Day 4 - Olympiacos vs Maccabi Tel Aviv

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1213
Δημοσιεύσεις: 5402
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:06 pm

golitog7 έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 6:45 pm
Άκουσα Μαντζαρης και με έπιασε κρύος ιδρώτας. Μετά συνειδητοποίησα ότι το γιωτομπαλο ο σπίκερ λέει Λαντζάρης τον Λαρεντζάκη. :banghead:
Και εγώ το ίδιο έπαθα και σκέφτηκα που τον θυμήθηκε τον Terminator :lol: Όταν αναφέρθηκε για δεύτερη φορά στον Λαρεντζάκη, τότε κατάλαβα πως τα είχε κάνει σαλάτα :lol:

0
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 766
Δημοσιεύσεις: 2796
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:06 pm

Ευχαριστήθηκα μπάσκετ από την ομάδα 2 μέρες τώρα . Κυκλοφορία , ορθολογισμός, σχετικά σωστή χρήση Σπανούλη και Πρίντεζη , ανοδική πορεία Βεζενκοφ που ήταν εξαιρετικός, ξανά καλός Χ. Μάρτιν , ξανά καλός Χάρισον , ξανά αξιοπρεπή ποσοστά 3π.


Πόσο καιρό είχαμε να απολαύσουμε 2 αγώνες συνεχόμενους την ομάδα να παίζει καλό μπάσκετ για την εποχή;;

Αν βρούμε τα πατήματα μας, σταθερότητα και καταφέρουμε να μην κολλάμε , με λιγότερα νεκρά διαστήματα και για λιγότερο χρόνο έχουμε προοπτική να γίνουμε μια υπολογίσιμη δύναμη για την διοργάνωση

Επίσης σημαντικό ότι όταν κάποιος παίκτης βαρόμετρο είναι μέτριος , η ομάδα βρίσκει άλλον πρωταγωνιστή-ες να κάνουν στεπ απ

0
“The best teams play for each other, not with each other”
angel9

 sophomore
Reactions: 11
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2020 10:47 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Γιώργος Πρίντεζης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:10 pm

Δεν υπάρχουν λόγια για το πώς πήραμε αυτή τη νίκη σήμερα με το τρομερό μπάζερ...Την αξίζαμε όμως και κατά τη γνώμη μου άδικα φτάσαμε στο σημείο να πάρουμε με αυτό τον τρόπο το ματς.
Επιτέλους μετά από έναν χρόνο βλέπουμε το παλιό καλό στυλ της ομάδας που δεν χάνει και τα δίνει όλα μέσα στο γήπεδο με μπασκεταρα.
Μόνο λάθος του κόουτς κατ'εμέ σήμερα η επιλογη να βάλει Ζαν Σαρλ για το ριμπάουντ στις βολές που τον εκτοπισαν.
Μακάρι να συνεχίσουμε να βλέπουμε ετσι αυτή την ομαδάρα από το γήπεδο κιολας

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:13 pm

Ήθελε θαρρος αυτο που έκανε ο Μπαρτζώ. Κοντρα σε όλα έβαλε τον σπανούλη στη 4η και αυτός ήρεμα μας πηγε μέχρι το τέλος. Στη τελευταία φάση, που ήταν βέβαια σχεδιασμένη, ο bill έκαστε στη γωνία και περίμενε το νέο αίμα να κανει αυτό που πρέπει.
Μπράβο στον Βεζε, που έχει ακουσει πολλά αδικα σχόλια εδώ, το παλικάρι έδωσε ψυχή σήμερα. Χωρίς αυτόν δε θα είχαμε σήμερα σου, ο μόνος που τα έβαζε ήταν.
Όλη η ομάδα έπαιξε καλά σήμερα, σε κάθε δεκάλεπτο είχαμε αλλον να τραβάει στο σκορ. Σήμερα θα μπορούσε να φανεί και το πρόβλημα στο 5 με τα φάουλ.

