Σειρές

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 7:12 pm

Και εγώ την 3η σεζόν του Dark βλέπω τώρα, αλλά το πάω κάπως αργά, γιατί είναι λίγο περίεργη σε αντίθεση με τις πρώτες δύο.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 21, 2020 10:49 pm

Yπαρχουν πολλές σειρές που με κέρδισαν και έπειτα με έχασαν είτε γιατί με κούρασαν όπως το πχ το lost, supernatural, breaking bad, peaky blinders, sons of anarchy, Vikings,είτε γιατί μου κατάστρεψαν ο,τι χτίζονταν από την αρχή πχ Game of thrones. Γενικά έχω δει αρκετές σειρές από narcos σε punisher και από εκεί σε la casa και σε top boy κτλ. Μια σειρα με έχει κερδίσει όσο καμία άλλη, προσωπικά για εμένα η καλύτερη σειρά που έχω δει μέχρι σήμερα : Prison Break.

1
1 Εικόνα
Μέχρι φέτος
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:44 am

Coach Periklis έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 6:07 pm
Τελείωσα πριν λίγο τη 2η σεζόν του Dark ( netflix , γερμανικό hard sci-fi ) . Εύκολα στα τοπ-5 δεκαετίας

Δεν μπορώ καν να σας την περιγράψω χωρίς να σποιλεριασω . Μιρκή πόλη γερμανικής επαρχίας , ένα πυρηνικό εργοστάσιο , άπειρα μικροαστικά μυστικά κλειστής κοινωνίας , εξαφανίσεις παιδιών .... και αυτό δεν είναι καν το κονσεπτ της σειράς

Απλά δείτε την . Αν σας αρέσει τελικά το sci-fi κονσεπτ θα απολαύσετε ένα μνημείο φωτογραφίας , μουσικής , σκηνοθεσίας , ερμηνειών και επιστημονικής φαντασίας που όμως σέβεται αρκετά τους κανόνες που θέτει για το σύμπαν της
ημουν αναμεσα σε Dark και Altered Carbon για το τι να ξεκινησω. τελικα ξεκινησα την 2η. και αυτη Sci-fi σε μελλοντικη δυστοπικη κοινωνια.

μου εχουν πει τα καλυτερα και για τις 2 οποτε μολις τελειωσω το ενα θα ξεκινησω το αλλο.

επισης τα καλυτερα ακουω και για το Atlanta, που ειναι με 2 νεαρους που προσπαθουν να εισχωρησουν στην χιπ χοπ σκηνη. την εχει δει κανενας;

0
Fitz

 euroleague
Reactions: 213
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 22, 2020 7:50 am

papp7 έγραψε:
Τετ Οκτ 21, 2020 10:49 pm
Yπαρχουν πολλές σειρές που με κέρδισαν και έπειτα με έχασαν είτε γιατί με κούρασαν όπως το πχ το lost, supernatural, breaking bad, peaky blinders, sons of anarchy, Vikings,είτε γιατί μου κατάστρεψαν ο,τι χτίζονταν από την αρχή πχ Game of thrones. Γενικά έχω δει αρκετές σειρές από narcos σε punisher και από εκεί σε la casa και σε top boy κτλ. Μια σειρα με έχει κερδίσει όσο καμία άλλη, προσωπικά για εμένα η καλύτερη σειρά που έχω δει μέχρι σήμερα : Prison Break.
Εν μέρει συμφωνώ για το Prison Break, αν και θεωρώ πως είμαι λίγο 'προκατειλημμένος', λόγω του ότι ήταν και η πρώτη μεγάλη σειρά που είδα ποτέ μου.
Βέβαια την είδα άλλες δυο! φορές για να έχω καλύτερο μέτρο σύγκρισης, ακόμα βρίσκεται στο τοπ-5 για την πρωτοτυπία της εποχής.

Προσωπικά, το The Wire είναι μερικά σκαλία πάνω από οποιαδήποτε άλλη σειρά έχει βγεί ως τώρα (και έχω δει πραγματικά πολλες). Κάποιες είναι καλές στο σενάριο, κάποιες σε εφέ, άλλες σε σκηνοθεσία κ.ο.κ. Παρόλα αυτά, καμία δεν έχει συλλάβει τον ολοκληρωτισμό που πιάνει η συγκεκριμένη.

Έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει/δε streamάρει κάπου αυτή τη στιγμή (διορθώστε με αν κάνω λάθος, θα χαρώ πολύ να την ξαναδώ :) ), ελπίζω να την κάνουν διαθέσιμη στο άμεσο μέλλον.

