Spotify

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2584
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 4:06 pm

Ποιοι από εσάς χρησιμοποιούν το spotify και ποιες λίστες έχετε ξεχωρίσει;

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 4:11 pm

εγώ το χρησιμοποιώ και έχω ξεχωρίσει τις δικές μου λίστες γιατί φέτος με έχει πιάσει μια άρνηση να ακούσω καινούρια μουσική. :D

(εξαιρούνται τα δύο νέα κομμάτια των Arab Strap, ειδικά το Turning of our bones αποτελεί αριστουργηματάρα)

αλλά ναι, για πείτε καμιά ενδιαφέρουσα playlist.

vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 4:14 pm

Όταν λες λίστες τι εννοείς; Δεν έχει να κάνει με το είδος της μουσικής που ακούς;

Άβαταρ μέλους
Helen

 
Reactions: 20
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί Σεπ 22, 2020 5:40 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 4:16 pm

Δεν έχω να προτείνω για την ώρα κάτι γιατί πριν λίγο καιρό άρχισα να χρησιμοποιώ το spotify και μου αρέσει που προτείνει ακούσματα με βάση τα τραγούδια που επιλέγεις. Θα χαρώ να δω προτάσεις και αν υπάρχουν τυχόν συμβουλές.

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2584
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 5:00 pm

Στο spotify υπάρχουν χιλιάδες λίστες σε κάθε κατηγορία μουσικής. Αν ακολουθείτε κάποια που αξίζει ή έχετε καποια δική σας να προτείνετε εδώ είναι το κατάλληλο τοπικ

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 15, 2021 9:14 pm

Εικόνα

Αυτές αριστερά είναι οι playlists, αλλά γενικά δεν έχω σώσει κάποια εδώ και πολύ καιρό κι αυτές τις άφησα απλά για να υπάρχουν μαζί με άλλες 2-3 που έχω δημιουργήσει σαν best of από αγαπημένα συγκροτήματα. Περνάω φάση που ακούω δίσκους στην ολότητα τους, οπότε τους σώζω στη βιβλιοθήκη και ακούω ανάλογα με τη διάθεση που έχω.

Επίσης κάτω θα δείτε ότι ακούω το anthem.gr podcast, είναι το podcast που κάνουμε μια φορά το εξάμηνο μέχρι να αρχίσει ξανά η ραδιοφωνική μας εκπομπή (δύο φορές πήγαμε να ξαναξεκινήσουμε, και τις δύο ανακοινώθηκε καραντίνα :D ), δε μιλάμε για μπάσκετ (στην εκπομπή είχαμε κάνει μπασκετική θεματολογία παρέα με φίλους που δούλευαν σαν ρεπόρτερ), αλλά κυρίως για σειρές, μουσική, βιβλία και κόμικς. Άμα θέλετε να ρίξετε τσεκ στο αναίσχυντο promotion μου, δε θα με πειράξει :D Δύσκολο πάντως να βγάλω screenshot όλη τη βιβλιοθήκη :D

Τα τοπ του 2020 μου πάντως είχαν πολύ Trivium, Lamb of God, Stoned Jesus, Opeth, Kreator, Rival Sons, Pelican, ISIS και πάρα πολλές ακόμα, από ελληνικές Rotting Christ, Nightstalker, 1000mods, Godsleep, Simplefast και επίσης πάρα πολλές ακόμα.

2
2 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Leonard21

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 16, 2021 8:25 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιούλ 16, 2021 8:28 am

Σήμερα, όχι μόνο το Spotify είναι μια πλατφόρμα παράδοσης μουσικής, αλλά και οι διαδικτυακοί ραδιοφωνικοί σταθμοί προσφέρουν επίσης πολύ ελκυστική μουσική.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1990
Δημοσιεύσεις: 4628
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μάιος 23, 2022 7:26 am

nikolas12 έγραψε:
Παρ Ιαν 15, 2021 9:14 pm
Εικόνα


Τα τοπ του 2020 μου πάντως είχαν πολύ Trivium, Lamb of God, Stoned Jesus, Opeth, Kreator, Rival Sons, Pelican, ISIS και πάρα πολλές ακόμα, από ελληνικές Rotting Christ, Nightstalker, 1000mods, Godsleep, Simplefast και επίσης πάρα πολλές ακόμα.
ελαα ρεε εισαι ωραιος εχεις αρκετες απο τις αγαπημενες μου μπαντες μεσα!

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Μορφή

Moderator
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 6285
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 2:36 pm
Τοποθεσία: Αιγάλεω
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Larry Bird
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Boston Celtics
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 27, 2022 3:49 am

Με χάλασε που η επίσημη λίστα του Spotify για το The Last Dance άλλαξε ονομασία, κοινώς έπαυσε να εκπροσωπεί το ντοκιμαντέρ. Δεν ξέρω τι παίχτηκε, ξέρω μόνο ότι δεν έχω τι να ακούσω (τις λίγες φορές) όταν γυμνάζομαι... :cool:

0
FIBA sucks!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Music”