Μπαρτσελόνα

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zoys

Moderator
Reactions: 388
Δημοσιεύσεις: 5305
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 09, 2010 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Δεκ 22, 2019 2:27 pm

Εικόνα

Σχόλια για την ομάδα της Μπαρτσελόνα.

0
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Δεκ 29, 2019 7:03 pm

O Mirotic κανει πλακα σε πολλα ματς στην Ευρωπη.
Ο Πεσιτς ειτε κοιμαται ειτε κανει τον κλοουν στον παγκο και αυτο δε μ αφηνει να θεωρω τη Μπαρτσελονα φαβορι σε κρισιμα ματς.

0
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Ilias7

 euroleague
Reactions: 129
Δημοσιεύσεις: 1567
Εγγραφή: Παρ Μαρ 23, 2007 4:26 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 01, 2020 3:58 pm

Μετά από αρκετά χρόνια και αυξάνοντας το μπάτζετ της κατακόρυφα δείχνεις πως πλέον πρωταγωνιστεί και πάλι.Είναι από τα μεγάλα φαβορί για παρουσία στο Final 4.Με την επιστροφή Ερτελ και Πάνκος θεωρώ πως θα παίξει και καλύτερο μπάσκετ κάτι το οποίο δε το έχει πετύχει ιδιαίτερα μέχρι στιγμής.Βέβαιο ο Μίροτιτς είναι ο παίχτης που ξεκάθαρα κάνει τη διαφορά και μπορεί να κερδίσει παιχνίδια μόνος του ακόμα και όταν η υπόλοιποι είναι σε κακή μέρα.Απογούτευση στα μάτια μου θα έλεγα πως είναι ο Αμπρίνιες.

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 14, 2020 8:14 am

Η Μπαρτσελόνα έλυσε το συμβόλαιο του Ντιλέινι.
Barça and Malcolm Delaney have agreed upon the termination of the American player's contract with the club, which was due to expire on June 30 2020.

The club wish him well in his personal and professional endeavours.
ΠΗΓΗ

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 6:49 pm

Αν πάρει η Μπάρσα τον Καλάθη, αφενός θα είμαστε ίσως το μόνο σάιτ/φόρουμ που την υπέδειξε από την αρχή ως βασική υποψήφια (να ευλογήσουμε και τα γένια μας) :smile: και αφετέρου και σημαντικότερο, θα πάει κατευθείαν για κούπα του χρόνου- αν έχει την υγεία της εννοείται.
Καλάθης- Χίγκινς (ή Κούρικ)- Αμπρίνες- Μίροτιτς- Ντέιβις
Ερτέλ- Χάνγκα-Κλαβέρ- Οριόλα- Τόμιτς (με αναπροσαρμογή μόνο) ή Πούστο ή κάποιος άλλος σέντερ.
Και πίσω Ρίμπας, Μπολμάρο....
Κι όλοι αυτοί να συνδυάζονται και μεταξύ τους. Π΄χ ο Καλάθης με τον Ερτέλ (copyright Pan 24 πριν 2 χρόναι αν θυμάμαι καλά :smile: ) και πάει λέγοντας.

*Ότι παίζει για Βαρκελώνη είναι γεγονός, αλλά πιθανώς η Αγία Πετρούπολη φαντάζει ως πιο πιθανός τόπος αυτή τη στιγμή καθώς στην Μπαρτσελόνα πρέπει να ξεφορτωθούν συμβόλαια ή να γίνουν αναπροσαρμογές και μπορεί να μείνει πίσω στην κούρσα, από τη στιγμή που η Ζενίτ έχει "ζεστό" χρήμα.
Λογικά στην Ζενίτ θα μείνει πάλι εκτός f4 ο καταπληκτικός αυτός αθλητής.

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 7:25 pm

Ο Καλαθης θα πρεπει να ριξει πολυ το εγω του παντως για να πιασει στην Μπαρτσα..αν το κανει βεβαια θα ειναι τουμπανο σαν ομαδα..Με τον ερντελ θα χουν πολυ ανταγωνισμο παντως μιας και οι 2 κυνηγανε να παρουνε την πρωτια του σπανουλη στις ασσιστ.Δεν μου κολλανε αυτοι οι 2 τοσο μαζι εκτος και 1 εκ των 2 κανει 1 βημα πισω.

