2019-2021-Oλυμπιακός-Προτάσεις για ρόστερ

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 776
Δημοσιεύσεις: 2813
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 9:29 pm

Neondreamer έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 9:00 pm
Προσθήκες επιπέδου καλής ομάδας Γιουροκαπ, για άλλη μια σεζόν επί συναπτά έτη...

Για πολλοστή φορά, το βάρος θα πέσει σε Σπαν-Πρι-Παπ
Μέχρι στιγμής, προσωπικά πάντα , δεν έχω πάρα να συμφωνήσω

Νομίζω μετά από τόσα χρόνια το έχουν πάρει χαμπάρι όλοι ότι τον Ιούνιο οι αρθρογράφοι και οι ρεπόρτερ μας ταιζουν σανό περί ρελανς Αγγελόπουλων , περί μαγικών διδύμων και παικταραδων που ακούγονται ότι θα φέρουν

Πάλι από το πανέρι ψωνίσαμε , πάλι 2 επίπεδα κάτω θα είμαστε από τις μεγάλες ομάδες

Μπορεί ( και είναι ) αυτό το ποστ να δείχνει κλαψιαρικο αλλά δεν θα κακιωσω κανένα που δεν υπάρχει διάθεση για να γίνει η ομάδα ξανά μεγάλη . Είμαι καλυμμένος με το να ξέρω ότι χτίζεται ομάδα προπονητή . Τον εμπιστεύομαι τον κοουτς

Περισσότερο με ενοχλεί ότι η ομάδα μάλλον θα είναι για 5η-6η συνεχόμενη χρόνια ασουτη . Ακόμα περισσότερο με ενοχλεί ότι οι Αγγελόπουλοι ουδέποτε βγήκαν να μας πουν να πάψουμε να ονειρευόμαστε και να αποδεχτούμε ότι αυτό μπορούν αυτό κάνουν . Εύχομαι ειλικρινά να μην δίνουν non paper και όλα αυτά τα άρθρα περί παικταραδων και ομαδαρων να είναι σανό δημοσιογράφων και όχι Αφών

Τουλάχιστον να είναι ειλικρινείς και δεν θα πειράξει τους μπασκετικους . Όμορφο και ορθολογικό μπάσκετ να βλέπουμε ( που δεν πρόκειται με τέτοιο ρόστερ αλλά ας πούμε trust the process προς το παρόν )

2
2 Εικόνα
“The best teams play for each other, not with each other”
redhunter

 sophomore
Reactions: 27
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2020 12:07 pm
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Ιούλ 06, 2020 9:31 pm

Neondreamer έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 9:00 pm
Προσθήκες επιπέδου καλής ομάδας Γιουροκαπ, για άλλη μια σεζόν επί συναπτά έτη...

Για πολλοστή φορά, το βάρος θα πέσει σε Σπαν-Πρι-Παπ
Εντάξει το θετικό είναι ότι υπάρχουν ακόμα την ομάδα προσωπικότητες που έχουν σηκώσει Ευρωλίγκες. Οι μεγαλύτεροι ηλικιακά πριντεζης και Σπανούλης και οι 30αρηδες παπανικολαου και Σλουκας. Αυτό παίζει σημαντικό ρόλο για το μπόλιασμα και την νοοτροπία νικητή στα νεουδια. Μέσα σε όλα αυτά έχουμε και έναν πολύ ικανό κόουτς που έχει πάει 2 φάιναλ φορ και έχει σηκώσει μια κούπα. Και γω θα ήθελα μια ακόμα καλή μεταγραφή του 1.000.000 στα γκαρντ πίσω από τον Σλουκα αλλά πάλι έχουμε καλή μαγιά και χωρίς αυτό.

Τι να πουν και οι Παναθηναϊκοί που πάνε με βοβορα προπονητή, χωρίς ούτε ένα παίχτη με προσωπικότητα και παραστάσεις στο ροστερ και ηγετικά στοιχεία και με ξένους από 300 έως 500 χιλιάρικα. Αν διαμαρτυρόμαστε εμείς αυτοί έπρεπε να βγουν στους δρόμους για συλλαλητήριο.

