2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 21, 2020 1:02 pm

Redfly έγραψε:
Σάβ Μαρ 21, 2020 12:20 pm
Επειδη τα γραπτα μενουν, εδω ειμαστε να δουμε τι θα γινει. Εγω ειμαι της αρχης, οτι πρωτα διασφαλιζεις και προστατευεις αυτα που ηδη εχεις και μετα ψαχνεις για αλλα. Η ομαδα πραγματι εκανε νικες τις τελευταιες αγωνιστικες που δεν ειχε μιλου σπανουλη. Αλλα η δυναμικη που μπορει να αποκτησει μια ομαδα, αν ο προπονητης ειναι επιπεδου μπαρτζωκα, αν αποφασισει να κατεβει με το μαχαιρι στο στομα ειναι μεγαλη αλλα μικρης διαρκειας. Το να ταυτιζουμε τη πτωση του ολυμπιακου εδω και 4 χρονια με την υπαρξη του μιλουτινοφ ειναι αδικο οπως και το να προσπαθουμε να παιξουμε το μπασκετ του σπανουλη (και τους παικτες που αυτο απαιτει) χωρις να εχουμε τον σπανουλη αλλα καποιον αλλον παλι ειναι βεβαιη αποτυχια. Εδω κουβεντιαζουμε για εναν παικτη που ηδη εχουμε και για εναν που μαλλον δε θα ερθει, και που πολλοι δεν τον θελουν δικαιως ή αδικως. Εγω ξερω οτι οταν ειναι να φερει παικτη ο ολυμπιακος το μαθαινουμε 2-3 μερες πριν, ο,τι αλλο ειναι παιχνιδι για να ανεβαινουν τα συμβολαια. Οποτε οταν τελειωση αυτη η ιστορια με την πανδημια θα μαθουμε την εκπληξη.
Ειναι κατι αντιστοιχο Tracy Mac με την ομαδα σας, που οι μισοι θελουν τον καλαθη και αλλοι δεν τον αντεχουν. Βλεπεις δηλαδη ουτε 5αρι βρηκατε επιπεδου, αλλα και 1 που εχετε, επειδη δεν παιζει ετσι οπως ονειρευονται καποιοι, τον θεωρουν υπευθυνο της ασχημης πορειας της ομαδας εδω και καποια χρονια.
υγ Συγκριση καλαθη με σλουκα δεν μπορει να γινει. Υπαρχει διαφορα ταλεντου για τη θεση 1.
ο μιλου ειναι παιχταρα και αν εχετε το μπατζετ να κρατησετε και αυτον και να φερετε σλουκα ειναι ιδανικο. το θεμα ειναι τι προτιμας και τι θεωρεις καλυτερο για την ομαδα ωστε να γινει. σλουκα ή μιλου? εγω θεωρω σλουκας. και εξηγησα τους λογους μου.

εμεις εχουμε τον καλαθη αλλα ποτε δεν τον δομησαμε σωστα ωστε να παρουμε το μαξιμουμ. το μειονεκτημα του νικ ειναι το σουτ για αυτο δεν μπορει να σου παιρνει συνεχεια ματς μονος του. ο νικ θελει μια ομαδα στην οποια το 2-3-4 θα ειναι ολοι σουτερ, που στο 5 θα ειναι αθλητικοι οπως χαντερ-ντανστον ωστε 1) να εξασφαλιζουν ριμπαουντ και να τους τρεχει ο νικ και 2) στο πικ εν ρολ να τους βγαζει παρε βγαλε πασες και να τις τελειωνουν.

ποτε δεν το εκανε αυτο η ομαδα. ακομα και ετσι ομως παντα 8αδα ειναι η ομαδα αφηνοντας πισω της πολυ καλυτερα ροστερ και πολυ μεγαλυτερα μπατζετ.

το θεμα ειναι η δομηση. το παν ειναι η δομηση. αν εχεις λαθος δομηση τοτε δεν πας πουθενα. η δομηση με μιλου μεσα θα περιλαμβανει μετρια γκαρντ, οπου αυτοι ειναι που κανουν την διαφορα. με σλουκα υπαρχει η δυνατοτητα να κανεις την τελεια δομηση. και ροστερ που ταιριαζει στο στυλ του μπαρτζωκα.

βεβαια ολα αυτα τα λεμε γιατι τα μπατζετ των ομαδων μας ειναι μικρα. αν ειχαμε μπατζετ ρεαλ αλλαζει το πραγμα εντελως.

