αυτή η αγωνιστική θα είναι διπλή αφού θα "πιάσει" δύο εβδομάδες.

Ο τελευταίος φίλος της παρέας είχε απώλειες με τραυματισμούς, αλλά το παράτησε τις τελευταίες δύο εβδομάδες, ενώ αν είχε κάνει τις αλλαγές στους τραυματίες ίσως να είχε ακόμη μια ευκαιρία για την οκτάδα. Ο προτελευταίος φίλος μάλλον είναι λίγο άτυχος, τελικά. :)

Όλα ανοιχτα για τις υπόλοιπες θέσεις. :shot: :banana:
Έχουμε τον Smart που ξεκίνησε 2-3 εβδομάδες εκτός και ήδη έφτασε στον ένα μήνα και βάλε, τον Drummond παρκαρισμένο από τους Cavs γιατί έτσι :lol: , και παρ'ολα αυτά σε μια εβδομάδα που η ομάδα το πάλεψε ξανά έχασε πάλι για λιγότερους από 50 πόντους. Αν δεν μας το χάλαγε ο Reddish που ξεκίνησε κανονικά την προηγούμενη Δευτέρα, βγήκε day-to-day την Τρίτη και τελικά δεν αγωνίστηκε καθόλου, ίσως και να έσπαγε η γκίνια.

Για να δούμε, σαν Abaliers δηλώνουμε ότι θα παίξουμε για την φανέλα και την αξιοπρέπεια μας στις υπόλοιπες 3 εβδομάδες :lol:

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 01, 2021 10:18 pm

Εγώ ματς δεν παρατάω, τις ζημιές μου θα τις κάνω. Αλλά πόσο να αντέξω ο άνθρωπας; Δε μιλάω για τους "κανονικούς" παίκτες ας πάρουμε τους 5 "ακριβούς" μου:

Ντουράντ ξεκουράζεται, μετά τραυματίζεται, μετά χάνει ματς επί 2 εβδομάδες λόγω προληπτικού πρωτοκόλλου και στο τέλος τραυματίζεται ξανά. Πάουερ.
Λάουρι τραυματίζεται και μάλιστα απροειδοποίητα.
Λαβ δεν έχει παίξει καν, δεν ήταν τραυματίας όταν τον πήρα, υποτίθετια μηδέν ρίσκο.
Πορζίνγκις ανακοινώνεται ότι θα παίξει, τον βάζω δεν παίζει. Είναι αμφιβολος, τον βγάζω παίζει και κάνει 55. Ξανατραυματίζεται τελευταία στιγμή, παίρνω 0 από αυτόν και χάνω τα 66 που έκανε ο Γκαλινάρι στη θέση του.
Σιακάμ τον χάνω οριστικά.
Ε κι ο Μπίσλεϊ που τα έβγαζε τα λεφτά του τιμωρήθηκε με 12 αγώνες για ναρκωτικά. Μια αυτοκτονία παίκτη μου λείπει κι ένας να μείνει έγκυος και θα έχω χάσει παίκτες από όλους τους πιθανούς λόγους. Νομίζω μέχρι στιγμής έχω παίξει 1 αγωνιστική έχοντας τον ίδιο αριθμό αγώνων με τον αντίπαλό μου, σε όλα τα άλλα είμαι από -3 μέχρι -15 αγώνες, πάμε πολύ καλά. Εντάξει κι αυτή την εβδομάδα ως πρόβατο επί σφαγή κατεβαίνω, αλλά από την παράλλη θα σας σκίσω που θα επανέλθουν 3-4 τραυματίες... αν βρίσκω ίντερνετ στoν υπερσιβηρικό. :peace:

2
2 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6044
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μαρ 02, 2021 2:08 pm

'Ολοι είχαμε τραυματισμούς, απουσίες λόγω covid-19 ή θέματα ξεκούρασης. Απλά όταν συγκεντρώνεις ρε yorgos την εθνική Νοσοκομείου (Porzingis, Love, Durant, Galo) οι πιθανότητες να μην έχεις πλήρες ρόστερ είναι αυξημένες. :P

*Στους αγώνες κατάταξης, παρατηρώ πως ο 13ος θα έχει πλεονέκτημα (ένας γύρος bye) σε σχέση με τον ένατο, δέκατο κλπ :hoho: :roofl: .

