Ολυμπιακός- Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές 2023-2024

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Sharp Shooter

senior
Reactions: 415
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2018 5:08 pm
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 9:40 am

Eleos έγραψε:
Τρί Μαρ 26, 2024 11:16 am

1) Λαρκιν, walkup, Μήτρου Λονγκ, Γκος
2) Κιναν Έβανς, Κανααν
3) Πιτερς, Βεζένκοφ
4) Παπ, Πέτρουσεφ
5) Φάλ, Μιλου, Ραιτ
Αυτό μου θυμίζει κάτι Pro πριν πολλά χρόνια που ήμασταν πιτσιρικάδες, παίρναμε τους Γκαλάκτικος της Ρεάλ και βάζαμε αμυντικά χάφ Ζιντάν και Μπεκαμ για να χωρέσουν όλοι οι καλοί στην 11αδα.


Έχουμε και λέμε:

- 5 πρωτοκλασάτοι για τις θεσεις 1 και 2 εκ των οποίων οι 4 με μέσο όρο ύψους το 1.80φευγα.

- Βεζενκοφ, Πίτερς, Πετρουσεφ, Ράιτ, Μιλου, Φαλ δηλαδή 6 παίκτες για 2 θέσεις. Να μην ξέρεις ποιον να βάζεις 12αδα με λίγα λόγια.

- 3 Έλληνες στη 14αδα με ήδη έξω το Λαρεντζακη. Μιλάμε για εντελώς άλλη ομάδα στην Α1.

3
2 Εικόνα 1 Εικόνα
“Maybe now you could say I didn't play a second, but in five years, you guys are going to forget. In ten years I'll still be a champion. In 20 years I'll tell my kids I probably started, and in 30 years I'll probably tell them I got the MVP.”
Christofis

senior
Reactions: 200
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 06, 2022 6:26 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 10:25 am

Η ομαδα που ονειρευομαι για του χρονου:

1. Γουοκαπ, Γκος, Μητρου Λογκ ,
2.Εβανς, Καναν ή Ντορσει, Λαρεντζακης
3.Παπανικολαου, Μακκισικ, Μπραζντεικις
4.Βεζενκοφ, Πιτερς, Πετρουσεφ
5. Φαλ, Μικουτινοφ, Ραιτ

Η ομαδα που θα ημουν οκ για του χρονου:

1.Γουοκαπ, Γκος, Μητρου Λογκ
2.Εβανς, Καναν ή Ντορσει, Λαρεντζακης
3. Παπανικολαου, Μακκισικ, Μπραζντεικις
4. Πιτερς Πετρουσεφ,
5.Φαλ, Μιλουτινοφ, Ραιτ

Η ομαδα που μαλλον θα εχω του χρονου:

1. Γουοκαπ, Γκος, Μητρου Λογκ
2.Εβανς ή Καναν ή Ντορεει, Λαρεντζακης, Λουντζης ή καποιος αλλος ελληνας
3.Παπανικολαου, Μακκισικ, Μπραζντεικις
4. Πιτερς, Πετρουσεφ
5. Φακ, Μιλουτινοφ, Ραιτ

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1827
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Τετ Μαρ 27, 2024 11:01 am

Quincy έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 6:35 am
lefpan έγραψε:
Τρί Μαρ 26, 2024 9:10 pm
Παιδιά, ηρεμήστε λίγο με την μεταγραφολογία. Η ομάδα μπαίνει στο πιό κρίσιμο κομμάτι της φετινής σεζόν και αυτό είναι που ενδιαφέρει.
Κάθε πράγμα στον καιρό του κι ο κολιός τον Αύγουστο...
Ρε μαν δεν θα παίξουμε εμείς τα παιχνίδια. Ούτε διαβάζει μπάσκετφορουμ ο κάναν.

Μακάρι να χει κλείσει ο Έβανς. Είμαι αισιόδοξος πως ισχύει
Υποθετική ερώτηση:
Περνάμε τα playoffs, πάμε F4, πάμε τελικό και σηκώνουμε την κούπα. Σε όλα αυτά τα παιχνίδια ο Κάνααν είναι ο καλύτερός μας παίκτης (το έχει ξανακάνει) και στον τελκό βγάζει μάτια. Τον κρατάς ή τον διώχνεις για να φέρεις τον Έβανς;
Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει όλους με τον Έβανς, αλλά όσο τον έχω δει (και ως αντίπαλο) δεν μου φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο. Καλός παίκτης, αλλά νομίζω πως τα δικά μας γκαρντ δεν είναι χειρότερα.

