Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές 2023-2024

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
slok

 a1greece
Reactions: 177
Δημοσιεύσεις: 691
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 10:07 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 12:57 pm

τουλουμπα έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 12:46 pm
nikolas_asteri έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 12:42 pm

Δεν είμαι σίγουρος γι'αυτό (όταν μιλάμε για καθαρά ποσά).



Σε αυτό συμφωνώ 100% αν και είχε λίγο φάση η όλη αυτή σουρεάλ κατάσταση :D
ο ναν δεν ειναι ρουκι ευρωπαιος η μιχαλιουκ να παιρνει ψιχουλα
ενα 3αρι καθαρο θα βρει σιγουρα

δηλαδη τετοιο συμβολαιοι βρισκει ο μισιτς ο βεζενκοφ ο φοντεκιο και δεν θα βρει ο ναν που επαιζε σχεδον βασικος στους χιτ?
100% θα τα βρει τα λεφτα αυτα. Και το ξερει. Τον Ναν τον εχουν σε πολυ καλη υποληψη στο Nba. Θυμαμαι οταν ειχε πρωτοερθει στα πρωτα του παιχνιδια ευρωπη εβλεπα τα highlights και εγραφαν απο κατω Αμερικανοι "What the hell is Nunn doing in Europe?"

H μονη ελπιδα ειναι να τρελλαθει ο προεδρος και να του σκασει καποιο εξωπραγματικο ποσο. (υπεραξια δηλαδη)

Τωρα του αρεσει , ο ηλιος η θαλασσα και ο φρεντο εσπρεσσο δε νομιζω οτι παιζουν κανεναν ρολο σε αθλητη τυπου Ναν. Για κανεναν βιλντοζα ειναι αυτα.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 euroleague
Reactions: 1249
Δημοσιεύσεις: 1807
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 1:05 pm

τουλουμπα έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 12:46 pm
nikolas_asteri έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 12:42 pm

Δεν είμαι σίγουρος γι'αυτό (όταν μιλάμε για καθαρά ποσά).



Σε αυτό συμφωνώ 100% αν και είχε λίγο φάση η όλη αυτή σουρεάλ κατάσταση :D
ο ναν δεν ειναι ρουκι ευρωπαιος η μιχαλιουκ να παιρνει ψιχουλα
ενα 3αρι καθαρο θα βρει σιγουρα

δηλαδη τετοιο συμβολαιοι βρισκει ο μισιτς ο βεζενκοφ ο φοντεκιο και δεν θα βρει ο ναν που επαιζε σχεδον βασικος στους χιτ?
Τι να σου πω; Εικασίες κάνω. Δεν το βρήκε πέρυσι (που έγινε και ανταλλαγή στη μέση της χρονιάς) και οι 2 πρώτοι που αναφέρεις βγήκαν MVP. Ίσως να μετράει αλλιώς βέβαια και το γεγονός ότι έβγαλε γεμάτη σεζόν με 30 λεπτά στην πλάτη μπορεί να σημάνει στο ΝΒΑ ότι είναι έτοιμος να βρει τον ρόλο που είχε πριν τον τραυματισμό του. Μακάρι να μείνει, είναι σαν τη μύγα μεσ'το γάλα στην Ευρώπη.

0
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 929
Δημοσιεύσεις: 4740
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 1:16 pm

nikolas_asteri έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 1:05 pm
τουλουμπα έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 12:46 pm


ο ναν δεν ειναι ρουκι ευρωπαιος η μιχαλιουκ να παιρνει ψιχουλα
ενα 3αρι καθαρο θα βρει σιγουρα

δηλαδη τετοιο συμβολαιοι βρισκει ο μισιτς ο βεζενκοφ ο φοντεκιο και δεν θα βρει ο ναν που επαιζε σχεδον βασικος στους χιτ?
Τι να σου πω; Εικασίες κάνω. Δεν το βρήκε πέρυσι (που έγινε και ανταλλαγή στη μέση της χρονιάς) και οι 2 πρώτοι που αναφέρεις βγήκαν MVP. Ίσως να μετράει αλλιώς βέβαια και το γεγονός ότι έβγαλε γεμάτη σεζόν με 30 λεπτά στην πλάτη μπορεί να σημάνει στο ΝΒΑ ότι είναι έτοιμος να βρει τον ρόλο που είχε πριν τον τραυματισμό του. Μακάρι να μείνει, είναι σαν τη μύγα μεσ'το γάλα στην Ευρώπη.
Ακριβώς η κατάσταση με τον τραυματισμό του ήταν το θέμα, μέχρι κι εμείς εδώ στο φόρουμ αναρωτιόμασταν γι'αυτό και λέγαμε πως υγιής δεν θα κοιτούσε ούτε στον χάρτη την Ευρώπη. Πάντως από τον τρόπο που παίζει δεν φαίνεται φευγατος ήδη, με πολύ καλά λεφτά και αν είναι ευχαριστημένος γενικά, που φαίνεται να είναι, υπάρχουν κάποιες πιθανότητες να μείνει. Επίσης έχετε στο νου σας ότι τα μεταγραφικά του ΝΒΑ τραβάνε πάντα πιο πολύ, δύσκολα να έχει ξεκαθαρίσει πριν τον Αύγουστο

