2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

NaSOS7

 
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2020 10:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:10 pm

Πάντως ο πιο σοβαρός insider τουιτερας έγραψε προηγουμένως εμμέσως πλην σαφώς ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα σλουκα

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:17 pm

fotis vlachopoulos έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 9:43 am


αν ο ελλις στα 2.08 ειχε την κοψια του χασαν η του ρουμπιτ μια χαρα θα ηταν δεν τον λες και κοντο για πενταρι .απλα σου δινει την αισθηση οτι παραειναι λεπτος...Αν κατα τη διαρκεια του λοκνταουν το εριξε στα βαρη( η στα μπεργερ ) και γυρισει ντουκι βλεπουμε ...
Μια χαρα υψος εχει ο Ελις, και δεν ειναι και ευρωπαιος να πεις οτι δεν ειναι αθλητικος. Απλα θελουμε εναν ακομα. Εξακολουθω να πιστευω οτι ειτε θα ερθει ο αγραβανης,χαπ είτε κατι φτηνο στο 4-5. Αν φυγει ο βεζενκχοφ τοτε αλλαζουν τα πραγματα.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2045
Δημοσιεύσεις: 4690
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:23 pm

NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:10 pm
Πάντως ο πιο σοβαρός insider τουιτερας έγραψε προηγουμένως εμμέσως πλην σαφώς ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα σλουκα
το ειδα και εγω..αυτος οντως εχει πετυχει μερικα στο παρελθον ! Παντως εχουνε παθει μια παρακρουση οι ινσαιντερς,πριν 3-4μερες ηταν κλεισμενος 100% και πηγαιναμε και για καλαθη,4 μερες μετα λενε οι αφοι του δινουν φραγοδιφραγκα ,δεν παιζει να κλεισει..

Εντωμεταξυ αν ειχαν σημερα ραντεβου με τον καπαζογλου δεν θα ειχε βγει ενας ρεπορτερ να το γραψει?αυτοι πως το μαθανε ?απο την καθαριστρια του αρκαντια?

Πιο ευκολο ειναι να πιστεψεις παντως οτι οι αφοι ξαναβγαλαν τα καβουρια απο τις τσεπες παρα οτι κλεινουμε διδυμο καλαθη σλουκα :D

0
NaSOS7

 
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2020 10:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:28 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:23 pm
NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:10 pm
Πάντως ο πιο σοβαρός insider τουιτερας έγραψε προηγουμένως εμμέσως πλην σαφώς ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα σλουκα
το ειδα και εγω..αυτος οντως εχει πετυχει μερικα στο παρελθον ! Παντως εχουνε παθει μια παρακρουση οι ινσαιντερς,πριν 3-4μερες ηταν κλεισμενος 100% και πηγαιναμε και για καλαθη,4 μερες μετα λενε οι αφοι του δινουν φραγοδιφραγκα ,δεν παιζει να κλεισει..

Εντωμεταξυ αν ειχαν σημερα ραντεβου με τον καπαζογλου δεν θα ειχε βγει ενας ρεπορτερ να το γραψει?αυτοι πως το μαθανε ?απο την καθαριστρια του αρκαντια?

Πιο ευκολο ειναι να πιστεψεις παντως οτι οι αφοι ξαναβγαλαν τα καβουρια απο τις τσεπες παρα οτι κλεινουμε διδυμο καλαθη σλουκα :D
Σαφέστατα.. τουλάχιστον θα απολαύσουν γευστικους κορνεδες ετσι οπως παει η δουλειά..

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:33 pm

Δεν ξερω για ποιον insider συζητατε παντως σιγουρα ειναι influencer :D

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:41 pm

NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:28 pm
shaq7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:23 pm
NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:10 pm
Πάντως ο πιο σοβαρός insider τουιτερας έγραψε προηγουμένως εμμέσως πλην σαφώς ότι δεν θα προχωρήσει το θέμα σλουκα
το ειδα και εγω..αυτος οντως εχει πετυχει μερικα στο παρελθον ! Παντως εχουνε παθει μια παρακρουση οι ινσαιντερς,πριν 3-4μερες ηταν κλεισμενος 100% και πηγαιναμε και για καλαθη,4 μερες μετα λενε οι αφοι του δινουν φραγοδιφραγκα ,δεν παιζει να κλεισει..

