Προμηθέας Πατρών - Μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 29, 2020 11:04 am

portokalopita13 έγραψε:
Παρ Μάιος 29, 2020 10:59 am
εγω σε αντιθεση με tracy mac οπως το βλεπω το ροστερ του Προμηθεα την επομενη χρονια θα ειναι ακομη καλυτερο &βασικα πιο γεματο.
ομως το να φυγει ο Κατσιβελης κι εμενα ακατανοητο μου μοιαζει. κανενας λογος δεν υπαρχει να αφησει εναν τετοιο ρολιστα,που ανηκει ακριβως σε αυτο το επιπεδο.

αν δεν παρουμε εμεις Μποχωριδη,θα ηθελα να τον δω Προμηθεα. αν θυμαμαι σωστα ειχε ακουστει περσι μεσα στην σεζον,οσο υπηρχαν τα οικονομικα προβληματα στν Αρη
αν φυγει ο χολ, ισως ο λιποβι, ο κατσιβελης και σε σχεση με περσυ που δεν ειναι ο ελλις, σιγουρα εχουμε υποβαθμιση.

εκτος αν ο γκαρετ ειναι ετσι οπως ηταν, ο αγρα ειναι αλλος παικτης, ο λιποβι μεινει και ο φλοιντ ή ο αγμπελεσε γινουν ελλις. τα βλεπω δυσκολα. και παλι 4αδα θα ειναι και με καλη ευρωπαικη παρουσια, αλλα καμια σχεση με φετος.

μιας και το ειπα, φετος ηταν τρελη ευκαιρια ετσι οπως ηταν τα πραγματα να παει εστω 4αδα ο προμηθεας. κριμα.

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 30, 2020 10:03 pm

Λουτζης και Γιαννοπουλος στον Προμηθεα . Θελω να δω τι θα κανει αυτη η οκαδα , που την εχω 3η σε δυναμικοτητα στην ελλαδα . Για να δουμε , θα πετυχει το στοχο του ο Λιολιος να στειλει τη Πατραρα στην γιουρολιγκ ?

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 9:59 am

JohnnyPao έγραψε:
Σάβ Μάιος 30, 2020 10:03 pm
Λουτζης και Γιαννοπουλος στον Προμηθεα . Θελω να δω τι θα κανει αυτη η οκαδα , που την εχω 3η σε δυναμικοτητα στην ελλαδα . Για να δουμε , θα πετυχει το στοχο του ο Λιολιος να στειλει τη Πατραρα στην γιουρολιγκ ?
δεν το ειδα για γιαννοπουλο καπου. αν οντως τον πηρε με λουντζη-χριστοδουλου-γιαννοπουλο-μαντζουκα δεν ειναι ασχημα για περιφερεια. αλλα αυτον τον χριστοδουλου τι τον ηθελε?

πηρε και γκαρετ και αν μεινει και ο λιποβι τοτε θελουμε βασικο ασσο. χολ αν μεινει (αν και θα ρθει παναθα 99%) ή καποιος αλλος που θα κανει την διαφορα.

o παρκς φευγει απο νιζνι και δεν θα με χαλαγε καθολου, αφου ισως παρει και κυπριακη υπηκοοτητα, οποτε θα παιζει ως ελληνας(ισχυει αυτο?) απο αγκμπελεσε τον προτιμω 100 φορες περισσοτερο!

0
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 1:04 pm

Σημερα πετυχα τον Αγραβανη σε καφε της Πατρας, να διηγειται ιστοριες για αγριους απο ματς (δικα του) σε φιλους του στο τραπεζι. 95% ηταν φιδια και υπερβολες, θα νομιζε κανεις οτι ο Αγραβανης ειναι περιπου Σενγκελια απ αυτα που ελεγε. Θεουλης.