για μενα αν θες με μικρο μπατζετ να κυριαρχεις τοτε καντο οπως η μακαμπι. φερε δηλαδη 3 κανιβαλους στους ψηλους ωστε να παιζει ξυλο, να ριχνεις ταπες και κυριαρχεις σε ριμπαουντ και πικ εν ρολ. φερε 2 δημιουργους να σου φτιαχνουν το παιχνιδι. φτιαξει ροστερ με οχι κακους σουτερ. και φυσικα ολοι αυτοι να ειναι καμικαζι και ας χανουν λιγο απο ποιοτητα.

αυτη ειναι η λυση για μενα.

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 21, 2020 3:49 pm

Θετικος στον κορονοιο ο σλουκας.
Τον φαγαμε τον ανθρωπο. Εγω τον κοστολογο τωρα στο 1,5 εκ αφου δε θα φοβομαστε οτι μπορει να χασει καποιο ματς.

https://www.sport24.gr/koronoios/korono ... 95069.html

0
Agio96

senior
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2020 3:27 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Μαρ 21, 2020 8:39 pm

Παιδιά για να ανακεφαλαιωσουμε.. Σλουκας δε πρόκειται να έρθει λόγω συμβολαίου κ λόγω ομπραντοβιτς.. Θα δούμε τι θα γίνει κ μ αυτόν. Επίσης ο σλουκας δε μπορεί να γίνει σπανουλη. Δεν εννοώ αγωνιστικά αλλά σα φυσιογνωμία. Ο σπανουλης μπορεί να παρακίνησει μια ολόκληρη ομάδα με τα ηγετικά του χαρακτηριστικά..Ο σλουκας δε ξέρω αν μπορεί να το κάνει και δε νομίζω να μπορεί γιατί σα προσωπικότητα δεν είναι τέτοιος. Γι αυτό κ έχει 2 και 3 παιχταράδες δίπλα του στη φένερ και έναν ομπραντοβιτς στο πάγκο. Και δυστυχώς που θα το πω αλλά παίχτες σα το σπανουλη βασικά σα το σπανουλη ως προσωπικότητα δεν υπάρχουν. Θα έλεγα πιο πολύ το καλαθη και σίγουρα παλιότερα το διαμάντιδη. Οπότε καλύτερα μιλου να μείνει κ να έρθει κάνας Μίλος στον άσσο γύρω στο εκατομμύριο. Επίσης για τη κακή μας πορεία τα τελευταία χρόνια φταίνε αποκλειστικά οι Αμερικανοί παίχτες. Κανένας δε μπορεί κ δε μπορούσε να ανταποκριθεί. Με λίγα λόγια το πρόβλημά υφίσταται στο ότι δεν έχουμε βρει τα κατάλληλα λαβράκια. Ελπίζουμε στα μαγικά του μπαρτζω εν ολίγοις

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 21, 2020 9:24 pm

Agio96 έγραψε:
Σάβ Μαρ 21, 2020 8:39 pm
Παιδιά για να ανακεφαλαιωσουμε.. Σλουκας δε πρόκειται να έρθει λόγω συμβολαίου κ λόγω ομπραντοβιτς.. Θα δούμε τι θα γίνει κ μ αυτόν. Επίσης ο σλουκας δε μπορεί να γίνει σπανουλη. Δεν εννοώ αγωνιστικά αλλά σα φυσιογνωμία. Ο σπανουλης μπορεί να παρακίνησει μια ολόκληρη ομάδα με τα ηγετικά του χαρακτηριστικά..Ο σλουκας δε ξέρω αν μπορεί να το κάνει και δε νομίζω να μπορεί γιατί σα προσωπικότητα δεν είναι τέτοιος. Γι αυτό κ έχει 2 και 3 παιχταράδες δίπλα του στη φένερ και έναν ομπραντοβιτς στο πάγκο. Και δυστυχώς που θα το πω αλλά παίχτες σα το σπανουλη βασικά σα το σπανουλη ως προσωπικότητα δεν υπάρχουν. Θα έλεγα πιο πολύ το καλαθη και σίγουρα παλιότερα το διαμάντιδη. Οπότε καλύτερα μιλου να μείνει κ να έρθει κάνας Μίλος στον άσσο γύρω στο εκατομμύριο. Επίσης για τη κακή μας πορεία τα τελευταία χρόνια φταίνε αποκλειστικά οι Αμερικανοί παίχτες. Κανένας δε μπορεί κ δε μπορούσε να ανταποκριθεί. Με λίγα λόγια το πρόβλημά υφίσταται στο ότι δεν έχουμε βρει τα κατάλληλα λαβράκια. Ελπίζουμε στα μαγικά του μπαρτζω εν ολίγοις
Aπό Βελιγράδι τηλεφωνείς; :P

