2022-2023-Ολυμπιακός - Μεταγραφές και προτάσεις

Συντονιστής: Captains

glenrice90

 junior
Reactions: 249
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 23, 2021 9:21 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Ιουν 01, 2023 2:59 pm

qspock έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 2:15 pm


Καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο που θα στηριχτει σε αυτον τον παιχτη για αλλη μια φορα...
Ρε φίλε τι σκάλωμα έχεις φάει; Είναι Φαλ + Μπολομποι ή Φαλ + Μιλου. Τι συζηταμε τώρα ακριβώς; Έφερες τη καταστροφη απ' το πουθενά, αν άνοιγα το θρεντ χωρίς να ξέρω, θα νόμιζα ότι κλείνουμε Οβτσινα

3
3 Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος glenrice90 την Πέμ Ιουν 01, 2023 3:01 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Gerasimos Moraitis

senior
Reactions: 326
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Κυρ Απρ 16, 2023 10:14 am
Τοποθεσία: Far West‎
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Νικ Γεωργαλής, M. Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Chicago Bulls
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 3:00 pm

Redfly έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 12:45 pm
austerity_blues έγραψε:
Τετ Μάιος 31, 2023 6:50 pm


δόξα τη θεά Κάλι δεν υπάρχουν insiders στο φόρουμ :peace:
Δε φόραγα τα γυαλιά μου (ούτε και τώρα τα φοράω, ξέρω τυφλό), και διάβασα, για τη θεά Καιλή :roofl: . Και μην ακούσω μα μου, θεά είναι και ας διαφωνώ πλήρως πολιτικά. :D
Εικόνα


2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1906
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 3:09 pm

qspock έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 2:15 pm

Ο Μιλουτινοφ εχει αγωνιστει στον Ολυμπιακο και ολοι εχουμε δει τι προσφερει και ποσα παιχνιδια παιζει καθε σεζον. Εκει βασιζω εγω την προσωπικη μου αποψη. Ξεκιναει καλα την κανονικη περιοδο, μετα τραυματιζεται, μετα δε ξαναβρισκει ποτε ρυθμο, μετα ξανατραυματιζεται και στα τελικα ειναι σοφτ.
Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

Καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο που θα στηριχτει σε αυτον τον παιχτη για αλλη μια φορα...

Κριμα για τους παιχτες που φτασανε φετος στη βρυση, νερο δεν ηπιαν για τον Α ή Β λογο (σιγουρα δε φταιγαν αυτοι αφου δεν παιζανε) και ειναι αμαρτια που δεν θα τους δοθει αλλη ευκαιρια για να δοθει στον πιο υπερτημιμενο Σερβο παιχτη που εχει περασει απο τη χωρα μας...
Αν και έχω παρατηρήσει ότι ποτέ δεν απαντάς στις ενστάσεις μου για τον Μιλουτίνοφ εγώ θα συνεχίσω να τις κάνω.

1. Ο Μιλουτινοφ εχει αγωνιστει στον Ολυμπιακο και ολοι εχουμε δει τι προσφερει και ποσα παιχνιδια παιζει καθε σεζον.
Από την δεύτερη χρονιά και μετά σε μάς έχει παίξει στην Ευρωλίγκα:
2016-2017: 29/34 RS 5/5 Play-Offs, 2/2 F4, 7ος σε PIR στην ομάδα.
2017-2018: 26/34 RS 3/4 Play-Offs, 1ος σε PIR στην ομάδα.
2018-2019: 28/34 RS, 1ος σε PIR στην ομάδα.
2019-2020 24/28 RS, 1ος σε PIR στην ομάδα,

Στην ΤΣΣΚΑ έχασε για πρώτη φορά σημαντικό μέρος της σεζόν, παίζοντας μόνο 20 παιχνίδια και απουσιάζοντας από play-offs και F4 και ήταν ως τότε 2ος σε PIR στην ομάδα, ενώ συνέχισε και στην επόμενη σεζόν τραυματισμένος χάνοντας άλλα 8 παιχνίδια και όντας πεσμένος.

