2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 728
Δημοσιεύσεις: 3268
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Αύγ 02, 2021 9:13 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Αύγ 02, 2021 6:37 pm
manj13 έγραψε:
Δευ Αύγ 02, 2021 6:23 pm


Δεν νομιζω οτι για 400 χιλιαρικα διαφορα θα πηγαινε Καζαν....Δεν παιρνω κι ορκο γιατι ενας ηταν ο Διαμαντιδης αλλα θελω να πιστευω οτι για τοση διαφορα θα εμενε...
Εγώ για 6 ευρώ πάω ΑΒ αντί για Σκλαβενίτη πάντως...
Αν επαιρνες 4 εκατομμυρια δολλαρια το 2016 ετησιως μαλλον κι εσενα τωρα δεν θα σ ενοιαζε....

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 02, 2021 9:25 pm

manj13 έγραψε:
Δευ Αύγ 02, 2021 9:13 pm
yorgos έγραψε:
Δευ Αύγ 02, 2021 6:37 pm


Εγώ για 6 ευρώ πάω ΑΒ αντί για Σκλαβενίτη πάντως...
Αν επαιρνες 4 εκατομμυρια δολλαρια το 2016 ετησιως μαλλον κι εσενα τωρα δεν θα σ ενοιαζε....
Μέγα λάθος αυτή η σκέψη. Έτσι μου λένε κι εμένα οι Κουβανοί που βγάζουν 7 ευρώ το μήνα: "Έλα μωρέ τόσα λεφτά βγάζεις, γιατί δεν πας στην τάδε δουλειά που σου δίνει 300 ευρώ λιγότερα;". Γιατί μου δίνει 300 ευρώ λιγότερα.

Ό,τι είναι για μένα τα 6 του Βασιλόπουλου είναι για το Χεζόνια τα 400 χιλιάρικα, μάλλον και πολύ περισσότερα. Ωραία τα λέμε εμείς με τις τσέπες των άλλων, επειδή τους θεωρούμε πλούσιους, όπως μας θεωρούν και μας πλούσιους οι φτωχότεροι από μας. Όπως εγώ κυνηγάω την 6ευρη ή τη δουλειά που μου δίνει τα 300 περισσότερα, έτσι κάνει κι αυτός, στο δικό του το μυαλό και την τσέπη μετράνε. Όχι μόνο ως λεφτά, αλλά και ως αναγνώριση από τους άλλους και ηθική ικανοποίηση, όπως και για μένα όταν μου κάνουν μια καλύτερη πρόταση. Τώρα να έρθει το παλιό μου αφεντικό και να μου πει "έλα μωρέ , αφού με συμπαθείς, τόσα χρόνια ήσουν εδώ, μείνε με 300 λιγότερα να είαμστε φίλοι" θα του πω "καλά, όταν ξαναπεράσω από την πόλη θα σε πάρω για καφέ".

Χώρια που δε θέλει να είναι 4ρι ο άνθρωπας. Εκεί τεσσάρια έχουν.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 02, 2021 9:45 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Αύγ 02, 2021 9:25 pm

Μέγα λάθος αυτή η σκέψη. Έτσι μου λένε κι εμένα οι Κουβανοί που βγάζουν 7 ευρώ το μήνα: "Έλα μωρέ τόσα λεφτά βγάζεις, γιατί δεν πας στην τάδε δουλειά που σου δίνει 300 ευρώ λιγότερα;". Γιατί μου δίνει 300 ευρώ λιγότερα.

Ό,τι είναι για μένα τα 6 του Βασιλόπουλου είναι για το Χεζόνια τα 400 χιλιάρικα, μάλλον και πολύ περισσότερα. Ωραία τα λέμε εμείς με τις τσέπες των άλλων, επειδή τους θεωρούμε πλούσιους, όπως μας θεωρούν και μας πλούσιους οι φτωχότεροι από μας. Όπως εγώ κυνηγάω την 6ευρη ή τη δουλειά που μου δίνει τα 300 περισσότερα, έτσι κάνει κι αυτός, στο δικό του το μυαλό και την τσέπη μετράνε. Όχι μόνο ως λεφτά, αλλά και ως αναγνώριση από τους άλλους και ηθική ικανοποίηση, όπως και για μένα όταν μου κάνουν μια καλύτερη πρόταση. Τώρα να έρθει το παλιό μου αφεντικό και να μου πει "έλα μωρέ , αφού με συμπαθείς, τόσα χρόνια ήσουν εδώ, μείνε με 300 λιγότερα να είαμστε φίλοι" θα του πω "καλά, όταν ξαναπεράσω από την πόλη θα σε πάρω για καφέ".

Χώρια που δε θέλει να είναι 4ρι ο άνθρωπας. Εκεί τεσσάρια έχουν.
Δεν έχεις άδικο, ίσα- ίσα, όσα περισσότερα έχει κανείς, τόσα περισσότερα θέλει. Ιδίως την εποχή που ζούμε, που είναι κι ένας πειρασμός να τα ανεβάζεις στα σόσιαλ.
Όχι ότι δεν ίσχυε εξ-από-- ανέκαθεν ( είμαι παρα-μορφωμένος, το ξέρω. Είναι εβραίος :P γνωστό).


Βέβαια υπάρχουν κι οι μάγκες που ξεκίνησαν από τα χαμηλά και δεν τα ξέχασαν ποτέ. Όχι του στυλ, πάω για επίσκεψη με κάμερες στη γειτονιά που μεγάλωσα κλπ. Αλλιώς και μάγκικα.

Υπάρχουν κι εκείνοι που ζουν σε νορμάλ σπίτια κι όχι οικοδομικά τετράγωνα. Αλλά τείνουν προς την εξαίρεση. :roll:

Σχετικά με τη θέση του, δεν μου πολυκάθεται βρε παίδες ως επιχείρημα.
Δηλαδή τον χειμώνα που ήρθε δεν ήξερε που παίζει ο Παπαπέτρου, που παίζει ο Νέντο και που παίζει ο Σαντ Ρόος;
Δεν ήξερε ότι μιλάμε για παίκτες που έχουν σοβαρό ρόλο στην ομάδα και που η ομάδα σκόπευε να τους κρατήσει;
Τα ήξερε αυτά και μάλιστα μέχρι τον Ιούνη (γεμάτα κιόλας) έλεγε ότι θα μείνει κλπ.
Γνωρίζοντας τη θέση που μπορεί να παίξει κάποια λεπτά. Που την έχει ξαναπαίξει και στο Ορλάντο. Χωρίς να θαμπώσει βέβαια και χωρίς να στεριώσει. Αλλά εκεί το έκανε. Γιατί να μην το έκανε και στην ομάδα της καρδιάς του, λοιπόν;

Να περάσει παρακαλώ δεν βρίζω ούτε φτύνω ούτε σπρώχνω. :P
Είμαστε όλοι αδελφές ψυχές .
Ζεν.
Ομμμμ.
Κλείστε τα μάτια κι ονειρευτείτε πράσινα λιβάδια. ( Τι άλλο να ονειρευτείτε με σας τους πρασινοφρουρούς που μπλέκω; :P )

Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Αύγ 02, 2021 10:48 pm

Ο Ματέο Αντριάνι που μιλάει για ενδιαφέρον του Ολυμπιακού για Ματ Τόμας, τουιταρει για ενδιαφέρον δεύτερης ομάδας για Παπαπέτρου, του Σακραμέντο συγκεκριμένα, εκτός απ' το ενδιαφέρον των Σπερς που έχει ήδη αναφερθεί.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 03, 2021 12:13 pm

ψαχνουμε 4-5αρι να ερχεται απο τον παγκο, αν μπορει να σκοραρει και λιγο μονος του, γιατι οι αλλοι ψηλοι που εχουμε δεν μπορουν και αν γινεται να εχει και λιγο δυναμη και ογκο, αλλα να εχει και σουτακι.

Και λεω εγω, μας χαλαει ο Σκολα να ερχεται να παιζει μονο ευρωλιγκα (8 ξενους θα εχουμε ετσι και αλλιως) μαξ 20 λεπτα? Εγω λεω οχι και θα ηταν και μια χαρα λυση! Θα εκλεινε και σε εμας την καριερα του με πολυ κοσμο και αποθεωση!

Απο το να παρουμε κανα αμερικανο ελαφρυ και αθλητικο και να μην μας δωσει τιποτα καινουριο σαν στυλ παιχνιδιου, 1000 φορες η παικταρα ο σκολα να γουσταρουμε!

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1626
Δημοσιεύσεις: 4029
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Αύγ 03, 2021 12:25 pm

Tracy Mac έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:13 pm
ψαχνουμε 4-5αρι να ερχεται απο τον παγκο, αν μπορει να σκοραρει και λιγο μονος του, γιατι οι αλλοι ψηλοι που εχουμε δεν μπορουν και αν γινεται να εχει και λιγο δυναμη και ογκο, αλλα να εχει και σουτακι.

Και λεω εγω, μας χαλαει ο Σκολα να ερχεται να παιζει μονο ευρωλιγκα (8 ξενους θα εχουμε ετσι και αλλιως) μαξ 20 λεπτα? Εγω λεω οχι και θα ηταν και μια χαρα λυση! Θα εκλεινε και σε εμας την καριερα του με πολυ κοσμο και αποθεωση!

Απο το να παρουμε κανα αμερικανο ελαφρυ και αθλητικο και να μην μας δωσει τιποτα καινουριο σαν στυλ παιχνιδιου, 1000 φορες η παικταρα ο σκολα να γουσταρουμε!
γιατι να μην παρουμε και τον φωτση? :mrgreen:

1
1 Εικόνα
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 03, 2021 12:30 pm

τουλουμπα έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:25 pm
Tracy Mac έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:13 pm
ψαχνουμε 4-5αρι να ερχεται απο τον παγκο, αν μπορει να σκοραρει και λιγο μονος του, γιατι οι αλλοι ψηλοι που εχουμε δεν μπορουν και αν γινεται να εχει και λιγο δυναμη και ογκο, αλλα να εχει και σουτακι.

Και λεω εγω, μας χαλαει ο Σκολα να ερχεται να παιζει μονο ευρωλιγκα (8 ξενους θα εχουμε ετσι και αλλιως) μαξ 20 λεπτα? Εγω λεω οχι και θα ηταν και μια χαρα λυση! Θα εκλεινε και σε εμας την καριερα του με πολυ κοσμο και αποθεωση!

Απο το να παρουμε κανα αμερικανο ελαφρυ και αθλητικο και να μην μας δωσει τιποτα καινουριο σαν στυλ παιχνιδιου, 1000 φορες η παικταρα ο σκολα να γουσταρουμε!
γιατι να μην παρουμε και τον φωτση? :mrgreen:
Ακομα δεν εχω καταφερει να κανω συζητηση σωστη με σενα και Manj.

Βλεπεις ο Σκολα που αυτη την στιγμη παιζει προημιτελικο ολυμπιακων αγωνων και που ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παικτης κιολας του ματς, να ειναι το ιδιο με τον φωτση που ειναι Γ εθνικη;

Για μια χρονια τελειος θα ηταν. Λες και η αρμανι δεν τον πηρε προπερσυ?

