2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 02, 2020 3:46 pm

Tracy Mac έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 3:14 pm

βεβαια αν μειωσουν ολοι μπατζετ τοτε και τα συμβολαια των περισσοτερων παικτων θα μειωθουν. τι θα κανουν θα μεινουν χωρις ομαδα αν δεν βρουν τα συμβολαια που θελουν?

Αυτό λέει η λογική- αυτό λέει κι ο Κερεχέτα-ς ;) . Βέβαια δεν θα γίνει με ακριβώς μαθηματική αναλογία. Όλο και κάποιοι που δεν σκοπεύουν να ρίξουν το μπάτζετ θα βρεθούν (π.χ η Αρμάνι φέρεται να κινείται για ενίσχυση) και σε κάθε περίπτωση ας κρατάμε μικρό καλάθι για την επόμενη χρονιά, καθώς σε τέτοιες καταστάσεις οι ισχυροί το πρώτο που κάνουν είναι οι περικοπές. Όσο και φόλα οπαδοί να είναι. Το πρώτο που τους νοιάζει πάντα είναι η αυτοκρατορία τους. Νομοτέλεια η απληστία των κολοσσών.

ilpostino

 nba
Reactions: 8
Δημοσιεύσεις: 2744
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 23, 2009 4:39 pm
Τοποθεσία: Νεοχώρι
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Mήτσος-Σπαν
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 02, 2020 6:19 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 1:35 pm
ilpostino έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 11:15 am

το να μου λες όμως τι είδους προσέγγιση κάνω στα πράγματα και τι είδους ιστοχώρος είναι το bf το θεωρώ προσβλητικό.το αφήνω όμως εδώ αλλά μη με κάνεις σε παρακαλώ να επανέλθω.
Αυτά που διαβάζω λέω. Όσο για τη δεύτερη σου πρόταση τι θες να πεις; Υποβόσκει απειλή;
Καλα κανεις και λες αυτα που διαβαζεις (τροπος του λεγειν,μη το παρεις και στα σοβαρα) αφού ετσι τα ερμηνευεις και θα προσθεσω κ γω οτι ο καθένας ο,τι ξερει γραφει.το ελληνικο διαδικτυο αλλωστε ειναι γεματο απο ατομα που τα ξερουν ολα,ενω δε ξερουν τιποτα,ατομα που κριτικαρουν ο,τι κινειται και φυσικα απο κεινους που ξερουν καλυτερα απο τον καθένα τη δουλεια του γειτονα.

Και οχι δεν υποβοσκει καμια απειλη.απλα δε θα θελα να ακολουθησω το υφακι σου την επομενη φορα και να γινω κ γω προσβλητικος,είναι κατι που απεχθανομαι αλλωστε.δυστυχως δεν ειμαι απο κεινους που βαφτιζουν την προσβολη και την αγενεια " λεω αυτο που διαβάζω ", οποτε μην αγχωνεσαι.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 02, 2020 7:49 pm

ilpostino έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 6:19 pm
...Και οχι δεν υποβοσκει καμια απειλη.απλα δε θα θελα να ακολουθησω το υφακι σου την επομενη φορα και να γινω κ γω προσβλητικος,είναι κατι που απεχθανομαι αλλωστε.δυστυχως δεν ειμαι απο κεινους που βαφτιζουν την προσβολη και την αγενεια " λεω αυτο που διαβάζω ", οποτε μην αγχωνεσαι.
Χαίρομαι που δεν υποβόσκει απειλή, γιατί έτσι φάνηκε. Κι επειδή δεν το έχω καθόλου με τις απειλές (τόσο με τις δία των πλήκτρων όσο κι εκείνες δία ζώσης, ευθείες ή έμμεσες) όφειλα να ρωτήσω.
Μακάρι να ήταν αυτά τα άγχη της ζωής μου. :smile:

Τώρα αν νιώθεις εαυτόν προσβεβλημένο, να σου πω ότι δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.
Χαίρομαι που δεν ταυτίζεσαι με ότι περιέγραψα ως μισαλλόδοξο στο πρώτο μου ποστ.

