2021-2022-Ολυμπιακός - Mεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1230
Δημοσιεύσεις: 5422
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιουν 11, 2021 3:49 pm

RipCity έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 1:31 pm
νομίζω θα τον κόψουν, αφού δεν τον χρησιμοποιούν και το συμβόλαιο δεν είναι εγγυημένο
Και εγώ αυτό πιστεύω. Ούτε στους Ράπτορς έπαιξε πολλά παιχνίδια.

0
Άβαταρ μέλους
Jimmyrogue84

 euroleague
Reactions: 384
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2014 11:57 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιουν 11, 2021 9:35 pm

Πάντως υπάρχουν σελίδες μπασκετικές που θεωρούν ότι ο Ντόρσεϊ είναι κλείσμενος και ότι αυτός θα ναι κι η επόμενη και τελευταία μεταγραφή που θα ανακοινωθεί κάποια στιγμή....Μου κάνει εντύπωση γιατι εχει φύγει γι Αμερική και έκτοτε είναι εξαφανισμένος.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιουν 11, 2021 9:47 pm

Jimmyrogue84 έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 9:35 pm
Πάντως υπάρχουν σελίδες μπασκετικές που θεωρούν ότι ο Ντόρσεϊ είναι κλείσμενος και ότι αυτός θα ναι κι η επόμενη και τελευταία μεταγραφή που θα ανακοινωθεί κάποια στιγμή....Μου κάνει εντύπωση γιατι εχει φύγει γι Αμερική και έκτοτε είναι εξαφανισμένος.
Μακάρι να είναι αυτός. Η καλύτερη λύση (σε συνδυασμό με το διαβατήριο του). Δύσκολο, πάντως.
Αν τελικά κάτσει η μεταγραφή του, θα παίρνει χρόνο στο 3.
Πάντως, αφού δεν θα πάμε για ξένο καθαρό 3αρι (όπως λέτε, μιας και δεν έχω διαβάσει τίποτε άλλο αυτές τις μέρες) ας πάρουμε ελπίζω κάποιον από τους Ρογκαβόπουλο ή Χουγκάζ, εκτός αν υπό τις οδηγίες του foreveryoung :mrgreen: Πιτίνο, ξαναπάρει τα πάνω του ο ναυαγό-survivor, Χαραλαμπόπουλος. Ποτέ μην λες ποτέ, άλλωστε. :P

Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιουν 11, 2021 10:56 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 9:47 pm
Jimmyrogue84 έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 9:35 pm
Πάντως υπάρχουν σελίδες μπασκετικές που θεωρούν ότι ο Ντόρσεϊ είναι κλείσμενος και ότι αυτός θα ναι κι η επόμενη και τελευταία μεταγραφή που θα ανακοινωθεί κάποια στιγμή....Μου κάνει εντύπωση γιατι εχει φύγει γι Αμερική και έκτοτε είναι εξαφανισμένος.
Μακάρι να είναι αυτός. Η καλύτερη λύση (σε συνδυασμό με το διαβατήριο του). Δύσκολο, πάντως.
Αν τελικά κάτσει η μεταγραφή του, θα παίρνει χρόνο στο 3.
Πάντως, αφού δεν θα πάμε για ξένο καθαρό 3αρι (όπως λέτε, μιας και δεν έχω διαβάσει τίποτε άλλο αυτές τις μέρες) ας πάρουμε ελπίζω κάποιον από τους Ρογκαβόπουλο ή Χουγκάζ, εκτός αν υπό τις οδηγίες του foreveryoung :mrgreen: Πιτίνο, ξαναπάρει τα πάνω του ο ναυαγό-survivor, Χαραλαμπόπουλος. Ποτέ μην λες ποτέ, άλλωστε. :P
Ο Χαραλαμπόπουλος νομίζω σήμερα κόπηκε από την προετοιμασία. Τώρα μάλλον δύσκολο στις 10 μέρες που ήταν να τον μεταμόρφωσε κι αυτόν ο Πιτίνο :wave: :lol:

Πάντως νομίζω είτε με Χαραλαμπόπουλο είτε με κάποιον άλλον θα υπάρξει και τρίτο τριάρι στο ρόστερ. Ας είναι και ο Ρογκαβόπουλος ή ο Ντιαλό.

