NBA Fantasy 2021-22

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 3:55 pm

Εννιά μετράω εγώ, εκτός και αν κάποιος φίλος απεσυρε τη συμμετοχή του. Θα ήθελα επίσης να εξηγήσετε λίγο αυτό με το CAT μήπως και το έχουμε καταλάβει λάθος. Όσο για την ώρα λογικά δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μπορούν όλοι οι φίλοι (ειδικά αυτοί που έχουν λίγο ελεύθερο χρόνο). :)

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1426
Δημοσιεύσεις: 6366
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 4:08 pm

ssoulliss έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 3:55 pm
Εννιά μετράω εγώ, εκτός και αν κάποιος φίλος απεσυρε τη συμμετοχή του. Θα ήθελα επίσης να εξηγήσετε λίγο αυτό με το CAT μήπως και το έχουμε καταλάβει λάθος. Όσο για την ώρα λογικά δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μπορούν όλοι οι φίλοι (ειδικά αυτοί που έχουν λίγο ελεύθερο χρόνο). :)
9, σωστά. Έχω ξεχάσει να μετρήσω ένα άτομο.

Στο cat υπάρχουν 9 κατηγορίες που συνεισφέρουν (πόντοι, ριμπάουντ, ασίστ, κλεψίματα, blocks, τρίποντα, FG%, FT% και λάθη). Παίζουμε πάλι head-to-head, αλλά αντί για συνολικούς πόντους, ο νικητής σε κάθε ζευγάρι καθορίζεται από τις πόσες κατηγορίες από τις παραπάνω θα κερδίσει συνολικά. Για παράδειγμα αν κάποιος μαζέψει 200 ασίστ σε μια βδομάδα και ο αντίπαλος του 150, κερδίσει 1 "πόντο" από τους 9 διαθέσιμους.
Έτσι μπορεί ας πούμε ο ένας παίκτης να έχει περισσότερους fantasy points συνολικά αλλά να χάσει. Θέλει παραπάνω στρατηγική και μελέτη, γιατί μπορεί κάποιος να προτιμά να φτιάξει μια ομάδα που οι παίκτες της θα έχουν χαμηλή συνεισφορά σε πόντους και ασιστ, αλλά υψηλή συνεισφορά σε κλεψίματα, λάθη και blocks.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 4:16 pm

kojito έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:08 pm
ssoulliss έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 3:55 pm
Εννιά μετράω εγώ, εκτός και αν κάποιος φίλος απεσυρε τη συμμετοχή του. Θα ήθελα επίσης να εξηγήσετε λίγο αυτό με το CAT μήπως και το έχουμε καταλάβει λάθος. Όσο για την ώρα λογικά δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μπορούν όλοι οι φίλοι (ειδικά αυτοί που έχουν λίγο ελεύθερο χρόνο). :)
9, σωστά. Έχω ξεχάσει να μετρήσω ένα άτομο.

Στο cat υπάρχουν 9 κατηγορίες που συνεισφέρουν (πόντοι, ριμπάουντ, ασίστ, κλεψίματα, blocks, τρίποντα, FG%, FT% και λάθη). Παίζουμε πάλι head-to-head, αλλά αντί για συνολικούς πόντους, ο νικητής σε κάθε ζευγάρι καθορίζεται από τις πόσες κατηγορίες από τις παραπάνω θα κερδίσει συνολικά. Για παράδειγμα αν κάποιος μαζέψει 200 ασίστ σε μια βδομάδα και ο αντίπαλος του 150, κερδίσει 1 "πόντο" από τους 9 διαθέσιμους.
Έτσι μπορεί ας πούμε ο ένας παίκτης να έχει περισσότερους fantasy points συνολικά αλλά να χάσει. Θέλει παραπάνω στρατηγική και μελέτη, γιατί μπορεί κάποιος να προτιμά να φτιάξει μια ομάδα που οι παίκτες της θα έχουν χαμηλή συνεισφορά σε πόντους και ασιστ, αλλά υψηλή συνεισφορά σε κλεψίματα, λάθη και blocks.
Μ'αρέσει (θα τα κάνουμε ρόϊδο :D :drunk: ). Στο CAT8 μπορεί να έχουμε και ισοπαλία δηλαδή, ενώ στο CAT9 είναι ψιλοαπίθανο το ενδεχόμενο, σωστά; :cool:

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6938
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 8:06 pm

kojito έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:08 pm
ssoulliss έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 3:55 pm
Εννιά μετράω εγώ, εκτός και αν κάποιος φίλος απεσυρε τη συμμετοχή του. Θα ήθελα επίσης να εξηγήσετε λίγο αυτό με το CAT μήπως και το έχουμε καταλάβει λάθος. Όσο για την ώρα λογικά δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μπορούν όλοι οι φίλοι (ειδικά αυτοί που έχουν λίγο ελεύθερο χρόνο). :)
9, σωστά. Έχω ξεχάσει να μετρήσω ένα άτομο.

μετρα και τον stitch [Τeam Mamba] :shot:

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Fitz

 euroleague
Reactions: 213
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 06, 2021 8:04 am

ssoulliss έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:16 pm
kojito έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:08 pm

9, σωστά. Έχω ξεχάσει να μετρήσω ένα άτομο.

Στο cat υπάρχουν 9 κατηγορίες που συνεισφέρουν (πόντοι, ριμπάουντ, ασίστ, κλεψίματα, blocks, τρίποντα, FG%, FT% και λάθη). Παίζουμε πάλι head-to-head, αλλά αντί για συνολικούς πόντους, ο νικητής σε κάθε ζευγάρι καθορίζεται από τις πόσες κατηγορίες από τις παραπάνω θα κερδίσει συνολικά. Για παράδειγμα αν κάποιος μαζέψει 200 ασίστ σε μια βδομάδα και ο αντίπαλος του 150, κερδίσει 1 "πόντο" από τους 9 διαθέσιμους.
Έτσι μπορεί ας πούμε ο ένας παίκτης να έχει περισσότερους fantasy points συνολικά αλλά να χάσει. Θέλει παραπάνω στρατηγική και μελέτη, γιατί μπορεί κάποιος να προτιμά να φτιάξει μια ομάδα που οι παίκτες της θα έχουν χαμηλή συνεισφορά σε πόντους και ασιστ, αλλά υψηλή συνεισφορά σε κλεψίματα, λάθη και blocks.
Μ'αρέσει (θα τα κάνουμε ρόϊδο :D :drunk: ). Στο CAT8 μπορεί να έχουμε και ισοπαλία δηλαδή, ενώ στο CAT9 είναι ψιλοαπίθανο το ενδεχόμενο, σωστά; :cool:
Είναι πιο απίθανο, σωστά, όχι όμως αδύνατο. Μπορεί να τύχει σκορ 4-4-1 ή 3-3-3. Και εκεί ο commissioner θα έχει καθορίσει τι γίνεται με τις ισοπαλίες, γιατί θα παίξει ρόλο για είσοδο στα playoffs.

Πάντως το default είναι 9 κατηγορίες, γενικώς μπρούν να μπουν όσες θέλουμε. Αλλά αν αρκετός κόσμος θα δοκιμάσει το φορματ για πρώτη φορά, οι 9 είναι η πιο ασφαλής και ωραία επιλογή.

1
1 Εικόνα
Nicktzig

 
Reactions: 8
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 7:03 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 06, 2021 7:14 pm

Καλησπέρα σας :imnewhere: . Ελπίζω να μην σας πειράζει είμαι ο γιος του thejoker με λένε Νίκο είμαι φοιτητής στο ΠΑΔΑ και παίκτης σε ομάδα της ΕΣΚΑΝΑ και ήθελα να λάβω και εγώ μερος

5
2 Εικόνα 3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1426
Δημοσιεύσεις: 6366
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 06, 2021 8:44 pm

11 άτομα μέχρι τώρα. Ιδανικά θέλουμε άλλον έναν ή τρεις για να έχουμε ζυγό αριθμό ώστε να μην έχει κάποιος ρεπό. Προς το παρόν φαίνεται ότι το draft πάει για Δευτέρα (το πιο πιθανό) ή Τετάρτη. Οπότε όσοι θέλετε υπάρχει ακόμα χώρος μέχρι Παρασκευή-Σάββατο για να δηλώσετε, ώστε μετά να αρχίσουμε να στέλνουμε και τα invites (όσοι μπορείτε στείλτε μου κι ένα pm με το mail σας για να σας προσθέσω στην λίγκα).