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 03, 2021 4:22 pm

Σχετικά με τη θέση του, δεν μου πολυκάθεται βρε παίδες ως επιχείρημα.
Δηλαδή τον χειμώνα που ήρθε δεν ήξερε που παίζει ο Παπαπέτρου, που παίζει ο Νέντο και που παίζει ο Σαντ Ρόος;
Νομίζω ότι δεν είχε και πολλές επιλογές για να παίξει μπάσκετ, για 3 μήνες ήρθε, κι ο Σαντ Ρος έπαιζε... άσος :banghead: Ε σου λέει ας πάω στην Πανάθα να το ζήσω κι αυτό.
Που την έχει ξαναπαίξει και στο Ορλάντο. Χωρίς να θαμπώσει βέβαια και χωρίς να στεριώσει. Αλλά εκεί το έκανε.
Γκρινιάζοντας! Βασικά σε όποια ομάδα πήγε γκρίνιαζε, αλλά σε συνέντευξη στην Ελλάδα ανέφερε τη θέση 4 ως λόγο για τον οποίο δεν "έπιασε" στο ΝΒΑ.
Γιατί να μην το έκανε και στην ομάδα της καρδιάς του, λοιπόν;
Για να μη γκρινιάζει. Και άντε να την κάνει την αγγαρεία, να την κάνει και για τα μισά λεφτά; Ε πάει πολύ.
Να περάσει παρακαλώ δεν βρίζω ούτε φτύνω ούτε σπρώχνω. :P
Είμαστε όλοι αδελφές ψυχές .
Ζεν.
Ομμμμ.
Κλείστε τα μάτια κι ονειρευτείτε πράσινα λιβάδια. ( Τι άλλο να ονειρευτείτε με σας τους πρασινοφρουρούς που μπλέκω; :P )
:peace:

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1626
Δημοσιεύσεις: 4029
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Αύγ 03, 2021 4:34 pm

Tracy Mac έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:30 pm
τουλουμπα έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:25 pm


γιατι να μην παρουμε και τον φωτση? :mrgreen:
Ακομα δεν εχω καταφερει να κανω συζητηση σωστη με σενα και Manj.

Βλεπεις ο Σκολα που αυτη την στιγμη παιζει προημιτελικο ολυμπιακων αγωνων και που ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παικτης κιολας του ματς, να ειναι το ιδιο με τον φωτση που ειναι Γ εθνικη;

Για μια χρονια τελειος θα ηταν. Λες και η αρμανι δεν τον πηρε προπερσυ?
ο φωτσης ειναι πιο φτηνος,ειναι ελληνας και δεν θα παιζει σε ολυμπιακους αγωνες
για α1 τον θελουμε

0
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 728
Δημοσιεύσεις: 3268
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Αύγ 03, 2021 4:57 pm

Tracy Mac έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:30 pm
τουλουμπα έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:25 pm


γιατι να μην παρουμε και τον φωτση? :mrgreen:
Ακομα δεν εχω καταφερει να κανω συζητηση σωστη με σενα και Manj.

Βλεπεις ο Σκολα που αυτη την στιγμη παιζει προημιτελικο ολυμπιακων αγωνων και που ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παικτης κιολας του ματς, να ειναι το ιδιο με τον φωτση που ειναι Γ εθνικη;

Για μια χρονια τελειος θα ηταν. Λες και η αρμανι δεν τον πηρε προπερσυ?
Εεε!!..Ασε με εξω εμενα με Σκολα!!...Ξαναπαιρνα στο παραπεντε ξανα το διαρκειας λεμε!!!✌

1
1 Εικόνα
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Manos97

 
Reactions: 15
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 08, 2021 1:04 am
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Αύγ 03, 2021 10:44 pm

τουλουμπα έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 4:34 pm
Tracy Mac έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 12:30 pm


Ακομα δεν εχω καταφερει να κανω συζητηση σωστη με σενα και Manj.

Βλεπεις ο Σκολα που αυτη την στιγμη παιζει προημιτελικο ολυμπιακων αγωνων και που ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παικτης κιολας του ματς, να ειναι το ιδιο με τον φωτση που ειναι Γ εθνικη;

Για μια χρονια τελειος θα ηταν. Λες και η αρμανι δεν τον πηρε προπερσυ?
ο φωτσης ειναι πιο φτηνος,ειναι ελληνας και δεν θα παιζει σε ολυμπιακους αγωνες
για α1 τον θελουμε
Φίλε όντως δεν τρολλαρεις; θα πάρεις τν Φωτσαρο στα 42 να παίξει α1; ενώ έχει σταματήσει το.. Μπάσκετ τόσα χρόνια;;;;
Χίλιες φορές να βγει μπροστά ο Μαντζουκας

