Euroleague Final Four 2024, Real Madrid vs Olympiacos Piraeus (Semi-Final)

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 nba
Reactions: 1754
Δημοσιεύσεις: 2287
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 10:47 am

BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:42 am
nikolas_asteri έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:39 am


Πλάκα κάνεις τώρα λογικά. Και λίγα λέει.
Αν κάποιος είναι τόσο πωρωμένος, ας κάνει καζούρα. Υπάρχουν και πιο σοβαροί άνθρωποι όμως.
Καλά τα λες, όμως είναι πολύ πιο ήσυχοι, οπότε η καζούρα θα ακούγεται για 30+ χρόνια.

0
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
BillyPao

allstar
Reactions: 1658
Δημοσιεύσεις: 3987
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 5

Παρ Μάιος 24, 2024 10:52 am

nikolas_asteri έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:47 am
BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:42 am


Αν κάποιος είναι τόσο πωρωμένος, ας κάνει καζούρα. Υπάρχουν και πιο σοβαροί άνθρωποι όμως.
Καλά τα λες, όμως είναι πολύ πιο ήσυχοι, οπότε η καζούρα θα ακούγεται για 30+ χρόνια.
Εγώ πάντως θεωρώ ανούσιο —για να μη πω και ανώριμο— να ασχολείται κάποιος με ένα παιχνίδι που έγινε πριν 20 ή 30 χρόνια. Μπάσκετ είναι, δεν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 nba
Reactions: 1754
Δημοσιεύσεις: 2287
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:04 am

BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:52 am
nikolas_asteri έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:47 am


Καλά τα λες, όμως είναι πολύ πιο ήσυχοι, οπότε η καζούρα θα ακούγεται για 30+ χρόνια.
Εγώ πάντως θεωρώ ανούσιο —για να μη πω και ανώριμο— να ασχολείται κάποιος με ένα παιχνίδι που έγινε πριν 20 ή 30 χρόνια. Μπάσκετ είναι, δεν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου.
Περίεργο που το λες εσύ που όποιος τολμήσει να σκεφτεί κάτι αρνητικό για κάποιο μέλος της ομάδας του Παναθηναικού έχεις έτοιμη απάντηση "Ναι αλλά γιατί δεν αναφέρεις όλα τα αρνητικά που έχει κάνει στη ζωή του ο από κεί;" αλλά οκ δεν θα τα χαλάσουμε γι'αυτό.

0
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Άβαταρ μέλους
shaq7

 champion
Reactions: 2472
Δημοσιεύσεις: 5100
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Μάιος 24, 2024 11:07 am

Εγω πληρωνω οσο οσο για τελικο αιωνιων..για αυτα ζουμε..επισης αυτα με την καζουρα οκ..για κανα μηνα δεν θα πρεπει να μπαινουμε στα σοσιαλ :lol: Λες και δεν εχουμε και τους τελικους της α1 μετα.. ο χαμενος θα αναγκαστει να ανεβασει το μπατζετ,μονο καλο θα μας κανει μακροπροθεσμα.
Δεν δινω και πολλες πιθανοτητες να χασουμε απο τον παο οποτε μιλαω και λιγο εκ του ασφαλους :D

Εχω απο το πρωι παντως πολυ αγωνια για σημερα,τι σου κανει το ρημαδιασμενο το μπασκετακι...δεν θελω να φανταστω πως θα μαι αν παλι παμε για χιτσκοχικο γκραγκινιολικο φιναλε που θα κριθει τελευταια κατοχη.....

0
BillyPao

allstar
Reactions: 1658
Δημοσιεύσεις: 3987
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 5

Παρ Μάιος 24, 2024 11:09 am

nikolas_asteri έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:04 am
BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 10:52 am