0
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 1:30 pm

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Μάιος 31, 2020 9:59 am
JohnnyPao έγραψε:
Σάβ Μάιος 30, 2020 10:03 pm
Λουτζης και Γιαννοπουλος στον Προμηθεα . Θελω να δω τι θα κανει αυτη η οκαδα , που την εχω 3η σε δυναμικοτητα στην ελλαδα . Για να δουμε , θα πετυχει το στοχο του ο Λιολιος να στειλει τη Πατραρα στην γιουρολιγκ ?
δεν το ειδα για γιαννοπουλο καπου. αν οντως τον πηρε με λουντζη-χριστοδουλου-γιαννοπουλο-μαντζουκα δεν ειναι ασχημα για περιφερεια. αλλα αυτον τον χριστοδουλου τι τον ηθελε?

πηρε και γκαρετ και αν μεινει και ο λιποβι τοτε θελουμε βασικο ασσο. χολ αν μεινει (αν και θα ρθει παναθα 99%) ή καποιος αλλος που θα κανει την διαφορα.

o παρκς φευγει απο νιζνι και δεν θα με χαλαγε καθολου, αφου ισως παρει και κυπριακη υπηκοοτητα, οποτε θα παιζει ως ελληνας(ισχυει αυτο?) απο αγκμπελεσε τον προτιμω 100 φορες περισσοτερο!
Γιαννόπουλο τον θέλουν αλλά δεν έχει ακουστεί για επίσημη πρόταση ακόμα. Λογικά αν φύγει Κασελάκης θα κινηθούν για αυτόν.
Αν δεν μείνει Χολ μάλλον θα παίζει Γκάρετ στο 1(όπως στην Τόφας) και θα κάνουν κίνηση για Χάνλαν για το 2

Περί Πάρκς δεν ξέρω αν έχει Κυπριακή υπηκοότητα,αν έχει θα παίζει σαν Έλληνας και πολύ πιθανό να κινηθούν.
Για Λουκά άγνωστο αν θα συνεχίσει γιατί είναι η τελευταία του σεζόν και κοιτάει για ΠΑΟΚ, να κλείσει εκεί την καριέρα του αν η κατάσταση θα είναι οκ οικονομικά.
Σε περίπτωση που δεν συνεχίσει δεδομένα θα προσπαθήσουν για Βουγιούκα όπως και πέρσι.
Πιθανώς για αυτό να μην κλείνει η περίπτωση Φλόιντ ακόμα, να θέλουν κάτι καλύτερο αν δεν συνεχίσει ο Μαυροκεφαλίδης

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 1:32 pm

Αρα σε μορφη ροστερ πως το βλεπετε?

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 1:44 pm

JohnnyPao έγραψε:
Κυρ Μάιος 31, 2020 1:32 pm
Αρα σε μορφη ροστερ πως το βλεπετε?
Άγνωστο,αρκετές μεταβλητές ακόμα.
Πάντως μιλάμε για 3 ξένους στην περιφέρεια και 3 στους ψηλούς.
Δεδομένους τους Γκάρετ, Λούντζη, Χριστοδούλου, Μαντζούκα στην περιφέρεια και τους Φαγιέ, Αγραβάνη, Αγκμπελέσε στους ψηλούς

Ερωτηματικά οι Λίποβι, Κασελάκης αν κι έχουν συμβόλαιο
Χολ, Μαυροκεφαλίδης επιθυμία της ομάδας να παραμείνουν αλλά άγνωστο τι θα γίνει
Φλόιντ για το 5 κλεισμένος αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα ενεργοποιηθεί η συμφωνία

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 31, 2020 2:43 pm

αν φυγει ο χολ, εμενα θα μου αρεσε παρα πολυ, τωρα που λογικα θα εχει πεσει και λιγο το κασε του και λογο τραυματισμου, να ερθει ο ουολτερς της μακαμπι. σιγουρα τουλαχιστον αρχικα θα ναι πιο ακριβος, αλλα αν περασει λιγο ο καιρος και δεν εχει βρει συμβολαιο, μπορει να τον τσιμπησει ο προμηθεας προς τελη ιουλιου-αρχες αυγουστου.