Στα γκαρντ λίγο θέλω να δω τι πλάνο υπάρχει, καθώς με Σλούκα-Walkup, αν κλείσει και ο Λούντζης, δεν βλέπω πως θα χωρέσει ο Carter. Ανεξαρτήτως του τι θα κάνει ι Σπανούλης. Έχει τρομερό potential ο Carter, αλλά σε τέτοια περίπτωση ίσως κούμπωνε στο ρόστερ περισσότερο κάποιο συμπληρωματικό δυαροτριάρι με σχετικά καλό σουτ.

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιουν 11, 2021 11:42 pm

kojito έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 10:56 pm
basket72 έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 9:47 pm


Μακάρι να είναι αυτός. Η καλύτερη λύση (σε συνδυασμό με το διαβατήριο του). Δύσκολο, πάντως.
Αν τελικά κάτσει η μεταγραφή του, θα παίρνει χρόνο στο 3.
Πάντως, αφού δεν θα πάμε για ξένο καθαρό 3αρι (όπως λέτε, μιας και δεν έχω διαβάσει τίποτε άλλο αυτές τις μέρες) ας πάρουμε ελπίζω κάποιον από τους Ρογκαβόπουλο ή Χουγκάζ, εκτός αν υπό τις οδηγίες του foreveryoung :mrgreen: Πιτίνο, ξαναπάρει τα πάνω του ο ναυαγό-survivor, Χαραλαμπόπουλος. Ποτέ μην λες ποτέ, άλλωστε. :P
Ο Χαραλαμπόπουλος νομίζω σήμερα κόπηκε από την προετοιμασία. Τώρα μάλλον δύσκολο στις 10 μέρες που ήταν να τον μεταμόρφωσε κι αυτόν ο Πιτίνο :wave: :lol:

Πάντως νομίζω είτε με Χαραλαμπόπουλο είτε με κάποιον άλλον θα υπάρξει και τρίτο τριάρι στο ρόστερ. Ας είναι και ο Ρογκαβόπουλος ή ο Ντιαλό.

Στα γκαρντ λίγο θέλω να δω τι πλάνο υπάρχει, καθώς με Σλούκα-Walkup, αν κλείσει και ο Λούντζης, δεν βλέπω πως θα χωρέσει ο Carter. Ανεξαρτήτως του τι θα κάνει ι Σπανούλης. Έχει τρομερό potential ο Carter, αλλά σε τέτοια περίπτωση ίσως κούμπωνε στο ρόστερ περισσότερο κάποιο συμπληρωματικό δυαροτριάρι με σχετικά καλό σουτ.
Αν είναι ή Λούντζης ή Κάρτερ ως 7ο ξένο προτιμώ το 2ο πάντως, γιατί αν μας βγει θα δώσει πράγματα που χρειαζόμαστε πιο πολύ νομίζω. Ακόμα και αν πάρουμε έναν 2/3 σκόρερ. Βέβαια αν μείνει ο Σπανούλης δε βλέπω πως χωράει καν ο ένας από τους 2.

Έκανα πλάκα τις προάλλες ότι θα πάει να παίξει στην ΑΕΚ μια τελευταία χρονιά με τον Ζήση, επειδή δήλωσε και εκείνος πως δεν ξέρει τι θα κάνει. Κάπως έχω στο μυαλό μου πως αν παίξει Α1 ο Σπαν, θα μείνει και εκείνος, κάπως σαν να παίζει (καθοριστικό) ρόλο στην απόφαση του. Ελπίζει ότι θα γίνει, ενώ και ο ίδιος ο Σπαν έχει πει ότι θέλει και άλλο. Από την άλλη, όλα αυτά τα δημοσιεύματα για παίχτες που προορίζονται για την τελευταία θέση που θα μπορούσε να πάρει ένας Σπανούλης στην ομάδα δείχνουν(;) άλλη διάθεση από την ομάδα.