0
tarp7

allstar
Reactions: 1327
Δημοσιεύσεις: 3470
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 8:32 pm

Τι παιχνιδάρα!!!τρομερό φινάλε!!!ο βεζένκοφ τρομερή βελτίωση!!μαρτιν θηρίο, χάρισον φοβερός. σπανούλης σεβασμός στον θεό!!! Η ομάδα έχει μεγάλες δυνατότητες. Βλέπουμε πολύ ωραία παιχνίδια και ανταγωνιστικά

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 9:17 pm

Μεγάλη νίκη από την ομάδα σε πολύ καλό παιχνίδι. Και οι δύο προπονητές έκαναν καλό κοουτσάρισμα, με αποτέλεσμα το ματς να είναι ισορροπημένο και να κριθεί με buzzer beater. Τρομερός Harrison, ελπίζω τώρα που έκανε back to back καλά παιχνίδια να συνεχίσει έτσι, γιατί δεν κρύβω ότι μετά την Αρμάνι μου μπήκε στο μυαλό μήπως είναι παίχτης με σκαμπανεβάσματα.

Ο Βεζέ είναι πουλέν μου και τον πιστεύω και σε τέτοιο δείχνει να εξελίσσεται και ο Martin. Έχουν κουμπώσει καλά οι ξένοι στην ομάδα και ο προπονητής μοιάζει ότι έχει βρει ρόλους. Πολύ καλή χρησιμοποίηση του αρχηγού και του υπαρχηγού μας. Και φυσικά μεγάλο respect στον κόουτς που μπαίνει στο κουβάρι να πανηγυρίσει με τους παίκτες. Είναι Ολυμπιακός ο coach B και δεν το έκρυψε ποτέ. Απλά σε αντίθεση με την πρώτη του θητεία, τώρα νιώθω ότι ελέγχει καλύτερα τα νεύρα του και είναι πιο κοντρολαρισμένος στο κοουτσάρισμα του, δεν τα χάνει εύκολα.

Τώρα για τη Μακάμπι τι να πω, πέρυσι μου άρεσε το σκληροτράχηλο σύνολο του coach Bullet, φέτος μυρίζει πιο πολύ softίλα με τους δύο Κροάτες. Μακάρι να επανέλθουν και να τα πάει καλά ο Σφαιρό.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1426
Δημοσιεύσεις: 6366
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 9:33 pm

Αν είχαμε σχεδιάσει και με την Ζαλγκίρις μια τόσο καλή τελευταία επίθεση, ίσως και να ήμασταν στο 4-0 τώρα. Δεν ξέρω τι ειπώθηκε ακριβώς στο timeout από τον Μπαρτζώκα, αλλά όπως εξελίχτηκε νομίζω ήταν σχεδιασμένο εξ'αρχής να πάρει το σουτ ο Χάρισον και όχι ο Σπανούλης.

0
Redoctor_33

senior
Reactions: 246
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 2:15 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 10:19 pm

Πραγματι το διδυμο μπεντερ ζιζιτς δεν φαινεται για πολλα.. Εχουν GM τον Βουισιτς αυτοι;

@weekendman δεν πειραζει που αποτυχαμε τις νεοπλουτες χρονιες μας. το '12 ετσι ηταν πιο γλυκο ειδικα για μας τους φαν των αουτσάιντερ

Ρεαλ ψοφια, Μακαμπι στα μετρα μας, Τσσκα εχουμε παραδοση, Μπαρτσελονα θα δειξει, Εφες δεν εχουν ψυχολογια μετα την περυσινη ατυχια. Φενερ περασμενα μεγαλεια

Ηρθε η ωρα για την προφητεια( TWISM λειπεις)
Τι γινεται οταν η Σπανουλαινα ειναι εγκυος;
Ο σπαν κερδιζει την Τσσκα σε φ4 (5/5)

Τι γινεται οταν ειναι αγορι το παιδι;
Ο σπαν κερδιζει την ευρωλιγκα (3/3)

Τι γινεται οταν ειναι κοριτσι;
Παει τελικο αλλα χανει (εκτος εδρας προφανως) (2/2)

Τι γινεται οταν ειναι αγορι αλλα ο Σπαν τραυματιας τημ εποχη του φ4;
Το φ4 ακυρωνεται και την επομενη φυσικα το παιρνει ο Σπαν. (pending)

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
qspock

 nba
Reactions: 102
Δημοσιεύσεις: 2778
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 1:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 10:23 pm

Εξαιρετικη η Μακαμπι, με πολυ καλο διαβασμα, αλλα ο Ολυμπιακος καλυτερος!