Είναι δικό μας "επίτευγμα" ή το πρόγραμμα το βγάζει αυτόματα το παιχνίδι; :?: :banana:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 04, 2021 12:14 pm

Ξεκίνησα δυναμικά παρά τις απουσίες που μου επιβάλλει η άπονη μοίρα, κι αν είναι η μούρη μου σακατεμένη, πόρνη κενωνία άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους κατεβάζεις και άλλα τέτοια Καζαντζοειδή.

Αλλά χρειάζομαι βοήθεια από τους Delicanides που την περιέργως την παλεύουν αυτή την αγωνιστική με τον Κόνελι να κάνει κάτι κουλά εχτές και παρακαλούνται και οι abaliers να σταματήσουν τη λαίλαπα της ερήμου που τον έχω μπροστά μου και θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε, θα τα πω όλα στον Κάκαλο.

Underdog & Team The Answer για μένα παίζετε, είστε αδελφοί.

when the going gets tough... the going gets tough :cry:

2
2 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 10, 2021 11:47 am

Γιατί συνεχίζεται αυτή η αγωνιστική; Σφύρα, λήχτοοοοοοοο, σαν κάτι ματς του Ολυμπιακού στην Τούμπα που έληγαν στο 81.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 10, 2021 12:07 pm

yorgos έγραψε:
Τετ Μαρ 10, 2021 11:47 am
Γιατί συνεχίζεται αυτή η αγωνιστική; Σφύρα, λήχτοοοοοοοο, σαν κάτι ματς του Ολυμπιακού στην Τούμπα που έληγαν στο 81.
Eiναι διπλή εβδομάδα λόγω all star. :roofl:

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6044
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μαρ 16, 2021 2:02 pm

Νομίζω πως έχουμε σχεδόν τέσσερις σίγουρους στα play-offs, δύο εκτός συνέχειας και επτά να παλεύουν ια τέσσερις θέσεις. Ίσως ο the Answer να είναι πιο κοντά στα play-offs λόγω θεωρητικά εύκολου τελευταίου παιχνιδιού.

Η ομάδα μου είναι ένα παρατεταμένο νοσοκομείο, με σοβαρούς τραυματισμούς σε όλες τι θέσεις :banghead: . Με βλέπω στο όριο για πλεονέκτημα έδρας :D και το ρεπουδάκι που έχω την άλλη εβδομάδα θα είναι κουτί καθώς θα αρχίσουν να επιστρέφουν οι μακροχρόνια τραυματίες μου.

Βλέπω τους μοδεράτορες να μένουν όλοι εκτός και να αρχίζουν να μοιράζουν ban μετά!! :shot: :mrgreen: :P

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μαρ 16, 2021 2:39 pm

Αν πάρω και τα 2 τελευταία μπαίνω πλέι οφ, αλλά με 4 από τη βασική μου πεντάδα εκτός, μόνο ένας covidoνόσπορος στον απέναντι με σώζει. Eιδικά προς το Ντάλλας ή την Ιντιάνα θα μου ερχόταν κουτί.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6044
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 22, 2021 2:18 pm

Σήμερα ξεκινάει η τελευταία εβδομάδα που θα κρίνει την τελική κατάταξη, τα play-offs και τα play-out.

Μέχρι στιγμής η βαθμολογία έχει ως εξής:

Xanthi Ducks 8-3
Team UNDERDOG 7-4
Team Mamba 7-4
Arizona Nashtiers 7-4
Greek Misorixia 7-5
System Malwares 6-5
Team the Answer 6-5
Davyan Cowboys 6-5
Bench Warmers 6-5
Turnover Machines 5-6
Liosa Angeles yorgos 4-7
Athens Abaliers 2-9
Creta Ntelikanides 1-10

Τελευταία αγωνιστική:
Team the Answer vs Creta Ntelikanides
Turnover Machines vs Xanthi Ducks
Liosa Angeles yorgos vs System Malwares
Arizona Nashtiers vs Team Mamba
Athens Abaliers vs Davyan Cowboys
Bench Warmers vs Team UNDERDOG

Ρεπό η αφεντιά μου. :P

Τα κομπιουτεράκια λένε πως οι τρεις τελευταίοι θα παίξουν για τα play-out.

