Euroleague Round 14, Vileurbanne vs Panathinaikos

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1663
Δημοσιεύσεις: 4182
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Δεκ 15, 2023 5:26 pm

xomitsious έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 3:08 pm


Απλά τρολαρει ο φυς. Πρώτος απ'όλους τον έβριζε και έλεγε ότι θα σταματήσει να ασχολείται με το μπάσκετ αν ο Γκριγκονις ήταν και φέτος στην ομάδα.
Τεσταρει τη μνήμη μας. Τουλάχιστον έτσι παραδέχεται ότι είχε άδικο (χωρίς να χρειαστεί να εκτεθεί πολύ).
Ουψι Νταίηζη που λεν και στο χωριόμ.
και εγω θυμομουν οτι ειχε γραψει οτι αν μεινει ο γκριγκονις θα σταματησει να βλεπει την ομαδα αλλα δεν ημουν σιγουρος 100% οτι το ειχε γραψει ο φις

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Djole77

 
Reactions: 36
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Αύγ 09, 2023 11:40 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Δεκ 15, 2023 5:52 pm

τουλουμπα έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 5:26 pm
xomitsious έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 3:08 pm


Απλά τρολαρει ο φυς. Πρώτος απ'όλους τον έβριζε και έλεγε ότι θα σταματήσει να ασχολείται με το μπάσκετ αν ο Γκριγκονις ήταν και φέτος στην ομάδα.
Τεσταρει τη μνήμη μας. Τουλάχιστον έτσι παραδέχεται ότι είχε άδικο (χωρίς να χρειαστεί να εκτεθεί πολύ).
Ουψι Νταίηζη που λεν και στο χωριόμ.
και εγω θυμομουν οτι ειχε γραψει οτι αν μεινει ο γκριγκονις θα σταματησει να βλεπει την ομαδα αλλα δεν ημουν σιγουρος 100% οτι το ειχε γραψει ο φις
τον δεδαλο δεν τον φτανει αλλα μια γρήγορη ματια στα ποστ του καταλαβαινεις τι γινεται

Αν μείνει ο Γκριγκονις και βαφτίσουν το κρέας ψάρι για άλλη μια φορά, απλά θα ξέρω το ταβάνι της ομάδας πριν ξεκινήσει η χρόνια, και δεν θα χρειαστεί να παρακολουθήσω άλλη μια χρόνια με παταγώδη αποτυχία. Γκαι-Σλούκας-Γκριγκονις πρέπει να είναι η πιο σοφτ τριάδα που έχει υπάρξει ποτέ. Οι σοφτ παίχτες πρέπει να είναι λιγότεροι απο τους σκληρούς για να καλυφθεί η σοφτιλα τους.



Τον Γκριγκονις δεν τον θέλω στην ομάδα, τώρα αν τον θέλει ο Αταμαν, πάω πάσο.
Πέρυσι έλεγα ότι ο Γκριγκονις μαζί με τον Ντορσει είναι οι δυο καλύτεροι σουτέρ, :banghead:, και κατά τη διάρκεια της χρονιάς αποδείχτηκαν πολλά. Μάλιστα τον συνέκρινα με τον Σισκαουσκας ο ιερόσυλος. Τελικά ο Γκριγκονις απέδειξε ότι δεν κάνει για πρωταγωνιστικό ρόλο σε μεγάλη ομάδα, και σίγουρα δεν αξίζει ένα εκατομμύριο. Παίχτης του 500ρικου είναι.

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2601
Δημοσιεύσεις: 7778
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Δεκ 15, 2023 6:28 pm

Παιδιά ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει άποψη και να αλλάζει γνώμη. Δεν κάνουμε δίκες προθέσεων εδώ.

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
Djole77

 
Reactions: 36
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Αύγ 09, 2023 11:40 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Δεκ 15, 2023 6:35 pm

shtarkws έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 6:28 pm
Παιδιά ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει άποψη και να αλλάζει γνώμη. Δεν κάνουμε δίκες προθέσεων εδώ.
δεν διαφωνω απλα αφου τα γραπτα μενουν μην πανε να μας βγαλουν τρελους :D

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1663
Δημοσιεύσεις: 4182
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Δεκ 15, 2023 6:46 pm

Djole77 έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 5:52 pm
τουλουμπα έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 5:26 pm


και εγω θυμομουν οτι ειχε γραψει οτι αν μεινει ο γκριγκονις θα σταματησει να βλεπει την ομαδα αλλα δεν ημουν σιγουρος 100% οτι το ειχε γραψει ο φις
τον δεδαλο δεν τον φτανει αλλα μια γρήγορη ματια στα ποστ του καταλαβαινεις τι γινεται

Αν μείνει ο Γκριγκονις και βαφτίσουν το κρέας ψάρι για άλλη μια φορά, απλά θα ξέρω το ταβάνι της ομάδας πριν ξεκινήσει η χρόνια, και δεν θα χρειαστεί να παρακολουθήσω άλλη μια χρόνια με παταγώδη αποτυχία. Γκαι-Σλούκας-Γκριγκονις πρέπει να είναι η πιο σοφτ τριάδα που έχει υπάρξει ποτέ. Οι σοφτ παίχτες πρέπει να είναι λιγότεροι απο τους σκληρούς για να καλυφθεί η σοφτιλα τους.