0
Fitz

 euroleague
Reactions: 213
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 07, 2021 8:54 am

Φέρνω και ένα φίλο (δεν είναι μέλος), οπότε είμαστε σίγουροι 12. Έχω στείλει πμ στον kojito.

Μπορούμε να συζητήσουμε και daily lineup αλλαγές ή είμαστε αυστηροί για weekly;

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 07, 2021 10:22 am

kojito έγραψε:
Τετ Οκτ 06, 2021 8:44 pm
11 άτομα μέχρι τώρα. Ιδανικά θέλουμε άλλον έναν ή τρεις για να έχουμε ζυγό αριθμό ώστε να μην έχει κάποιος ρεπό. Προς το παρόν φαίνεται ότι το draft πάει για Δευτέρα (το πιο πιθανό) ή Τετάρτη. Οπότε όσοι θέλετε υπάρχει ακόμα χώρος μέχρι Παρασκευή-Σάββατο για να δηλώσετε, ώστε μετά να αρχίσουμε να στέλνουμε και τα invites (όσοι μπορείτε στείλτε μου κι ένα pm με το mail σας για να σας προσθέσω στην λίγκα).
Μέσα για Δευτερα

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 07, 2021 8:28 pm

Οι εβδομάδες είναι 25 από ότι κοιτάω στο πρόγραμμα, αν μείνουμε οι 12 που είμαστε εώς τώρα, θέλετε να παίξουμε 22 εβδομάδες (δύο φορές με τον καθένα) συν τρεις τα play-offs έτσι ώστε να καλύψουμε όλη τη σεζόν; Θα προτιμούσατε να παίξουμε 11 αγωνιστικές συν play-offs; Αν υπάρχει και άλλη επιλογή, ευχαρίστως να τη αναφέρουμε. :) :ugeek:

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1426
Δημοσιεύσεις: 6366
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 07, 2021 9:21 pm

ssoulliss έγραψε:
Πέμ Οκτ 07, 2021 8:28 pm
Οι εβδομάδες είναι 25 από ότι κοιτάω στο πρόγραμμα, αν μείνουμε οι 12 που είμαστε εώς τώρα, θέλετε να παίξουμε 22 εβδομάδες (δύο φορές με τον καθένα) συν τρεις τα play-offs έτσι ώστε να καλύψουμε όλη τη σεζόν; Θα προτιμούσατε να παίξουμε 11 αγωνιστικές συν play-offs; Αν υπάρχει και άλλη επιλογή, ευχαρίστως να τη αναφέρουμε. :) :ugeek:
Ναι, αν μείνουμε 12 έτσι θα το πάμε. 22 εβδομάδες κανονικής περιόδου+3 play-offs.

Για τις αλλαγές στα line-ups ό,τι αποφασίσει η πλειοψηφία. Αν μπορούν όλοι να μπαίνουν καθημερινά έστω για να αλλάζουν τα line-ups τους ώστε να μην βγαίνουν χαμένοι όσοι ίσως δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται κάθε μέρα, μπορούμε να το κάνουμε daily.

Επίσης στο categories μπορούμε να το πάμε με πόντους και όχι νίκες. Δηλαδή για κάθε κατηγορία που νικάει κάποιος απέναντι στον εβδομαδιαίο αντίπαλο του, παίρνει +1 πόντο στην γενική κατάταξη. Έτσι ακόμα κι αν έρθει ισοπαλία με 4-4-1, πρακτικά θα πάρει 4 πόντους ο καθένας.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 07, 2021 10:13 pm

Παιδιά το καθημερινό θα είναι πολύ δυσκολο

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
TheJoker

 
Reactions: 13
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2021 3:24 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 08, 2021 10:56 am

