Γ' Εθνική-Μεταγραφές 2022-23

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 04, 2022 1:44 pm

Αγαπητέ δες τις μικρές εθνικές ομάδες κ την πορεία τους τα τελευταία χρόνια οπότε θα καταλάβεις εύκολα γιατί οι σαρανταρηδες κάθε χρόνο βρίσκουν ομάδες να τους θέλουν κ όχι μόνο. Κανένας δεν είναι χαζός να πετάει τα λεφτά του. Όσο για το υ23 μέχρι τώρα στην ΕΣΚΑ έχουν δηλώσει συμμετοχή Περιστέρι Ίλιον Κορωπί κ Αμύντας. Αλλά έχω μπερδευτεί λίγο σε τι είσαι υπέρ κ σε τι κατά; Τέλος πάντων για να δώσω κ καμία είδηση Μανταλβανος δίδυμο με Μπουμπαρη στον εργοτελη

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 04, 2022 2:04 pm

Επίσης είναι το λιγότερο απρέπεια όταν αναφέρεσαι σε 40ρηδες που μέσα είναι Πέττας μπαρδας ορφανός τσουτσος Κερασοβιτης κ πόσοι άλλοι κ να τους κάνεις να φαίνονται ως πρόβλημα του μπάσκετ απλά επειδή έχουν τους μικρούς ακόμα κ σε αυτήν την ηλικία για πρωινό. Επειδή έχω διαβάσει προσεκτικά όλες τις αναρτήσεις σου για τους μικρούς για την ΕΟΚ για τις χαμένες θέσεις των μικρών κτλ θέλω να σε ρωτήσω κάτι φιλικά μήπως κ είσαι ένας ακόμα γονιός που ψάχνει παραθυρακια για να είναι το παιδί του παίκτης εθνικών κατηγοριών πριν την ώρα του; Κ στην τελική γιατί η αντίδραση με την δ ΕΣΚΑ επειδή είναι υποτιμητικό για έναν νεαρό αθλητή που είναι στην 12δα μιας γ εθνικης να παει να παιξει στην δ του χαλάει το πρεστίζ;

0
Takaros

 sophomore
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 11, 2022 2:28 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 04, 2022 2:09 pm

Αφου τα βλεπεις ολα φιλε μου και τα καταλαβαινεις ολα θα επρεπενα ξερης οτι δεν εχω αθλητη δικο μου και αυτα που γραφω βεβαια ειναι δικοι μου προβληματισμοι και της διατυπωνω.....οσο για σενα ....ακομα ψαχνομαι να....καταλαβω....αλλα που παει θα καταλαβω....

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 04, 2022 2:24 pm

Φυσικά κ τα καταλαβαίνω κ προσπαθώ σε κάθε σου ανάρτηση να σου απαντώ με επιχειρήματα για να μην γράφεις ότι να είναι όπως με τους κοινοτικούς. Τώρα με το που θα πάει θα καταλάβεις που γράφεις δεν μπορώ να το εξηγήσω αν εννοείς το ποιος είμαι δεν έχει νόημα αν εννοείς να καταλάβεις αυτά που σου απαντώ σε κάθε σου ανάρτηση αν δεν έχεις ήδη καταλάβει είναι ανησυχητικό. Για επίλογο όσο πιο πολλά παιδιά στο γήπεδο τόσο καλύτερα όσο πιο πολλά παιχνίδια για μικρούς τόσο καλύτερα γιατί σαν την χαρά του αγώνα δεν έχει.

0
Takaros

 sophomore
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 11, 2022 2:28 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 04, 2022 2:31 pm

Χωρις να εχει πει ο αλλος φυσικα γραφεις και λες,πραγματα και για τον συνομιλητης σου,να το κυταξεις αυτο δεν ειναι σωστο.Το ποιος εισαι θα το μαθω μεσα στης επομενες μερες αν και δεν με ενδιαφερει απλα για την ιστορια και για εναν πολυ φιλο μου Στην ΕΟΚ που αυτα που μου ειπε δεν τα πιστεψα....αλλα οκ .Σαν συνταξιουχος που ειμαι,φευγω για κανενα μπανακι και θα επανελθω σεπτεμβριο!! Καλα μπανια!!

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 05, 2022 10:14 am

Εικόνα

Εικόνα
Δελτίο τύπου:Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την Μεταγραφή του Αχιλλέα Βλαχογιάννη (18,2.02,SG,SF,PF). Γέννημα θρέμμα του Γ.Σ. Περιστερίου με αποκορύφωμα την συμμετοχή στον τελικό του πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων,με εξαιρετική παρουσία. Αγωνίζεται με την ίδια ευχέρεια σε όλες τις θέσεις ενώ αποτελούσε μήλον της έριδος και για άλλες ομάδες της πόλης μας αλλά τελικά επέλεξε την ομάδα μας και είμαστε χαρούμενοι για αυτό.Καλώς ήρθες Αχιλλέα, καλή μπασκετική χρονιά με υγεία και επιτυχίες για την ομάδα μας.
Πολυ καλή μεταγραφή για την ομάδα της Αγριάς Βόλου που πήρε ένα ενεργό μέλος της εφηβικής ομάδας του Περιστερίου. Εχει κάποιος εικόνα από τον παίκτη να μας πει λίγα λόγια;

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Αύγ 05, 2022 10:59 am

SteveNashidis έγραψε:
Παρ Αύγ 05, 2022 10:14 am
Εικόνα

Εικόνα
Δελτίο τύπου:Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την Μεταγραφή του Αχιλλέα Βλαχογιάννη (18,2.02,SG,SF,PF). Γέννημα θρέμμα του Γ.Σ. Περιστερίου με αποκορύφωμα την συμμετοχή στον τελικό του πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων,με εξαιρετική παρουσία. Αγωνίζεται με την ίδια ευχέρεια σε όλες τις θέσεις ενώ αποτελούσε μήλον της έριδος και για άλλες ομάδες της πόλης μας αλλά τελικά επέλεξε την ομάδα μας και είμαστε χαρούμενοι για αυτό.Καλώς ήρθες Αχιλλέα, καλή μπασκετική χρονιά με υγεία και επιτυχίες για την ομάδα μας.
Πολυ καλή μεταγραφή για την ομάδα της Αγριάς Βόλου που πήρε ένα ενεργό μέλος της εφηβικής ομάδας του Περιστερίου. Εχει κάποιος εικόνα από τον παίκτη να μας πει λίγα λόγια;
Forword μακρύς, με ικανοποιητική αθλητικότητα, ικανοποιητική άμυνα, μέτριο και ανάλογα την μέρα μακρινό σουτ. Πιο πολύ έπαιζε 3 στο εφηβικό Περιστερίου που είχε. βασικό πλέι μέικερ τον Μπιλάλης και 4 δίμετρα φόργουορντ στα φτερά ( ανά δύο) συνήθως ( Σταυρακοπούλο, Φύτρο, Φίλιπα, Βλαχογιάννη).
Ίσως ο λιγότερο ταλαντούχος από όλους, μάλλον ο πιο πολεμιστής και θα έλεγα παίχτης ομάδας.
Νομίζω οριακά στα δύο μέτρα ύψος. :) Μπορεί και στο 4, υπερβολή το 2.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1104
Δημοσιεύσεις: 11175
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 09, 2022 8:00 pm

https://glafkosesperospatras.wordpress. ... m_xaGZyCbI

Ανανεωσεις στην ΑΕ Γλαυκου-Εσπερου.

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 10, 2022 9:51 am

https://karditsapress.gr/%CE%B1%CE%B8%C ... U.facebook

Εικόνα

Τρομερή μεταγραφή για τους Σοφάδες με Κακλαμάνο. Οι Σοφαδες που ειναι στον 4ο ομιλο εχουν αναπτύξει συνεργασία με τον ΑΣΚ Καρδίτσας. Ανεβάζει το επίπεδο της ομάδας 10 επίπεδα !!! :shock: Εντωμεταξύ ο όμιλος γίνεται κολαση με Αλμυρο, Σοφάδες και Ανόρθωση βόλου να έχουν κάνει πολλές και καλές μεταγραφές, από κοντά με καλά ρόστερ πιστεύω θα ειναι και ο ΑΟ Τρικάλων με το IBC των Ιωαννίνων.

3
2 Εικόνα 1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
taraboura

 euroleague
Reactions: 263
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 21, 2009 7:21 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Real-Madrid
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 10, 2022 10:37 am

Πάνω που ήθελα πριν μέρες να σχολιάσω ότι φέτος ο συγκεκριμένος όμιλος θα είναι για πρώτη φορά τόσο δυνατός με πολλές ομάδες ουσιαστικά να παλεύουν με ίσες πιθανότητες για την άνοδο. Αυτή η μεταγραφή ήταν πραγματικά το κερασάκι στην τούρτα. Ανυπομονούμε για την έναρξη! :D

1
1 Εικόνα
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Αύγ 13, 2022 11:15 pm

Πάμε για βόμβα Τάσου Δημητριάδη κ πικερμι

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 6:47 pm

taraboura έγραψε:
Τετ Αύγ 10, 2022 10:37 am
Πάνω που ήθελα πριν μέρες να σχολιάσω ότι φέτος ο συγκεκριμένος όμιλος θα είναι για πρώτη φορά τόσο δυνατός με πολλές ομάδες ουσιαστικά να παλεύουν με ίσες πιθανότητες για την άνοδο. Αυτή η μεταγραφή ήταν πραγματικά το κερασάκι στην τούρτα. Ανυπομονούμε για την έναρξη! :D
Εικόνα

Και Θέο στους Σοφάδες και δε νομίζω να τελειώσαν οι μεταγραφές!

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
taraboura

 euroleague
Reactions: 263
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 21, 2009 7:21 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Real-Madrid
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 8:12 pm

SteveNashidis έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 6:47 pm
taraboura έγραψε:
Τετ Αύγ 10, 2022 10:37 am
Πάνω που ήθελα πριν μέρες να σχολιάσω ότι φέτος ο συγκεκριμένος όμιλος θα είναι για πρώτη φορά τόσο δυνατός με πολλές ομάδες ουσιαστικά να παλεύουν με ίσες πιθανότητες για την άνοδο. Αυτή η μεταγραφή ήταν πραγματικά το κερασάκι στην τούρτα. Ανυπομονούμε για την έναρξη! :D
Εικόνα

Και Θέο στους Σοφάδες και δε νομίζω να τελειώσαν οι μεταγραφές!
Ζωιτσάκος-Κακλαμάνος-Παππάς-Θέος-Δίκαρος. Πολύ δυνατή πεντάδα

1
1 Εικόνα
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 17, 2022 10:11 pm

Το Κορωπί είναι πολύ κοντά σε νεαρό παίκτη 2002 γεννηθείς από β Εθνική βορρά ο οποίος θα έχει δικαίωμα συμμετοχής εκτός της ανδρικής ομάδας κ στο under 21 κ στην θυγατρική under23 στην δ ΕΣΚΑ. Ο εν λόγω αθλητής παίζει στις θέσεις 1-2 κ την χρονιά που πέρασε ήταν δεύτερος σκόρερ της ομάδας του κ πρώτος συνολικά σε εύστοχα τριποντα

0
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1104
Δημοσιεύσεις: 11175
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Αύγ 20, 2022 11:47 am



https://www.12sports.gr/Article.php?N_I ... eP_KK3qKvw
Ανανεωσεις/μεταγραφες της Καλυμνου.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γ Εθνική-National League 2”