Τον Γκριγκονις δεν τον θέλω στην ομάδα, τώρα αν τον θέλει ο Αταμαν, πάω πάσο.
Πέρυσι έλεγα ότι ο Γκριγκονις μαζί με τον Ντορσει είναι οι δυο καλύτεροι σουτέρ, :banghead:, και κατά τη διάρκεια της χρονιάς αποδείχτηκαν πολλά. Μάλιστα τον συνέκρινα με τον Σισκαουσκας ο ιερόσυλος. Τελικά ο Γκριγκονις απέδειξε ότι δεν κάνει για πρωταγωνιστικό ρόλο σε μεγάλη ομάδα, και σίγουρα δεν αξίζει ένα εκατομμύριο. Παίχτης του 500ρικου είναι.
καλα δεν εχει και αδικο σοφτιλας ειναι ο γκριγκονις και φετος ειναι σοφτιλας απλα με μεγαλυτερη διαθεση

για τα λεφτα περυσι δεν αξιζε ουτε τζαμπα φετος για το 1 εκατ που παιρνει καλος ειναι,κανει τα βασικα

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 566
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Δεκ 15, 2023 7:46 pm

Djole77 έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 5:52 pm
τουλουμπα έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 5:26 pm


και εγω θυμομουν οτι ειχε γραψει οτι αν μεινει ο γκριγκονις θα σταματησει να βλεπει την ομαδα αλλα δεν ημουν σιγουρος 100% οτι το ειχε γραψει ο φις
τον δεδαλο δεν τον φτανει αλλα μια γρήγορη ματια στα ποστ του καταλαβαινεις τι γινεται

Αν μείνει ο Γκριγκονις και βαφτίσουν το κρέας ψάρι για άλλη μια φορά, απλά θα ξέρω το ταβάνι της ομάδας πριν ξεκινήσει η χρόνια, και δεν θα χρειαστεί να παρακολουθήσω άλλη μια χρόνια με παταγώδη αποτυχία. Γκαι-Σλούκας-Γκριγκονις πρέπει να είναι η πιο σοφτ τριάδα που έχει υπάρξει ποτέ. Οι σοφτ παίχτες πρέπει να είναι λιγότεροι απο τους σκληρούς για να καλυφθεί η σοφτιλα τους.



Τον Γκριγκονις δεν τον θέλω στην ομάδα, τώρα αν τον θέλει ο Αταμαν, πάω πάσο.
Πέρυσι έλεγα ότι ο Γκριγκονις μαζί με τον Ντορσει είναι οι δυο καλύτεροι σουτέρ, :banghead:, και κατά τη διάρκεια της χρονιάς αποδείχτηκαν πολλά. Μάλιστα τον συνέκρινα με τον Σισκαουσκας ο ιερόσυλος. Τελικά ο Γκριγκονις απέδειξε ότι δεν κάνει για πρωταγωνιστικό ρόλο σε μεγάλη ομάδα, και σίγουρα δεν αξίζει ένα εκατομμύριο. Παίχτης του 500ρικου είναι.
Τι είναι ψέμματα απο αυτά; Προστέθηκε Γκραντ και Ναν απο τότε. Δεν έμεινε περιφέρεια Γκριγκονις-Γκαι-Σλούκας. Υποστηριχτή του βουτηχτη!

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 566
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Δεκ 15, 2023 7:48 pm

Djole77 έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 6:35 pm
shtarkws έγραψε:
Παρ Δεκ 15, 2023 6:28 pm
Παιδιά ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει άποψη και να αλλάζει γνώμη. Δεν κάνουμε δίκες προθέσεων εδώ.
δεν διαφωνω απλα αφου τα γραπτα μενουν μην πανε να μας βγαλουν τρελους :D
Και να σχολιάσεις ότι πριν δυο χρόνια τον θεωρούσα τον καλύτερο σουτέρ μαζί κε Ντορσει στην Ευρώπη.

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2601
Δημοσιεύσεις: 7778
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Δεκ 15, 2023 7:53 pm

Κύριοι ρίξτε τους τόνους

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”