Περιστέρι winmasters - Αγωνιστικά

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 27, 2023 9:50 pm

Δίκαια νίκη του Περιστερίου στο game 4 με 76-71 κι η σειρά μεταφέρεται στο ΟΑΚΑ για το τελευταίο game 5. Το Περιστέρι, μετά το τραγικό πρώτο παιχνίδι,έχει παίξει πολύ καλά,κι ειδικά στο Παπανδρέου με την βοήθεια του κόσμου, έχει καταφέρει κι έχει κάνει 2 μεγάλες νίκες. Οι καλές μας μονάδες (Francisco -Denmon-Bilan) είναι σταθερά καλοί, ενώ σήμερα ο Radanov έδωσε άλλη πνοή στην ομάδα, ενώ έδωσε κ 2 τρίποντα. Για να έχει ελπίδες ο ΓΣΠ θα πρέπει οι Έλληνες να παίξουν κάπως καλύτερα κι κυρίως ο Μωραϊτης,ο οποίος σήμερα ήταν τραγικός σε κάθε πλευρά του παρκέ.

Ότι κι να γίνει στο 5ο παιχνίδι,η ομάδα έχει κάνει μια εκπληκτική σεζόν κι η όλη λειτουργία του κλαμπ φέτος ήταν υποδειγματική. Κι το ευχάριστο είναι πως το γήπεδο γεμίζει από κόσμο οποίας ηλικίας/φύλου

2
2 Εικόνα
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Μάιος 30, 2023 6:20 pm

Δεν τα κατάφερε το Περιστέρι στο 5ο παιχνίδι, καθώς ηττήθηκε με 81-67 από τον ΠΑΟ. Η ομάδα είχε εμφανή κούραση, καθώς το στενό rotation κι η κακή εμφάνιση κάποιων καίριων μονάδων, έφεραν πίσω το σκορ. O Denmon στα 2 τελευταία ματς είχε περιοριστεί πολύ καλά,ο Μωραϊτης δεν εμφανίστηκε ποτέ κι αναπόφευκτα ο Francisco κάποια στιγμή δεν μπόρεσε να συνεχίσει στον ξέφρενο ρυθμο που είχε στο 4ο ματς.
Συγκινητική η προσπάθεια των παιδιών,με συγκέντρωση κι προσοχή να πετύχουμε την 3η θέση

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 07, 2023 8:16 pm

Δεύτερη νίκη του ΓΣΠ εναντίον του ΠΑΟΚ για την θέση 3-4,με την σειρά να έρχεται στο 'Παπανδρεου" το Σάββατο. Αγγαρεία κι για τις 2 ομάδες η όλη διαδικασία, κυρίως για τους ξένους παίκτες που είναι καιρό μακριά από την πατρίδα τους.

Το Περιστέρι κοίτα ήδη στην επόμενη σεζόν,με την συμμετοχή στο Eurocup να μοιάζει πιο πιθανή. Να δούμε τι θα γίνει κι με τις ανανεώσεις παικτών, καθώς 2 παίκτες (Francisco -Μωραιτης) θα πάνε προς Euroleague. Μακάρι να μπορέσει η ομάδα να κρατήσει Bilan-Denmon,να προσθέσει 1-2 ακόμη Έλληνες(πχ Μουρατο,Χουγκαζ ως ελεύθερο ή Τσαλμπουρη,Ρογκαβοπουλο) μαζί με τον υπάρχοντα κορμό που λογικά θα μείνει(Κασελακης-Πουλιανιτης κι οι 2004 γεννηθείς) για να φτιάξει ένα ρόστερ με συνέχεια για του χρόνου

2
2 Εικόνα
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιουν 11, 2023 5:12 am

Τρίτη θέση λοιπόν,κι ξέφρενα πανηγύρια στο τέλος του χθεσινού αγώνα :dribble: :dribble:

Η ομάδα έκανε μια πολύ καλή σεζόν,παρά την απειρία του κοουτς κι κάποιες ροστερικες προσθαφαιρέσεις που έγιναν τον Νοέμβρη κι κυρίως τον Φλεβάρη,που άλλαξαν την χημεία της ομάδας.