Εγώ πάντως θεωρώ ανούσιο —για να μη πω και ανώριμο— να ασχολείται κάποιος με ένα παιχνίδι που έγινε πριν 20 ή 30 χρόνια. Μπάσκετ είναι, δεν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου.
Περίεργο που το λες εσύ που όποιος τολμήσει να σκεφτεί κάτι αρνητικό για κάποιο μέλος της ομάδας του Παναθηναικού έχεις έτοιμη απάντηση "Ναι αλλά γιατί δεν αναφέρεις όλα τα αρνητικά που έχει κάνει στη ζωή του ο από κεί;" αλλά οκ δεν θα τα χαλάσουμε γι'αυτό.
Μόνο που οι 2 περιπτώσεις είναι διαφορετικές. Εγώ μπορεί να διαφωνήσω για κάποια πράγματα με τον άλλον, αλλά σίγουρα δε θα καθίσω να ασχοληθώ με το τι έγινε σε έναν αγώνα πριν 30 χρόνια. Συν τοις άλλοις, δεν είμαι καθόλου φανατικός, αν με γνώριζες προσωπικά θα μπορούσες να το διαπιστώσεις.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 nba
Reactions: 1754
Δημοσιεύσεις: 2287
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:11 am

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:07 am
Εχω απο το πρωι παντως πολυ αγωνια για σημερα,τι σου κανει το ρημαδιασμενο το μπασκετακι...δεν θελω να φανταστω πως θα μαι αν παλι παμε για χιτσκοχικο γκραγκινιολικο φιναλε που θα κριθει τελευταια κατοχη.....
Όπως και από το game 5 με Μακάμπι δεν μπορώ να βάλω κώλο κάτω με τίποτα. Κοιτάω το ρολόι κάθε 3 ώρες και έχουν περάσει μόνο 10 λεπτά :roll:

Μου κάνει η γυναίκα μου
"Σήμερα είναι το παιχνίδι;"
"Ναι"
"Α γι'αυτό δεν έχεις γράψει ούτε μισή πρόταση" (δεν εννοεί στο φόρουμ)

:D :D

1
1 Εικόνα
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Fitz

 euroleague
Reactions: 289
Δημοσιεύσεις: 1424
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:15 am

Πόσο πιθανό είναι να χρησιμοποιήσει ζώνη ο Τσους; Μπορεί να παίξει αρκετά, ειδικά με McKissic/Walkup μέσα;

Περσυ όσο το δοκίμασε, ο Ολυμπιακός έβγαζε σχεδόν εντελώς αμαρκάριστα σουτ από άριστη κυκλοφορία. Φαινόταν δουλεμένος σε αυτόν τον τομέα.
Βοηθούσε πολύ ο Σασα, που στo spacing είναι αδιανόητα καλός.

Αν το δοκιμάσει και σήμερα, χρειάζεται σχήματα με Goss, Canaan, Παπ, Peters, Milutinov/Wright και καλη κυκλοφορία για να βγουν καλά σουτ. Αν έχει υποτυπώδη ευστοχία, μπορεί να το εκμεταλλευτεί προς όφελός του.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 nba
Reactions: 1754
Δημοσιεύσεις: 2287
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:18 am

BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:09 am
Μόνο που οι 2 περιπτώσεις είναι διαφορετικές. Εγώ μπορεί να διαφωνήσω για κάποια πράγματα με τον άλλον, αλλά σίγουρα δε θα καθίσω να ασχοληθώ με το τι έγινε σε έναν αγώνα πριν 30 χρόνια. Συν τοις άλλοις, δεν είμαι καθόλου φανατικός, αν με γνώριζες προσωπικά θα μπορούσες να το διαπιστώσεις.
Δεν σε γνωρίζω, οπότε πιστεύω ό,τι μου πεις αλλά αν μετράει σε κάτι δεν μου μοιάζεις για φανατικός :) Αλλά πχ όταν κάποιος λέει κάτι για τον ΔΠΓ, ανασύρεις ιστορίες για τους Αγγελόπουλους. Δεν λέω ότι είναι κακό αλλά δεν γίνεται να είναι κάτι οκ συγκεκριμένα όταν το κάνεις εσύ και όταν οι άλλοι κάνουν κάτι παραπλήσιο να λες "ε είστε ασόβαροι".