1
1 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1663
Δημοσιεύσεις: 4179
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Μαρ 27, 2024 11:05 am

lefpan έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 11:01 am

Υποθετική ερώτηση:
Περνάμε τα playoffs, πάμε F4, πάμε τελικό και σηκώνουμε την κούπα. Σε όλα αυτά τα παιχνίδια ο Κάνααν είναι ο καλύτερός μας παίκτης (το έχει ξανακάνει) και στον τελκό βγάζει μάτια. Τον κρατάς ή τον διώχνεις για να φέρεις τον Έβανς;
Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει όλους με τον Έβανς, αλλά όσο τον έχω δει (και ως αντίπαλο) δεν μου φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο. Καλός παίκτης, αλλά νομίζω πως τα δικά μας γκαρντ δεν είναι χειρότερα.
τα δικα σου γκαρντ ομως ειναι ταβανιασμενα,δεν θα γινουν κατι παραπανω
ο εβανς φαινεται να εχει προοπτικες για να γινει καλυτερος απο αυτους που εχει τωρα

αν ο κανααν κανει παιχνιδαρες και σου δωσει την ευρωλιγκα θα τον κρατησετε και θα διωξετε τον γκος

τωρα αν και ο γκος κανει παιχνιδαρες και σου δωσει και αυτος την ευρωλιγκα αυτο σημαινει οτι ειστε κομπλε και δεν χρειαζεστε προσθηκες

0
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 929
Δημοσιεύσεις: 4740
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 11:12 am

lefpan έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 11:01 am
Quincy έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 6:35 am


Ρε μαν δεν θα παίξουμε εμείς τα παιχνίδια. Ούτε διαβάζει μπάσκετφορουμ ο κάναν.

Μακάρι να χει κλείσει ο Έβανς. Είμαι αισιόδοξος πως ισχύει
Υποθετική ερώτηση:
Περνάμε τα playoffs, πάμε F4, πάμε τελικό και σηκώνουμε την κούπα. Σε όλα αυτά τα παιχνίδια ο Κάνααν είναι ο καλύτερός μας παίκτης (το έχει ξανακάνει) και στον τελκό βγάζει μάτια. Τον κρατάς ή τον διώχνεις για να φέρεις τον Έβανς;
Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει όλους με τον Έβανς, αλλά όσο τον έχω δει (και ως αντίπαλο) δεν μου φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο. Καλός παίκτης, αλλά νομίζω πως τα δικά μας γκαρντ δεν είναι χειρότερα.
Εγώ τον θέλω τον κάναν και του χρόνου ασχέτως τι θά κάνει μέχρι τέλος της σεζον

6
6 Εικόνα
RedTroll

 
Reactions: 15
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 11, 2023 3:02 pm
Τοποθεσία: Omniverse
Αγαπημένος παίκτης: Mckisic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 11:20 am

Canaan και Mckissic δεν υπάρχει κανένας λόγος να τους αφήσεις γιατί μπορείς να τους κρατήσεις μόνο για Ευρώπη που και λόγω ηλικίας δεν νομίζω να έχουν θέμα. Το μόνο θέμα είναι αν κάθετε ο Canaan που λήγει το συμβολαίο του καθώς με την φετινή του παρουσία και την στατιστική που έχει μπορεί να βρεί συμβόλαιο στην euroleague.

Από την άλλη ο Μπραζντέικις, που έχει συμβόλαιο είναι σε μια ηλικία που πρέπει να παίξει και δεν μπορείς να τον υπολογίζεις μόνο για euroleague και άρα πρέπει να είναι τουλάχιστον μέσα στους 7 ξένους της Α1 που δεν το βλέπω καθώς δεν βλέπω να μπορεί να προσφέρει περισότερα από τον Λάρυ ακόμα και στο 3.