Να δούμε πως θα εξελιχθεί η ερχόμενη σεζόν, όπου θα υπάρχουν πιο απαιτητικοι στόχοι στα εγχώρια,καθως κι περισσότερα εγγυημένα ευρωπαϊκα ματς(άρα κι περισσότερη κόπωση)

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
polykos

 euroleague
Reactions: 485
Δημοσιεύσεις: 1694
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 9:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 14, 2023 9:15 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Κυρ Ιουν 11, 2023 5:12 am
Να δούμε πως θα εξελιχθεί η ερχόμενη σεζόν, όπου θα υπάρχουν πιο απαιτητικοι στόχοι στα εγχώρια,καθως κι περισσότερα εγγυημένα ευρωπαϊκα ματς(άρα κι περισσότερη κόπωση)
Με Σπανούλη και του χρόνου. Σύντομα στις οθόνες .... :)

1
1 Εικόνα
Manager FREE Zone
Old-school For Ever
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 14, 2023 9:22 am

polykos έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 9:15 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Κυρ Ιουν 11, 2023 5:12 am
Να δούμε πως θα εξελιχθεί η ερχόμενη σεζόν, όπου θα υπάρχουν πιο απαιτητικοι στόχοι στα εγχώρια,καθως κι περισσότερα εγγυημένα ευρωπαϊκα ματς(άρα κι περισσότερη κόπωση)
Με Σπανούλη και του χρόνου. Σύντομα στις οθόνες .... :)
Θα μείνει; ακουγόταν για Ερυθρό και δεν ξέρω τι άλλο.

0
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 14, 2023 9:30 am

Ροστερακι για του χρόνου με περισσότερα ευρωπαϊκά παιχνίδια.....

Μεταγραφη,Ελαιτζα μ-λ
Πουλιανιτης
Ντενμον,Μάγκι
Μεταγραφη,παπας
Κασελακης,4-5αρι
Μπιλαν,Ρενφρο η Γκουντγουιν

Οπωσδήποτε 7 ξένοι με τόσα περισσότερα παιχνίδια.
Θα ήθελα να δω παπάς στο Παπανδρέου αλλά δε ξέρω αν ο Βασίλης θα ήθελε η ο Μπαρτζώκας.. :D
Και τανουλη δανεικό από ΟΣΦΠ αλλά δε ξέρω πόσο χρόνο θα έβρισκε..

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 14, 2023 4:55 pm

AlexD έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 9:22 am
polykos έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 9:15 am


Με Σπανούλη και του χρόνου. Σύντομα στις οθόνες .... :)
Θα μείνει; ακουγόταν για Ερυθρό και δεν ξέρω τι άλλο.
Όπως φαίνεται θα μείνει,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.... Η συμμετοχή στο Eurocup πάντως,εμένα μου δείχνει παραμονή του κοουτς

1
1 Εικόνα
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 14, 2023 4:58 pm

pisto-linas έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 9:30 am
Ροστερακι για του χρόνου με περισσότερα ευρωπαϊκά παιχνίδια.....

Μεταγραφη,Ελαιτζα μ-λ
Πουλιανιτης
Ντενμον,Μάγκι
Μεταγραφη,παπας
Κασελακης,4-5αρι
Μπιλαν,Ρενφρο η Γκουντγουιν

Οπωσδήποτε 7 ξένοι με τόσα περισσότερα παιχνίδια.
Θα ήθελα να δω παπάς στο Παπανδρέου αλλά δε ξέρω αν ο Βασίλης θα ήθελε η ο Μπαρτζώκας.. :D
Και τανουλη δανεικό από ΟΣΦΠ αλλά δε ξέρω πόσο χρόνο θα έβρισκε..
Δεν νομίζω ότι υπάρχει λογος,τόσο αγωνιστικος όσο κι οικονομικος ώστε να έχει 7ο ξένο ο ΓΣΠ. Θα ήταν υπερβολικό άνοιγμα, ειδικά από την στιγμή που κι οι Έλληνες δεν έχουν αμελητέα συμβόλαια.

Ας κάνω κι εγώ μια πρόβλεψη για το ρόστερ
PG: Ξενος-Μητρου Λονγκ-Πουλιανιτης
SG:Denmon-Μουρατος(ως αντί Μωραϊτη)
SF:Radanov-Ρογκαβοπουλος
PF:Κασελακης-ξενος(Bentil?)-Χουγκαζ(ως ελεύθερος) ή Τσαλμπουρης
C: Bilan-Renfro

Με αυτό το ρόστερ υπάρχει μια αρκετά μεγάλη αύξηση στο μπάτζετ,αλλά έχει δωθεί κι βάθος στο ροστερ.Προσωπικά δεν με τρελαίνει ο Μητρου-Λονγκ,θα προτιμούσα να έμενε ο Μωραϊτης που αγωνιστικά θα του έκανε πολύ καλό να παίξει στο Eurocup με σταθερό χρόνο,αλλά δύσκολα να μείνει

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 7:53 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 4:58 pm
pisto-linas έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 9:30 am
Ροστερακι για του χρόνου με περισσότερα ευρωπαϊκά παιχνίδια.....