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 21, 2020 9:31 pm

Μιας που θα έχουμε τον Μίλος και τον Μίλου, να βάλουμε και για μασκώτ τον Μιλού, του Τεν-Τεν.
Και στο βίντεο της παρουσίασης της ομάδας να κάνουμε μιξ ( ο Τσουκαλάς θα το κάνει, τόσα χρόνια στα κανάλια,θα τα παίζει στα δάχτυλα) με τον Αμαντέους του Μίλος του Φόρμαν.
Και στα τάιμ άουτ οι κοπέλες (Σέρβες κι αυτές) να παίζουν μήλα.
Μύλος θα γίνουμε.

Agio96

senior
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2020 3:27 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μαρ 22, 2020 2:20 pm

Προσωπικά δε θα με χάλαγε ένα ροστερ με Σέρβους παίχτες και υιοθέτηση του σερβικου στυλ μπάσκετ. Βέβαια ο μπαρτζωκας δεν είναι αυτής της σχολής αλλά έχω την εντύπωση ότι αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά στην αγορά η καλύτερη περίπτωση για τα γκαρντ είναι ο Μίλος. Μέχρι τότε ειδωμεν και να μένουμε σπίτι

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μαρ 22, 2020 4:11 pm

Agio96 έγραψε:
Κυρ Μαρ 22, 2020 2:20 pm
Βέβαια ο μπαρτζωκας δεν είναι αυτής της σχολής αλλά έχω την εντύπωση ότι αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά στην αγορά η καλύτερη περίπτωση για τα γκαρντ είναι ο Μίλος. Μέχρι τότε ειδωμεν και να μένουμε σπίτι
Για να είναι η καλύτερη περίπτωση στην αγορά ο Τεόντοσιτς θα πρέπει να μείνει ελεύθερος από τη Βίρτους Μπολόνια, με την οποία το καλοκαίρι υπέγραψε τριετές συμβόλαιο, κάτι δεν νομίζω να γίνει μιας η Ιταλική ομάδα φιλοδοξεί να αγωνιστεί στην Ευρωλίγκα.

0
Agio96

senior
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2020 3:27 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Μαρ 24, 2020 12:50 am

Θεωρώ ότι αν δε πάει ευρωλιγκα η Μπολόνια γιατί έτσι ακούγεται, τότε πολύ πιθανόν αν δεχτεί πρόταση ο Μίλος να μην αρνηθεί.. Άλλωστε αν είμαστε κ α1 θα παίζουμε και ευρωλιγκα, οπότε μπορεί να γίνει.. Καλύτερο πρωτάθλημα είναι το ελληνικό και έχει δηλώσει ότι θέλει να ξαναπαίξει στον ολυμπιακο..

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μαρ 24, 2020 1:18 am

Agio96 έγραψε:
Τρί Μαρ 24, 2020 12:50 am
Θεωρώ ότι αν δε πάει ευρωλιγκα η Μπολόνια γιατί έτσι ακούγεται, τότε πολύ πιθανόν αν δεχτεί πρόταση ο Μίλος να μην αρνηθεί.. Άλλωστε αν είμαστε κ α1 θα παίζουμε και ευρωλιγκα, οπότε μπορεί να γίνει.. Καλύτερο πρωτάθλημα είναι το ελληνικό και έχει δηλώσει ότι θέλει να ξαναπαίξει στον ολυμπιακο..
Δεν έχει βάση ο συλλογισμός σου. Στο υποθετικό σενάριο που δεν πάρει το εισιτήριο για την Ευρωλίγκα της επόμενης σεζόν μέσω του Eurocup ή δεν της δοθεί wild card (έχει ακουστεί στον Ιταλικό τύπο πως θα πάρει), δεν θα διαλύσουν την ομάδα, μιας και ο Πρόεδρος της έχει δηλώσει πως το πλάνο των επόμενων χρόνων είναι να παίξουν Ευρωλίγκα. Για να μείνει ελεύθερος ο Τεόντοσιτς πρέπει να έρθουν τα πάνω-κάτω.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 3:27 pm

Μόλις διάβασα στο σπορτ24 (δεν το συνηθίζω- ας όψεται η απραξία των καιρών) ρεπορτάζζζ (κάποιου) περί επικείμενων αλλαγών στις ομάδες της Ευρωλίγκας. Βασικά να δω τι έλεγε για τον Μιλουτίνοβ ήθελα.
Δεν με έπεισε γενικά (για ακόμη μια φορά) αλλά στο τέλος με έψησε ομολογώ μια υποσημείωση του συντάκτη, ότι ο Μπαρτζώκας έχει ψηλά στη λίστα του τον Άντονι Γκιλ. Δεν του το είχα (από οικονομική σκοπιά, γιατί αλλιώς αυτός ήταν που τον πλασάρισε στα σαλόνια της Ευρώπης) και μακάρι να παίζει κάτι τέτοιο. Είμαι απ' αυτούς που εδώ μέσα επιμένω για τεσσάρι, βλέποντας και τι παίκτες έχουν οι 6-7 καλές ομάδες της λίγκας στη θέση αυτή και το έλλειμμα αθλητικότητας που έχει ο Ολυμπιακός στο PF.

Άβαταρ μέλους
benchwarmer

Captain
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 8148
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 5:50 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 3:33 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Μαρ 27, 2020 3:27 pm
Μόλις διάβασα στο σπορτ24 (δεν το συνηθίζω- ας όψεται η απραξία των καιρών) ρεπορτάζζζ (κάποιου) περί επικείμενων αλλαγών στις ομάδες της Ευρωλίγκας. Βασικά να δω τι έλεγε για τον Μιλουτίνοβ ήθελα.
Δεν με έπεισε γενικά (για ακόμη μια φορά) αλλά στο τέλος με έψησε ομολογώ μια υποσημείωση του συντάκτη, ότι ο Μπαρτζώκας έχει ψηλά στη λίστα του τον Άντονι Γκιλ. Δεν του το είχα (από οικονομική σκοπιά, γιατί αλλιώς αυτός ήταν που τον πλασάρισε στα σαλόνια της Ευρώπης) και μακάρι να παίζει κάτι τέτοιο. Είμαι απ' αυτούς που εδώ μέσα επιμένω για τεσσάρι, βλέποντας και τι παίκτες έχουν οι 6-7 καλές ομάδες της λίγκας στη θέση αυτή και το έλλειμμα αθλητικότητας που έχει ο Ολυμπιακός στο PF.
Νομίζω πως η πεντάδα των ψηλών μας του χρόνου θα είναι Πρίντεζης, Βεζένκοφ, Χαπ, Έλλις και ένας παίκτης στυλ Γκιλ. Μακάρι να είναι και του επιπέδου του Γκιλ...
Άντε και κανένας ακόμα Έλληνας ψηλός για 13ος, αρκεί να βάζει τα αριστερά λέι-απ.

Από όλους τους φετινούς ξένους, νομίζω θα παραμείνουν μόνο ο ΜακΚίσικ και ο Έλλις τελικά.

0
PanCapone7

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Ιαν 13, 2020 2:10 am
Αγαπημένη θέση: PF, C
Αγαπημένος παίκτης: Greek Freak
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 3:59 pm

Προσωπικά θέλω με τα χίλια τον Gill.Υπαρχουν αρκετοί αστερισκοι όμως στην περίπτωση του. Υπαρχει ιστορικό τραυματισμών του παίχτη σε πολύ ευαίσθητο σημειο στην μεση, οπου τον αναγκασε να χάσει πολλά ματς πέρυσι και οταν επέστρεψε να ηταν μια μεσα μια εξω. Επίσης αν υποθεσουμε οτι έρθει για 4αρι πρεπει κάποιος απο τους Πριντεζη Βεζενκοφ να να παιζει λιγα λεπτα, δεδομένου οτι θα ειμαστε σε μια διοργάνωση. Αν πάλι αποκτηθεί να καλύψει το 5 με τον ελλις(αν μας χαιρετήσει ο Μιλουτινοφ) κ να βοηθάει και στο 4, θα έχουμε θεμα με τα βαρια αντιπαλα 5αρια.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 4:04 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Μαρ 27, 2020 3:27 pm
Μόλις διάβασα στο σπορτ24 (δεν το συνηθίζω- ας όψεται η απραξία των καιρών) ρεπορτάζζζ (κάποιου) περί επικείμενων αλλαγών στις ομάδες της Ευρωλίγκας. Βασικά να δω τι έλεγε για τον Μιλουτίνοβ ήθελα.
Δεν με έπεισε γενικά (για ακόμη μια φορά) αλλά στο τέλος με έψησε ομολογώ μια υποσημείωση του συντάκτη, ότι ο Μπαρτζώκας έχει ψηλά στη λίστα του τον Άντονι Γκιλ. Δεν του το είχα (από οικονομική σκοπιά, γιατί αλλιώς αυτός ήταν που τον πλασάρισε στα σαλόνια της Ευρώπης) και μακάρι να παίζει κάτι τέτοιο. Είμαι απ' αυτούς που εδώ μέσα επιμένω για τεσσάρι, βλέποντας και τι παίκτες έχουν οι 6-7 καλές ομάδες της λίγκας στη θέση αυτή και το έλλειμμα αθλητικότητας που έχει ο Ολυμπιακός στο PF.
Ο βλαχοπουλος το εγραψε,παιζει να μην πετυχαινει ουτε νεκρη καμηλα με μπαζουκα ο τυπος :D