Η ομάδα του Turnover Machines η οποία άργησε να πάρει μπρός και πλέον κερδίζει τους πρώτους, από ότι έψαξα (δεν έχω το αλλάθητο :mrgreen: :P ) δεν έχει σε καμμία ισοβαθμία πιθανότητα πρόκρισης, αλλά μπορεί σε ισοβαθμία στο 6-6 να στερήσει από άλλον την είσοδο στην οκτάδα.

Το ματς της αγωνιστικής είναι το Bench Warmers vs Team UNDERDOG όπου αν κερδίσουν οι γηπεδούχοι :P :D όχι μόνο προκρίνονται αλλά μπορεί να πάρουν και το πλεονέκτημα έδρας.

Αυτός που κινδυνεύει άμεσα σε αυτό το ενδεχόμενο είναι η ομάδα των Davyan Cowboys που έχουν βαριές ήττες στις ισοβαθμίες. Υπάρχει διπλό ενδεχόμενο επταπλής ισοβαθμίας στο 7-5 που και στης δύο περιπτώσης μένουν εκτός οι Davyan Cowboys.

Υπάρχει επίσης ένα σενάριο να κερδίσουν όλα τα outsider και να έχουμε ισοβαθμία στο 6-6 πέντε ομάδων. Σε αυτή την περίπτωση πάλι την "πληρώνουν" οι Davyan Cowboys. Υπάρχει δύο περιπτώσεις να μείνει έξω η ομάδα Team the Answer, αλλά αυτό απαιτεί "ανάσταση" των Ντελικανίδων :D :P .

Οι υπόλοιποι είναι ασφαλείς (έτσι νομίζω δηλαδή) με τους Team Mamba να μπορούν βα τερματήσουν από πρώτοι εώς και όγδοοι, ενώ περίπου τα ίδια ισχύουν και για την ομάδα Team UNDERDOG (από δεύτερος έως και έβδομος).

Εδώ τα σενάρια πρόκρισης:

Εικόνα

*Θα μπορούσαμε την επόμενη σεζόν με το καλό, να έχουμε π.χ. δύο ομίλους των 8 ή των 10 (ώστε να υπάρχει και δεύτερος γύρος) με τους τέσσερις πρώτους να παίζουν χιαστί στα play-offs; :?: :)

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 22, 2021 3:13 pm

Σεισμοί, λιμοι, τραυματισμοί, ήταν βρεγμένο το γκαζόν, ανάδρομος ο Ερμής, με δειρανε δύο μπάτσοι στη Νέα Σμύρνη και άργησε και το μετρό μια Δευτέρα λόγω της πορείας για τον Κουφοντινα και ... Γιώργο χάσαμε. Νταξ, δεν πειράζει, θα επανέλθω Δημήτριος του χρόνου γιατί το πετρωμενο στη γη αδύνατον, πρώτον και δεύτερον.

Θα παίξω όμως σωστά για να μην υπάρχει αλλοίωση αποτελέσματος. Δυστυχείς δυστιπικοι του συστηματος, θα μείνετε έξω από τα πλεηόφια από τους ηρωικούς τραυματίες αθιγγανους.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 29, 2021 11:46 am

Διόρθωσα και την τελευταια ανωμαλία του ESPN για τις θέσεις 9-13. Καλη επιτυχία σε όλους στα πλειοφς και playouts.

Σήμερα είναι η τελευταία μερα για add-drops. Aπό αύριο θα τα κλειδώσω για να μην εχουμε τιποτα περιεργα αντ-ντροπ και θα παμε πλειοφς με την ομάδα μας και το παγκο μας και τα σαπακια μας.

Βαθμολογία regular. :banghead:
1.Xanthi Ducks
2.Arizona Nashtiers
3.Bench Warmers
4.Team UNDERDOG
5.Team the Answer
6.Team Mamba
7.System Malwares
8.Greek Misorixia
9.Davyan Cowboys
10.Turnover Machines
11.Liosa Angeles yorgos
12 .Athens Abaliers
13.Creta Ntelikanides

Aς αρχίζει το ξύλο :@#$:

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “NBA Fantasy”