Το ροστερ μας έχει κενά σίγουρα δεν γίνεται να είσαι γεμάτος παντού με παιχταράδες με τέτοιο μπάτζετ αλλά έχουμε μπαρτζωκα που έχτισε αυτός και αυτό με κάνει αισιόδοξο ότι μπορεί να αποδώσει πολύ παραπάνω από ότι πιστεύουμε.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 9:39 pm

Σλούκας Χάρισσον είναι οι σουτέρ μας και θα παίρνουν μπόλικο χρόνο. Από κει και πέρα αν δεν συμφωνήσει ο Βεζένκοφ, δεν υπάρχει πιο ενδεδειγμένη λύση απ΄τον αντικαταστάτη του στην Μπαρτσελόνα, Ρόλαντς Σμιτς. Έπεται (ο πιο "στοίχημαν") Ντέρεκ Γουίλις.
Ο Λετονός παίζει πολύ πιο άνετα το 3 από τον Σάσα και κοστίζει τα ίδια λεφτά, έχει το ίδιο σουτ πάνω κάτω και απέραντα περισσότερη αθλητικότητα.
Αμέ, τι; :wink:
Φίλε μου Portotalopitta13, ο Χικς δεν είναι δικιά μου πρόταση. Τον έμαθα από φίλο συμφορουμίτη (που όλο ξεχνάω το κωδικό του όνομα :oops: ) κάπου τον ΑπριλόΜάη.

Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 10:32 pm

reignman έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 4:07 pm
Θυμαται κανεις τετοια εποχη περσι που ηταν κλεισμενος ο Σλουκας και α και ου και ο Σλουκας εγινε Cherry τελικα?


Εγω φοβαμαι μηπως φετος γινει αυτο
Εικόνα
Ας δουμε αυτα που ήδη ισχύουν :wave:

Εικόνα

8
7 Εικόνα 1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 10:45 pm

reignman έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 4:07 pm
Θυμαται κανεις τετοια εποχη περσι που ηταν κλεισμενος ο Σλουκας και α και ου και ο Σλουκας εγινε Cherry τελικα?
Εγώ πέρσι δεν διάβασα και πολύ αθλητικό τύπο. Ωστόσο σε μια γρήγορη μεν, διασαφηνιστική δε, έρευνα βρήκα μόνο μια είδηση που βγήκε από τον δαιμόνιο ρεπόρτερ Δ.Γ :mrgreen: που τον παρουσίαζε ως κλεισμένο:
https://www.newsbeast.gr/sports/arthro/ ... -olympiako

Ενώ βρήκα κι ένα άρθρο του Βαρλά κάπου στα μέση Ιουνίου, που μίλαγε "για 2 μεγάλα αγκάθα που κολλάνε την επιστροφή Σλούκα"
https://www.eurohoops.net/el/euroleague ... olimpiako/

και βρήκα κι αυτό εδώ την 1 Ιουλίου (τέτοια εποχή δηλαδή, απλώς λίγες μέρες πίσω.... :oops: ) που ανακοινώνει την παραμονή Σλούκα στη Φενέρ:
https://allstarbasket.gr/ekleise-tin-qu ... nei-fener/

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 10:48 pm

Redfly έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:32 pm

Ας δουμε αυτα που ήδη ισχύουν :wave:

Η αλήθεια είναι ότι κανείς απ΄αυτούς τους 3 (Καλάθης, Ντιλέινι, Γκιλ) δεν παρουσιάστηκε ως κλεισμένος. Σε αντίθεση με τον Σλούκα που όντως παρουσιάζεται ως κλεισμένος από τις πολύ πρώτες μέρες του Ιούνη. :)


Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 10:53 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 9:39 pm
Σλούκας Χάρισσον είναι οι σουτέρ μας και θα παίρνουν μπόλικο χρόνο. Από κει και πέρα αν δεν συμφωνήσει ο Βεζένκοφ, δεν υπάρχει πιο ενδεδειγμένη λύση απ΄τον αντικαταστάτη του στην Μπαρτσελόνα, Ρόλαντς Σμιτς. Έπεται (ο πιο "στοίχημαν") Ντέρεκ Γουίλις.
Ο Λετονός παίζει πολύ πιο άνετα το 3 από τον Σάσα και κοστίζει τα ίδια λεφτά, έχει το ίδιο σουτ πάνω κάτω και απέραντα περισσότερη αθλητικότητα.
Αμέ, τι; :wink:
Φίλε μου Portotalopitta13, ο Χικς δεν είναι δικιά μου πρόταση. Τον έμαθα από φίλο συμφορουμίτη (που όλο ξεχνάω το κωδικό του όνομα :oops: ) κάπου τον ΑπριλόΜάη.
Βασικά ο Λετονός είναι σαν να βλέπω τον Παπανικολάου το 2012. Δεν είναι τέσσερα αλλά μπορεί θεωρητικά να προσφέρει κυρίως λόγω της αθλητικότητας που έχει. Ο Παπανικολάου αυτή τη στιγμή πέραν της εμπειρίας (σημαντικό εφόδιο) δεν νομίζω ότι είναι σε κάτι ιδιαίτερα καλύτερος από τον Smits.

0
redhunter

 sophomore
Reactions: 27
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2020 12:07 pm
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Ιούλ 06, 2020 10:58 pm

ssoulliss έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:53 pm
basket72 έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 9:39 pm
Σλούκας Χάρισσον είναι οι σουτέρ μας και θα παίρνουν μπόλικο χρόνο. Από κει και πέρα αν δεν συμφωνήσει ο Βεζένκοφ, δεν υπάρχει πιο ενδεδειγμένη λύση απ΄τον αντικαταστάτη του στην Μπαρτσελόνα, Ρόλαντς Σμιτς. Έπεται (ο πιο "στοίχημαν") Ντέρεκ Γουίλις.
Ο Λετονός παίζει πολύ πιο άνετα το 3 από τον Σάσα και κοστίζει τα ίδια λεφτά, έχει το ίδιο σουτ πάνω κάτω και απέραντα περισσότερη αθλητικότητα.
Αμέ, τι; :wink:
Φίλε μου Portotalopitta13, ο Χικς δεν είναι δικιά μου πρόταση. Τον έμαθα από φίλο συμφορουμίτη (που όλο ξεχνάω το κωδικό του όνομα :oops: ) κάπου τον ΑπριλόΜάη.
Βασικά ο Λετονός είναι σαν να βλέπω τον Παπανικολάου το 2012. Δεν είναι τέσσερα αλλά μπορεί θεωρητικά να προσφέρει κυρίως λόγω της αθλητικότητας που έχει. Ο Παπανικολάου αυτή τη στιγμή πέραν της εμπειρίας (σημαντικό εφόδιο) δεν νομίζω ότι είναι σε κάτι ιδιαίτερα καλύτερος από τον Smits.
Ο Παπανικολάου έχει χαρακτήρα νικητή, έχει πάθος και μπορεί να συμπαρασύρει όλη την ομάδα. Επίσης έχει αποδείξει ότι σε μεγάλα παιχνίδια σε φάιναλ φορ και τελικούς βάζει μεγάλα σουτ. Αυτά ο Σμιτ δεν τα έχει δει ούτε στον ύπνο του. Ας κάνει τα μισά από όσα έκανε ο Παπ και ύστερα θα τον συγκρίνω μαζί του. Συνήθως τέτοιοι παίχτες στα δύσκολα όταν η μπάλα καίει είναι γατάκια και αυτό δεν διορθώνεται όσο προπόνηση και να κάνεις. Η το έχεις η δεν το έχεις

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 11:02 pm

ssoulliss έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:53 pm

Βασικά ο Λετονός είναι σαν να βλέπω τον Παπανικολάου το 2012. Δεν είναι τέσσερα αλλά μπορεί θεωρητικά να προσφέρει κυρίως λόγω της αθλητικότητας που έχει. Ο Παπανικολάου αυτή τη στιγμή πέραν της εμπειρίας (σημαντικό εφόδιο) δεν νομίζω ότι είναι σε κάτι ιδιαίτερα καλύτερος από τον Smits.
Όνειρο ήτο και πάει. Μπαίνω ύστερα από μέρες και βλέπω να "παίζει¨ του Βεζένκοφ. Χαίρομαι. :D Και τσουκ, μου σκάει ο Μιχάλης ο Στεφάνου, που με απειλεί με αυτό το δυσοίωνο "...τα υπόλοιπα στο παρκέ" . :P .
Το κακό είναι ότι 5 χρόνια τώρα στην Ευρωλίγκα, το παρκέ δεν είναι και πολύ καλός σύμβουλός του Βεζένκοφ.
5.2 Πόντους (το ατού του, μην ξεχνάμε) και 2.3 ριμπάουντ (το δεύτερο μεγάλο του όπλο :hoho: )

