2019-2023-Αγωνιστικά Θέματα

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 909
Δημοσιεύσεις: 4709
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 1:02 pm

BillyPao έγραψε:
Δευ Φεβ 06, 2023 12:19 pm
Όλες οι ομάδες έχουν τραυματισμούς, και εσείς είστε από τις ομάδες που έχουν τους λιγότερους.
Τώρα είναι καλό το εξελακι; :lol:

Load management κανει ο Μπαρτζωκας. Μετανοείτε

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 1:08 pm

golitog7 έγραψε:
Δευ Φεβ 06, 2023 12:59 pm
pisto-linas έγραψε:
Δευ Φεβ 06, 2023 12:33 pm


Δεν αντιλέγω και ούτε παραπονιέμαι γιατί είναι τραυματίες...η ενημέρωση για αυτούς είναι κάτι διαφορετικό..βγες και πες ότι πάνε μέρα με τη μέρα,παιχνίδι με το παιχνίδι,τη πορεία τους αν έχουν υποτροπή είναι πιο σοβαρά από ότι νομίζαμε....δε πιστεύω ότι είμαι παράλογος..όσο για αυτό που λες συμφωνώ έχουμε τους λιγότερους καιρός ήτανε η τύχη η πέστο όπως θες να γυρισει και σε εμάς,έχει κάει η γουνα μας τόσα χρόνια.
Μια χαρά παράλογος είσαι. Αυτό ακριβώς είπανε, ότι δλδ θα το πανε μέρα με τη μέρα (το είπε ο Παππάς μετά τον αγώνα με τον Άρη). Τι να βγούνε να πούνε δλδ, ότι ο Σλούκας θα είναι έτοιμος στις τάδε του μηνός και την δείνα ώρα. Μας παίρνει να μην βιαστούμε οπότε μην αγχώνεσαι αγαπητέ σύνγαυρε, όταν χρειαστεί ο Σλούκας θα πάρει το όπλο του :D
Άσε με να είμαι παράλογος και να γκρινιαξουμε για κάτι όχι άλλο με κανααν γκωσαμε... :roofl:

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1996
Δημοσιεύσεις: 4637
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 1:35 pm

οι γιατροι παντως ειχανε φαει το κραξιμο της αρκουδας και ενα περιεργο πραγμα..αποταν εφυγε ο σφαιρο σταματησαμε να ειμαστε γκαντεμηδες :lol: .. η ο σφαιρο ειναι συγγενης του μητσοτακη η αυτος τους ρημαζε..γιατι μετα η γκαντεμια ταξιδεψε και στο τελ α βιβ :D

0
N.I.2022

 a1greece
Reactions: 233
Δημοσιεύσεις: 625
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2022 1:26 pm
Τοποθεσία: P. Faliro
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Eddie Johnson
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: OSFP
Προειδοποιήσεις: 2

Δευ Φεβ 06, 2023 2:10 pm

shaq7 έγραψε:
Δευ Φεβ 06, 2023 1:35 pm
οι γιατροι παντως ειχανε φαει το κραξιμο της αρκουδας και ενα περιεργο πραγμα..αποταν εφυγε ο σφαιρο σταματησαμε να ειμαστε γκαντεμηδες :lol: .. η ο σφαιρο ειναι συγγενης του μητσοτακη η αυτος τους ρημαζε..γιατι μετα η γκαντεμια ταξιδεψε και στο τελ α βιβ :D
Με Σφαιρόπουλο η ομάδα είχε δυο υποχρεωτικές προπονήσεις την ημέρα (πρωί και βραδάκι) και η αλήθεια είναι ότι τους έσκιζε και για ενδυνάμωση και φυσική κατάσταση μέσα στη σεζόν.
Ο Μπλαντ όταν ήρθε έκανε μια προπόνηση την ημέρα το μεσημεράκι (να μην ξυπνάν και από τα χαράματα τα παιδιά).
Είχε συζητηθεί τότε και για αυτό το ξέρω σιγουρά από μέσα!
Τώρα με Μπαρζοκα δεν ξέρω τι παίζει !

0
Leo_98

 a1greece
Reactions: 271
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2021 1:15 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 2:32 pm

Για τον Σλούκα δεν μου κάνει εντύπωση καθώς η μέση είναι ύπουλη και χρειάζεται πολύ προσοχή. Μακάρι να είναι έτοιμος για το κύπελλο.
Του Πίτερς ωστόσο μου φαίνεται λίγο περίεργο για ένα απλό - όπως φάνηκε τουλάχιστον - διάστρεμμα.
Όπως και να 'χει καλύτερα να προφυλαχθούν και να επιστρέψουν όταν θα είναι 100% έτοιμοι.

0
Άβαταρ μέλους
golitog7

 euroleague
Reactions: 832
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2017 9:18 am
Τοποθεσία: Munich
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένος παίκτης: Spanoulis, Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: BayernMunich
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Φεβ 06, 2023 2:46 pm

Οι τραυματισμοί είναι και λίγο θέμα τύχης ρε παιδιά. Άσε που λειτουργεί και κάπως αλυσιδοτά το πράγμα. Δλδ αν τραυματιστούν κανά δυο παίκτες και οι άλλοι πρέπει να δώσουν παραπάνω τότε επιβαρύνονται περισσότερο και αυξάνουν οι πιθανότητες να τραυματιστούν και αυτοί. Αν οφείλονταν μόνο στην προπόνηση ο Ερυθρός Αστέρας θα έπρεπε να είναι ήδη πτέρυγα του ΚΑΤ. Επίσης μη ξεχνάμε ότι και ο σκακιστής στην Μπάρτσα είχε να διαχειριστεί έναν κρανίου τόπο. Ένας έρχονταν, δύο φεύγανε. Εν πάσει περιπτώσει, νομίζω τον αδικούμε λίγο τον Σφαιρό, άλλωστε τον ίδιο γυμναστή είχαμε και τότε.
Άσχετα πάντως με το πόσες προπονήσεις κάναμε τότε και τώρα, στα δικά μου μάτια οι ομάδες του Μπαρτζώκα φαίνονται πολύ πιο γυμνασμένες και φρέσκιες από τις αντίστοιχες του Σφαιρό που όταν πλησίαζε η κρίσιμη περίοδος κλατάραμε.

0
tarp7

allstar
Reactions: 1354
Δημοσιεύσεις: 3519
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 3:06 pm

Πιστεύω επειδή δεν υπάρχει η πίεση του αποτελεσματος και η ομάδα είναι πρώτη το πάνε συντηρητικά. Η μέση βέβαια είναι και ύπουλο τραύμα. Προτιμούν εκτιμώ να τους έχουν 100% για το κύπελλο παρά να γυρίσουν γρήγορα. Αν καιγομασταν για την νίκη θα έπαιζαν νομίζω.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”