2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 10:35 am

JohnnyPao έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 10:06 am
Παντως στο sdna το έχουν ως δεδομένο πως θα παρουμε εναν ασο (και οχι δυο) γιατί ο 2ος υπάρχει, δεν ξερω βεβαια αν θεωρούν πως αυτός είναι ο Μπρει ή ο ΣαντΡος... κατεμε δεν κάνει για αυτο το ρόλο ουτε ο ενας ουτε ο άλλος. Θα τους δεχόμουν μονο ως μπακαπ 2αρια καθώς εκεί θα χουμε Νεντο και Μαριο για πολλά λεπτα οποτε δεν χρειάζεται κάτι τρομερα ποιοτικο απο πισω.
αν ισχυει αυτο παλι τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου θα λεμε απο οκτωβρη.

τοσα χρονια εκει περα δεν παιρναμε εναν ψηλο να παμε final 4, τωρα θα εχουμε το δεν θελουμε ασσους. Τι κολληματα ειναι αυτα ρε?

παρτε εκει Γκος-Γκραντ και ας αφησουμε τους μπρειηδες για καμια Χαποελ Χολον και καμια Σαραγοσα, εκει που ειναι η αξια τους δηλαδη.

0
Johnzaro

 junior
Reactions: 55
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2020 6:10 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 11:23 am

Εμένα σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου ο Γκραντ. Και ακούω και κάποια σχόλια ότι είναι πολύ αθλητικός και σκύλος στην άμυνα...Πραγματικά απορώ, λες και βλέπουμε άλλα ματς...Ο Γκραντ, έτσι όπως τον βλέπω εγώ και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον, είναι ο χειρότερος περιφερειακός αμυντικός στο πρωτάθλημα και με μεγάλη διαφορά από τον επόμενο...Πραγματικά μου φαίνεται ότι αδιαφορεί, κάθεται 2 μέτρα πίσω από τον αμυντικό λες και μαρκάρει τον Καλάθη και γενικά χάνεται στην άμυνα με αποτέλεσμα να εκτελούν οι αντίπαλοι πολλά ελέυθερα σουτ. Τό μόνο κομμάτι που είναι καλός αμυντικά είναι τα κλεψίματα και ότι λόγω της σωματοδομής του μπορεί να προσφέρει στην άμυνα με αλλάγες, γιατί στην άμυνα με αλλαγές δε χρειάζεσαι μόνο γρήγορους ψηλούς αλλά και κοντούς με ύψος που μπορούν να μαρκάρουν τους αντίπαλους ψηλούς. Με αυτό το σκεπτικό τον βλέπω στον Ολυμπιακό και όχι στον Παναθηναικό...Δηλαδή σαν παίκτης και επιθετικά και αμυντικά δεν μου αρέσει καθόλου και προτιμώ, για παράδειγμα να αποκτηθεί εκεί ο Πέρρυ, ο Ντάριους Τόμπσον ακόμα και ο Κέισι Σέπερντ υπό προυποθέσεις...

0
giorgos45

 a1greece
Reactions: 126
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Απρ 28, 2021 11:35 am

δεν υπαρχει σωτηρια!δεν μπορουν να φτιαξουν μια ομαδα της προκοπης!τα ιδια θα γινουν κ του χρονου!παρτε ρε 2 ασσους κ αφηστε τους μπρεηδες κ τους ρος παλι!ακουστεε εχουμε λεει μπακαπ ασσο το μπρει με το ζορι κατεβαζεε τη μπαλα στην αμυνα αργος δεν ειναι καθολου αθλητικος!τι τραβαμεεεε ρεε παιδιαα!ειπα μηπως κ φετος αλλαξει τπτ αλλα δε βαριεσαι τα ιδια κ τα ιδιαα!παλιαα για ενα σεντερ δεν πηγαιναμε φαιναλ τωραα ασσο δεν παιρνουν για κανενα λογο κ ουτε κ σεντερ βεβαια!απιστευτα πραγματαα..