@Tracy Πολύ καλό το Atlanta, ωραία ατμόσφαιρα, φ-ο-β-ε-ρ-ο cast με τον τρελό Donald Glover (αλλίως Childish Gambino από μουσικής απόψεως), αλλά με ξενέρωσε που έχει 20λεπτα επεισόδια και τελειώνει νερό. Θα έχει συνέχεια αν θυμάμαι καλά πάντως.

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6939
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 6:53 pm


Πρέπει να αξίζει!

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1089
Δημοσιεύσεις: 11130
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 7:03 pm

SteveNashidis έγραψε:
Δευ Οκτ 26, 2020 6:53 pm

Πρέπει να αξίζει!
Xθες το ξεκινησα με τα 2 πρωτα επεισοδια,οντως πολυ καλο!!

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 7:13 pm

Το γεγονός ότι ο gspara βλέπει σειρές και όχι αγώνες δείχνει που μας έχει καταντήσει ο Κορονοΐος

6
6 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 9:16 pm

Μετά από μια κουραστική μέρα που έτρεχα σε δυο στούντιο στους λύκους (μα πού τα βάζουν ρε τα στούντιο, Κιούρκα και Γλυκά Νερά, τι νομίζουν ότι όλοι ξέρουμε οδήγηση; ) για να ξεφτιλιστώ και στα δύο τηλεπαιχνίδια που πήρα μέρος (εσείς ξέρετε το μικρό της Μαίρης Χρονοπούλου; ) γυρίζω σπίτι κουρασμένος να δω Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσω με τις ερμηνείες επιπέδου Κατμαν. Και για πρώτη φορά στα χρονικά, και οι δύο πρωταγωνίστριες ήταν κανονικές ηθοποιοί.

Ε όχι. Μας πήραν τη φέτα, μας παίρνουντ ο Καστελλόριζο, τώρα θα χάσουμε και τις Οικογενειακές Ιστορίες; Τίποτε δε θα μείνει όρθιο σε αυτή τη χώρα; Πήρα τον ALPHA να διαμαρτυρηθώ.

-Ναι, ALPHA εκεί;
- Βεβαίως πείτε μου.
- Θα ήθελα να κάνω παράπονα για το τηλεοπτικό πρόγραμμα Οικογενειακές Ιστορίες.
- Μισό λεπτό να σας συνδέσω με τον υπεύθυνο.

Βγαίνει μια θείτσα.

-Ακούστε, είναι απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει σήμερα. Και η μάνα και η κόρη είναι κανονικές ηθοποιοί.
- Εξηγήστε μου λίγο...δε σας καταλαβαίνω.
- Γυρίζουμε σπίτι κουρασμένοι να φάμε ένα πιάτο φαγητό. Και βάζουμε Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσουμε. Εσείς το βρίσκετε σωστό να βάζετε κανονικούς ηθοποιούς; Όχι πείτε μου εσείς αν ως τηλεθεατής δε θα νιώθατε εξαπατημένη.
- Σας κατανοώ... Θα το μεταβιβάσω, να ξέρετε πως η γνώμη σας μετράει.
- Ευχαριστώ. Σας παρακαλώ να μην επαναληφθεί αύριο, αν έχετε γυρίσει κι άλλα τέτοια επεισόδια, μην τα βγάλετε. Έχουμε κάποιες απαιτήσεις κι εμείς από το πρόγραμμα. Απαιτούμε ερμηνείες σαν αυτές που μας έχετε συνηθίσει. Υπάρχει και κορωνοιός, έχουμε νεύρα στενοχωριόμαστε, σας παρακαλώ να επιληφθείτε. Τι θέλετε, να έχουμε αυτοκτονίες; Καταλαβαίνετε το ρόλο που επιτελεί η τηλεόραση σε τέτοιες στιγμές κοινωνικής αλλοτρίωσης;
- Μείνετε ήσυχος, θα το μεταβιβάσω. Έχετε το λόγο μου.

:obey: Επαγγελματίας. Είναι 2-3 επεισόδια που επέστρεψαν στα γνωστά αγαπημένα στάνταρ.

9
8 Εικόνα 1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 10:06 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 26, 2020 9:16 pm
Μετά από μια κουραστική μέρα που έτρεχα σε δυο στούντιο στους λύκους (μα πού τα βάζουν ρε τα στούντιο, Κιούρκα και Γλυκά Νερά, τι νομίζουν ότι όλοι ξέρουμε οδήγηση; ) για να ξεφτιλιστώ και στα δύο τηλεπαιχνίδια που πήρα μέρος (εσείς ξέρετε το μικρό της Μαίρης Χρονοπούλου; ) γυρίζω σπίτι κουρασμένος να δω Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσω με τις ερμηνείες επιπέδου Κατμαν. Και για πρώτη φορά στα χρονικά, και οι δύο πρωταγωνίστριες ήταν κανονικές ηθοποιοί.