Τι θα ειναι πιο δυνατο α)καλαθης χιγκινς αμπρινες μιροτιτς ντειβις
β)μισιτς λαρκιν σιμονς σιγκλετον Ουντο ???

Εγω λεω το β αλλα η μπαρτσα εχει πιο πληρεστερο ροστερ συνολικα μαλλον..Εχει και πεσιτς προπονητη ομως :lol:

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 8:08 pm

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 7:25 pm
Ο Καλαθης θα πρεπει να ριξει πολυ το εγω του παντως για να πιασει στην Μπαρτσα..αν το κανει βεβαια θα ειναι τουμπανο σαν ομαδα..Με τον ερντελ θα χουν πολυ ανταγωνισμο παντως μιας και οι 2 κυνηγανε να παρουνε την πρωτια του σπανουλη στις ασσιστ.Δεν μου κολλανε αυτοι οι 2 τοσο μαζι εκτος και 1 εκ των 2 κανει 1 βημα πισω.

Τι θα ειναι πιο δυνατο α)καλαθης χιγκινς αμπρινες μιροτιτς ντειβις
β)μισιτς λαρκιν σιμονς σιγκλετον Ουντο ???

Εγω λεω το β αλλα η μπαρτσα εχει πιο πληρεστερο ροστερ συνολικα μαλλον..Εχει και πεσιτς προπονητη ομως :lol:
Την κουρτίνα β, βέβαια. Υπάρχει και η κουρτίνα γ (πανγκος, λοιντ, γκεντραιτις, Παπαπέτρου, Παπαγιάννης) αλλά αυτή κρύβει το μίστερ Ζονκ.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 10:22 pm

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 7:25 pm
Ο Καλαθης θα πρεπει να ριξει πολυ το εγω του παντως για να πιασει στην Μπαρτσα..αν το κανει βεβαια θα ειναι τουμπανο σαν ομαδα..Με τον ερντελ θα χουν πολυ ανταγωνισμο παντως μιας και οι 2 κυνηγανε να παρουνε την πρωτια του σπανουλη στις ασσιστ.Δεν μου κολλανε αυτοι οι 2 τοσο μαζι εκτος και 1 εκ των 2 κανει 1 βημα πισω.

Τι θα ειναι πιο δυνατο α)καλαθης χιγκινς αμπρινες μιροτιτς ντειβις
β)μισιτς λαρκιν σιμονς σιγκλετον Ουντο ???

Εγω λεω το β αλλα η μπαρτσα εχει πιο πληρεστερο ροστερ συνολικα μαλλον..Εχει και πεσιτς προπονητη ομως :lol:
Με τον Γάλλο είναι το ιδανικό φιτ ο Καλάθης. Θυμίσου την τέλεια συνύπαρξη Ερτέλ με Γκρέιντζερ στην Εφές π.χ. Τα λέει ο Pan24 καιρό τώρα για τους 2 τους (στον Παναθηναϊκό όμως :oops: ).

Σχετικά με Εφές μην περιμένεις τέτοιες μεταγραφές. Αν κρατήσουν τον Μίσιτς θα είναι καλά.
Γενικά οι Τούρκοι είναι σε πολυυυύ μεγάλους μπελάδες αναφορικά με την οικονομία τους ενώ η Εφές είναι από τις πρώτες που έχει ανακοινώσει σοβαρή μείωση.
Ο Ούντο αν έρθει με το καλό θα καταλήξει είτε σε Ζενίτ είτε σε Αρμάνι. Αυτές έχουν τον παρά, αυτές έχουν και θέσεις στο ρόστερ του για τον Νιγηριανό.
Λογικά θα κρατήσει Μοερμάν και Σίνγκλετον και θα παίζουν μαζί σε ψιλό- σμολ μπολ.

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 15, 2020 11:32 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 10:22 pm
shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 7:25 pm
Ο Καλαθης θα πρεπει να ριξει πολυ το εγω του παντως για να πιασει στην Μπαρτσα..αν το κανει βεβαια θα ειναι τουμπανο σαν ομαδα..Με τον ερντελ θα χουν πολυ ανταγωνισμο παντως μιας και οι 2 κυνηγανε να παρουνε την πρωτια του σπανουλη στις ασσιστ.Δεν μου κολλανε αυτοι οι 2 τοσο μαζι εκτος και 1 εκ των 2 κανει 1 βημα πισω.