Μακαρι να φερουμε και γκιλ και μπροκχοφ και σλουκα αλλα αποτι εχει παρει το ματι μου απλα αναφερουν παιχτες που ειχαμε ενδιαφερθει στο παρελθον η ηταν πρωην παιχτες του μπαρτζω.

1,3 του γκιλ,1 μυριο του πριντεζη(αν δεχτει μειωση) και 400 του βεζενκοφ μαζευονται πολλα..Μονο αν φυγει ο πρι βλεπω να δινονται τοσα λεφτα για 4ρι,λογικα καποιον στα λεφτα του poythress θα παρουμε

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 5:06 pm

shaq7 έγραψε:
Παρ Μαρ 27, 2020 4:04 pm

Ο βλαχοπουλος το εγραψε,παιζει να μην πετυχαινει ουτε νεκρη καμηλα με μπαζουκα ο τυπος :D

Μακαρι να φερουμε και γκιλ και μπροκχοφ και σλουκα αλλα αποτι εχει παρει το ματι μου απλα αναφερουν παιχτες που ειχαμε ενδιαφερθει στο παρελθον η ηταν πρωην παιχτες του μπαρτζω.

1,3 του γκιλ,1 μυριο του πριντεζη(αν δεχτει μειωση) και 400 του βεζενκοφ μαζευονται πολλα..Μονο αν φυγει ο πρι βλεπω να δινονται τοσα λεφτα για 4ρι,λογικα καποιον στα λεφτα του poythress θα παρουμε
Από το στυλ που έγραφε όλο το άρθρο, κάτι τέτοιο που λες κι εσύ, πιστεύω κι εγώ.
Κάποιος, κάποτε, κάπου άρεσε στον Μπαρτζώ κι ούτω καθεξής.
Ο Πρίντεζης πάντως είναι δεδομένο ότι θα δεχτεί μείωση. Και στην περασμένη ανανέωση είχε δεχτεί σημαντική μείωση. Δεν θυμάμαι τα ποσά. Για πάνω από 700χιλ δεν είναι με τίποτε ο Πρίντεζης όσο κι αν είναι ο αγαπημένος μου παίκτης από τον Ολυμπιακό.

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1953
Δημοσιεύσεις: 4562
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μαρ 27, 2020 6:44 pm

basket72 έγραψε:
Παρ Μαρ 27, 2020 5:06 pm

Ο Πρίντεζης πάντως είναι δεδομένο ότι θα δεχτεί μείωση. Και στην περασμένη ανανέωση είχε δεχτεί σημαντική μείωση. Δεν θυμάμαι τα ποσά. Για πάνω από 700χιλ δεν είναι με τίποτε ο Πρίντεζης όσο κι αν είναι ο αγαπημένος μου παίκτης από τον Ολυμπιακό.
1,3 δεν παιρνει τωρα ?χλωμο να δεχτει σχεδον 50% μειωση..πιστευω 700-800 ειναι ενα δικαιο ποσο ,το θεμα ειναι ο ιδιος και η αγορα τι πιστευει...αν και δυσκολα δεν θα κλεισει εδω την καριερα του.

Εντωμεταξυ και ο σπαν ποσα λεφτα θα παρει φετος ?Κατω απο 500 δεν το βλεπω με τιποτα..

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”