Ε όχι. Μας πήραν τη φέτα, μας παίρνουντ ο Καστελλόριζο, τώρα θα χάσουμε και τις Οικογενειακές Ιστορίες; Τίποτε δε θα μείνει όρθιο σε αυτή τη χώρα; Πήρα τον ALPHA να διαμαρτυρηθώ.

-Ναι, ALPHA εκεί;
- Βεβαίως πείτε μου.
- Θα ήθελα να κάνω παράπονα για το τηλεοπτικό πρόγραμμα Οικογενειακές Ιστορίες.
- Μισό λεπτό να σας συνδέσω με τον υπεύθυνο.

Βγαίνει μια θείτσα.

-Ακούστε, είναι απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει σήμερα. Και η μάνα και η κόρη είναι κανονικές ηθοποιοί.
- Εξηγήστε μου λίγο...δε σας καταλαβαίνω.
- Γυρίζουμε σπίτι κουρασμένοι να φάμε ένα πιάτο φαγητό. Και βάζουμε Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσουμε. Εσείς το βρίσκετε σωστό να βάζετε κανονικούς ηθοποιούς; Όχι πείτε μου εσείς αν ως τηλεθεατής δε θα νιώθατε εξαπατημένη.
- Σας κατανοώ... Θα το μεταβιβάσω, να ξέρετε πως η γνώμη σας μετράει.
- Ευχαριστώ. Σας παρακαλώ να μην επαναληφθεί αύριο, αν έχετε γυρίσει κι άλλα τέτοια επεισόδια, μην τα βγάλετε. Έχουμε κάποιες απαιτήσεις κι εμείς από το πρόγραμμα. Απαιτούμε ερμηνείες σαν αυτές που μας έχετε συνηθίσει. Υπάρχει και κορωνοιός, έχουμε νεύρα στενοχωριόμαστε, σας παρακαλώ να επιληφθείτε. Τι θέλετε, να έχουμε αυτοκτονίες; Καταλαβαίνετε το ρόλο που επιτελεί η τηλεόραση σε τέτοιες στιγμές κοινωνικής αλλοτρίωσης;
- Μείνετε ήσυχος, θα το μεταβιβάσω. Έχετε το λόγο μου.

:obey: Επαγγελματίας. Είναι 2-3 επεισόδια που επέστρεψαν στα γνωστά αγαπημένα στάνταρ.
Μυθικό post, αξίζει να μπει στο Hall of Fame του φόρουμ (όταν με το καλό γίνει :lol:)

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 11:22 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Οκτ 26, 2020 9:16 pm
Μετά από μια κουραστική μέρα που έτρεχα σε δυο στούντιο στους λύκους (μα πού τα βάζουν ρε τα στούντιο, Κιούρκα και Γλυκά Νερά, τι νομίζουν ότι όλοι ξέρουμε οδήγηση; ) για να ξεφτιλιστώ και στα δύο τηλεπαιχνίδια που πήρα μέρος (εσείς ξέρετε το μικρό της Μαίρης Χρονοπούλου; ) γυρίζω σπίτι κουρασμένος να δω Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσω με τις ερμηνείες επιπέδου Κατμαν. Και για πρώτη φορά στα χρονικά, και οι δύο πρωταγωνίστριες ήταν κανονικές ηθοποιοί.

Ε όχι. Μας πήραν τη φέτα, μας παίρνουντ ο Καστελλόριζο, τώρα θα χάσουμε και τις Οικογενειακές Ιστορίες; Τίποτε δε θα μείνει όρθιο σε αυτή τη χώρα; Πήρα τον ALPHA να διαμαρτυρηθώ.

-Ναι, ALPHA εκεί;
- Βεβαίως πείτε μου.
- Θα ήθελα να κάνω παράπονα για το τηλεοπτικό πρόγραμμα Οικογενειακές Ιστορίες.
- Μισό λεπτό να σας συνδέσω με τον υπεύθυνο.

Βγαίνει μια θείτσα.

-Ακούστε, είναι απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει σήμερα. Και η μάνα και η κόρη είναι κανονικές ηθοποιοί.
- Εξηγήστε μου λίγο...δε σας καταλαβαίνω.
- Γυρίζουμε σπίτι κουρασμένοι να φάμε ένα πιάτο φαγητό. Και βάζουμε Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσουμε. Εσείς το βρίσκετε σωστό να βάζετε κανονικούς ηθοποιούς; Όχι πείτε μου εσείς αν ως τηλεθεατής δε θα νιώθατε εξαπατημένη.
- Σας κατανοώ... Θα το μεταβιβάσω, να ξέρετε πως η γνώμη σας μετράει.
- Ευχαριστώ. Σας παρακαλώ να μην επαναληφθεί αύριο, αν έχετε γυρίσει κι άλλα τέτοια επεισόδια, μην τα βγάλετε. Έχουμε κάποιες απαιτήσεις κι εμείς από το πρόγραμμα. Απαιτούμε ερμηνείες σαν αυτές που μας έχετε συνηθίσει. Υπάρχει και κορωνοιός, έχουμε νεύρα στενοχωριόμαστε, σας παρακαλώ να επιληφθείτε. Τι θέλετε, να έχουμε αυτοκτονίες; Καταλαβαίνετε το ρόλο που επιτελεί η τηλεόραση σε τέτοιες στιγμές κοινωνικής αλλοτρίωσης;
- Μείνετε ήσυχος, θα το μεταβιβάσω. Έχετε το λόγο μου.