Οι ομάδες είναι έχουν ιστορία και πιο συγκεκριμένα εμείς έχουμε ιστορία με τις ομάδες μας. Υπάρχουν αναμνήσεις που μας έχουν χαρίσει, καλές και κακές, που για πολλούς είναι έντονα κομμάτια της ζωής τους. Δεν λέω μοναδικά, ούτε λέω τα κυριότερα. Αλλά είναι έντονα. Είναι πολύ λογικό (πάντα σε ψιλοκόσμια πλαίσια ε;) να πειράζονται μεν και δεν. Αλλιώς θα βλέπαμε ένα παιχνίδι (όχι εσύ με τα γούρια σου :D ), θα κλείναμε την τηλεόραση και τέλος.

1
1 Εικόνα
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Άβαταρ μέλους
chainsaw

 a1greece
Reactions: 364
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Παρ Φεβ 15, 2019 10:57 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Μάιος 24, 2024 11:19 am

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:07 am
Εγω πληρωνω οσο οσο για τελικο αιωνιων..για αυτα ζουμε..επισης αυτα με την καζουρα οκ..για κανα μηνα δεν θα πρεπει να μπαινουμε στα σοσιαλ :lol: Λες και δεν εχουμε και τους τελικους της α1 μετα.. ο χαμενος θα αναγκαστει να ανεβασει το μπατζετ,μονο καλο θα μας κανει μακροπροθεσμα.
Δεν δινω και πολλες πιθανοτητες να χασουμε απο τον παο οποτε μιλαω και λιγο εκ του ασφαλους :D

Εχω απο το πρωι παντως πολυ αγωνια για σημερα,τι σου κανει το ρημαδιασμενο το μπασκετακι...δεν θελω να φανταστω πως θα μαι αν παλι παμε για χιτσκοχικο γκραγκινιολικο φιναλε που θα κριθει τελευταια κατοχη.....
Το να φτασουμε το ματς στις τελευταιες κατοχες, ειναι θεωρω το καλο σεναριο. Μετα ολα γινονται. Αλλωστε το να νικησουμε ευκολα, ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 nba
Reactions: 1754
Δημοσιεύσεις: 2287
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:20 am

Fitz έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:15 am
Πόσο πιθανό είναι να χρησιμοποιήσει ζώνη ο Τσους; Μπορεί να παίξει αρκετά, ειδικά με McKissic/Walkup μέσα;

Περσυ όσο το δοκίμασε, ο Ολυμπιακός έβγαζε σχεδόν εντελώς αμαρκάριστα σουτ από άριστη κυκλοφορία. Φαινόταν δουλεμένος σε αυτόν τον τομέα.
Βοηθούσε πολύ ο Σασα, που στo spacing είναι αδιανόητα καλός.
Του βγήκε κιόλας γιατί νομίζω έχτισε αβέρτα σε εκείνο το σημείο ο Ολυμπιακός. Για να είμαι ειλικρινής νομίζω πιο πολύ ήταν κακή η ζώνη παρά καλή η κυκλοφορία του Ολυμπιακού, απλά δεν έμπαινε.

1
1 Εικόνα
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Άβαταρ μέλους
chainsaw

 a1greece
Reactions: 364
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Παρ Φεβ 15, 2019 10:57 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Μάιος 24, 2024 11:24 am

Fitz έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:15 am
Πόσο πιθανό είναι να χρησιμοποιήσει ζώνη ο Τσους; Μπορεί να παίξει αρκετά, ειδικά με McKissic/Walkup μέσα;

Περσυ όσο το δοκίμασε, ο Ολυμπιακός έβγαζε σχεδόν εντελώς αμαρκάριστα σουτ από άριστη κυκλοφορία. Φαινόταν δουλεμένος σε αυτόν τον τομέα.
Βοηθούσε πολύ ο Σασα, που στo spacing είναι αδιανόητα καλός.

Αν το δοκιμάσει και σήμερα, χρειάζεται σχήματα με Goss, Canaan, Παπ, Peters, Milutinov/Wright και καλη κυκλοφορία για να βγουν καλά σουτ. Αν έχει υποτυπώδη ευστοχία, μπορεί να το εκμεταλλευτεί προς όφελός του.
Δε βρισκω το λογο να χρησιμοποιησει ζωνη ο Ματεο, τουλαχιστον σε μονιμη βαση. Περυσι ηταν λογικο να φοβαται τον Ολυμπιακο και λογω της εικονας του Ολυμπιακου και λογω της εικονας της δικης του ομαδας. Τωρα ειναι το μεγαλο φαβορι, παιζει μπασκεταρα και ο Ολυμπιακος ειναι 10-20% κατω.