Μεταγραφη,Ελαιτζα μ-λ
Πουλιανιτης
Ντενμον,Μάγκι
Μεταγραφη,παπας
Κασελακης,4-5αρι
Μπιλαν,Ρενφρο η Γκουντγουιν

Οπωσδήποτε 7 ξένοι με τόσα περισσότερα παιχνίδια.
Θα ήθελα να δω παπάς στο Παπανδρέου αλλά δε ξέρω αν ο Βασίλης θα ήθελε η ο Μπαρτζώκας.. :D
Και τανουλη δανεικό από ΟΣΦΠ αλλά δε ξέρω πόσο χρόνο θα έβρισκε..
Δεν νομίζω ότι υπάρχει λογος,τόσο αγωνιστικος όσο κι οικονομικος ώστε να έχει 7ο ξένο ο ΓΣΠ. Θα ήταν υπερβολικό άνοιγμα, ειδικά από την στιγμή που κι οι Έλληνες δεν έχουν αμελητέα συμβόλαια.

Ας κάνω κι εγώ μια πρόβλεψη για το ρόστερ
PG: Ξενος-Μητρου Λονγκ-Πουλιανιτης
SG:Denmon-Μουρατος(ως αντί Μωραϊτη)
SF:Radanov-Ρογκαβοπουλος
PF:Κασελακης-ξενος(Bentil?)-Χουγκαζ(ως ελεύθερος) ή Τσαλμπουρης
C: Bilan-Renfro

Με αυτό το ρόστερ υπάρχει μια αρκετά μεγάλη αύξηση στο μπάτζετ,αλλά έχει δωθεί κι βάθος στο ροστερ.Προσωπικά δεν με τρελαίνει ο Μητρου-Λονγκ,θα προτιμούσα να έμενε ο Μωραϊτης που αγωνιστικά θα του έκανε πολύ καλό να παίξει στο Eurocup με σταθερό χρόνο,αλλά δύσκολα να μείνει
Είπα για 7 ξένους καθαρά λόγο περισσότερων αγωνιστικών υποχρεώσεων και αν λάβουμε υπόψη το φορμάτ του γιουροκαπ που περνάνε οι 8 από τους 10 στον όμιλο,έχεις τη δυνατότητα να παίξεις έστω ένα γύρο νοκάουτ στους 16.Συν το στόχο που πρέπει να είναι πάλι η 3η θέση.

Δεν θα ήθελες κάτι καλύτερο από ραντανοφ στο 3?Δε μιλάω απαραίτητα για ακριβότερο παίκτη.
Επίσης ο ξένος γκαρντ πρέπει να έχει εξαιρετικό σουτ καθώς ο μουρατος είναι τελείως ασουτος σε περίπτωση που αποκτηθεί.
Ο ρογκα νομίζω κλείνει σε ομάδα Ευρωλίγκας οπότε δε ξέρω αν παίζει να ερχοτανε,ίσως μόνο σα δανεικός.

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 3:14 pm

pisto-linas έγραψε:
Πέμ Ιουν 15, 2023 7:53 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Τετ Ιουν 14, 2023 4:58 pm

Δεν νομίζω ότι υπάρχει λογος,τόσο αγωνιστικος όσο κι οικονομικος ώστε να έχει 7ο ξένο ο ΓΣΠ. Θα ήταν υπερβολικό άνοιγμα, ειδικά από την στιγμή που κι οι Έλληνες δεν έχουν αμελητέα συμβόλαια.

Ας κάνω κι εγώ μια πρόβλεψη για το ρόστερ
PG: Ξενος-Μητρου Λονγκ-Πουλιανιτης
SG:Denmon-Μουρατος(ως αντί Μωραϊτη)
SF:Radanov-Ρογκαβοπουλος
PF:Κασελακης-ξενος(Bentil?)-Χουγκαζ(ως ελεύθερος) ή Τσαλμπουρης
C: Bilan-Renfro

Με αυτό το ρόστερ υπάρχει μια αρκετά μεγάλη αύξηση στο μπάτζετ,αλλά έχει δωθεί κι βάθος στο ροστερ.Προσωπικά δεν με τρελαίνει ο Μητρου-Λονγκ,θα προτιμούσα να έμενε ο Μωραϊτης που αγωνιστικά θα του έκανε πολύ καλό να παίξει στο Eurocup με σταθερό χρόνο,αλλά δύσκολα να μείνει
Είπα για 7 ξένους καθαρά λόγο περισσότερων αγωνιστικών υποχρεώσεων και αν λάβουμε υπόψη το φορμάτ του γιουροκαπ που περνάνε οι 8 από τους 10 στον όμιλο,έχεις τη δυνατότητα να παίξεις έστω ένα γύρο νοκάουτ στους 16.Συν το στόχο που πρέπει να είναι πάλι η 3η θέση.