1
1 Εικόνα
nikkal

 a1greece
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 1:16 pm

Φίλε μου τουλουμπα, ακόμα κι αν μείνει, δεν νομίζω να υπογραψει συμβόλαιο μεγαλυτερο του έτους.
Κι εκεί πέφτεις στην εξής λούπα...
Τον κρατάς για έναν ακόμα χρόνο, αλλά το επόμενο καλοκαίρι οι πιθανοί διάδοχοι του είναι όλοι κλεισμένοι με συμβόλαια από φετος...

0
N.I.2022

 a1greece
Reactions: 241
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2022 1:26 pm
Τοποθεσία: P. Faliro
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Eddie Johnson
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: OSFP
Προειδοποιήσεις: 2

Πέμ Μαρ 28, 2024 1:38 pm

nikkal έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 1:16 pm
Φίλε μου τουλουμπα, ακόμα κι αν μείνει, δεν νομίζω να υπογραψει συμβόλαιο μεγαλυτερο του έτους.
Κι εκεί πέφτεις στην εξής λούπα...
Τον κρατάς για έναν ακόμα χρόνο, αλλά το επόμενο καλοκαίρι οι πιθανοί διάδοχοι του είναι όλοι κλεισμένοι με συμβόλαια από φετος...
Και να προσθέσω ότι με την ομάδα από το Dubai και με την επιστροφή της CSKA με ένα μόνο χρόνο συμβόλαιο θα έχεις πολύ δυνατούς ανταγωνιστές για περεταίρω επέκταση του συμβολαίου του.

Όπως και όλοι που περιμένουν επιστροφή Βεζενκοφ και Μισιτς το 2025-2026 στην Ευρωλίγκα, ας σκεφτούν ποιους θα έχουν να ανταγωνιστούν οικονομικά τότε.

0
pk13

 a1greece
Reactions: 73
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 04, 2014 6:03 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 1:44 pm

Εγώ διαφωνώ σχετικά με Ναν και nba και ότι θα βρει ευκολα καλό και μεγαλο συμβολαιο εκει.

Ειναι σκορινγκ 2αρι σε κορμι άσσου, μετριοκακος οργανωτής, μετριος σουτερ που δεν εχει ουτε τα αμυντικά skills ουτε κατα κύριο λόγο το μεγεθος για να χρησιμοποιηθει ως 3 and d ρολιστας στο nba ενώ οι τελευταίες εντυπωσεις που αφησε το 22-23 ηταν απογοητευτικες.

Προσωπικά δεν πιστεύω με τιποτα πως θα βρει κάτι παραπάνω από το μίνιμουμ, οπότε οικονομικά μπορούμε να τον προσελκυσουμε το θέμα είναι αν έστω και με μίνιμουμ θέλει να επιστρέψει ΗΠΑ και να το παλέψει όπως έκανε στο παρελθόν ο James, ο dorsey, ο exum κτλπ.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1664
Δημοσιεύσεις: 4183
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Πέμ Μαρ 28, 2024 2:35 pm

nikkal έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 1:16 pm
Φίλε μου τουλουμπα, ακόμα κι αν μείνει, δεν νομίζω να υπογραψει συμβόλαιο μεγαλυτερο του έτους.
Κι εκεί πέφτεις στην εξής λούπα...
Τον κρατάς για έναν ακόμα χρόνο, αλλά το επόμενο καλοκαίρι οι πιθανοί διάδοχοι του είναι όλοι κλεισμένοι με συμβόλαια από φετος...
στο καθεστωτικο ειπαν οτι δεν θα ειναι για ενα χρονο αλλα τουλαχιστον για 2
φυσικα θα εχει νβα αουτ αλλα δεν ειπαν μεχρι ποτε
ελπιζω να ειναι μεχρι τελη ιουλιου η το πολυ αυγουστου

