Στοιχηματικές ιστορίες

Συντονιστής: Captains

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:09 pm

Την ε-πιάσαμε τη Βαλένθια. :wink:

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:49 pm

titsokk έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 11:45 am
basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 9:54 am


Για τους ψηλούς της Φενέρ έχεις απόλυτο δίκιο, αν και για να σου πω την αλήθεια, εγώ δεν βλέπω πως μπορείτε να κοντράρετε τη Φενέρ χωρίς τον ηγέτη σας. Και μια Φενέρ που έρχεται από ήττα-σοκ( που λένε και οι αθλητικές εφημερίδες :D ) στην έδρα της. Λογικά είναι διπλό.

Τη Ρεάλ (του φίλου σου, του Λάπρο :P ) φέτος θα την παίζω μόνο κόντρα, εκτός κάποιων παιχνιδιών στη λίγκα τους. Το αποψινό δεν θα το ακουμπήσω.

Για τη Χίμκι δεν έχω ιδέα, ομολογώ. Όταν ακούω Χίμκι, θυμάμαι το τελευταίο ποστ του Benchwarmer για τη VTB και το παιχνίδι εναντίος της Αστάνα. Κάθησα κι άκουσα τον σπίκερ που μάλλον ήταν σε τσακίρ κέφι ( ένα καλό στοίχημα θα ήταν πόσες βότκες, είχε πιει, 4, 5 ή ΄6; :P ) όπου πέρα από τα καταπληκτικά "σλαμαντάνκα" και " μπασκετμπόλ" πέταγε και κάτι " ώπαααα" . :roofl:
Έχω μιαν περίεργη εσανς-πρεμονισιον ότι δε θα είναι καθόλου εύκολα τα πράγματα για τη Φενέρ απόψε και ειδικά για τον Βεσελι. Ιδωμέν...

Ε μα είχα ένα κάτι, σας το ειπα

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:51 pm

Μας πήγε κουβά ο Γουαϊδό. :D Πλάκα κάνω, ο Νέντοβιτς κι ο Σάικς αλλά κι ο Βόβορας που μέχρι στιγμής τα πάει πολύ καλά.

Πάλι καλά που είχε καθαρίσει η αγαπημένη Βαλένθια και είμαστε κερδισμένοι κι απόψε.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:55 pm

titsokk έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 7:49 pm

Ε μα είχα ένα κάτι, σας το ειπα
Σωστός και μπράβο σου.
Βέβαια και στο προηγούμενο ματς στο ΟΑΚΑ, το ίδιο προαίσθημα είχες.
Μήπως το έχεις σε κάθε ματς του Παναθηναϊκού; :P

Εγώ συνήθως την ομάδα μου δεν την παίζω. Έχω κάνει εξαίρεση στο ματς του ΟΑΚΑ και του ΣΕΦ κόντρα στη Μακάμπι, αλλά το κάνω γιατί είναι κάπως η φετινή χρονιά και δεν είναι τόσο ξεκάθαρα τα πράγματα όσο άλλες χρονιές.

Άβαταρ μέλους
aiver

senior
Reactions: 44
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Δευ Αύγ 03, 2009 7:31 pm
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 8:13 pm

Κι εγώ σήμερα είδα στο λαιβ την Βαλένθια να φτάνει στο 2.80, ε και ο Παναθηναικός πριν ξεκινήσει στο 3.10 οπότε έκανα μία κατάθεση στοχευμένη :lol: . Εντάξει δεν γίναμε και πλούσιοι αλλά βγήκε το μεροκάματο, αν και τον παναθηναικό δεν τον άφησα να λήξη, τον κάσαρα 4-5 λεπτά πριν το τέλος :roll:

0
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Οκτ 22, 2020 8:45 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 7:55 pm
titsokk έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 7:49 pm

Ε μα είχα ένα κάτι, σας το ειπα
Σωστός και μπράβο σου.
Βέβαια και στο προηγούμενο ματς στο ΟΑΚΑ, το ίδιο προαίσθημα είχες.
Μήπως το έχεις σε κάθε ματς του Παναθηναϊκού; :P


Εγώ συνήθως την ομάδα μου δεν την παίζω. Έχω κάνει εξαίρεση στο ματς του ΟΑΚΑ και του ΣΕΦ κόντρα στη Μακάμπι, αλλά το κάνω γιατί είναι κάπως η φετινή χρονιά και δεν είναι τόσο ξεκάθαρα τα πράγματα όσο άλλες χρονιές.
χαχαχα, λιγο ακομη και θα σε καθαριζα και σενα αλλα εχε χαρη που δε βαζανε τριποντο ουτε με ταμα