Η εμμονη σε μια πενταδα ανα δεκαλεπτο του Μπαρτζωκα εχει καποια λογικη. Μεχρι τωρα του βγηκε πλην Ζαλγκιρις. Ισως εστιαζει στο οτι η ομαδα ειναι ακομα στην αρχη και δεν εχει δεσει. Ετσι δινει την ευκαιρια να παιξουν καποιοι παιχτες μαζι για να μαθουν ο ενας τον αλλον. Σιγουρα αργοτερα θα πρεπει να ελεγχεται καλυτερα ο ρυθμος παντως, με περισσοτερες αλλαγες και συνδιασμους παιχτων, οταν κατι δε τραβαει πχ το αλλαζουμε πριν τη ληξη του δεκαλεπτου. Ειναι επισης εμφανες οτι καποιοι παιχτες κουραζονται και χρειαζονται αλλαγη νωριτερα...

Ειναι παντως ευτυχια για αυτην την ομαδα οτι δεν μπορει κανεις να πει ποιοι ειναι οι πενταδατοι και ποιοι οι αναπληρωματικοι! Μεχρι στιγμης μονον οι Λαρετζακης και ο Γαλλος ειναι εμφανως μη πενταδατοι παιχτες, ο 11κατος και ο 12κατος παιχτης!
Ξεκιναει με τελειως διαφορετικη πενταδα το δευτερο δεκαλεπτο και αλλαζει ολο το ματς! Δε ξερω αλλη ομαδα να εχει κατι τετοιο φετος...

Αραγε πως θα επαιζαν αυτοι οι παιχτες αν ειχαν και κοσμο στο γηπεδο? Αν μη τι αλλο ειναι ...ξεσηκωτικοι!

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:00 pm

Redfly έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 8:13 pm
Ήθελε θαρρος αυτο που έκανε ο Μπαρτζώ. Κοντρα σε όλα έβαλε τον σπανούλη στη 4η και αυτός ήρεμα μας πηγε μέχρι το τέλος. Στη τελευταία φάση, που ήταν βέβαια σχεδιασμένη, ο bill έκαστε στη γωνία και περίμενε το νέο αίμα να κανει αυτό που πρέπει.
Μπράβο στον Βεζε, που έχει ακουσει πολλά αδικα σχόλια εδώ, το παλικάρι έδωσε ψυχή σήμερα. Χωρίς αυτόν δε θα είχαμε σήμερα σου, ο μόνος που τα έβαζε ήταν.
Όλη η ομάδα έπαιξε καλά σήμερα, σε κάθε δεκάλεπτο είχαμε αλλον να τραβάει στο σκορ. Σήμερα θα μπορούσε να φανεί και το πρόβλημα στο 5 με τα φάουλ.
Καλό αυτό με τον Βεζένκοφ που έχει ακούσει τόσα άδικα σχόλια, Δεν μας είπές για όλους τους άλλους που αυτοί κι αν έχουν ακούσει τα σχολιανά τους. :D :D Τουλάχιστον κάποιοι από εμάς, όταν ο Βεζέ έπαιξε καλά στο ΟΑΚΑ, την κάναμε την κωλοτούμπα μας. Και που είσαι, για τον Βεζένκοφ είχαμε κι ένα δείγμα δυο (2) χρόνων. Δικαιούμαστε δια να ομιλούμε, έστω και τόσο- όσο.

Εδώ είμαστε και θα τα λέμε. :bball:
* Και το άλλο με το πρόβλημα στο 5 ήταν επίσης καλό.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος basket72 την Παρ Οκτ 16, 2020 11:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:05 pm

3 στα 3 σε 8 μέρες. Στην Αττική θα μου πει κανείς. Οκ, πάσο και τα βλέπω.
Πάνε κάποια χρόνια που έχουμε να κάνουμε 3 συνεχείς νίκες, πάντως.

Η ομάδα, προχωράει στον δρόμο να ξαναγίνει σοβαρή κι ανταγωνιστική έπειτα από εκείνο το F4 στην Κωνσταντινούπολη. Από τα μισά του τελικού εκείνου και μετά άρχισε η ουσιαστική πτώση- άσχετα από μερικές εξαιρέσεις που όλοι (;) ξέρουμε ποιον επιβεβαιώνουν.

Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4022
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:11 pm

kojito έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 9:33 pm
Αν είχαμε σχεδιάσει και με την Ζαλγκίρις μια τόσο καλή τελευταία επίθεση, ίσως και να ήμασταν στο 4-0 τώρα. Δεν ξέρω τι ειπώθηκε ακριβώς στο timeout από τον Μπαρτζώκα, αλλά όπως εξελίχτηκε νομίζω ήταν σχεδιασμένο εξ'αρχής να πάρει το σουτ ο Χάρισον και όχι ο Σπανούλης.
Ο Harrison στις δηλώσεις του μετά τα highlights που ανέβασε η Euroleague είπε ότι ο κόουτς έφτιαξε ένα play και του είπε be aggressive, άρα λογικά το σουτ ήταν για εκείνον. Νομίζω ότι βγάζει λογική η απόφαση του Coach B να το δώσει στον Harrison, πρώτον γιατί ο Σπαν είχε βάλει δύο πολύ κρίσιμα καλάθια που μας κράτησαν στο παιχνίδι άρα θα προσάρμοζαν την άμυνα πάνω του και δεύτερον για να δώσει ψυχολογία στον παίκτη αν το βάλει και φάνηκε ότι σήμερα σίγουρα πήρε ψυχολογία. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα στο play ο Σπανούλης να προσποιηθεί ότι βγαίνει από τα σκριν και να πάει στην άλλη γωνία γιατί σίγουρα θα είχε καλό αμυντικό κολλημένο πάνω του ο Σφαιρό, είναι το gravity που λένε και στο ΝΒΑ, δε νομίζω ότι γενικότερα το τελευταίο play ήταν τόσο οργανωμένο, αλλά από τη στιγμή που δούλεψε δε με πειράζει καθόλου :D

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:22 pm

nikolas12 έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 11:11 pm

Ο Harrison στις δηλώσεις του μετά τα highlights που ανέβασε η Euroleague είπε ότι ο κόουτς έφτιαξε ένα play και του είπε be aggressive, άρα λογικά το σουτ ήταν για εκείνον. Νομίζω ότι βγάζει λογική η απόφαση του Coach B να το δώσει στον Harrison, πρώτον γιατί ο Σπαν είχε βάλει δύο πολύ κρίσιμα καλάθια που μας κράτησαν στο παιχνίδι άρα θα προσάρμοζαν την άμυνα πάνω του και δεύτερον για να δώσει ψυχολογία στον παίκτη αν το βάλει και φάνηκε ότι σήμερα σίγουρα πήρε ψυχολογία. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα στο play ο Σπανούλης να προσποιηθεί ότι βγαίνει από τα σκριν και να πάει στην άλλη γωνία γιατί σίγουρα θα είχε καλό αμυντικό κολλημένο πάνω του ο Σφαιρό, είναι το gravity που λένε και στο ΝΒΑ, δε νομίζω ότι γενικότερα το τελευταίο play ήταν τόσο οργανωμένο, αλλά από τη στιγμή που δούλεψε δε με πειράζει καθόλου :D
Παίδες έχετε αντιληφθεί τι δουλειά γίνεται στο ΣΕΦ;
Παιχνίδι με το παιχνίδι (και μάλιστα με κάποιες μονάχα ώρες να μεσολαβούν) έχουμε μεγάλη βελτίωση. Το ροτέισον που γίνεται από το ΟΑΚΑ και μετά είναι για σεμινάριο. Σχεδόν όλοι οι παίκτες είναι ζεστοί και παίζουν αυτοί που τραβάνε. Και δεν έχει μπει ακόμα ο Γάλλος που εγώ τον πιστεύω. Όπως πιστεύω όλους τους παίκτες που πήρε φέτος ο κόουτς. Αυτό μου έλειπε κιόλας να αμφισβητήσω έναν από τους 3 κορυφαίους στην Ευρώπη, στο κομμάτι της στελέχωσης.

Για να γυρίσω στο σχόλιο σου, φίλε μου Nikolas12, η τελευταία φάση ήταν να βγει σουτ από τον Χάρισσον που το έχει ο άνθρωπας.
Εγώ και να χάναμε το παιχνίδι πάλι ευχαριστημένος θα ήμουν ( κι ας έχανα το στοίχημα). Βλέπω το μπάσκετ που μας πήγε ψηλά και μάλιστα ως αουτσάιντερ.
Είπα αουτσάιντερ και θυμήθηκα το αριστούργημα του Φράνσις Φορντ.

reignman

allstar
Reactions: 1084
Δημοσιεύσεις: 3450
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:31 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 11:05 pm
3 στα 3 σε 8 μέρες. Στην Αττική θα μου πει κανείς. Οκ, πάσο και τα βλέπω.
Πάνε κάποια χρόνια που έχουμε να κάνουμε 3 συνεχείς νίκες, πάντως.