Να μην ξεχνάμε ότι ο Μπράζ αποκτήθηκε γιατί δεν βρήκαμε δυάρι σκόρερ και γιατί προέκυψε ο τραυματισμός του Μακ. Άμα θέλουμε να του δώσουμε μια ευκαιρία μπορεί να τον δώσουμε κάπου δανεικό για να δούμε την εξέλιξη του. Δεν βλέπω να έχει νόημα να τον κρατήσουμε σε αυτό το ρόστερ εφόσον είναι υγιής ο Μακ.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1933
Δημοσιεύσεις: 5274
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 11:35 am

lefpan έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 11:01 am

Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει όλους με τον Έβανς, αλλά όσο τον έχω δει (και ως αντίπαλο) δεν μου φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο. Καλός παίκτης, αλλά νομίζω πως τα δικά μας γκαρντ δεν είναι χειρότερα.
Δεν έχουμε κάποιον αντίστοιχο πάντως παίκτη που να είναι τόσο επιθετικογενής. Ο Καναάν είναι εξαιρετικός σουτέρ αλλά δεν μπορεί να μπει εύκολα προς τα μέσα, ο Μακκίσικ μπορεί να μπει αλλά δεν έχει τρίποντο, ο Έβανς έχει και σουτ, έχει και drive, ότι χρειαζόμαστε έναν τέτοιο τύπο παίκτη τον χρειαζόμαστε, αν είναι ο ιδανικότερος δεν το γνωρίζω.

0
Άβαταρ μέλους
Coach Periklis

 nba
Reactions: 786
Δημοσιεύσεις: 2831
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 12:03 am
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης , Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 11:48 am

τουλουμπα έγραψε:
Τρί Μαρ 26, 2024 12:39 pm
Coach Periklis έγραψε:
Τρί Μαρ 26, 2024 11:54 am
Εμένα μου μοιάζει με αχαρακτηριστη πρακτική που αποσκοπεί στην διατάραξη των εσωτερικών της ομάδας εν όψει κρισιμοτατων αγώνων

Κανείς δεν διαρρέει τέτοια πληροφορία 26 Μαρτίου. Πέρυσι δεν είχαν καμία πληροφορία όλο το καλοκαίρι και αποδείχθηκε περίτρανα από τις μεταγραφές μας

σωστα ο βετακης συνεργαστηκε με το καθεστωτικο που δεν θελει ο ενας να βλεπει τον αλλον για να διαταραξουν το κλιμα της ομαδας
να πει ο κανααν δηλαδη πωπω δεν θελουν να με κρατησουν οποτε γιατι να παιξω
λες και δεν εχει καταλαβει ηδη αν μεινει η δεν μεινει περιμενει τα δημοσιευματα για να μαθει τα μεταγραφικα νεα
Αχρειαστη ειρωνία . Στον Ολυμπιακό έχουμε χορτάσει από τέτοια δημοσιεύματα τα τελευταία πολλά χρόνια, δεν είναι κάτι πρωτόγνωρο

Κάθε χρόνο πήγαινε ο Σπανούλης Μπαρτσελόνα από τέτοια εποχή μέχρι τέλη Μαϊου επειδή ήταν τσακωμενος με όλο το ρόστερ και τους προπονητές. Δεν είμαστε χθεσινοι ούτε τόση κοντή μνήμη έχουμε

2
2 Εικόνα
“The best teams play for each other, not with each other”
reignman

allstar
Reactions: 1150
Δημοσιεύσεις: 3523
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 12:35 pm

WeRuleThisLand έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 8:10 am
Πάνω κάτω σωστά είναι τα νούμερα στα συμβόλαια.

Αλλά Γκος, Μπραζντεκις δεν θα είναι στην ομάδα τη νέα σεζόν οπότε δεν τα υπολογίζουμε. Είμαστε στα 14.000.000 χωρίς αυτούς. Θα γίνει πρόταση στον Ντόρσεϊ για 1.600.000 περίπου. Και τέλος οι μεταγραφές. Αν επιστρέψει ο Σάσα θα γίνει έξτρα κίνηση και το μπάτζετ θα εκτοξευθεί κοντά στα 18.500.000.
Ειναι δεν ειναι πρεπει να τα υπολογισεις. Εχουν κλειστα συμβολαια και για να σπασουν πρεπει να τα πληρωθουν. Επαγγελματιες ειναι οχι λαλακες.