Τα υπόλοιπα τα είπαμε και πιο πριν και λογικά δεν θα τα ματαπούμε μιας και τα βλέπουμε διαφορετικά.

ilpostino

 nba
Reactions: 8
Δημοσιεύσεις: 2744
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 23, 2009 4:39 pm
Τοποθεσία: Νεοχώρι
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Mήτσος-Σπαν
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 02, 2020 8:32 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 7:49 pm
ilpostino έγραψε:
Σάβ Μάιος 02, 2020 6:19 pm
...Και οχι δεν υποβοσκει καμια απειλη.απλα δε θα θελα να ακολουθησω το υφακι σου την επομενη φορα και να γινω κ γω προσβλητικος,είναι κατι που απεχθανομαι αλλωστε.δυστυχως δεν ειμαι απο κεινους που βαφτιζουν την προσβολη και την αγενεια " λεω αυτο που διαβάζω ", οποτε μην αγχωνεσαι.
Χαίρομαι που δεν υποβόσκει απειλή, γιατί έτσι φάνηκε. Κι επειδή δεν το έχω καθόλου με τις απειλές (τόσο με τις δία των πλήκτρων όσο κι εκείνες δία ζώσης, ευθείες ή έμμεσες) όφειλα να ρωτήσω.
Μακάρι να ήταν αυτά τα άγχη της ζωής μου. :smile:

Τώρα αν νιώθεις εαυτόν προσβεβλημένο, να σου πω ότι δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.
Χαίρομαι που δεν ταυτίζεσαι με ότι περιέγραψα ως μισαλλόδοξο στο πρώτο μου ποστ.

Τα υπόλοιπα τα είπαμε και πιο πριν και λογικά δεν θα τα ματαπούμε μιας και τα βλέπουμε διαφορετικά.
και γω χαιρομαι που χαιρεσαι....

Καληνυχτα και ας μη τα ξαναπουμε.

0
Recruiter_13

 
Reactions: 4
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2020 11:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 12:07 pm

Καλημερα!!Θα προτεινω και εγω 2 ροστερ.Ενα με Καλαθη και ενα χωρις.

Ροστερ με Καλαθη:
1. Καλάθης(2.2εκ)-Βαν Ρόσομ(0.6-0.7εκ)-Καλαϊτζάκης(0.1εκ)
2. Λόϊντ(1-1.5εκ)-Κούριτς(0.8εκ)-Αθηναίου(0.2-0.3εκ)
3. Παπαπέτρου(0.9εκ)-Γκεντράϊτις(0.7-0.8εκ)-Θανάσης(0.5εκ)
4. Τόμπκινς(0.9εκ-1εκ)-Μήτογλου(0.6εκ)
4-5. Φθηνό αλτικό απο Γιούροκαπ(0.5εκ)
5. Γιέκιρι(0.8-0.9εκ)-Παπαγιάννης(0.5εκ)

Συνολο κοντα 10.5-11εκ.
Οσον αφορα Γκεντραιτις θα πρεπει να καλυφθει και το καταλληλο buy-out.Αν ειναι μικρο ή μπορει να το πληρωσει ο ιδιος ο παικτης καλως διαφορετικα με τα ιδια λεφτα καποιος ελευθερος ψηλος σουτερ παλι τυπου Μπερτανς Τιμα κτλ.

Ροστερ χωρις Καλαθη:

1. Μπραουν(0.8-1εκ)-Πανγκος(1εκ)-Καλαιτζακης(0.1εκ)
2. Λοιντ(1-1.5εκ)-Κουριτς(0.8εκ)-Αθηναιου(0.2-0.3εκ)
3. Παπαπετρου(0.9εκ)-Γκεντραιτις(0.7-0.8εκ)-Θανάσης(0.5εκ)
4. Τομπκινς(0.9-1εκ)-Μητογλου(0.6εκ)
4-5. Μπουκερ(1-1.5εκ)
5. Ογκαστ(0.7-0.8εκ)-Παπαγιαννης(0.5εκ)

Συνολο 9.5-10εκ.

Αν πεσουν οι τιμες(και στα συμφωνημενα συμβολαια αναπροσαρμογη και στους καινουριους μειωση) τοτε πτωση 1εκ και στα ροστερ περιπου.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 1:00 pm

Recruiter_13 έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 12:07 pm
Καλημερα!!Θα προτεινω και εγω 2 ροστερ.Ενα με Καλαθη και ενα χωρις.

Ροστερ με Καλαθη:
1. Καλάθης(2.2εκ)-Βαν Ρόσομ(0.6-0.7εκ)-Καλαϊτζάκης(0.1εκ)
2. Λόϊντ(1-1.5εκ)-Κούριτς(0.8εκ)-Αθηναίου(0.2-0.3εκ)
3. Παπαπέτρου(0.9εκ)-Γκεντράϊτις(0.7-0.8εκ)-Θανάσης(0.5εκ)
4. Τόμπκινς(0.9εκ-1εκ)-Μήτογλου(0.6εκ)
4-5. Φθηνό αλτικό απο Γιούροκαπ(0.5εκ)
5. Γιέκιρι(0.8-0.9εκ)-Παπαγιάννης(0.5εκ)

Συνολο κοντα 10.5-11εκ.
Οσον αφορα Γκεντραιτις θα πρεπει να καλυφθει και το καταλληλο buy-out.Αν ειναι μικρο ή μπορει να το πληρωσει ο ιδιος ο παικτης καλως διαφορετικα με τα ιδια λεφτα καποιος ελευθερος ψηλος σουτερ παλι τυπου Μπερτανς Τιμα κτλ.