Εντωμεταξυ αν ειχαν σημερα ραντεβου με τον καπαζογλου δεν θα ειχε βγει ενας ρεπορτερ να το γραψει?αυτοι πως το μαθανε ?απο την καθαριστρια του αρκαντια?

Πιο ευκολο ειναι να πιστεψεις παντως οτι οι αφοι ξαναβγαλαν τα καβουρια απο τις τσεπες παρα οτι κλεινουμε διδυμο καλαθη σλουκα :D
Σαφέστατα.. τουλάχιστον θα απολαύσουν γευστικους κορνεδες ετσι οπως παει η δουλειά..
Δεν έχω διαβάσει τουιετερά πλην Δημοσιογράφων. Νομίζω ότι γενικά παίζουη την Πυθία. ΤΟυλάχιστον οι δημοσιογράφοι έχουν κι ένα ρίσκο πιο σοβαρό. Είναι η δουλειά τους, από κει πληρώνονται.
Τι πιο ασφαλές να γράψει κανείς απόψε, μετά την ιστορία, με Ρεάλ/ΤΣΣΚΑ, ότι πάει ο Σλούκας.

Εγώ αν μπορώ για κάτι να είμαι βέβαιος, είναι ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πάμε και για Σλούκα και για Καλάθη και δεν πιστεύω ότι τέθηκε ποτέ τέτοιο θέμα.
Εδώ είμαστε να λουστούμε τις τοποθετήσεις μας. :D

NaSOS7

 
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2020 10:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:48 pm

basket72 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:41 pm
NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:28 pm
shaq7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:23 pm
το ειδα και εγω..αυτος οντως εχει πετυχει μερικα στο παρελθον ! Παντως εχουνε παθει μια παρακρουση οι ινσαιντερς,πριν 3-4μερες ηταν κλεισμενος 100% και πηγαιναμε και για καλαθη,4 μερες μετα λενε οι αφοι του δινουν φραγοδιφραγκα ,δεν παιζει να κλεισει..

Εντωμεταξυ αν ειχαν σημερα ραντεβου με τον καπαζογλου δεν θα ειχε βγει ενας ρεπορτερ να το γραψει?αυτοι πως το μαθανε ?απο την καθαριστρια του αρκαντια?

Πιο ευκολο ειναι να πιστεψεις παντως οτι οι αφοι ξαναβγαλαν τα καβουρια απο τις τσεπες παρα οτι κλεινουμε διδυμο καλαθη σλουκα :D
Σαφέστατα.. τουλάχιστον θα απολαύσουν γευστικους κορνεδες ετσι οπως παει η δουλειά..
Δεν έχω διαβάσει τουιετερά πλην Δημοσιογράφων. Νομίζω ότι γενικά παίζουη την Πυθία. ΤΟυλάχιστον οι δημοσιογράφοι έχουν κι ένα ρίσκο πιο σοβαρό. Είναι η δουλειά τους, από κει πληρώνονται.
Τι πιο ασφαλές να γράψει κανείς απόψε, μετά την ιστορία, με Ρεάλ/ΤΣΣΚΑ, ότι πάει ο Σλούκας.

Εγώ αν μπορώ για κάτι να είμαι βέβαιος, είναι ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πάμε και για Σλούκα και για Καλάθη και δεν πιστεύω ότι τέθηκε ποτέ τέτοιο θέμα.
Εδώ είμαστε να λουστούμε τις τοποθετήσεις μας. :D
Εννοείται για να εκτεθουμε είμαστε εδώ. Και γω το κάνω λοιπόν λέγοντας ότι θα διαβάσουμε ναι μεν πράγματα που θα μας χαϊδεύουν τα αυτιά και θα μας δίνουν δικιο προσεχώς για την αγανάκτηση μας (ορισμένων.. δεν γενικευω), θα παρουσιάσουν δε ως αναβάθμιση την παραμονή διψασμενου μπαικς σε σχέση με πέρυσι.. Δεν είναι μοιρολατρία, είναι λογική.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μάιος 27, 2020 10:56 pm

NaSOS7 έγραψε:
Τετ Μάιος 27, 2020 10:48 pm

Εννοείται για να εκτεθουμε είμαστε εδώ. Και γω το κάνω λοιπόν λέγοντας ότι θα διαβάσουμε ναι μεν πράγματα που θα μας χαϊδεύουν τα αυτιά και θα μας δίνουν δικιο προσεχώς για την αγανάκτηση μας (ορισμένων.. δεν γενικευω), θα παρουσιάσουν δε ως αναβάθμιση την παραμονή διψασμενου μπαικς σε σχέση με πέρυσι.. Δεν είναι μοιρολατρία, είναι λογική.
Σωστά τα λες, περί έκθεσης και των όσων διαβάζουμε, φίλε Nasos 7.