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 11:17 pm

redhunter έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:58 pm
Ο Παπανικολάου έχει χαρακτήρα νικητή, έχει πάθος και μπορεί να συμπαρασύρει όλη την ομάδα. Επίσης έχει αποδείξει ότι σε μεγάλα παιχνίδια σε φάιναλ φορ και τελικούς βάζει μεγάλα σουτ. Αυτά ο Σμιτ δεν τα έχει δει ούτε στον ύπνο του. Ας κάνει τα μισά από όσα έκανε ο Παπ και ύστερα θα τον συγκρίνω μαζί του. Συνήθως τέτοιοι παίχτες στα δύσκολα όταν η μπάλα καίει είναι γατάκια και αυτό δεν διορθώνεται όσο προπόνηση και να κάνεις. Η το έχεις η δεν το έχεις
Στο μπολνταρισμένο διαφωνώ. Ο Παπανικολάου έχει κάνει ένα πολύ μεγάλο Final-4 όπου ήταν ο κανονικός MVP και όχι ο Σπανούλης το 2012, έχει κάνει ένα πολύ μεγάλο ημιτελικό το 2017 αλλά οι χρονιές του, ειδικά από όταν γύρισε από το Houston, είναι στάσιμες εώς πτωτικές με απουσία μεγάλων εμφανίσεων. Και να έλεγα ότι είναι 35, αλλά είναι μόνο 30. Τα μεγάλα του παιχνίδια είναι ελάχιστα. Θα σου θύμιζα πως ο Παπανικολάου έχει υπάρξει έως και αρνητικός σε μεγάλα ματς, απλά τότε υπήρχε ο Μάντζαρης που τα άκουγε (σωστά αν θες τη γνώμη μου). Να μην σου αναφέρω για εθνική που δεν έχει κάνει έστω ένα καλό τουρνουά.

O Smits είναι 5 χρόνια μικρότερος είναι σε μεγάλη ομάδα επίσης άλλα έμπλεξε με τον Pesic. Μην τον υποτιμάς είναι καλός παίκτης, τίμιος ρολίστας και χωράει σε μεγάλη ομάδα. Γνώμη μου. :)

0
reignman

allstar
Reactions: 1110
Δημοσιεύσεις: 3483
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 11:35 pm

Αυτό παίζει σημαντικό ρόλο για το μπόλιασμα και την νοοτροπία νικητή στα νεουδια. Μέσα σε όλα αυτά έχουμε και έναν πολύ ικανό κόουτς που έχει πάει 2 φάιναλ φορ και έχει σηκώσει μια κούπα.
Ολοι οι νεοι εδω και τοσα χρονια απο το πολυ μπολιασμα τερματισαν το μπασκετομετρο.

αλλά οι χρονιές του, ειδικά από όταν γύρισε από το Houston, είναι στάσιμες εώς πτωτικές με απουσία μεγάλων εμφανίσεων. Και να έλεγα ότι είναι 35, αλλά είναι μόνο 30.
Mα το θεμα ειναι πως απο τοτε που γυρισε απο το Χιουστον περναει ενα μηνα φορμας οπου τρεχει πηδαει εχει παθος παιζει απο σχετικα καλα ως αρκετα καλα και μετα παει 2-3 μηνες που παιζει σαν παλεμαχος. κατεβασμενα μουτρα , χαμηλα επιπεδα ενεργειας , στριβει με δυσκολια κτλ.

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 11:36 pm

basket72 έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:48 pm
Redfly έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 10:32 pm

Ας δουμε αυτα που ήδη ισχύουν :wave:
Η αληθεια είναι οτι για αλλη μια χρονια δεν μπορεσαμε να παρουμε τους παικτες που επρεπε. Μαλλον δεν εγινε καν προταση ή ήταν προταση για τα ματια διοτι με τετοιο μπατζετ πραγματι δε μπορει να ηταν κλεισμενοι. Ακομα και ο σλουκας συμβολαιο εχει με φενερ, αλλο κλεισμενος αλλο τα εχει βρει με την ομαδα μας. Τετοια αρθρα είναι απλα για να περναει η ωρα. Τελικα με εμας στα 5,1 εκ τα βρηκε ή στα 5,4 εκ? Θυμαμαι να τον θελουμε στα 1,4εκ τον χρονο . Θα τον λιωσει στα 35λεπτα ο μπαρτζω για να καλυψει τη μεταγραφη που δεν εγινε.

Tον Λαρε υποθετω οτι τον φορτώθηκε ο μπαρτζω διοτι ο τζεκινς ήρθε αργοτερα. Τσαμπα λεφτα χαλασαν για τον ρολο αυτον. Δε το χρεωνω στον κοουτς αυτο, καπου θα βρει να τον χωρεσει.

Αν και δεν εχει κλεισει το ροστερ, παντου η συζητηση γινεται πλεον με χαμηλοτερα στανταρ σε σχεση με τη περιοδο της καραντινας. Ακουγεται για μια ακομα μεταγραφη, για να δουμε....


0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιούλ 06, 2020 11:48 pm

reignman έγραψε:
Δευ Ιούλ 06, 2020 11:35 pm
Αυτό παίζει σημαντικό ρόλο για το μπόλιασμα και την νοοτροπία νικητή στα νεουδια. Μέσα σε όλα αυτά έχουμε και έναν πολύ ικανό κόουτς που έχει πάει 2 φάιναλ φορ και έχει σηκώσει μια κούπα.
Ολοι οι νεοι εδω και τοσα χρονια απο το πολυ μπολιασμα τερματισαν το μπασκετομετρο.

αλλά οι χρονιές του, ειδικά από όταν γύρισε από το Houston, είναι στάσιμες εώς πτωτικές με απουσία μεγάλων εμφανίσεων. Και να έλεγα ότι είναι 35, αλλά είναι μόνο 30.
Mα το θεμα ειναι πως απο τοτε που γυρισε απο το Χιουστον περναει ενα μηνα φορμας οπου τρεχει πηδαει εχει παθος παιζει απο σχετικα καλα ως αρκετα καλα και μετα παει 2-3 μηνες που παιζει σαν παλεμαχος. κατεβασμενα μουτρα , χαμηλα επιπεδα ενεργειας , στριβει με δυσκολια κτλ.
Ο Παπ είναι περίεργη περίπτωση αθλητη. Όταν θα σταματησει ο σπανουλης και ο Πριντεζης θα δουμε πως θα του κατσει στο μυαλο. Είτε θα το παρει πάνω του είτε θα αρχισει μια άσχημη πτώση, διότι μέχρι τώρα η σκια των αρχηγων δεν αφηνει και πολλα περιθωρια. Μέχρι τώρα όποτε η ομαδα είχε προβλημα τραυματισμων ο Παπ πάντως τράβηξε πολυ καλά και σε πολλές θέσεις απο 2 μέχρι 4. Δεν τον έχω ξεγραψει ακόμα τον παίκτη αν και καταλαβαίνω απόλυτα αυτα που λες.

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 07, 2020 12:24 am

Είδα το tweet του Στεφάνου και δυστυχώς επιβεβαιώθηκε ο φόβος μου. Δε λέω, μου άρεσε η ιδέα του Βεζένκοφ στον Ολυμπιακό, αλλά δύο χρόνια τώρα δεν έχω δει τίποτα. Στην άμυνα είναι ανύπαρκτος, στην επίθεση το ρεπερτόριο του είναι περιορισμένο, στο 5 δεν έχει αθλητικά προσόντα για να παίξει, στο 3 είναι πολύ ψηλός για να παίξει, στο 4 ό,τι σου βάλει σε τρίποντο, θα το φάει πίσω, άρα γιατί να δώσουμε τα λεφτά που δώσαμε, όταν με αυτά τα λεφτά παίρνεις τούμπανο 4-5άρι που είναι ακριβώς ό,τι θέλει η ομάδα.

Γενικά απογοήτευση το πως ξεκινήσαμε φέτος τη μεταγραφολογία και πως καταλήξαμε. Και πέρυσι μας έλεγαν όλοι ότι είναι μεταβατική χρονιά (το έμαθα και εγώ από εσωτερική πηγή ότι δεν υπήρχαν βλέψεις ούτε για οχτάδα πέρυσι), φέτος τι είναι αυτό; Τα σκάμε για παίκτη μόνο αν είναι Έλληνας λες και είμαστε τα Σούπερ Μάρκετ Γαλαξίας. Και απορώ πως ένας παίκτης σαν το Σλούκα θα δει αυτό που χτίζεται και θα ψηθεί να έρθει ή πως ο Coach B βλέπει θετικά ένα project όπως το φετινό, στο οποίο δεύτερος πόλος δημιουργίας είναι ο Σπανούλης στην ηλικία που είναι και μετά από τόσους σοβαρούς τραυματισμούς και χωρίς επαρκή ποσότητα παικτών στη ρακέτα

Δε λέω, για ρολόι έχουμε ψιλοκαλή ομάδα. Τώρα στο σετ παιχνίδι πως θα ανοίξουν οι άμυνες ή πως θα μοιραστούν οι ρόλοι και θα βρούμε χημεία, άγνωσται αι βούλαι του Κυρίου.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Stavros83

 junior
Reactions: 51
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 6:43 pm
Τοποθεσία: Παιανία
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Igor Kudelin
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 5

Τρί Ιούλ 07, 2020 7:29 am

Ήμουν σίγουρος πως θα προέκυπτε εμπλοκή. Σε λίγες μέρες θα ανακοινώσουμε την απόσυρση του ενδιαφέροντος μας.
https://www.sport-fm.gr/article/basket/ ... ka/4113836

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”