Ροστερ χωρις Καλαθη:

1. Μπραουν(0.8-1εκ)-Πανγκος(1εκ)-Καλαιτζακης(0.1εκ)
2. Λοιντ(1-1.5εκ)-Κουριτς(0.8εκ)-Αθηναιου(0.2-0.3εκ)
3. Παπαπετρου(0.9εκ)-Γκεντραιτις(0.7-0.8εκ)-Θανάσης(0.5εκ)
4. Τομπκινς(0.9-1εκ)-Μητογλου(0.6εκ)
4-5. Μπουκερ(1-1.5εκ)
5. Ογκαστ(0.7-0.8εκ)-Παπαγιαννης(0.5εκ)

Συνολο 9.5-10εκ.

Αν πεσουν οι τιμες(και στα συμφωνημενα συμβολαια αναπροσαρμογη και στους καινουριους μειωση) τοτε πτωση 1εκ και στα ροστερ περιπου.
ολες οι ομαδες θα μειωσουν το μπατζετ, το ιδιο και εμεις και συ του βαζεις και αυξηση? δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.

το παπαπετρου-γκιεντραιτις-θανασης δεν υπαρχει πουθενα. σιγα μην ερθει ο θανασης για 500 χιλ ευρωπη για να ειναι 3ο 3αρι σε μας, οπως και ο κουρικ να ειναι 2ο 2αρι σε μας ενω μπορει να βρει και παραπανω λεφτα και να ειναι και βασικος.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12018
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 3:03 pm

Θα έχει ενδιαφέρον η προσέγγιση στο θέμα περικοπών αν υπάρξουν όπως λογικά θα γίνει στις περισσότερες ομάδες
Θα πάμε για φθηνότερους χωρίς να πειράξουμε τα συμβόλαια των υπαρχόντων(μη ξεχνάμε κιόλας ότι σχεδόν σε όλα τα συμβόλαια όπως συνήθως γίνεται στα πολυετή προβλέπουν αυξήσεις για του χρόνου) η θα προτείνουμε μειώσεις στους υπάρχοντες;
Κι αν προτείνουμε μείωση σε κάποιον από τους υπάρχοντες και δεν τη δεχτεί ποια θα είναι η πολιτική της ομάδας;

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 4:07 pm

pan24 έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 3:03 pm
Θα έχει ενδιαφέρον η προσέγγιση στο θέμα περικοπών αν υπάρξουν όπως λογικά θα γίνει στις περισσότερες ομάδες
Θα πάμε για φθηνότερους χωρίς να πειράξουμε τα συμβόλαια των υπαρχόντων(μη ξεχνάμε κιόλας ότι σχεδόν σε όλα τα συμβόλαια όπως συνήθως γίνεται στα πολυετή προβλέπουν αυξήσεις για του χρόνου) η θα προτείνουμε μειώσεις στους υπάρχοντες;
Κι αν προτείνουμε μείωση σε κάποιον από τους υπάρχοντες και δεν τη δεχτεί ποια θα είναι η πολιτική της ομάδας;
ετσι οπως ειναι μονο 3 εχουν μικρη αυξηση στο συμβολαιο τους, αλλα αν σκεφτουμε την φορολογια ειναι το ιδιο. παπαπετρου-μητογλου και παπαγιαννης εχουν αυξηση γυρω στα 100 χιλ ο καθε ενας.

και ο μπεντιλ με τον τομας αν ανανεωσουν θα εχουν αυξηση αλλα ειναι με opt δικη μας νομιζω. ο νικ και ο φριντετ ειναι στα ιδια αν μεινουν ή δεν δεχτουν καποια μειωση.

δικη μου αποψη ειναι αν ισχυει το 7+5, να μεινει ο καλαθης και να παμε για 3 παικταραδες ξενους του 800-1 μυριου και για αλλους 3 ρολιστες ξενους 300-600. συν μητρου-λονγκ. και μετα 2-3 ελληνες μετριους τυπου αθηναιου κλπ για να βγει το ροστερ.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2003
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 5:22 pm

Αν ο καμπατσο παει ΝΒΑ και η ρεαλ θελει τον καλαθη και οχι τον σλουκα η καποιον αλλον δεν πιστευω οτι εχει ελπιδες ο παο να τον κρατησει και με 300-400 χιλ μειωση,θα πρεπει να ειναι τρελος ο καλαθης..Εκτος απο τα χρηματα κανει και τρελο φιτ εκει με τοσους παιχταραδες και καλους σουτερ.Λογικα η ρεαλ θα χει τον πρωτο λογο σε οποιον και αν επιλεξει.