Τον Μπάικς δεν νομίζω ότι θα τον κρατήσουμε ωστόσο.
Φέτος είναι διαφορετικά σε σχέση με τα 4 τουλάχιστον προηγούμενα-τρολ- χρόνια. Εν αρχήν είναι τα πολλά- πολλά εκ. που επιδίκασε το δικαστήριο στους Αφούς από άπλωμα χεριού του.... μακρυχέρη πατέρα τους. Το οικονομικό ρεπορτάζ τα λέει. ΄Όχι το ΦΩΣ ή ο Γαύρος.*
Έπειτα είναι ο χώρος που άνοιξε στο μπάτζετ από τα συμβόλαια Μίλου-Σπανούλη-Πρίντεζη.


* Κατά τ΄αλλά παραμένουν έκθετοι οι Αφοί για τα ήξεις αφίξεις τους καθώς και τη σιωπή τους όταν ήταν υπό πίεση. Και για συγκεκριμένες αποφάσεις τους επίσης.

Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 4:16 am

Πέρα από την πλάκα παίδες, ο Μπάιξ δεν είναι... Γουότερς- έχει υπάρξει, έστω βραχύβια, 6θ πλέυερ στους Πίστονς. Να τον δούμε -εφόσον μείνει- φέτος και με θερινή προετοιμασία, κατά πάσα πιθανότητα όμως δεν είναι για να του δώσεις και τα κλειδιά.

Αυτό είναι το θέμα, ότι υπάρχουν αρκετές (καλές) περιπτώσεις για μπάκαπ άσσοι, αλλά σχεδόν κανείς εφικτός που να πεις ότι του δίνεις την μπαγκέτα κι αράζεις πίσω με ξεγνοιασιά...

Ο Μ. Λο π.χ., που μ' αρέσει το πακέτο του και τον έχουμε ψιλο-κουβεντιάσει κιόλας, φέτος είναι γεγονός ότι ήπιε θάλασσα μετά τη φυγή Γιόβιτς που ανέλαβε, ουσιαστικά, τα ηνία.

0
Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 5:01 am

BREAKING: Φίλος από Αμέρικα μόλις μου μετέφερε ότι ο Jerian Grant δήλωσε πως διαπραγματεύεται με ελληνικό κλαμπ

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 611
Δημοσιεύσεις: 1346
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 8:20 am

Καλημερα σε ολους . Αυτο που δεν θα ηθελα να δω ειναι να περναμε απο το 1,7 το χρονο για το βασικο μας στοχο (Σλουκα ),σε περιπτωση που δεν κατσει η μεταγραφη του σε καταστασεις τυπου τσερι με 200κ το χρονο. Δηλαδη σε ολοκληρο το μπασκετικο πλανητη δεν υπαρχει παικτης που να δινει οτι ο Σλουκας στο παρκε και να εχει παρομοιο κασε? Οκ τα λαβρακια (για αυτα ξερουμε οτι εχει ματι ο κοουτς) αλλα αν εχεις να διαθεσεις 5 μυρια για τρεις παικτες δωστα τα 'ρημαδια " να φερεις τρεις παικτες που θα σου κανουν τη διαφορα.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 8:38 am

fotis vlachopoulos έγραψε:
Πέμ Μάιος 28, 2020 8:20 am
Καλημερα σε ολους . Αυτο που δεν θα ηθελα να δω ειναι να περναμε απο το 1,7 το χρονο για το βασικο μας στοχο (Σλουκα ),σε περιπτωση που δεν κατσει η μεταγραφη του σε καταστασεις τυπου τσερι με 200κ το χρονο. Δηλαδη σε ολοκληρο το μπασκετικο πλανητη δεν υπαρχει παικτης που να δινει οτι ο Σλουκας στο παρκε και να εχει παρομοιο κασε? Οκ τα λαβρακια (για αυτα ξερουμε οτι εχει ματι ο κοουτς) αλλα αν εχεις να διαθεσεις 5 μυρια για τρεις παικτες δωστα τα 'ρημαδια " να φερεις τρεις παικτες που θα σου κανουν τη διαφορα.