2. και στα τελικα ειναι σοφτ: Για τα τελικά δεν ξέρω πως μπορούμε να έχουμε άποψη για όσο ήταν στον Ολυμπιακό, την μοναδική φορά που περάσαμε σε F4 ήταν το 2017 όταν δεν είχε κάνει ακόμα το άλμα να γίνει ο βασικός μας σέντερ και στην ΤΣΣΚΑ την μια χρονιά ήταν τραυματίας και την άλλη η ΤΣΣΚΑ δεν ολοκλήρωσε την σεζόν.

3. Ξεκιναει καλα την κανονικη περιοδο, μετα τραυματιζεται, μετα δε ξαναβρισκει ποτε ρυθμο, μετα ξανατραυματιζεται Δεν μπόρεσα καν να βρω από που προκύπτει αυτό, κάποιες χρονιές ξεκινάει πεσμένος αλλά πτώση προς το τέλος δεν έχει.

4. Ακόμα δεν κατάλαβα γιατί είναι ρίσκο ο Μιλού λόγο ευπάθειας σε τραυματισμούς και όχι ο Μπλακ που έχει χάσει πολύ περισσότερα παιχνίδια τα τελευταία χρόνια και ακόμα και τώρα παίζει με περιορισμό λεπτών. Δεν έχει πάντως κάποιον "πολύ" σοβαρό τραυματισμό, ο μεγάλος που του στέρησε μεγάλο μέρος της σεζόν στην ΤΣΣΚΑ ήταν στον ώμο από βλακεία του ιατρικού τιμ που του επέτρεψε να συνεχίσει.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1990
Δημοσιεύσεις: 4628
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 3:27 pm

Ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει αλλα αρκει απλα μια ματια στα στατιστικα για να δει κανεις την πραγματικοτητα..

Νικολα μιλουτινοφ σεζον 16-17 36! αγωνες ευρωλιγκας..17-18 επαιξε 29! αγωνες ευρωλιγκας.. Σεζον 18-19 επαιξε 28! αγωνες με μ.ο 12π 8ριμπαουντ με 66% εντος ρακετας pir 20.. 19-20 επαιξε 25 αγωνες και μεχρι το ηχητικο κουβαλουσε διχως αυριο..Τελειωσε την χρονια με το ταπεινο pir 19,2!Ειχε 25-26λ μ.ο σε ολες τις σεζον του..Μετα θολωθηκε η τσσκα απο τον σακατη και του εδωσε 2,5εκ και 3ετες..

Στην τσσκα μετα παροτι με πατεριτσες επαιξε 20 παιχνιδια 24λ μ.ο 9! ριμπαουντ 10π και 18pir.

Αν ειναι δυνατον να διωχνουμε τον μπολομποι γιαυτο το ορθιο κρεας τον μιλου!

Με προλαβε και ο κοναν στα στατιστικα αλλα αφου εφαγα τοση ωρα να τα βρω δεν τα σβηνω :lol:

2
2 Εικόνα
WeRuleThisLand

senior
Reactions: 269
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 1:18 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 3

Πέμ Ιουν 01, 2023 4:11 pm

Ακόμα συζητάμε για τον Μιλουτινοφ? Τεχνικά είναι ο πιο άρτιος ψηλός στη λίγκα. Και γενικά είναι τοπ 3 της Ευρώπης αυτή τη στιγμή. Σαν στραγάλια τα κάνει τα ντάμπλ ντάμπλ. 1.4000.000 συν μπόνους που ακούγεται ότι συμφωνήσαμε για διετές μην το πούμε ούτε του παπά. Φιλική τιμή είναι για την αξία του παίχτη

1
1 Εικόνα
WeRuleThisLand

senior
Reactions: 269
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 1:18 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 3