Για μενα και για τον παο θα ειναι καλυτερα ετσι γιατι αν ισχυει οτι το μπατζετ θα ναι περιπου στα 7εκ θα ειναι δυσκολο να φτιαξει ροστερ να τον βοηθησει να πετυχετε κατι καλο.

0
djibriliant

 euroleague
Reactions: 104
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2012 3:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 6:23 pm

shaq7 έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 5:22 pm
Αν ο καμπατσο παει ΝΒΑ και η ρεαλ θελει τον καλαθη και οχι τον σλουκα η καποιον αλλον δεν πιστευω οτι εχει ελπιδες ο παο να τον κρατησει και με 300-400 χιλ μειωση,θα πρεπει να ειναι τρελος ο καλαθης..Εκτος απο τα χρηματα κανει και τρελο φιτ εκει με τοσους παιχταραδες και καλους σουτερ.Λογικα η ρεαλ θα χει τον πρωτο λογο σε οποιον και αν επιλεξει.

Για μενα και για τον παο θα ειναι καλυτερα ετσι γιατι αν ισχυει οτι το μπατζετ θα ναι περιπου στα 7εκ θα ειναι δυσκολο να φτιαξει ροστερ να τον βοηθησει να πετυχετε κατι καλο.
Θεωρώ οτι η Ρεαλ και η κάθε Ρεαλ δεν έχει τον πρώτο λόγο σε παίκτη με κλειστό συμβόλαιο που πληρώνεται στην ώρα του. Αν ισχυε αυτό ας πουμε θα είχε ηδη κλείσει σερχι. Αυτή τη στιγμή ο νικ εχει 2,2 συμβόλαιο πόσα θα του δωσει η ρεαλ 3,5-4? το οτι έχουν λεφτα δεν τους κανει κοροιδα να τα σκορπάνε, εδω ο γιουλ που ειναι κ ισπανός μεχρι 2,7 εφτασε να παίρνει στα ντουζενια του. Αν πχ ήταν απληρωτός θα έλεγε ή πληρωστε με ή φεύγω... Τώρα το θέμα της μείωσης δεν θεωρώ οτι θα είναι προβλημα οι μανατζερς ξερουν απο πρωτο χερι τι εσοδα εχουν χασει φετος οι ομαδες.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2003
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 7:32 pm

djibriliant έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 6:23 pm
shaq7 έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 5:22 pm
Αν ο καμπατσο παει ΝΒΑ και η ρεαλ θελει τον καλαθη και οχι τον σλουκα η καποιον αλλον δεν πιστευω οτι εχει ελπιδες ο παο να τον κρατησει και με 300-400 χιλ μειωση,θα πρεπει να ειναι τρελος ο καλαθης..Εκτος απο τα χρηματα κανει και τρελο φιτ εκει με τοσους παιχταραδες και καλους σουτερ.Λογικα η ρεαλ θα χει τον πρωτο λογο σε οποιον και αν επιλεξει.

Για μενα και για τον παο θα ειναι καλυτερα ετσι γιατι αν ισχυει οτι το μπατζετ θα ναι περιπου στα 7εκ θα ειναι δυσκολο να φτιαξει ροστερ να τον βοηθησει να πετυχετε κατι καλο.
Θεωρώ οτι η Ρεαλ και η κάθε Ρεαλ δεν έχει τον πρώτο λόγο σε παίκτη με κλειστό συμβόλαιο που πληρώνεται στην ώρα του. Αν ισχυε αυτό ας πουμε θα είχε ηδη κλείσει σερχι. Αυτή τη στιγμή ο νικ εχει 2,2 συμβόλαιο πόσα θα του δωσει η ρεαλ 3,5-4? το οτι έχουν λεφτα δεν τους κανει κοροιδα να τα σκορπάνε, εδω ο γιουλ που ειναι κ ισπανός μεχρι 2,7 εφτασε να παίρνει στα ντουζενια του. Αν πχ ήταν απληρωτός θα έλεγε ή πληρωστε με ή φεύγω... Τώρα το θέμα της μείωσης δεν θεωρώ οτι θα είναι προβλημα οι μανατζερς ξερουν απο πρωτο χερι τι εσοδα εχουν χασει φετος οι ομαδες.
Ναι αλλα του λενε να μην παρει 2,2 αλλα να παρει 1,8 (αν ισχυουν τα δημοσιευματα).Οποτε αν δεν θελει ο καλαθης να παρει τοσα η θα τον πληρωσετε 2,2 φετος και του χρονου θα φυγει τσαμπα οπως εμας ο μιλου η θα παρετε καποια αποζημιωση απο ρεαλ και θα του δωσει αυτη τα 2,2. Δεν νομιζω να δυσκολευτει να δωσει 2,5 οταν θα παρει 7μυρια απο την ρητρα του καμπατσο.