¨Η Ταν ή επί τας!
Ή Σλούκας ή Θάνατος, μιλάμε.

:P
εντάξει, πέρσι τάισαν σανό. Ντε φάκτο. Φέτος είναι διαφορετικά. Αν δεν είναι θα πάρω ..τον Αντωνάκη και θα τους περιμένω έξω από το ΣΕΦ και θα τους φωνάζω " Θρυλικοί Μάγκες Αγγελόπουλοι".

Στο μεταξύ όλο Τσέρι ακούω και μου ήρθαν αυτά τα αγόρια στο νου:



Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 9:10 am

Neondreamer έγραψε:
Πέμ Μάιος 28, 2020 5:01 am
BREAKING: Φίλος από Αμέρικα μόλις μου μετέφερε ότι ο Jerian Grant δήλωσε πως διαπραγματεύεται με ελληνικό κλαμπ
Πλακα εχει. Μεσα σε δυο μερες διαβασα εδω για γκραντ και χικς, που ηταν παικτες που κοιταζε ο Μπλατ. Λες τελικα να μην υπαρχει scauting της προκοπης και να κοιταμε τα περσινα ονοματα που δεν τα πλησιασαμε περυσι?
Το πανω βιντεο με το cheri lady ηταν μια πρωικη ενεση αδρεναλινης :rofl:

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 611
Δημοσιεύσεις: 1346
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 10:14 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Μάιος 28, 2020 8:38 am
fotis vlachopoulos έγραψε:
Πέμ Μάιος 28, 2020 8:20 am
Καλημερα σε ολους . Αυτο που δεν θα ηθελα να δω ειναι να περναμε απο το 1,7 το χρονο για το βασικο μας στοχο (Σλουκα ),σε περιπτωση που δεν κατσει η μεταγραφη του σε καταστασεις τυπου τσερι με 200κ το χρονο. Δηλαδη σε ολοκληρο το μπασκετικο πλανητη δεν υπαρχει παικτης που να δινει οτι ο Σλουκας στο παρκε και να εχει παρομοιο κασε? Οκ τα λαβρακια (για αυτα ξερουμε οτι εχει ματι ο κοουτς) αλλα αν εχεις να διαθεσεις 5 μυρια για τρεις παικτες δωστα τα 'ρημαδια " να φερεις τρεις παικτες που θα σου κανουν τη διαφορα.

¨Η Ταν ή επί τας!
Ή Σλούκας ή Θάνατος, μιλάμε.

:P
εντάξει, πέρσι τάισαν σανό. Ντε φάκτο. Φέτος είναι διαφορετικά. Αν δεν είναι θα πάρω ..τον Αντωνάκη και θα τους περιμένω έξω από το ΣΕΦ και θα τους φωνάζω " Θρυλικοί Μάγκες Αγγελόπουλοι".

Στο μεταξύ όλο Τσέρι ακούω και μου ήρθαν αυτά τα αγόρια στο νου:

Θρυλικο ασμα το Τσερη τσερη λεηντη (ετσι το γραφανε στο εξωφυλλο της κασσετας) παντως αν ειναι το μοτο μας Σλουκας η θανατος εχω αρχισει να μαζευω ηδη σπορια ροδι και σταρι ...

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 611
Δημοσιεύσεις: 1346
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 28, 2020 10:17 am

Neondreamer έγραψε:
Πέμ Μάιος 28, 2020 5:01 am
BREAKING: Φίλος από Αμέρικα μόλις μου μετέφερε ότι ο Jerian Grant δήλωσε πως διαπραγματεύεται με ελληνικό κλαμπ
[/qΑυτος εχει και 2 αδερφια εναν που παιζει στο 3 κι εναν που παιζει 4-5 να τους παρουμε παρεα και τους 3 να το κανουμε" ταβερνα τα 3 αδερφια"


0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”