2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4154
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μάιος 28, 2023 11:52 am

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 10:26 am


Δηλαδη εσυ θεωρεις οτι αν δωσουμε 1,5 σε Παπαγιαννη, θα δωσουμε αλλα τοσα για βασικο σεντερ? Ή θα δωσουμε 1,5 σε παπαγιαννη και 800-1 σε Νιμπο και θα παιζει βασικος ο Νιμπο?

Επισης αν παρει 1,5 ο Παπαγιαννης, τοτε ολοι οι αλλοι θα θελουν 2 μυρια+ για να ερθουν, τι χαζοι ειναι?

μερικοι νομιζουν οτι καποιος ειναι χαζος και θα παει σε μια ομαδα οπου θα αμοιβεται σαν δευτερος σεντερ,αλλα θα παιζει σαν πρωτος για να καλοπερναει με χαλαρα 10λεπτα καποιος παπαγιαννης

0
EXASFAIROS13

 a1greece
Reactions: 171
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 04, 2020 3:23 pm
Προειδοποιήσεις: 2

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:03 pm

Παίχτης που θέλει να μείνει η σκέφτεται απλά να μεινει....σχίζεται να απαιτεί καλά.Εμενα η νωθρότητα με όρους ψυχολογίας παραπέμπει σε αποχώρηση.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4154
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:10 pm

austerity_blues έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 11:31 am


εδώ που τα λέμε αν ήμουν ο Παπαγιάννης και άκουγα από παντού ότι ο Πρόεδρος μοιράζει λεφτά ούτε εγώ θα ζητούσα λίγα :dribble:

εγω αν ημουν ο παπαγιαννης θα ντρεπομουν να ζητησω αυξηση 50% στην χειροτερη χρονια του συλλογου εδω και 30 χρονια και με προσωπικη επιδοση κατω του μηδενος
ακομα και να με ενδιεφεραν μονο τα λεφτα αν μπορουσα να βρω παραπανω θα πηγαινα σε αλλη ομαδα χωρις καμια συζητηση με τον παο

τετοιες νοοτροπιες δεν μπορει να γινουν αποδεκτες

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4154
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:15 pm

EXASFAIROS13 έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:03 pm
Παίχτης που θέλει να μείνει η σκέφτεται απλά να μεινει....σχίζεται να απαιτεί καλά.Εμενα η νωθρότητα με όρους ψυχολογίας παραπέμπει σε αποχώρηση.
μακαρι

1
1 Εικόνα
EXASFAIROS13

 a1greece
Reactions: 171
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 04, 2020 3:23 pm
Προειδοποιήσεις: 2

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:23 pm

Ίσως είναι ήδη έτσι κανονισμένο για αποχώρηση ,απλά συμφορο είναι επίσης να ξέρει ο κόσμος ότι αμφότερες οι πλευρές θα "προσπαθήσουν "για συνεχηση συνεργασίας.Παντου γίνεται αυτό.

Εμένα στην παρούσα φαση η εικόνα του Παπαγιάννη δεν δείχνει παίχτη που θέλει να συνεχίσει στον Σύλλογο και μάλιστα να ηγηθεί στην θέση 5.Αργοτερα δεν ξέρω.Αυτο που βλέπω τώρα δεν είναι διάθεση για παραμονή και αναγέννηση.

Η λογική μου λέει Φενέρ και αν βελτιωθεί τότε Αμερική.Φουσκωμενος τούμπανο με παραπάνω μυς όπως ο Ρόμπινσον πριν κάτι δεκαετίες στην dream team lol θα πάει καλά στην Αμερική η Ευρώπη αν γυρισει.