:obey: Επαγγελματίας. Είναι 2-3 επεισόδια που επέστρεψαν στα γνωστά αγαπημένα στάνταρ.
Μυθικό ποστ :obey: :obey: :obey: Έχω να γελάσω έτσι από τις εποχές που γράφαμε προσωπικά ρεκόρ και κάποιος, νομίζω ο Μορφή είπε ότι τελείωσε από αυτοϊκανοποίηση σε 50 δεύτερα και δεν επιχείρησε να το σπάσει, καθώς και το αραβούργημα νομίζω του Benchwarmer ή του SG3ptshooter (με επιφύλαξη και για τους δύο) για το πόσοι συμφορουμίτες χρειάζονται για να αλλάξουν μία λάμπα. Μου έφτιαξες τη μέρα ρε Γιώργο!

1
1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
stoust

 sophomore
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 2:52 pm
Τοποθεσία: Φλωρινα
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Magic, Kareem, Giannis.
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 27, 2020 8:11 am

Προσωπικά, το The Wire είναι μερικά σκαλία πάνω από οποιαδήποτε άλλη σειρά έχει βγεί ως τώρα (και έχω δει πραγματικά πολλες). Κάποιες είναι καλές στο σενάριο, κάποιες σε εφέ, άλλες σε σκηνοθεσία κ.ο.κ. Παρόλα αυτά, καμία δεν έχει συλλάβει τον ολοκληρωτισμό που πιάνει η συγκεκριμένη.

Έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει/δε streamάρει κάπου αυτή τη στιγμή (διορθώστε με αν κάνω λάθος, θα χαρώ πολύ να την ξαναδώ :) ), ελπίζω να την κάνουν διαθέσιμη στο άμεσο μέλλον.
Το "The Wire" streamάρει στο Vodafone TV. Όντως αξίζει να την δει και να την ξαναδεί κάποιος.

0
Άβαταρ μέλους
ggr

 nba
Reactions: 1122
Δημοσιεύσεις: 2991
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 01, 2021 9:16 pm

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Σήμερα έγινε διαθέσιμος ο 3ος κύκλος του Cobra kai στο netflix. Λόγω της καραντίνας τον είδα όλο! Το άξιζε όμως!

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιαν 02, 2021 2:25 pm

ggr έγραψε:
Παρ Ιαν 01, 2021 9:16 pm
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Σήμερα έγινε διαθέσιμος ο 3ος κύκλος του Cobra kai στο netflix. Λόγω της καραντίνας τον είδα όλο! Το άξιζε όμως!
Μια από τα ίδια και εγώ, μαζευτήκαμε με τον αδερφό μου και δύο φίλους του και το είδαμε όλο σερί παρέα με πολύ φαί. Πολύ καλή σεζόν πρέπει να πω και οι εξελίξεις της μου άρεσαν πολύ. Γενικά είναι σειράρα το Cobra Kai.

1
1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Johnzaro

 junior
Reactions: 55
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2020 6:10 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 13, 2021 11:12 am

Ακόμα μια σειρά που συνιστώ είναι το "Designated Survivor"(το έχει και το netflix). Πολύ ωραία υπόθεση, με πολιτικά, μυστήριο, δολοφονίες, αλλά όπως οι περισσότερες σειρές το χαλάνε στο τέλος. Όποιος αποφασίσει να το δει, για να σας βγάλω από τον κόπο να δει μόνο τις 2 πρώτες σεζόν, οι οποίες είναι τρομερές και τις συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μην κάνετε το τεράστιο λάθος να δείτε την 3 σεζόν, μόνο τον χρόνο σας θα χάσετε.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ggr

 nba
Reactions: 1122
Δημοσιεύσεις: 2991
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 13, 2021 11:38 am

Μιας και είμαστε μπασκετικό forum, ας ευλογήσουμε και λίγο τα γένια μας. Ωραία η σειρά "Τελευταία ευκαιρία μπάσκετ" στο Netflix.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Movies & Tv shows”