μπορει να κανει μια τετοια προσπαθεια αν τυχον και εχει κλεισει το ολο το αλλο ροστερ του.

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 04, 2020 7:53 am

https://www.basketblog.gr/o-ian-miller- ... (vid).html

Ian Miller στον Προμηθέα

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 04, 2020 8:14 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 7:53 am
https://www.basketblog.gr/o-ian-miller- ... (vid).html

Ian Miller στον Προμηθέα
με αυτον, με γκαρετ και με λουντζη-χριστοδουλου, τοτε 100% εφυγε ο χολ, γιατι δεν χωραει αλλος. ας ελπισουμε να μεινει ο λιποβι. ετσι οπως ειναι η ομαδα καλυτερα να φυγει ο κασελακης και να ρθει ο ελληνας ντατομε-γιαννοπουλος λογω σουτ.

στους ψηλους λενε οτι ο αγκμπελεσε θα ειναι ο βασικος σεντερ του χρονου, αν και ακομα δεν εχει ανακοινωθει. δεν μου αρεσει αυτη η κινηση.

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Ιουν 04, 2020 8:26 am

Tracy Mac έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:14 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 7:53 am
https://www.basketblog.gr/o-ian-miller- ... (vid).html

Ian Miller στον Προμηθέα
με αυτον, με γκαρετ και με λουντζη-χριστοδουλου, τοτε 100% εφυγε ο χολ, γιατι δεν χωραει αλλος. ας ελπισουμε να μεινει ο λιποβι. ετσι οπως ειναι η ομαδα καλυτερα να φυγει ο κασελακης και να ρθει ο ελληνας ντατομε-γιαννοπουλος λογω σουτ.

στους ψηλους λενε οτι ο αγκμπελεσε θα ειναι ο βασικος σεντερ του χρονου, αν και ακομα δεν εχει ανακοινωθει. δεν μου αρεσει αυτη η κινηση.
O Miller ειναι καλός παίκτης κι εκρηκτικος κι με μια χαρά σουτ, αλλα έχω την αίσθηση πως θέλει αρκετή ώρα την μπάλα στα χέρια, αρα θα έχει μεγάλο ρόλο του χρόνου κι διαφορετικό από εκείνο του Χολ. Στην δημιουργία χρειάζεται κάτι ο Προμηθέας, καθώς δεν βλέπω ποιος μπορεί να καλύψει την δημιουργία του Χολ.

Ο Αγμπελεσε μέτριος, αλλα για 10-15 λεπτά με συγκεκριμένο ρόλο, δεν είναι κι η κακος νομίζω.

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 08, 2020 8:38 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:26 am
Tracy Mac έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:14 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 7:53 am
https://www.basketblog.gr/o-ian-miller- ... (vid).html

Ian Miller στον Προμηθέα
με αυτον, με γκαρετ και με λουντζη-χριστοδουλου, τοτε 100% εφυγε ο χολ, γιατι δεν χωραει αλλος. ας ελπισουμε να μεινει ο λιποβι. ετσι οπως ειναι η ομαδα καλυτερα να φυγει ο κασελακης και να ρθει ο ελληνας ντατομε-γιαννοπουλος λογω σουτ.

στους ψηλους λενε οτι ο αγκμπελεσε θα ειναι ο βασικος σεντερ του χρονου, αν και ακομα δεν εχει ανακοινωθει. δεν μου αρεσει αυτη η κινηση.
O Miller ειναι καλός παίκτης κι εκρηκτικος κι με μια χαρά σουτ, αλλα έχω την αίσθηση πως θέλει αρκετή ώρα την μπάλα στα χέρια, αρα θα έχει μεγάλο ρόλο του χρόνου κι διαφορετικό από εκείνο του Χολ. Στην δημιουργία χρειάζεται κάτι ο Προμηθέας, καθώς δεν βλέπω ποιος μπορεί να καλύψει την δημιουργία του Χολ.

Ο Αγμπελεσε μέτριος, αλλα για 10-15 λεπτά με συγκεκριμένο ρόλο, δεν είναι κι η κακος νομίζω.
Την δημιουργία του Χολ την καλύπτει ο Γκάρετ, 6 ασσίστ είχε πέρσι Eurcoup
1 ο Γκάρετ και 2 ο Μίλερ που είναι ασσόδυο με 3-3,5 ασσίστ κάθε χρόνο, δηλαδή με Γκάρετ πάγκο πάει στο 1

Για να δούμε πως θα διαμορφωθεί η κατάσταση
Όπως πάει το ρόστερ πάντως καλύτερα Γιαννόπουλος αντι Κασελάκη

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 08, 2020 9:29 am

pan24 έγραψε:
Δευ Ιουν 08, 2020 8:38 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:26 am
Tracy Mac έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:14 am


με αυτον, με γκαρετ και με λουντζη-χριστοδουλου, τοτε 100% εφυγε ο χολ, γιατι δεν χωραει αλλος. ας ελπισουμε να μεινει ο λιποβι. ετσι οπως ειναι η ομαδα καλυτερα να φυγει ο κασελακης και να ρθει ο ελληνας ντατομε-γιαννοπουλος λογω σουτ.

στους ψηλους λενε οτι ο αγκμπελεσε θα ειναι ο βασικος σεντερ του χρονου, αν και ακομα δεν εχει ανακοινωθει. δεν μου αρεσει αυτη η κινηση.
O Miller ειναι καλός παίκτης κι εκρηκτικος κι με μια χαρά σουτ, αλλα έχω την αίσθηση πως θέλει αρκετή ώρα την μπάλα στα χέρια, αρα θα έχει μεγάλο ρόλο του χρόνου κι διαφορετικό από εκείνο του Χολ. Στην δημιουργία χρειάζεται κάτι ο Προμηθέας, καθώς δεν βλέπω ποιος μπορεί να καλύψει την δημιουργία του Χολ.

Ο Αγμπελεσε μέτριος, αλλα για 10-15 λεπτά με συγκεκριμένο ρόλο, δεν είναι κι η κακος νομίζω.
Την δημιουργία του Χολ την καλύπτει ο Γκάρετ, 6 ασσίστ είχε πέρσι Eurcoup
1 ο Γκάρετ και 2 ο Μίλερ που είναι ασσόδυο με 3-3,5 ασσίστ κάθε χρόνο, δηλαδή με Γκάρετ πάγκο πάει στο 1

Για να δούμε πως θα διαμορφωθεί η κατάσταση
Όπως πάει το ρόστερ πάντως καλύτερα Γιαννόπουλος αντι Κασελάκη
Eχεις δίκιο, τσέκαρα τα στατιστικά του Γκαρετ κι όχι μόνο καλύπτει τον Χολ, αλλα μπορείς να τον πεις κι αναβάθμιση. Ο Κατσιβελης θα φύγει? Γτ ακούστηκε διαφορά με Προμηθέα κ ενδιαφέρον Περιστέριου

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 08, 2020 9:45 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Δευ Ιουν 08, 2020 9:29 am
pan24 έγραψε:
Δευ Ιουν 08, 2020 8:38 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Πέμ Ιουν 04, 2020 8:26 am


O Miller ειναι καλός παίκτης κι εκρηκτικος κι με μια χαρά σουτ, αλλα έχω την αίσθηση πως θέλει αρκετή ώρα την μπάλα στα χέρια, αρα θα έχει μεγάλο ρόλο του χρόνου κι διαφορετικό από εκείνο του Χολ. Στην δημιουργία χρειάζεται κάτι ο Προμηθέας, καθώς δεν βλέπω ποιος μπορεί να καλύψει την δημιουργία του Χολ.

Ο Αγμπελεσε μέτριος, αλλα για 10-15 λεπτά με συγκεκριμένο ρόλο, δεν είναι κι η κακος νομίζω.
Την δημιουργία του Χολ την καλύπτει ο Γκάρετ, 6 ασσίστ είχε πέρσι Eurcoup
1 ο Γκάρετ και 2 ο Μίλερ που είναι ασσόδυο με 3-3,5 ασσίστ κάθε χρόνο, δηλαδή με Γκάρετ πάγκο πάει στο 1

Για να δούμε πως θα διαμορφωθεί η κατάσταση
Όπως πάει το ρόστερ πάντως καλύτερα Γιαννόπουλος αντι Κασελάκη
Eχεις δίκιο, τσέκαρα τα στατιστικά του Γκαρετ κι όχι μόνο καλύπτει τον Χολ, αλλα μπορείς να τον πεις κι αναβάθμιση. Ο Κατσιβελης θα φύγει? Γτ ακούστηκε διαφορά με Προμηθέα κ ενδιαφέρον Περιστέριου
Ελεύθερος είναι, τώρα τι θα γίνει θα φανεί
Έχει ακουστεί και για ενδιαφέρον Ηρακλή.
Από Έλληνες οι μόνοι που θεωρούνται σίγουροι είναι Αγραβάνης,Λούντζης, Χριστοδούλου
Από εκεί και πέρα στους ψηλούς αν τελικά δεν μείνει Μαυροκεφαλίδης θα αποκτηθεί Έλληνας, αν φύγει ο Κασελάκης ομοίως και αν φύγει ο Μαντζούκας ίσως πάρει άλλος μικρός τη θέση του ή αξιοποιηθεί το buy out για να μείνει πχ ο Κατσίβελης(σε τέτοια περίπτωση ο Χριστοδούλου θα πάει πιο πίσω στο ροτέισον) ή να έρθει κάποιος άλλος Έλληνας.

Η υπόθεση Μαντζούκα δεν είναι τελειωμένη, ο Ολυμπιακός είναι πρόθυμος να πληρώσει το buy out να τον πάρει(που δεν είναι καθόλου μικρό, ακούγεται ότι είναι μεγαλύτερο από αυτό που είχε ο Έλις) αλλά ο Μαντζούκας προβλέπεται να έχει ρόλο φέτος καλό.
Οπότε το ζυγίζει αν τον συμφέρει να παίζει 15' σταθερά σε Α1-Eurocup ή να πάει ηγέτης στην αναπτυξιακή του Ολυμπιακού.
Πάντως δεν φαίνεται ότι θα κάτσει για πολύ στην Ευρώπη,ήδη έχουν έρθει σκάουτερ από nba σε παιχνίδια του και θεωρείται δεδομένο ότι αν συνεχίσει έτσι θα είναι στο draft του 2022, το πρώτο που θα έχει δικαίωμα συμμετοχής

0
Άβαταρ μέλους
portokalopita13

 euroleague
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 12:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιουν 08, 2020 9:59 am

μου προκαλει εντυπωση παντως που παει σε τετοια ριζικη αναδομηση ο Γιατρας.
δηλαδη σχεδον ολοι για φευγα ηταν αυτο το καλοκαιρι.εκτος του Αγραβανη.
καλες περιπτωσεις Ελληνων βρηκε ηδη ,αλλα θεωρω πως πρεπει να ειναι προσεκτικοι εκει.γιατι Ελληνες 2ης γραμμης δεν βρισκεις τοσο ευκολα να αντικαταστησεις παικτες οπως ο Μαυροκεφαλιδης κ ο Κατσιβελης.ο ενας σουπερ ποιοτικος κ ο αλλος το απολυτο εργαλειο.
θα πονταρα παντως οτι στο τελος θα μεινουν καμποσοι απ αυτους που δειχνουν τωρα να βρισκονται πιο κοντα προς την εξοδο..!συμπεριλαμβανομενων κ των ξενων,οπως ο Λιποβι ισως.για Χολ πιο δυσκολα

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προμηθέας Πατρών”