Αν γίνει έτσι... Κάρτερ λοιπόν και 3ο 5άρι για Α1 για να μπορείς να αφήσεις Ζαν Σαρλ έξω αντί για Λούντζη. Ο Σπανούλης στο μεταξύ θα μπορούσε να είναι όντως πολύ χρήσιμος για συγκεκριμένο και περιορισμένο ρόλο, αλλά σε έναν άλλο κόσμο μάλλον στον οποίο δε ξέρω αν θα είχαμε 2 ευρωκούπες τώρα.

0
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιουν 12, 2021 12:39 am

Εγω παντως πιστευω πως αν ο Σπανουλης συνεχισει την καριερα του κατα 90% θα ειναι στον Ολυμπιακο.Οι προεδροι θελουν να τον κρατησουν για να κλεισει την καριερα του εδω, το ιδιο θελει και ο Βασιλης.Δεν ξερω τι θα πουν στον κοουτς ή πως θα γινει, αλλα θεωρω η χρυση τομη θα βρεθει για να μεινει ο Kill Bill στο ροστερ.Ειδικα αν ο Ολυμπιακος επιστρεψει στην Α1, ωστε να φυγει με εναν τιτλο.(αν θα ειναι αυτη η τελευταια του χρονια γιατι ο ανθρωπος ειναι τρελος :P με την καλη εννοια παντα )

Επισης πιστευω οτι στην ομαδα θα υπαρχει τουλαχιστον ενας εκ των Ντορσει/Μητογλου.

Βεβαια ειναι προσωπικες εκτιμησεις που ειναι πιθανο να μην πραγματοποιηθουν.Απλα ας πουμε εχω την συγκεκριμενη διαισθηση.

1
1 Εικόνα
Μέχρι φέτος
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιουν 12, 2021 2:31 am

papp7 έγραψε:
Σάβ Ιουν 12, 2021 12:39 am
Εγω παντως πιστευω πως αν ο Σπανουλης συνεχισει την καριερα του κατα 90% θα ειναι στον Ολυμπιακο.Οι προεδροι θελουν να τον κρατησουν για να κλεισει την καριερα του εδω, το ιδιο θελει και ο Βασιλης.Δεν ξερω τι θα πουν στον κοουτς ή πως θα γινει, αλλα θεωρω η χρυση τομη θα βρεθει για να μεινει ο Kill Bill στο ροστερ.Ειδικα αν ο Ολυμπιακος επιστρεψει στην Α1, ωστε να φυγει με εναν τιτλο.(αν θα ειναι αυτη η τελευταια του χρονια γιατι ο ανθρωπος ειναι τρελος :P με την καλη εννοια παντα )

Επισης πιστευω οτι στην ομαδα θα υπαρχει τουλαχιστον ενας εκ των Ντορσει/Μητογλου.

Βεβαια ειναι προσωπικες εκτιμησεις που ειναι πιθανο να μην πραγματοποιηθουν.Απλα ας πουμε εχω την συγκεκριμενη διαισθηση.
Μακάρι να μπορεί. Και τίτλο και το τελευταίο ρεκόρ και απόσυρση με κόσμο, είναι πολλά ωραία που δεν έχουν συμβεί τελευταία και είναι κρίμα στην απόσυρση. Απαιτεί παραπάνω ωριμότητα από κάμποσες μεριές όμως και με ανησυχεί λίγο.

Όπως το λες, υπάρχει το σενάριο να είναι όντως ο Μήτογλου :mrgreen: η βόμβα και ο Ντιαλό με τον Κάρτερ και τον Σπανούλη να κλείνουν το ρόστερ στις θέσεις 1-3.

Σλούκας, Γουόκαπ, Κάρτερ, Λαρεντζάκης, Σπανούλης
Παπ, Μακκίσικ, Ντιαλό
Βεζένκοβ, Μήτογλου, Πρι, Φαλ, Μάρτιν

ή το σενάριο λίγο αργότερα το καλοκαίρι να σκάσει η ΒΟΜΒΑ :twisted: σκόρερ, σούτερ, μπούκερ, πίσω μάχιμος :argument: . Το combo το πανάκριβο το λεγόμενο, και αεροδρόμιο, γήπεδα γεμάτα, σεξιστικά συνθήματα :!: , κόκκινες φανέλες στα γηπεδάκια, τουρίστες μπασκετόφιλοι (και μη) στο ΣΕΦ για σέλφι και στόρι, να πιάσουν τόπο και τα Αθηναϊκή ριβιέρα, τα καζίνο :shot: και τα ρέστα. Να κάνει ένα μικρό άλμα το μπάτζετ αλλά να εξασφαλίσει και κέρδος που ίσως ανεβάσει εμπορικά την αξία και των υπόλοιπων παιχτών, ειδικά αν η ομάδα πάρει νίκες στην αρχή. Γιατί έχω την αίσθηση ότι ούτε ο Γουόλκαπ, ούτε ο Φαλ και σίγουρα όχι οι κάρτερ Ντιαλό, ούτε καν ο τελευταίος χωρός του θρυλικού Σπανούλη δεν πουλάνε από μόνα τους αρκετά ώστε να δημιουργήσουν ντελίριο. Η φάση θέλει Τζιοβάννι Σίλβα Ντε Ολιβέιρα :bblove: . Πως πήγε να κάνει απέναντι με Τζ. Φριντέτ :mutombo: πχ, αλλά σε λειτουργική βερσιόν. Δεν έχω ιδέα βέβαια τι περιθώρια κέρδους υπάρχουν γενικά, αλλά λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα. :peace: :imnewhere:

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιουν 12, 2021 9:01 am

AlexD έγραψε:
Παρ Ιουν 11, 2021 11:42 pm
.... Σπανούλης στο μεταξύ θα μπορούσε να είναι όντως πολύ χρήσιμος για συγκεκριμένο και περιορισμένο ρόλο, αλλά σε έναν άλλο κόσμο μάλλον στον οποίο δε ξέρω αν θα είχαμε 2 ευρωκούπες τώρα.
Έτσι ακριβώς φίλε μου!
Δεν ήταν οι πόντοι του ή τα καλάθια του που μας εκτόξευσαν από το πουθενά και με μπάτζετ σχεδόν, eurocup στην κορυφή της Ευρώπης, αλλά ο εγωισμός του κι η άρνηση του να συμβιβαστεί με τίποτε λιγότερο από την κορυφή. Μέρος του πληρώνουμε και 2-3 χρόνια από την ανάποδη, αλλά χαλάλι του. Δεν μπαίνει στη ζυγαριά με τα όσα μας χάρισε.
Στην τρέλα/εγωισμό του και στα ψυχικά/πνευματικά του χαρίσματα, οφείλονται εν πολλοίς οι 2 κούπες αλλά και οι 2 τελικοί στην έδρα της αντιπάλου. Αυτά τον καθιστούν τη μορφή logo της σύγχρονης Ευρωλίγκας.
Το σωστό είναι να αποσυρθεί με τη φανέλα της εθνικής. Μακάρι να έρθει κι ο Γιάννης (αν πάρουν τα επόμενα παιχνίδια οι Νετς των σταρς) και να περάσουμε στους Ολυμπιακούς.
Αυτά τα περί κόσμου κλπ. δεν στέκονται και τόσο. Ένα παιχνίδι αποχαιρετιστήριο όπου θα έρθει όλη η αφρόκρεμα της Ευρωλίγκας (κι όσοι έχουν περάσει απο αυτή και παίζουν τώρα ΝΒΑ) για να τον τιμήσει σε ένα γεμάτο με εμβολιασμένους :P ΣΕΦ, είναι ότι καλύτερο, από να παίζει 5λεπτα αλλαγή του Λαρεντζάκη και του Κάρτερ. :bball:

* Επειδή ο Κάρτερ είναι σίγουρος, ο Μακίσικ κι ο Γουόκαπ θα παίρνουν αρκετό χρόνο στο 2 και λίγο 3, μένει ακόμα ένας ξένος το πολύ ή το Τάιλερ. Αν πάρουμε Ντιαλό, θα πάει δανεικός (σε ομάδα που θα παίζει Ευρώπη, ελπίζω). Για να δούμε και τον Ρογκαβόπουλο με την Εθνική.
Για τον Β.Χ το σωστό είναι να πάει σε μια ομάδα σαν το Λάυριο ή τον Προμηθέα, να παίρνει χρόνο και να τη βοηθάει. Χαβαλέ έκανα με τον Πιτίνο (ο καλύτερος φίλος του Φουστάνου :P ).

Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιουν 12, 2021 10:52 am

AlexD έγραψε:
Σάβ Ιουν 12, 2021 2:31 am
Μακάρι να μπορεί. Και τίτλο και το τελευταίο ρεκόρ και απόσυρση με κόσμο, είναι πολλά ωραία που δεν έχουν συμβεί τελευταία και είναι κρίμα στην απόσυρση. Απαιτεί παραπάνω ωριμότητα από κάμποσες μεριές όμως και με ανησυχεί λίγο.

Όπως το λες, υπάρχει το σενάριο να είναι όντως ο Μήτογλου :mrgreen: η βόμβα και ο Ντιαλό με τον Κάρτερ και τον Σπανούλη να κλείνουν το ρόστερ στις θέσεις 1-3.

Σλούκας, Γουόκαπ, Κάρτερ, Λαρεντζάκης, Σπανούλης
Παπ, Μακκίσικ, Ντιαλό
Βεζένκοβ, Μήτογλου, Πρι, Φαλ, Μάρτιν

ή το σενάριο λίγο αργότερα το καλοκαίρι να σκάσει η ΒΟΜΒΑ :twisted: σκόρερ, σούτερ, μπούκερ, πίσω μάχιμος :argument: . Το combo το πανάκριβο το λεγόμενο, και αεροδρόμιο, γήπεδα γεμάτα, σεξιστικά συνθήματα :!: , κόκκινες φανέλες στα γηπεδάκια, τουρίστες μπασκετόφιλοι (και μη) στο ΣΕΦ για σέλφι και στόρι, να πιάσουν τόπο και τα Αθηναϊκή ριβιέρα, τα καζίνο :shot: και τα ρέστα. Να κάνει ένα μικρό άλμα το μπάτζετ αλλά να εξασφαλίσει και κέρδος που ίσως ανεβάσει εμπορικά την αξία και των υπόλοιπων παιχτών, ειδικά αν η ομάδα πάρει νίκες στην αρχή. Γιατί έχω την αίσθηση ότι ούτε ο Γουόλκαπ, ούτε ο Φαλ και σίγουρα όχι οι κάρτερ Ντιαλό, ούτε καν ο τελευταίος χωρός του θρυλικού Σπανούλη δεν πουλάνε από μόνα τους αρκετά ώστε να δημιουργήσουν ντελίριο. Η φάση θέλει Τζιοβάννι Σίλβα Ντε Ολιβέιρα :bblove: . Πως πήγε να κάνει απέναντι με Τζ. Φριντέτ :mutombo: πχ, αλλά σε λειτουργική βερσιόν. Δεν έχω ιδέα βέβαια τι περιθώρια κέρδους υπάρχουν γενικά, αλλά λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα. :peace: :imnewhere:
Στους ψηλούς θα ήμασταν σούπερ με τέτοιο ρόστερ, αλλά στην περιφέρεια θα υπήρχαν πολλά ρίσκα, με 2 rookies σε τέτοιο επίπεδο, έναν παίκτη στα 39 του που θα είναι πλέον για συγκεκριμένο ρόλο και παιχνίδια για 5-10 λεπτά, με Παπ που είναι ένα ερωτηματικό αν θα γυρίσει 100%, και 4 ακόμα παίκτες που είναι μέτριοι σουτέρ.

Θα προτιμούσα δηλαδή η βόμβα και το ακριβό συμβόλαιο να είναι στο δυάρι, παρά στους ψηλούς. Αγωνιστικά δεν θα με χάλαγε ο 5ος/6ος ψηλός να ήταν ο Αγραβάνης ξέρω γω (ή σε περίπτωση που παίξουμε Basket League να πάμε με 7 ξένους και να μείνει και ο Jean Charles ή κάποιος άλλος φτηνός ξένος μόνο για Ευρώπη), αλλά η παρουσία του Αγραβάνη μπορεί να ήταν ωρολογιακή βόμβα για την ομάδα εξωαγωνιστικά. Υπάρχει και ο Κ. Αντετοκούμπο σαν εναλλακτική πάντως.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
prime7

 a1greece
Reactions: 351
Δημοσιεύσεις: 774
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2021 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 12:06 pm

Διαμαντόπουλος σήμερα στο τέλος που μίλησε για μπάσκετ επιμένει για βόμβα και γενικότερα για παίκτη που θα πέρνει την μπάλα και θα τι ξεφτιλίζει και όχι απλά για παίκτη προπονητή όπως ο Walkup. Επίσης ανέφερε ότι ο Παναθηναϊκός θα αλλάξει πολύ οσον αφορά τον ελληνικό κορμό καθώς έχουν προτάσεις από ομάδες Euroleague. Πιστεύω πως θα έχουμε κάποια πραγματάκια να δούμε ακόμα πέρα από Fall,Carter,Λουτζη...

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 12:13 pm

prime7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 12:06 pm
Διαμαντόπουλος σήμερα στο τέλος που μίλησε για μπάσκετ επιμένει για βόμβα και γενικότερα για παίκτη που θα πέρνει την μπάλα και θα τι ξεφτιλίζει και όχι απλά για παίκτη προπονητή όπως ο Walkup. Επίσης ανέφερε ότι ο Παναθηναϊκός θα αλλάξει πολύ οσον αφορά τον ελληνικό κορμό καθώς έχουν προτάσεις από ομάδες Euroleague. Πιστεύω πως θα έχουμε κάποια πραγματάκια να δούμε ακόμα πέρα από Fall,Carter,Λουτζη...
Ωραίο ακούγεται αυτό.
Ε ποιος διάλο είναι το ΜΠΑΜ που παίρνει την μπάλα και κάνει χαμό αλλά παίζει και 2 και 3. ; Υπάρχει τέτοιος στην Ευρωλίγκα έστω και πανάκριβος;

0
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 12:20 pm

AlexD έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 12:13 pm
prime7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 12:06 pm
Διαμαντόπουλος σήμερα στο τέλος που μίλησε για μπάσκετ επιμένει για βόμβα και γενικότερα για παίκτη που θα πέρνει την μπάλα και θα τι ξεφτιλίζει και όχι απλά για παίκτη προπονητή όπως ο Walkup. Επίσης ανέφερε ότι ο Παναθηναϊκός θα αλλάξει πολύ οσον αφορά τον ελληνικό κορμό καθώς έχουν προτάσεις από ομάδες Euroleague. Πιστεύω πως θα έχουμε κάποια πραγματάκια να δούμε ακόμα πέρα από Fall,Carter,Λουτζη...
Ωραίο ακούγεται αυτό.
Ε ποιος διάλο είναι το ΜΠΑΜ που παίρνει την μπάλα και κάνει χαμό αλλά παίζει και 2 και 3. ; Υπάρχει τέτοιος στην Ευρωλίγκα έστω και πανάκριβος;
καλώς ήρθες Cory Higgins

Εικόνα

4
1 Εικόνα 3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1916
Δημοσιεύσεις: 5229
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 1:03 pm

Βόμβα και μάλιστα ωρολογιακη είναι ο Σβεντ

1
1 Εικόνα
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 1:06 pm

Conan1982 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 1:03 pm
Βόμβα και μάλιστα ωρολογιακη είναι ο Σβεντ
Σίγουρα, αλλά δεν πατάει στο 3 :lol: :lol:

1
1 Εικόνα
Agio96

senior
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2020 3:27 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Ιουν 14, 2021 1:07 pm

Μπας κ η βόμβα είναι ο κρουνοσλαβ Σιμόν που μένει ελεύθερος;; ή νταριους Μίλερ από νβα

0
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”