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 7:39 pm

off topic αλλα γιατι μου φαινεται οτι αυτος ο καμπατσο δεν θα πιασει στο NBA. 7000000 πολλα για να ειναι αληθινα νομιζω.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 8:40 pm

Redfly έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 7:39 pm
off topic αλλα γιατι μου φαινεται οτι αυτος ο καμπατσο δεν θα πιασει στο NBA. 7000000 πολλα για να ειναι αληθινα νομιζω.
Με το ΝΒΑ δεν έχω την εξοικείωση που έχω με το ευρωπαϊκό μπάσκετ και κρατάω μικρό καλάθι (π.χ θυμάμαι τον εαυτό μου να είναι σίγουρος ότι ο Τεόντοσιτς θα πιάσει στο ΝΒΑ και ο Pan24 να με διορθώνει προκαταβολικά και με το δίκιο του :oops: ) παρόλα αυτά εγώ τον πιστεύω τον Αργεντίνο και 2 χρόνια γεμάτα τώρα τον αποθεώνω διαρκώς. Από πέρσι τέτοια εποχή λέω ρητά ότι είναι ο καλύτερος καθαρός άσσος (first pass pg) που παίζει εκτός ΝΒΑ, κάτι που το είδαμε και ξεκάθαρα στο τελευταίο μουντομπάσκετ.

Σε όλη την Ευρώπη (πλην Ελλάδας) το ίδιο πιστεύουν, όπως και στο ΝΒΑ που όντως τον θέλουν, αλλά όχι τόσο πολύ για να μη διπλο-λογαριάσουν τη ρήτρα των 7εκ που όπως λέγαμε και τις πρώτες μέρες που έσκασαν τα δημοσιεύματα στον Ελληνικό τύπο ( που δεν το ανάφεραν τότε) είναι κάτι που θα παίξει σημαντικό ρόλο.
Όπως και η τρέλα του Καμπάσο με την ομάδα του τη Ρεάλ και το γεγονός ότι θέλει να σηκώσει την κούπα με ακόμα πιο καθοριστικό ρόλο από εκείνο που είχε την τελευταία φορά. Λογικά και ο Τόμπκινς θα ανανεώσει τελικά.
Σόρρυ για το οφ τόπικ κι από μένα.
Κατά τ' άλλα τα είπε ο Pan24: αν ο Καλάθης ψήνεται να φύγει για Χ,Ψ λόγους, τότε τον πουλάς και φτιάχνεις κι ωραία ομάδα μάλιστα. Αλλά γρήγορα γιατί ο Πάνγκος π.χ πιέζεται από τη γειτόνισσα, Βαλένθια.

djibriliant

 euroleague
Reactions: 104
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2012 3:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 9:18 pm

Αυτό που έλεγα με τα συμβόλαια πριν μια ωρα οτι θα δεχτουν τις μειωσεις οι παικτες κλπ. για πλακα το ειπα ρε παιδια δεν ειμαι κωλοτούμπας! :roulette: Προφανώς κατι παίζεται τις τελευταιες ωρες :extinguishflame: https://www.gazzetta.gr/basketball/euro ... -krisi-pic

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Μάιος 03, 2020 9:23 pm

djibriliant έγραψε:
Κυρ Μάιος 03, 2020 9:18 pm
Αυτό που έλεγα με τα συμβόλαια πριν μια ωρα οτι θα δεχτουν τις μειωσεις οι παικτες κλπ. για πλακα το ειπα ρε παιδια δεν ειμαι κωλοτούμπας! :roulette: Προφανώς κατι παίζεται τις τελευταιες ωρες :extinguishflame: https://www.gazzetta.gr/basketball/euro ... -krisi-pic
Τις τελευταίες μέρες θα πρόσθετα εγώ. Είναι σαφές ότι παίζει κινητικότητα στον Παναθηναϊκό αυτόν τον καιρό. Ο πρώτος που θα ανακοινωθεί ΄ότι λύνει συμβόλαιο, είναι ο Φριντέτ κατ' εμέ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”