Ολυμπιακός - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1827
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Σάβ Μαρ 23, 2024 6:02 pm

nikolas_asteri έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 5:27 pm
Τι φάση με το «ομάδα του ΟΑΚΑ»;
"Ομάδα του ΟΑΚΑ" το έχει και σε άλλο ποστ.
"Ομάδα που θέλει να φύγει ο Μαντζούκας" και "ομάδα που δεν αξιοποιεί τον Μωραϊτη" τα λανσάρισε για πρώτη φορά.
Κλασικά ποσταρίσματα επιπέδου γκαζέτας που δεν έχουν θέση στο φόρουμ.
Εκτός κι αν "το μέλος που τρολάρει ασυστόλως" έχει κάποιου είδους ασυλία.

2
2 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Dedalos

 euroleague
Reactions: 615
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2022 6:11 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Μαρ 23, 2024 6:45 pm

lefpan έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 6:02 pm
nikolas_asteri έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 5:27 pm
Τι φάση με το «ομάδα του ΟΑΚΑ»;
"Ομάδα του ΟΑΚΑ" το έχει και σε άλλο ποστ.
"Ομάδα που θέλει να φύγει ο Μαντζούκας" και "ομάδα που δεν αξιοποιεί τον Μωραϊτη" τα λανσάρισε για πρώτη φορά.
Κλασικά ποσταρίσματα επιπέδου γκαζέτας που δεν έχουν θέση στο φόρουμ.
Εκτός κι αν "το μέλος που τρολάρει ασυστόλως" έχει κάποιου είδους ασυλία.
Από ένα γεμάτο μπασκετικά σχολια ποστ,απομόνωσες 6 απολυτωςμη υβριστικά σχόλια , κι έβγαλες τη σοφιστια ότι πρέπει να με διώξουν
Η συνήθης εμπάθεια σου απέναντι στο πρόσωπο μου.
Ότι μαντζουκας θέλει να φύγει έχει αναφερθεί επανειλημμένως από πολλά μέλη πχ τουλουμπας
Ότι κι ο μωραιτης ανεξήγητα δε παίζει το συζητάνε συνέχεια οι απέναντι οπαδοί
Ότι η ομάδα τους έχει έδρα το ΟΑΚΑ, αλήθεια λέω, έλεγξε το
Ασυλία έχεις εσύ να μου επιτίθεσαι με δημιουργήματα του μυαλού σου. Σήμερα το τερματίσες
Για το μπάσκετ δε μίλησες. Ποσταρεις μόνο για να βρισεις

1
1 Εικόνα
Delpo1987

 
Reactions: 18
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2023 6:41 pm
Τοποθεσία: Πατρα
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 23, 2024 6:53 pm

lefpan έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 6:02 pm
nikolas_asteri έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 5:27 pm
Τι φάση με το «ομάδα του ΟΑΚΑ»;
"Ομάδα του ΟΑΚΑ" το έχει και σε άλλο ποστ.
"Ομάδα που θέλει να φύγει ο Μαντζούκας" και "ομάδα που δεν αξιοποιεί τον Μωραϊτη" τα λανσάρισε για πρώτη φορά.
Κλασικά ποσταρίσματα επιπέδου γκαζέτας που δεν έχουν θέση στο φόρουμ.
Εκτός κι αν "το μέλος που τρολάρει ασυστόλως" έχει κάποιου είδους ασυλία.
Δεν καταλαβαίνω αυτή την υπερευαισθησία σε ένα μπασκετικό φόρουμ (το οποίο πραγματικά έχει παρά πολύ καλό επίπεδο ) και φτάνει κάποιος στο σημείο να υποδεικνύει στους μοντς κάποιον για αποβολή ή φάουλ για ένα κόσμιο και αρκετό χιουμοριστικό τρολαρισμα στους οπαδούς του αιώνιου . Στην τελική οι περισσότεροι που γράφουμε εδώ είμαστε οπαδοί και πιστεύω όταν γίνεται χωρίς υβριστικά σχόλια το τρολαρισμα βοηθάει και λίγο στην κουβέντα !
Αυτά που είπε ο Δαίδαλος όντως ισχύουν 😂

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1827
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Σάβ Μαρ 23, 2024 7:07 pm

Delpo1987 έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 6:53 pm



Δεν καταλαβαίνω αυτή την υπερευαισθησία σε ένα μπασκετικό φόρουμ (το οποίο πραγματικά έχει παρά πολύ καλό επίπεδο ) και φτάνει κάποιος στο σημείο να υποδεικνύει στους μοντς κάποιον για αποβολή ή φάουλ για ένα κόσμιο και αρκετό χιουμοριστικό τρολαρισμα στους οπαδούς του αιώνιου . Στην τελική οι περισσότεροι που γράφουμε εδώ είμαστε οπαδοί και πιστεύω όταν γίνεται χωρίς υβριστικά σχόλια το τρολαρισμα βοηθάει και λίγο στην κουβέντα !
Αυτά που είπε ο Δαίδαλος όντως ισχύουν 😂
Αν δεν καταλαβαίνεις, δεν θα χάσω το χρόνο μου για να σου εξηγήσω.
Προφανώς σε ικανοποιεί το ποστάρισμα που ξεχειλίζει από μπασκετικά σχόλια του τύπου "κιόσκι ύψους 1,83" για παίκτη της ομάδας που ομολογουμένως φέτος έχει μεγάλη άνοδο και στην περίοδο που ακόμα ψάχναμε τα πατήματά μας ήταν (μαζί με τον Πίτερς) ο καλύτερος της ομάδας μας.
Κι επίσης, να υποθέσω ότι συμφωνείς με την υψηλότατου μπακαλίστικου επιπέδου ανάλυση, με ποσοστά μάλιστα, όπου αποκλειόμαστε από ΟΛΕΣ τις ομάδες, αλλά με τον Παναθηναϊκό ο "άνθρωπος που νομίζει ότι όλοι τον βρίζουν" μας κάνει τη χάρη να μας δίνει 50-50.
Και, προς Θεού, το τρολάρισμά μου με αυτό το ποστ δεν δημιουργεί πρόβλημα σε κανένα, αλλά "βοηθάει και λίγο στην κουβέντα"!

2
2 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Delpo1987

 
Reactions: 18
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2023 6:41 pm
Τοποθεσία: Πατρα
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 23, 2024 7:24 pm

lefpan έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 7:07 pm

Αν δεν καταλαβαίνεις, δεν θα χάσω το χρόνο μου για να σου εξηγήσω.
Προφανώς σε ικανοποιεί το ποστάρισμα που ξεχειλίζει από μπασκετικά σχόλια του τύπου "κιόσκι ύψους 1,83" για παίκτη της ομάδας που ομολογουμένως φέτος έχει μεγάλη άνοδο και στην περίοδο που ακόμα ψάχναμε τα πατήματά μας ήταν (μαζί με τον Πίτερς) ο καλύτερος της ομάδας μας.
Κι επίσης, να υποθέσω ότι συμφωνείς με την υψηλότατου μπακαλίστικου επιπέδου ανάλυση, με ποσοστά μάλιστα, όπου αποκλειόμαστε από ΟΛΕΣ τις ομάδες, αλλά με τον Παναθηναϊκό ο "άνθρωπος που νομίζει ότι όλοι τον βρίζουν" μας κάνει τη χάρη να μας δίνει 50-50.
Και, προς Θεού, το τρολάρισμά μου με αυτό το ποστ δεν δημιουργεί πρόβλημα σε κανένα, αλλά "βοηθάει και λίγο στην κουβέντα"!
Την πρώτη πρόταση δεν τη σχολιάζω καν γιατί θα με αποβάλλουν και θα έχουν και δίκιο . Για τα ποσοστά όχι δε συμφωνώ και το έγραψα στην απάντηση μου , αλλά δε συμφωνώ και με πολλά αλλά που έχουν γραφτεί κατά καιρούς από αλλά άτομα στο φόρουμ . Το ότι ο εξαιρετικά συμπαθής κάναν δεν είναι το ιδανικό βασικό δυάρι για εμάς συμφωνώ 100% , το κιόσκι 1,83 το παίρνω σαν χιουμοριστικό σχόλιο ή το αγνοώ εντελώς αν δε μου αρέσει η ουσία όμως είναι ότι και για εμένα θες κάτι καλύτερο για βασικό δυάρι . Μην ξεχνάς ότι ξταν ο καλύτερος παίχτης μας στην αρχή , αλλά η αρχή μας δεν ηταν και τόσο καλή , αυτή την αρχή πληρώνουμε τώρα! Επισης είναι οπαδός του Ολυμπιακού και δε μπορεί να δεχτεί ότι για κάποιους λάθος χειρισμούς δε βρισκόμαστε εκεί που θα μπορούσαμε και εκφράζει αγανάκτηση , οκ το ακούω . Και εγω προσωπικά το προτιμώ από το να το παίζουμε όλοι αντικειμενικοί . Μακάρι να το σηκώσουμε όλα βέβαια και να καταπιεί τη γλώσσα του.
Επισης το τι προσφέρουν τα σχόλια του καθενός το κρίνουν αυτοί που τα διαβάζουν 😉

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1488
Δημοσιεύσεις: 6488
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μαρ 23, 2024 8:58 pm

Δαίδαλος μια μέρα off και αν συνεχιστούν αναφορές σε "ομάδα του ΟΑΚΑ" με την επιστροφή, θα υπάρχει και αυστηρότερη ποινή (μεγαλύτερος αποκλεισμός ή φαούλ). Lefpan επίσης προφορική προειδοποίηση γιατί δεν χρειάζεται κάθε φορά όλο το φόρουμ να διαβάζει στιχομυθίες σας με τον Δαίδαλο. Και για τους δύο ισχύει ότι την επόμενη φορά που θα υπάρξει ανοιχτή κόντρα μεταξύ σας που θα τραβήξει παραπάνω απ'οτι πρέπει, θα εξεταστεί το ενδεχόμενο επιβολής φάουλ.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1933
Δημοσιεύσεις: 5274
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μαρ 24, 2024 1:47 pm

Delpo1987 έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 8:45 am
xomitsious έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 10:14 pm


Εκτός και αν είσαι ο Δαίδαλος οπότε δεν τη γλίτωσες!
Τι μυστήριο!!!
Επιμένεις εσυ !!
Να σταματήσει η στιχομυθία, διαφορετικές ip, διαφορετικοί πάροχοι, θα σβηστούν τα άκυρα ποστ.

0
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 211
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μαρ 24, 2024 7:18 pm

Αυτή την στιγμή η ομάδα στην Ευρωλίγκα το πιο πιθανό είναι να πάρει την 5η ή 6η θέση. Και μάλλον θα πέσει με μια από τις Μονακό ή Μπαρτσελονα με μειονέκτημα. Έχει βουνο να ανεβεί και προφανώς πληρώνουμε το κακό ξεκίνημα και τα εγκλήματα με Σικμα και Μπραζντεικις. Δεν θέλω να είμαι απαισιόδοξος και ελπίζω να πάμε καλα απλά κταταω και μικρό καλάθι.

Το θετικό είναι ότι ο Πετρουσεφ θα επανέλθει σχετικά σύντομα και σιγά σιγά θα δούμε και τον Μιλουτονοφ, αν είμαστε όλοι καλά θα έχουμε πολλές ελπίδες στα playoffs ακόμα και με μειονέκτημα.