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 12:06 pm

Johnzaro έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 11:23 am
Εμένα σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου ο Γκραντ. Και ακούω και κάποια σχόλια ότι είναι πολύ αθλητικός και σκύλος στην άμυνα...Πραγματικά απορώ, λες και βλέπουμε άλλα ματς...Ο Γκραντ, έτσι όπως τον βλέπω εγώ και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον, είναι ο χειρότερος περιφερειακός αμυντικός στο πρωτάθλημα και με μεγάλη διαφορά από τον επόμενο...Πραγματικά μου φαίνεται ότι αδιαφορεί, κάθεται 2 μέτρα πίσω από τον αμυντικό λες και μαρκάρει τον Καλάθη και γενικά χάνεται στην άμυνα με αποτέλεσμα να εκτελούν οι αντίπαλοι πολλά ελέυθερα σουτ. Τό μόνο κομμάτι που είναι καλός αμυντικά είναι τα κλεψίματα και ότι λόγω της σωματοδομής του μπορεί να προσφέρει στην άμυνα με αλλάγες, γιατί στην άμυνα με αλλαγές δε χρειάζεσαι μόνο γρήγορους ψηλούς αλλά και κοντούς με ύψος που μπορούν να μαρκάρουν τους αντίπαλους ψηλούς. Με αυτό το σκεπτικό τον βλέπω στον Ολυμπιακό και όχι στον Παναθηναικό...Δηλαδή σαν παίκτης και επιθετικά και αμυντικά δεν μου αρέσει καθόλου και προτιμώ, για παράδειγμα να αποκτηθεί εκεί ο Πέρρυ, ο Ντάριους Τόμπσον ακόμα και ο Κέισι Σέπερντ υπό προυποθέσεις...
Ο Βασίλης παπαθεωδορου ειπε ακριβώς αυτό χθες, ότι ο Γκραντ ειναι ο χειρότερος αμυντικός της Α1, ολίγον τι υπερβολική θεση.. ο Γκραντ ειναι πράγματι τρομερα αθλητικός, ωστοσο οντως πολλες φορες πίσω "κλεβει" , παρόλα αυτά είναι ξεκάθαρο πως τις δυνατότητες τις έχει για να παίξει πραγματικά καλή άμυνα, επιθετικά παντως ειναι πολυ καλος. Συμφωνώ στο ότι είναι παιχτης Μπαρτζωκα ωστόσο..

Τον σεπερντ δεν τον ξέρω.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 12:50 pm

Johnzaro έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 11:23 am
Εμένα σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου ο Γκραντ. Και ακούω και κάποια σχόλια ότι είναι πολύ αθλητικός και σκύλος στην άμυνα...Πραγματικά απορώ, λες και βλέπουμε άλλα ματς...Ο Γκραντ, έτσι όπως τον βλέπω εγώ και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον, είναι ο χειρότερος περιφερειακός αμυντικός στο πρωτάθλημα και με μεγάλη διαφορά από τον επόμενο...Πραγματικά μου φαίνεται ότι αδιαφορεί, κάθεται 2 μέτρα πίσω από τον αμυντικό λες και μαρκάρει τον Καλάθη και γενικά χάνεται στην άμυνα με αποτέλεσμα να εκτελούν οι αντίπαλοι πολλά ελέυθερα σουτ. Τό μόνο κομμάτι που είναι καλός αμυντικά είναι τα κλεψίματα και ότι λόγω της σωματοδομής του μπορεί να προσφέρει στην άμυνα με αλλάγες, γιατί στην άμυνα με αλλαγές δε χρειάζεσαι μόνο γρήγορους ψηλούς αλλά και κοντούς με ύψος που μπορούν να μαρκάρουν τους αντίπαλους ψηλούς. Με αυτό το σκεπτικό τον βλέπω στον Ολυμπιακό και όχι στον Παναθηναικό...Δηλαδή σαν παίκτης και επιθετικά και αμυντικά δεν μου αρέσει καθόλου και προτιμώ, για παράδειγμα να αποκτηθεί εκεί ο Πέρρυ, ο Ντάριους Τόμπσον ακόμα και ο Κέισι Σέπερντ υπό προυποθέσεις...
εχω δει ολα τα ματς και αυτο που λες δεν ισχυει με την καμια. εκτος του οτι εχει τρομερη σωματοδομη-αθλητικοτητα-μεγεθος και πολυ γρηγορα χερια, ειναι ισως και σε μεσο ορο πρωτος στα κλεψιματα, τομεας που ειναι εξαιρετικος!!