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 8:54 pm

titsokk έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 8:45 pm
[

χαχαχα, λιγο ακομη και θα σε καθαριζα και σενα αλλα εχε χαρη που δε βαζανε τριποντο ουτε με ταμα
Έτσι πάει με τα τρίποντα. :wink:
Μία τα βάζεις, δυο τα χάνεις. Εκτός κι αν είσαι ομάδα με σουτέρηδες του + 40%.
Εκείνο το ματσάκι το είχες δει λάθος. Έλεγες για "σχετικά εύκολη επικράτηση" όταν ο Ολυμπιακός κέρδ-α-γε τη μεγαλύτερη διάρκεια με διψήφια.

Κατά τ' άλλα, έπεσα εντελώς έντελώς έξω και στο ματς στο ΟΑΚΑ (δεν επικαλούμαι την αποβολή του Κοκόσκωφ- μιας και ήταν σαφώς καλύτερος ο Παναθηναϊκός απόψε) αλλά και στο ματς στο Βελιγράδι, που το απόγευμα έλεγα ότι δεν θα είναι ντέρμπι. Έπαιξα μια δυάδα τη Φενέρ νικήτρια αγώνα και την ΤΣΣΚΑ στο -6.5.
Από την άλλη έπαιξα τη Βαλένθια στο -1.5 σε μονό αγώνα με σχεδόν διπλάσιο ποντάρισμα από την -παταγωδώς- αποτυχημένη δυάδα μου και είμαι οκ κι απόψε.

Αύριο κοιτάμε προς Βαρκελώνη. :wink:

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Οκτ 22, 2020 9:05 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 8:54 pm
titsokk έγραψε:
Πέμ Οκτ 22, 2020 8:45 pm
[

χαχαχα, λιγο ακομη και θα σε καθαριζα και σενα αλλα εχε χαρη που δε βαζανε τριποντο ουτε με ταμα
Έτσι πάει με τα τρίποντα. :wink:
Μία τα βάζεις, δυο τα χάνεις. Εκτός κι αν είσαι ομάδα με σουτέρηδες του + 40%.
Εκείνο το ματσάκι το είχες δει λάθος. Έλεγες για "σχετικά εύκολη επικράτηση" όταν ο Ολυμπιακός κέρδ-α-γε τη μεγαλύτερη διάρκεια με διψήφια.

Κατά τ' άλλα, έπεσα εντελώς έντελώς έξω και στο ματς στο ΟΑΚΑ (δεν επικαλούμαι την αποβολή του Κοκόσκωφ- μιας και ήταν σαφώς καλύτερος ο Παναθηναϊκός απόψε) αλλά και στο ματς στο Βελιγράδι, που το απόγευμα έλεγα ότι δεν θα είναι ντέρμπι. Έπαιξα μια δυάδα τη Φενέρ νικήτρια αγώνα και την ΤΣΣΚΑ στο -6.5.
Από την άλλη έπαιξα τη Βαλένθια στο -1.5 σε μονό αγώνα με σχεδόν διπλάσιο ποντάρισμα από την -παταγωδώς- αποτυχημένη δυάδα μου και είμαι οκ κι απόψε.

Αύριο κοιτάμε προς Βαρκελώνη. :wink:
θα μελετησω κι εγω και θα επανελθω με προτασεις.Ναι οντως κοιταμε προς Βαρκελωνη

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 9:52 pm

Γουί ντρανκ χιμ τουντέι.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Οκτ 23, 2020 11:44 am

Λοιπον

καραμπινα διπλό της Μακαμπι στη Χιμκι. Ειναι σε τρελο χαλι η ομαδα του Κουρτιναιτις αυτη την εποχη. Η επανοδος του Σβεντ μαλιστα τους μπερδεψε χειροτερα (κρινοντας απο το τελευταιο ματς που ειδα με την Αστανα, που μας εστειλε και κουβα συν τοις αλλοις)

Καραμπινα ασο της Μπαρτσελονα. Δε βλεπω με ποιο τροπο θα αντιμετωπιζει τους Καταλανους η κορεσμενη Ρεαλ

Δυσκολα η ευκολα θα περασει ο Ολυμπιακος απο το Μοναχο. Μπορει αρκετοι να περιμενουν ντερμπι αλλα εγω δεν το βλεπω. Εχει βρει ρυθμο και αυτοπεποιθηση .

