EL Game 19, Panathinaikos Athens vs Maccabi Tel Aviv

Συντονιστής: Captains

austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 5:53 pm

Rebedierdos έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 5:51 pm
BillyPao έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 4:20 pm


Ναι, λες και μετά θα αναλάβει κάποιος καλύτερος.
Χειρότερα δεν γίνεται.
μη λες μεγάλες κουβέντες, πέρυσι τελειώσατε τη χρονιά με Βόβορα ο οποίος είναι ακόμα στην ομάδα.

BillyPao

allstar
Reactions: 1500
Δημοσιεύσεις: 3693
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Παρ Ιαν 13, 2023 5:59 pm

Rebedierdos έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 5:51 pm
BillyPao έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 4:20 pm


Ναι, λες και μετά θα αναλάβει κάποιος καλύτερος.
Χειρότερα δεν γίνεται.
Τα ίδια λέγατε και πέρυσι, όταν ανέλαβε ο Βόβορας στη θέση του Πρίφτη. Και δεν έχεις κανένα δικαίωμα να απαξιώνεις και να μηδενίζεις κανέναν προπονητή.

0
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 6:01 pm

O Ραντονιτς απο τι καταλαβαμε παιζει το κεφαλι του σημερα......τι να πω εγω τωρα? βασικα τραγικο αυτο που βγαινει στα σαιτ και ας ισχυει, μονο κακο κανει στην ομαδα. Ο σχεδιασμος να φερουν τον Ραντονιτς και με τις επιλογες που εγιναν στην πορεια εμπαζε παντου και τωρα ενω τους ελεγε πριν λιγο καιρο για απολυτη στηριξη και κανε αλλαγες κοουτς ..χωρις να κανει ουτε μια αλλαγη μεταγραφικα δλδ τι περιμενει να αλλαξει η ομαδα και απο σκορποχωρι να παιξει μπασκετ επιπεδου?? ...Αυτα δεν γινονται ουτε στις ταινιες. Ειπαμε ο υπ' αριθμο νουμερο ενα δημοσιος κινδυνος(μαρεσε αυτη η ταινια γιαυτο του κολησα αυτον το χαρακτηρισμο χαχα) ειναι ο προεδρος του! Καποιος περσι σε αυτο το σαιτ ελεγε οτι με αυτον προεδρο δεν εχετε δει ακομα τον πατο της ομαδας...πλεον καθε μερα και επαληθευεται(αν θυμαται ποιος ηταν ας μας γραψει)

Τελοσπαντων απο συνηθεια οπως ειπε και το παιδι πιο πανω θα κατσουμε να χασουμε τον χρονο μας παλι σημερα ...αλλα ετσι ειναι οι καψουρες
Καλο βραδυ φιλαρακια μου

0
nikkal

 a1greece
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 7:10 pm

nikkal έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 5:02 pm
Επί προσωπικού πάντα, το άσχημο με όλη αυτή την ιστορία είναι πως φέτος η ομάδα με έχει κάνει να την παρακολουθώ μάλλον από συνήθεια, πάρα από ευχαρίστηση.
Ακόμα και να κερδίσει σήμερα, είναι τέτοιο το μπάσκετ που παίζει που για εμένα είναι ελάχιστα ελκυστικό και ενίοτε απωθητικό.
Βλέπω τα ματς και πραγματικα δεν ευχαριστιεμαι μπάσκετ, ασχέτως φυσικά αποτελέσματος.
Στο δια ταύτα, προφανώς και έχουμε την ικανότητα να κερδίσουμε. Θα την μετατρέψουμε, όμως, σε ικανότητα;...
Ορθον:
Στο δια ταύτα, προφανώς και έχουμε την ικανότητα να κερδίσουμε. Θα την μετατρέψουμε, όμως, σε δυνατότητα;...

0
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 7:27 pm

αυτο που κλεινει η περιοδος καλα και αλλαζει την 5αδα που εκλεισε καλα ο Ραντονιτς στην επομενη περιοδο ειναι για οσκαρ

0
tarp7

allstar
Reactions: 1403
Δημοσιεύσεις: 3568
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 7:48 pm

Ωραίο παιχνίδι με πολλές ωραίες φάσεις. Δύο ομάδες που αμφιβάλλω αν δουλεύουν κάποιο σύστημα στη προπόνηση είτε στην άμυνα είτε στην επίθεση

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1815
Δημοσιεύσεις: 12048
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 7:49 pm

Καλά έχουμε πάει ως τώρα.
Φαίνεται να είναι στα μέτρα μας το παιχνίδι τώρα.
Δεν μας έχω καμία εμπιστοσύνη ότι δεν θα τα κάνουμε θάλασσα πάλι.