1
1 Εικόνα
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 562
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 1:48 pm

lefpan έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 11:01 am
Quincy έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 6:35 am


Ρε μαν δεν θα παίξουμε εμείς τα παιχνίδια. Ούτε διαβάζει μπάσκετφορουμ ο κάναν.

Μακάρι να χει κλείσει ο Έβανς. Είμαι αισιόδοξος πως ισχύει
Υποθετική ερώτηση:
Περνάμε τα playoffs, πάμε F4, πάμε τελικό και σηκώνουμε την κούπα. Σε όλα αυτά τα παιχνίδια ο Κάνααν είναι ο καλύτερός μας παίκτης (το έχει ξανακάνει) και στον τελκό βγάζει μάτια. Τον κρατάς ή τον διώχνεις για να φέρεις τον Έβανς;
Μεταξύ μας, δεν ξέρω τι σας έχει πιάσει όλους με τον Έβανς, αλλά όσο τον έχω δει (και ως αντίπαλο) δεν μου φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο. Καλός παίκτης, αλλά νομίζω πως τα δικά μας γκαρντ δεν είναι χειρότερα.
Αυτή την εποχή κοιτάς να κανεις τικ σε κουτάκια που σου λείπουν αν έχεις τέτοια ευκαιρία.Κ έχει σχέση με τα χαρακτηριστικά οχι τόσο με τα ονόματα .Ο Έβανς ειναι κόμπο με δημιουργία και σκορ συνδυάζοντας σουτ αλλα και κάθετο παιχνιδι και μιντρειντζ ,κατι που σου λείπει σαν συνδυασμός.Αν μπορεις να τον κλείσεις το κανεις γιατι δεν υπάρχουν πολλοί τέτοιοι (με ηλικία και ευρωπαϊκή εμπειρία εξτραδακι ).Μετά σου μένει το…τικ σε ελληνικά διαβατήρια που Γι αυτο παρακολουθείς Ντορσι .
Τώρα το να πιάσει κάποιος κανεις δεν το ξέρει και η επιλογή δεν έχει σχέση με τον αν ειναι καλύτερος απο Κάναν .

0
WeRuleThisLand

senior
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 1:18 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Μαρ 27, 2024 3:10 pm

reignman έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 12:35 pm
WeRuleThisLand έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 8:10 am
Πάνω κάτω σωστά είναι τα νούμερα στα συμβόλαια.

Αλλά Γκος, Μπραζντεκις δεν θα είναι στην ομάδα τη νέα σεζόν οπότε δεν τα υπολογίζουμε. Είμαστε στα 14.000.000 χωρίς αυτούς. Θα γίνει πρόταση στον Ντόρσεϊ για 1.600.000 περίπου. Και τέλος οι μεταγραφές. Αν επιστρέψει ο Σάσα θα γίνει έξτρα κίνηση και το μπάτζετ θα εκτοξευθεί κοντά στα 18.500.000.
Ειναι δεν ειναι πρεπει να τα υπολογισεις. Εχουν κλειστα συμβολαια και για να σπασουν πρεπει να τα πληρωθουν. Επαγγελματιες ειναι οχι λαλακες.
Δεν είναι δύσκολο να σπάσεις συμβόλαια. Ειδικά αν ο παίχτης βρεί αντίστοιχο συμβόλαιο δεν θα έχει αξιώσεις. Ο Γκος μπορεί να τα βρείτε αυτά τα λεφτά. Ο Μπραζντεκις μπορεί να βρεί στην Ζαλγκίρις ελαφρώς χαμηλότερο συμβόλαιο οπότε με μια αποζημίωση 200.000 τον ξεπετας

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2056
Δημοσιεύσεις: 4718
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 4:42 pm

ολοι πιστευουν οτι αυτος ειναι ο μπαφες..δεν ξερω αν οντως ειναι και το εχει αποδειξει καπως αλλα ανεβαζει σημαιες της βουλγαριας και αυτο