Για τον Παναθηναϊκό που αναφέρθηκε, δύσκολα θα χάσει την 2η θέση, δεν υπάρχει περίπτωση να χασει στην Μπολόνια, αυτή την στιγμή μαζί με την Ρεάλ είναι τα 2 μεγάλα φαβορί για να πάνε F4. Και επειδή θέλω να είμαι δίκαιος, οφείλω να τους παραδεχτώ, από την άθλια ομάδα πέρυσι, μέσα σε ένα καλοκαίρι φτιάξανε ομάδα και χτυπάνε F4, και παίζοντας με μόλις 6 παίκτες, που να τους είχε βγει ο Βιλντοζα, ο Ηθοποιός και αν είχαν και ένα ακόμα καλούτσικου 5αρι…δεν παιζουν ομαδικό μπάσκετ όπως εμείς αλλά σαν επιθετικό ατομικό ταλέντο είναι αισθητά καλύτεροι από τους δικούς μας.

Του χρόνου εμείς θελουμε οπωσδήποτε έναν περιφερειακό με υψηλό ατομικό ταλέντο που να βάζει την μπάλα στο καλάθι όπως και να έχει, καλο το κομμουνιστικό μπάσκετ αλλά όταν η μπάλα καίει θέλεις έναν παίκτη να πάρει την ομάδα στην πλάτη του.

Για μένα τα δίνεις όλα το καλοκαίρι για James και διώχνεις τον Κάναν….μονο με μια κίνηση και απολύτως τίποτε άλλο θα έχεις ρόστερ ικανό για τα πάντα…..το ξαναλέω με μόλις μια μεταγραφή και όλο το άλλο ρόστερ ίδιο με φέτος.

0
Delpo1987

 
Reactions: 18
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2023 6:41 pm
Τοποθεσία: Πατρα
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μαρ 24, 2024 8:43 pm

karamelitsa έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 7:18 pm
Αυτή την στιγμή η ομάδα στην Ευρωλίγκα το πιο πιθανό είναι να πάρει την 5η ή 6η θέση. Και μάλλον θα πέσει με μια από τις Μονακό ή Μπαρτσελονα με μειονέκτημα. Έχει βουνο να ανεβεί και προφανώς πληρώνουμε το κακό ξεκίνημα και τα εγκλήματα με Σικμα και Μπραζντεικις. Δεν θέλω να είμαι απαισιόδοξος και ελπίζω να πάμε καλα απλά κταταω και μικρό καλάθι.

Το θετικό είναι ότι ο Πετρουσεφ θα επανέλθει σχετικά σύντομα και σιγά σιγά θα δούμε και τον Μιλουτονοφ, αν είμαστε όλοι καλά θα έχουμε πολλές ελπίδες στα playoffs ακόμα και με μειονέκτημα.

Για τον Παναθηναϊκό που αναφέρθηκε, δύσκολα θα χάσει την 2η θέση, δεν υπάρχει περίπτωση να χασει στην Μπολόνια, αυτή την στιγμή μαζί με την Ρεάλ είναι τα 2 μεγάλα φαβορί για να πάνε F4. Και επειδή θέλω να είμαι δίκαιος, οφείλω να τους παραδεχτώ, από την άθλια ομάδα πέρυσι, μέσα σε ένα καλοκαίρι φτιάξανε ομάδα και χτυπάνε F4, και παίζοντας με μόλις 6 παίκτες, που να τους είχε βγει ο Βιλντοζα, ο Ηθοποιός και αν είχαν και ένα ακόμα καλούτσικου 5αρι…δεν παιζουν ομαδικό μπάσκετ όπως εμείς αλλά σαν επιθετικό ατομικό ταλέντο είναι αισθητά καλύτεροι από τους δικούς μας.

Του χρόνου εμείς θελουμε οπωσδήποτε έναν περιφερειακό με υψηλό ατομικό ταλέντο που να βάζει την μπάλα στο καλάθι όπως και να έχει, καλο το κομμουνιστικό μπάσκετ αλλά όταν η μπάλα καίει θέλεις έναν παίκτη να πάρει την ομάδα στην πλάτη του.