Πέμ Ιουν 01, 2023 4:13 pm

reignman έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 11:59 am
παιχτης που επελεξε να κατσει μπασκετικα ανενεργος μια ολοκληρη σεζον(ειχε προταση απο ρεαλ) με την ελπιδα οτι ΙΣΩΣ καποια ομαδα απο νβα ενδιαφερθει τρωει επιτοπιο ακυρο. Μπασκετικη απατη .
Ο παίχτης ήθελε να φύγει από την ΤΣΣΚΑ και να γυρίσει Ελλάδα. Υπήρξε συμφωνία και πέρσι με τον Ολυμπιακό με την προϋπόθεση να μείνει ελεύθερος η να θέλει ένα συμβολικό buy out η ΤΣΣΚΑ. Η ΤΣΣΚΑ ζήτησε 1.000.000 ευρώ buu out οπότε ο παίχτης αναγκάστηκε να μείνει εκει μέχρι να τελειώσει το συμβόλαιο του και να κάνει την επιθυμία πράξη φέτος


Ο Σικμα όντως ενδιαφέρει τον Μπαρτζώκα λόγω μπασκετικού IQ αλλά μόνο σε περίπτωση που μείνει ο Σάσα. Σε αυτή την περίπτωση πολύ πιθανό να αποκτηθεί στην θέση Πίτερς. 10-13 λεπτά θα χρειάζεται να παίζει και να δίνει ανάσες στον Σάσα οπότε τα 34 του χρόνια δεν θα είναι πρόβλημα. Εγκρίνω Σικμα αν μείνει ο Σάσα. Φουλ μπασκετικός

0
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 4:17 pm

WeRuleThisLand έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 4:13 pm
reignman έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 11:59 am
παιχτης που επελεξε να κατσει μπασκετικα ανενεργος μια ολοκληρη σεζον(ειχε προταση απο ρεαλ) με την ελπιδα οτι ΙΣΩΣ καποια ομαδα απο νβα ενδιαφερθει τρωει επιτοπιο ακυρο. Μπασκετικη απατη .
Ο παίχτης ήθελε να φύγει από την ΤΣΣΚΑ και να γυρίσει Ελλάδα. Υπήρξε συμφωνία και πέρσι με τον Ολυμπιακό με την προϋπόθεση να μείνει ελεύθερος η να θέλει ένα συμβολικό buy out η ΤΣΣΚΑ. Η ΤΣΣΚΑ ζήτησε 1.000.000 ευρώ buu out οπότε ο παίχτης αναγκάστηκε να μείνει εκει μέχρι να τελειώσει το συμβόλαιο του και να κάνει την επιθυμία πράξη φέτος
Νομίζω για τον μπο Κρουζ ερναγκομεθ λεει....

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1807
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Ιουν 01, 2023 4:34 pm

qspock έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 2:15 pm
WeRuleThisLand έγραψε:
Τετ Μάιος 31, 2023 11:02 pm

Τι είναι αυτά που λές.Ενα χρόνο πριν λήξει το συμβόλαιο του η ΤΣΣΚΑ μας έδινε 1.500.000 buu out για να τον πάρει και είπαμε όχι. Και την άλλη χρονιά πήγε σαν ελεύθερος με ηγεμονικό συμβόλαιο. Είναι χαζοί εκεί στην ΤΣΣΚΑ που τον χρυσωσαν. Επίσης πέρσι είχε συμφωνήσει να έρθει και παρά το γεγονός ότι είχε να λαμβάνει τεράστιο ποσό από ΤΣΣΚΑ οι Ρώσοι δεν τον άφησαν ελεύθερο.
Ενδιαφέρει κιαλλη ομάδα η Μπολόνια. 1.8 το χρόνο του δίνει. Έδωσε αρνητική απάντηση. Ο παίχτης από πέρσι το δήλωσε ότι για προσωπικούς λόγους θέλει να επιστρέψει Ελλάδα.
Το ποσα δινει ο καθενας για καποιους παιχτες δε σημαινει οτι αυτη ειναι και η αξια τους.
Με την ιδια λογικη 3.5 παιρνει ο Γιασικεβιτσιους στην Μπαρτσα. Χαζη ειναι?

Ο Μιλουτινοφ εχει αγωνιστει στον Ολυμπιακο και ολοι εχουμε δει τι προσφερει και ποσα παιχνιδια παιζει καθε σεζον. Εκει βασιζω εγω την προσωπικη μου αποψη. Ξεκιναει καλα την κανονικη περιοδο, μετα τραυματιζεται, μετα δε ξαναβρισκει ποτε ρυθμο, μετα ξανατραυματιζεται και στα τελικα ειναι σοφτ.
Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

Καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο που θα στηριχτει σε αυτον τον παιχτη για αλλη μια φορα...

Κριμα για τους παιχτες που φτασανε φετος στη βρυση, νερο δεν ηπιαν για τον Α ή Β λογο (σιγουρα δε φταιγαν αυτοι αφου δεν παιζανε) και ειναι αμαρτια που δεν θα τους δοθει αλλη ευκαιρια για να δοθει στον πιο υπερτημιμενο Σερβο παιχτη που εχει περασει απο τη χωρα μας...
Διαισθάνομαι μια καινούργια σχέση αγάπης, όπως του Δαίδαλου με τον Κάνααν, ή κάνω λάθος;

1
1 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Άβαταρ μέλους
Gerasimos Moraitis

senior
Reactions: 326
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Κυρ Απρ 16, 2023 10:14 am
Τοποθεσία: Far West‎
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Νικ Γεωργαλής, M. Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Chicago Bulls
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 4:43 pm

lefpan έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 4:34 pm
qspock έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 2:15 pm


Το ποσα δινει ο καθενας για καποιους παιχτες δε σημαινει οτι αυτη ειναι και η αξια τους.
Με την ιδια λογικη 3.5 παιρνει ο Γιασικεβιτσιους στην Μπαρτσα. Χαζη ειναι?

Ο Μιλουτινοφ εχει αγωνιστει στον Ολυμπιακο και ολοι εχουμε δει τι προσφερει και ποσα παιχνιδια παιζει καθε σεζον. Εκει βασιζω εγω την προσωπικη μου αποψη. Ξεκιναει καλα την κανονικη περιοδο, μετα τραυματιζεται, μετα δε ξαναβρισκει ποτε ρυθμο, μετα ξανατραυματιζεται και στα τελικα ειναι σοφτ.
Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

Καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο που θα στηριχτει σε αυτον τον παιχτη για αλλη μια φορα...

Κριμα για τους παιχτες που φτασανε φετος στη βρυση, νερο δεν ηπιαν για τον Α ή Β λογο (σιγουρα δε φταιγαν αυτοι αφου δεν παιζανε) και ειναι αμαρτια που δεν θα τους δοθει αλλη ευκαιρια για να δοθει στον πιο υπερτημιμενο Σερβο παιχτη που εχει περασει απο τη χωρα μας...
Διαισθάνομαι μια καινούργια σχέση αγάπης, όπως του Δαίδαλου με τον Κάνααν, ή κάνω λάθος;
Κάμεις λάθος, φίλτατε... «ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ». :lol:

0
assistant77

 nba
Reactions: 1284
Δημοσιεύσεις: 2091
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Πέμ Ιουν 01, 2023 5:42 pm

lefpan έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 4:34 pm
qspock έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 2:15 pm


Το ποσα δινει ο καθενας για καποιους παιχτες δε σημαινει οτι αυτη ειναι και η αξια τους.
Με την ιδια λογικη 3.5 παιρνει ο Γιασικεβιτσιους στην Μπαρτσα. Χαζη ειναι?

Ο Μιλουτινοφ εχει αγωνιστει στον Ολυμπιακο και ολοι εχουμε δει τι προσφερει και ποσα παιχνιδια παιζει καθε σεζον. Εκει βασιζω εγω την προσωπικη μου αποψη. Ξεκιναει καλα την κανονικη περιοδο, μετα τραυματιζεται, μετα δε ξαναβρισκει ποτε ρυθμο, μετα ξανατραυματιζεται και στα τελικα ειναι σοφτ.
Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

Καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο που θα στηριχτει σε αυτον τον παιχτη για αλλη μια φορα...

