ΑΕΚ - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Οκτ 03, 2021 2:52 pm

titsokk έγραψε:
Κυρ Οκτ 03, 2021 2:00 pm
Η ΑΕΚ δείχνει ανταγωνιστική.

Πόσο ωραίος παίκτης αυτός ο κίνο κολομ . Κακός μπελας για τον αντίπαλο μια ζωή.

Στον Παναθηναϊκό μάλλον δεν έκανε.
μια ζωη τον προτεινα για πισω απο νικ και μεις παιρναμε τον καθε ακυρο. μια ζωη ολο λαθος σχεδιασμο αυτη η ομαδα τι να πεις.

Εμενα απο αεκ μου αρεσει ο Βαουλετ, πολυ ωριμος και μετρημενος παικτης με καλη τεχνικη. Η αεκ δεν εχει εναν αθλητικο ψηλο και ενα σκορερ γκαρντ τωρα που εφυγε ο μανυ.

0
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 09, 2021 4:59 pm

Ωραίο το νέο γήπεδο που αποτελεί παρακαταθήκη για την ομάδα με ή χωρίς Αγγελόπουλο.

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 09, 2021 5:11 pm

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Οκτ 03, 2021 2:52 pm

Εμενα απο αεκ μου αρεσει ο Βαουλετ, πολυ ωριμος και μετρημενος παικτης με καλη τεχνικη. Η αεκ δεν εχει εναν αθλητικο ψηλο και ενα σκορερ γκαρντ τωρα που εφυγε ο μανυ.
Όντως καλός παίκτης ο αργεντίνος, άνετα στέκεται και στο Ευρωκάπ σε καλή ομάδα, ως ρολίστας.*
Καλορίζικο το νέο γήπεδο της ΑΕΚ, χαίρομαι που βλέπω τον Φιλλιπάκο και (κυρίως) Φλιώνη μέσα στην πεντάδα, ενώ καλή τύχη και στον άτυχο(πέραν των δικών του θεμάτων) Νίκο Παππά, μακάρι να ριζώσει στην ΑΕΚ.

* Άντε για να μη πω, ότι θα τον έβλεπα ως αλλαγή του Παπ( από το ολότελα που λένε....) και στον Ολυμπιακό. Ο καθείς με τον πόνο του- ξέρω, ΄ξερω. :P

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1787
Δημοσιεύσεις: 12015
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:51 am

Νέο ban στην ΑΕΚ από την FIBA.
Επιβεβαιώνεται και εδώ η τακτική κάνουμε το καλοκαίρι διακανονισμούς για να γίνουν μεταγγραφές και μετά βλέπουμε.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 11:35 am

pan24 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 8:51 am
Νέο ban στην ΑΕΚ από την FIBA.
Επιβεβαιώνεται και εδώ η τακτική κάνουμε το καλοκαίρι διακανονισμούς για να γίνουν μεταγγραφές και μετά βλέπουμε.
Τρομερό ξεφτιλικι. Και φαινόταν σοβαρός ο Μάκης αρχικά, έτσι όπως πάει θα έχουμε καταστάσεις με γιαουρτακια ΦΑΓΕ, είναι και ανοιχτά τα γήπεδα πια.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2372
Δημοσιεύσεις: 7000
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 12:55 pm

Δεν ξέρω αν είναι σοβαρός ή όχι ο Μάκης αλλά σίγουρα η ομάδα πληρώνει τα συμβόλαια και το αναίτια ακριβό ροστερ του Παπαθεοδωρου μαζί με τη διοργάνωση του basketball champions league στο Οακα.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giwrgos_AEK

 euroleague
Reactions: 542
Δημοσιεύσεις: 1475
Εγγραφή: Παρ Σεπ 16, 2016 9:16 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Aek
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Οκτ 17, 2021 9:10 am

SteveNashidis έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 12:55 pm
Δεν ξέρω αν είναι σοβαρός ή όχι ο Μάκης αλλά σίγουρα η ομάδα πληρώνει τα συμβόλαια και το αναίτια ακριβό ροστερ του Παπαθεοδωρου μαζί με τη διοργάνωση του basketball champions league στο Οακα.
οι παικτες που εφερε τα τελευταια χρονια οχι μονο περσι, ηταν περαν των δυνατοτητων του, απλα τωρα σκανε τα κανονια ενα ενα. Εδω χρωσταμε ακομα στον σακοτα.. Το συμμαζεμα θα επρεπε να ειχε αρχισει απο περσι και να ειχαν τεθει ρεαλιστικοι στοχοι οχι πχ 3 κυπελλα οπως ελεγε ο μακης

1
1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Οκτ 17, 2021 9:20 am

yorgos έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 11:35 am

Τρομερό ξεφτιλικι. Και φαινόταν σοβαρός ο Μάκης αρχικά, έτσι όπως πάει θα έχουμε καταστάσεις με γιαουρτακια ΦΑΓΕ, είναι και ανοιχτά τα γήπεδα πια.
Εμένα δεν μου άρεσαν κάποια πράγματα και τότε και τα είχα πει, όσο κι αν θέλω την ΑΕΚ ισχυρή στα επίπεδα των άλλων 2 μεγάλων και την είχα χειροκροτήσει (μέσα από εδώ) για το κύπελλο τότε με εμάς.

Π.χ η ολίγον τι τυχοδιωκτική στελέχωση για μια μόνο χρονιά στη φάση ¨πάμε για το ριπίτ" με παίκτες κάπου στα 30φεύγα, πρώην αστέρες της Ευρωλίγκας.
Και κάτι δηλώσεις του ότι είναι η... πρωταθλήτρια Ευρώπης.
Όπως και το συνεχές άδειασμα της Ευρωλίγκας, η-ουσιαστικά αυτοαναφορική- αποθέωση του Τσάμπιονς(όπου είχαμε "γκρι" ομορφιές σε πολλά παιχνίδια της συγκεκριμένης διοργάνωσης) η στάση του στο θέμα της ΕΟΚ.

Φέτος από την άλλη μου αρέσει περισσότερο που είδα κάποιους Έλληνες παίκτες στην ΑΕΚ.

Αλλά και κάποιος ξένους τύπου Βαουλέτ και Κολόμ.

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1787
Δημοσιεύσεις: 12015
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Νοέμ 01, 2021 5:05 pm

Τα ban έγιναν 4 και ανεβαίνουν...

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2372
Δημοσιεύσεις: 7000
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 03, 2021 3:30 pm

pan24 έγραψε:
Δευ Νοέμ 01, 2021 5:05 pm
Τα ban έγιναν 4 και ανεβαίνουν...


Oλο και ανεβαίνουν :o

2
2 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
tarp7

allstar
Reactions: 1352
Δημοσιεύσεις: 3515
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 03, 2021 4:28 pm

Πώς πήρε άδεια η ΑΕΚ με τόσες απληρωσιές; επίσης πώς και δεν έχει αφαίρεση βαθμών;
Έχω την εντύπωση πως ο κ. Μάκης την κάνει σιγά σιγά

0
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 03, 2021 5:57 pm

Το gazzetta γράφει πως από λάθος της ομάδας δεν μπήκε στην ώρα τους ή τρίτη δόση για τις υποθέσεις που έχουν ήδη διευθετηθεί, τα χρήματα έχουν κατατεθεί και πως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή θα έχουν εμφανιστεί στους λογαριασμούς πίστωσης.

Άβαταρ μέλους
taraboura

 euroleague
Reactions: 263
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 21, 2009 7:21 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Real-Madrid
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 03, 2021 6:00 pm

Προφανώς έγιναν διακανονισμοί για να κάνει μεταγραφές και να πάρει την άδεια και μετά για άγνωστο λόγο δεν τηρήθηκαν αυτοί οι διακανονισμοί και τα μπαν επανήλθαν.

Προσωπικά θλίβομαι με την κατάσταση που βλέπω στην ΑΕΚ γιατί και εγώ πριν 3 χρόνια πίστευα ότι όντως γινόταν σοβαρή δουλειά.

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο, δεν έχει φάει και λίγο πόλεμο η ΑΕΚ όλα αυτά τα χρόνια από διάφορους που δεν την ήθελαν τρίτο πόλο στο ελληνικό μπάσκετ...

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
berry

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4265
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 4:56 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Magic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 03, 2021 7:49 pm

vforvendetta85 έγραψε:
Τετ Νοέμ 03, 2021 5:57 pm
Το gazzetta γράφει πως από λάθος της ομάδας δεν μπήκε στην ώρα τους ή τρίτη δόση για τις υποθέσεις που έχουν ήδη διευθετηθεί, τα χρήματα έχουν κατατεθεί και πως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή θα έχουν εμφανιστεί στους λογαριασμούς πίστωσης.
Να ταν η πρώτη φορά να το δεχθώ

Μπα απλά ανοίχτηκαν πολύ και πλέον εξοφλούνται κάποιες δόσεις όταν φτάνει ο κόμπος στο χτένι, μετά χρωστούν πάλι, μετά εξοφλούνται κλπ

Δυστυχώς αυτά δείχνουν σοβαρή ελλειψη οικονομικής ρευστότητας και κακοδιαχειριση

0
Άβαταρ μέλους
Giwrgos_AEK

 euroleague
Reactions: 542
Δημοσιεύσεις: 1475
Εγγραφή: Παρ Σεπ 16, 2016 9:16 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Aek
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Νοέμ 09, 2021 12:48 am

επίσης η επιλογη για το κλειστο των Λιοσιων αποδεικνύεται λανθασμένη. Δεν μπορεί ο κόσμος να στηριξει μαζικα σε ενα τετοιο μερος

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΕΚ”