Ολυμπιακός - Μεταγραφικά νέα

Συντονιστές: Super Moderators, Captains, Hall of Fame

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 74
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 18, 2020 9:00 am

Το θυμάμαι είναι η αλήθεια που το είχε αλιεύσει το μάτι μου στο Twitter πριν μήνες. Πάντως παίκτης που τα 3 τελευταία χρόνια παίζει στην Κίνα, έχει ευπάθεια στους τραυματισμούς και ακόμα και στο ΝΒΑ με εξαίρεση μια χρονιά δεν είχε καλά νούμερα, δεν νομίζω ότι θα ήταν value for money. Εκτός αν ερχόταν με ένα ποσό μέχρι 700-800 χιλιάδες.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

allstar
Reactions: 389
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 18, 2020 9:44 am

kojito έγραψε:
Παρ Σεπ 18, 2020 9:00 am
Το θυμάμαι είναι η αλήθεια που το είχε αλιεύσει το μάτι μου στο Twitter πριν μήνες. Πάντως παίκτης που τα 3 τελευταία χρόνια παίζει στην Κίνα, έχει ευπάθεια στους τραυματισμούς και ακόμα και στο ΝΒΑ με εξαίρεση μια χρονιά δεν είχε καλά νούμερα, δεν νομίζω ότι θα ήταν value for money. Εκτός αν ερχόταν με ένα ποσό μέχρι 700-800 χιλιάδες.
Ο Motejunas έχει αλλού προβλήματα. Όπου έχει πάει έχει δημιουργήσει προβλήματα βεντετισμού. Ακόμη και στην εθνική του ομάδα. Αν εμείς λέμε πως δεν έφτασαν ποτέ το ταβάνι τους οι Παπαγιάννης-Χαραλαμπόπουλος κλπ, οι Λιθουανοί το λένε δέκα φορές παραπάνω.

Τελικά υπέγραψε στην Κίνα. Δεν κάνει για σοβαρό μπάσκετ το παιδί, τριανταρίζει τον βλέπω σύντομα να το κόβει με τα θέματα που έχει (μέση).

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”