Στον περσινο τελικο δε δυσκολεψε τον Ολυμπιακο η ζωνη στο μεγαλυτερο διαστημα του αγωνα. Στο τελος υπηρχε λανθασμενη προσεγγιση και την πατησαμε. Στηριχθηκαμε πολυ στα βαρια χαρτια της ομαδας, τα οποια πηραν βιαστικες αποφασεις και σουτ. Δε γυρισε η μπαλα και δεν πηρε προσπαθεις ο Κανααν, ο οποιος ηταν ο παικτης στο καταλληλο σημειο ωστε να βρει καλα σουτ. Ο καλυτερος σουτερ στο καλυτερο σημειο. Τι αλλο να ζητησουμε;

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

 champion
Reactions: 2472
Δημοσιεύσεις: 5100
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Μάιος 24, 2024 11:28 am

chainsaw έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:19 am
shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:07 am
Εγω πληρωνω οσο οσο για τελικο αιωνιων..για αυτα ζουμε..επισης αυτα με την καζουρα οκ..για κανα μηνα δεν θα πρεπει να μπαινουμε στα σοσιαλ :lol: Λες και δεν εχουμε και τους τελικους της α1 μετα.. ο χαμενος θα αναγκαστει να ανεβασει το μπατζετ,μονο καλο θα μας κανει μακροπροθεσμα.
Δεν δινω και πολλες πιθανοτητες να χασουμε απο τον παο οποτε μιλαω και λιγο εκ του ασφαλους :D

Εχω απο το πρωι παντως πολυ αγωνια για σημερα,τι σου κανει το ρημαδιασμενο το μπασκετακι...δεν θελω να φανταστω πως θα μαι αν παλι παμε για χιτσκοχικο γκραγκινιολικο φιναλε που θα κριθει τελευταια κατοχη.....
Το να φτασουμε το ματς στις τελευταιες κατοχες, ειναι θεωρω το καλο σεναριο. Μετα ολα γινονται. Αλλωστε το να νικησουμε ευκολα, ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.
αλλο στις τελευταιες κατοχες και αλλο να ειναι παλι να κερδιζουμε για ενα ποντο και να εχουν την τελευταια επιθεση..3 φορα σερι δεν θα το αντεξει κανεις..

Καλα ζωνη θα μας παιξουν ειδικα οσο ειναι ο ταβαρες μεσα..Απλα θα κλεισουν τον καναν και τον πιτερς οσο ειναι μεσα αφου αλλος για να βαλει 3π πρεπει να κανει ταμα πρωτα..Μεσα ποιος θα παει να μπουκαρει με τον ταβαρες? Θεωρω πως θα ζησουμε η θα πεθανουμε απο το 3π σημερα αλλα και τον μιλου μεσα στην ρακετα.Πρεπει να παρουμε γρηγορα φαουλ του ταβαρες να τον βγαλουμε απο το ματς και οι καταλληλοι για αυτο ειναι μιλου και μακισικ.

0
Rebedierdos

senior
Reactions: 203
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2023 3:53 pm
Τοποθεσία: Belarus
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Gevin Karner
Αγαπημένη ομάδα: Minnesota-timberwolves
Αγαπημένη ομάδα: LAC
Προειδοποιήσεις: 2

Παρ Μάιος 24, 2024 11:29 am

Που μπορούμε να δούμε τα μάτσ σήμερα ?

0
Ο πρώτος ειναι πρώτος , ο δεύτερος είναι τίποτα. :sorry:
BillyPao

allstar
Reactions: 1658
Δημοσιεύσεις: 3987
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 5