Εχει τα προσόντα απλά χρειάζονται και άλλοι παράγοντες (προπονητής,πασαδόρος παρε βάλε ,όρεξη για βελτιωση κλπ κλπ)

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 284
Δημοσιεύσεις: 703
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:28 pm

τουλουμπα έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:10 pm
austerity_blues έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 11:31 am


εδώ που τα λέμε αν ήμουν ο Παπαγιάννης και άκουγα από παντού ότι ο Πρόεδρος μοιράζει λεφτά ούτε εγώ θα ζητούσα λίγα :dribble:

εγω αν ημουν ο παπαγιαννης θα ντρεπομουν να ζητησω αυξηση 60% στην χειροτερη χρονια του συλλογου εδω και 30 χρονια και με προσωπικη επιδοση κατω του μηδενος
ακομα και να με ενδιεφεραν μονο τα λεφτα θα δεχομουν αν μπορουσα να βρω παραπανω θα πηγαινε σε αλλη ομαδα χωρις καμια συζητηση με τον παο

τετοιες νοοτροπιες δεν μπορει να γινουν αποδεκτες
Αν ο Ιτουδης (που προφανώς δε σκαμπαζει από μπάσκετ) του προσφέρει 1,3 ο Παπαγιάννης δε χρειάζεται να απαιτήσει τίποτα. Αν ο Αταμάν όντως τον θέλει τότε ο ΠΑΟ θα πρέπει να πληρώσει υπεραξία. Είναι απλό.

Τώρα αν λέμε "ότι πει ο προπονητής" αλλά σιγά μη δώσουμε υπεραξία του Παπαγιάννη, τότε απλά δεν ξέρουμε τι λέμε.

Αν ο Αταμάν όντως τον θέλει, ο ΠΑΟ καλά θα κάνει να τον κρατήσει. Αν φυσικά ο Παπαγιάννης ελέγχει τα ΜΜΕ για να γράφουν παπατζες όπως λέει ο τουλουμπας τότε ναι, καλύτερα να μη μας ποιασει κορόιδα.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:30 pm

EXASFAIROS13 έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:23 pm
Ίσως είναι ήδη έτσι κανονισμένο για αποχώρηση ,απλά συμφορο είναι επίσης να ξέρει ο κόσμος ότι αμφότερες οι πλευρές θα "προσπαθήσουν "για συνεχηση συνεργασίας.Παντου γίνεται αυτό.

Εμένα στην παρούσα φαση η εικόνα του Παπαγιάννη δεν δείχνει παίχτη που θέλει να συνεχίσει στον Σύλλογο και μάλιστα να ηγηθεί στην θέση 5.Αργοτερα δεν ξέρω.Αυτο που βλέπω τώρα δεν είναι διάθεση για παραμονή και αναγέννηση.

Η λογική μου λέει Φενέρ και αν βελτιωθεί τότε Αμερική.Φουσκωμενος τούμπανο με παραπάνω μυς όπως ο Ρόμπινσον πριν κάτι δεκαετίες στην dream team lol θα πάει καλά στην Αμερική η Ευρώπη αν γυρισει.

Εχει τα προσόντα απλά χρειάζονται και άλλοι παράγοντες (προπονητής,πασαδόρος παρε βάλε ,όρεξη για βελτιωση κλπ κλπ)
Τι τουμπανος? Το παιδι εχει αποφασισει εδω και 2 χρονια οτι θα ειναι αδυνατος και θα σουταρει τριποντα. Γραμμαριο δεν θα βαλει πανω του, γιατι δεν τον ενδιαφερει. Τον εβλεπες 19 χρονων και ηταν πολυ πιο δυνατος, τον εβλεπες να κανει σκριν και μετα να ρολαρει και να καρφωνει alley hoop. Ακομα και περσι με νεντο-μεικον εβγαζε τετοιες φασεις.

Φετος δεν μπορει ουτε να ρολαρει μετα το σκριν. Κατηγορια φτερου και για την θεση 3 ειναι, ενω πλεον ουτε που μπορει να κυνηγησει κοντους. Μονο τριποντο εχει βελτιωσει αλλα τι να το κανεις αν δεν βαζει διποντα, δεν τελειωνει φασεις απο κατω, δεν κανει σκριν και στην αμυνα τον κανουν ολοι γιο γιο?

Ο Παπαγιαννης οπου και να παει οτι και να κανει, σουτακια απεξω θα κανει, τιποτα αλλο. Εκτος αν φετος μαζι με σουτ, βελτιωσει και λιγο το σωμα του, ωστε τουλαχιστον να μπορει καποιος να του δινει την μπαλα και για alley hoop.

Οποτε μονο ως 2ος στην ομαδα μας, δεν γινεται να ειναι βασικος αυτο το πτωμα και με 1,5 μυριο.