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 1:12 pm

titsokk έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 11:44 am
Λοιπον

καραμπινα διπλό της Μακαμπι στη Χιμκι. Ειναι σε τρελο χαλι η ομαδα του Κουρτιναιτις αυτη την εποχη. Η επανοδος του Σβεντ μαλιστα τους μπερδεψε χειροτερα (κρινοντας απο το τελευταιο ματς που ειδα με την Αστανα, που μας εστειλε και κουβα συν τοις αλλοις)

Καραμπινα ασο της Μπαρτσελονα. Δε βλεπω με ποιο τροπο θα αντιμετωπιζει τους Καταλανους η κορεσμενη Ρεαλ

Δυσκολα η ευκολα θα περασει ο Ολυμπιακος απο το Μοναχο. Μπορει αρκετοι να περιμενουν ντερμπι αλλα εγω δεν το βλεπω. Εχει βρει ρυθμο και αυτοπεποιθηση .

Συμφωνώ για τα 2 πρώτα, ενώ για το τρίτο δεν εκφέρω άποψη. Θεωρώ απλώς ότι ο σοβαρός Ολυμπιακός έχει τον πρώτο λόγο. Επειδή όμως είναι το πρώτο ματς (μετά από εκείνο της πρεμιέρας με τη γνωστή κατάληξη) που μπαίνει ως φαβορί, εγώ λέω να μην το παίξω. Στοιχηματικά και σε επίπεδο απόδοσης και στο ΟΑΚΑ ήταν -οριακά- φαβορί, αλλά απόψε οι αποδόσεις υπέρ του είναι ακόμα πιο χαμηλές.

Μακριά και αγαπημένοι που λένε και για άσχετες περιπτώσεις. :)

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Οκτ 23, 2020 7:13 pm

Πιουρ λακ γουι ντιντντ ντρανκ ιτ

Μας έσωσαν οι αρλουμπες του Σβεντ στην παράταση

Τις τελευταίες μέρες πιο εύκολο είναι να πετύχω αεροπλάνο με σφεντόνα παρά να σταυρώσω δελτιο

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 23, 2020 9:18 pm

titsokk έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 11:44 am
Δεν με άκουσες για τον Ολυμπιακό; :mutombo:
Εγώ με άκουσα πάντως :P και πληρώνομαι και σήμερα με Μακάμπι νικήτρια αγώνα και Μπαρτσελόνα στο -1.5 Και κάτι ψιλά χθες από τη Βαλένθια κι ας έχασα τη δυάδα Φενέρ- ΤΣΣΚΑ.

4/5 δελτία στη φετινή Ευρωλίγκα. :dribble:

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 24, 2020 9:27 am

basket72 έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 9:18 pm
titsokk έγραψε:
Παρ Οκτ 23, 2020 11:44 am
Δεν με άκουσες για τον Ολυμπιακό; :mutombo:
Εγώ με άκουσα πάντως :P και πληρώνομαι και σήμερα με Μακάμπι νικήτρια αγώνα και Μπαρτσελόνα στο -1.5 Και κάτι ψιλά χθες από τη Βαλένθια κι ας έχασα τη δυάδα Φενέρ- ΤΣΣΚΑ.

4/5 δελτία στη φετινή Ευρωλίγκα. :dribble:
Μια χαρά πόνταρα. Απλά έτυχε ΟΛΟΙ οι περιφέρειακοι του Ολυ να είναι σε καλή μέρα. Δύσκολα θα ξανασυμβει

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 24, 2020 1:42 pm

titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 24, 2020 9:27 am


Μια χαρά πόνταρα. Απλά έτυχε ΟΛΟΙ οι περιφέρειακοι του Ολυ να είναι σε καλή μέρα. Δύσκολα θα ξανασυμβει
Για χθες μιλάς; Μάλλον έχουμε να κάνουμε με τον γνωστό δαίμονα του τυπογραφείου γιατί δεν βγαίνει νόημα. :-? Φαντάζομαι ήθελες να πεις " σε κακή μέρα" ή κάτι τέτοιο.
Αν και οι Τζένκινς και Μακίσικ (ακόμα κι ο Παπ, παίρνει το βασικό μέρος των προσπαθειών του από την περιφέρεια) ήταν σε καλή μέρα.
Δεν πιστεύω πάντως ότι το θέμα του Ολυμπιακού ήταν στην άμυνα ή στην επίθεση, στους κοντούς ή στους ψηλούς. Δεν μπήκε με την απαραίτητη συγκέντρωση στο παιχνίδι. Δεν "έλαμπε το μάτι τους" κλπ κλισέ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Στοιχηματικές ιστορίες”