Το εχω ακουσει απο πολλες πλευρες οτι ο σασα ψαχνει τροπο να γυρισει..μακαρι να εχουν καποια βαση ολα αυτα.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1663
Δημοσιεύσεις: 4179
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Μαρ 27, 2024 5:07 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 4:42 pm
ολοι πιστευουν οτι αυτος ειναι ο μπαφες..δεν ξερω αν οντως ειναι και το εχει αποδειξει καπως αλλα ανεβαζει σημαιες της βουλγαριας και αυτο

Το εχω ακουσει απο πολλες πλευρες οτι ο σασα ψαχνει τροπο να γυρισει..μακαρι να εχουν καποια βαση ολα αυτα.
ο κουτελιερης επιβεβαιωνει? :mrgreen:

0
Άβαταρ μέλους
qspock

 nba
Reactions: 113
Δημοσιεύσεις: 2815
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 1:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 5:29 pm

Λοιπον:

1) Γουοκαπ - Καλαθης - Λονγκ
2) Εβανς - Ντορσει - Μακισικ
3) Παπ - Παπαπετρου - Λαρυ
4) Πιτερς - Πετρουσεφ
5) Φαλ - Ραιτ - Μιλουτινοφ

Μια χαρα και με ξενους (7) και με ροστερ...
Ενα ροστερ λουκουμι!

Δε μιλαμε για τρελα λεφτα νομιζω, ειναι δεδομενη η αυξηση του μπατζετ αφου και οι Αφοι παιρνουν το ΣΕΦ για 49 χρονια οπως και ο ΠΑΟ το ΟΑΚΑ.

3
1 Εικόνα 2 Εικόνα
Christofis

senior
Reactions: 200
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 06, 2022 6:26 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 27, 2024 6:40 pm

qspock έγραψε:
Τετ Μαρ 27, 2024 5:29 pm
Λοιπον:

1) Γουοκαπ - Καλαθης - Λονγκ
2) Εβανς - Ντορσει - Μακισικ
3) Παπ - Παπαπετρου - Λαρυ
4) Πιτερς - Πετρουσεφ
5) Φαλ - Ραιτ - Μιλουτινοφ

Μια χαρα και με ξενους (7) και με ροστερ...
Ενα ροστερ λουκουμι!

Δε μιλαμε για τρελα λεφτα νομιζω, ειναι δεδομενη η αυξηση του μπατζετ αφου και οι Αφοι παιρνουν το ΣΕΦ για 49 χρονια οπως και ο ΠΑΟ το ΟΑΚΑ.
Εγω το αγοραζω το ροστερ σου. Καθως εχει τα πολλα ελληνικα διαβατηρια και οτι ο εβανς μπορει να παιξει και ασσος.
Δεν θα με χαλασει αν ο καλαθης γινει γκος και αν ο Παπαπετρου γινει Ιγκι ουτε αν ο ντορσει γινει καναν. Περισσοτερο το δικο μου σεναριο μου φαινεται εφικτο.

Γενικα ο Παπι αρχιζει και ανεβαινει και μιλησε και ο Αταμαν για αυτον ετσι βλεπω το κλιμα για αυτον να αλλαζει στον Παο και να φευγει μονο σε περιπτωση που ερθει ο χεζονια και μεινεινκαινο Χουαντσο.

Ο καλαθης αποκλειεται να ερθει σε εμας λογω προιστοριας με συμβολαιο κατω των 900000 και το βλεπω απιθανο να δοθουν στον Νικ απο εμας τετοια ποσα. Ο ντορσει αν εχει λιγο μυαλο θα προτιμησει εμας απο τους απεναντι λογω προπονητη και παρελθοντος αλλα δεν μου γεμιζει το ματι οτι ειναι θα σκεφτει σωστα.

Γενικα καλα τα σεναρια αλλα για μενα αν μπορεις να κρατησεις την ομαδα οπως ειναι τωρα και αντι για Σικμα να παρεις ακομη ενα κομπο γκαρντ που θα μπορει να δημιουργησει για τον εαυτο του και μια επιφυλαξη για τον Σασα θα ημουν οκ φτανει ναμμην ξανα εχουμε τετοια χρονια με τους τραυματιαμους

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”