2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 22, 2020 9:15 pm

pan24 έγραψε:
Τετ Ιαν 22, 2020 5:52 pm
basket72 έγραψε:
Τετ Ιαν 22, 2020 5:28 pm
Στα πρώτα ποστς του θρεντ είχα πει πως καλό είναι να έχουμε τον νου μας σε παίκτες που πιθανώς να είναι δυσαρεστημένοι με τον ρόλο/χρόνο τους στις νέες τους ομάδες και πιο συγκεκριμένα τους Α. Γουάιτ, Μ. Λεσόρτ ( υπενθυμίζω ως ξενογλωσσάκιας ότι το τελικό -ν στο επίθετό του είναι δικιά του έμπνευση- δικό του είναι ότι θέλει το κάνει, εξάλλου- ώστε να υποδηλώνει ότι δεν είναι Γάλλος αλλά από Γαλλική αποικία ;τη Μαρτινίκα) και Mπ. Μότουμ.

Ήδη ο Ά. Γουάιτ πήγε στην Τενερίφη( καθιστώντας της το αδιαφιλονίκητο φαβορί για το Τσου Λου και σοβαρή υποψήφια για την ισπανική πρώτη πεντάδα) και μόλις διάβασα ότι κι ο Μ. Λεσόρτ ψάχνει τρόπους να την κάνει από την Μπάγερν.
Οκ, δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής για φέτος, αλλά χου κερς για φέτος; Και οι 3 θα είχαν τον ενδιαφέρον τους για την επόμενη χρονιά.
White αν μπορείς για του χρόνου τον κλείνεις χτες σαν παίκτη να μοιράζεται την θέση με Πρίντεζη
Για Lessort δεν θα ήμουν τόσο ζεστός.
Αν μείνει ο Milutinov ο Lessort είναι ιδανικός για δεύτερος.Αν δεν μείνει όμως θες κάτι πιο καλό για βασικό ψηλό και για αναπληρωματικό είτε άλλο στυλ ψηλού είτε να δοκιμάσεις κάποιον πιο φθηνό αν πέσουν πολλά λεφτά για τον βασικό
Συμφωνώ και για τους δύο με την υποσημείωση για τον Λεσόρτ ότι στα χέρια του Μπαρτζώκα θα μπορούσε να μοιράζεται τη θέση με κάποιον πάνω κάτω στην αξία του.
Ο Μπαρτζώκας τόσα χρόνια έχει συνηθίσει να παίζει με mobile center εκτός της χρονιάς στη Βαρκελών που είχε τον Τόμιτς με συμβολαιάρα. Δεν θα με χαλούσε λοιπόν ένα δίδυμο Τζ, Χάμιλτον και Λεσόρτ κι ας έχουν πάνω- κάτω ίδια χαρακτηριστικά. Το δοκιμάσαμε εξάλλου με Χάινς - Ντόρσει, Ντάνστον- Χάντερ και πηγε πολύ καλά.
Πόσο μάλλον από τη στιγμή που το (υποθετικό) αυτό δίδυμο που δεν θα είχε πρόβλημα ύψους απέναντι σε 7footers.

Ακόμα καλύτερα βέβαια θα ήταν να είχαμε τη δυνατότητα να τον κλείσουμε ως δεύτερο, έχοντας ως πρώτο κάποιον εκ των Ε. Μόρλαντ, Τ.Ρόμπινσον ή Τζεκίρι.
Πάντως είναι καλή στιγμή να ασχοληθεί κανείς με τον Λεσόρτ. Από τη μία έχει πέσει η τιμή του κι από την άλλη είναι διψασμένος να παίξει μπάσκετ και να δείξει τι μπορεί να κάνει.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιαν 26, 2020 6:12 pm

Μια περίπτωση στην οποία έχω αναφερθεί ξανά (και γι΄άλλον λόγο) θα ήταν η προσέγγιση από τώρα του Πάνγκος εφόσον δεν τον έχει ήδη πλησιάσει κάνας Σάρας.
Βλέπω ανανέωση στον Ντιλέινι, ο Ερτέλ που ήδη γύρισε από τον τραυματισμό του έχει συμβόλαιο σε ισχύ κι έρχεται από πίσω κι ο μικρός ο Μπολμάρο.Ρίμπας κι ενίοτε Χάνγκα επίσης καλύπτουν το 1.
Νομίζω ότι ο Καναδός θα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα λύση δεδομένης και της όρεξης του να παίξει μπάσκετ ανάλογο των δυνατότητων μετά από 2 χρόνια ουσιαστικά.Αυξημένο κίνητρο λοιπόν για τον Πάνγκος.
Ταιριάζει άψογα στο μπάσκετ του Μπαρτζώκα και αν πλαισιωθεί στην πεντάδα με 2 καλούς αμυντικούς (και με κάποιο μάκρος- αθλητικά προσόντα) νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι μέχρι κι ηγέτης.
Όλα αυτά σε συνδυασμό και με την τιμή του που θα είναι σαφώς πεσμένη.
ΜΕ το ίδιο σκεπτικό από αυτό το θρεντ έχω προτείνει και τον Νέντοβιτς που πλάκα- πλάκα θα μπορούσε μέχρι να συνυπάρξει στην ίδια πεντάδα με τον ΚΑναδο-Σλοβένο μιας και τα προσόντα να παίξει άμυνα και για αυτόν, τα έχει. Μια 3αδα του στυλ : Πάνγκος- Νέντοβιτς- Παπανικολάου θα είχε ισορροπία νομίζω.

Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 12:46 am

Καλώς ξανανταμώνουμε, συμφορουμίτες, στην ωραία μας γωνιά! Καλώς σε ξαναβρίσκω, φίλτατε basket72.

Καλή χρονιά, υγεία & αγάπη πρωτίστως.

Έλειψε τα μάλα το φόρουμ, ιδίως με τα όσα τραγελαφικά συνέβησαν στον ΟΣΦΠ.

Ας δώσω, έτσι για (αυτο)καλωσόρισμα και γούρι, κι ένα ροστεράκι, συνδυάζοντας ρεαλισμό (όχι σοβιετικό, αγγελοπουλοσκινδηλιακό :P ) με προσωπικά γούστα

Ρένφρο, Κόνιαρης, Μποχωρίδης
Στάουσκας, Κόπονεν, Λαρετζάκης
Παπ, ΒΧ, Doornekamp
Πριντ, Σάσα, Αγρα
Λεσόρτ, Έλις

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 12:56 pm

Neondreamer έγραψε:
Δευ Ιαν 27, 2020 12:46 am
Καλώς ξανανταμώνουμε, συμφορουμίτες, στην ωραία μας γωνιά! Καλώς σε ξαναβρίσκω, φίλτατε basket72.

Καλή χρονιά, υγεία & αγάπη πρωτίστως.

Έλειψε τα μάλα το φόρουμ, ιδίως με τα όσα τραγελαφικά συνέβησαν στον ΟΣΦΠ.

Ας δώσω, έτσι για (αυτο)καλωσόρισμα και γούρι, κι ένα ροστεράκι, συνδυάζοντας ρεαλισμό (όχι σοβιετικό, αγγελοπουλοσκινδηλιακό :P ) με προσωπικά γούστα

Ρένφρο, Κόνιαρης, Μποχωρίδης
Στάουσκας, Κόπονεν, Λαρετζάκης
Παπ, ΒΧ, Doornekamp
Πριντ, Σάσα, Αγρα
Λεσόρτ, Έλις
Καλώς τον!

Αν και είμαι της άποψης ότι η περιφέρεια θα ήταν καλό να είχε από έναν εώς 2 καλούς αμυντικούς, καθώς και μίνιμουμ έναν παίκτη που να έδινε άμεσο σκορ με διείσδυση μέχρι το καλάθι, θα πω ότι η 12αδα σου έχει λογική από το 1 μέχρι το 5 και μπορεί να γίνει κουβέντα...
Π.χ αντισταθμίζεις την έλλειψη αμυντικού σπεσιαλίστα στους κοντούς με το δίδυμο προτέκτορων στο 5 και το μάκρος από το 3.
Κι ο Ρένφρο μου αρέσει αλλά εκέι΄όντως θα είχαμε ένα θέμα ποιότητας στον άσσο. Νομίζω ότι με Ρένφρο και Κόνιαρη δεν πάμε για πολλά.
Στα υπόλοιπα επαναλαμβάνω ότι υπάρχει μπασκετική λόγική και αντίστοιχο "ψάξιμο".

RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 1:38 pm

Με την παραπάνω 14άδα παικτών πιστεύω πως η Euroleague θα μας έσπαγε το συμβόλαιο για λόγους έλλειψης ανταγωνιστικότητας :mrgreen:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 27, 2020 7:18 pm

RipCity έγραψε:
Δευ Ιαν 27, 2020 1:38 pm
Με την παραπάνω 14άδα παικτών πιστεύω πως η Euroleague θα μας έσπαγε το συμβόλαιο για λόγους έλλειψης ανταγωνιστικότητας :mrgreen:
Ούτε κι εγώ θεωρώ πως είναι για μεγαλεία ένα τέτοιο ρόστερ, αλλά από την άλλη δε νομίζω πως πρόκειται να απόσχει πολύ από τη μέλλουσα πραγματικότητα, τουλάχιστον σε επίπεδο ποιότητας, μην κολλήσεις στα συγκεκριμένα ονόματα.

Όταν βγαίνουν σύσσωμα τα φερέφωνα στον τύπο και γράφουν για "πλάνο επανελληνοποίησης", τότε παίρνεις μια ιδέα για το τι έρχεται.

Εμένα προσωπικά μου έφερε συνειρμικά στο μυαλό τη βαθυστόχαστη εκπομπή "επανελλήνισις" των εκλεκτών διανοούμενων κκ. πλεύρη & σιμιγδάλα :!:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Neondreamer

 a1greece
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:01 pm
Τοποθεσία: Ν. Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Big Al
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 12:30 am

basket72 έγραψε:
Δευ Ιαν 27, 2020 12:56 pm

Καλώς τον!

Αν και είμαι της άποψης ότι η περιφέρεια θα ήταν καλό να είχε από έναν εώς 2 καλούς αμυντικούς, καθώς και μίνιμουμ έναν παίκτη που να έδινε άμεσο σκορ με διείσδυση μέχρι το καλάθι, θα πω ότι η 12αδα σου έχει λογική από το 1 μέχρι το 5 και μπορεί να γίνει κουβέντα...
Π.χ αντισταθμίζεις την έλλειψη αμυντικού σπεσιαλίστα στους κοντούς με το δίδυμο προτέκτορων στο 5 και το μάκρος από το 3.
Κι ο Ρένφρο μου αρέσει αλλά εκέι΄όντως θα είχαμε ένα θέμα ποιότητας στον άσσο. Νομίζω ότι με Ρένφρο και Κόνιαρη δεν πάμε για πολλά.
Στα υπόλοιπα επαναλαμβάνω ότι υπάρχει μπασκετική λόγική και αντίστοιχο "ψάξιμο".
Χαίρετε, αγαπητέ!

Όσον αφορά το Ρένφρο, πιστεύω θα φέρει όπως και να 'χει ένα ψηλό αμυντικογενές pg με ικανότητα στην τελική πάσα, κι έφεση στο κλέψιμο. Κι από πίσω ο Αντώνης.

Στο 2, έχω την αίσθηση πως θα καταφύγει σε έναν συνεπή floorspacer όπως ο Κόπονεν, ακόμα και να του λείπουν αθλητικά προσόντα κι αμυντικός προσανατολισμός.

Στα FWs πιστεύω πως θα προσθέσει έναν τίμιο βετεράνο όπως ο Doornekamp, για να έχει το κεφάλι του ήσυχο με ΒΧ (πρωτίστως) και Σάσα.

Για το 5, αν όχι Λεσόρτ, τότε κάτι παρεμφερές (λ.χ. Auguste). Επίσης, για το 5/4 έχω την εντύπωση πως έχει ήδη δρομολογηθεί η επιστροφή Αγραβάνη, για τουίνερ στη frontcourt.

Τώρα, εμένα ο Μποχωρίδης μ' αρέσει, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο χωρούν τόσα "πειράματα & στοιχήματα" (Κόνιαρης, Λαρε, ΒΧ, Ογκαστ) σε μια νεόδμητη ομάδα ΕΛ.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 9:03 am

Παίδες ο Όγκουστ θεωρείται κλεισμένος στον Παναθηναϊκό.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 9:21 am

yorgos έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:03 am
Παίδες ο Όγκουστ θεωρείται κλεισμένος στον Παναθηναϊκό.


πόθεν προκύπτει αυτο;

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 5:57 pm

john wick έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:21 am
yorgos έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:03 am
Παίδες ο Όγκουστ θεωρείται κλεισμένος στον Παναθηναϊκό.


πόθεν προκύπτει αυτο;
Ε δεν κάνει λάθη το slam dunk, πρακτικά ο ίδιος ο ΔΓ το γράφει. Άρα χαιρετάμε Βουγιούκα λογικά.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 7:22 pm

yorgos έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 5:57 pm
john wick έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:21 am
yorgos έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:03 am
Παίδες ο Όγκουστ θεωρείται κλεισμένος στον Παναθηναϊκό.


πόθεν προκύπτει αυτο;
Ε δεν κάνει λάθη το slam dunk, πρακτικά ο ίδιος ο ΔΓ το γράφει. Άρα χαιρετάμε Βουγιούκα λογικά.


Ρε συ θυμάμαι που εγραψαν για μια επιστροφη, αλλα δεν θυμαμαι να εγραψαν καπου για Ογκαστ,,

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 9:36 pm

john wick έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 7:22 pm
yorgos έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 5:57 pm
john wick έγραψε:
Τετ Ιαν 29, 2020 9:21 am




πόθεν προκύπτει αυτο;
Ε δεν κάνει λάθη το slam dunk, πρακτικά ο ίδιος ο ΔΓ το γράφει. Άρα χαιρετάμε Βουγιούκα λογικά.


Ρε συ θυμάμαι που εγραψαν για μια επιστροφη, αλλα δεν θυμαμαι να εγραψαν καπου για Ογκαστ,,

Από πουθενά δεν προκύπτει η επιστροφή ογκαστ . Τωρα γιατί το αναπαράγουν κάποιοι ενώ δεν είναι επιβεβαιωμένο από πουθενά δεν το καταλαβαίνω . Το σλαμ ντανκ είχε γράψει για ΜΕΓΑΛΗ επιστροφή στον Παναθηναϊκό αλλά είχε αφήσει υπονοούμενα πως αυτή δεν θα αφορά το μπασκετικό τμήμα (και τον ερασιτέχνη ο γιαννακοπουλος τον έχει άρα όντως δεν θα κάνει λάθος το σλαμ ντανκ) . Πάντως και για το μπάσκετ να μιλούσαν μεγάλη επιστροφή δεν την λες αυτή του ογκαστ.. χίλιες φορές να επέστρεφε ο ριβερς ας πούμε .

Ο ογκαστ είναι πολύ καλός για δεύτερος σεντερ πίσω όμως από κάποιον μιλουτινοφ όχι από τον παπαγιαννη .

Και πλάκα πλάκα το :
Μιλουτινοφ-ογκαστ-ελις θα ήταν πολύ ωραίο για του χρόνου. Ακόμα και το Τζεκιρι-ογκαστ-έλις θα μου άρεσε προσωπικά .

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 29, 2020 9:40 pm

Δεν έχω ιδέα για το αν είναι σίγουρη η επιστροφή Όγκαστ στον Παναθηναϊκό αλλά συμφωνώ μαζί σου ότι χάσκει ως δεύτερος πίσω από τον Παπαγιάννη ενώ είναι κομπλέ πίσω από Μίλου ή Τζεκιρί.
Διαφωνώ για τον Έλλις ως τρίτο. Για δεύτερος είναι κι άνετα κιόλας. ΘΑ πάει καλά. Για τρίτος είναι κανείς ΑΓράβάνης ή ακόμα και Ρούμπιτ με το δίπορτο τους ανάμεσα σε 4 και 5.

JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 31, 2020 1:49 am

Πολύ βοηθητικό το σημερινο παιχνίδι για να καταλάβουμε ποια θα είναι η κατεύθυνση που θα ακολουθήσει ο μπαρτζω για να φτιάξει το επόμενο ρόστερ του Ολυμπιακού .


Μπράντον Πολ από ότι καταλαβαίνω δεν υπολογίζεται για του χρόνου , ενώ οι ρουμπιτ και μπαλντουιν παίρνουν τις τελευταίες τους ευκαιρίες . Είναι επίσης ξεκάθαρο πως ο μπαρτζω θα παίξει για βασικό πλειμεικερ που θα είναι ενασ ροτσεστι με αμυντικές ικανότητες . Τέλος σίγουρα θα έχουν ρολο 15λεπτου του χρόνου οι ΒΧ , Κονιαρης , Βεζενκοφ , μαζί με τον κλεισμένο λαρετζακη και ίσως τον Αγραβάνη ; Σχηματικά :


Βασικός Πλειμεικερ -Κονιαρης
Μπαλντουιν(ή αλλος)-Σπανουλης-Λαρετζακης
Παπανικολάου-Χαραλαμπόπουλος
Πριντεζης-Βεζενκοφ-Ρουμπιτ(ή Αγραβάνης)
Τζεκιρι-Ελις


Για βασικό πλειμεικερ εγώ θα πρότεινα τον λορζενο μπραουν που μου αρέσει πολύ . Σιγουρα λείπει ένα 2/3αρι στυλ Σταουσκας που θα αποτελεί δικλείδα σε περίπτωση που οι ΒΧ και λαρετζακης δεν αποδώσουν τα αναμενόμενα αλλά φανερά δεν χωράει ένας τέτοιος παίκτης στη 12αδα (εκτός αν πάει με 13 και σε συνδυασμό με τη μη συμμετοχή στην Α1 κάψει τελειως τον ΒΧ) .


Οι Έλληνες ίσως φαίνονται πολλοί αλλά αν βγουν στον Ολυμπιακό θα είναι απολύτως απαραίτητοι ειδικά αφού αποσυρθούν οι σπανουλης-πριντεζης , κάτι που δεν φαντάζει και τόσο μακρινό..

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 31, 2020 10:36 am

Με 5 ξένους θα πάει δηλαδή ολόκληρη χρονιά;
Επιπλέον ο Βεζένκοφ το καλοκαιράκι μένει ελεύθερος. Ο Χαραλαμπόπουλος άσε πρώτα να γυρίσει γερός από την επόμενη χρονιά και βλέπουμε. Πως λέγαμε πέρσι για τον Παππά; Ε κάτι τέτοιο.
Δεν ξεκινάει χρονιά με τον Χαραλαμπόπουλο ως πρώτη αλλαγή του Παπ. Μετά το χθεσινό με τίποτε κιόλας.

Ο Μπόλντγουιν για να κάτσει και του χρόνου θα πρέπει να ράψει στόμα, να μάθει για το ΖΕΝ :smile: και να γυροφέρνει με 10 πόντους σε κάθε παιχνίδι,4- 5 ασ. 3-4 ριμπς και 1-2 κλεψ. Αυτά αναλογούν στα προσόντα/ικανότητές του αλλά και το συμβόλαιο του. Και πάλι ως combo κι όχι ως ο βασικός sg, που δεν πρέπει να λογίζεται ούτε ο Σπανούλης ως τέτοιος.

Επίσης λείπει ξένος παίκτης στο 2-3 με σουτ και βασικό ξένο 4αρι.

* Συνοψίζοντας, είναι πολύ πρώορο να μιλάμε για τον Ολυμπιακό της επόμενης περιόδου με βάση το χθεσινό παιχνίδι. Αν βάλουμε στην κουβέντα και τη διοικητική αστάθεια, τότε γίνεται ακόμα πιο πολύπλοκο το θέμα.
Το λογικό πάντως είναι να πέσει σκούπα το καλοκαίρι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”