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2585
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:31 pm

Αμφιβάλλω αν ο Αταμάν ενδιαφέρεται για το Ελληνικό πρωτάθλημα, όσα πρωταθλήματα και να πάρει δεν θα βελτιώσει την καριέρα του.

Ότι κάνει στην Ευρωλίγκα μετράει οπότε πιστεύω ότι θα κινηθεί ανάλογα, δηλαδή να παει σε 7 η 8 ξένους.

Ίδωμεν

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:42 pm

xomitsious έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:28 pm
τουλουμπα έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:10 pm


εγω αν ημουν ο παπαγιαννης θα ντρεπομουν να ζητησω αυξηση 60% στην χειροτερη χρονια του συλλογου εδω και 30 χρονια και με προσωπικη επιδοση κατω του μηδενος
ακομα και να με ενδιεφεραν μονο τα λεφτα θα δεχομουν αν μπορουσα να βρω παραπανω θα πηγαινε σε αλλη ομαδα χωρις καμια συζητηση με τον παο

τετοιες νοοτροπιες δεν μπορει να γινουν αποδεκτες
Αν ο Ιτουδης (που προφανώς δε σκαμπαζει από μπάσκετ) του προσφέρει 1,3 ο Παπαγιάννης δε χρειάζεται να απαιτήσει τίποτα. Αν ο Αταμάν όντως τον θέλει τότε ο ΠΑΟ θα πρέπει να πληρώσει υπεραξία. Είναι απλό.

Τώρα αν λέμε "ότι πει ο προπονητής" αλλά σιγά μη δώσουμε υπεραξία του Παπαγιάννη, τότε απλά δεν ξέρουμε τι λέμε.

Αν ο Αταμάν όντως τον θέλει, ο ΠΑΟ καλά θα κάνει να τον κρατήσει. Αν φυσικά ο Παπαγιάννης ελέγχει τα ΜΜΕ για να γράφουν παπατζες όπως λέει ο τουλουμπας τότε ναι, καλύτερα να μη μας ποιασει κορόιδα.
Δεν ξερω αν του προσφερουν 1,3, αλλα ειναι γνωστη τακτικη να φουσκωνουν τις προτασεις ετσι ωστε να εχουν μεγαλυτερες προτασεις σε αλλες ομαδες.

Οπως ειπα και πριν, ο Παπαγιαννης για 2ος θα παει Φενερ, αν παει και οχι ως πρωτος. Επισης, γιατι να πρεπει να πληρωσεις υπεραξια για να μεινει, αν εδω τον θελουν βασικο? Τι προτιμαει δηλαδη 1 μυριο και βασικη θεση ή 1,3 και αναπληρωματικος?

Το επιχειρημα τον θελει ο Αταμαν, δωστε του οσα θελει, δεν εχει καμια λογικη ομως να ξερεις. Πρεπει να επιλεξουμε, αν ο Παπαγιαννης θελει 1,5 μυριο αλλιως παει φενερ τοτε:

1) Τον κρατας για βασικο αλλα ως 2ος θα ειναι καποιος των 500? (Οποτε παλι στους ψηλους θα εισαι λιγος?)

ή

2) Του κανεις μικροτερη προταση για 2ος (και αν θελει) και παιρνεις και εναν τοπ ψηλο?

ή

3) Τον κρατας με 1,5 και αν το μπατζετ ειναι τεραστιο, φερνεις και εναν Νιμπο με κοντα 1 μυριο και εχεις και τους 2. (Εκει εισαι καλα, αρκει να θελει να ερθει ο Νιμπο και φυσικα ο Παπαγιαννης να ειναι οπως την προηγουμενη σεζον, αλλιως εχεις θεμα).

Εσυ τι θα διαλεγες και μην μου πεις οτι ο Αταμαν ειπε να μεινει ο Παπαγιαννης (και γω να μεινει θελω).

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4154
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μάιος 28, 2023 12:48 pm

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:42 pm
Τι προτιμαει δηλαδη 1 μυριο και βασικη θεση ή 1,3 και αναπληρωματικος?