Κριμα για τους παιχτες που φτασανε φετος στη βρυση, νερο δεν ηπιαν για τον Α ή Β λογο (σιγουρα δε φταιγαν αυτοι αφου δεν παιζανε) και ειναι αμαρτια που δεν θα τους δοθει αλλη ευκαιρια για να δοθει στον πιο υπερτημιμενο Σερβο παιχτη που εχει περασει απο τη χωρα μας...
Διαισθάνομαι μια καινούργια σχέση αγάπης, όπως του Δαίδαλου με τον Κάνααν, ή κάνω λάθος;
Και ειδες με τι συχνοτητα ποσταρει τωρα ο φιλτατος δεδαλος.......αν ειχε αφησει ο Μπαρτζωκας τον παιχταρα 5 λεπτακια ακομα στον τελικο να γραψει 30αρα και να παρουμε την κουπα........θα ξαναεγραφε τα Χριστουγεννα.........

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 5:56 pm

Πως θα σας φαινοτανε κατι τετοιο σε περιπτωση παραμονης σασα πακετο με κανααν?

1:γουοκαπ,σλουκας
1-2:λι(αν φυγει απο παο)
2:κανααν,λαρυ
3:παπ.σακιλ

Ουσιαστικα ιδια περιφερεια με προσθηκη λι(οχι ακριβη δηλαδη) και αλλαγες στους ρολους κανααν και λαρυ

Στη πρωτη πενταδα η ιδια συννταγη με τομας,κανααν και παπ και στη δευτερη αντι του λαρυ ο λι που ταιριαζει καλυτερα αμυντικα με τον σλουκα και εκτελεστικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα.
Δινεις μεγαλυτερο ρολο στον κανααν και ριχνεις στο ροτεισον τον γιαννουλη.Δεν εννοω προφανως dnp ολοι χωρανε και ολοι θα παιξουν ειδικα στο πρωτο μισο που ο μακισικ μπαινει με χαμηλες ταχυτητες και ο λαρυ φουριοζος.
Ο λι δε νομιζω σε ομαδα υψηλου επιπεδου να νομιζει οτι θα ειναι πρωταγωνιστης και οτι θα εχει τις αρμοδιοτητες που ειχε στον φετινο παο...ο κοουτς μπορει να τον εκμεταλλευτει.

0
austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 6:16 pm

ένα πρόβλημα με το να φέρουμε κι άλλο playmaker είναι το πόσο ζεστά θα το πάρει ο Σλούκας, το ότι έχει θέμα με το ρόλο του φαίνεται και από δηλώσεις του κατά καιρούς, δεν είναι προπαγάνδα των "κακών".

δε πιστεύω ότι θα υπάρξει αύξηση στον αριθμό των γκαρντ αν ανανεώσει ο Σλούκας, ενώ αν μείνει και ο Κάνααν μάλλον θα πάμε με τους ίδιους ακριβώς.

Άβαταρ μέλους
Gerasimos Moraitis

senior
Reactions: 326
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Κυρ Απρ 16, 2023 10:14 am
Τοποθεσία: Far West‎
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Νικ Γεωργαλής, M. Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Chicago Bulls
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 6:20 pm

pisto-linas έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 5:56 pm
Πως θα σας φαινοτανε κατι τετοιο σε περιπτωση παραμονης σασα πακετο με κανααν?

1:γουοκαπ,σλουκας
1-2:λι(αν φυγει απο παο)
2:κανααν,λαρυ
3:παπ.σακιλ

Ουσιαστικα ιδια περιφερεια με προσθηκη λι(οχι ακριβη δηλαδη) και αλλαγες στους ρολους κανααν και λαρυ

Στη πρωτη πενταδα η ιδια συννταγη με τομας,κανααν και παπ και στη δευτερη αντι του λαρυ ο λι που ταιριαζει καλυτερα αμυντικα με τον σλουκα και εκτελεστικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα.
Δινεις μεγαλυτερο ρολο στον κανααν και ριχνεις στο ροτεισον τον γιαννουλη.Δεν εννοω προφανως dnp ολοι χωρανε και ολοι θα παιξουν ειδικα στο πρωτο μισο που ο μακισικ μπαινει με χαμηλες ταχυτητες και ο λαρυ φουριοζος.
Ο λι δε νομιζω σε ομαδα υψηλου επιπεδου να νομιζει οτι θα ειναι πρωταγωνιστης και οτι θα εχει τις αρμοδιοτητες που ειχε στον φετινο παο...ο κοουτς μπορει να τον εκμεταλλευτει.
Ένα πιστόΛΙ, ΤΩΡΑ... :roulette:

1
1 Εικόνα
Leo_98

 a1greece
Reactions: 270
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2021 1:15 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 6:22 pm

pisto-linas έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 5:56 pm
Πως θα σας φαινοτανε κατι τετοιο σε περιπτωση παραμονης σασα πακετο με κανααν?