Για μένα τα δίνεις όλα το καλοκαίρι για James και διώχνεις τον Κάναν….μονο με μια κίνηση και απολύτως τίποτε άλλο θα έχεις ρόστερ ικανό για τα πάντα…..το ξαναλέω με μόλις μια μεταγραφή και όλο το άλλο ρόστερ ίδιο με φέτος.
2 προσθήκες , βαλε και κάποιον άλλο στη θέση του Γκος , γιατί δε γίνεται να περιμένεις μέχρι τον Απρίλη να παίξει 3 σερί παιχνίδια ο δεύτερος χειριστής σου. Ιδανικά Έβανς .
Με Έβανς και Λάρκιν ή Τζειμς και όλους τους άλλους ίδιους είμαστε σούπερ . Αλλά κάτι μου λέει θα μείνουμε με την όρεξη .

0
Dedalos

 euroleague
Reactions: 615
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2022 6:11 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μαρ 24, 2024 9:32 pm

kojito έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 8:58 pm
Δαίδαλος μια μέρα off και αν συνεχιστούν αναφορές σε "ομάδα του ΟΑΚΑ" με την επιστροφή, θα υπάρχει και αυστηρότερη ποινή (μεγαλύτερος αποκλεισμός ή φαούλ). Lefpan επίσης προφορική προειδοποίηση γιατί δεν χρειάζεται κάθε φορά όλο το φόρουμ να διαβάζει στιχομυθίες σας με τον Δαίδαλο. Και για τους δύο ισχύει ότι την επόμενη φορά που θα υπάρξει ανοιχτή κόντρα μεταξύ σας που θα τραβήξει παραπάνω απ'οτι πρέπει, θα εξεταστεί το ενδεχόμενο επιβολής φάουλ.
Επί δύο χρόνια ο lef pen και ο assistant 77 με βρίζουν απροκάλυπτα.Τρολ ,τρελό,αμόρφωτο,ψυχοπαθή με έχουν πει Δεν έπεσα στο επίπεδο τους ποτέ . Oι μοντερειτορς δε με προστάτεψαν ποτέ . Ο mojito μου έδωσε και φάουλ το Δεκέμβρη γιατί υπερασπιστικα κόσμια τον εαυτό μου .
Χθες ο lef pen που ξαναεπιτεθηκε υβριστικά κι η αντίδραση του kojito ήταν να τιμωρήσει εμένα γιατί αποκάλεσα τον ΠΑΟ ομάδα του ΟΑΚΑ( μιλάμε για φοβερή βρισιά ..). Και μου εκτόξευσε κι απειλές για το μέλλον...
Στον υβριστή έδωσε προειδοποιήση που κι εκεί όμως κρατάει ίσες αποστάσεις Δολοφόνος και θύμα στο ίδιο τσουβαλι!
Ο χρήστης homitsious , τελείως αυθεραιτα και ψευδώς , με επανηλειμενα μηνύματα με συκοφαντεί ότι διατηρώ πολλαπλά προφίλ. Για το μοντερειτορς kojito, δεν τρέχει τίποτα σε αυτή την περίπτωση.
Δυστυχώς ο administrator, για τον οποίο έχω καλή άποψη, δε παίρνει θέση
Σε όλη την ανθρώπινη ιστορία η διαφορετική άποψη ρίχνονταν στην πυρά
Για να προστατεύσω την αξιοπρέπεια μου από τις χυδαιότητες των lef pan, assistant 77 και την εμπάθεια και κακία του moderator kojito, αποχωρώ από το forum .

5
2 Εικόνα 1 Εικόνα 1 Εικόνα 1 Εικόνα
Delpo1987

 
Reactions: 18
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2023 6:41 pm
Τοποθεσία: Πατρα
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μαρ 24, 2024 9:53 pm

Dedalos έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 9:32 pm
kojito έγραψε:
Σάβ Μαρ 23, 2024 8:58 pm
Δαίδαλος μια μέρα off και αν συνεχιστούν αναφορές σε "ομάδα του ΟΑΚΑ" με την επιστροφή, θα υπάρχει και αυστηρότερη ποινή (μεγαλύτερος αποκλεισμός ή φαούλ). Lefpan επίσης προφορική προειδοποίηση γιατί δεν χρειάζεται κάθε φορά όλο το φόρουμ να διαβάζει στιχομυθίες σας με τον Δαίδαλο. Και για τους δύο ισχύει ότι την επόμενη φορά που θα υπάρξει ανοιχτή κόντρα μεταξύ σας που θα τραβήξει παραπάνω απ'οτι πρέπει, θα εξεταστεί το ενδεχόμενο επιβολής φάουλ.
Επί δύο χρόνια ο lef pen και ο assistant 77 με βρίζουν απροκάλυπτα.Τρολ ,τρελό,αμόρφωτο,ψυχοπαθή με έχουν πει Δεν έπεσα στο επίπεδο τους ποτέ . Oι μοντερειτορς δε με προστάτεψαν ποτέ . Ο mojito μου έδωσε και φάουλ το Δεκέμβρη γιατί υπερασπιστικα κόσμια τον εαυτό μου .
Χθες ο lef pen που ξαναεπιτεθηκε υβριστικά κι η αντίδραση του kojito ήταν να τιμωρήσει εμένα γιατί αποκάλεσα τον ΠΑΟ ομάδα του ΟΑΚΑ( μιλάμε για φοβερή βρισιά ..). Και μου εκτόξευσε κι απειλές για το μέλλον...
Στον υβριστή έδωσε προειδοποιήση που κι εκεί όμως κρατάει ίσες αποστάσεις Δολοφόνος και θύμα στο ίδιο τσουβαλι!
Ο χρήστης homitsious , τελείως αυθεραιτα και ψευδώς , με επανηλειμενα μηνύματα με συκοφαντεί ότι διατηρώ πολλαπλά προφίλ. Για το μοντερειτορς kojito, δεν τρέχει τίποτα σε αυτή την περίπτωση.
Δυστυχώς ο administrator, για τον οποίο έχω καλή άποψη, δε παίρνει θέση
Σε όλη την ανθρώπινη ιστορία η διαφορετική άποψη ρίχνονταν στην πυρά
Για να προστατεύσω την αξιοπρέπεια μου από τις χυδαιότητες των lef pan, assistant 77 και την εμπάθεια και κακία του moderator kojito, αποχωρώ από το forum .
Μπράβο στο Δαίδαλο !

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 286
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μαρ 24, 2024 10:20 pm

Εγώ πάντως για πλάκα είπα ότι είπα.
Προφανώς κακόγουστο το αστείο καθώς κάποιοι αισθάνθηκαν άβολα με αυτό.

1
1 Εικόνα
Delpo1987

 
Reactions: 18
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2023 6:41 pm
Τοποθεσία: Πατρα
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μαρ 24, 2024 10:48 pm

plo koon έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 10:09 pm
Dedalos έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 9:32 pm