ο παπαγιαννης σε οποια ομαδα και να παει αναπληρωματικος θα καταληξει οπως φετος που καταφερε να του φαει την θεση ο γκουντα
οποτε θα παει οπου παρει τα πιο πολλα

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 284
Δημοσιεύσεις: 703
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μάιος 28, 2023 1:12 pm

Tracy Mac έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:42 pm

Δεν ξερω αν του προσφερουν 1,3, αλλα ειναι γνωστη τακτικη να φουσκωνουν τις προτασεις ετσι ωστε να εχουν μεγαλυτερες προτασεις σε αλλες ομαδες.

Οπως ειπα και πριν, ο Παπαγιαννης για 2ος θα παει Φενερ, αν παει και οχι ως πρωτος. Επισης, γιατι να πρεπει να πληρωσεις υπεραξια για να μεινει, αν εδω τον θελουν βασικο? Τι προτιμαει δηλαδη 1 μυριο και βασικη θεση ή 1,3 και αναπληρωματικος?

Το επιχειρημα τον θελει ο Αταμαν, δωστε του οσα θελει, δεν εχει καμια λογικη ομως να ξερεις. Πρεπει να επιλεξουμε, αν ο Παπαγιαννης θελει 1,5 μυριο αλλιως παει φενερ τοτε:

1) Τον κρατας για βασικο αλλα ως 2ος θα ειναι καποιος των 500? (Οποτε παλι στους ψηλους θα εισαι λιγος?)

ή

2) Του κανεις μικροτερη προταση για 2ος (και αν θελει) και παιρνεις και εναν τοπ ψηλο?

ή

3) Τον κρατας με 1,5 και αν το μπατζετ ειναι τεραστιο, φερνεις και εναν Νιμπο με κοντα 1 μυριο και εχεις και τους 2. (Εκει εισαι καλα, αρκει να θελει να ερθει ο Νιμπο και φυσικα ο Παπαγιαννης να ειναι οπως την προηγουμενη σεζον, αλλιως εχεις θεμα).

Εσυ τι θα διαλεγες και μην μου πεις οτι ο Αταμαν ειπε να μεινει ο Παπαγιαννης (και γω να μεινει θελω).
Έτσι ναι, μπορούμε να κάνουμε κουβέντα.

Το βασικό μου επιχείρημα είναι ότι είναι κρίμα να ξεκινάς συνεργασία με έναν προπονητή top class και τον έναν παίκτη που σου ζήτησε να κρατήσεις να τον αφήσεις να φύγει για ένα ποσό που ακούγεται μικρό, σε σύγκριση με αυτά που διαβάζουμε για εκτοξευμενο μπάτζετ κλπ.

Τον Παπαγιάννη ούτε εγώ τον θέλω για πρώτο. Θεωρώ ότι αυτό που δοκίμασαν φέτος με Γκουνταιτις (δηλαδή να μοιράζεται τη θέση 50-50 με έναν ξένο με αντίστοιχη αμοιβή) είναι μια καλή λύση.

Επίσης θεωρώ ότι αν η Φενέρ τον παίρνει για 2ο, κι εμείς πάμε με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ τότε γιατί να μην μπορούμε να κάνουμε το ίδιο.

Συμφωνώ ότι στο 5 με Παπαγιάννη και ξένο των 500 χιλιάδων δεν θα είμαστε καλά.

Όλα αυτά φυσικά, εφόσον ισχύει ότι τον θέλει ο προπονητής. Αν δεν ισχύει νο προμπλεμ. Ας πάει όπου θέλει ο παίκτης.

Αν όμως ο Αταμαν τον ζήτησε, κι εσύ τον αγνοήσεις τότε η σχέση μας με τον προπονητή ξεκινάει με το αριστερό.

Με όλα τα καπελωματα που έχει ρίξει ο ΔΓ σε προπονητές, μου έχει μείνει ένα μικρό PTSD μάλλον.

0
assistant77

 nba
Reactions: 1289
Δημοσιεύσεις: 2105
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Κυρ Μάιος 28, 2023 2:50 pm

shtarkws έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:31 pm
Αμφιβάλλω αν ο Αταμάν ενδιαφέρεται για το Ελληνικό πρωτάθλημα, όσα πρωταθλήματα και να πάρει δεν θα βελτιώσει την καριέρα του.

Ότι κάνει στην Ευρωλίγκα μετράει οπότε πιστεύω ότι θα κινηθεί ανάλογα, δηλαδή να παει σε 7 η 8 ξένους.