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1626
Δημοσιεύσεις: 4029
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Αύγ 04, 2021 1:08 am

Manos97 έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 10:44 pm
τουλουμπα έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 4:34 pm


ο φωτσης ειναι πιο φτηνος,ειναι ελληνας και δεν θα παιζει σε ολυμπιακους αγωνες
για α1 τον θελουμε
Φίλε όντως δεν τρολλαρεις; θα πάρεις τν Φωτσαρο στα 42 να παίξει α1; ενώ έχει σταματήσει το.. Μπάσκετ τόσα χρόνια;;;;
Χίλιες φορές να βγει μπροστά ο Μαντζουκας
εδω ρε φιλε εχει γραφτει να παρουμε τον σκολα τον γκιστ και τον λασμε ,ο φωτσης σε σοκαρε? :mrgreen:

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 9:05 am

τουλουμπα έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:08 am

εδω ρε φιλε εχει γραφτει να παρουμε τον σκολα τον γκιστ και τον λασμε ,ο φωτσης σε σοκαρε? :mrgreen:
Γκιστ και Λάσμε πέρα από φόβος και τρόμος (στα καλά τους και κυρίως στην Α1) ήταν και τρομερό δίδυμο στα πιώματα. Αφού τα καταφέρναν εντός παρκέ, από μένα οκ. Σιγά την ντόπα. Ωραίοι τύποι, πάντως. Ως αντίπαλος τους σεβόμουν κι ενώ το ζούσαν το παιχνίδι δεν κάναν καραγκιοζιλίκια. Ακόμα κι οι πανηγυρισμοί τους που ήταν έντονοι κλπ δεν γινόταν για να προβοκάρουν.

Άβαταρ μέλους
irving

 euroleague
Reactions: 109
Δημοσιεύσεις: 1680
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2014 9:35 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 9:21 pm

ζητησε να φυγει ο ντιαλο ειδα. καλα κανει το παιδι. εμεις γιατι υπογραψαμε εναν παιχτη που τον ηθελε ο κατας, ενω θελαμε να παρουμε πριφτη? και σε μια θεση που ειμαστε γεματοι.

εντωμεταξυ, αυτο εχει ξαναγινει (γουαιλι), αλλα τοτε ο πιτινο την εκανε. τωρα διωξαμε κατας αλλα πρωτα πηραμε εναν παιχτη που ηθελε :hammer: ας τον ειχαμε stand by.

εδω θα μου πειτε εχουμε δει το αλλο. προεδρος να προσλαμβανει προπονητη και μετα να παρκαρει τις μετοχες του :dribble:

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 9:28 pm

irving έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 9:21 pm


εδω θα μου πειτε εχουμε δει το αλλο. προεδρος να προσλαμβανει προπονητη και μετα να παρκαρει τις μετοχες του :dribble:
Ε τώρα είσαι άδικος. Δεν τα προλαβαίνει όλα, ετοιμάζει κόμμα, διαλύει την ΑΟΖ με ένα φαρμακείο, αναδεικνύει τη μακεδονικότητα των Σπαρτιατών και τρέχει και στα sex shops να ψωνίζει και στριγκάκια για τον πάγκο των φιλοξενούμενων με ενδιάμεσες στάσεις σε σουβλατζίδικα. Πού να προλάβει;

Ό,τι έχει γίνει λάθος όλα αυτά τα χρόνια ξεκινάει από πάνω, από πολύ πάνω. Οι Κάτας και οι Σάλε και οι παίκτες είναι αναμενόμενο ότι θα κάνουν λάθη, όταν η διοίκηση κάνει δημοψηφίσματα και ναυλώνει πούλμαν περιμένουμε να έχει πλάνο για την επόμενη σαιζόν;

4
3 Εικόνα 1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”