Επί δύο χρόνια ο lef pen και ο assistant 77 με βρίζουν απροκάλυπτα.Τρολ ,τρελό,αμόρφωτο,ψυχοπαθή με έχουν πει Δεν έπεσα στο επίπεδο τους ποτέ . Oι μοντερειτορς δε με προστάτεψαν ποτέ . Ο mojito μου έδωσε και φάουλ το Δεκέμβρη γιατί υπερασπιστικα κόσμια τον εαυτό μου .
Χθες ο lef pen που ξαναεπιτεθηκε υβριστικά κι η αντίδραση του kojito ήταν να τιμωρήσει εμένα γιατί αποκάλεσα τον ΠΑΟ ομάδα του ΟΑΚΑ( μιλάμε για φοβερή βρισιά ..). Και μου εκτόξευσε κι απειλές για το μέλλον...
Στον υβριστή έδωσε προειδοποιήση που κι εκεί όμως κρατάει ίσες αποστάσεις Δολοφόνος και θύμα στο ίδιο τσουβαλι!
Ο χρήστης homitsious , τελείως αυθεραιτα και ψευδώς , με επανηλειμενα μηνύματα με συκοφαντεί ότι διατηρώ πολλαπλά προφίλ. Για το μοντερειτορς kojito, δεν τρέχει τίποτα σε αυτή την περίπτωση.
Δυστυχώς ο administrator, για τον οποίο έχω καλή άποψη, δε παίρνει θέση
Σε όλη την ανθρώπινη ιστορία η διαφορετική άποψη ρίχνονταν στην πυρά
Για να προστατεύσω την αξιοπρέπεια μου από τις χυδαιότητες των lef pan, assistant 77 και την εμπάθεια και κακία του moderator kojito, αποχωρώ από το forum .
Αστειότητες Δαίδαλε. Είσαι μονίμως αρνητική επιρροή στο φόρουμ και προσπαθείς να αμυνθείς της θέσης σου στηριζόμενος σε επιχειρήματα δημοτικού. Αν ένας φίλαθλος του ΠΑΟ έλεγε τον Ολυμπιακό, «η ομάδα που παίζει στα όρια του φάουλ» δε θα σε ενοχλούσε;

Τεσπα δεν χάνει τίποτα το φόρουμ αν δε γράφεις σε αυτό.
Πας μιλάτε έτσι αρχικά; τι θα πει επιχειρήματα δημοτικού , γεγονότα ηταν αυτά που ανέφερε. Επίσης ναι είναι λιγότερο εκνευριστικό να αποκαλείς τον ΠΑΟ ομάδα του ΟΑΚΑ από το τα να υπονοεί ο καθένας ότι έχεις χαμηλή νοημοσύνη (υπήρχαν τέτοια σχόλια στη στιχομυθία .
Επισης δε χάνει τίποτα το φόρουμ αν δε γράφεις εσύ ; Αν δε γράψεις εσυ πχ χάνεται κάποιο μπασκετικό μυαλό επιπέδου Ομπράντοβιτς ;
Πολλοί φωστήρες μαζεύτηκαν εδώ και οι μοντς όντως έχουν επιλεκτική ευαισθησία .
Αν όντως δίνονται ποινές με σχετικά αντικειμενικά κριτήρια το ποστ αυτό είναι για αποβολή .

3
1 Εικόνα 1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1663
Δημοσιεύσεις: 4179
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Μαρ 25, 2024 2:58 am

plo koon έγραψε:
Κυρ Μαρ 24, 2024 10:09 pm

Αστειότητες Δαίδαλε. Είσαι μονίμως αρνητική επιρροή στο φόρουμ
σιγα μην ωθησει την νεα γενια στον αντιμπαρτζωκισμο και τους καταστρεψει οπως ο γαρδελης την αλιμπερτη στα ναρκωτικα στην ταινια τα τσακαλια :mrgreen:

ο φιλος δεδαλος θα επρεπε να ξερει οτι τετοιες εκφρασεις απο αντιπαλους οπαδους θεωρουνται φλειμ ποστ δεν ειναι νεο μελος
τον καταλαβαινω οτι θελει να το γραψει αλλα μπορει να το κανει στο τουιτερ που εκει γραφουμε ολοι διαφορετικα απο εδω

παντως δεν νομιζω οτι πρεπει να αποχωρησει γιαυτο τον λογο

0
TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 443
Δημοσιεύσεις: 1621
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 25, 2024 6:25 am

Η προκατάληψη είναι μεγάλο πράγμα! Επειδή δεν συμπαθούμε κάποιον δεν σημαίνει πως ότι κάνει πρέπει να το βλέπουμε στραβό! Βάζουμε σημαδούρα έναν παίχτη και προσπαθούμε ντε και καλά να τον απαξιώσουμε ακόμα και αν παίζει καλά! Επίσης το ίδιο ισχύει με οπαδούς που υπερασπίζονται πάντα τα της ομάδας τους ότι και αν γίνει και στο λάθος ακόμα!

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”