0
80sLover

 sophomore
Reactions: 68
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2024 1:31 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ23
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Μαρ 28, 2024 3:40 pm

Υποτιθεται η ομαδα του χρονου θα φτιαχτει για να διεκδικησει στα ισα την ευρωλιγκα. Και υποτιθεται οτι φετος πρεπει να κανουμε υπομονη γιατι ειναι χρονια που θα χτισουμε για τον στοχο που θα εχουμε του χρονου.
Αυτα δεν τα λεω εγω..εχουν ειπωθει απο την ομαδα.
Ομως, ομαδα με στοχο Ευρωλιγκα δεν μπορει να περιμενει μεχρι τον Αυγουστο τι θα αποφασισει ο Ναν και ο καθε Ναν, γιατι μεχρι τοτε ολες οι ασφαλεις κορυφαιες επιλογες που θα σε οδηγησουν στον στοχο σου θα εχουν χαθει με 3ετη συμβολαια απο αμεσους ανταγωνιστες!!!
Επισης σε καμια περιπτωση δεν μπορει να δωσει στον Ναν κανενα ΝΒΑ out και μετα να ψαχνεται..Οκτωβριο μηνα.
Ολα αυτα ειναι για ομαδες που δεν εχουν στοχο το Τροπαιο και για ομαδες που εχουν " σχεδιαστει" to Fail.

0
It's not about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
THAT'S HOW WINNING IS DONE!
nikkal

 a1greece
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 28, 2024 4:27 pm

τουλουμπα έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 2:35 pm
nikkal έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 1:16 pm
Φίλε μου τουλουμπα, ακόμα κι αν μείνει, δεν νομίζω να υπογραψει συμβόλαιο μεγαλυτερο του έτους.
Κι εκεί πέφτεις στην εξής λούπα...
Τον κρατάς για έναν ακόμα χρόνο, αλλά το επόμενο καλοκαίρι οι πιθανοί διάδοχοι του είναι όλοι κλεισμένοι με συμβόλαια από φετος...
στο καθεστωτικο ειπαν οτι δεν θα ειναι για ενα χρονο αλλα τουλαχιστον για 2
φυσικα θα εχει νβα αουτ αλλα δεν ειπαν μεχρι ποτε
ελπιζω να ειναι μεχρι τελη ιουλιου η το πολυ αυγουστου
Εάν μπλέξουμε με option out τα πράγματα θα γίνουν περίπλοκα...
Ειδικά σε σενάριο Αυγούστου.
Εάν ο παίχτης που τον θεωρείς τον πλέον κομβικό σε πάει ετσι θα έχεις τεράστιο θέμα στον σχεδιασμό.
Ευελπιστώ να ξεκαθαρίσει νωρίτερα...

0
80sLover

 sophomore
Reactions: 68
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2024 1:31 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ23
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Μαρ 28, 2024 11:41 pm

Στην Pravda ειπαν αυτο που λεμε και εδω...οτι εχει πιθανοτητες να μεινει ο ΝΑΝ αλλα θα αργησει το θεμα και σιγουρα θα εχει και ΝΒΑ out.

Και λεω εγω αν περιμενουμε τον Ναν οχι μεχρι τον Αυγουστο αλλα μεχρι Αρχες Ιουλιου...
Ποια ειναι τα διαθεσιμα γκαρντ 1-2 που μπορουμε να παρουμε και θα ειναι ικανα να μας οδηγησουν στην κατακτηση της Ευρωλιγκας που εχει τεθει ως στοχος απο ολους??

Γιατι εγω βλεπω οτι μενουν ελευθεροι Λαρκιν Τζειμς και Εβανς.
Για τον Εβανς ειπαν οτι εχει κλεισει απεναντι.
Ο Λαρκιν λεγεται οτι θα μεινει στην Εφες του Πασκουαλ.
Ο Τζειμς πολυ κοντα στην ανανεωση με Μονακο.

Λορεντσο Μπραουν Μακαμπι μεχρι 2026 αλλιως Ρεαλ με Ισπανικο διαβατηριο κιολας.

Χαουαρντ σιγα μην παρεις απο Κερεχετα.

Μισιτς εχει βρει σοβαρο ρολο στην ομαδα του.

Μπορει καποιος να μου πει ποιον θα παρουμε?
Γιατι εγω βλεπω να παρακαλαμε ο Βιλντοζα να ανεβει λιγακι αγωνιστικα γιατι δεν θα βρισκουμε παικτη ουτε με σφαιρες και στην καλυτερη θα καταληξουμε σε Καλαθη- Ντορσει.