Ίδωμεν
Να θυμισω οτι ο Αταμαν στην Τουρκια εφτιαχνε και επαιζε με 2 ομαδες.........μια με 8-9 ξενους για ευρωλιγκα και μια με Τουρκους που στην Ευρωπη τους βλεπαμε σπανια.......δεν αποκλειω την πιθανοτητα ο Παο να παει φετος με 8-9 ξενους.....

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 566
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μάιος 28, 2023 3:12 pm

assistant77 έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 2:50 pm
shtarkws έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 12:31 pm
Αμφιβάλλω αν ο Αταμάν ενδιαφέρεται για το Ελληνικό πρωτάθλημα, όσα πρωταθλήματα και να πάρει δεν θα βελτιώσει την καριέρα του.

Ότι κάνει στην Ευρωλίγκα μετράει οπότε πιστεύω ότι θα κινηθεί ανάλογα, δηλαδή να παει σε 7 η 8 ξένους.

Ίδωμεν
Να θυμισω οτι ο Αταμαν στην Τουρκια εφτιαχνε και επαιζε με 2 ομαδες.........μια με 8-9 ξενους για ευρωλιγκα και μια με Τουρκους που στην Ευρωπη τους βλεπαμε σπανια.......δεν αποκλειω την πιθανοτητα ο Παο να παει φετος με 8-9 ξενους.....
Αρκεί να είναι επιλογή Αταμαν. Μόνο έτσι θα ξαναγίνει η δουλειά. Αν επιλέξει αποκλειστικά τα πάντα ο κοουτς

0
austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 28, 2023 4:00 pm

τουλουμπα έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 11:47 am
μετα τα ολα απιθανα που διαβαζαμε για να δικαιολογηθει η παραμονη του παπαγιαννη τωρα παμε στο οτι τον ζητησε ο αταμαν
φυσικα ειναι παπατζα οπως τα οτι ο αταμαν εχει σαν ονειρο να προπονησει τον γκριγκονις και τον τομας και τον ποτνικα
αν τους ηθελε τοσο πολυ ας τους επαιρνε στην εφες

σε λιγο θα διαβασουμε οτι εβαλε βετο για να ερθει την παραμονη του παπαγιαννη
αγαπημένε μου τουλούμπα <3 άκου να δεις τι γίνεται : αν ο Παναθηναϊκός του κάνει όντως πρόταση σαν αυτή που ακούγεται μου φαίνεται απίθανο να μη τον θέλει ο Αταμάν, οπότε δε μπορεί να είναι παπάτζα κάτι τέτοιο.

δεν είπε κανείς ούτε ότι έθεσε βέτο ούτε ότι ήταν το όνειρο του να προπονήσει τον Παπαγιάννη.

λέω/λέμε ότι για να δώσει τόσο μεγάλο συμβόλαιο στον συγκεκριμένο (ΑΝ δώσει) σημαίνει ότι τον θεωρεί σημαντικό.

άσε που μπορεί το μπάτζετ σας να είναι τόσο τιτανοτεράστιο του χρόνου που 1,5 μύριο να παίρνουν οι αναπληρωματικοί και να έρθει ο Ταβάρες για πρώτος :cool:

φυσικά ο παρορμητικός πρόεδρος σας έχει παρελθόν και μάλιστα πρόσφατο στο να φέρνει ή να επιβάλλει παίκτες αλλά σχεδόν το αποκλείω να ξεκινήσει έτσι τη συνεργασία του με τον Αταμάν.

Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4154
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μάιος 28, 2023 4:04 pm

assistant77 έγραψε:
Κυρ Μάιος 28, 2023 2:50 pm

Να θυμισω οτι ο Αταμαν στην Τουρκια εφτιαχνε και επαιζε με 2 ομαδες.........μια με 8-9 ξενους για ευρωλιγκα και μια με Τουρκους που στην Ευρωπη τους βλεπαμε σπανια.......δεν αποκλειω την πιθανοτητα ο Παο να παει φετος με 8-9 ξενους.....
κατσε δηλαδη δεν ειναι φαν του πλανου ελληνικου κορμου/εξελιξης ?
μα πως γινεται κατι τετοιο :mrgreen:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”