Τι θα ειναι πιο δυνατο α)καλαθης χιγκινς αμπρινες μιροτιτς ντειβις
β)μισιτς λαρκιν σιμονς σιγκλετον Ουντο ???

Εγω λεω το β αλλα η μπαρτσα εχει πιο πληρεστερο ροστερ συνολικα μαλλον..Εχει και πεσιτς προπονητη ομως :lol:
Με τον Γάλλο είναι το ιδανικό φιτ ο Καλάθης. Θυμίσου την τέλεια συνύπαρξη Ερτέλ με Γκρέιντζερ στην Εφές π.χ. Τα λέει ο Pan24 καιρό τώρα για τους 2 τους (στον Παναθηναϊκό όμως :oops: ).

Σχετικά με Εφές μην περιμένεις τέτοιες μεταγραφές. Αν κρατήσουν τον Μίσιτς θα είναι καλά.
Γενικά οι Τούρκοι είναι σε πολυυυύ μεγάλους μπελάδες αναφορικά με την οικονομία τους ενώ η Εφές είναι από τις πρώτες που έχει ανακοινώσει σοβαρή μείωση.
Ο Ούντο αν έρθει με το καλό θα καταλήξει είτε σε Ζενίτ είτε σε Αρμάνι. Αυτές έχουν τον παρά, αυτές έχουν και θέσεις στο ρόστερ του για τον Νιγηριανό.
Λογικά θα κρατήσει Μοερμάν και Σίνγκλετον και θα παίζουν μαζί σε ψιλό- σμολ μπολ.
εμενα δεν μου μοιαζει καθολου ο καλαθης με τον γκρειντζερ εκτος οτι και οι 2 παιζουν καλη αμυνα και ειναι φαλακροι :D Α,εχουν και ωραιο μπασιμο και οι 2. Ο γκρειντζερ εχει αρκετα καλο σουτ αλλα ειναι μετριος προς κακος δημιουργος (αν τον συγκρινεις ειδικα με καλαθη ερντελ ειναι λιγος σε αυτον τον τομεα). Και ο γκρειντζερ εκανε πισω και αφηνε τον ερντελ να κανει παιχνιδι,τουλαχιστον ετσι το θυμαμαι.


Ο Καλαθης εντωμεταξυ αν την δει οπως στον παο να βαραει 8 τριποντα ανα ματς (ειδικα εκεινα τα στεπ μπακ ειναι σαν να βαραει σεντρα ο λουκας βυντρα) και να παιρνει την τελευταια επιθεση (που δεν πρεπει να την εχει βαλει και πολλες φορες) κλαφτα χαραλαμπε .Τωρα αν παιξει οπως περσι ο ντιλεινι,δηλαδη απλα κουβαλουσε την μπαλα και την μοιραζε για να σκοραρουν οι αλλοι θα παει πολυ καλα. Το θεμα εκει θα ειναι οτι και τον ερντελ γιαυτο τον εχει η μπαρτσα,ποιος θα πρωτομοιραζει δηλαδη..

Γενικα η μπαρτσα εχει ντιβες μεσα οπως μιροτιτς και χιγκινς που θα πρεπει αυτοι να ειναι οι σταρ.
και ο ντιλεινι αυτο ειπε προχτες οτι στην μπαρτσα του ειχαν δωσει πολυ μικρο ρολο και επρεπε να ριξει το εγω του για να παει καλα η ομαδα.
Αν δεν ηταν ο ερντελ τραυματιας θα ηταν ακομα μικροτερος ο ρολος του αμερικανου.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1876
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 16, 2020 7:01 am

shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 11:32 pm

Γενικα η μπαρτσα εχει ντιβες μεσα οπως μιροτιτς και χιγκινς που θα πρεπει αυτοι να ειναι οι σταρ.
και ο ντιλεινι αυτο ειπε προχτες οτι στην μπαρτσα του ειχαν δωσει πολυ μικρο ρολο και επρεπε να ριξει το εγω του για να παει καλα η ομαδα.
Αν δεν ηταν ο ερντελ τραυματιας θα ηταν ακομα μικροτερος ο ρολος του αμερικανου.
Βασικά τον πήρανε στην Μπάρτσα επειδή ακριβώς τραυματίστηκε ο Ερτέλ, νομίζω Αύγουστο κάπου και τον Ντιλέινι τον πήραν αρχές Σεπτεμβρίου.
Μετά πραγματικά απορώ τι εννοεί με τον μικρό ρόλο. Πίσω από τον Μίροτιτς είχε περίπου τις ίδιες προσπάθειες για σουτ με τον Ντέιβις και Χίγκινς και μακράν τις περισσότερες ασσίστ απ' όλους ενώ και σε μ.ο συμμετοχής ήταν τρίτος. Πιθανόν να ήθελε να παίζει περισσότερη ώρα.

Κι εγώ πιστεύω ότι η τριάδα Καλάθης-Ερτέλ-Χίγκινς στα γκαρντ είναι πολύ καλή, έχει τρομερή δημιουργία, σουτ, άμυνα. Απλώς ο Καλάθης δεν πρόκειται να παίζει 30 λεπτά και θα πρέπει να περιορίσει τα τρίποντα.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 16, 2020 8:40 am

Έτσι είναι. Ο Καλάθης σε ομάδα σαν την Μπαρτσελόνα (που επαναλαμβάνω ότι πρέπει να λύσει οικονομικά της θέματα ώστε να τον πάρει- άσχετα αν υπάρχει όντως επαφή) δεν θα έχει πάνω από 25' κι εννοείται ότι δεν θα παίρνει σουτ με τη συχνότητα που τα έπαιρνε εδώ. Στην Ισπανία τούς έχει βγει το μάτι με το κάκιστο σουτ του, αλλά ξέρουν ότι στα υπόλοιπα είναι κορυφή.

Σχετικά με τον Γκρέιντζερ φίλε μου Shaq7 κάνεις λάθος. Ο Ουρουγουανός μόνο στην Μπασκόνια (όσο έπαιξε..) βελτίωσε το 3π., μέχρι τότε -σε Μάλαγα και Εφές-είχε ποσοστά....Καλάθη.
Μπαίνουν κι οι δύο μέχρι το καλάθι, βλέπουν τους συμπαίκτες τους και ποστάρουν, ενώ καλύπτουν με τη δύναμή τους, την εν γένει αμυντική τους ικανότητα και την ενέργειά τους, τις δεδομένες αδυναμίες του Ερτέλ πίσω. Κι επειδή το μπάσκετ παίζεται και στα 2 μέρη του παρκέ, το κοιτάζεις κι αυτό. Έπειτα ο Ερτέλ παίζει ανετότατα και το 2.

Αν τον πάρουν καθίστανται πρώτο φαβορί ακόμα και με τον Πέσιτς που δεν πείθει πια ως κόουτς.

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 16, 2020 8:47 am

Conan1982 έγραψε:
Σάβ Μάιος 16, 2020 7:01 am
shaq7 έγραψε:
Παρ Μάιος 15, 2020 11:32 pm

Γενικα η μπαρτσα εχει ντιβες μεσα οπως μιροτιτς και χιγκινς που θα πρεπει αυτοι να ειναι οι σταρ.
και ο ντιλεινι αυτο ειπε προχτες οτι στην μπαρτσα του ειχαν δωσει πολυ μικρο ρολο και επρεπε να ριξει το εγω του για να παει καλα η ομαδα.
Αν δεν ηταν ο ερντελ τραυματιας θα ηταν ακομα μικροτερος ο ρολος του αμερικανου.
Βασικά τον πήρανε στην Μπάρτσα επειδή ακριβώς τραυματίστηκε ο Ερτέλ, νομίζω Αύγουστο κάπου και τον Ντιλέινι τον πήραν αρχές Σεπτεμβρίου.
Μετά πραγματικά απορώ τι εννοεί με τον μικρό ρόλο. Πίσω από τον Μίροτιτς είχε περίπου τις ίδιες προσπάθειες για σουτ με τον Ντέιβις και Χίγκινς και μακράν τις περισσότερες ασσίστ απ' όλους ενώ και σε μ.ο συμμετοχής ήταν τρίτος. Πιθανόν να ήθελε να παίζει περισσότερη ώρα.

Κι εγώ πιστεύω ότι η τριάδα Καλάθης-Ερτέλ-Χίγκινς στα γκαρντ είναι πολύ καλή, έχει τρομερή δημιουργία, σουτ, άμυνα. Απλώς ο Καλάθης δεν πρόκειται να παίζει 30 λεπτά και θα πρέπει να περιορίσει τα τρίποντα.
Δεν πιστεύω ότι θα τον ενοχλούσε αυτό.
Αποκλείεται να μην καταλαβαίνει ότι δεν είναι καλός στο σουτ, πολλές φορές παίρνει τραβηγμένα σουτ γιατί δεν έχει τι να κάνει τη μπάλα ή επειδή θόλωσε το μυαλό του επειδή πρέπει να παίξει για 3
Το να πάει από τα 32 λεπτά στα 25-27 ας πούμε(στην Μπαρτσελόνα που τα τελευταία χρόνια έχει ιστορικό τραυματισμών αν αυτός συνεχίσει υγιής και η τάση τραυματισμών συνεχίσει μην καταλήξει να παίζει κι εκεί 30λεπτα δε ξέρω) δεν θα πείραζε και με λιγότερα τρίποντα
Με όλους τους σουτέρ που έχουν αυτοί ο Καλάθης θα βρίσκει πιο εύκολα να πηγαίνει προς τα μέσα , 11-12 πόντους μέσο όρο θα έχει.

Με Ερτέλ ταιριάζουν πάρα πολύ. Βάλε Καλάθη 1 Ερτέλ 2
Έχεις και τους 2 γκαρντ να μπορούν να ξεκινήσουν οποιοδήποτε play και μπορεί ακόμα κι ο Καλάθης να γίνει σκόρερ με κοψίματα αν υπάρχει κάποιος δημιουργός σαν τον Ερτέλ που θα μπορέσει να του περάσει πάσα στη πλάτη της άμυνας
Κι αμυντικά δεν υπάρχει καλύτερος παρτενέρ για να κρύβεις τον Ερτέλ

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 16, 2020 5:05 pm

Aρα ολοι συμφωνουμε οτι πρεπει να ριξει το εγω του ο καλαθης για να δουλεψει το πραγμα..Εμενα εκει ειναι ο ενδιασμος μου επειδη τον νικ τον εχω για χαρακτηρα που θελει να το παρει πανω του,να γινει ηγετης..Τον κρινω βεβαια απο οτι κανει στον παο που παιρνει 2,3 και εχει και εναν προεδρο αλλα και τον κοσμο που τον περιμενουν να καταπιει σπαθια. Παιζει και στα κοκκινα παντα με 30λεπτα..

Γενικα εχει πολυ ενδιαφερον πως θα ειναι ο νικ σε μια ομαδα με πολλους παικταραδες διπλα του.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 17, 2020 6:32 am

Πάντως ο ίδιος έχει πει ότι αν είναι να παίζει κάτω από 30 λεπτά δεν τον ενδιαφέρει, χάνει το κίνητρο του και δεν μπορεί να αποδώσει.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 17, 2020 7:40 am

yorgos έγραψε:
Κυρ Μάιος 17, 2020 6:32 am
Πάντως ο ίδιος έχει πει ότι αν είναι να παίζει κάτω από 30 λεπτά δεν τον ενδιαφέρει, χάνει το κίνητρο του και δεν μπορεί να αποδώσει.
Τα λεπτά από μόνα τους δεν είναι κάτι.
Σε μια περιφέρεια με πχ Καλάθη,Ερτέλ, Χίγκινς/Κούρικ, Ρίμπας και κάποιον μικρό στο 1-2 με τον χρόνο του Ρίμπας να τείνει προς το 0 ο χρόνος του Καλάθη και ενός από τους άλλους θα ήταν 30λεπτο ή κάτι πολύ κοντά σε αυτό. Είπαμε λόγω περικοπών για να έχουν ίδια ποιότητα θα θυσιάσουν ποσότητα.

Εκτελεστικά είναι που θα έπρεπε να έχει μικρότερο ρόλο αλλά δεν θεωρώ ότι θα ήταν πρόβλημα αυτό.
Πάλι θα βρίσκει αρκετές προσπάθειες με την διαφορά ότι δεν θα χρειάζεται να τις εκβιάζει

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2019-2020”