Δεν θα ήθελες κάτι καλύτερο από ραντανοφ στο 3?Δε μιλάω απαραίτητα για ακριβότερο παίκτη.
Επίσης ο ξένος γκαρντ πρέπει να έχει εξαιρετικό σουτ καθώς ο μουρατος είναι τελείως ασουτος σε περίπτωση που αποκτηθεί.
Ο ρογκα νομίζω κλείνει σε ομάδα Ευρωλίγκας οπότε δε ξέρω αν παίζει να ερχοτανε,ίσως μόνο σα δανεικός.
Τελικά θα μείνουμε στο BCL,άρα δεν θα υπάρχουν τόσοι αγώνες(18 εγγυημένοι οπως στο Eurocup).

Για τον Radanov που λέγαμε, μπορεί να μην ενθουσίαζε με τα νούμερα του, όμως ήταν ένας παίκτης που στα σημαντικά ματς έπαιζε καλά, είναι μικρός ηλικιακά κι για 15 λεπτά στα φτερά θεωρώ πως είναι αξιοπρεπής περίπτωση.

Πάντως κι για τον Radanov,αλλά κι για τον Μουρατο που ανέφερα(κι για τους λοιπούς του second unit)θα παίζει ρόλο το τι στυλ παίκτες θα έρθουν στα μεγάλα συμβόλαια.

1
1 Εικόνα
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Ilias7

 euroleague
Reactions: 131
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Παρ Μαρ 23, 2007 4:26 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 3:55 pm

Από τη στιγμή που εν τέλη και τη νέα χρονιά η ομάδα θα παίξει στο BCL δύσκολα θα ανέβει ιδιαίτερα το μπάτζετ φαντάζομαι. Ίσως δεν υπάρχει και λόγος για μεγάλα ρίσκα. Το Eurocuop από μόνο του θα ήταν μια πρόκληση. Το BCL είναι μια υποδεέστερη διοργάνωση με λιγότερα παιχνίδια κιόλας.

Ρεαλιστικά με μια μικρή αύξηση του μπάτζετ το Περιστέρι μπορεί να παραμείνει φαβορί για τη 3η θέση που κατέκτησε φέτος και να δείξει μια σταθερή ανοδική πορεία. Στο κύπελλο είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα καθώς θέλει και λίγο τύχη για να διακριθείς αποφεύγοντας κάποιον από τους δύο μεγάλους κατά κύριο λόγο. Στο BCL θεωρώ πως στόχος θα πρέπει να είναι ένα βήμα παραπάνω από τη φετινή πορεία.

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 5:41 pm

Ilias7 έγραψε:
Πέμ Ιουν 15, 2023 3:55 pm
Από τη στιγμή που εν τέλη και τη νέα χρονιά η ομάδα θα παίξει στο BCL δύσκολα θα ανέβει ιδιαίτερα το μπάτζετ φαντάζομαι. Ίσως δεν υπάρχει και λόγος για μεγάλα ρίσκα. Το Eurocuop από μόνο του θα ήταν μια πρόκληση. Το BCL είναι μια υποδεέστερη διοργάνωση με λιγότερα παιχνίδια κιόλας.

Ρεαλιστικά με μια μικρή αύξηση του μπάτζετ το Περιστέρι μπορεί να παραμείνει φαβορί για τη 3η θέση που κατέκτησε φέτος και να δείξει μια σταθερή ανοδική πορεία. Στο κύπελλο είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα καθώς θέλει και λίγο τύχη για να διακριθείς αποφεύγοντας κάποιον από τους δύο μεγάλους κατά κύριο λόγο. Στο BCL θεωρώ πως στόχος θα πρέπει να είναι ένα βήμα παραπάνω από τη φετινή πορεία.
Στο κύπελλο φέτος βοήθησαν πολύ κι οι συγκυρίες για να φτάσουμε τελικό, έχοντας διασταύρωση χωρίς κάποιον από τους αιώνιους κι την ΑΕΚ με αρκετές απουσίες.

Αλλά ναι,δεν υπάρχει λόγος για τεράστια οικονομικα ανοίγματα (κι επομένως ρίσκο χρεοκοπίας στο κοντινό μέλλον) για την συμμετοχή στο Eurocup, όπου ρεαλιστικά θα ήταν αρκετά απίθανο να διεκδικήσει το τρόπαιο κι την προαγωγή στην Euroleague....
Ακούστηκε εντωμεταξυ κι το πρώτο όνομα ως αντι-Francisco,o Matt Morgan

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
berry

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4265
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 4:56 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Magic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 5:44 pm

Φρανσίσκο Βιλερμπαν τελικά;

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 15, 2023 5:46 pm

berry έγραψε:
Πέμ Ιουν 15, 2023 5:44 pm
Φρανσίσκο Βιλερμπαν τελικά;
Άγνωστο atm. Λένε κι για ενδιαφέρον της Μονακό,πέρα από την πρόταση της Βιλερμπάν

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιστέρι”