EL Game 11 : Partizan - Panathinaikos

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 739
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Δεκ 06, 2023 9:36 pm

Phys87 έγραψε:
Τετ Δεκ 06, 2023 9:31 pm
manj13 έγραψε:
Τετ Δεκ 06, 2023 9:21 pm


Ησουν στο Καραβελ με τις ''υποσχεσεις''???...Ακουσες μετα το παρανομα ηχογραφημενο με την ΑΛΗΘΕΙΑ ή οχι επειδη ηταν ''παρανομο''???...Οι καλυτεροι φιλαθλοι ειναι της Φενερμπαξε ή του Παναθηναικου τελικα???...Και εν τελει εγω ειμαι Παναθηναικος και οχι Ομπραντοβιτσιακος....Οποτε πολυ θα ηθελα και της Παρτιζαν και του Ζοτς στο ΟΑΚΑ να τους αλλαξω τα φωτα με οσο μεγαλυτερη διαφορα μπορω....Ο Παναθηναικος κερδισε απο τον Ζοτς ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΖΟΤΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ....
Είμαι Παναθηναϊκός βαριά! Και ακριβώς επειδή είμαι Παναθηναϊκός βαριά, σέβομαι και τον Ζελικο όσο κανέναν άλλον στο άθλημα αυτό, (δεν αναφέρομαι σε διοίκησεις, )και προσωπικά δεν με πειράζει αν χάσω απο τον Ζελικο. Θέλω να κερδίζει ο Παναθηναϊκός, αλλά απο τον Ζελικο δεν με ενοχλεί. Είναι η ζωντανή μας ιστορία. Είναι ο μύθος.
Πιστευεις οτι τον Ζελικο τον ενοχλει να μας κερδιζει??...Εγω πιστευω οτι ικανοποιημενος πινει και το ποτακι του στο Τσατσακ μετα και αναλυει μονος του σε βιντεο πως μας κερδισε....αλλα δεν σε κατηγορω...Γιατι το ιδιο θα αισθανομουν κι εγω αν με κερδιζε καποιος αλλος, που ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εγινε προπονητης και γλιτωσα τετοιο αγχος ,ονοματι ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ....

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Phys87

 euroleague
Reactions: 566
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Δεκ 06, 2023 9:55 pm

manj13 έγραψε:
Τετ Δεκ 06, 2023 9:36 pm
Phys87 έγραψε:
Τετ Δεκ 06, 2023 9:31 pm


Είμαι Παναθηναϊκός βαριά! Και ακριβώς επειδή είμαι Παναθηναϊκός βαριά, σέβομαι και τον Ζελικο όσο κανέναν άλλον στο άθλημα αυτό, (δεν αναφέρομαι σε διοίκησεις, )και προσωπικά δεν με πειράζει αν χάσω απο τον Ζελικο. Θέλω να κερδίζει ο Παναθηναϊκός, αλλά απο τον Ζελικο δεν με ενοχλεί. Είναι η ζωντανή μας ιστορία. Είναι ο μύθος.
Πιστευεις οτι τον Ζελικο τον ενοχλει να μας κερδιζει??...Εγω πιστευω οτι ικανοποιημενος πινει και το ποτακι του στο Τσατσακ μετα και αναλυει μονος του σε βιντεο πως μας κερδισε....αλλα δεν σε κατηγορω...Γιατι το ιδιο θα αισθανομουν κι εγω αν με κερδιζε καποιος αλλος, που ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εγινε προπονητης και γλιτωσα τετοιο αγχος ,ονοματι ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ....
Είμαι σίγουρος ότι ο Ζελικο στεναχωριέται περισσότερο απο εμένα που δεν ζει στην Αθήνα. Αλλά αυτές είναι οι συγκυρίες δυστυχώς. Κάποια στιγμή τον εύχομαι να τον δω σε κάποιο διοικητικό πόστο στον Παναθηναϊκό εννοείται μαζί με τον Δημήτρη Γιαννακοπουλο !

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”