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2601
Δημοσιεύσεις: 7778
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:00 pm

Αρκεί να πάρουμε μια διαφορά ασφαλείας για το τελευταίο δίλεπτο

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
jazz thrilos
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:08 pm

Αν τα παιχνίδια της βραδιάς τελειώσουν συμφωνα με την εικόνα του 1ου ημιχρόνου ίσως κάποιος προπονητής απολυθεί αλλά αυτός μάλλον δεν θα είναι ο Ραντονιτς.

Μια χαρά δειχνει ο Παναθηναικός στο 1ο, επιτίθεται στο καλάθι και στην άμυνα προσπαθεί. Ο Παπαγιάννης φαινεται σε καλή βραδιά, νομίζω αν δεν γίνουν τέρατα πάλι ο Παναθηναικός εχει τις περισσότερες πιθανότητες για νίκη.

villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:13 pm

jazz thrilos έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 8:08 pm
Αν τα παιχνίδια της βραδιάς τελειώσουν συμφωνα με την εικόνα του 1ου ημιχρόνου ίσως κάποιος προπονητής απολυθεί αλλά αυτός μάλλον δεν θα είναι ο Ραντονιτς.

Μια χαρά δειχνει ο Παναθηναικός στο 1ο, επιτίθεται στο καλάθι και στην άμυνα προσπαθεί. Ο Παπαγιάννης φαινεται σε καλή βραδιά, νομίζω αν δεν γίνουν τέρατα πάλι ο Παναθηναικός εχει τις περισσότερες πιθανότητες για νίκη.
εγω παλι βλεπω μια ομαδα τελειως αναρχη ,δεν πασαρει κανενας σε κανενα.....εχει πολυ δρομο μεχρι να τα ξανακανουμε μανταρα παντως

0
tarp7

allstar
Reactions: 1403
Δημοσιεύσεις: 3568
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:19 pm

villiskabas έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 8:13 pm
jazz thrilos έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 8:08 pm
Αν τα παιχνίδια της βραδιάς τελειώσουν συμφωνα με την εικόνα του 1ου ημιχρόνου ίσως κάποιος προπονητής απολυθεί αλλά αυτός μάλλον δεν θα είναι ο Ραντονιτς.

Μια χαρά δειχνει ο Παναθηναικός στο 1ο, επιτίθεται στο καλάθι και στην άμυνα προσπαθεί. Ο Παπαγιάννης φαινεται σε καλή βραδιά, νομίζω αν δεν γίνουν τέρατα πάλι ο Παναθηναικός εχει τις περισσότερες πιθανότητες για νίκη.
εγω παλι βλεπω μια ομαδα τελειως αναρχη ,δεν πασαρει κανενας σε κανενα.....εχει πολυ δρομο μεχρι να τα ξανακανουμε μανταρα παντως
Καλά και η Μακάμπι άναρχη είναι. Ο Μπράουν με το Μπάλντουιν ανάθεμα κι έχουν δώσει καμιά πάσα στο 3ο δεκάλεπτο

0
nikkal

 a1greece
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:21 pm

Η ομάδα είναι μέσα στο παιχνίδι (για άλλη μια φορά) αποκλειστικά λόγω ατομικών ικανοτήτων παιχτών.
Ομαδικά και πάλι λίγα πράγματα.
Η κερκίδα δείχνει να πιστεύει στη νίκη και θα είναι μεγάλη απογοήτευση τυχόν ήττα...

0
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:21 pm

tarp7 έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 8:19 pm
villiskabas έγραψε:
Παρ Ιαν 13, 2023 8:13 pm


εγω παλι βλεπω μια ομαδα τελειως αναρχη ,δεν πασαρει κανενας σε κανενα.....εχει πολυ δρομο μεχρι να τα ξανακανουμε μανταρα παντως
Καλά και η Μακάμπι άναρχη είναι. Ο Μπράουν με το Μπάλντουιν ανάθεμα κι έχουν δώσει καμιά πάσα στο 3ο δεκάλεπτο
Δεν αντιλεγω! απλα ειναι πιο σταθερη σε αυτο που κανει σε σχεση με μας φετος

0
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:34 pm

καλα ειναι σοβαρος αυτος ο προπονητης? 4ο δεκαλεπτο εχει τοση ωρα μεσα 5αδα με σκοπο να χασει την διαφορα.ο Ματζουκας ειναι τελειως αγουρος για το επιπεδο παιδια ...καλα εκανε και δεν τον εβαζε για μενα.. το παιδι ειναι αγυμναστο. και σημερα επειδη θελω να ειμαι δικαιος ο παπαγιαννης ειναι πολυ καλος

0
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 13, 2023 8:46 pm

βλεποντας τον Μπεικον και την εκτελεστικη δεινοτητα θα πρεπε να του χει απλωσει 100 σκριν και 100 συστηματα ενας σοβαρος προπονητης να παιρνει την μπαλα με μισο πλεονεκτημα δεν χρειαζεται παραπανω..αλλα δυστυχως ο Μπεικον φτιαχνει σχεδον παντα μονος του τις φασεις...κριμα

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2022-2023”