Οποτε να παρακαλαμε για Βιλντοζα και ΑΜΕΣΑ ανανεωση Γκριγκονις γιατι καλυτεροι απο αυτους δεν θα υπαρχουν οταν θα θελουμε εμεις παιχτες.
:dribble:

0
It's not about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
THAT'S HOW WINNING IS DONE!
Άβαταρ μέλους
qspock

 nba
Reactions: 114
Δημοσιεύσεις: 2817
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 1:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Απρ 05, 2024 4:39 pm

80sLover έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 11:41 pm
και στην καλυτερη θα καταληξουμε σε Καλαθη- Ντορσει.
Δηλαδη ο Καλαθης θεωρεις πως δεν κολλαει με Σλουκα, Ναν, Γκραντ, Γκριγκονις, ΛΕΣΟΡ, Κωστα και ,ισως, λεω ισως ... ΤΑΒΑΡΕΣ? Η και με Χεζονια?

Για δειτε τον με αυτους...

Απλα δεν υπαρχει καλυτερο φιτ. Ισως ο Καμπατσο αλλα ειναι κλεισμενος. Και δεν ειναι Ελληνας.

Μιλαμε για το κορυφαιο μαζι με τον Αργεντινο πλει μεικερ της Ευρωλιγκας. Και τον πρωτο στις ασιστ.

Το μονο προβλημα κατ εμε ειναι πως αν τον θελει ο Σαρας θα τον κρατησει στην Φενερ, και δε ξερω τι εχει στο μυαλο του ο Αταμαν για τον παιχτη Καλαθη.

Για τον Ντορσει τα πραγματα ειναι καπως διαφορετικα, πιστευω πως δεν κολλαει τοσο στον ΠΑΟ. Για πολλους και διαφορους λογους. Σε αντιθεση με Ολυμπιακο.

Ακομη, πιστευω πως ο Καλαθης θα θελει να επιστρεψει στην ομαδα που αναδειχτηκε και ισως να κλεισει την καριερα του με αλλη μια Ευρωλιγκα. Τουλαχιστον...

Απο Μωραιτη και Βιλτοζα στη θεση 1 ειναι κλασεις ανωτερος. Και παιζει και αμυναρα, μαζι με Γκραντ στην ιδια πενταδα δε περναει τιποτα!

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1664
Δημοσιεύσεις: 4183
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Απρ 05, 2024 4:52 pm

80sLover έγραψε:
Πέμ Μαρ 28, 2024 11:41 pm
Στην Pravda ειπαν αυτο που λεμε και εδω...οτι εχει πιθανοτητες να μεινει ο ΝΑΝ αλλα θα αργησει το θεμα και σιγουρα θα εχει και ΝΒΑ out.

Και λεω εγω αν περιμενουμε τον Ναν οχι μεχρι τον Αυγουστο αλλα μεχρι Αρχες Ιουλιου...
Ποια ειναι τα διαθεσιμα γκαρντ 1-2 που μπορουμε να παρουμε και θα ειναι ικανα να μας οδηγησουν στην κατακτηση της Ευρωλιγκας που εχει τεθει ως στοχος απο ολους??

Γιατι εγω βλεπω οτι μενουν ελευθεροι Λαρκιν Τζειμς και Εβανς.
Για τον Εβανς ειπαν οτι εχει κλεισει απεναντι.
Ο Λαρκιν λεγεται οτι θα μεινει στην Εφες του Πασκουαλ.
Ο Τζειμς πολυ κοντα στην ανανεωση με Μονακο.

Λορεντσο Μπραουν Μακαμπι μεχρι 2026 αλλιως Ρεαλ με Ισπανικο διαβατηριο κιολας.

Χαουαρντ σιγα μην παρεις απο Κερεχετα.

Μισιτς εχει βρει σοβαρο ρολο στην ομαδα του.

Μπορει καποιος να μου πει ποιον θα παρουμε?
Γιατι εγω βλεπω να παρακαλαμε ο Βιλντοζα να ανεβει λιγακι αγωνιστικα γιατι δεν θα βρισκουμε παικτη ουτε με σφαιρες και στην καλυτερη θα καταληξουμε σε Καλαθη- Ντορσει.

Οποτε να παρακαλαμε για Βιλντοζα και ΑΜΕΣΑ ανανεωση Γκριγκονις γιατι καλυτεροι απο αυτους δεν θα υπαρχουν οταν θα θελουμε εμεις παιχτες.
:dribble:
φανταζομαι οτι θα εχουν κανει τα κουμαντα απτην ομαδα και δεν θα ξεμεινουμε να περιμενουμε τον ναν μεχρι τελη οκτ
ελπιζω σε μια προθεσμια 31 ιουλιου το πολυ
εγω παντως αν ημουν στην θεση της καε και μπορουσα να κλεισω τον λαρκιν πχ πριν απαντησει ο ναν θα τον επαιρναν
δεν μπορουμε να ρισκαρουμε μεχρι να αποφασισει

0
80sLover

 sophomore
Reactions: 68
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2024 1:31 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ23
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Απρ 06, 2024 1:44 pm

Στα νεα της ημερας, εχθες στην Pravda ψιλοαπεκλεισαν να ερθει ο Λαρκιν αν μεινει ο Ναν.
Αν μεινει ο Ναν ειπαν πως θα ερθει ενας παικτης ο οποιος θα ειναι ο glue guy, θα παιζει αμυνα θα μοιραζει τη μπαλα κλπ..ενας νεος γκραντ ΑΛΛΑ υποθετικα πανω απο τον Γκραντ σε ιεραρχια...και ρωταω ποιον να εννοει ο ποιητης απο Ευρωπη με αυτα τα χαρακτηριατικα.
Ο ιδανικος για μενα θα ηταν ο Νταντε Εξουμ αλλα δεν εχω εικονα τι κανει στο ΝΒΑ...
Μετα παμε σε Πχ Μακινταιρ αλλα εχει συμβολαιο με Κερεχετα και τελος στον γνωστο μας..." Νικ δε Κουικ"...

0
It's not about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
THAT'S HOW WINNING IS DONE!
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1664
Δημοσιεύσεις: 4183
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Απρ 06, 2024 2:26 pm

80sLover έγραψε:
Σάβ Απρ 06, 2024 1:44 pm
Στα νεα της ημερας, εχθες στην Pravda ψιλοαπεκλεισαν να ερθει ο Λαρκιν αν μεινει ο Ναν.
Αν μεινει ο Ναν ειπαν πως θα ερθει ενας παικτης ο οποιος θα ειναι ο glue guy, θα παιζει αμυνα θα μοιραζει τη μπαλα κλπ..ενας νεος γκραντ ΑΛΛΑ υποθετικα πανω απο τον Γκραντ σε ιεραρχια...και ρωταω ποιον να εννοει ο ποιητης απο Ευρωπη με αυτα τα χαρακτηριατικα.
Ο ιδανικος για μενα θα ηταν ο Νταντε Εξουμ αλλα δεν εχω εικονα τι κανει στο ΝΒΑ...
Μετα παμε σε Πχ Μακινταιρ αλλα εχει συμβολαιο με Κερεχετα και τελος στον γνωστο μας..." Νικ δε Κουικ"...
αν μεινει ο ναν δεν υπαρχει κανενα νοημα να παρουμε παιχτη στυλ λαρκιν τζειμς κτλ
θα ειναι πεταμενα χρηματα και αχρηστευτει καποιος απτους 2


οι μεταγραφες που χρειαζεται η ομαδα ειναι ενα κορυφαιο σεντερ
ο χεζονια
και ενα γκαρντ στην θεση του βιλντοζα που να ειναι πιο πολυ οργανωτης παρα σκορερ δεν ειναι αναγκη να ειναι πανακριβος

δηλαδη 3 μεταγραφες και αντικαταστατης του ναν αν δεν μεινει

8 ξενοι δηλαδη εγω θα εδιωχνα γκριγκονις και θα επαιρνα ντορσει αν εχουν κολλημα στο σταφ με τις θεσεις ξενων και δεν θελουν 8 αλλα αυστηρα 7

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 286
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Απρ 06, 2024 2:53 pm

Σλούκας Γκράντ Καλάθης
Ναν Γκριγκονις
Χεζονια Παπαπέτρου
Μητογλου Ερνανγκομεζ
Λεσσορ Ιμπακα Αντετοκούμπο

Είναι ο Καλάθης upgrade του Βιλντοζα?
Είναι αν σου επιτρέπει να φέρεις Χεζονια χωρίς να διώξεις Ερνανγκομεζ.

Όσο για Ντόρσεϊ τι να τον κάνω? Δεν είναι οργανωτής και γκρινιάζει στα σοσιαλ λίγο πριν τα πλευ οφφ. Δεν είναι εύκολο να έχεις καλό κλίμα στα αποδυτήρια. Κρίμα να ρισκάρουμε.

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”