Παρ Μάιος 24, 2024 11:33 am

nikolas_asteri έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:18 am
BillyPao έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:09 am
Μόνο που οι 2 περιπτώσεις είναι διαφορετικές. Εγώ μπορεί να διαφωνήσω για κάποια πράγματα με τον άλλον, αλλά σίγουρα δε θα καθίσω να ασχοληθώ με το τι έγινε σε έναν αγώνα πριν 30 χρόνια. Συν τοις άλλοις, δεν είμαι καθόλου φανατικός, αν με γνώριζες προσωπικά θα μπορούσες να το διαπιστώσεις.
Δεν σε γνωρίζω, οπότε πιστεύω ό,τι μου πεις αλλά αν μετράει σε κάτι δεν μου μοιάζεις για φανατικός :) Αλλά πχ όταν κάποιος λέει κάτι για τον ΔΠΓ, ανασύρεις ιστορίες για τους Αγγελόπουλους. Δεν λέω ότι είναι κακό αλλά δεν γίνεται να είναι κάτι οκ συγκεκριμένα όταν το κάνεις εσύ και όταν οι άλλοι κάνουν κάτι παραπλήσιο να λες "ε είστε ασόβαροι".

Οι ομάδες είναι έχουν ιστορία και πιο συγκεκριμένα εμείς έχουμε ιστορία με τις ομάδες μας. Υπάρχουν αναμνήσεις που μας έχουν χαρίσει, καλές και κακές, που για πολλούς είναι έντονα κομμάτια της ζωής τους. Δεν λέω μοναδικά, ούτε λέω τα κυριότερα. Αλλά είναι έντονα. Είναι πολύ λογικό (πάντα σε ψιλοκόσμια πλαίσια ε;) να πειράζονται μεν και δεν. Αλλιώς θα βλέπαμε ένα παιχνίδι (όχι εσύ με τα γούρια σου :D ), θα κλείναμε την τηλεόραση και τέλος.
Κοίτα, όταν βασίζεσαι σε πραγματικά γεγονότα, δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι μεμπτό. Μπορεί κάποιοι να διαφωνούν με αυτά που γράφω π.χ. για τον Γιαννακόπουλο και τους Αγγελόπουλους, αλλά δε νομίζω ότι γράφω πράγματα που δεν ισχύουν. Το να λέω π.χ. ότι οι Αγγελόπουλοι απέλυσαν εργαζομένους της Χαλυβουργικής δεν είναι "φανατισμός", αλλά ένα υπαρκτό γεγονός. Τέλος πάντων, αυτή τη συζήτηση νοιώθω ότι δεν οδηγεί πουθενά, οπότε δε θα τη συνεχίσω.

0
Fitz

 euroleague
Reactions: 289
Δημοσιεύσεις: 1424
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 24, 2024 11:37 am

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:28 am
chainsaw έγραψε:
Παρ Μάιος 24, 2024 11:19 am

Το να φτασουμε το ματς στις τελευταιες κατοχες, ειναι θεωρω το καλο σεναριο. Μετα ολα γινονται. Αλλωστε το να νικησουμε ευκολα, ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.
αλλο στις τελευταιες κατοχες και αλλο να ειναι παλι να κερδιζουμε για ενα ποντο και να εχουν την τελευταια επιθεση..3 φορα σερι δεν θα το αντεξει κανεις..

Καλα ζωνη θα μας παιξουν ειδικα οσο ειναι ο ταβαρες μεσα..Απλα θα κλεισουν τον καναν και τον πιτερς οσο ειναι μεσα αφου αλλος για να βαλει 3π πρεπει να κανει ταμα πρωτα..Μεσα ποιος θα παει να μπουκαρει με τον ταβαρες? Θεωρω πως θα ζησουμε η θα πεθανουμε απο το 3π σημερα αλλα και τον μιλου μεσα στην ρακετα.Πρεπει να παρουμε γρηγορα φαουλ του ταβαρες να τον βγαλουμε απο το ματς και οι καταλληλοι για αυτο ειναι μιλου και μακισικ.
Τα ριμπαουντ θα είναι μεγάλο πρόβλημα για τη Ρεάλ αν παίξει ζώνη. Εγώ μη σου πω ότι ίσως δοκίμαζα Milutinov και Wright μαζι (αντί Peters) για να πάνε για επιθετικά μετά τα σουτ.

Δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι θα έχει πολύ διαφορετική προσέγγιση σε σχέση με πέρσυ, γιατί ο Ολυμπιακός είναι Ολυμπιακός - μπορεί να καταφέρει τα πάντα και το ξέρει καλά ο Ματέο.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague”