2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιούλ 23, 2020 2:06 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Ιούλ 23, 2020 12:32 pm
RipCity έγραψε:
Πέμ Ιούλ 23, 2020 11:04 am

Καλά ο Vildoza όνειρο είδε μάλλον :P εκτός αν μιλάς και για buyout μέσα. Κρίμα σε όποιον χρεωθεί τόσα λεφτά έναν απλά καλό παίκτη. Τόσο κοστίζουν από Micic και πάνω.
Τον κοιτάει στάνταρ η Ρεάλ με όλη αυτήν την τρέλα με το θέμα Καμπάσο. Είναι όλα στον άερα και τον Βιλτόσα τον θέλει ο Λάσο, ενώ ακούγεται και για ενδιαφέρον από ομάδες του ΝΒΑ.
Φέτος έδωσε πρωτάθλημα από το πουθενά. Κουλό πρωτάθλημα μεν (με όλην την ιστορία του covid 19 που χωρίς αυτόν δεν άλλαζε με τίποτε το γνωστό δίδυμο στους τελικούς της ACB).

Είναι πολύ καλός ο Βιλντόσα.
΄Η μάλλον για να το πω πιο σωστά, έχει προοπτικές να γίνει πολύ καλός ο Βιλντόσα.
Αν κρίνουμε με όσα έχει κάνει ως τώρα η τιμή του είναι κάτι παραπάνω από ένα εκ. Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για ΙΣπανία. 1εκ ο Λάπρο, 1 εκ ο Πρέπελιτς, 1 εκ κι ο Ρίμπας!!!! :wink:
Ε αμα επαιρνε 800 ο Παππάς της μανουρας και των τραυματισμων, να μην πάρει 1εκ ο Πρεπελιτς;;

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιούλ 23, 2020 5:49 pm

yorgos έγραψε:
Πέμ Ιούλ 23, 2020 2:06 pm

Ε αμα επαιρνε 800 ο Παππάς της μανουρας και των τραυματισμων, να μην πάρει 1εκ ο Πρεπελιτς;;
Σωστό κι αυτό. :) Και παλιότερα έπαιρνε 800χιλ. ο Μάντζαρης.

Βέβαια, το 1κ του Ρίμπας είναι αρκετούτσικο.

Agio96

senior
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2020 3:27 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:04 pm

Ο Χαρισον θεωρείται ότι μπορεί να ανταποκριθεί στο 3 ή είναι πιο πολύ 2αρι;; γτ φαίνεται ότι στο σώμα χάνει λίγο

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1949
Δημοσιεύσεις: 4556
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:57 pm

Agio96 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:04 pm
Ο Χαρισον θεωρείται ότι μπορεί να ανταποκριθεί στο 3 ή είναι πιο πολύ 2αρι;; γτ φαίνεται ότι στο σώμα χάνει λίγο
1.96 με ανοιγμα χεριων 2.03 και αρκετα αθλητικος,για πλακα παιζει στην ευρωλιγκα 3..Στην γαλατα επαιζε αρκετα σε ολες τις θεσεις της περιφερειας,ακομα και ενα 5λεπτακι σαν ασσος..Στανταρ θα τον δουμε και σε μας να ξεκιναει plays η τουλαχιστον να κατεβαζει μπαλα..

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 26, 2020 4:15 pm

shaq7 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:57 pm


1.96 με ανοιγμα χεριων 2.03 και αρκετα αθλητικος,για πλακα παιζει στην ευρωλιγκα 3..Στην γαλατα επαιζε αρκετα σε ολες τις θεσεις της περιφερειας,ακομα και ενα 5λεπτακι σαν ασσος..Στανταρ θα τον δουμε και σε μας να ξεκιναει plays η τουλαχιστον να κατεβαζει μπαλα..
Τον χειμώνα είδα 2 παιχνίδια της Γαλατά στην Ευρώπη (για τον Γουίτιγκτον) αλλά δεν τον είδα να παίζει καθόλου το 1. Νομίζω ότι αυτό είναι "παπάτζα" των δημοσιογράφων για να αβαντάρουν τη μεταγραφή. :)

Έχω δει και βιντεάκια του από το κολλεγιακό, όπου έπαιζε παρέα με τον αδελφό του.

Παίκτης φτερού, νομίζω ότι είναι, με πολύ μπάσκετ μέσα του που όντως μπορεί να τον κάνει χρηστικό στη δημιουργία (ως point forward). Δεν θα τον έβλεπα να κατεβάζει μπάλα πάντως πάρα μόνο κατ' ανάγκη ή σε αιφνιδιασμό (αυτό έλειπε κιόλας).

Για το 1, πιο πολύ βλέπω και Λάρε στη θέση (θυμάμαι στα πρώτα του στην ΑΕΚ, να παίζει το pg).

Τον Χάρισσον νομίζω ότι θα τον δούμε κυρίως στη θέση 2 και τον Μακίσικ κυρίως στη θέση 3 χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν δούμε σχήματα με Σλούκα, Τζένκινς, Χάρισσον ή με Σπανούλη, Μακκίσικ, Παπ.

Υγεία μπορούμε να έχουμε μια ρημάδα :oops: χρονιά;

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 26, 2020 4:18 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 4:15 pm
shaq7 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:57 pm


1.96 με ανοιγμα χεριων 2.03 και αρκετα αθλητικος,για πλακα παιζει στην ευρωλιγκα 3..Στην γαλατα επαιζε αρκετα σε ολες τις θεσεις της περιφερειας,ακομα και ενα 5λεπτακι σαν ασσος..Στανταρ θα τον δουμε και σε μας να ξεκιναει plays η τουλαχιστον να κατεβαζει μπαλα..
Τον χειμώνα είδα 2 παιχνίδια της Γαλατά στην Ευρώπη (για τον Γουίτιγκτον) αλλά δεν τον είδα να παίζει καθόλου το 1. Νομίζω ότι αυτό είναι "παπάτζα" των δημοσιογράφων για να αβαντάρουν τη μεταγραφή. :)

Έχω δει και βιντεάκια του από το κολλεγιακό, όπου έπαιζε παρέα με τον αδελφό του.

Παίκτης φτερού, νομίζω ότι είναι, με πολύ μπάσκετ μέσα του που όντως μπορεί να τον κάνει χρηστικό στη δημιουργία (ως point forward). Δεν θα τον έβλεπα να κατεβάζει μπάλα πάντως πάρα μόνο κατ' ανάγκη ή σε αιφνιδιασμό (αυτό έλειπε κιόλας).

Για το 1, πιο πολύ βλέπω και Λάρε στη θέση (θυμάμαι στα πρώτα του στην ΑΕΚ, να παίζει το pg).

Τον Χάρισσον νομίζω ότι θα τον δούμε κυρίως στη θέση 2 και τον Μακίσικ κυρίως στη θέση 3 χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν δούμε σχήματα με Σλούκα, Τζένκινς, Χάρισσον ή με Σπανούλη, Μακκίσικ, Παπ.

Υγεία μπορούμε να έχουμε μια ρημάδα :oops: χρονιά;
Συμφωνώ, πιο μονοθεσίτης δε γίνεται. Ποτέ δεν τον έχω δει στο 1, μόνο σε κάτι απελπισμένα σχήματα στο 3.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1949
Δημοσιεύσεις: 4556
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιούλ 26, 2020 11:22 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 4:15 pm
shaq7 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 2:57 pm


1.96 με ανοιγμα χεριων 2.03 και αρκετα αθλητικος,για πλακα παιζει στην ευρωλιγκα 3..Στην γαλατα επαιζε αρκετα σε ολες τις θεσεις της περιφερειας,ακομα και ενα 5λεπτακι σαν ασσος..Στανταρ θα τον δουμε και σε μας να ξεκιναει plays η τουλαχιστον να κατεβαζει μπαλα..
Τον χειμώνα είδα 2 παιχνίδια της Γαλατά στην Ευρώπη (για τον Γουίτιγκτον) αλλά δεν τον είδα να παίζει καθόλου το 1. Νομίζω ότι αυτό είναι "παπάτζα" των δημοσιογράφων για να αβαντάρουν τη μεταγραφή. :)

Έχω δει και βιντεάκια του από το κολλεγιακό, όπου έπαιζε παρέα με τον αδελφό του.

Παίκτης φτερού, νομίζω ότι είναι, με πολύ μπάσκετ μέσα του που όντως μπορεί να τον κάνει χρηστικό στη δημιουργία (ως point forward). Δεν θα τον έβλεπα να κατεβάζει μπάλα πάντως πάρα μόνο κατ' ανάγκη ή σε αιφνιδιασμό (αυτό έλειπε κιόλας).

Για το 1, πιο πολύ βλέπω και Λάρε στη θέση (θυμάμαι στα πρώτα του στην ΑΕΚ, να παίζει το pg).

Τον Χάρισσον νομίζω ότι θα τον δούμε κυρίως στη θέση 2 και τον Μακίσικ κυρίως στη θέση 3 χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν δούμε σχήματα με Σλούκα, Τζένκινς, Χάρισσον ή με Σπανούλη, Μακκίσικ, Παπ.

Υγεία μπορούμε να έχουμε μια ρημάδα :oops: χρονιά;
Συμφωνω οτι 2αρι ειναι στην ουσια αλλα στα ματς που τον ειδα εγω κατεβαζε πολλες φορες την μπαλα,επαιρνε δηλαδη την πρωτη πασα και περναγε το κεντρο ,σαν τον μαντζαρη ενα πραγμα :D
Επισης πολλες φορες ξεκιναγε το play αλλα αυτο συνηθως ηταν η να κανει κανα στεπ μπακ τριποντο η να μπουκαρει μεσα ατομικη προσπαθεια η απλα την εδινε την μπαλα διπλα του ..δεν τον ειδα δηλαδη ποτε να παιζει πικ εν ρολ η περναει καμια πασα δυσκολη..

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 27, 2020 12:36 am

shaq7 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 11:22 pm

Συμφωνω οτι 2αρι ειναι στην ουσια αλλα στα ματς που τον ειδα εγω κατεβαζε πολλες φορες την μπαλα,επαιρνε δηλαδη την πρωτη πασα και περναγε το κεντρο ,σαν τον μαντζαρη ενα πραγμα :D
Επισης πολλες φορες ξεκιναγε το play αλλα αυτο συνηθως ηταν η να κανει κανα στεπ μπακ τριποντο η να μπουκαρει μεσα ατομικη προσπαθεια η απλα την εδινε την μπαλα διπλα του ..δεν τον ειδα δηλαδη ποτε να παιζει πικ εν ρολ η περναει καμια πασα δυσκολη..
Θα έτυχε φίλε μου, σημασία έχει πως δεν την έχει τη θέση του άσσου και δεν είναι μόνο θέμα δεξιοτήτων αλλά κι οπτικής πάνω στο άθλημα. Από τα γυμνασιακά του είναι ο σκόρερ και μόνο αυτό. Φέτος στη (χαλαρή αμυντικά) Γαλατά έπαιξε πρώτη του φορά άμυνα, από ένα επίπεδο και πάνω. Έχει πολλά ψωμιά να φάει στο σοβαρό μπάσκετ και του έχω εμπιστοσύνη, αλλά όχι ως άσσος, ούτε ως αμυντικό προκοπής.

Αν του χρεώνανε ένα πράγμα στο ντραφτ (δεν πέρασε από ντραφτ κι ας ήταν πρώτος σκόρερ στο Κεντάκι, με συμπαίκτες* όπως ο Καρλ Άντονι Τάουνς κι ο Ντέβιν Μπούκερ :shock: ) ήταν ότι είχε κορμί και αθλητικά προσόντα για το 1 κι όχι για το 2 (για ΝΒΑ πάντα) αλλά δεν είχε τα χαρακτηριστικά για να παίξει τη θέση.


* Συμπαίκτης του Α. Χάρισσον ήταν (πέραν από τον δίδυμο αδελφό του) κι ο μετέπειτα συμπαίκτης του στη Γαλατά και φερόμενος κι ως στόχος του Ολυμπιακού για την επόμενη χρονιά!!! Άλεξ Πόιθρες ενώ στην ίδια ομάδα έπαιζε κι ένας ακόμη παίκτης που ¨΄έπαιξε¨στις προτάσεις για τον Ολυμπιακό, εδώ στό φόρουμ, ο Ντέρεκ Γουίλις.

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1949
Δημοσιεύσεις: 4556
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 27, 2020 8:42 am

basket72 έγραψε:
Δευ Ιούλ 27, 2020 12:36 am
shaq7 έγραψε:
Κυρ Ιούλ 26, 2020 11:22 pm

Συμφωνω οτι 2αρι ειναι στην ουσια αλλα στα ματς που τον ειδα εγω κατεβαζε πολλες φορες την μπαλα,επαιρνε δηλαδη την πρωτη πασα και περναγε το κεντρο ,σαν τον μαντζαρη ενα πραγμα :D
Επισης πολλες φορες ξεκιναγε το play αλλα αυτο συνηθως ηταν η να κανει κανα στεπ μπακ τριποντο η να μπουκαρει μεσα ατομικη προσπαθεια η απλα την εδινε την μπαλα διπλα του ..δεν τον ειδα δηλαδη ποτε να παιζει πικ εν ρολ η περναει καμια πασα δυσκολη..
Θα έτυχε φίλε μου, σημασία έχει πως δεν την έχει τη θέση του άσσου και δεν είναι μόνο θέμα δεξιοτήτων αλλά κι οπτικής πάνω στο άθλημα. Από τα γυμνασιακά του είναι ο σκόρερ και μόνο αυτό. Φέτος στη (χαλαρή αμυντικά) Γαλατά έπαιξε πρώτη του φορά άμυνα, από ένα επίπεδο και πάνω. Έχει πολλά ψωμιά να φάει στο σοβαρό μπάσκετ και του έχω εμπιστοσύνη, αλλά όχι ως άσσος, ούτε ως αμυντικό προκοπής.

Αν του χρεώνανε ένα πράγμα στο ντραφτ (δεν πέρασε από ντραφτ κι ας ήταν πρώτος σκόρερ στο Κεντάκι, με συμπαίκτες* όπως ο Καρλ Άντονι Τάουνς κι ο Ντέβιν Μπούκερ :shock: ) ήταν ότι είχε κορμί και αθλητικά προσόντα για το 1 κι όχι για το 2 (για ΝΒΑ πάντα) αλλά δεν είχε τα χαρακτηριστικά για να παίξει τη θέση.


* Συμπαίκτης του Α. Χάρισσον ήταν (πέραν από τον δίδυμο αδελφό του) κι ο μετέπειτα συμπαίκτης του στη Γαλατά και φερόμενος κι ως στόχος του Ολυμπιακού για την επόμενη χρονιά!!! Άλεξ Πόιθρες ενώ στην ίδια ομάδα έπαιζε κι ένας ακόμη παίκτης που ¨΄έπαιξε¨στις προτάσεις για τον Ολυμπιακό, εδώ στό φόρουμ, ο Ντέρεκ Γουίλις.
Καλα ναι 2-3 ματς τον εχω δει πολυ πιθανον να εχω λαθος εικονα..Εγω τον ειδα και καλο χειρισμο να εχει με την μπαλα αλλα και να παιζει καλη αμυνα..Για να λεει βεβαια ο προπονητης του στην γαλατα οτι εχει θεματακι στην αμυνα και πρεπει να το αλλαξει κατι θα ξερει παραπανω..Και στα σκαουτινγκ ρεπορτ λενε οτι το μεγαλυτερο θεμα του ειναι ο χειρισμος της μπαλας..

Γενικα περιμενω πως και πως να αρχισουν τα φιλικα και τα επισημα να δω χαρισον-λιβιο-μαρτιν τι παικτες ειναι γιατι με 2-3 ματς που τους εχω δει δεν εχω σοβαρη εικονα..Λογικα αυτοι θα κρινουν αρκετα την πορεια μας του χρονου.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 27, 2020 12:13 pm

Οι αμερικανοί από ότι διαβάζω, σχετικά με τον Harrison, εντοπίζουν δύο αρνητικά στις αναφορές τους. Πρώτον ότι ο παίκτης παίρνει πολλές κακές επιλογές -ειδικά από το τρίποντο- πολλές φορές και μαζεμένες. Το δεύτερο που αλίευσα είναι η συνέπεια του στο σουτ.

Πάντως αναφέρουν ότι με τον χειρισμό της μπάλας τα πάει ικανοποιητικά. Δεν γνωρίζω τι μπορεί να ισχύει και τι μπορεί να έχει βελτιώσει όλα αυτά τα χρόνια στην Galatasaray. Στις δύο χρονιές στο Eurocup την πρώτη χρονιά είχε εξαιρετικό ποσοστό στα τρίποντα με νορμάλ προσπάθειες. Την περυσινή χρονιά οι προσπάθειες έγιναν πολλές 7.3 και το ποσοστό έπεσε αρκετά. Το αντιστρόφως ανάλογο έγινα στα σουτ δυο πόντων. Την πρώτη χρονιά ήταν περισσότερα σουτ με άσχημο ποσοστό, πέρυσι λιγότερα σουτ με αρκετά καλό ποσοστό.

https://www.basketball-reference.com/in ... son-1.html

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1949
Δημοσιεύσεις: 4556
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 02, 2020 11:37 am

Λετε να παρουμε τον καλαιτζακη τωρα που εμεινε ελευθερος απο Παο?Για να μην ανανεωσε μπας και του εχουμε κανει προταση..Ωραια περιπτωση ειναι ,2μετρος κομπο,ταχυτατος, εχει και καλο σουτακι..Αξιζει αν δεχεται να κανει ενα 4ετες-5ετες με λογικα χρηματα..

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 02, 2020 11:54 am

shaq7 έγραψε:
Κυρ Αύγ 02, 2020 11:37 am
Λετε να παρουμε τον καλαιτζακη τωρα που εμεινε ελευθερος απο Παο?Για να μην ανανεωσε μπας και του εχουμε κανει προταση..Ωραια περιπτωση ειναι ,2μετρος κομπο,ταχυτατος, εχει και καλο σουτακι..Αξιζει αν δεχεται να κανει ενα 4ετες-5ετες με λογικα χρηματα..
μια χαρα λυση θα ηταν αλλα σε εμας εφυγε γιατι λενε δεν ηθελε να ειναι ο 3ος ασσος της ομαδας αν εμενε, αλλα ουτε να παει και ως δανεικος.

σε εσας ως τι να ερχοταν αφου δεν θελει δανεικος και ταυτοχρονα οχι 3ος ασσος αλλα με τοσους που εχετε εκει ουτε στο προπονητικο διπλο δεν θα επαιζε.

εχετε μαζεψει και πολλα προσπεκτ οποτε ποσα αλλα να παρετε και σεις?

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1949
Δημοσιεύσεις: 4556
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 02, 2020 12:19 pm

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Αύγ 02, 2020 11:54 am
shaq7 έγραψε:
Κυρ Αύγ 02, 2020 11:37 am
Λετε να παρουμε τον καλαιτζακη τωρα που εμεινε ελευθερος απο Παο?Για να μην ανανεωσε μπας και του εχουμε κανει προταση..Ωραια περιπτωση ειναι ,2μετρος κομπο,ταχυτατος, εχει και καλο σουτακι..Αξιζει αν δεχεται να κανει ενα 4ετες-5ετες με λογικα χρηματα..
μια χαρα λυση θα ηταν αλλα σε εμας εφυγε γιατι λενε δεν ηθελε να ειναι ο 3ος ασσος της ομαδας αν εμενε, αλλα ουτε να παει και ως δανεικος.

σε εσας ως τι να ερχοταν αφου δεν θελει δανεικος και ταυτοχρονα οχι 3ος ασσος αλλα με τοσους που εχετε εκει ουτε στο προπονητικο διπλο δεν θα επαιζε.

εχετε μαζεψει και πολλα προσπεκτ οποτε ποσα αλλα να παρετε και σεις?
Εμενα καπου πήρε το μάτι μου ότι του κάνατε πρόταση ανανέωσης με λίγα χρήματα και δεν δέχτηκε..Απορω παντως πως στην φετινή χρονιά του παο δεν χώρεσε.

Καλα ναι φέτος η θα πάει δανεικός η θα είναι βασικός στην α2 αν έρθει..Όπως και να χει καλό θα ταν να του κάνουμε πρόταση και άμα θέλει έρχεται!

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Νοέμ 06, 2020 6:34 pm

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! :wave:

Ίσα που περάσαμε τη γνωστή παρέλαση και να που θα μπορούσε να ενεργοποιηθεί το συγκεκριμένο τόπικ.

Προτείνω Μπράντον Πολ. Δεν τρελαινόμουν καθόλου να τον κρατήσουμε το καλοκαίρι (και δεν το έβλεπα κιόλας) αλλά τώρα νομίζω ότι είναι η πιο safe επιλογή.
Τον ξέρουμε και μας ξέρει, θα έρθει για τις 2 θέσεις που παίζει ο Χάρισσον και παίζει κι άμυνα.
Και- κυρίως, αυτό- κυκλοφορεί ελεύθερος (ή κάνω λάθος :roll: ). Αν είναι τέτοια εποχή ελεύθερος, σημαίνει ότι είναι και φθηνός. :wink:

ankostas333

 sophomore
Reactions: 90
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ Ιαν 08, 2020 10:12 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Νοέμ 06, 2020 6:40 pm

Με μια πρόχειρη αναζήτηση παίζει στην Κίνα στους Zhejiang Golden Bulls.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”