Ξεκιναει το κυπελλο της ΕΣΚΑ και παμε να δουμε το προγραμμα της επομενης εβδομαδας με πολλα ενδιαφεροντα ματσακια!
Α΄ ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄-Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/09/2021 21:30 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
13/09/2021 20:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/09/2021 21:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΕ ΧΩΡΑΦΑΣ
14/09/2021 21:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
14/09/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
14/09/2021 22:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΣ ΑΝΟΙΞΗΣ 78-ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Α΄ ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄-Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15/09/2021 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ή ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
15/09/2021 19:00 ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΟ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
15/09/2021 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
15/09/2021 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
15/09/2021 00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.
15/09/2021 00:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. ή ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
15/09/2021 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15/09/2021 19:15 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ-ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/09/2021 20:15 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
16/09/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
16/09/2021 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
16/09/2021 21:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
16/09/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
16/09/2021 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/09/2021 21:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
16/09/2021 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
16/09/2021 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16/09/2021 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
16/09/2021 21:15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
16/09/2021 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
16/09/2021 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
16/09/2021 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ-ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
16/09/2021 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
Α΄ ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄-Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13/09/2021 21:30 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
13/09/2021 20:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14/09/2021 21:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΕ ΧΩΡΑΦΑΣ
14/09/2021 21:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
14/09/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
14/09/2021 22:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΣ ΑΝΟΙΞΗΣ 78-ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Α΄ ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄-Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15/09/2021 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ή ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
15/09/2021 19:00 ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΟ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
15/09/2021 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
15/09/2021 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
15/09/2021 00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.
15/09/2021 00:00 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. ή ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
15/09/2021 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15/09/2021 19:15 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ-ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/09/2021 20:15 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
16/09/2021 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
16/09/2021 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
16/09/2021 21:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
16/09/2021 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
16/09/2021 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Α΄ΦΑΣΗ(ΟΜΑΔΕΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/09/2021 21:30 ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Ν.ΜΑΚΡΗΣ) ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
16/09/2021 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
16/09/2021 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16/09/2021 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
16/09/2021 21:15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
16/09/2021 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
16/09/2021 21:30 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
16/09/2021 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ-ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
16/09/2021 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