1:γουοκαπ,σλουκας
1-2:λι(αν φυγει απο παο)
2:κανααν,λαρυ
3:παπ.σακιλ

Ουσιαστικα ιδια περιφερεια με προσθηκη λι(οχι ακριβη δηλαδη) και αλλαγες στους ρολους κανααν και λαρυ

Στη πρωτη πενταδα η ιδια συννταγη με τομας,κανααν και παπ και στη δευτερη αντι του λαρυ ο λι που ταιριαζει καλυτερα αμυντικα με τον σλουκα και εκτελεστικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα.
Δινεις μεγαλυτερο ρολο στον κανααν και ριχνεις στο ροτεισον τον γιαννουλη.Δεν εννοω προφανως dnp ολοι χωρανε και ολοι θα παιξουν ειδικα στο πρωτο μισο που ο μακισικ μπαινει με χαμηλες ταχυτητες και ο λαρυ φουριοζος.
Ο λι δε νομιζω σε ομαδα υψηλου επιπεδου να νομιζει οτι θα ειναι πρωταγωνιστης και οτι θα εχει τις αρμοδιοτητες που ειχε στον φετινο παο...ο κοουτς μπορει να τον εκμεταλλευτει.
Αν και μου αρέσει ο Λι, δεν νομίζω ότι μας χρειάζεται σε αυτό το ρόστερ. Αν χωράει μια προσθήκη θα προτιμούσα να γίνει στο "3" πίσω από τον Παπ.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 01, 2023 6:29 pm

Leo_98 έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 6:22 pm
pisto-linas έγραψε:
Πέμ Ιουν 01, 2023 5:56 pm
Πως θα σας φαινοτανε κατι τετοιο σε περιπτωση παραμονης σασα πακετο με κανααν?

1:γουοκαπ,σλουκας
1-2:λι(αν φυγει απο παο)
2:κανααν,λαρυ
3:παπ.σακιλ

Ουσιαστικα ιδια περιφερεια με προσθηκη λι(οχι ακριβη δηλαδη) και αλλαγες στους ρολους κανααν και λαρυ

Στη πρωτη πενταδα η ιδια συννταγη με τομας,κανααν και παπ και στη δευτερη αντι του λαρυ ο λι που ταιριαζει καλυτερα αμυντικα με τον σλουκα και εκτελεστικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα.
Δινεις μεγαλυτερο ρολο στον κανααν και ριχνεις στο ροτεισον τον γιαννουλη.Δεν εννοω προφανως dnp ολοι χωρανε και ολοι θα παιξουν ειδικα στο πρωτο μισο που ο μακισικ μπαινει με χαμηλες ταχυτητες και ο λαρυ φουριοζος.
Ο λι δε νομιζω σε ομαδα υψηλου επιπεδου να νομιζει οτι θα ειναι πρωταγωνιστης και οτι θα εχει τις αρμοδιοτητες που ειχε στον φετινο παο...ο κοουτς μπορει να τον εκμεταλλευτει.
Αν και μου αρέσει ο Λι, δεν νομίζω ότι μας χρειάζεται σε αυτό το ρόστερ. Αν χωράει μια προσθήκη θα προτιμούσα να γίνει στο "3" πίσω από τον Παπ.
Aπο τη μια οι φωνες ειδικα μετα το φ4 γινανε περισσοτερες για εναν ακομα χειριστη στην ομαδα η τελος παντων ενα ακομα κομπο αλλα απο την αλλη ισως ηρθε η ωρα να παρουμε ενα ακομα καθαρο τριαρι οχι ρολιστα αλλα με πρωταγωνιστικο ρολο....οπως και να εχει μια προσθηκη τι θες στη περιφερεια...(1-2-3)

1
1 Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”