εκτος απο αυτο ο Γκραντ εβγαζε 40λεπτα 7-8 ματς και σε αρκετα απο αυτα ηταν ο μοναδικος ασσος της ομαδας! λογικο ειναι να λουφαρε σε καποιες αμυνες καθως δεν θα εβγαζε το ματς διαφορετικα. ισως ακομα και οδηγιες να ειχε οτι θα παιξει τοσο πολυ οποτε να μην τρεχει σαν τρελος και αμυνα.

ετσι και αλλιως ο ο προμηθεας πριν τον χτυπησει ο κοβιντ, πιεζε ζον πρες 40 λεπτα εχοντας τεραστιο βαθος παγκου και ξαφνικα τωρα ουτε καν που πιεζει λογο ελλειψης παικτων.

εντελως ακυρο αυτο που ειπες πραγματικα!

ακομα και για nba τον ειχαν οτι θα γινει τοπ on the ball defender και αυτο φαινεται και εδω που οποτε λιγο βαζει ενεργεια πανω στην αμυνα ειναι σχεδον αδυνατο να τον περασει καποιος!

τωρα αν αραζει και λιγο στην αμυνα σε εναν προμηθεα που εχει μονο αυτον και τους λουντζη-χριστοδουλου στο 1-2 και εχει παιξει 8 συνεχομενα ματς σε ενα μηνα με μεσο ορο 35 λεπτα, ε δεν θα τον πεις κακο αμυντικο!

0
Άβαταρ μέλους
irving

 euroleague
Reactions: 109
Δημοσιεύσεις: 1680
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2014 9:35 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 1:27 pm

ο μπρει εχει συμβολαιο. ειναι επιλογη κατας, οποτε αμα μεινει ο κοουτς λογικα θα τον κρατησει.
δεν μου γεμιζει το ματι, ηθελα να τον δω στη γιουρολιγκ. η αληθεια ειναι οτι δεν εχω εμπιστοσυνη στην ομαδα οτι με αυτα τα λεφτα θα βρει καλυτερο.

1
1 Εικόνα
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 1:36 pm

irving έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 1:27 pm
ο μπρει εχει συμβολαιο. ειναι επιλογη κατας, οποτε αμα μεινει ο κοουτς λογικα θα τον κρατησει.
δεν μου γεμιζει το ματι, ηθελα να τον δω στη γιουρολιγκ. η αληθεια ειναι οτι δεν εχω εμπιστοσυνη στην ομαδα οτι με αυτα τα λεφτα θα βρει καλυτερο.
δεν ειναι θεμα εμπιστοσυνης ή οχι. ακομα και παικταραδες να εφερνε καθε χρονο με λιγα λεφτα, ο μπρει απλως δεν κανει. ειναι limited σε αθλητικοτητα και αμυνα ακομα και για την α1! ενω ακομα και σε δημιουργια μετριος σε α1. εδω ακομα και στο κατεβασμα δυσκολευοταν α1, θα τον κρατησουμε εμεις ως ασσο? μιλαμε επαιζε μαζι με το 2-3αρι σαντρος ιδια 5αδα α1 και ηταν ο μπρει ασσος και αντι να την κατεβαζει αυτος, την εδινε στον κουβανο γιατι δεν μπορουσε.

για να μην πω για αμυνα που στην ευρωλιγκα μονο τρενα δεν θα παιρνανε απο αυτον. πραγματικα θα καταστραφουμε αν μεινει...

0
giorgos45

 a1greece
Reactions: 126
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Απρ 28, 2021 2:44 pm

αυτο ακριβως φιλε!πες τα!τα τρενα θα περναν αλλα θαναι αργα!!καθε χρονο τα ιδια λαθη!μηδεν αθλητικοτητα κατεβασμα μπαλας δυσκολια καλα για να προλαβει παιχτη με τπτ αργα ποδια κ ολα αυτα στην α1!καταλαβαινουμε ευρωλιγκα τι θα γινει κ εμεις θα τον κρατησουμε!

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 5:14 pm

Το θέμα δεν είναι αν ειναι η δεν ειναι ο Μπρει πλειμεικερ ή αν παίζει τη τοπ αμυνα ή οχι.. το θεμα ειναι οτι στη θεση 1 θέλουμε κάτι πιο ποιοτικό ακομα και για τον 2ο μας. Ο Γκραντ ή και ο Μεικον ακομα της αεκ, ποσο μαλλον ο Περρυ κλπ ειναι οντως αρκετα πιο ποιοτικοί απτον Μπρει. Θέλουμε 2 καλούς ασους τελεια και παύλα. Στη θεση 2 δεν εχει και τόση σημασία πόσο καλός θα ναι ο μπακαπ καθώς εκεί θα χεις και Νέντοβιτς και Χεζονια. Οποτε κομπλε εισαι και με Μπρει...

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 6:07 pm

Βλέπω το φενερ τσσκα και θέλω να πω πως ο Βοιτμαν ειναι παιχτης που πραγματικά θα μας ταιριαζε στον παναθηναικο, 4/5αρι με σουτ, δημιουργία, ριμπάουντ που μπορει να παιξει τοσο μαζι με Μητογλου οσο και με τον Παπαγιαννη, θα ταν τρομερη 3αδα. Αυτοι μαζι με τον Ματζουκα και εναν αμερικανο (4αρι ή 5αρι δεν ξερω, πείτε μου εσείς) θα ταν τουμπαμη front line.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 7:11 pm

JohnnyPao έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 6:07 pm
Βλέπω το φενερ τσσκα και θέλω να πω πως ο Βοιτμαν ειναι παιχτης που πραγματικά θα μας ταιριαζε στον παναθηναικο, 4/5αρι με σουτ, δημιουργία, ριμπάουντ που μπορει να παιξει τοσο μαζι με Μητογλου οσο και με τον Παπαγιαννη, θα ταν τρομερη 3αδα. Αυτοι μαζι με τον Ματζουκα και εναν αμερικανο (4αρι ή 5αρι δεν ξερω, πείτε μου εσείς) θα ταν τουμπαμη front line.
ναι αλλα θα θελει 1 μυριο ο Γερμανος. οποτε δεν το βλεπω...

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 11:40 pm

Tracy Mac έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 7:11 pm
JohnnyPao έγραψε:
Τετ Απρ 28, 2021 6:07 pm
Βλέπω το φενερ τσσκα και θέλω να πω πως ο Βοιτμαν ειναι παιχτης που πραγματικά θα μας ταιριαζε στον παναθηναικο, 4/5αρι με σουτ, δημιουργία, ριμπάουντ που μπορει να παιξει τοσο μαζι με Μητογλου οσο και με τον Παπαγιαννη, θα ταν τρομερη 3αδα. Αυτοι μαζι με τον Ματζουκα και εναν αμερικανο (4αρι ή 5αρι δεν ξερω, πείτε μου εσείς) θα ταν τουμπαμη front line.
ναι αλλα θα θελει 1 μυριο ο Γερμανος. οποτε δεν το βλεπω...
Καλα ναι απιαστος ειναι, παντως θα ταν εξαιρετικό fit. Παντως τι θα θέλατε με Βοιτμαν , Παπατζον και Μητο ως 4ο ψηλο ? 4αρι ή 5αρι ??

0
akistsok199333

 sophomore
Reactions: 13
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Παρ Δεκ 25, 2020 11:20 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Απρ 29, 2021 12:16 am



0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Απρ 29, 2021 9:09 am

akistsok199333 έγραψε:
Πέμ Απρ 29, 2021 12:16 am
Δε ινγκλις οφ δις γκάι ιζ μπάντερ δαν μάην γραντμα σπικ Ίνγκλαντ του σέη (να ούμε).

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Απρ 30, 2021 12:59 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Απρ 01, 2021 10:36 pm

Εγώ από τα 3 αστέρια σας(Νέντο, Χεζόνια-αυτόν τον γράφουμε ολόκληρο, μην φάμε κάνα φάουλ :D - Πάπι) θα κράταγα μονάχα τον Χεζόνια αν έκανε τιμή οπαδού. :) Ας πούμε 1.2 με 1.3εκ.
Για παραπάνω, με το μπάτζετ σας με τίποτε. Ακόμα κι αν ανέβει γύρω στο 1εκ λόγω θεατών κλπ.
Νέντοβιτς και τον φετινό Παπαπέτρου δεν θα τους κράταγα. Χαλάνε τη λειτουργία της ομάδας κι ας γράφουνε νούμερα- βασικά ο Σέρβος δηλαδή. Βάλε μέσα και τη συχνότητα τραυματισμών του αλλά κυρίως ότι με αυτόν (θέλει να είναι ο άσσος σας) ξεχνάς κανονικό άσσο. Μπιγκ πρόμπλεμ για Ελληνική ομάδα της εποχής που με τα ψέματα θέλει να τα βάλει με τα θηρία.

