ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ
Συντονιστής: Captains
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Α ΕΣΚΑ
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Β ΕΣΚΑ
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1 : in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Β ΕΣΚΑ
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1 : in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου)
0
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Α ΕΣΚΑ
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (Μεν Ιλίου εφηβικό)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Β ΕΣΚΑ
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, κόουτς)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Πανελλήνιος Β1:in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας.
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (Μεν Ιλίου εφηβικό)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Β ΕΣΚΑ
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, κόουτς)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Πανελλήνιος Β1:in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας.
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
2
2
2
2
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς
Oι κανονισμοί του forum
Οδηγίες για ένα καλό post
https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Oι κανονισμοί του forum
Οδηγίες για ένα καλό post
https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Α ΕΣΚΑ
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά)
Β ΕΣΚΑ
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, κόουτς)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά)
Β ΕΣΚΑ
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, κόουτς)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
1
1
- gspara
- Reactions: 1104
- Δημοσιεύσεις: 11175
- Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
- Αγαπημένη θέση: PG
- Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
- Προειδοποιήσεις:
0
Αλεξης Καραθανασοπουλος(Αχαρνης) σε Θρακομακεδονες
Πετρος+Γιωργος Νιφορας(Τυφων) σε Τριφυλλιακο
Χρηστος Καραμουζας(Ιρις) σε Παλατιανη
Μακης Παπαδοπουλος(Κουκου) σε ΟΦΗΗ
Στεφανος Κυπριτιδης(Ιρις) σε Αγιους Αναργυρους
Σηφης Λουλουδακης(Τερψιθεα Γλυφαδας) coach σε Κουρο
.....αυτα τα ολιγα και πολλα αλλα που μου διαφευγουν για την ωρα
Πετρος+Γιωργος Νιφορας(Τυφων) σε Τριφυλλιακο
Χρηστος Καραμουζας(Ιρις) σε Παλατιανη
Μακης Παπαδοπουλος(Κουκου) σε ΟΦΗΗ
Στεφανος Κυπριτιδης(Ιρις) σε Αγιους Αναργυρους
Σηφης Λουλουδακης(Τερψιθεα Γλυφαδας) coach σε Κουρο
.....αυτα τα ολιγα και πολλα αλλα που μου διαφευγουν για την ωρα
0
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Θα προσπαθήσω να βάλω ότι είδα μέσα στο Σ/Κ..Αν λείπει κάτι συμπληρώστε :p
Α ΕΣΚΑ
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά)
Β ΕΣΚΑ
Θρακομακεδώνες Β1: Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Κούρος Β2: Σήφης Λουλουδάκης (Τερψιθέα Γλυφάδας, προπονητής)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Φο Τούφας Β3: Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια)
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
Α ΕΣΚΑ
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου) out Αντώνης Μιχαηλίδης, Γιάννης Περαντωνάκης, Αχιλλέας Κοντούρης
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά)
Β ΕΣΚΑ
Θρακομακεδώνες Β1: Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1:in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Κούρος Β2: Σήφης Λουλουδάκης (Τερψιθέα Γλυφάδας, προπονητής)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ)
Φο Τούφας Β3: Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια)
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
2
1
1
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Α ΕΣΚΑ
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Χαλκίδα), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Χαλκίδα), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
1
1
- Nemesakos
- Reactions: 39
- Δημοσιεύσεις: 2494
- Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2015 12:50 pm
- Αγαπημένη θέση: SG
- Αγαπημένη ομάδα:
- Προειδοποιήσεις:
0
Α ΕΣΚΑ
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Εύνικος), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία)
Γαλάτσι Α2: in Απόστολος Ζέρβας (Νίκη Αμαρουσίου)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας), Στέλιος Καραλής (Αμπελόκηποι)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία), Γιώργος Καλασούντας (Εργοτέλης), Μανώλης Γλύκας (Γκύζη Πολυγώνου)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων), Χριστόδουλος Βοϊνάς-Φωτεινάς (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Εύνικος), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία)
Γαλάτσι Α2: in Απόστολος Ζέρβας (Νίκη Αμαρουσίου)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας), Στέλιος Καραλής (Αμπελόκηποι)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία), Γιώργος Καλασούντας (Εργοτέλης), Μανώλης Γλύκας (Γκύζη Πολυγώνου)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων), Χριστόδουλος Βοϊνάς-Φωτεινάς (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου)
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
1
1