Νομίζω και εγώ ότι το καθημερινό είναι πολύ δύσκολο . Υπάρχει σε κάποιο ποστ παλιότερο ο τρόπος διεξαγωγής , γιατί δεν το βρήκα κάπου ολοκληρωμένα.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 08, 2021 2:40 pm

Περυσινές μας απορίες που μας έλυσαν τα παιδιά, έτσι για να φρεσκάρουμε λίγο κάποια πράγματα και να βοηθηθούν τα παιδιά που θα παίξουν πρώτη φορά.
kojito έγραψε:
Κυρ Δεκ 13, 2020 4:55 pm
Για όσους δεν έχει τύχει να ασχοληθούν μέχρι τώρα, οι βασικοί κανόνες είναι οι εξής :

- Πριν την έναρξη της σεζόν, γίνεται μεταξύ μας ένα draft όπου κάθε συμμετέχοντας φτιάχνει την ομάδα του. Η σειρά επιλογής βγαίνει τυχαία, αλλά είναι εναλλασσόμενη (δηλαδή ο 1ος στον 1ο γύρο επιλέγει τελευταίος στον 2ο γύρο, ο 2ος του 1ου γύρου προτελευταίος στον 2ο γύρο κτλ).
- Κάθε αγωνιστική εβδομάδα ξεκινάει την Δευτέρα. Συνεπώς η ομάδα που κατεβάζει ο καθένας, "κλειδώνει" το βράδυ της Δευτέρας και δεν μπορεί να αλλάξει μέχρι την επόμενη, ακόμα κι αν προκύψουν τραυματισμοί, τιμωρίες, αναβολές αγώνων κτλ.
- Αλλαγές στο ρόστερ γίνονται είτε παίρνοντας κάποιον παίκτη από την free agency, είτε μέσω κάποιου trade με άλλον παίκτη. Στην δεύτερη περίπτωση, οι υπόλοιποι συμμετέχοντες μπορούν να ασκήσουν βέτο αν θεωρούν ότι το trade δεν είναι δίκαιο (με μέτρο όμως :oops: )
- Υπάρχουν δύο πιθανοί τρόποι διεξαγωγής. Είτε με συνολικούς πόντους όπου πρακτικά όλοι συναγωνίζονται με όλους, είτε με head-2-head που κάθε βδομάδα αντιμετωπίζεις κάποιον άλλο συμμετέχοντα, και αυτός που μαζεύει περισσότερους πόντους μέσα στην εβδομάδα παίρνει 1 νίκη.
- Σε αντίθεση με το Euroleague fantasy, θεωρητικά δεν υπάρχουν αξίες παικτών, ανώτατο μπάτζετ κτλ.
kojito έγραψε:
Κυρ Δεκ 13, 2020 7:53 pm
Αρχικά free agents είναι όλοι οι παίκτες που δεν επιλέγονται στο draft. Μετά κάποιος βγαίνει free agent είτε όταν τον αφήσει ελεύθερος κάποιος παίκτης για να πάρει άλλον στην θέση του, είτε μέσω trades αν κάποιος παίκτης καταλήγει με περισσότερους στο ρόστερ του απ'ότι επιτρέπεται (π.χ. σε ένα trade 3-2, αν αυτός που παίρνει τους 3 παίκτες δεν έχει μια κενή θέση στο ρόστερ, θα πρέπει να αφήσει ελεύθερο έναν παίκτη).
Fitz έγραψε:
Δευ Δεκ 14, 2020 12:40 pm
Περίπλοκο δεν είναι, αρκετά διαφορετικό από το αντίστοιχο της EL, ναι.

1. To draft έχει τόσους γύρους, όσες και οι θέσεις των παικτών που θα αποφασιστούν για τα ρόστερ.
Π.χ ακόμα και αν είμαστε 12 άτομα στο πρωτάθλημα, υπάρχει δυνατότητα να αποφαστιστεί ρόστερ 13-14 παικτών. Τότε το draft θα έχει 13-14 γύρους.

2. Σωστό, στο snake draft (νομίζω εξηγήθηκε πιο πάνω), διαλέγει ο καθένας από ένα pool όλων των διαθέσιμων παικτών. Ο καθένας διαλέγει ανάλογα το ποιος παίκτης πιστεύει πως του ταιριάζει καλύτερα και πότε.

3. Σωστό επίσης. Όταν διώξεις έναν παίκτη, πάει αυτόματα στη λίστα των FA. Ανάλογα τις ρυθμίσεις του κάθε πρωταθλήματος, μπορούν να γίνουν προσθήκες στα ρόστερ μας είτε ημερησίως, είτε εβδομαδιαίως (στην τελευταία περίπτωση συνήθως τη Δευτέρα που ξεκινάει η αγωνιστική εβδομάδα).
- Ένα άλλο θέμα εδώ είναι το πότε μπορεί να διαλέξει κάποιος παίκτη από FA, αλλα είναι διαφορετικό θέμα συζήτησης για αργότερα.

4. Καλύφθηκε στο (1) αν δεν κάνω κάποιο χοντρό λάθος; :) Το συμφωνούμε μεταξύ μας.
Για τις θέσεις, σε παραπέμπτω εδώ, όπου τα λέει πιο αναλυτικά:
https://www.espn.com/fantasy/basketball ... custom2010

Σημείωση: Στην περίπτωση του H2H, το Espn δίνει κάποιες προτεινόμενες κατηγορίες όπου ανταγωνίζεται το κάθε ζευγάρι, αλλά και αυτό είναι προσαρμόσιμο και ως προς το είδος της κατηγορίας, αλλά και τον αριθμό αυτών.
SteveNashidis έγραψε:
Δευ Δεκ 14, 2020 1:52 pm
ssoulliss έγραψε:
Δευ Δεκ 14, 2020 1:25 pm
Θα μπορούσαμε να είχαμε ως όρο στη 13άδα ή στην 14άδα μας, να έχουμε υποχρεωτικά εναν rookie (Ακόμη και undrafted); :?:

Και αν αποφασίσουμε να τον κάνουμε trade ή να τον διώξουμε να πρέπει να τον ανατικαταστήσουμε με κάποιον πάλι πρωτοετή; :P :hoho:
Δεν θα υπάρχει κλειδάρισμος για επιλογή ρούκι. Oι ρούκις είναι μια περίεργη φάση θα το καταλάβετε στη συνέχεια. Αντιμετωπίζονται ισάξια με τους άλλους παίκτες σε τρέιντς . Σε σάλαρι λίγκες που δε μπορείς να ξεπεράσεις ένα όριο χρημάτων , είναι ανάρπαστοι λόγω του μικρού μισθού τους ή σε dynasty λίγκες όπου την επόμενη χρονιά κρατάς 8-9 παίκτες απο τη περσινή σου ομάδα.

Από την άλλη το καλό μάτι ενός μάνατζερ στο σύστημα μας, μπορεί να του δώσει τρομερή ώθηση για το πρωτάθλημα, οπότε η free agency κρύβει λαβράκια πολλές φορές.

Φτάσαμε στα 11 άτομα. Περιμένουμε 1 ή 3 ακόμα για να κλέισουμε. :dribble: :wave: :bblove:


1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 08, 2021 4:47 pm

Έχω επίσης μια πρόταση-σκέψη για το φετεινό draft.

Από την περυσινή σεζόν συνεχίζουμε, προς ώρας, οι yorgos, kojito, supgk, Fitz, Steve Nashidis, ssoulliss, the answer και stitch. Με νέες συμμετοχές τους Zoys, TheJoker και Nicktzig και φίλος Fitz.

Οι νέες συμμετοχές να πάρουν το 1-4 στον πρώτο γύρο του draft (ύστερα από κλήρωση) και οι υπόλοιποι να συνεχίσουμε ανάλογα με την περυσινή μας τελική κατάταξη. :D

Δηλαδή: 5 yorgos, 6 kojito, 7 supgk, 8 Fitz, 9 Steve Nashidis, 10 ssoulliss, 11 the answer και 12 stitch. :twisted: :D :P

Να υπάρχει και μια συνέχεια, βρε παιδί μου :cool:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “NBA Fantasy”