Ροστεράκι: (για κανονικές ομάδες και κανονικό μπάσκετ)

1)Γουόκαπ, Χάιμε
2)Ντόρσεϊ, Μπόχω
2-3)Μπουτέιγ, Σαντ Ρόος
3)Χεζόνια (αν κάτσει με νορμάλ λεφτά- επί τη ευκαιρία, τα δικαιώματά του για του χρόνου πρέπει να τα παραχωρήσει η Μπάρτσα, χωρίς να το θεωρώ πολύ σοβαρό εμπόδιο, πάντως)
3-4 Μαντζούκας, Κάσελ
4-5 Μήτογλου (τον κρατάτε-εννοείται) Ντύλαν Οσετκόφκσι

5) Παπατζόν- Λεσόρτ ή Αλφά Καμπά.

Αν θέλει πάνω από ενάμιση εκ ο Χεζόνια, βουρ για Γουίλιαμ Χάουαρντ και ακουμπήστε τα στον Τζόρνταν Μίκι αντί Λεσόρτ/Καμπά.
Κοίτα να δεις που ίσως πέσεις μεσα με Παπαπετρου, λέγεται πως η εφες του προσφέρει 2ετες με 1,5 εκατ τον καθε χρόνο (αρα 3 συνολικά) λεφτα που και να χουμε δεν υπάρχει λογους να δώσουμε στον συμπαθέστατο Ιωαννη. Έπεσες έξω ωστοσο με Νεντοβιτς ο οποίος όπως μαθαίνω κατα πασα πιθανότητα μένει, όπως κι ο Χεζονια με τον Μητογλου. Ξερω φυσικά ότι δεν έκανες πρόβλεψη αλλα μια πρόταση, οπότε δεν ειναι οτι έπεσες μεσα ή έξω παρολα αυτα μιας και έφτιαξες ροστερ χωρίς τον Παπι λεω να το χρησιμοποιήσω για να κάνω κάποιες αλλαγές και να προτείνω ένα αντίστοιχο δικό μου..

Προσωπικά μαρεσουν οι Γουολκαπ και Ντορσει παρολα αυτα ξερω πως ο ενας κλείνει στη μακαμπι κι ο αλλος στον ολυμπιακο (μαλλον) , οπότε τους ξεχνάμε. Ο Φερναντεζ μαρεσει, ίσως ωστοσο μαρεσει περισσότερο ο Νταριους Τομπσον που παιζει Ιταλία κι ειναι 2 χρόνια νεαρότερος (με καλύτερο κορμί επίσης). Για πίσω απτον Χεζονια θελουμε ελληνα ιδανικα, δηλαδή ειτε τον ΣαντΡος με διαβατήριο ειτε επιστροφή του βελτιωμενου πλέον Θανασοκουμπο. Θες και 2/3αρι με σουτ εκει εννοείται, καλος κι ο Μπουτειγ, εμενα με ιντριγκαρει κι ο φθηνότερος συμπατριώτης του ο Οκογιε που σουταρε καλα φετος και παιζει διαχρονικά τοπ αμυνα. Έχετε ιδέα για αλλον παιχτη στη θεση αυτή?

Στους ψηλους μου έχει κάτσει πολύ άσχημα η περίπτωση του Βοιτμαν (ακριβός το ξέρω, αλλά νομίζω είναι ταμάμ για εμας, μπορεί να παίξει τοσο με Μητο, όσο και με Παπατζον). Θα έκλεινα το ροστερ με αλλαγή του Ααρον Ουαιτ με τον συνονόματο Οκαρο που ειναι 3&D. Κρατάμε και Μποχωριδη, Μαντζουκα, αλλάζουμε Κασελακη με Κακλαμανακη για να βρίσκει χρόνο ο μικρός και κλείνουμε με εναν εκ των Διπλαδο ή Παπαδακη (τείνω προς Διπλαρο).

Williams Goss , Thompson
Nemenja , Bouteille , Bochoridis
Hezonja , SantRoss/Antetokounmpo
Mitoglou , White
Voigtmann , Papagiannis , Kaklamanakis

+Mantzoukas, Diplaros για Α1. Budget : 7 εκατ

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”