Η ομάδα, προχωράει στον δρόμο να ξαναγίνει σοβαρή κι ανταγωνιστική έπειτα από εκείνο το F4 στην Κωνσταντινούπολη. Από τα μισά του τελικού εκείνου και μετά άρχισε η ουσιαστική πτώση- άσχετα από μερικές εξαιρέσεις που όλοι (;) ξέρουμε ποιον επιβεβαιώνουν.

για ενα χρονο πως κανς ετσι? :Ρ και περσι κοντα ειμασταν 2 φορες! στο τσαααααααααακ

Ο Αλεκαρας φετος εμενα με εχει κερδισει μεχρι τωρα , οχι τοσο απο την επιθετικη του ικανοτητα (που ηταν γνωστη) αλλα απο την ενεργεια του και το δυναμη και παθος που βαζει στην αμυνα και στα ριμπαουντ. Ειναι a man on a mission για την ωρα.


BTW παιδες , το ιδιο ακριβως play προσπαθησαμε να κανουμε με zalgiris , επαναφορα στον Αλεκο , απλα τοτε εκανε το hands off στον Σλουκα και οχι στον Χαρη.!

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 16, 2020 11:49 pm

reignman έγραψε:
Παρ Οκτ 16, 2020 11:31 pm



για ενα χρονο πως κανς ετσι? :Ρ και περσι κοντα ειμασταν 2 φορες! στο τσαααααααααακ

Ο Αλεκαρας φετος εμενα με εχει κερδισει μεχρι τωρα , οχι τοσο απο την επιθετικη του ικανοτητα (που ηταν γνωστη) αλλα απο την ενεργεια του και το δυναμη και παθος που βαζει στην αμυνα και στα ριμπαουντ. Ειναι a man on a mission για την ωρα.


BTW παιδες , το ιδιο ακριβως play προσπαθησαμε να κανουμε με zalgiris , επαναφορα στον Αλεκο , απλα τοτε εκανε το hands off στον Σλουκα και οχι στον Χαρη.!
Κατ΄αρχάς ποιος είναι ο Αλεκάρας; :?: Ο Αλεξανδρής μου 'ρχεται στο μυαλό με τα βολ πλανέ του.
Φαντάζομαι εννοείς τον Χάρισσον. Παίζει με μυαλό στην άμυνα κι έχω την εντύπωση ότι παίζει για πρώτη φορά να μείνουμε μια 2 διετία με τους ίδιους αμερικάνους. :wink:

Έπειτα, είναι 2 χρόνια κι όχι ένας, από τότε που έχουμε να κερδίσουμε 3 σερί. :P

Με το δικό σου ποστ ως αφορμή κι επειδή ακούω να αναφέρεται (όχι από σένα) κι η περσινή χρονιά- Δελφινάριο :) ( που δεν θα πρέπε καν) να θυμίσω το πρόγραμμα που είχαμε να βγάλουμε μετά;;;; Πιο δύσκολο κι από εκείνο που περίμενε τον Παναθηναϊκό του Πιτίνο. Μπορεί να κάναμε και μία (1) νίκη, αν έπιανε και καμιά απόδοση ace of space ο Μακίσικ να κάναμε και 2 νίκες. Κάπου στις πολύ- τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας δηλαδή.
Μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα μας πέρσι. Ο περσινός κλαυσίγελος αποτυπωνόταν ευκρινώς στην αποδοχή του αναπόφευκτου στις φάτσες/κινήσεις παικτών και προπονητή. Φάση " τι κάνουμε, εμείς εδώ μέσα" κι " άντε να τελειώνει κι αυτή η χρονιά".

* Σωστός που βρήκες στο τσακ μπαμ τα σερί μας. Εγώ εμπιστεύομαι πιο πολύ απ΄όσο θα έπρεπε τη μνήμη μου. :oops:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2020-2021”