2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 8:57 pm

Jimmyrogue84 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 3:57 pm
Χόλινς-Μπρόκχοφ-Χίλιαρντ, γενικά μόνο για τον 3ο εχω δει κάπου ότι τον έχουν σαν δεύτερη λύση αντί Ντόρσει....Για τους άλλους πουθενά δεν εχω διαβάσει.Θέλουμε παίκτη με αξιόλογο σουτ στη περιφέρεια.Μεταξύ όλων αυτών προτιμώ Μπρόκχοφ και μετά οι άλλοι 2 για μένα είναι περίπου στο ίδιο λέβελ.Να δούμε, γιατι έχει δρόμο η τελευταία μεταγραφή, περιμένουν να δουν και κομμένους απ το ΝΒΑ.
Για τον Χολινς εμμέσως πλην σαφώς είπε το sdna.

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 9:07 pm

JohnnyPao έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 8:56 pm
tarp7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 5:43 pm

καββαδα δεν νομιζω να παρουμε, νικολαιδης δανεικός . χριστιδης καρτερ και λουντζης συμπληρωματικοί γιατί θα υπάρχουν και τραυματισμοί μέσα στη χρονια ακόμη κι αν παίζουμε μόνο ευρωλίγκα
Αν τον Καρτερ τον πήρατε για εξίσου συμπληρωματικό με τον Χρηστιδη και τον Λαρετζακη πολυ κριμα για το παιδι γιατί θα τον καψετε , εχει πολυ μέλλον μπροστά του.
Η αλήθεια είναι ότι γενικά δεν βλέπω γιατί και Κάρτερ και Λούντζη. Οκ ο Σπαν λογικά δεν και όσο καιρό λέμε πως έχει Α1 του χρόνου το μενού δείχνει να επιβεβαιώνεται, αλλά και πάλι συμφωνώ ότι ίσως παρά είναι. Καταλαβαίνω βέβαια πως για την Α1 θέλεις άλλον έναν αν ο Κάρτερ έρχεται ως 7ος ξένος, αλλά αν πάρεις Καββαδά και αφήσεις έξω Ζαν Σαρρλ τον Λούντζη τι τον θέλεις; Εκτός αν τελικά δεν πάρει 3ο 5άρι αλλά κουλό μου φαίνεται, πιο χρήσιμος από Λούντζη μου μοιάζει. Ο Κάρτερ αν ξεκινήσει καλά έχει χαρακτηριστικά που μας λείπουν οπότε δε φοβάμαι να τον κάψουμε τόσο. Θα πάρει ευκαιρίες. Και ο κόουτς είμαι σίγουρος ότι θα θέλει να του βγει για να αποδείξει άλλη μια φορά πόσο γαμάτος είναι. Ίσα ίσα αν δεν πάροουμε καλό παίχτη μπροστά του ίσως καεί με τις απαιτήσεις που θα υπάρχουν από αυτόν. Και αν ο Λούντζης παίξει καλά ο Λάρι έχει να φοβάται μόνο, αλλά ένας από αυτούς θα γράψει υπερβολικά πολλά DNP όπως πάει.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1996
Δημοσιεύσεις: 4637
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 9:25 pm



Γκουχου γκουχου :wink: Λετε να ειναι σε καλη κατασταση?εψαξα λιγο τον μπροκχοφ και τον εχει παρει η κατω βολτα παντως.

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 9:26 pm

AlexD έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:07 pm
JohnnyPao έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 8:56 pm


Αν τον Καρτερ τον πήρατε για εξίσου συμπληρωματικό με τον Χρηστιδη και τον Λαρετζακη πολυ κριμα για το παιδι γιατί θα τον καψετε , εχει πολυ μέλλον μπροστά του.
Η αλήθεια είναι ότι γενικά δεν βλέπω γιατί και Κάρτερ και Λούντζη. Οκ ο Σπαν λογικά δεν και όσο καιρό λέμε πως έχει Α1 του χρόνου το μενού δείχνει να επιβεβαιώνεται, αλλά και πάλι συμφωνώ ότι ίσως παρά είναι. Καταλαβαίνω βέβαια πως για την Α1 θέλεις άλλον έναν αν ο Κάρτερ έρχεται ως 7ος ξένος, αλλά αν πάρεις Καββαδά και αφήσεις έξω Ζαν Σαρρλ τον Λούντζη τι τον θέλεις; Εκτός αν τελικά δεν πάρει 3ο 5άρι αλλά κουλό μου φαίνεται, πιο χρήσιμος από Λούντζη μου μοιάζει. Ο Κάρτερ αν ξεκινήσει καλά έχει χαρακτηριστικά που μας λείπουν οπότε δε φοβάμαι να τον κάψουμε τόσο. Θα πάρει ευκαιρίες. Και ο κόουτς είμαι σίγουρος ότι θα θέλει να του βγει για να αποδείξει άλλη μια φορά πόσο γαμάτος είναι. Ίσα ίσα αν δεν πάροουμε καλό παίχτη μπροστά του ίσως καεί με τις απαιτήσεις που θα υπάρχουν από αυτόν. Και αν ο Λούντζης παίξει καλά ο Λάρι έχει να φοβάται μόνο, αλλά ένας από αυτούς θα γράψει υπερβολικά πολλά DNP όπως πάει.
Η αλήθεια είναι πως μαζεύονται πολλά ταλεντακια εκει στο 2 που χρειάζονται χρονο και μπαλες , αν τελικά μεινει ο Σπανούλης ή δεν συμβεί η επιστροφή στην Α1 ή και τα δυο , τοτε περιπλέκεται η κατάσταση.

Σλουκας Γουοκαπ
Μακισικ Καρτερ Λαρετζακης
Χολινς Παπανικολαου
Βεζενκοφ Σαρλς Πριντεζης
Φαλ Μαρτιν

Η λογική μου λεει πως το παραπάνω θα αποτελεί το ροστερ για την Ευρωλίγκα, ενω στην Α1 θα βγαίνει καποιος ξενος για να μπαίνει ο Λουτζης. Ο Λουτζης επίσης θα μπαίνει και σε αγώνες EL σε περίπτωση τραυματισμού. Για να μπαινει ομως ο Λουτζης στην Α1 θα πρέπει να βγαίνει ένας εκ των Μακ/Καρτερ/Χολινς γιατι αλλιώς, αν βγαίνει ο Ζαν Σαρλς πχ, θα υπάρχουν μόνο 4 παιχτες στο 4-5 και άλλοι 6 στις θέσεις 2-3. Τωρα για τον ψηλό (Χρηστιδη ή Καββαδα) δεν ειναι εξισου σημαντικό το πρόβλημα, προφανώς θα έχει ενημερωθεί πρωτου ερθει πως θα παιρνει ματς μονάχα σε περίπτωση τραυματισμού κάποιου ψηλου και κατα τα αλλα θα βοηθά στις προπονήσεις.

*ολα αυτα χωρις παραμονη Σπαν..

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 9:35 pm

JohnnyPao έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:26 pm
AlexD έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:07 pm


Η αλήθεια είναι ότι γενικά δεν βλέπω γιατί και Κάρτερ και Λούντζη. Οκ ο Σπαν λογικά δεν και όσο καιρό λέμε πως έχει Α1 του χρόνου το μενού δείχνει να επιβεβαιώνεται, αλλά και πάλι συμφωνώ ότι ίσως παρά είναι. Καταλαβαίνω βέβαια πως για την Α1 θέλεις άλλον έναν αν ο Κάρτερ έρχεται ως 7ος ξένος, αλλά αν πάρεις Καββαδά και αφήσεις έξω Ζαν Σαρρλ τον Λούντζη τι τον θέλεις; Εκτός αν τελικά δεν πάρει 3ο 5άρι αλλά κουλό μου φαίνεται, πιο χρήσιμος από Λούντζη μου μοιάζει. Ο Κάρτερ αν ξεκινήσει καλά έχει χαρακτηριστικά που μας λείπουν οπότε δε φοβάμαι να τον κάψουμε τόσο. Θα πάρει ευκαιρίες. Και ο κόουτς είμαι σίγουρος ότι θα θέλει να του βγει για να αποδείξει άλλη μια φορά πόσο γαμάτος είναι. Ίσα ίσα αν δεν πάροουμε καλό παίχτη μπροστά του ίσως καεί με τις απαιτήσεις που θα υπάρχουν από αυτόν. Και αν ο Λούντζης παίξει καλά ο Λάρι έχει να φοβάται μόνο, αλλά ένας από αυτούς θα γράψει υπερβολικά πολλά DNP όπως πάει.
Η αλήθεια είναι πως μαζεύονται πολλά ταλεντακια εκει στο 2 που χρειάζονται χρονο και μπαλες , αν τελικά μεινει ο Σπανούλης ή δεν συμβεί η επιστροφή στην Α1 ή και τα δυο , τοτε περιπλέκεται η κατάσταση.

Σλουκας Γουοκαπ
Μακισικ Καρτερ Λαρετζακης
Χολινς Παπανικολαου
Βεζενκοφ Σαρλς Πριντεζης
Φαλ Μαρτιν

Η λογική μου λεει πως το παραπάνω θα αποτελεί το ροστερ για την Ευρωλίγκα, ενω στην Α1 θα βγαίνει καποιος ξενος για να μπαίνει ο Λουτζης. Ο Λουτζης επίσης θα μπαίνει και σε αγώνες EL σε περίπτωση τραυματισμού. Για να μπαινει ομως ο Λουτζης στην Α1 θα πρέπει να βγαίνει ένας εκ των Μακ/Καρτερ/Χολινς γιατι αλλιώς, αν βγαίνει ο Ζαν Σαρλς πχ, θα υπάρχουν μόνο 4 παιχτες στο 4-5 και άλλοι 6 στις θέσεις 2-3. Τωρα για τον ψηλό (Χρηστιδη ή Καββαδα) δεν ειναι εξισου σημαντικό το πρόβλημα, προφανώς θα έχει ενημερωθεί πρωτου ερθει πως θα παιρνει ματς μονάχα σε περίπτωση τραυματισμού κάποιου ψηλου και κατα τα αλλα θα βοηθά στις προπονήσεις.

*ολα αυτα χωρις παραμονη Σπαν..
Ε ρε Τζόνι τι να πω υποθέτω έχουν αποφασίσει την Α1 -ειδικά- και την αποχώρηση Σπαν. Αλλιώς δεν θα έκλειναν Λούντζη. Αν τον έκλεισαν έτσι χωρίς να ξέρουν είναι κάπως παράλογο.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 9:53 pm

AlexD έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:35 pm

Ε ρε Τζόνι τι να πω υποθέτω έχουν αποφασίσει την Α1 -ειδικά- και την αποχώρηση Σπαν. Αλλιώς δεν θα έκλειναν Λούντζη. Αν τον έκλεισαν έτσι χωρίς να ξέρουν είναι κάπως παράλογο.
-Ε, ναι μωρέ τώρα. Μόνο οι ανακοινώσεις μένουν και για τα 2 ακανθώδη αυτά ζητήματα. Τα λέει ο Βεζένκοφ στις συνεντεύξεις του, κλείνουνε πέρσι Μπαρτζώκα και Σλούκα όπου στάνταρ έπεσε από την πλευρά τους αίτημα για επιστροφή στην Α1, παίρνουνε φέτος τον έναν γκαρντ μετά τον άλλο, ε τι άλλο; Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; Η Αλίκη Βουγιουκλάκη :) θα πει κάποιος που σκέφτεται ακόμα αν θα πάμε Α1 ή αν θα παίζει του χρόνου ο Σπανούλης. :P Σας πειράζω, απλώς το έχω στάνταρ από τότε που έκλεισε ο Μπαρτζώκας. Πέρσι δεν ολοκληρώθηκε καν η Α2 ώστε να πέσει έστω στο τραπέζι. Φέτος ανεβαίνει ο Ολυμπιακός Β΄και πέφτει ο Βασιλακόπουλος- ότι κι αν κάνει. Έχουμε και το προλυμπιακό (φτού- φτού μπας και προλάβουν οι Αντέτο από τα bucks.

-Τζόνι μου, ο Ντόρσεϊ μια χαρά μπορεί να παίξει το sf. 1.96 είναι και αθλητικός-αλτικός. Σε αντίθεση με τον Μπρόκχοφ που βάρυνε λίγο στο ΝΒΑ και δεν τον βλέπω πια να ανεβαίνει στο 2. όπως έκανε υπό τις οδηγίες του Μπαρτζώκα. ΘΑ έχουμε ένα κλασσικό sf και τέσσερις άλλους παίκτες που θα μπορούν να παίξουν την θέση, είτε σε χαμηλά σχήματα (ως επί των πλείστων) είτε σε ψηλά (Σάσα).

Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6462
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 10:07 pm

shaq7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:25 pm


Γκουχου γκουχου :wink: Λετε να ειναι σε καλη κατασταση?εψαξα λιγο τον μπροκχοφ και τον εχει παρει η κατω βολτα παντως.
Παίκτης που αν είναι σε καλή κατάσταση μπορεί να είναι κλειδί και στις δύο άκρες του παρκέ, αλλά με μεγάλο ερωτηματικό στο τι κατάσταση βρίσκεται όντως. Ουσιαστικά τα τελευταία 3 χρόνια έχει παίξει μισή χρονιά περίπου με την Αρμάνι πρόπερσι, και λίγα ματς με την Φενέρ πέρσι (την Κίνα δεν την μετράω, αν και εκεί δεν έπαιξε πολύ).

Ο Broekhoff πλέον νομίζω είναι περισσότερο τριαροτεσσάρι σε χαμηλά σχήματα παρά δυαροτριάρι. Έχει βαρύνει όντως. Δεν είναι ο παίκτης μπόμπα αν τον παίρναμε, αλλά αν δεν συνεχίσει ο Σπανούλης δεν θα με χάλαγε για συμπλήρωμα. Νομίζω πλέον και το κασέ του δεν θα είναι παραπάνω από 400-500 χιλιάδες. Δηλαδή στο σενάριο που δεν συνεχίζει ο Σπανούλης, να πηγαίναμε με :

1. Σλούκας, Walkup
2. Dorsey, Λαρεντζάκης
2-3. McKissic
3. Παπανικολάου, Broekhoff
4. Βεζένκοφ, Πρίντεζης
4-5. Jean Charles/άλλος
5. Fall, Martin

+Carter, Λούντζης, Καββαδάς/Χρηστίδης και ίσως κανένα forward από την β' ομάδα ακόμα (π.χ. Σκουλίδας)

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 10:25 pm

shaq7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:25 pm


Γκουχου γκουχου :wink: Λετε να ειναι σε καλη κατασταση?εψαξα λιγο τον μπροκχοφ και τον εχει παρει η κατω βολτα παντως.
Πάνω που τον πρότεινα στους ¨αιωνίους". Με κλειστά τα μάτια (κι ανοιχτά τα πόδια :P )

* Θα τον έχει τσιμπήσει καμιά σφήκα. Μα τι θέλει κι αυτός ο άνρθωπος εκεί πέρα; Όλα ερπετά κι δηλητηριώδη έντομα είναι. Ότι απέμεινε από την παλαιολιθική εποχή είναι η Αυστραλία.
Να κοίτα για να καταλάβεις τι κίνδυνο διατρέχει ο καλός στρατιώτης Ράιαν :https://www.huffingtonpost.gr/entry/sfe ... 2264d594f4

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 14, 2021 10:36 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 10:25 pm
shaq7 έγραψε:
Δευ Ιουν 14, 2021 9:25 pm


Γκουχου γκουχου :wink: Λετε να ειναι σε καλη κατασταση?εψαξα λιγο τον μπροκχοφ και τον εχει παρει η κατω βολτα παντως.
Πάνω που τον πρότεινα στους ¨αιωνίους". Με κλειστά τα μάτια (κι ανοιχτά τα πόδια :P )

* Θα τον έχει τσιμπήσει καμιά σφήκα. Μα τι θέλει κι αυτός ο άνρθωπος εκεί πέρα; Όλα ερπετά κι δηλητηριώδη έντομα είναι. Ότι απέμεινε από την παλαιολιθική εποχή είναι η Αυστραλία.
Να κοίτα για να καταλάβεις τι κίνδυνο διατρέχει ο καλός στρατιώτης Ράιαν :https://www.huffingtonpost.gr/entry/sfe ... 2264d594f4
Εγώ πάντως στην Αυστραλία χεσμεντέν ήμουν και στο κάμπιγκ, ακόμη και στις τουαλέτες (ΠΑΝΤΑ κοιτάμε πριν βάλουμε το κωλαράκι μας ή προτάξουμε το πουλάκι μας!) στις πόλεις από όλα αυτά που άκουσα και είδα από φίλους και γνωστούς εκεί. Ορίστε μια απολαυστική λίστα με το τι μπορείς να πάθεις στο down under:
https://www.boredpanda.com/australia-sc ... gn=organic

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1918
Δημοσιεύσεις: 5232
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 7:36 am

O Nunally μ' αρέσε παλιά, έχει και καλό και σταθερό σουτ, αν είναι να πάρουμε ρίσκο θα το έπαιρνα γι' αυτόν.
Ο Άνταμς που ακούστηκε με τρομάζει πιο πολύ σαν ρίσκο, σύμφωνοι είχε κάνει 2 πολύ καλές χρονιές, ειδικά η δεύτερη, είναι, ήταν παικταράς αλλά 5 χρόνια απουσιάζει από την Ευρωλίγκα και είναι Κίνα, μεγάλο διάστημα για μένα.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 8:43 am

Εγώ τον Nunally θα τον έβλεπα σαν 2-3 στον Ολυμπιακό. Έχει πολύ καλό σουτ, καλύπτει δύο θέσεις, στις οποίες ψάχνουμε παίκτη και νομίζω κουμπώνει πάρα πολύ καλά με την ομάδα και τα χαρακτηριστικά των υπόλοιπων παικτών. Δε θα με χάλαγε να είναι αυτός ο παίκτης που θα αποτελέσει το τελευταίο κομμάτι του παζλ για το ρόστερ του χρόνου.

1
1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
prime7

 a1greece
Reactions: 351
Δημοσιεύσεις: 774
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2021 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 8:52 am

Τι γυρολογος είναι αυτός ο Nunnaly... 10 χρόνια τώρα έχει γυρίσει όλες τις ηπείρους και 15 ομάδες.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1996
Δημοσιεύσεις: 4637
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 10:09 am

ακουστηκε οντως στα σοβαρα ο ανταμς?Τρελη παικτουρα αυτος αλλα καθε φορα ζητουσε 3μυρια για να ρθει ευρωπη γιαυτο εχει ξεμεινει στην κινα..Και με ενα ποδι να ρθει καλυτερος θα ναι απο κατι χολλινς που ακουγονται..
Δεν δειχνει ο μπαρτζω να θελει να παρει τετοιο ρισκο φετος με μπροκχοφ,ναναλι κτλ που δεν ξερεις σε τι κατασταση ειναι,λογικα αν δεν κατσει ο ντορσει θα παει σε ετοιμοπολεμο παικτη και αν παρει ρισκο θα ναι μονο για παικτη ΝΒΑ χωρις εμπειρια ευρωλιγκας.

0
Άβαταρ μέλους
Jimmyrogue84

 euroleague
Reactions: 384
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2014 11:57 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 10:30 am

shaq7 έγραψε:
Τρί Ιουν 15, 2021 10:09 am
ακουστηκε οντως στα σοβαρα ο ανταμς?Τρελη παικτουρα αυτος αλλα καθε φορα ζητουσε 3μυρια για να ρθει ευρωπη γιαυτο εχει ξεμεινει στην κινα..Και με ενα ποδι να ρθει καλυτερος θα ναι απο κατι χολλινς που ακουγονται..
Δεν δειχνει ο μπαρτζω να θελει να παρει τετοιο ρισκο φετος με μπροκχοφ,ναναλι κτλ που δεν ξερεις σε τι κατασταση ειναι,λογικα αν δεν κατσει ο ντορσει θα παει σε ετοιμοπολεμο παικτη και αν παρει ρισκο θα ναι μονο για παικτη ΝΒΑ χωρις εμπειρια ευρωλιγκας.
Χίλιαρντ έχει ως λύση, του Ντόρσεϊ δε το βλέπω, έχει εξαφανιστεί απ τα ρεπορτάζ γι αυτό και κοιτάζουν κι άλλους παίκτες.Αν ήταν να έρθει ο Ντόρσεϊ δε θα βγαίναν και ονόματα προς τα έξω.

0
rohtas

 
Reactions: 7
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 26, 2020 12:25 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 15, 2021 5:57 pm

Πως βλέπετε το σενάριο η βόμβα του Διαμαντόπουλου να είναι ο Wannamaker? Αλλά δεν παίζει στο 3...είναι 2 που πάει και στο 1 υπό συνθήκες...αλλά παίχτης κλάσης, τριπλα, διείσδυση, τρίποντο, σουτ μετά από τριπλα και απο μέση απόσταση...τα πάντα όλα.....οκ είπα το σενάριο/επιθυμία μου :hammer:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”